Verwenweekend voor vrouwen met borstkanker TEXELSE 2 COURANT Film Jubileum Zonnebloem met vrijwilligers en gasten E Agenda E teso Excursies VRIJDAG 27 JANUARI 2006 In de sauna zitten zonder je hoe ven af te vragen wat de andere bezoekers zullen denken van je door kanker getekende lichaam, je lekker laten verwennen en daardoor veel 'positieve energie' opdoen, die je helpt in de strijd tegen je ziekte. Dat is de opzet van Annemarie Oosterbaan, die vrouwen met borstkanker met hulp van sponsors tegen een relatief laag bedrag op 18 en 19 februari een 'verwenweekend' op Texel aanbiedt. Als verpleegkundige in het Antho- ni van Leeuwenhoek Ziekenhuis, schoonheidsspecialiste en spiritueel therapeute had de tot een paar jaar geleden in Amsterdam en nu in Den Burg wonende Oosterbaan veel te maken met vrouwen met borstkan ker. Ook haar moeder, familieleden, vriendinnen en kennissen stond ze bij tijdens hun moeilijke periode met deze ziekte. Toen ze 43 jaar oud was. werd ze zelf slachtoffer. Met een diagnose van uitgezaaide borst kanker leverde Oosterbaan een zwa re strijd om te overleven. Inmiddels, bijna zes jaar later, weet ze volgens eigen zeggen dan ook precies wat een vrouw in deze angstige en onze kere situatie doormaakt. Doordat ze (tijdelijk) arbeidsonge schikt raakte, beleefde Oosterbaan ook financieel en materieel een moeilijke tijd. 'Ik heb staan spugen van ellende in de paskamer van de lingeriewinkel toen ik het prijskaartje bekeek van mijn eerste prothese- BH en -badpak. Dat is peperdure kleding, die niet wordt vergoed door ziektekostenverzekeraars.' Juist in moeilijke tijden heeft iemand soms behoefte aan een beetje luxe, ont dekte ze. 'Je lichaam laat je in steek. Om weer in contact te komen met jezelf, is het dan erg lekker om een beetje verwend te worden. Cos metische artikelen, naar de kapper gaan, een ontspannende massage of een schoonheidsbehandeling. En oh, wat wilde ik er graag eens een paar dagen tussenuit. Maar dat kon ik niet betalen.' Weer bruisend van energie besloot ze na haar herstel andere vrouwen met een beperkt budget en borst kanker in dit gemis tegemoet te komen en een 'verwenproject' op te zetten. 'Lekker een weekendje weg, in een hotel, met alles erop en eraan.' Toen ze de mogelijkhe den begon te inventariseren, werd al snel duidelijk dat er veel kon op Texel. Inmiddels heeft ze de hulp toegezegd gekregen van een grote groep particulieren en bedrijven, die vrijwillig of tegen een onkostenver goeding aan het project meewer ken. 'Ik kan mijn vrouwen nu een heel weekend voor €145,- in Hotel Texel (voorheen Nieuw Breda) aan bieden. All-in, met lunch, diner, ver se sappen, sauna, zwembad, een behandeling bij de kapper en de schoonheidsspecialiste en een mas sage. Wie dat wil - want niets moet - kan daarna een foto van zichzelf laten maken door een professio nele fotograaf.' Daarnaast kunnen de vrouwen een keuze maken uit diverse workshops, variërend van het maken van crème en badzout tot het beschilderen van theeservies en van de dansworkshop bnjisen tot het leggen van tarotkaarten en het maken van prothese-BH's uit gewone BH's. 'Een gewone BH kost €20,-, een prothese-BH €89,-, dus het is wel handig als je dat kunt.' Ten slotte krijgen de deelnemers een 'verwenpakket' mee naar huis. 'Daar zit wel voor een paar hon derd euro aan artikelen in. Sponsors reageren massaal op onze oproep om mee te doen. Het team mede werkers bestaat uit professioneel opgeleide vrouwen.' Volgens Oosterbaan worden bewust geen 'zware psychologische gesprekken' belegd. 'Het is geen bijeenkomst van lotgenoten, waar je allemaal in een kring gaat zitten om je verhaal te doen. Natuurlijk zullen er groepjes ontstaan van vrouwen die elkaar hun ervaringen vertellen, Annemarie Oosterbaan (met witte trui), temidden de vrijwilligers die haar tijdens het 'verwenweekend' bijstaan. maar dat moet niet en wordt niet georganiseerd. Zelf heb ik nooit zo'n behoefte gehad aan groepsge sprekken. Daarin wordt vaak zo de nadruk gelegd op alle ellende, ter wijl ik altijd het positieve heb willen benadrukken. Je moet door.' De animo is groot om mee te doen aan V/oman Wizard, zoals Ooster baan het project heeft gedoopt. Deze week waren zeventien aan meldingen binnen. Een deel van de vrouwen woont in Noord-Holland en blijft een dag, anderen komen wél het hele weekend. 'Ik krijg nu ook signalen dat Texelse vrouwen willen komen. Dat kan natuurlijk, het is voor iedereen. Op websi tes voor vrouwen met borstkanker wordt heel enthousiast gereageerd. Zo van: leuk dat jij ook naar Texel gaat, dan kan ik je eindelijk ont moeten. Ik kreeg een brief van een vrouw die schreef: ik wil het wonder aanschouwen. Het wonder van de mensen die het gered hebben en er nog zijn. Wij zijn de goede voorbeel den en dat geeft kracht.' Opvallend is dat er ook belangstel ling bestaat bij vrouwen met andere ernstige ziektes en dat zelfs man nen hebben geïnformeerd. Ooster baan kan hen nog niet helpen, maar hoopt daar nog eens verandering in te brengen. 'Als dit project een suc ces wordt, is er misschien veel meer mogelijk. Ik heb al gebeld met een paar verzekeringsmaatschappijen. Die willen dit nu nog niet vergoeden, maar als je kunt laten zien wat zo'n weekend doet met vrouwen, ver andert dat misschien. Want ik weet zeker dat je hier positieve energie van krijgt en ik ben ervan overtuigd dat dat je helpt in de strijd tegen je ziekte.' Hoewel Oosterbaan met een krap budget werkt, kan ze vrouwen die moeite hebben de gevraagde €145,- te betalen eventueel een tegemoetkoming in de kosten bie den. Texelse vrouwen krijgen een korting van €25,-. Voor wie een familielid, vriend of collega wil ver rassen, zijn cadeaubonnen te koop. Bedrijven die geld, goederen of diensten willen sponsoren, zijn zeer welkom. Meer informatie staat op de website www.womanwizard.nl of is verkrijgbaar via tel. 320724. Cursussen bij muziekschool Bij de Muziek- en Dansschool in Den Burg gaat binnenkort de cur sus muziek voor peuters van start. In deze cursus wordt aandacht besteed aan beweging, spel, luis teren naar muziek, liedjes zingen en spelen op instrumenten die geschikt zijn voor jonge kinderen De cur sus bestaat uit tien lessen van 35 minuten op dinsdagochtend en is bedoeld voor peuters vanaf 1 jaar. Naast de cursus stemvorming licht begint docent Ellen Verburgt binnen kort een cursus stemvorming klas siek voor beginners. Hierbij wordt vooral gewerkt aan techniek en aan koorvorming. Voor het oefen- en koormateriaal wordt geput uit klas siek repertoire. De cursus van tien lessen wordt gegeven op vrijdag van 19.15 tot 20.15 uur. Voor informatie en aanmeldingen: Muziek- en Dansschool, tel. 313493, e-mail info@mdt-texel.nl. Dorpssteunpunt Den Hoorn open In dorpshuis De Waldhoorn in Den Hoorn vindt dinsdag 31 januari om 10.00 uur de officiële opening van het dorpssteunpunt plaats. De ope ningshandeling wordt verricht door burgemeester Geldorp, inwoner van Den Hoorn. De bijeenkomst heeft een informeel karakter en is bedoeld Kamperen Zijn kampeerders nog wel welkom op Texel? Ja, natuurlijk wel. Maar ik droomde deze week zo naar: Zo kan het gebeuren dat politiek Texel straks over het eiland fietst met een mand vol kampeerplaat sen, aangedikt met de Europese norm voor de echter agrariër, hier en daar wat kampeerplaatsen ach terlatend bij de grote, beginnende of noodlijdende boer. Daar waar al meer dan tien jaar kampeerders naar volle tevreden heid staan en trouw terugkomen, waar de voorzieningen inmiddels aan hoge eisen voldoen en waar in is geïnvesteerd, worden kam peerplaatsen weer weggehaald en teruggestopt in de fietsmand. Er zijn tenslotte maar 1600 plaatsen te verdelen. Deze kampeerplaatsen komen vervolgens goed van pas, want al fietsend over Texel zijn zij goed te verdelen over het buitengebied. Het geheel wordt voorzien van een begeleidend schrijven voor de aan komende logiesverstrekker. Maar ga eens bij de boot staan, zoek die echte kampeerder en Texel- liefbebber er tussenuit en probeer die te verplichten om in het buiten gebied op een door de gemeente toegewezen erf zijn vakantie door te brengen. Dan kan de politiek con trolerende handhavers inzetten om er zeker van te zijn dat deze kam peerders gelijkelijk verdeeld wor den over de verschillende plaatsen. Maar zit de kampeerder daar op te wachten? Kiest hij niet liever zelf een camping? Diversiteit in aanbod is hierbij essentieel. Dus niet alleen grote, beginnende of noodlijdende agrariërs en grote professionele campings, maar juist ook die kleine campings met ervaring waar de gast al jaren terugkomt en waar hij vol enthousiasme zijn buren en familie over vertelt. Voorkeuren van gasten, de zogehe ten vraagzijde van de markt, doen er voor politiek Texel blijkbaar niet toe. Zelfs niet als de trend uitwijst dat er voor kamperen een groeiende markt is, en dat 1600 plaatsen hier voor misschien niet toereikend zijn. Toch kiest politiek Texel heel bewust voor deze verdeling over het buiten gebied om ongelijkheid in inkom- Wat ik zeggen sten te voorkomen.Ze vroeg zich ook in ernst af of kamperen bij de boer wel 'een serieuze vorm van recreëren' is. Nee... gelukkig met. De politiek hoeft dan geen gebruik te maken van de jarenlange erva ring van deze logiesverstrekkers, de kennis over de kampeerders die in gesprekken met de gast naar boven is gekomen. Het is toch net zo leuk om na tien jaar wéér eens op de fiets te stappen met een mand vol kampeerplaatsen om zo een andere noodlijdende sector te ondersteu nen? Dit is weliswaar een loffelijk streven, maar met realistisch. En de wensen van de kampeerders, waar het' uiteindelijk toch om draait, worden al helemaal niet in het te ontwikkelen beleid meegenomen. Politiek Texel is zich zeer goed bewust van haar eilandpositie en houdt er dan ook een geheel eigen visie op na. En toen schrok ik wakker. U ook? Ineke Bakker, De Koog. Inloophuis zoekt logeeradressen Het inloophuis Debora uit Delft zoekt appartementen of logeeradressen waar mensen met kanker en hun gezin enige tijd tegen een geringe vergoeding kunnen verblijven. Het inloophuis is een initiatief van de Stichting Inloophuis Delft en Omstre ken, die zich ten doel stelt de kwa liteit van leven zo goed mogelijk te handhaven door een plek te bieden waar iedereen met kanker terecht kan voor een praatje, en luisterend oor, steun en ontspanning. Graag zou de stichting gezinnen waarvan een van de leden aan kanker lijdt, ook een vakantie kunnen aanbie den. Daarom de vraag aan Texelse logiesverstrekkers om hun accom modatie voor dit doel beschikbaar te stellen. Geïnteresseerden kunnen contact opnemen met Ellemarie Val kenburg, Hof van Delftlaan 5, 2613 BJ Delft,, tel. 015-2130685 of 06- 44148701Meer informatie over het inloophuis Debora en de Stichting Inloophuis is te vinden op website www.inloophuisdebora.nl. voor Hoornders, vnjwilligers uit Den Hoorn en samenwerkingspartners op het gebied van wonen, welzijn en zorg. De organisatie houdt reke ning met een aanloopperiode, maar voorziet dat de bewoners van Den Hoorn het dorpssteunpunt vervol gens zullen benutten. Casanova speelt gevaarlijk spel Hij was 's werelds beruchtste ver leider, charmeur en minnaar. Een man van wie werd gezegd dat geen vrouw zijn amoureuze char mes kon weerstaan. De legenda rische Casanova is de hoofdper soon in de gelijknamige film, die vanaf vandaag in Cinema Texel draait. Daarin komt C asanova voor het eerst in zijn leven een vrouw tegen - de Venetiaanse schoonheid Francesca - die doet wat hij nooit voor mogelijk had gehouden: hem afwijzen. Door middel van slimme vermommin gen en lists probeert hij daarom dichter bij haar te komen. Daarbij speelt hij het gevaarlijkste spel dat hij ooit heeft gespeeld. Eén dat niet alleen zijn leven en repu tatie op het spel zet, maar ook zijn enige kans op echte passie. Nieuw is ook March of the Pen guins, een prachtige mix van documentaire en familiefilm. Het verhaal speelt op de meedogen loze ijsvlakten van Antarctica, het meest onherbergzame gebied op aarde en tegelijkertijd het toneel voor een wonderbaarlijk schouw spel, dat al millennia lang jaarlijks terugkeert. Het is de reis van de keizerpinguïns, die massaal hun relatief veilige leefgebied aan de oceaan verruilen voor de extreme koude van de ijsvlakten, waar geen ander leven te bekennen is. In een lange rij marcheren de pinguïns, na een uitvoerige paringsdans, door de snijdende sneeuwstormen, met als enige kompas hun instinct. De meeste andere films zijn geprolongeerd, waaronder In her shoes, met steractrice Cameron Diaz, die als de mooie en sexy Maggie verliefd wordt op de min naar van haar zus. Elizabethtown gaat over een succesvol schoen ontwerper. wiens nieuwste creatie een fiasco wordt en die op de dag van ontslag te horen krijgt dat zijn vader is overleden. The Chroni cles of Narma draait in zowel de ondertitelde als een Nederlands gesproken versie en gaat over spelende kinderen die via een magische kleerkast in de myste rieuze dierenwereld van Narnia belanden. In de nieuwe versie van King Kong ontdekt een groep ont dekkingsreizigers dat de legende over een gigantische gorilla op waarheid berust. De nieuwste film over Harry Potter is te zien in de ondertitelde versie. Voor de jong ste jeugd en hun (groot)ouders draait daarnaast Plop en het Vioolavontuur. Liefhebbers kun nen zich maandag laten verras sen met een sneak preview, een film die officieel nog niet uit is en waarvan de titel tot voor aanvang geheim wordt gehouden. De Zonnebloem-gasten lieten zich de uitgebreide lunch goed smaken. De Regio Texel van de Natio nale Vereniging de Zonnebloem bestaat 20 jaar. Dat feit ging niet onopgemerkt voorbij. Het bestuur pakte zaterdag uit met een fees telijke bijeenkomst in dorpshuis De Bijenkorf. De zaal was goed gevuld met een groot aantal Texelse ouderen die vanwege een (lichamelijke) beperking zelf niet meer op pad kunnen. Zij werden door enkele tientallen Texelse Zonnebloem-vrijwilligers flink in de watten gelegd. De Zonnebloem op Texel, twintig jaar geleden opgestart door Ans Gieles, die ook bij de jubileumvie- nng aanwezig was, beschikt over circa veertig trouwe vrijwilligers. Ook zaterdag ontbraken die met. Met veel inzet en enthousiasme pro beerden zij het de aanwezige gasten naar de zin te maken. Dat lukte uit stekend. Nadat het draaiorgel van Rïnus Kuiper de muzikale aftrap had verzorgd, trad de Rommelkapel van Excelsior op. Gelein Jansen ver telde over zijn ervaringen met een (boot)vakantie van de Zonnebloem. Na een uitgebreide lunch kregen de ouderen nog een optreden van de Dansgroep Oude Dansen, het cabaretduo Pip Barnard en Janien de Bruijn en het Smartlappenkoor voorgeschoteld. 'We hebben voor dit jubileum bewust gekozen voor Texels vermaak', vertelt voorzitter Thea Witte. 'Tijdens de jaarlijkse feestmiddag hebben we een lan delijk bekende artiest, maar nu wil den we vermaak van eigen bodem.' De aanwezigen, veelal afkomstig uit Verpleeghuis Texel, genoten. In maart staat de jaarlijkse feestmid dag weer gepland. Dan zullen de Dutch Diva's met o.a. Sjoukje Smit (Maggie McNeal) optreden in de Burgemeester de Koninghal. Vrijdag 27 januari: Erevoorzitter Ferry Zwanenburg opent om 16.00 uur de nieuwe kleedka mers van sportvereniging ZDH in Den Hoorn. In de voorspeelruimte van de Muziek- en Dansschool begint om 19.00 uur een voorspeeluur van muziekleerlin- gen. In het gebouw van Kotex aan het Paelwerck in Den Burg wordt de vier de ronde om het Texels kampioen schap klaverjassen gespeeld. Aan vang 20.00 uur. Cees de Jager houdt in de Slinger van Ecomare een lezing over Venus en de Venus Express. De lezing begint om 20.00 uur, de toegang bedraagt €4,- en is gratis voor donateurs van de Volkssterrenwacht. De voorstelling van Bert Klunder in theater Klif 12 in Den Hoom gaat wegens ziekte van de cabaretier niet door. Cinema Texel vertoont de ondertitelde versie van The Chronicles Of Narnia (aanvang 18.45 uur), de documentaire The March of the Penguins (19.00 uur). Casanova (21.15 uur) en In her Shoes (21.30 uur). Zaterdag 28 januari: In sporthal Ons Genoegen in Den Burg kunnen ouderen uit de buiten dorpen tussen 9.00 en 17.00 uur een fitheidstest ondergaan. Op het dorpsplein van De Koog begint om 10.00 uur een workshop (twee sessies van anderhalf uur) nordic wal king. Aanmelden via tel. 316699 of 06-22561045. Toneelvereniging Nieuw Leven speelt in dorpshuis 't Skiltje in Oudeschild voor de tweede en laatste maal het stuk 'Wat had jij vandaag zonder mij moeten beginnen?' van Peter van den Bijllaardt. Aanvang 20.00 uur. In dorpshuis De Waldhoorn in Den Hoorn begint om 20.00 uur een puz zelavond. Cinema Texel vertoont Plop en het Vioolavontuur (aanvang 14.00 uur), de documentaire Ihe March of the Penguins (14.15 en 19.00 uur), de Nederlandse gesproken versie van De Kronieken van Narnia (15.45 uur), de ondertitelde versie van Harry Potter and the Goblet of Fire (16.00 uur), de ondertitelde versie van The Chronicles of Narnia (18.45 uur), Casanova (21.15 uur) en In her Shoes (21.30 uur). Zondag 29 januari: In hotel De Pelikaan nabij De Koog Hoogwater te Oudeschild beginnen om 13.00 uur de dartwed- I strijden om de Texel Masterstitel. Ecomare houdt vandaag open dag, De zeehonden- en vogelopvang, de aquaria en het museum zijn de hele dag gratis toegankelijk. Om 14.00 uur beginnen in herberg De Aanleg in De Cocksdorp optredens van Rick Nicols en Sloppy Tom. De toegang is gratis. Cinema Texel vertoont Plop en het j Vioolavontuur (aanvang 14.00 uur), de documentaire The March of the Penguins (14.15 en 19.00 uur), De Kronieken van Narnia (Nederlands gesproken) (15.45 uur), voor het laatst de ondertitelde versie van Harry Pot ter and the Goblet of Fire (16.00 uur), I voor het laatste King Kong (20.00 uui) en In her Shoes (20.15 uur). Maandag 30 januari: In de schuren van Axel Lap aan de Witteweg in Den Hoorn wordt van 14.00 tot 16.00 uur een verkoop van tweedehands goederen gehouden. De opbrengst is bestemd voor de res tauratie van het Hoornder kerkje. Cinema Texel vertoont Casanova (20.15 uur) en een sneak preview 1 (21.00 uur). Dinsdag 31 januari: In dorpshuis De Waldhoorn wordt om 10.00 het dorpssteunpunt van Den Hoorn geopend. De Ezelvereniging viert vanaf 17.00 j uur het 10-jarig jubileum met een I receptie in café In den Grooten Slock in Den Burg. Medewerking wordt ver leend door saxofonist Dick Remelink. De FNV-vrouwenbond komt om 20.00 j uur bijeen in De Buureton aan de Beatrixlaan in Den Burg. Corry Heijne I vertelt over haar werk als politicus. De agrarische Vereniging voor Bedrijfs voorlichting houdt haar jaarvergade ring in hotel De Pelikaan nabij De Koog. Spreker is Ruud de Vries, finanr l cieel deskundige van ABN-AMRO. I Aanvang 20.00 uur. Cinema Texel vertoont Casanova (20.15 uur) en in de serie De Volks krant-filmavonden de documentaire j The March of the Penguins (20.30 uur). TESO verzorgt de komende dagen geen extra afvaarten. Er worden geen j| wachttijden verwacht. Meer informatie over de veerdienst is te verkrijgen via ll tel. 369600 of website www.teso.nl. Vr. 27 05.47 en 18.24 u. Za. 28 06.55 en 19.45 u. Zo. 29 08.16 en 20.35 u. Ma. 30 09.05 en 21.30 u. Di. 31 10.16 en 22.04 u. Wo. 01 10.44 en 23.00 u. Do 02 11.25 en 23.34 u. Vr. 03 12.04 en - u. Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoogwater. De zon komt zondag 29 januari op om 08.31 uur en gaat onder om 17.16 uur; zondag 29 januan nieuwe maan; 31 januari springtij. Zondag 29 januari: Om 11.00 uur begint een excursie van Staatsbosbeheer door natuurgebied de Slufter. Opgave en inlichtingen bij Ecomare, tel. 317741. Woensdag 1 februari: Om 11.00 uur begint een excursie van Staatsbosbeheer door natuurgebied de Slufter. Opgave en inlichtingen bij Ecomare, tel. 317741. Voorleesdagen in bibliotheek De openbare bibliotheek aan de Drijverstraat in Den Burg gonst tijdens de nationale voorleesda gen van de activiteiten. Tijdens de voorleesdagen, die van 31 januari tot 11 februari worden gehouden, ligt de nadruk vooral op boeken voor peuters en kleuters, maar ook volwassenen komen aan bod. Karin Somers maakte ter gelegen heid van de voorleesdagen een poppenkastvoorstelling rond het bekroonde prentenboek Dat ben jij, Kiki. Aan de hand van foto's vertelt zij het verhaal van het eendje Kiki en haar opa. Het door bibliotheekme dewerkers tot beste prentenboek van het jaar uitgeroepen boek is het zesde uit een serie over Kiki. De poppenkastvoorstelling vindt plaats op dinsdag 7 februari en begint om 11.00 uur. De toegang Kledinginzameling Jan en Paula Brouwer nemen tot 10 februari geen kleren aan. Het echt paar, dat inzamelt ten bate van de armen in Oost-Europa, vraagt Texe laars ze even te bewaren. Daarna is hele en schone kleding weer wel kom. Op vodden wordt geen prijs Vrouwenbond FNV De Vrouwenbond FNV houdt dins dag 31 januari een bijeenkomst in de Buureton aan de Beatrixlaan in Den Burg. Corry Heijne vertelt over haar ervaringen in de politiek en als wethouder. De avond begint om 20.00 uur. bedraagt €3,50, kaarten zijn alleen in de voorverkoop verkrijgbaar in de bibliotheek. Speciaal voor volwassenen biedt de bibliotheek donderdag 9 februari een voorleesavond. De twaalfjarige Bonnie de Boer leest voor uit Hoe overleef ik mijn ouders van Francien Oomen en Gré Dros leest in Tes- sels dialect het scheppingsverhaï door Gerard Hopman. Verder leest J Goos Westerlaken De dood van een sprookjesverteller van Godfried Bomans en het door een onbe kende schrijver geschreven De illu sionist. Aan de avond wordt verder medewerking verleend door Nettie Molenaar en Peter Ampt. De avonc begint om 20.00 uur, kaarten a €2.- zijn verkrijgbaar in de bibliotheek. Op de woensdagmiddagen 1 en 8 februari wordt vanaf 14.00 uur voor-j gelezen voor peuters en kleuters. Bovendien is er tijdens de ope ningsuren van de bibliotheek een 'excursie door prentenboekenlantf te maken en ontvangt ieder nieuw peuterlid een leuke verrassing. Jubileumviering Ezelvereniging De Multifunctionele Ezelvereniging! Texel i.a. (in amore) viert dinsdag 311 januari het tienjarig bestaan met een decenniumreceptie in clublokaal In den Grooten Slock in Den Burg. Tij dens een feestelijke receptie over handigt de vereniging een kunst-1 werk aan het college van b en w,, vertegenwoordigd door de wethou- j ders Eelman en Heijne. Tevens is dit jubileumjaar een speciaal voor dei gelegenheid vervaardigde genum merde en gesigneerde zeefdruk var Caroline Serton verkrijgbaar. De receptie begint om 17.00 uur, medewerking wordt verleend door saxofonist Dick Remelink.

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 2