Texelse recepten gebundeld TEXELSE j COURANT KOKEN OP SIEN Texel wordt eiland van hernieuwde huwelijken www.verhagenautos.tk COMBI VRIJDAG 25 NOVEMBER 2005 n Bti kun - Texelse recepten die de Stichting 5 wc luurzaam Texel vorig jaar verza- Jr9 f nelde, zijn nu gebundeld in het '3 ioekje Koken op s/en Tessels. Sf Culinair redactrice Anette van 3r 'n' luitenburg bewerkte de recep- lere; len en voorzag ze van culinaire 3o1' I oetnoten en vulde het boekje ian met enkele basisrecepten. )e fotografie en vormgeving van luth de Ruwe geven het boek- ierkje een extra Texels tintje. :octe opirt Texelse aspergesoep tot aard- >lopt' ippeltaart met garnalen en zeekraal n van lamsragöut met gedroog- Ie vruchten tot Jutter perziksaus. P14^ toten op sien Tessels omvat een litgebreid scala aan recepten. Het jland en de vele streekproducten 6e hier worden voortgebracht, blij- engs en 'n de keuken een inspiratiebron, n cafï >e recepten die in het boekje zijn jn va pgenomen, zijn uit de inzendin- k kirc |en geselecteerd door vier Texelse oks. De samenstellers gaan er prat p dat elk recept uitvoerbaar is in hands ié huiselijke keuken, maar dat een rtersrecht ook niet misstaat in een waliteitsrestaurant. En men hoeft (oor de benodigde ingrediënten 5 p1"* iet naar de overkant. Wie dat wil ■>1 0! an een compleet menu samenstel- «n, met Texels voor- en hoofdge- ;cht en dessert. Tevens staan er en aantal basisrecepten in, zoals geconcentreerde lamsbouillon, vis bouillon, sauzen en karamel. Speciale vermelding verdienen de foto's van Ruth de Ruwe, die als sfeervolle achtergrond voorde recep ten dienen. Het betreft landschappen en andere natuurplaatjes, waarbij er gezien de vele tijd en het specialisme dat hiervoor is vereist bewust voor is gekozen niet de gerechten zelf te fotograferen, Koken op sien Tessels is gedrukt door Langeveld de Rooij en is in de boekhandels te koop voor €12,50. TEXELSE RECEPTEN VAN TYPISCH TEXELSE PRCDOKTEN Raadhuis open op koopavonden Er komt verandering in de ope ningstijden van de centrale publiek- balie in het raadhuis. Ingaand 1 december zal de balie op dinsdag- donderdag- en vrijdagmiddag zijn gesloten. Daar staat tegenover dat de balie ingaand 1 april volgend jaar op de vrijdagse koopavonden open zal zijn. Volgens b en w sluit de nieuwe regeling goed aan bij de wensen van het publiek. Op de middagen dat de balie straks gesloten is, was er toch al weinig aanloop. Door de openstelling op koopavonden hoeven mensen met een baan niet langer vrij te nemen als zij voor een paspoort, vergunning of andere gemeentelijke producten en dien sten in het raadhuis moeten zijn. De nieuwe openingstijden zijn mede op advies van een ambtelijke werk groep bepaald. Verwacht wordt dat de klantenstroom hierdoor meer op de ochtend wordt geconcentreerd en dat er voor de medewerkers meer tijd beschikbaar komt voor de ver werking van de aanvragen. Bij de huidige regeling is dat een knelpunt. De wijziging heeft alleen betrekking op de publieksbalie. De rest van het raadhuis blijft op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur gewoon open, wat ook geldt voor het Centrum voor Werk en Inkomen en uitzend bureau Start. De openingstijden van de publieksbalie zijn ingaand 1 december dus: maandag van 9.00 tot 16.00 uur; dinsdag van 9.00 tot 13.00 uur; woensdag van 9.00 tot 16.00 uur; donderdag van 9.00 tot 13.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur en (ingaand april) tevens van 19.00 tot 21.00 uur. Om het dienstbetoon verder te ver beteren zal er volgend jaar nog meer gebeuren. De nieuwe afde ling Publiekszaken zal als één breed opgezet loket fungeren. Ver der wordt het in de loop van het jaar mogelijk diverse producten en diensten af te nemen via de web site, met de bedoeling hierdoor de drukte bij de balies te verminderen. Er wordt echter van uitgegaan dat veel klanten prijs blijven stellen op persoonlijk contact zodat de balie in elk geval blijft bestaan, ook in het nieuwe raadhuis. Texel wordt vanaf volgend jaar het decor van echtparen die hun huwelijk nog eens romantisch willen overdoen. De VW en Henk Snijders van de Stichting Welzijn Ouderen hebben daarvoor geza menlijk een arrangement opge zet. Echtparen kunnen elkaar tijdens het romantisch weekend opnieuw het ja-woord geven in de voormalige Doopsgezinde Kerk in Oosterend. De plechtigheden worden voltrok ken door Snijders. De echtverbin ding heeft volgens Anja Roubos van de VW geen status bij de burgelijke stand, maar de echtparen krijgen als aandenken wel een oorkonde. De echtelieden verblijven tijdens het huwelijksweekend twee nachten in de Pastorie in Oudeschild. Met de roze Chevrolet of de rode cabrio van Adam de Boer worden ze in stijl naar Oosterend gereden. Edo Kooiman maakt foto's van de plechtigheden. Roubos: 'Het voltrekt zich allemaal in een romantische entourage. De Pastorie heeft al een romantische sfeer, er werd ook al ontbijt op bed geserveerd en daar doen we nu ook een fles champagne bij.' De hernieuwde huwelijken worden besloten met een romantisch diner in Den Burg. Het idee voor het arrangement is afkomstig van Snijders. Hij had in eerste instantie bedacht de huwe lijken bij wijkcentrum de Buureton in Den Burg te voltrekken. Toen hij zijn plannen bij de VW ontvouwde, werd echter voorgesteld de ideeen verder aan te kleden. Roubos: 'In zijn plannen was nog sprake van een gewone hotelkamer en geen cham pagne. Dat was jammer, want het idee was te goed om simpel te hou den.' Snijders opereert bij de huwe lijksvoltrekkingen overigens namens SWOT-producties en niet namens de SWOT zelf. De oorsprong van het Texels huwelijksweekend ligt in TV-programma's waann mensen elkaar opnieuw de liefde verklaren en eventueel opnieuw met elkaar trouwen. Hans en Elles van der Park uit De Waal deden een jaar geleden ook aan zo'n programma mee dat toen bij de EO werd uitgezonden. Het nieuwe huwelijksarrangement begint op vrijdag en duurt tot en met zondag. Het heeft alleen in de weekenden plaats. Complete fractie VVD stopt ermee Te drukke werkzaamheden zijn voor de drie raadsleden van de WD reden om in maart met hun raadswerk te stoppen. Zowel Maria van der Spek als Martin Trap en Arjen Boerhorst staat niet meer op de kieslijst, waardoor de WD na de verkiezingen met een com pleet nieuwe fractie aantreedt. 'Het is jammer om te stoppen, maar op een gegeven moment moet je keuzes maken', aldus fractievoorzit ter Maria van der Spek. 'Je kunt dan wel weer op de lijst gaan staan en vervolgens na een jaar of driekwart jaar uit de raad stappen, maar dat kun je niet maken ten opzichte van de kiezer.' Van der Spek runt in het dage lijks leven Hotel Tatenhove, Trap is makelaar en Boerhorst werkt in de zorg en runt daarnaast nog scha penboerderij Hoge Kamp De laat ste kwam vier jaar geleden nieuw in de raad. Trap en Van der Spek werden acht jaar geleden in de raad gekozen. Zij kwamen toen in de plaats van Erna Tromp. Gerbrand Poster, Marie-José Koevoets, Jos de Wolf, Geert Bosscha en Frank Kingma hebben zich beschikbaar gesteld als kandidaat-raadslid. WD-wethouder Annie Hin, vier jaar geleden eveneens nieuw in de raad gekozen en daarna gelijk doorge stoomd naar het college, stopt er na de verkiezingen eveneens mee. Het partijbestuur heeft met Ries Swanink een andere kandidaat-wet houder naar voren geschoven. Hin staat ook niet op de kieslijst. Ze liet desgevraagd weten dat het beter is dat zij niet doorgaat. Ze zei het daar verder eigenlijk bij te willen laten. Niets meer te vrezen Hoef alleen maar vrij te wezen Vrij en verheven Als een koolmees zou ik zijn Boven de dingen Zo wil ik zingen Vrij als een koolmees Ja dat zou ik willen zijn Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die zij ons heeft geschonken en met een bevrijdend gevoel dat haar lijden nu voorbij is, geven wij u ken nis van het overlijden van onze zus, schoonzus, mijn lieve 'oma Reyna' en onze tante Reyna Boeije „Juffie" (ruimt: rdpk .301? >n vs- juder Ihocc- 1 Burg) ;tellif>3 cursus Kosten t 22 november 2005 Familie Niemans Familie Kuikhoven Familie Boeije Lisanne Neven en nichten Correspondentie-adres: Mozartweg 22 1323 BD Almere Reyna is opgebaard in het uitvaartcentrum van crematorium Almere, Kruidenweg 3 te Almere. Aldaar is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 26 november van 10.15 uur tot 10.45 De crematieplechtigheid zal daarna om 11.00 uur plaatsvinden., de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer. Nooit meer samen de duinen afrollen. Dag lieve Reyna Han, Cora en Lisanne „All we are is dust in the wind". We hebben afscheid moeten nemen van onze overbuurvrouw Nico en Sylvia Schoo Nikolaas en Ingrid Sam Marije Sanne, Joseph Dag Reyna Je was onze fijne lieve 'buuv'. Eldin, Miko, Ronno, Mariska Bedroefd delen wij u mede dat onze oud-collega Reyna Boeije op dinsdag 22 november 2005 is overleden in Almere. Schoolcommissie en team van de Lubertischool Ik zoek de mooiste schelpen op het strand en zie de heremietkreeftjes, geschaard om een verweekte dode vissenstaart. De laatste een een bonte kralenrand. (Patty Scholten) Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van Reyna Boeije op 22 november 2005, te Almere. We zien met veel respect en dankbaarheid terug op de wijze waarop zij het kleuteronderwijs in De Koog vorm heeft gegeven. Zij zal altijd in de herinnering blijven als 'juffie', 'juffie Boeije', 'juf Reyna' en als collega en vrien din. Wij wensen haar familie veel sterkte. De Stichting Kleuterschool De Koog Aly Baars-Kliphuis Jan van der Meer Petra Keijser-Stroeken Ton Mays Nel Rommel-Smit Op de vleugels van de wind als een vlinder meegevoerd. Zij is niet meer. Bedroefd ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze tennis- en reisvriendin Reyna Boeije Haar enthousiasme zullen we niet vergeten. Gerda Agter Lucie Kikkert Nel Rommel Lida Bakker Aaltje Baars Libberdien Witte Tineke Gieles Zij was zo sterk, maar heeft haar strijd tegen kanker niet kunnen winnen. Zij heeft genoten van het leven en wij van haar. Wij zullen haar ontzettend missen. Frieda Kievits-Visser *- Bolsward, 4 juli 1935 t Woerden, 20 november 2005 Jan Kievits Sanne Dion, Birgit Marieke Alex Stephen, Thomas Ingeborg Sanne, Marleen Sjoerd-Jan Karen Rob Harry Delano Kromwijkerkade 52 3442 EJ Woerden De uitvaart heeft vrijdag 25 november op de R.K. begraafplaats aan de Hoge Wal te Woer den plaatsgevonden. Moegestreden, maar klaar voor de reis is van ons heengegaan Frieda Kievits-Visser A 4-7-1935 t 20-11-2005 Fam. Kievits Neven en nichten Leeg is de plaats, maar mooi zijn de herinneringen aan onze moeder, oma en overgrootmoeder JANNIE DE SMIDT-BOOT Overweldigend en bijzonder waren de bloemen, de kaarten, de brieven en de woorden. Dit alles deed en doet ons goed en geeft ons de kracht om zonder moeder en oma verder te gaan. Voor al uw belangstelling betuigen wij u onze op rechte dank. Abraham-Jan en Joke Nel en Nico Simon en Carla Edwin en Hilly Kleinkinderen en achterkleinkinderen Texel, november 2005 Langs deze weg willen wij zorgcentrum „de Gol- lards" en met name het team, heel hartelijk bedan ken voor de liefdevolle verzorging van onze moeder en oma JANNIE DE SMIDT-BOOT Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Klein is jouw leven Groot is ons geluk Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Daan 23 november 2005, gewicht 3860 gram. Tom en Cathalijn Rijkers-Makelaar Gijs en Isa Verlorenkost 12 1794 BA Oosterend Q 0222-318523 T.k.: Sander kajuitzeil jacht. 850 x 325 m. Voll. gerev. 20 pk. Farymann diesel, marifoon, gps diep temeter, ligplaats Oude schild. Prijs €12.000,-. 06 23787260. Sinterklaas en Pieten! A.s. zondag om 16.00 uur in De Compagnie, leder een is welkom! Haven 20, Oudeschild. Geef eens een eiland cadeau! Ambachtelijke koeken in Tesselvorm van Texel Catering Banket Service Ruud Boom, tel. 313791. www.texelcate- ring.nl Steakhouse Eiland. Winteraanbieding! Kom bij ons menu's afhalen te gen scherpe prijzen! Tel. 327007. Sinterklaas en Pieten! A.s. zondag om 16.00 uur in De Compagnie, leder een is welkom! Haven 20, Oudeschild. Outdoorschoen Helly Hansen. Waterdicht, ade mend, dus geen natte en koude voeten meer tijdens lange winterwandelin- gen. Zeilmakerij Texel. Heemskerckstraat 20. Nieuw tel. nr. Pieter de Vries, Dé Fotograaf. Tel. 322887. www.detexelsefo- tograaf.nl Gazelle huurfietsen te koop. ook met trommel- rem en 4 versn.. zeer gun stig geprijsd. Verhuurbe drijf Kikkert. Badweg 19. De Koog, telefoon 0222- 317215. Texelaartjes INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur KOSTEN: €4,95 tot en met 3 regels. Per regel meer: €1,65 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €12,50,- excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden. Div. opleidingen met werkgarantie op Texel. Start 28 november 2005. Praktijkgericht, hoog gewaardeerd diploma. Geen speciale voorop leiding nodig. Scheideg- ger Opleidingen, bel 06- 42131773. Grote keus DVD- en HDrecorders bij Service Center Texel - Laagwaal- derweg 39. Kippenmest met vergoe ding. Gerard Platen. Ter Apel, tel. 0599-584123/06- 22906921. Laxmi, Hip-Goed. A.s. maandag markt Den Burg. Partij verkleedkleertjes. Geinig voor weinig!! Leuke en originele Sint- kadootjes. Audrey H&G. a.s. vrijdag koopavond ge opend. Burgwal 45. Sint idee: Fred de la Bre- toniere tassen, sterk af geprijsd bij Mantje Schoe nen. Rijbewijs halen? Rijschool Arnoud helpt u graag op weg! Lessen €34,- per 60 min. of €1195.- voor een complete praktijkcursus. 1e les in 2005 is gratis. Voor meer info 0223- 626696 of 06-51197218 Les in VW Golf. T.k.: Leylandi haagconi feren. 1,5 tot 2 m. a €6.50. U kunt ons ook de klus laten doen. Vraag prijsop gave of kom langs. Theo en Nico Boersen, Schor- renweg 32 A. Tel. 318238. Goedkoper dan bij de bakker. Handgemaakte chocoladeletter €4,25. En al het andere Sintlek kers. Inde Soete Suyc- kerbol. Doorlopend te koop: A- keus haardhout. Gratis bezorgd. Bel Dennis Wit vliet, tel. 319801, na 16.00 uur. Je weet dat je goed zit met Bremer achter je! Assurantiekantoor Bre mer, Oosterend, tel. 0222- 318221. Sinterklaas en Pieten! A.s. zondag om 16.00 uur in De Compagnie, leder een is welkom! Haven 20, Oudeschild. Verhuizen, opruimen? Denk aan de Rommel markt Oosterend. Karei Dorst, Kotterstr. 23,0'end, tel. 318873. In de maanden november en december zijn wij vrij., zat. en zo. vanaf 10.00 uur geopend en de gehe le kerstvakantie. Restau rant De Robbenjager. De Cocksdorp, tel. 329252. De Muilekoog praktijk voor huidverzorging aroma-gezichtsbehan delingen. Nina Schilling, tel.327850. Voor reparatie leren jas sen of nieuwe voering naar Schoenmakerij Van Osch. Open van 08.00 - 12.30 uur. Zaterdags ge sloten. Tel. 313901. Sinterklaasmarkt in Am bachtscentrum Texel te Den Burg. Aangepaste en tree leuke doe-activitei- ten in Sinterklaasthema. Biofood honden- en kat tenvoer met kruiden. Dat is kwaliteit! Voor info bel Yvonne, 310 690. Natuur- praktijk Oshin. Tegelzetbedrijf Tema- tex voor al uw tegels, tegelwerk en advies. Pe ter Witte, 311242. www. tematex.nl Winterstalling. Agrifirm heeft ruimte te huur voor caravan, boot of opslag. Info: Jan Keesom. tel. 363 363. Op 26 november Sinter klaasmarkt in Ambachts centrum Texel, 13.00 tot 19.00 uur, Wezenland 1 b in Den Burg. Sinterklaasmarkt in Am bachtscentrum Texel te Den Burg. Aangepaste en tree leuke doe-activitei- ten in Sinterklaasthema. Kerstpakketten met verrassingen van eigen bodem! Texel Catering Service Ruud Boom. tel. 313791, www.texelcate- ring.nl Baby geboren? Huur een ooievaar voor in de tuin voor €1,25 per dag (€12,50 borg) bij Langeveld de Rooy, Spinbaan 6, tel. 362600. 1 december opening Ouwe Suderklaaswinkel. Binnenburg 12, bij Dodo wear. Vanaf woe. 14/12 weer verkoop baby-, kin- der- en damesmode. Voor vakkundig stuca- doors- en sierpleisterwerk aan wand, plafond, vloe ren. Stucadoorsbedrijf Oudendag, tel. 313972. Woningen ouder dan 15 jr. >nü 6% "i.p.v. 19% BTW Cocky's Kapsalon is maandags gesloten. Verder kunt u vijf dagen per week zonder afspraak terecht. De Koog. tel. 317575. Heeft uw apparatuur het begeven? Bel ons dan even! - Service Center Texel - 311 777 - Laag- waalderweg 39. De sint deed dit jaar ook Amigo aan en zag daar al lemaal leuke kinderschoe nen staan. Hij dacht: deze moeten nodig worden gevuld, maar de baas zei: Sint. heb nog even geduld Van 30-11 t/m 2/12 mogen alle kinderen komen met hun schoen, dan gaat Sint daar zeker wat leuks in doen! Kom zat. 3-12 bij Amigo je schoen weer ha len, hopelijk gevuld, dan hoef je niet te balen. Sint en Piet Sinterklaasmarkt in Ambachtscentrum Texel, op 26 november, 13.00 - 19.00 uur, overdekt, gaat altijd door! Bezem will be no joke. www.bezem.info (IM-Texelaartje) Nieuwe kans voor twee dehands. Kringloop Effe Kieke Schilderweg 253, Oudeschild. Tel. 321113 of 06-53898264. Houtbouw „It Paradys- ke" B.V., Noordbergum Frl. Voor sierlijke autogara ges, tuinhuisjes, schuren, paardenboxen, loodsen enz. Gemaakt uit 32 mm gg vuren geïmpregneerd rabat. Alle maten mogelijk, rechtstreeks vanaf de fa briek. Info en folders 0511 - 474655, fax 0511-475711. 1 december opening Ouwe Suderklaaswinkel. Binnenburg 12, bij Dodo wear. Vanaf woe. 14/12 weer verkoop baby-, kin- der- en damesmode. Bent u de weg kwijt? Au tonavigatiesystemen van Garmin. Zeilmakerij Texel, Heemskerckstraat 20. Woonruimte aangeb. (1 jaar). Ruime gezins woning in Den Burg. 06 53269136. Sinterklaas let op! De lekkerste Sint-versnape ringen vind je bij Inde Soete Suyckerbol. Luxe chocoladeletters, suiker goed, speculaaspoppen, fondant, strooigoed en al les voor schoentjes zetten. Inde Soete Suyckerbol, Weverstraat, Den Burg. Speciaal voor Sint en Piet op 3 en 5 dec "versge- rookte paling; 'zoute ha ring; "visschotels. Graag bestellen. Vispaleis van der Star. tel. 310 745 Sinterklaas en Pieten! A.s. zondag om 16 00 uur in De Compagnie, leder een is welkom! Haven 20, Oudeschild. Husqvarna. Kettingzagen v.a. €179,-. Heggenscha- ren v.a. €179,-. Bos- en taludmaaiers v.a. €389,-. Tatenhove BV. IJsdijk 11. Oudeschild. Tel 313809. Te koop: mandarijn eenden. C. Daalder, tel. 318476. Op 26 november Sinter klaasmarkt in Ambachts centrum Texel, 13.00 tot 19.00 uur, Wezenland 1 b in Den Burg. Sinterklaas cadeau tip! Zandstra schaatsen, nu met 25% korting. Fa. Rentenaar, Oosterend. tel. 318000. Sinterklaasmarkt in Ambachtscentrum Texel, op 26 november, 13.00 - 19.00 uur. overdekt, gaat altijd door! Sint een handje helpen? Een kadobon van Mi randa Cosmetique. 06- 20990241. (IM-Texeiaartje) UUJ PERSOONLIJKE KERST- EN NIEUWJAARSWENS precies is wat u in gedachten heeft! EK NATUURLIJK HELEMAAL NIET DUURI Telefoon 314924 Sinterklaas cadeau tip! Zandstra schaatsen, nu met 25% korting Fa. Rentenaar, Oosterend, tel. 318000. No nonsense jassen voor echt Texels weer v.a. €29,95 Zeilmakerij Texel, Heemskerckstraat 20. Jo's stoffenkraam elke maandag op de markt. Voor al uw aftimmer- werk/interieurbouw: Timmerman Piet Laan, tel. 322100. Haardhout. gemengd: eik, iep, beuk, es, etc. Handelsonderneming Eelke Kloosterman, tel. 0517-579592. Laxmi, Hip-Goed. As. maandag markt Den Burg. Partij verkleedkleertjes. Geinig voor weinig!! Ook voor LCD en plasma tv kijkt u bij Service Cen ter Texel - Laagwaalder- weg 39. Voor al uw schilderwerk binnen en buiten: Schil dersbedrijf Eschweiler Tel. 315032. Kasten en tafels op maat gemaakt Degelijk en mooi Timmerman Piet Laan, tel. 322100. Winkel Verenigde Schil ders ook op zaterdag ge opend van 08.00 - 12 30 Sinterklaasmarkt in Ambachtscentrum Texel, op 26 november, 13.00 - 19.00 uur. overdekt, gaat altijd door! Altijd leuk: Oudhollandse spelletjes Ook in combi natie met diner, barbecue of lunch. Restaurant Bos en Duin, tel. 315541. Ze zijn er weer! Prins (Hendrik) -heerlijke huis- gemaakte appeltaart met slagroom en koffie in ons vernieuwde restaurant voor €3,-. Tot ziens op de Stuifweg, nabij Ooste rend. Gas bestellen? Hielke bellen! Tel. 327027. Alle soorten en maten gasfles sen. Wij bezorgen onmid- delijk en adequaat voor afhaalprijs. Schoonheid, rust en rei niging in salon het Duin doorntje in de dennen aan de Monnikenweg. Schoonheidsbehande ling, speciaal tarief: €20.- p. uur. Zat., zo. en ma. Tel. 06-10131963. Steakhouse Eiland. U kunt bij ons onder andere spare ribs (€6.50), mix grill (€8,25) en pizza's bestel len. Tel. 327007. 4 kilo roodkokende stoofperen €3,-: hand en moesappels, o.a Sterappel. L. Huisman, fruitkwekerij De Veen. tel. 06-22030389.3 Op 26 november Sinter klaasmarkt in Ambachts centrum Texel, 13.00. tot 1900 u u r, Wezenland 1 b in Deri Surg. 1 december'opening Ouwe Suderklaaswinkel Binnenburg 12, bij Dodo wear. Vanaf woe. 14/12 weer verkoop baby-, kin- der- en damesmode. Vero Moda Vero Moda bij: Boetiek Allerlei in De Koog. Elke dag de nieuw ste modetrends. Geopend van 11.00-17.00 uur. Ma. en vrij. gesloten. De Tegelmeester voor al uw badkamers, plavuizen vloeren, keukens, afwerk- vlo'eren en levering tegels. Tel. 321815/321266, Speelgoedhuis Ooste rend. Openingstijden ma woe., do. en vrij. 8.00-10.00 uur en van 16.00-18.00 uur. Di. en za. van 8.00-11,00 uur. Tel. 318313. Op zoek naar een Sint- of Kerstcadeau? De Texelse Dinerbon €25,- (inlever- baar bij diverse restau rants). Verkrijgbaar bij VW Texel en TPG Post kantoor De Koog. Speciaal voor Sint en Piet op 3 en 5 dec.: 'versge- rookte paling; 'zoute ha ring; 'visschotels. Graag bestellen. Vispaleis van der Star, tel. 310 745 Sinterklaasmarkt in Am bachtscentrum Texel te Den Burg. Aangepaste en tree leuke doe-activitei- ten in Sinterklaasthema. Nieuw voor bruiloft, re ceptie, vergadering, cur susruimte, diverse zalen. Hotel-restaurant Prins Hendrik, nabij Oosterend, tel. 0222-363020. KSV Kotex tentoonstel ling op 25 nov. van 20.30 - 22.00 uur: 26 nov. van 10.00 - 22.00 uur; 27 nov. van 10.30 -17.00 uur. Tom bola met veel prijzen. Te vens vogelshow Op Eigen Wieken. Iedere aquariaan kan tropische vissen en planten kopen bij In Aqua- Vita. Toegang gratis. Div. opleidingen met werkgarantie op Texel. Start 28 november 2005. Praktijkgericht, hoog gewaardeerd diploma. Geen speciale voorop leiding nodig. Scheideg- ger Opleidingen, bel 06- 42131773.

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 3