I Sp°rt Scholingsdag voor ruiters m P TEXELSE g COURANT iervol verlies volleybalsters Koog herpakt zich met zege miM| - - 'Mg ■Mi Texel'94 vergooit kans op periodetitel Klein verlies zaalvoetballers DINSDAG 13 DECEMBER 2005 manege Akenburg werd zondag n scholingsdag gehouden voor ginnende ruiters en ruiters die et een nieuw paard of nieuwe ny willen starten, 's Morgens erd door dressuurjurylid Tessa n Daalen uitleg gegeven over rijden van een dressuurproef werden tips gegeven die de iters later in hun dressuur- konden gebruiken, 's Mid- gs kwam het springen aan de de. Volgens de officiële regels erd een parcours afgelegd. Wel ochten degenen die na drie wei- fingen gediskwalificeerd waren :h het parcours afmaken. de lessen van Van Daalen toonde «ssuurjury Ria Bakker zich 's mid- gs tevreden over de prestaties, de Waddenruiters was Patricia 1 der Slikke met Pajona overdui- lijk de sterkste. Haar score van 2 zou haar in een officiële wed- ijd twee winstpunten opleveren, de C/D/E-pony's was de hoog- score voor Simone Schagen st Bimob (162). De tweede prijs is voor Caroline Wetenkamp met ix Potter (159), de derde prijs voor smijn van Rongen met Isis (157). de kleinste pony's was Belinde aijer de beste met 154 punten, re Schoorl rijdt al heel lang offi ce wedstrijden, maar startte dit met haar nieuwe jonge paard racle Boy. Haar score (161) was sd voor de eerste prijs, de dressuur werd het springpar- lurs opgebouwd. De hoogte van hindernissen varieerde van 30 voor de niet-federatie AB-pony's 100 dm voor de paarden. Onder leiding van instructrice Marian van de Geest verkenden de deelnemers het parcours waarbij Van der Geest de deelnemers uitleg gaf. Zij liet de ruiters zien hoe een parcours het beste gereden kan worden en waar op moet worden gelet. Door de in totaal 24 deelnemers werd er nogal verschillend gepres teerd. Waar de een probleemloos het parcours aflegde, had de ander soms wat hulp van de parcours- bouwers nodig. De kleinere pony's gingen over het algemeen vlot rond, terwijl sommige grotere pony's wat meer in de problemen kwamen. Suzanne Veen was de pechvogel van de middag. Haar pony Noor startte in een mooi vlot tempo en nam de eerste hindernissen pro bleemloos. Onverwacht draaide Noor voor een hindernis weg, waar op Veen in het zand beet en Noor het hoofdstel verloor. De uiteindelijke klassering werd bepaald door stijlpunten. Er werden punten toegekend voor presentatie, wijze van rijden van het parcours en houding en zit van de ruiters. In totaal waren 70 punten te behalen. De hoogste stijlpunten van de dag waren voor Caroline Wetenkamp met Pax Potter. Zij reed zowel het basisparcours als de barrage fout loos en behaalde een score van 52 punten. Ook Anne Koster, Yas- mijn van Rongen, Mirjam Hin, Sterre Veltkamp en Anika Smit bleven in het basisparcours en de barrage foutloos. Simone Plaatsman reed een foutloos parcours, maar sprong in de barrage een verkeerde hin dernis, waardoor zij net buiten de prijzen bleef. volleybalsters van Tevoko bben zaterdag in sporthal Ons tnoegen op eervolle wijze ver en van koploper Haarlem. De ndstand, 0-4, was geen afspie- ling van de verhoudingen in wedstrijd, waarin de Texelaars n huid duur verkochten. Het H renteam kwam duidelijk tekort Hoen Dinto en verloor eveneens ■Et 0-4. H tte de Ruyter opende tegen Haar- W i sterk met een opslagserie van W i punten. Tevoko leek voor een rassing te zorgen en kon sterk ilend de tegenstander onder Tk houden. Maar profiterend van ongrijpbare middenaanvalsters am Haarlem vervolgens punt ar punt dichterbij, terwijl Tevoko eds meer moeite kreeg om de rke defensie van de koploper omzeilen. Tot 17-17 kon Tevoko i. nd houden, maar toen stokte het Sa rke spel en pakte Haarlem de «Éste set (19-25). WÊk in de tweede set was het ■tte verschil op de ranglijst aller- HM zichtbaar. Onder aanvoering Céline de Graaf hielden de (else dames de verdediging goed sloten. Het mankeerde hen in de ifase echter aan voldoende aan- skracht, al was Marianne Boekei de set-ups van Connie Joling te stuiten (19-25). de derde set bracht de van een iure herstelde Monique Leijstra lengte aan het net en kreeg de tl werkende Joannie Schaapman ler grip op de middenaanval van arlem. Jolanda Dijk versterkte veldverdiging en Tevoko liep uit enkele mindere resultaten eft SV de Koog zich zondag j eigen veld gerevancheerd met overwinning (3-1) op het laag klasseerde Winkel. Grote man de Kogers was Maurice de oot, die alle doelpunten voor rekening nam. Eerder speelde een grote rol in de uitwedstrijd jen Winkel door de enige twee elpunten te scoren. Koog kon met een complete Ktie starten. De enige wijziging i opzichte van vorige week was l inbrengen op de rechterflank i Roelf Siebinga voor Peter W orn. De thuisploeg begon voort end en kwam al na twee minuten voorsprong. Een overtreding op ii Siebinga op twintig meter van doel resulteerde in een vrije trap. broer Pim schoot de bal hard doel, de keeper kreeg de bal niet nvast, waarna de alerte Maurice Groot van dichtbij eenvoudig kon kken. twintig minuten begon Winkel i zich af te bijten. Enkele goe- kansen waren het gevolg. Het tbrak de gasten echter aan het dige geluk, terwijl keeper Steven i Beek bij enkele schoten goed trad. Overigens was het spel van I (de ploegen in deze fase niet al set na rust kreeg Jord Hilstra na V sd voorbereidend werk van Pim smga een mooie kans de voor ging uit te breiden. Hij kon zijn niet goed achter de bal krijgen, door ook deze kans verloren Een paar minuten later profi- Uitslagen: Dresuur - A/B-pony's 1 Belinda Waaijer met Freddy H 154; Anne Koster met Pino Power 145; Floor Roeper met Pepper 142. C/D/E- pony's: 1.Simone Schagen met Bimob 162, 2 Caroline Wetenkamp met Pax Potter 159; 3.Yasmijn van Rongen met Isis 157. Mary- se van der Vis met Colorado 156; Simone Plaatsman met Femke 156; Suzanne Veen met Noor 154, Janice Blaauboer met Happy 152; Marieke Wetsteen met Saldy 150 Paar den niet-federatie; 1.Patricia van der Slikke met Pajona 172 Paarden federatie: I.Silve Schoorl met Miracle Boy 161: Marieke Wuis met Rivaal 147. Springen - NF-AB: LAnne Koster met Pino Power 0-0-42, Belinda Waaijer met Freddy H 12-45; Floor Roeper met Pepper 3x w. NF- CDE 1 Caroline Wetenkamp met Pax Potter 0-0-52; 2.Yasmijn van Rongen met Isis 0-0- 46; Simone Plaatsman 0-verk.parc.; Marieke Wetsteen met Saldy 4-43; Maryse van der Vis met Colorado 3x wSuzanne Veen met Noor val NF-paarden: 1.Patricia van der Slikke met Pajona 8-47.5 Fed.L-AB 1 Sterre Veltkamp met Saar 0-0-46», Mirjam Hin met Chns 0-0-46. Fed B-CDE 1 .Anika Smit met Luna 0-0-47,5; 2.Johanna Wouda met Little Star 4-44; Daphne de Ridder met Humpy 12- 44,5; Robin Bisschop 12-43; Tessel Veltkamp met Pocahontas 3x w Marissa Roeper met Spike 3x w. Fed.E met L (h.c.) Ellen Blom met Okona 3x w., Priscille Noorlander met Flame 3x.w. Fed.B-paarden; I.Roma Brouwer met Tineke B 4-43. Steenhuizen sterk Raymond Steenhuizen leverde op de speelavond van biljartvereniging De Doorstoot uit De Cocksdorp een prima prestatie. Hij was de laatste weken uit vorm en had moeite zijn partijen te winnen. Maar de vorm is terug en met twee degelijke partijen wist hij met goed biljartspel de winst naar zich toe te trekken. Piet Zijm is nog wat wisselvallig. Hij verloor één partij en won de andere glansrijk. Zijm had met elf caramboles wel de hoogste serie van de avond. De partij tussen Theo van der Stroom en Eric Boon ging om de laatste plaats. Van der Stroom won, zodat Boon onderaan blijft staan. Span nend was ook de partij tussen Joost Smit en Kees Weel, die uiteindelijk in remise eindigde. Uitslagen: T. van der Stroom-E. Boon 2-0. J. Smit-K. Weel 1-1, E. Boon-R. Steenhuizen 0-4, T. van der Stroom-P Zijm 0-4, F Klok-K Weel 0-4, J Smit-R. Steenhuizen 0-4, P. Zijm-K Weel 0-4, T. van der Stroom-F. Klok 0-4, P. Zijm-F. Klok 0-4 Voetbalprogramma Vermeulen breekt record Bij de vierde crossloop van AV Texel, die zondag in de Dennen werd gehouden, bewees Lysanne Vermeulen dat het altijd nog snel ler kan. Zij wist drie seconden af te snoepen van het parcoursrecord, dat al op haar nam stond. Zij liep de 1300 meter in 4.49 minuten. Ze had daarbij een goede gang maker in Ruwen Gouwenberg uit Den Helder die eerste werd bij de jongens in 4.44. Bij de jeugdige lopers sneuvelden veel persoonlijk records. Mathijs Duin, Jelle van der Duim, Marit Zijm. Nikay Sangers, Marloes van Ron gen, Janneke Kikkert, Michiel Vla ming, Bob Keijser, Lisa en Katja van Dooijeweerd waren allemaal sneller dan alle voorgaande keren. Ook voor de volwassen lopers ble ken de omstandigheden erg goed. Lo Bremer loopt nog bij iedere naar een voorsprong van 22-21. Door enkele ongelukkige punten misten de Texelaars echter net de verdiende setwinst (23-25). In de vierde set was het met het verzet gedaan cn liep een relaxt spelend Haarlem over het uitgebluste Tevo ko heen (10-25). Desondanks geeft het vertoonde spel veel vertrouwen voor de laatste wedstrijd van dit jaar, die zaterdag in Ons Genoegen wordt gespeeld en waarin Zaanstad 2 de tegen stander is. Geroutineerd Alleen in de eerste set zag het er lange tijd naar uitrfat het herenteam van Tevoko een goed resultaat zou kunnen behalen tegen de hoogge plaatste en geroutineerde volleybal lers van Dinto. Aanvallend en verde digend was er geen verschil tussen beide teams. Pas op het eind van de set gaf de grotere aanvalskracht van de gasten uit Warmenhuizen de doorslag (23-25). Daarna ging het bergafwaarts met Tevoko. In de tweede set keek het thuisteam al snel tegen een achterstand aan en die werd in het vervolg niet meer goedgemaakt (21-25). Hierna verlo ren de Texelaars het geloof in eigen kunnen. Een extra tegenvaller was het uitvallen van de geblesseerde Ronald Zijm. Uiteindelijk haalde Dinto met 20-25 en nog eens 20- 25 relatief eenvoudig de volle winst binnen. Zaterdag kunnen de Texelaars zich revancheren tegen The Serve. Tevo ko speelt dan wederom een thuis wedstrijd. ipTTTff Spits Tim Kedde v, d gezeten door een tegenstander. teerde Winkel van een enorme ver- dedigingsfout van De Koog. Bij een corner stond slechts één speler van de gasten in het strafschopgebied, maar omdat keeper Van Beek 'los' riep en daarna volledig misgreep, was dat genoeg. De bal belandde op het hoofd van Arnold Kaercher, die ongewild raak kopte: 1-1. Na deze domper trad trainer Hans van der Park direct op door Hilstra te vervangen door Peter Koorn. De Koog was weer bij de les. Pieter List kopte uit een mooie corner van Roelf Siebinga op doel, maar had net niet de goede richting. In de rebound kreeg ook Pim Siebinga de bal niet in het doel. Even later was het wel raak. Uit een nieuwe hoek schop van Roelf Siebinga belandde de bal bij spits De Groot, die ineens op doel schoot. In het vervolg drukte De Koog door om op een veilige marge te komen. Na een uur was het opnieuw raak. Het doelpunt was een kopie van de eerste: een vrije trap van Pim Siebinga werd niet onder controle gebracht door de keeper, waarna De Groot er als de kippen bij was om zijn hattrick te voltooien: 3-1 Daarna werd de moegestreden Pim Siebinga vervangen door Bart-Jan Grisnigt, die linkshalf ging spelen. Koorn schoof door naar de spits, naast De Groot. Het leek nog mooi er te worden voor De Koog toen Koorn na goed voorbereidend werk van De Groot vanaf de rand van het strafschopgebied kon uithalen. Het schot was hard, maar de bal ging recht op de keeper af. die daardoor redding kon brengen. Ook Texel'94 is er zondag tegen Pet ten niet in geslaagd revanche te nemen voor de nederlaag (2-1) in de eerste wedstrijd tegen deze tegenstander. Op eigen terrein ging de ploeg van Fred Dekker met 0-1 ten onder, als gevolg van een doelpunt van spits Martin van Nimwegen in de zeventig ste minuut, die handig profiteerde van een misverstand in de Texelse defensie. De Texelaars hadden de nederlaag geheel aan zichzelf te wijten, want ondanks een groot aantal kansen lukte het niet zelf een doelpunt te scoren. Er stond veel op het spel voor de Texeiaars, die na een ronduit slechte start de afgelopen weken uit het diepste dal waren gekro pen en dankzij twee overwinnin gen en een gelijkspel zelfs kansrijk waren voor de tweede periodetitel. Texel'94 moest de grieperige Marcel Ris missen. Zijn positie in de verde diging werd ingenomen door Martin Koorn. Om zijn groep op sterkte te brengen, had trainer Dekker de jonge talenten Jeneesh Ponniah en Jimmy Vlaming in de selectie opge nomen. De Texelaars hadden verreweg het grootste gedeelte van de eerste helft het beste van het spel, maar omdat de ene na de andere kans om zeep werd geholpen, kreeg Pet ten de kans op de been te blijven. De tegenstander moest zich beper ken tot de counter, maar kwam toch een paar keer gevaarlijk dicht in de buurt van het Texelse doel. Pim de Lugt had in de vijftiende minuut pech, toen hij de bal na een vloeiende aanval over de rechter kant buiten bereik van de Pettemer keeper op de paal schoot. Daarvoor had hij al via de kruising over het doel geschoten. Ook een goede pass van Joey van der Vis kon door De Lugt niet doeltreffend worden afgerond. Vlak erop werd De Lugt op een onsportieve manier door zijn tegenstander tegen het gras gewerkt. Het leverde hem niet meer dan een vrije trap op. De Texelaars bleven aanvallen en speelden ook beter dan de tegen stander, maar de verdiende goal kwam maar niet op het scorebord. Ook uit hoekschoppen wist de thuisplgeg geen voordeel te halen. Opvallend was ook in het verdere verloop van de wedstrijd het dege lijke spel, zowel verdedigend als aanvallend, van Ruben Boogaard, die zijn plaats in de hoofdmacht van de selectie volop verdiende. Na een half uur kropen de Texelaars door het oog van de naald, toen de gasten een counter niet op de juiste wijze wisten af te ronden. Keeper Dennis Schouwstra voorkwam door kordaat optreden een zekere goal. Winkel was nog dicht bij een tref fer. Een kopbal uit een corner kon door Koorn nog net van de doellijn worden gehaald. In de 80ste minuut kreeg Bart-Jan Grisnigt een aardig kansje, maar zijn schot in de korte hoek werd nu wel goed gepakt door de keeper. Vijf minuten voor tijd kon Koorn een solo niet verzilveren met een goal. Opnieuw bracht de keeper knap redding. Even later kreeg De Koog na een overtreding op Kaercher nog een vrije trap. Pieter List schoot de bal hard en laag in, maar opnieuw lag de steeds beter wordende kee per in de weg. De laatste kans was voor Winkel. Keeper Van Beek voor kwam met een schitterende redding een tweede tegentreffer, waardoor het 3-1 bleef. De Koog nam door deze overwin ning de derde plaats over van ZDH, dat niet in actie kwam, maar had daar wel een paar wedstrijden meer voor nodig dan de Hoornders en enkele andere concurrenten. Wordt zondag bij Sint Boys gewonnen, dan kunnen de Kogers echter met een goe-4 cevoe! de winterstop ingaan. Na drie overwinningen op rij te hebben geboekt, moesten de zaalvoetballers van Texel'94 vrij dag hun meerdere erkennen in FC Pellor. Na een spannende wed strijd werd het 2-3 voor de ploeg uit Den Helder. Het was de tweede keer dat Texel'94 en Pellor tegen elkaar speelden. Eerder gebeurde dat in de beker competitie. Beide ploegen waren toen aan elkaar gewaagd en de wedstrijd eindigde in een gelijkspel. Ook dit keer was het krachtsverschil gering. Pas na twaalf minuten kwam er tekening in de strijd, toen Pel lor een voorsprong wist te nemen. Wat is uw slechtste fietspad? crossloop een snellere tijd en ook Herman Ploeger, Sjoerd Groes- kamp, Richard Bijpost, Anton van der Meer, Frans Kamphuis, Marijke Stark, Anneke Hoogenbosch, Leon de Waal, Maikel en Frits van der Gracht verbeterden hun eerdere prestaties. Henk van Gijzen van atletiekvereni ging Noordkop uit Den Helder won de eerste plaats bij de 8850 meter. Spannender was de strijd om de tweede plaats. Richard Bijpost en Pierre Bonnet liepen heel lang gelijk op, maar Bijpost wist Bonnet in een geweldige eindsprint te verslaan. Bonnet werd eerste veteraan. De volgende boscross wordt op 22 januari gehouden, na de winter- bosloop op 8 januari. Uitslagen: 1300 meier - Meisjes. 1.Lysanne Vermeulen, 4.49; 2.Marloes van Rongen, 5 18, 3.Janneke Kikkert, 5.26. Jongens: 1.Ruwen Gouwen- berg (Den Helder), 4.44, 2.Nikay Sangers, 5.06, 3.Mathljs Duin, 5.08. 2950 meter - Dames' 1-Ues Lemstra, 13.58; 2.Lotte Lene den Ouden. 15.37 Dames veteranen: 1 Marijke Stark, 16.03; 2.Anneke Hoogenbosch. 18 25. Heren: I.Maikel van der Gracht, 12.35, 2.Miko Honingh. 15.22; 3.Jelle Lubach. 15.27. Heren-veteranen: 1 .Fnts van der Gracht, 12.47, 2 Piet Bake- laar, 13.00; 3.Jan Dogger. 16.21 5900 meter - Dames: 1 .Jo Joseph, 33.07. Dames-vetera nen: Uudith van Bieijswijk, 28.27; 2.Monique Lubach, 34,23. Heren: 1 Anton van der Meer, 24.35; 2.Eldin Honing, 27.29. Heren-vetera nen: 1Rob Zwetsloot, 26.02; 2.Lo Bremer, 26.39; 3.Anton Witte, 26.56. meter - Dames-veteranen: 1 Laurien Bakker, 46.03. Heren: 1 Henk van Gijzen (Den Helder), 34 03; 2.Richard Bijpost, 35.10; 3.Peter van der Voort, 39.17 Heren-vetera nen: 1.Pierre Bonnet, 35.13; 2.Herman Ploe ger. 35.513 Cees Goslinga. 43.03. Jeneesh Ponniah kreeg in de veer tigste minuut een gele kaart, nadat hij zijn tegenstander onreglementair had aangevallen. Op slag van rust faalde spits Joey van der Vis in de afronding door te lang treuzelen. Direct na het begin van de twee de helft ontwikkelde Texel '94 een stormloop op het doel van de Pet- temers. Doelpunten bleven echter uit. Petten deelde na een kwar tier met een snelle tegenaanval een waarschuwing uit, maar kee per Schouwstra was op zijn post. Twintig minuten voor tijd kwamen Jeroen Vlaming en Thomas Stolwijk in de ploeg voor Joey van der Vis en Jeneesh Ponniah. Vlak daarna scoorde de doorzettende ploeg van Petten via spits Van Nimwegen de eerste goal van de wedstrijd.(0-1). Niet verdiend, gaven ook de Pet- temers na afloop toe, maar daar kochten de Texelaars niets voor. In het vervolg deden de gastheren er alles aan de gelijkmaker te sco ren, maar doordat het spel steeds rommeliger, haastiger en onverzorg der werd. deden zich nauwelijks kansen voor. Ook invaller Jimmy Vlaming, die normaal in de A1-juni oren speelt en in de plaats kwam van Ralph Koning, kon daar geen verandering in brengen, waardoor het 0-1 bleef. Zondag speelt Texel'94 in 't Veld tegen de oude bekende VZV. Texel'94 kreeg in die periode even eens kleine kansen maar een doel punt bleef uit. Toch kwam Texel in de twintigste minuut verdiend op gelijke hoogte, door een prach tig doelpunt van Ralph Koning. De tweede helft gaf hetzelfde spelbeeld te zien. Weer kwam het Helderse team op voorsprong en net als in de eerste helft vocht Texel'94 zich terug. Een mooie actie van Martijn de Veij resulteerde in de tweede Texelse treffer. De slotfase verliep wat rommelig. Vlak voor tijd maakte Pellor bij een vrije trap gebruik van een gebrek aan concentratie in de achterhoede van Texel'94 door voor de derde keer te scoren, waarna Texel'94 te weinig tijd gegeven was om voor de derde keer de gelijkma ker te scoren. Vrijdag steekt Texel'94 het Marsdiep over om tegen FC Den Helder te spelen. In de Texelse hoofdklasse had Mantje 1 opnieuw een slechte dag. Na het gelijkspel van vorige week tegen De Krim 2 werd tegen Oos terend 2 opnieuw niet gewonnen. In een doelpuntriike wedstnjd draaide het opnieuw uit op een remise: 6-6. Beide concurrenten, koploper Oos terend en nummer drie Jelleboog, Winterserie wandelclub Wandelsportvereniging Het Gouden Boltje begint zondag met de win terserie. Tot en met februari wor den vier wandeltochten gehouden, steeds op een andere locatie. Voor de eerste tocht kan zondag van 13.00 tot 14.00 uur worden gestart bij restaurant Bos en Duin aan de Bakkenweg. Wandelaars kunnen kiezen uit de afstanden vijf en tien kilometer. Deelname kost €3,40 mét en €2,40 zonder herinnenngsvaan- tje. Het is ook nog mogelijk in te schrijven voor de hele serie. Deel name kost dan €7,-, respectieve lijk €4,-. Leden van de vereniging genieten korting. De overige tochten worden gehou den op 8 en 22 januari en 5 februari. Voor meer informatie: tel. 313087 of www.hetgoudenboltje.nl. Beweegproject in buitendorpen Na een succesvolle proef in Den Burg, biedt Sportservice Texel nu ook het sportstimuleringsproject voor senioren (GALM) aan in de buitendorpen. Doel van het pro ject is senioren (van 55 tot 66 jaar) aan het bewegen te krijgen én te houden. Het project start met een eerste fitheidstest op 28 januari. Deze wordt gehouden in sporthal Ons Genoegen in Den Burg. Bij deze test worden uithoudingsvermogen, lenigheid, handvaardigheid, reactie snelheid en bloeddruk gemeten. Er is een arts aanwezig, die zonodig medisch advies kan geven. Vervol gens wordt een bewegingsprogram ma van tien weken aangeboden in een gymzaal m het eigen dorp. Hierbij worden elke week een uur lang verschillende spelactiviteiten gegeven door een speciaal opgelei de docent. Na afloop van deze tien weken kan worden meegedaan aan een vervolgprogramma van dertig weken, één (sport)seizoen. Aanslui tend vindt een tweede fitheidstest plaats. Dankzij een bijdrage van de gemeente hoeven deelnemers maar een bescheiden eigen bijdra ge te betalen. Opgeven voor deel name kan bij Sportservice Texel, tel. 322815 (dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur). wonnen wél. Oosterend overtuigend van Texel 3'94 (8-4) en Jelleboog klopte De Krim 1 met 6-4. Jelleboog rukte door dit resultaat op naar de tweede plaats, met 18 punten uit 7 wedstrijden, één meer dan Mantje. Oosterend verzamelde 21 punten uit 8 wedstrijden. Texel'94 versloeg De Krim 2 met 5-4 en heeft de weg naar boven gevonden. Vnjdag staat de topper tussen Oosterend en Jel leboog op het programma. Deze begint om 19.55 uur. Uitslagen: De Koog E1-Jelleboog E2 1-1; ZDH D1-De Krim D1 1-6; De Koog C1-De Koog MC2 21- 0, De Koog 3-Texel'94 9 3-10; Klif 6-De Krim 6 5-1, Klif 4-De Krim 5 3-4; De Krim C2-De Krim C3 2-2; Texel'94 7-Oosterend 4 4-4; De Koog 1-De Koog 2 6-3. Texel'94 6-Texel'94 8 4-2; De Krim 3-RAE3 1 8-3; Jelleboog 5-Jelle- boog 4 8-2; Oosterend E2-Oosterend E1 0-8; Texel'94 4-Oosterend 3 11-1, Texel'94 1-FC Pellor 2-3: De Krim 1 -Jelleboog 1 4-6. Oos terend 1-Texel'94 3 8-4; De Knm 2-Texet'94 2 4-5; Oosterend 2-Mantje 1 6-6 Zaterdag 17 december: West Frisia A1 -Texel'94 A1 Oosterend A1 -Asonia A1 Wiron B1-Texel'94 B1 De Koog B1-Den Helder B2 W'meer MB1-Texel'94 MB2 Uitgeest MB2-Texel'94 MB1 Texel'94 C1-Hollandia T. C1 DWOW C1 -Texel'94 C2 Texel'94 C3-Den Helder C3 Texel'94 C4-W'meer C2 JVC C2-Oosterend C1 De Koog C1-WGW C3 JVC D2-Texel'94 D1 Geel Zwart D1 -Texel'94 D2 Texel'94 D3-Den Helder D3 Texel'94 D4-Callantsoog D1 Oosterend D1 -Geel Zwart D2 De Koog D1-W'waard D1 Oosterend MD1-Texel'94 MD1 Texelse pupillencompetitie: De Koog F2-FC Utrecht SVO F1 - Vitesse ZDH F2-ZDH F1 Roda JC-De Koog F1 Heerenveen-SVC F1 SVO E2-Liverpool SVC E1-Blackburn De Koog E1-SVO E1 Manchester-Chelsea Fulham-ZDH E1 Zondag 18 december: VZV-Texel'94 ZDH - Watervogels Oosterend-Callantsoog Sint Boys-DE Koog HSV 3-Texel'94 2 Schagen 3-Texel'94 3 Texel'94 4-Schagen 4 Oosterend 2-BKC 5 Succes 6-Oosterend 3 Hollandia T. 4-De Koog 2 De Koog DA1 -Dirkshorn DA1 DESS MA1 -Texel'94 MA1 Recreatievoetbal: Texelse Boys-De Koog Oosterend-Texel'94 14.30 13.45 14.00 13.45 11.00 14.30 13.00 13.15 13.00 11.30 12.30 12.00 9.00 10.00 13.00 11.30 12.00 10.30 10.45 9.00 9.00 9.00 9.00 9.00 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 14.00 14.00 14.00 14.00 12.00 14.30 12.00 12.00 11.00 12.00 14.00 12.00 10.30 10.30 Voetbaluitslagen Zaterdag 10 december: Texel'94 A1 -BOL A1 1-3 Jong Holland A1-Texel'94 A2 3-1 WMC A1 -Oosterend A1 6-0 Geel Zwart'30-Oosterend B1 0-3 JVC B2-De Koog B1 2-1 Texel'94 MB1-Kolping B. MB2 uitgesteld Texel'94 MB2-VIOS-W MB1 1-2 Geel Zwart'30 C1-Texel'94 C1 0-7 Texel'94 C2-HCSC C2 2-0 Wieringermeer C2-Texel'94 C3 3-7 ZAP C3-Texel'94 C4 0-6 Oosterend C1-De Koog C1 6-0 BKC D1-Texel'94 D1 2-1 WGW D2-Texel'94 D2 3-2 Texel'94 D3-DWOW D2 2-7 Texel'94 D4-De Koog D1 1-4 ZAP D3-Oosterend D1 1-2 Texel'94 MD2-Texel'94 MD1 3-1 BOL MD3-Oosterend MD1 3-11 Texelse pupillencompetitie: De Koog F1-ZDH F2 10-2 Roda JC-SVC F1 1-6 De Koog F2-ZDH F1 0-4 SVO F1-FC Utrecht 2-1 AZ-Vitesse 2-1 Fulham-Chelsea 0-13 SVO E2-Blackbum 1-4 SVO E1-SVC E1 1-5 Arsenal-Liverpool 8-1 Zondag 11 december: Texel'94-Petten 0-1 De Koog-Winkel 3-1 Vesdo-Oosterend 1-3 Texel'94 2-SVW 27 3 0-1 Texel'94 3-Hollandia T 3 2-2 DWOW 2-Texel'94 4 3-1 Oosterend 3-JVC 5 1 -4 DFS Alkmaar 7-Oosterend 2 3-4 De Koog 2-Nieuwe Niedorp 4 3-4 Schage DA1 -De Koog DA1 2-0 Texel'94 MA1-WW MA1 uitgesteld Recreatievoetbal: De Koog-Oosterend 10.30 Texel'94-Texelse Boys 10.30 Programma zaalvoetbal Woensdag 14 december: 17.00 Sportsh. Dl-Krim D1 Sportsh. 17.45 Klif D1 -Sportshop D2 Klif 18.30 ZDH D1 -RAB D1 ZDH 19.20 Klif vr.2-MTW 1 Hoogendijk 20.10 Klif 4-De Knm 6 Hoogendi|k 21.00 Texel 8-NIOZ 1 Van Putten 21.50 De Krim 5-Klif 6 Van Putten Zaaldienst: De Krim. Donderdag 15 december: 18.00 Krim C2-Knm C1 Franchimon 18.45 SVO 4-Klif 3 Kuipers 19.35 Mantje 3-Krim 3 Kuipers 20.25 Klif 5-Texel 6 Hoogendijk 21.15 Jelleboog 4-De Koog 1 Arnout 22.05 RAB 1-Jelleboog 3 Amout Zaaldienst: Texel'94. Vrijdag 16 december: 17.15 Klif C1-Klif C2 18.05 De Krim 4-SVO 3 19.00 Klif 1-Mantje 2 19.55 J'boog 1-SVO 1 20.45 J'boog 2-SjDortshop 1 21.35 SVO 2-De Krim 2 22 25 Texel 5-Klif 2 19.30 Den Helder 2-Texel 1 Zaaldienst: Oosterend. Van Putten Van Beek Sangers Kuipers Bakker Hoogendijk Hoogendijk

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 9