11 COURANT 'Veel ontwikkelingen rond Waddenfonds' Lof voor kinderkoor en gedreven dirigent Bij de jaarwisseling Ir Kerkdiensten Medische zorg oud Papier Hu'Pverlening Radio Texel 106.1 oPIENie TEXELSE DONDERDAG 29 DECEMBER 2005 Haar zoon kan door zijn vertrek als Tweede-Kamermedewerker vanaf volgend jaar geen belang rijke informatiebron van Haagse plannen voor het Waddenzeebe leid meer zijn. Via andere kana len wil ze echter vooraan blij ven zitten om op de vastewal op te komen voor de positie van Texel en de andere eilanden. De toekomst van het Waddenge bied speelde afgelopen jaar een belangrijke rol in de werkzaam heden van burgemeester Joke Geldorp. Een terugblik. 'Mijn zoon was medewerker van een Kamerlid. Die ging over andere zaken dan de Waddenzee, maar Tweede-Kamerleden krijgen alle stukken voor de Kamer toegezon den. Mijn zoon gooide een hoop weg, maar stukken over de Wadden hield hij altijd apart en die zette hij op de mail. Daardoor zaten we hier altijd vooraan en waren we goed geïnformeerd.' Dat heeft dus gewerkt? 'Het voordeel was dat we maximaal de tijd hadden ons goed voor te bereiden. En dat was nodig, want er zijn met de komst van het Wadden fonds veel ontwikkelingen gaande. Ik ken gelukkig meer Kamerleden en we gaan nu met andere mede werkers afspraken maken. Ik wil goed geïnformeerd blijven over Den Haag, want de belangen zijn op het moment groot. Het voordeel van vroeg op de hoogte zijn, is dat je 'andere bestuurders vooraf van jouw mening op de hoogte kunt stellen. Je kunt later altijd nog naar de poli tieke partijen stappen als die beslui ten nemen, maar de vraag is of je dan op de wal haalt wat je graag wil hebben. Het is zekerder om al in het voortraject zaken te doen.' Het Waddenfonds staat volop in de belangstelling. Wat betekent dat fonds voor u? Het betekent voor mij dat er in het Waddengebied wordt geïnvesteerd. Het is een versterking van de werk gelegenheid en het gebied wordt opgeknapt waardoor het aantrekke lijker voor toeristen wordt. En ik ben benieuwd of het bedrijfsleven op de eilanden en in de vastewalgemeen- ten straks zo creatief en innovatief is om de jaarlijkse subsidie uit het fonds te gebruiken. Het moeilijkste is de aanloop te krijgen.' Volgens de huidige stand van zaken komt vanaf 2007 jaarlijks veertig miljoen euro beschikbaar uit het fonds. Het grootste deel is bestemd voor pro jecten op het gebied van natuur en economie. Voor natuurprojecten kan negentig procent van de kosten uit het Waddenfonds worden gefinan cierd, voor economische projecten veertig procent. De overige tien en zestig procent moeten initiatiefne mers via onder meer het bedrijfsle ven of andere overheden verkrijgen. Welke rol kan het Texels bedrijfsle ven in het Waddenfonds spelen? Kijk bijvoorbeeld naar de ontwikke- ontzettend kritisch is geworden. Ze pikken via internet de krenten uit de pap en daar moet de toeristische sector goed op inspelen. Op welke manier? Dat weet de sector zelf het beste, maar belangrijk is dat gasten zich goed behandeld voelen. Ik heb er minder moeite mee om de rekening te betalen als ik goed behandeld ben dan wanneer dat niet zo is. Het Burgemeester Joke Geldorp achter de computer op haar kamer op het gemeentehuis. ling van duurzame vakantiewonin gen van Duurzaam Texel zou ik zeg gen. Ga dat concreet neerzetten, zodat het ook een voorbeeldfunctie voor de andere eilanden kan krijgen. De een zal misschien wat anders willen dan de ander, maar het gaat om het principe van duurzaam bou wen. Dat is een voorbeeld van een project dat kans maakt voor het Waddenfonds.' Verder terugblikkend op het afgelo pen jaar. Wat zijn voor u de hoog te- en dieptepunten op het eiland geweest? Die bevinden zich voor mij op een grensvlak. Je hoort geluiden dat het weer beter gaat met het toerisme. Sommigen hebben beter gedraaid dan in 2004, maar er zullen ook bedrijven zijn die een lichte terug gang hebben gezien. Maar ik hoop en verwacht dat de economische ontwikkelingen aantrekken en dat er 'in '2006 een beter jaar wordt gedraaid. Het consumentenvertrou wen stijgt. Ik heb het gevoel dat we het dieptepunt hebben gehad. Maar ik constateer ook dat de consument weer doet er dan nog niets eens veel toe. Als ik nat word, kan ik me met een handdoek afdrogen, maar het wordt anders als de eigenaar van een accommodatie daarna zegt "dat er druppels op de grond lig gen." Belangrijk is dat een gast tevreden terugkeert. Wat zijn voor u persoonlijk hoogte en dieptepunten geweest in 2005? Het meest verdrietige was het over lijden van moeder in februari. Ik had altijd gedacht dat ik een vaderskind was omdat ik met hem een goede band had, maar ik merk dat ik toch ook een moederskind was. Plezierig is dat mijn zoon in januari assistent- raadsgriffier in Delft wordt. Het is een stap naar een mooie carrière is en het leukste is; ik ben in Delft geboren, dus het cirkeltje is rond. De verkiezingen zijn in aantocht. Dat gaat momenteel gepaard met peri kelen rond de wethouders. Vindt u dat terecht? Daar heb ik geen oordeel over en dat is ook niet correct om aan mij te vragen. Wat ik kan zeggen is dat dit college vier jaar lang collegiaal met elkaar heeft samengewerkt en gezamenlijk over de toekomst van het eiland heeft nagedacht. Dat dat elders in de raad of bij mensen thuis anders gewaardeerd wordt, is heel jammer, maar er is hier harmonieus en intens samengewerkt en ik hoop dat in de toekomst weer te kunnen doen. Het maakt niet uit van welke kleur een wethouder in het college komt, de basisgedachte hoort te zijn dat je vertrouwen hebt van de raad en dat je met elkaar samenwerkt. We zitten hier met elkaar geen spel letjes te spelen! We zijn met een omzet van vijftig miljoen bezig, er werken hier ruim 170 mensen, bij de buitendienst hebben we 35 mensen, we hebben een brandweer met 55 mensen, zeven openbare scholen en een voortgezet onderwijs. Is er dan sprake van een spannings veld? Wethouders zijn onderdeel van een partij, maar in het college zitten ze in een positie dat ze toch niet altijd aan die kleur kunnen voldoen. Als dat de lijn is waarop het func tioneren van een wethouder wordt bepaald, dan denk iK dat het dua lisme niet goed is begrepen. Als je als partij een wethouder levert, kom je al met een kleur binnen. Er wordt een collegeprogramma gemaakt en daarin zit de kleur van de wethouder en de belangen van de partij. Dan kun je niet nog eens extra van een wethouder vragen de partijstand punten uit te dragen. Zo'n discussie hoort in de raad thuis. Op een gege ven moment valt er een besluit en dat moet het college uitvoeren. Maar loop je dan als college soms niet tegen muren op? Er is een col legeprogramma, maar daar gaat de coalitie weer regelmatig tegenin. Dat is niet erg. Dan vindt er een weging van argumenten plaats en kan de bevolking ook meeoorde- len. Na vier jaar is een collegepro gramma ook niet meer wat het vier jaar geleden was. De tijden veran deren. Maar in principe vind ik wel dat collegepartijen zo dicht mogelijk moeten blijven bij wat ze met elkaar hebben afgesproken. Dinsdag 7 maart zijn de verkiezin gen. Wat wordt het opkomstper centage? Texel stelt mij niet teleur. Bovendien kun je volgend jaar in elk bureau stemmen, dus er kan geen reden zijn om niet te stemmen als je in een ander dorp bent. Ik verwacht een percentage van 83,7 procent. Jeroen van Hattum Nog maar 22 jaar oud bracht Michiel Drijver met de vanzelf sprekendheid van een volleerd pedagoog de afgelopen week drie concerten met een veertig kinde ren tellend koor tot een goed einde. Bijzonder, want de jongste van de zangertjes was pas vijf en de oudste twaalf jaar. 'Het is de kunst hun aandacht te vragen. Dat doe je door bijvoorbeeld tus sendoor even een klapspelletje in te lassen of ze een ritme te laten nadoen. Je kunt wel snauwen of je stem verheffen, maar er zijn ook andere oplossingen', vertelt de jeugdige dirigent. godsdienstige achtergrond. Ik heb de liedjes verder overal en nergens vandaan gehaald. Belangrijk vond ik vooral dat de tekst en de muziek op elkaar aansloten en dat je bij voorbeeld niet de klemtoon op rare plaatsen kreeg. Als je zelf al veel moeite moet doen om zo'n lied te begrijpen, dan kun je er met kinde ren maar beter niet aan beginnen.' Het Kinderkerstkoor repeteerde negen keer. Niet veel, gezien ook de geringe ervaring van de zan gertjes. 'Ik heb de groep in tweeën opgedeeld, naar leeftijd. Met beide toch de neiging even met elkaar te gaan kletsen.' Drijver kreeg volgens eigen zeggen veel steun van de tien oudste kinderen, die hij na een paar weken vroeg niet alleen hun eigen liedjes in te studeren, maar ook mee te zingen met de jongste groep. 'Op een gegeven moment stonden ze bijna anderhalf uur ach ter elkaar te zingen. Dat was best knap.' Zeer te spreken was hij ook over de medewerking van violiste Riëtte Olthof en fluitiste Renske van Raaphorst. 'Door muziek onder de zang te zetten, wordt het leuker. Dat een herhaling krijgen.' De jonge Hoornder, die van huis uit trombone speelt, maar ook op piano, bugel, tuba, bas en gitaar aardig uit de voeten kan, is een druk bezet man. Hij combineert aan het conservato rium in Alkmaar de studies voor diri gent en muziekdocent, geeft twee ochtenden in de week muziekles op OSG De Hogeberg, heeft op Texel en aan de overkant vijftien koper leerlingen en geeft leiding aan het onlangs heropgerichte en nog maar kleine fanfarekorps van Dirkshorn. De komende maanden gaat veel Met opvallend gemak geeft Michiel Drijver leiding aan veertig Jonge zangertjes: 'Het is de kunst hun aandacht ft ^ofo Joop PommeM heb ik geprobeerd elke repetitie één nieuw liedje in te studeren. Dat werd tegen het einde wel moeilijk, want je moest steeds alles herhalen. Om te voorkomen dat de kinderen dat saai gaan vinden, moet je trucjes bedenken. Soms liet ik een kind alleen zingen. Of ik liet er een illu stratie bij zien of ze bewegingen of een dansje instuderen. Je moet steeds goed opletten, want als een repetitie of concert lang duurt, krij gen ze op een gegeven moment motiveert.' Hoeveel nieuwkomers het koor blijvend zullen versterken, is nog even afwachten voor Drijver, maar hij heeft al aardige reacties gehad. 'Sommige kinderen vertel den dat ze volgend jaar zeker weer aan het kerstproject meedoen. Ik had er nog niet over nagedacht of er een nieuw project komt, want ik studeer komend jaar ook af als dirigent voor harmonie en fanfare, maar als ze nu al zo enthousiast zijn, dan moet dit volgend jaar maar tijd zitten in zijn afstudeerproject, dat bestaat uit het ontwikkelen en instuderen van een concert, uitge voerd door het fanfarekorps van Excelsior. Bovendien doet hij bin nenkort met de Dominootjes mee aan een festival. 'Maar daar hoeven we maar een paar liedjes te zingen, dus dat valt mee', zegt hij beschei den. 'Bovendien vind ik muziek het leukste dat er is. Dat maakt het ook makkelijker' Zaterdag 31 december Oudjaar PROTESTANTSE KERK IN NEDERLAND: Hervormde gemeente Den Burg: 19.30 u. oecumenische oudjaarsdienst in gereformeerde kerk, pastor E. Molt- zer en ds. P.A. den Braanker. Gereformeerde kerk Den Burg: 19.30 u. oecumenische oudjaarsdienst in gereformeerde kerk, pastor E. Molt- zer en ds. P.A. den Braanker. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Koog: 19.30 u. oecumenische dienst in de rooms-katholieke kerk. ds. K.F. Klaassen. PROTESTANTSE WADDENGEMEENTE TEXEL: Oosterend: 19.00 u. ds. F. van Helden. De Cocksdorp: 19.30 u. oecumenische dienst in de rooms-katholieke kerk, ds. P.C. Barnard. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Ooste rend: 19.30 u. leesdienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 19.30 u. ds. C. Duinkerken-Visser, oudjaarsdienst. De namen van hen die ons het afgelopen jaar zijn ontvallen, worden genoemd. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 19.00 u. ds. A. Wesseling. oudjaarsdienst. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 19.30 u. oecumenische oud- jaarsviering in gereformeerde kerk. De Koog: 19.30 u. oecumenische oud- jaarsviering in rooms-katholieke kerk. De Cocksdorp: 19.30 u. oecumeni sche oudjaarsviering in rooms-katho lieke kerk. Zondag 1 januari 2006 Nieuwjaar PROTESTANTSE KERK IN NEDERLAND: Hervormde gemeente Den Burg: 10.30 u. nieuwjaarsbergroeting in De Schakel, ds. P.A. den Braanker. Gereformeerde kerk Den Burg: 10.00 u. kandidaat J. Glazema uit Amsterdam, nieuwjaarsdienst Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Waal: 10.00 u. ds. K.F. Klaassen, nieuwjaarsbegroeting. PROTESTANTSE WADDENGEMEENTE TEXEL: Oosterend: 10.00 u. ds. P.C. Barnard. Waddendienst, nieuwjaarsbegroeting GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Ooste rend: 10.00 u. en 18.00 u. leesdienst; woe. 4 januari: 19.00 u. ds. W. Tuinier DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: geen dienst. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.30 u. ds A. Wesseling. nieuwjaarsbergroeting. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 11.00 u. dameskoor. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Openbare lezing. 10.30 u.: Gebruik onderwijs om Jehovah te loven; Wachttorenstudie, 11.20 u.: Wandel met God, en oogst het goede. Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur Centrale Huisart sen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tand heelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers informa tie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: Waalderstraat 33A, Den Burg. Dag en nacht bereik baar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en ver zorgende hulp: Schoonoordsingel 44. Den Burg, tel. 321461 - Jeugdgezondheidszorg: Schoon oordsingel 44. Den Burg, tel. 0900- 4636549. Spreekuur elke werkdag van 9.00 tot 17.00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voeding, opvoeding en verzorging. - Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 314887. Geopend elke werkdag tussen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke werkdag van 8.30-17.00 uur, tel. 0223-650222. Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en ver zorgingshuis: Centrum Indicatiestelling Zorg. Opvragen via tel. 0223-650270 Opname op advies van huisarts of specialist. Mondhygiëniste: Natasja Bottema tel. 320104. Apotheek: Weverstraat 95, Den Burg; tel. 312112. Maandag t/m vnjdag 8.00-17.30 u.; zaterdag 10.00-13.00 en 15.00-17.00 u.; zon- en feestdagen 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u. Buiten die tijden alleen voor spoedeisende gevallen. In verband met de kerstvakantie haal Scouting Texel deze week geen oud papier op. Oud papier kan wel worden gestort in de containers naast net clubgebouw aan de Bernhardlaan. TEXELSE'lcOURXNT Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Gerard Timmerman Telefoon 31 46 87 of 06 - 22 14 02 75 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 - 31 41 11 E-mail info@lenr.nl Op al on Abonnementsprijzen 2005: Per half jaar 34,65 33,05 i« Per jaar 67,50 65,35 (automatisch} Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordholiand-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900-8844. In spoedeisende gevallen: 112. Het bureau in De Koog, Brink 6, is geopend op maandag van 9.00 tot 13.00 uur en op dinsdag en donderdag van 13.00 tot 17.00 uur. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11, Den Burg. tel. 312527 Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Anonieme Alcoholisten: dinsdag van 19 00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel. 0223-642189 (vragen naar Ron). Verslavingszorg: Brijder Versla vingszorg Texel, De Zes 12, Den Burg. Voor inlichtingen, advies, consulta tie en preventie, tel. 315602 of 06- 30215211www.bnjder.nl. Psycholoog: J van den Berg, tel. 310386. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alarme ring, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst Spreekuur van 9.00 tot 10.00 u. en van 14.00 tot 16.00 u., De Buureton. Beatrixlaan 43. Den Burg. Tel. 312696. Kustwacht: Voor meldingen van schejDen en zwemmers in nood" tel 316270. Chemicaliën op het strand: Bel de brandweer, 072- 5644444. Huiselijk geweld: Safehouse Texel, crisisopvang huiselijk geweid, tel 0222-321001, dag en nacht bereik baar. Bureau Jeugdzorg: voor hulp aan jongeren bij problemen en voor opvoe dingsondersteuning aan ouders. Voor aanmelding, informatie en advies: 0900 2223330, elke dag tussen 10.30 tot 12.30 uur. Kerken en minima: voor Texelaars in financiële nood. Spangerweg 10,1793 EH De Waal. Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Noud Ellens Shanty-uurtje 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Oliebolleninstuif Medewerkers van Radio Texel laten hun favo riete muziek horen en vertellen waarom een bepaald nummer speciale betekenis voor hen heeft. 18.00 u. Vraaggesprek met burgemeester Geldorp. Terugblik op 2005 en vooruitblik op 2006. 19.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9 00 u Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit gereformeerde kerk Den Burg 11 00 u, Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur (Nederlandstalig) 16.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 10.45 u. Rooms-katholieke kerk Den Burg Maandag: 18.00 u Symphonica (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u. Natuurwijzer (herhaling van zondag) 21.00 u. Reggae on the move (muziek) 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Hadio (exel actueel (nieuws) 19.00 u. Op uw verzoek (verzoekplaten) 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geestelijk pro gramma. met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Vraaggesprek met burgemeester Geldorp- Terugblik op 2005 en vooruitblik op 2006. (herhaling van zaterdag) 20.00 u. Radio Noordholland Voor meer informatie over medische zorg. hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl. rubnek Om te Onthouden Genieten Hebben jullie ook zo genoten van Kerst? Ik heb me dit jaar laten inspireren door een mix van recepten uit de kerstsuggesties van de supermarkten. Ik ben niet zo'n verschrikkelijke hoogstand jeskok, dus het moet wel te doen zijn. Ik heb maar twee handen, één gasfornuis en geen magnetron of warmhoudstoof. Bovendien wil ik graag meepraten en -luisteren met mijn visite. Het aardige is dat iedere supermarkt zijn eigen menu samenstelt en dan ook de ingre diënten daarvoor allemaal in huis heeft. Wat heerlijk dat de laatste paar jaren dat gezeur over vreet- feesten en opgelegde soberheid een beetje naar de achtergrond is geraakt. Af en toe reutelt er achter de rollade nog iemand over een zielige haas die het leven moest laten voor ons kerstdiner, maar zo onderhand is genieten van lek ker eten toch weer toegestaan. Hèhè. Gezien het gewicht van de persoon wiens geboortedag wij wereldwijd vieren, lijkt het me ook wel op zijn plaats. Ontvangen wij soms op onze eigen verjaardag de visite met biscuitjes en water omwille van de lijdende mensheid ver weg? Vlak voor zijn kruisiging liet Jezus toe dat een vrouw als afscheidscadeau zijn hoofd zalfde met kostbare olie. Toen Zijn leer lingen zich over die verkwisting kwaad maakten, het had beter verkocht kunnen worden en de opbrengst aan de armen besteed, zei Hij: 'Armen zullen er altijd zijn en er is genoeg gelegenheid om voor hen te zorgen, maar ik ben nog maar heel kort bij jullie.Met die tekst in mijn achterhoofd voel ik me aangemoedigd om te genie ten wanneer de gelegenheid zich voordoet. Wie zichzelf niet toe staat om licht te ontvangen, is een donkere vlek, die niets heeft om door te stralen. Pien Verberg Zwemdiploma's In zwemparadijs Calluna behaalden de volgende kandidaten hun diplo ma: A-diploma: Anastasia Medema, Barry van der El, Bram Dros, Britt Polderman, Gijs van der Wal, Har- men Hottentot, Hessel Bos, Igor Pai- va, Iwan van der Werve, Jesse van Rijn, Julia Esselman, Juliam King- ma, Lesley Kaspers, Lieke Moonen, Marten Prins, Maxime Boon, Melisa Nokic, Mika Strick, Niek Often, Nina Maaswinkel, Owen Dros, Roel van der Vis, Skeg van der Vis, Timo Geus, Tom Woestenberg, Twan Nieuwenburg. B-diploma: Bibi Witte. Denis Nokic. Lars Tielemans, Lars van Straten, Lucas Ipenburg, Maarten Schuijl, Manouk de Waard, Michel Daal der, Milou Mast, Nicky Bruining, Niels Witte, Noëlle Müller, Rosanne Boekei, Rutger Mast, Sam Pieters, Sanne Graaf, Senne Roeper ABC-diploma: Amaya Maria Vor- steveld. Bo Krause, Fred van Vliet. Joyce Wassenborg, Remco Hooij- berg.

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 11