SP0rt fit- Nederlagen voor volleybalteams van Tevoko Texel'94 in spannende wedstrijd naar remise TEXELSE J COURANT ZDH na vier overwinningen onderuit tegen Sint Boys voetbalprogramma Derde zege op rij zaalvoetballers Rode kaart en verlies De Koog DINSDAG 6 DECEMBER 2005 w Zaterdag 10 december: De zaalvoetballers van Texel'94 liebben vrijdag hun derde zege rij geboekt. In Bergen werd tegenstander Berdos dankzij veel rechtlust op een grote nederlaag getrakteerd: 1-5. fexel'94 beleefde een droomstart. fja een blunder in de verdediging /an Bergen scoorde Tim Kedde al in de eerste minuut. Een mooie opste ker voor de Texelaars, die fanatiek op jacht gingen naar de tweede tref- «r. Na vijf minuten brachten Eddy Uuric en Leon Zijm met een mooie •anval Martijn de Veij in stelling. Hij arzelde niet en schoot de bal hard het dak van het doel. Bergen had «einig in te brengen en moest al snel ook een derde doelpunt incas ieren, toen Ralph Koning de bal uit •en bijna onmogelijke hoek hoog in liet doel knalde. laconiek uitverdedigen stelde Bergen in staat te scoren uit een Toekschop, maar nadat de spe- »rs van coach Gerrie Plaatsman de louwen weer hadden opgestroopt oodste Marcel Ris zijn team na een loeiende aanval via Edgar Klippel n Tim Kedde met een knalhard chot in veilige haven. In de laatste nnuut stond Ralph Koning aan de lasis van een snelle counter en jaf Ris de score een nog fraaier ianzien: 1-5. Vrijdag speelt Texel'94 sporthal Ons Genoegen tegen het op de derde plaats staande FC Pellor uit Den Helder. De wedstrijd begint om 19.00 uur. In de Texelse hoofdklasse verloor Mantje 1 twee kostbare punten door een gelijkspel tegen De Krim 2. De tegenstander nam zelfs een voor sprong van 2-0, maar wist die tegen een fel aanvallend Mantje niet vast te houden. Jelleboog 1 klom naar de derde plaats door Oosterend 2 met 6-4 te kloppen. Texel'94 3 staat nog steeds puntloos onderaan. Dit keer was De Krim 1 te sterk (7-2). Mantje 2 ten slotte versloeg Jelle boog 2 met 5-1Vrijdag speelt Jel leboog 1 tegen De Krim 1 en komt Mantje 1 uit tegen Oosterend 2. In de eerste klasse had De Krim 3 een goede dag. De koploper won zelf met 9-2 van De Krim 4, terwijl de concurrenten punten lieten liggen. Jelleboog 5 verloor van De Koog 2 en Texel'94 5 kwam niet verder dan een gelijkspel tegen Sportshop 2. Uitslagen: De Koog E1-Jelleboog E1 4-4; Klif D1-De Knm D2 2-1; De Krim D1-RAB D1 7-2; Texel'94 8-De Koog 3 7-2; De Knm 6-NIOZ 1 10-4; Klif 6-Klif 3 2-5; De Krim C3-Klif C1 1 -2; De Koog 2-Jelleboog 5 7-3; Oosterend 4-Klif 5 4-2; Jelleboog 4-Mantje 3 10-7; De Knm 4- De Knm 3 2-9, Klif 2-De Koog 1 4-4; De Knm C1 -De Koog C1 8-4; Sportshop 2-Texel'94 5 3-3; Mantje 1-De Krim 2 2-2; Texel'94 3-De Krim 1 2-7; Jelleboog 1-Oosterend 2 6-4; Mantje 2-Jelleboog 2 5-1Oosterend 3-Jel- leboog 3 0-7. De voetballers van ZDH staan weer met beide benen op de grond. Na vier overwinningen op rij, ging het zondag op eigen veld mis tegen Sint Boys. De tegen stander uit Sint Maarten werd niet zenuwachtig van een vroege achterstand en stelde met tech nisch verzorgd spel snel orde op zaken: 2-4. ZDH begon met gemengde gevoe lens aan de wedstrijd tegen Sint Boys. De reeks ovenwinningen en de hoge (derde) positie op de ranglijst gaven vertrouwen, maar vers in het geheugen lag nog de merkwaardige wedstrijd die afgelopen najaar in Sint Maarten werd gespeeld. Sint Boys was toen een stuk sterker, maar verzuimde de vele kansen te verzilveren, waardoor de Hoornders zeer verrassend met de winst aan de haal gingen. Kennelijk heeft Sint Boys vaker last van dat euvel, want de ploeg stond in de onderste regio nen van de zesde klasse. Sint Boys begon opnieuw sterk, creëerde al in de openingsfase een paar aar dige kansen, maar verkeek zich als zoveel ploegen op de snelheid van ZDH-spits Michiel Dekker, die, in stelling gebracht door broer Niels, met een fraaie boogbal de ver uit zijn doel gelopen keeper verschalk te. Even later was Maurits Lap met een geplaatst schot dicht bij een tweede treffer, maar de keeper was ter plaatse. Het waren eigenlijk de enige wapen feiten van de thuisploeg, die werd vastgezet op eigen helft en te wei nig vechtlust aan de dag legde om het soepele combinatiespel van Sint Boys te kunnen ontregelen. Het wachten was dan ook op de gelijkmaker. Die viel op een voor de Hoornders ongelukkige manier. Sint Boys kreeg een door de scheids rechter wat gemakkelijk gegeven vrije trap, die weliswaar knap over de muur werd gekruld, maar waar schijnlijk toch wel houdbaar was geweest voor keeper Chris Stolk. Op slag van rust viel de tweede treffer van Sint Boys, op een manier waar op ZDH eigenlijk het patent heeft. De Hoornders reageerden te lauw bij een afgeslagen aanval, waardoor de gasten met een snelle tegenstoot de handige linksbuiten in stelling kon den brengen (1 -2). Na rust nam ZDH meer risico. Rech terspits Jeroen Backer, die fysiek het onderspit moest delven tegen zijn tegenstander, werd vervangen door middenvelder Joop Rommets, waar door Niels Dekker een linie door schoof, om samen met zijn broer Michiel voor nog meer snelheid in de aanval te zorgen. Het strijdplan lukte maar ten dele. ZDH kreeg wel iswaar meer greep op het spel, maar speelde te gehaast om Sint Boys in seneuze problemen te brengen. Na een kwartier werd het 1-3. Aan de treffer leek buitenspel vooraf te zijn gegaan, maar de scheidsrechter wuifde alle protesten weg en ging evenmin in op het advies van zijn assistent Wilco Bakker. Wellicht dat de leidsman toch onder de indruk was, want toen Niels Dek ker even later in het strafschopge bied even aan zijn arm werd getrok ken, kende hij ZDH een strafschop toe. Jelmer Bomas zette de kee per op het verkeerde been, waarna de Hoornders toch nog even alles op alles zetten om de - nauwelijks verdiende - gelijkmaker te scoren. Omdat ze opnieuw weinig zorgvuldig te werk gingen, hadden ze geen suc ces. In tegenstelling tot Sint Boys, dat de bal rustig bleef rondspelen en op zoek ging naar een vierde treffer. Die viel vijf minuten voor tijd, toen keeper Stolk na een snelle tegenaan val op fraaie wijze werd gepasseerd. ZDH, dat door het verlies van con currenten Kaagvogels en De Koog nog steeds derde op de ranglijst staat, krijgt twee weken de tijd de wonden te likken. Zondag is de ploeg vrij, de week erop komt het Helderse Watervogels op bezoek. Ie Koog heeft zondag opnieuw iostbare punten verspeeld in de ace om de periodetitel. Op eigen eld werd met 0-2 verloren van Viron, de ploeg met de minste lerliespunten. Een extra tegen- aller was de rode kaart voor 'ieter List, die na een gele kaart oos de bal wegtrapte en toen bor de scheidsrechter van het eld werd gezonden. p voorhand was duidelijk dat De oog aan het sterke Wiron een zwa- dobber zou hebben. Voor het rst dit seizoen kon de thuisploeg :hter over een volledig fitte selectie jschikken. Dat had ge.vptgen voo.r opstelling. Aanvoerder Marcel ioone, Eddy Witte en Bart-Jan Gris- moesten plaatsnemen op de servebank. Wel opgesteld werden iksback Tristan Ellen en linkshalf xd Hilstra. de beginfase waren beide ploegen in elkaar gewaagd. Het spel golfde D en neer, zonder dat er echt kansen ntstonden. In de twaalfde minuut as De Koog voor het eerst dicht een doelpunt. Na een knappe anval over rechts gaf Pim Siebinga en strakke voorzet op de inlopende filstra, die echter net te laat was om e bal in het doel te prikken. Nog dezelfde minuut leek Wiron te »ren, toen de vnje verdediger een trap vanaf 35 meter ineens op bel schoot. De bal zeilde richting de rising, maar kon ten koste van een omer door keeper Steven van Beek orden weggetikt. /iron toonde zich vooral kansrijk bij omers, wanneer kopsterke verde lers naar voren werden gestuurd, na een kwartier zocht voorstop- er Danny van der Park de kant op, adat hij zich bij een sliding had ebiesseerd. Hij werd vervangen oor Eddy Witte. een half uur spelen kon Wiron ounteren, nadat De Koog een kans echt had uitgespeeld. Met maar =fst vier spelers stelden de gas- m een minderheid aan verdedigers oor problemen. Eerst kon Tristan een voorzet nog onderschep en, maar toen hij de bal niet weg 'seg, kreeg Joris Bootsma van /iron de kans de bal snoeihard in i schieten. De Koog gaf zich niet zomaar verlo ren. Peter Koorn kon na een lange solo aan de rechterkant alleen door een overtreding worden gestuit. De vrije trap, vanaf de rand van het strafschopgebied, leverde niet meer dan een schot van Ben Siebinga in het muurtje spelers op. In de laatste minuut kreeg Wiron een uitstekende kans. Een voorzet van links werd van dichtbij ingekopt, maar keeper Van Beek voorkwam met een fabel achtige reactie dat De Koog met een nog grotere achterstand de rust inging. Na acht minuten in de tweede helft raakte na Van der Park ook Tristan Ellen geblesseerd. Dat gebeurde in een duel met de spits van Wiron. Ellen moest het veld verlaten en werd vervanger) door Marcel Boone. Eddy Witte werd linksback, Boone nam de positie van voorstopper in. Drie minuten later kreeg de verde diging opnieuw een ander aanzien, nadat vrije verdediger Piet List zich twee keer achter elkaar niet had kunnen beheersen. Eerst kreeg hij na een overtreding een gele kaart van de goed leidende scheidsrech ter, waarna hij boos de bal weg trapte en met een tweede gele kaart van het veld werd gestuurd. De Koog besloot zonder vrije ver dediger verder te spelen en dus meer risico te nemen. Dat ging opvallend goed, want de thuisploeg herpakte zich en speelde meer en meer op de aanval. Een tegenvaller was wel dat kansen zich nauwelijks voordeden. Na een uur spelen werd de moegestreden Hilstra vervangen door de jeugdige Bart-Jan Grisnigt. Tien minuten later maakte Wiron een einde aan alle illusies. Een verre trap werd verkeerd ingeschat door verdediger Witte, waardoor de bal kon worden doorgekopt en via de rechteraanvaller bij Brian Hoogka mer belandde. Hij kon eenvoudig inschieten. Vijf minuten voor tijd kreeg Koorn na voorbereidend werk van Ben Siebin ga nog een goede kans op de ere- treffer, maar hij schoot de bal over, waardoor De Koog moest berusten in een 0-2 nederlaag. Zondag krijgt De Koog kans zich te revanche ren, wanneer het laag geklasseerde Winkel op bezoek komt. Tevoko het zaterdag niet tegen StamSovoco Ondanks taai verweer redden de dames Zowel het eerste dames- als het eerste herenteam van Tevoko moest zaterdag een nederlaag incasseren. In de regiodivisie konden de vrouwen in sporthal Ons Genoegen niet voorkomen dat StamSovoco 3 revanche nam voor de eerder dit jaar geleden nederlaag in de bekercompetitie. De heren gingen in Julianadorp onderuit tegen medekoploper VCJ. Het damesteam startte voortvarend en profiteerde goed van het onwen nige spel van StamSovoco. Met een scherpe service werd de verdedi ging van de ploeg uit Soest goed onder druk gezet. Omdat het Texel se blok steeds beter functioneerde en StamSovoco nogal wat opslag- fouten maakte, bouwde Tevoko een kleine voorsprong uit tot setwinst (25-18). In de tweede set hielden de teams elkaar lang in evenwicht. Met name de sterke middenaanval van de gas ten scoorde punten. Tevoko scoor de vooral over links, waar Mananne Boekei op dreef was. Maar hoe wel spelverdeelster Connie Joling haar aanvalsters diverse malen vrije scoringskansen bood, was het niet voldoende om de eindsprint van StamSovoco het hoofd te bieden (19-25). Hard werkend hield Tevoko in de derde set StamSovoco in toom. De tegenstander pakte de punten vooral met tactische ballen door het centrum. Breekpunt werd een serie aanvalsfouten van de Texelaars, waarvan de dames uit Soest goed profiteerden (20-25). Tevoko leek in de vierde set kans loos ten onder te gaan, maar veel veerkracht stelde de ploeg toch in staat sterk terug te komen. Uitein delijk kon ook de sterk blokkerende Céline de Graaf niet voorkomen dat de gasten met de winst aan de haal ging. Toch kan Tevoko hoop put ten uit de nederlaag. Op dezelfde manier spelend zullen de Texelaars tegen minder sterke opponenten volop kansen krijgen om punten te vergaren. Zaterdag zal in Ons Genoegen blijken of de opgaande lijn tegen lijstaanvoerder Haarlem kan worden doorgetrokken. Medekoploper Het herenteam zal de oorspronkelij ke doelstelling - meestrijden om de promotieplaatsen - na de nederlaag tegen medekoploper VCJ enigs zins moeten bijstellen. Toch speelde Tevoko een alleszins bevredigende wedstrijd. De krachtsverschillen waren klein. Wel waren de oppo nenten uit Julianadorp iets beter op elkaar ingespeeld en dat betaalde zich in het laatste gedeelte van de set steeds uit. Bij afwezigheid van de vaste spel verdelers begonnen de Texelaars met good old Jitze Beintema in de basis. Ze speelden goed en gecon centreerd en leken in de eerste set op de winst af te stevenen. Een paar persoonlijke fouten aan het eind deden de eilandbewoners echter de das om (20-25). De tweede set was een kopie van de eerste. Ook nu hield Tevoko gelijke tred tot 16-16, waarna het goede spel even stokte en de set opnieuw uit handen werd gegeven (21-25). In de derde set speelde Tevoko zijn beste spel. De buitenaanval scoorde nu wel. terwijl de middenblokkering van Ruben Maas en Erik Ie Roux het aanvals- spel van VCJ ontregelde. Met een goede serviced ruk nam Tevoko een voorsprong en dit keer liet men zich niet het kaas van het brood eten (25-19). In het begin van de vierde set leken de Texelse mannen door te gaan op de ingeslagen weg. Halverwege keerden de kansen echter en ver loor Tevoko het geloof in eigen kun nen, waardoor de thuisclub alsnog een zwaar bevochten overwinning kon bijschrijven (25-19). Zaterdag treden de Texelaars thuis aan tegen Dinto 3. Wint Tevoko, dan handhaaft het zich in de subtop. Forse nederlaag voor De Mareis te basketballers van De Mareis ebben zaterdag in Den Helder en forse nederlaag geleden !gen koploper Noordkop (112- 3). fe Mareis beschikte over zes spe- ?s tegen Noordkop, dat in de com- etitie nog geen nederlaag heeft steden. De ploeg speelde vooral siek erg sterk. Toch lukte het de Velaars hun concurrent tot hal- awege goed bij te benen. Na het Sfste kwart moesten ze slechts «n puntje toegeven. Noordkop kon 'side erg weinig brengen, terwijl de afstandschoten met altijd oed vielen. Zelf pakten de Texe- Bis hun puntjes mee, vooral via 'co Kikkert en Babis Papadopou- s b een blessure van Kikkert werd 5' gat in het tweede kwart iets frgroot. Op de ruim twee meter "ge Pieter Dogger na, beschikte s Mareis over weinig lengte. De Texelaars kwamen vooral defensief te kort en moesten lijdzaam toezien hoe Noordkop de voorsprong lang zaam kon vergroten. In het derde kwart werden de eilan ders overlopen. De thuisploeg com bineerde goed en wist met enkele fast-breaks de Texelaars te over troeven. In het derde kwart was het verschil liefst 25 punten en werd snel duidelijk dat de ploeg uit Den Helder een maatje te groot was. In het vierde kwart moesten Babis Papadopoulos en Nico Kikkert met vijf persoonlijke fouten op de bank plaatsnemen, waardoor de ploeg met nog maar vier in plaats van vijf spelers in het veld. De stormloop van Noordkop kon in deze fase niet meer worden tegengehouden. De Helderse spelers zetten hun zinnen op een score van boven de honderd en slaagden daar inderdaad in. Bij De Mareis werden de punten gescoord door Nico Kikkert (19). Babis Papadopoulos (16), Pieter Dogger (10). Edo Kooiman (6) en Ruud Verstraaten (2). Sebastiaan Gremmen bleef als enige puntloos. Texel'94 heeft opnieuw een punt toegevoegd aan het totaal. In Heerhugowaard werd in een span nende wedstrijd een gelijkspel (1- 1) geboekt tegen Hugo Boys, dat een paar plaatsen hoger op de ranglijst staat. De Texelaars hadden iets recht te zetten tegen Hugo Boys, waarvan op eigen veld eerder dit seizoen met 1-3 werd verloren. Aanvankelijk leek er echter niet op dat de mannen van Fred Dekker een gunstig resul taat zouden boeken. Direct na de aftrap werd keeper Dennis Schouw- stra zwaar op de proef gesteld. De gastheren kregen op de rand van het Texelse strafschopgebied, aan de rechterkant, een directe vrije trap te nemen. Deze werd met het lin kerbeen door één van de spitsen met een gevaarlijke draai op doel geschoten, maar Schouwstra bracht knap en klemvast redding. De in het oranje en wit gehulde thuisploeg probeerde de bezoekers onder druk te houden. Er was spra ke van enige dreiging, maar veel gevaar konden de aanvallers niet te weeg brengen in de Texelse defen sie. De meeste schoten gingen over en naast het doel. Texel'94 beperkte zich noodgedwongen tot enkele uit vallen, die echter niet van gevaar ontbloot waren. Een te zacht door spits Joey van der Vis ingeschoten bal vormde een gemakkelijke prooi voor keeper Kenny Beers. Even later schoot Marcel Ris een aan Texel'94 toegekende vrije trap van afstand hoog over het doel. Halverwege de eerste helft zakte het speltempo en werd het een gezapig partijtje. Corners en vrije trappen leverden geen van beide teams enig voordeel op. Na een klein half uur kregen de Texelaars door geklungel in de verdediging bij de thuisclub de mogelijkheid om de score te openen, maar de kans werd onbenut gelaten. Toen de keeper van Hugo Boys even later te ver voor zijn doel stond, pro beerde Ralph Koning hem met een afstandsschot te verschalken. De bal verdween evenwel over het doel. Op slag van rust maakte de Texelse keeper een goed ingeschoten vrije trap onschadelijk, waardoor het 0-0 bleef. Na slechts vijf minuten rust liet scheidsrechter Van der Laan uit Uit geest beide teams weer aantreden voor de twéede helft. Zijn welver diende kopje thee had hij abusie velijk niet geserveerd gekregen. De toeschouwers zagen meer vechtlust in de Texelse formatie, die probeerde wijziging in de stand te brengen. Al na vijf minuten kregen de bezoekers daartoe de gelegenheid, toen één van de verdedigers van Hugo Boys opzettelijk hands maakte en Texel'94 een penalty kreeg. Aanvoerder Mar tin Koorn eiste het buitenkansje op. Keeper Beers, die van te voren door zijn trainer was ingeseind over de hoek waarin de Texelaar waarschijn lijk zou schieten, bracht redding, maar kreeg de bal niet klemvast, waarna de attent toegelopen Ruben Boogaard de bal vanuit een lastige hoek alsnog in het doel schoot. De Texelaars speelden duidelijk beter dan voor rust en leken ervan overtuigd dat er een goed resultaat te behalen viel. Er ontwikkelde zich een vrij attractieve wedstrijd, waarbij het spel snel op en neer ging. Op het natte veld vergde dit ook veel van de conditie van de scheidsrechter. In de zeventigste minuut kwam Hugo Boys op gelijke hoogte, toen aanvaller Mark Klompstra de bal uit een vnje trap in de kruising schoot. Direct hierna werd Jeroen Vlaming, die ondanks zijn kwaliteiten veel overtredingen veroorzaakte, gewis seld voor Tim Kedde, die na een korte afwezigheid zijn rentree maak te in de Texelse hoofdmacht. Het bleef spannend, vooral toen kee per Schouwstra een kwartier voor het einde van dichtbij een schot kreeg te verwerken. Hij bracht met een katachtige reflex redding. Even later kreeg Texel'94 een goede kans, maar de bal werd van dichtbij over gekopt. "Vijf minuten voor tijd leek aanvaller Wesley Tan van Hugo Boys de wedstrijd te beslissen, toen hij vrij voor de doelman verscheen. Ten koste van een overtreding voorkwam Schouwstra echter een nederlaag. Ook in de blessuretijd kregen beide teams nog kansen, maar er werd niet meer gescoord. Zondag speelt Texel'94 op eigen veld tegen Petten. Bandstoten DVO De bandstoters van biljartvereniging DVO hebben inmiddels hun derde speelavond achter de rug. Alleen Theo Roest heeft door vakantie nog maar drie partijen gespeeld, de ande re acht spelers zes tot negen. Door dit verschil in het aantal gespeelde partijen, geeft de stand niet de ver houdingen weer. Onbetwist en onge slagen koploper is nog steeds Henk Roeper, met twaalf punten uit zes partijen. De gemiddelden zijn zeer behoorlijk te noemen. Cor Huisman heeft met 1,34 het hoogste gemid delde en ook Jaap Schoen speelt een gemiddelde van meer dan 1 (1,02). In januan wordt de vierde ronde gespeeld. Zaterdag 10 december: Texel'94 A1-BOL A1 14.30 Jong Holland A1-Texel'94 A2 14.30 WMC A1 -Oosterend A1 14.30 Geel Zwart'30-Oosterend B1 13.15 JVG B2-De Koog B1 12.30 Texel'94 MB1-Kolping B. MB2 13.00 Texel'94 MB2-VIOS-W MB1 13.00 Geel Zwart C1 -Texel'94 C1 13.15 Texel'94 C2-HCSC C2 13.00 W'rmeer C2-Texel'94 C3 11.00 ZAP C3-Texel'94 04 14.30 Oosterend C1-De Koog C1 14.30 BKC D1-Texel'94 D1 11.00 WGW D2-Texel'94 D2 09.30 Texel'94 D3-DWOW D2 11.30' Texel'94 D4-De Koog D1 11.30 ZAP D3-Oosterend D1 13.00 Texel'94 MD2-Texel'94 MD1 10.30 BOL MD3-Oosterend MD1 10.45 Texelse pupillencompetitie: ZDH F2-De Koog F1 9.00 Roda JC-SVC F1 9.00 De Koog F2-ZDH F1 9.00 SVO F1-FC Utrecht 9.00 AZ-Vitesse 9.00 Fulham-Chelsea 10.00 De Koog E1-ZDH E1 10.00 SVO E2-Blackburn 10.00 SVOE1-SVCE1 10.00 Arsenal-Liverpool 10.00 Zondag 11 december: Texel'94-Petten 14.00 De Koog-Winkel 14.00 Vesdo-Oosterend 14.00 Texel'94 2-SVW 27 3 12.00 Texel'94 3-Hollandia T 3 12.00 DWOW 2-Texel'94 4 12.00 Oosterend 3-JVC 5 12.00 DFS Alkmaar 7-Oosterend 2 14.30 De Koog 2-N. Niedorp 4 11.00 Texel'94 MA1 -WW MA1 12.00 Recreatievoetbal: De Koog-Oosterend 10.30 Texel'94-Texelse Boys 10.30 Voetbaluitslagen Zaterdag 3 december: Texel'94 A2-Asonia A1 3-1 W'meer B1-Texel'94 B1 6-2 Oosterend B1 -SVAP'74 B1 1 -1 De Koog B1-SVWB3 4-2 DZS MB1-Texel'94 MB1 1-2 Uitgeest MB2-Texel'94 MB2 1-5 Texel'94 C1 -Succes C1 2-1 Succes C2-Texel'94 C2 0-7 Texel'94 C3-ZAP C3 afgelast Texel'94 C4-JVC C5 9-1 JVC C3-Oosterend C1 0-4 DWOW C1 -De Koog C1 7-0 Texelse pupillencompetitie: SVC F1-7nH F? 5-1 ZDH F1-SVO F1 6-0 ZDH E1-SVC E1 3-3 SVOE1-SVOE2 4-0 Zondag 4 december: Hugo Boys-Texel'94 1-1 ZDH-Sint Boys 2-4 De Koog-Wiron 0-2 Oudesluis-Oosterend afgelast Kolping Boys 3-Texel'94 2 3-5 Succes 2-Texel'94 3 3-1 Oosterend 2-Succes 5 1 -4 Kreileroord 2-Oosterend 3 1-4 Oudesluis 3-De Koog 2 afgelast Kolping B. DA3-Koog DA1 afgelast Programma zaalvoetbal Woensdag 7 december: 17.00 De Koog E1-J'boog E2 De Koog 17.45 ZDH D1 -De Krim Dl ZDH 18.30 Koog C1-Koog MC2 Franchimon 19.20 Klif vr. 1 -Old Stars 4 Hoogendijk 20.10 De Koog 3-Texel 9 Hoogendijk 21.00 Klif 6-De Krim 6 Van Putten 21.50 Klif 4-De Krim 5 Van Putten Zaaldienst; NIOZ. Donderdag 8 december 18.00 Krim C2-Krim C3 Franchimon 18.45 Texel 7-Oosterend 4 Douma 19.35 De Koog 1 -De Koog 2 Douma 20.25 Texel 6-Texel 8 Arnout 21.15 De Krim 3-RAB 1 Van Beek 22.05 J'boog 5-J'boog 4 Van Beek Zaaldienst: Jelleboog. Vrijdag 9 december: 17.15 SVO E2-SVO EI SVO 18.05 Texel 4-SVO 3 Van Putten 19.00 Texel 1-FC Pellor Hoogendijk 19.55 Knm 1-Jelleboog 1 Sangers 20.45 SVO 1 -Texel 3 Van Beek 21.35 SVO 2-Mantje 1 Bakker 22.25 De Krim 2-Texel 2 Kuipers Zaaldienst; Oosterend. De Graaff wint Ondanks de slechte weersomstan digheden werd op de Texelse golf baan zondag fel gestreden om de maandbeker. In groep 1 (handicap tot 18) was het tot het laatst spannend. Door een betere score op de laatste drie holes wist Margreet de Graaff met 59 slagen als eerste te eindi gen. Piet Schuyl uit Den Burg werd tweede (59 slagen), Joop Kohnhorst derde (61). Bij groep 2 (handicap 18-28) kwamen drie spelers bin nen die ieder 30 stablefordpunten hadden. Hiervan werd Hans Bakker eerste, voor Rein Zandee en Martin Wamaar. In groep 3 was Ina Pool de sterkste met 28 stablefordpunten. De neary's werden geslagen door Ua Kuip en Jaquelme Dijkstra en door Martin Wamaar en Bert Liefting.

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 7