vNT Dames Oosterend winnen oefenderby Nico Tessel kampioen driebanden De Koog leidt in periodestand Kampioenschap mijlpaal voor En Passant Ruime zege zaalvoetballers j's'Wf/aardénl Het meidenvoetbal zit in de lift. Bij SV Oosterend hebben 18 dames de stoute voetbalschoe nen aangetrokken en zijn een team begonnen, een groep van 17 meiden die zich bij ZDH hebben aangesloten traint sinds bijna een jaar elke donderdag. Competitie wordt nog niet gespeeld, maar de meiden troffen elkaar zondag voor een oefenwedstrijd. Ooste rend won met 5-2. ZDH, De Koog en Oosterend beschikken sinds kort elk over een meidenteam, Texel'94 heeft al langer een damesteam dat goed presteert. Competitie wordt nog met gespeeld, maar vanaf het komende seizoen willen de dames uit Oosterend wél om de punten spelen. Deelname aan een overkantse competitie zit er voor de Hoornders waarschijnlijk niet in, omdat veel speelsters door bijbaan tjes op zaterdag zijn verhinderd. De trainingen worden trouw bezocht en de hoop is gevestigd op een Texelse competitie en onderlinge wedstrij den. Maaike Koning pleegde drie maan den geleden voor Oosterend veel telefoontjes om zoveel mogelijk dames bij elkaar te krijgen. Met suc ces, want op papier zijn er 19 mei den die met veel plezier en inzet voetballen. Elke dinsdag trainen ze onder leiding van Jan-Jaap Hin en keepertrainer Auke Vermeulen. Het team van ZDH, dat elke donderdag onder leiding van Henk Dekker en Johan van der Ster traint, varieert in leeftijd van twaalf tot zestien jaar. Zo'n 35 toeschouwers zagen hoe de meiden van SVO en ZDH onder leiding van scheidsrechter Auke Ver meulen om 15.00 uur aftrapten. In het eerste kwartier waren de dames van ZDH sterker en lieten de bal op het vochtige en zwaar bespeelbare veld beter rond gaan dan hun Stren- der opponenten. Voor alle spelers was het wennen om op een groot veld te spelen, met name aan de posities en buitenspel. Dat laatste had Oosterend iets beter onder de knie dan de Hoornders, want die stonden in de eerste helft een aantal keer meters buitenspel. Desondanks een boeiende wedstrijd, waarin bei de partijen luid werden aangemoe digd. ZDH kwam in de 13de minuut op voorsprong door een hard schot van Chantal Bakker, keepster Inge Kooger was kansloos. De dames van Oosterend die een kopje groter en gemiddeld wat ouder waren, kregen daarna meer grip op de wedstrijd. De gelijkmaker liet voor de SVO- aanhang lang op zich wachten, want de verdediging van ZDH stak goed in elkaar. Toch was het Annie Brouwer die keepster Marieke de Graaf met een straks schot passeerde en haar ploeg op gelijke hoogte bracht. ZDH vocht terug en korte tijd later bracht Daphne van der Ster na een mooie aanval de stand op 1-2, tevens de ruststand. In de tweede helft waren in het team van Oosterend veranderingen aan gebracht, die goed uitpakten Het liep bij SVO wonderwel goed en al na één minuut scoorde Marissa Zegel de gelijkmaker. ZDH zocht gevaarlijk de diepte, maar de keepster en ver dediging van de Strenders hielden stand. In de tiende minuut scoorde Marissa Zegel een fraaie treffer, haar tweede die middag. Ze joeg de bal in de kruising, de keepster van ZDH was kansloos. SVO voerde de druk op en kansen volgden elkaar in hoog tempo op. Soms leek het balgevoel te ontbreken, maar toeschouwers vertrouwen erop dat de stijgende lijn zich bij beide ploegen voortzet. Annie Brouwer kreeg het in de laat ste vijf minuten op haar heupen, schoot er nog twee in en bracht de eindstand op 5-2 in het voordeel van Oosterend. Komende zondag is er opnieuw een oefenwedstrijd. De dames van Texel'94 komen op bezoek in Oos terend. Het zal een andere wedstrijd worden dan die van afgelopen zon dag want de meer ervaren dames van Texel'94 spelen al in de competi tie. De wedstrijd begint om 16.00 uur en de aanwezigheid van toeschou wers wordt op prijs gesteld. Rond de Heidvlakweg in de Den nen wordt zondag voor de 22ste keer het open Texels crosskampi oenschap gehouden, georganiseerd door Atletiekvereniging Texel. Het parcours loopt geheel over bospa den, deelnemers kunnen dus op spikes lopen. De jeugd start om 11.00 uur in twee leeftijdscatego rieën, jongens en meisjes tot en met 9 jaar en jongens en meisjes van 10 tot en met 12 jaar. De eerste groep loopt een ronde van bijna 900 meter met een heuvel. De oudere jeugd loopt dit rondje tweemaal. De prijsuitreiking vindt direct na de wedstrijd plaats. De overige deelnemers starten rond 11.20 uur. De jeugd van 13 tot en met 16 jaar loopt een ronde van ruim 2.100 meter met een flinke klim. De dames lopen deze ronde drie keer en zowel de mannen als de vete ranen vier keer. Recreanten kunnen kiezen uit één. twee of drie ronden. De inschrijving start om 10.15 uur in het restaurant Bos en Duin aan de Bakkenweg. Hier vindt na afloop ook de prijsuitreiking plaats. Voor meer informatie: Cees Timmer (tel. 318512) en www.avtexel.net. Nico Tessel heeft zondag in dorps huis De Hof de titel van het Texels kampioenschap driebanden ver overd. Titelhouder Ab-Jan Witte was niet aanwezig om zijn titel te verdedigen. Frans Bik won zowel het libre als het bandstoten. De hele week werd in dorpshuis De Hof in De Koog gespeeld om de Texelse biljartkampioenschap pen. Zaterdag en zondag werden de finales gespeeld en werd gestreden om de drie wisselbokalen: de Jan Zoeteliefbokaal, voor de beste van de drie klassekampioenen bandsto ten, de Cor Hoogenboombokaal, voor de beste van de negen libre- kampioenen, en de Piet de Graaf- bokaal, voor de beste van de vier driebandenkampioenen. Vooral de strijd om de Cor Hoogenboombo kaal was spannend, omdat zowel John Sessink als Frans Bik te ken nen had gegeven er alles aan te doen deze bokaal te winnen. Uitein delijk mocht Sessink de prijs mee naar huis nemen. Na de gewonnen finalepartij stak hij zijn keu met beide handen in de lucht en liet hem vervolgens op de grond val len. Ook de eindstrijd om de Piet Weer verlies voor Mareis De basketballers van De Mareis lijken in de hoek te zitten waar de klappen vallen en zijn hun zelfvertrouwen kwijt. Afgelopen weekend werd de revanchewedstrijd tegen Break Out uit Hippolytushoef gespeeld. Ver loor De Mareis vorige week in een dramatisch slechte wedstrijd met één punt verschil, ditmaal moest de oorzaak van de nederlaag (62-54) buiten de ploeg zelf gezocht wor den. Partijdige scheidsrechters zijn zeldzaam, maar het leek erop dat Nico Kikkert bewust in een vroeg stadium het veld moest ruimen. Voorafgaand aan de wedstrijd werd hij op de website van Break Out de 'angel van de Texelse ploeg' genoemd en door beslissingen van de scheidsrechter kwam Kikkert al vroeg in de foutenlast en moest hij in het begin van de tweede helft het veld verlaten. Hoewel Chris Sch- lepers en 'good old' Paul Inpijn de Graafbokaal was zondagmiddag ongekend spannend. Uiteindelijk wist Ruud Beers zijn opponent Nico Tessel te verslaan. De prijzen werden uitgereikt door de weduwen van de biljarters naar wie de prijzen werden genoemd. Uitslagen: Bandstoten - 3e klasse: 1 .Frans Bik: 4e klas se: 1 .Cor Huisman: 5e klasse: 1 Jan Witte. Jan Zoetellefbokaal: Cor Huisman. vanaf dat moment de Texelse sco res voor hun rekening namen, was de aderlating toch te groot. Kikkert, normaal goed voor zo'n 25 punten per wedstrijd en sterke rebounds, werd node gemist. Ook op andere momenten werd De Mareis door de arbitrage tekort gedaan. De ploeg bleef kalm en rustig en beschouwt zich daarom als morele winnaar. Goed nieuws was de voortzetting van het debutantenbal, want waar eerder Joost van Heerwaarden en Wesley Bosma in de hoofdmacht debuteerden, was het deze keer de beurt aan Douwe Vonk. Vonk speelde een goede wedstrijd en lijkt klaar voor het grote werk. Dat komt goed uit, want Jaap de Wijk en Eric Heijenk zijn aan hun basketbal pensioen toe en topschutter Babis Papadopoulos kan door ernstige rugklachten niet spelen. Het is zelfs maar de vraag of hij ooit weer kan basketballen. De punten werden gemaakt door Paul Inpijn (16), Nico Kikkert (14), Chris Schlepers (13) en Pieter Dogger (11). Libre 55+ - 3e klasse: 1 Cor Huisman: 4e klasse: 1.Thijs Smit; 5e klasse: 1.Klaas van der Veen. Libre alle leeftijden - 1e klasse. 1.Frans Bik; 2e klasse. I.John Sessink, 3e klasse: I.Jan Burgman; 4e klasse: I.Henk Knol; 5e klasse: 1.Kevin Knol; 6e klasse: 1.Carry Welboren. Cor Hoogenboombokaal: John Sessink. Dnebanden - 1e klasse: I.Nico Tessel, 2e klasse: 1.Wim Vendel; 3e klasse: I.John Ses sink: 4e klasse: 1 .Ruud Beers. Piet de Graaf- trofee' Ruud Beers. DINSDAG 14 FEBRUARI 2006 i TE Gevecht om de bal tijdens de oefenwedstrijd van de damesteams van SV Oosterend en ZDH. (Foto Gerard Timmerman) Voetbaluitslagen Zaterdag 11 februari: Schagen B1-De Koog B1 0-0 Texel'94 MB1-DZS MB1 3-1 W'meer MB1-Texel'94 MB2 4-0 Texel'94 C1 -Hollandia T. C1 4-0 DWOW C1 -Texel'94 C2 1 -1 Texel'94 C3-Den Helder C3 6-0 SVAP'74 C1 -Texel'94 C4 2-1 Texel'94 D1 -Den Helder D3 7-1 Texel'94 D2-SRC D1 1-5 Oudesluis D1-Texel'94 D3 11-0 Texel'94 D4-SRC D2 0-5 De Koog D1-JVC D4 9-0 WS 46 MD1 -Texel'94 MD1 0-2 Victona O. MD1 -Texel'94 MD2 0-2 Roda '23 G1 -Texel'94 G1 8-1 Texelse pupillencompetitie: Liverpool-Chelsea 1 -11 Arsenal-Manchester 7-5 SVO E2-Fulham 2-3 SVC E1-De Koog E1 15-0 Blackburn-ZDH E1 0-5 SVO F1-Roda JC 4-3 De Koog F2-ZDH F2 6-5 AZ-Heerenveen 3-1 Vitesse-SVC F1 2-3 FC Utrecht-De Koog F1 0-10 Zondag 12 februari: ZDH-Watervogels 2-2 Wiron-De Koog 1-3 Oudesluis-Oosterend 3-3 Texel'94 4-Schagen 4 1-1 Texel'94 MA1 -HSV MA1 1 -1 De Koog DA1-Hollandia T. DA1 0-12 Voetbalprogramma Zaterdag 18 februari; Texel'94 A2-Texel'94 A1 Schagen B1 -Texel'94 B1 VIOSWMB1-Texel'94 MB1 Koedijk MB1 -Texel'94 MB2 Texel'94 C1-HCSC C1 WGW C3-Texel'94 C2 Texel'94 C3-WGW C4 Texel'94 C4-W'waard C2 De Koog C1 -Wiron C1 LSW MD2-Texel'94 MD1 WS'46 MD1-Texel'94 MD3 14.30 15.00 13.00 13.00 13.00 14.30 11.30 11.30 13.45 10.45 10.30 De Koog heeft zondag een ver diende overwinning behaald op Wiron. Op Wieringen werd het 1-3 voor de ploeg van trainer Hans van der Park, die zich daardoor opwerkte naar de derde plaats, zij het dat de concurrentie minder wedstrijden speelde. In de strijd om de tweede periodetitel staat De Koog nu zelfs bovenaan. In de beginfase had De Koog het even moeilijk en had keeper Steven van Beek geluk dat het vizier bij de aanvallers van Wiron niet op scherp stond. Eerst werd een voorzet na een snelle uitval over rechts niet goed afgerond, even later ging een vrije trap rakelings over het doel. De Koog herstelde zich echter snel en kreeg een goede kans via Joris Ellen, die een schoenlengte tekort kwam om een voorzet van Pim Siebinga af te ronden. Na een kwartier kwam Marcel Gieles in het veld voor de geblesseerde Tnstan Ellen. Na een goede kans van Wiron. waarbij de bal hard naast werd geschoten, kreeg De Koog opnieuw enkele goede mogelijkhe den. Eerst uit een vrije trap, na een overtreding op Bart-Jan Grisnigt, die goed gepakt werd door de keeper. En even later was Pieter List met een kopbal dicht bij een treffer. Kort voor rust was List wel succesvol. Uit een hoekschop van Pim Siebinga kopte hij hard raak: 0-1 In de tweede helft begon Wiron erg fel en werd De Koog behoorlijk onder druk gezet. Na enkele minuten had den de gastheren hiermee al suc ces, toen keeper Van Beek kans loos was op een hard afstandsschot in de uiterste hoek: 1-1. Maar De Koog krabbelde weer op en kwam tien minuten later wederom op voorsprong. Schutter was Bart-Jan Grisnigt, die de bal uit een voorzet van Joris Ellen keihard in het doel schoot. In het vervolg was sprake van een open wedstrijd, waarbij aanvankelijk Wiron enkele goede kansen kreeg. Eerst belette keeper Van Beek een doorgebroken speler te scoren en even later had hij geluk toen een vrije trap op de lat belandde. Later kreeg ook Koog enkele kleine moge lijkheden. Enkele minuten voor tijd werd de goed spelende List binnen het strafschopgebied onderuitge haald en kende de scheidsrechter de Kogers een penalty toe. Wouter Kuip, specialist in vrije trappen, liet zich dit buitenkansje niet ontnemen en bracht de verlossende 1 -3 op het scorebord. Zondag gaat De Koog op bezoek bij Watervogels. Tevoko verdient meer in Soest De zes speelsters van volleybal vereniging Tevoko hadden in de uitwedstrijd tegen StamSovoco 3 in Soest meer verdiend dat de ene winstpunt waarmee nu de thuisreis werd aanvaard. Met een beperkte selectie wist Tevoko niet verder te komen dan een nederlaag van 3-1. Tevoko startte zeer alert. Met een dichte blokkering en een serie opslagen van Joannie Schaapman werd een voorsprong opgebouwd. Een time-oul en enkele wissels bij StamSovoco brachten de ploegen op gelijke hoogte. Tevoko trok met een goede passing sterk aanval lend door. Met snelle setups bood Connie Joling haar aanvalsters sco: ringskansen, die echter niet werden benut. In een zinderende finale was het de ploeg uit Soest die met 29- 27 aan het langste eind trok. In de tweede set was het StamSovoco dat, vooral door de sterke mid denspeelsters, de punten pakte. De Texelse ploeg zag Ivette de Ruyter en Marianne Boekei over links met keiharde smashes scoren. In de eindfase was het de sterke libero van StamSovoco die het verschil maakte (25-20). Tevoko rook kansen. Met een gewij zigde opstelling kreeg Céline de Graaf de middenaanvalster van StamSovoco in haar greep. Monique Leijstra, verdedigend sterk, scoorde over rechts diverse directe punten. Zonder de 'gebruikelijke' inzinking speelde de Texelse ploeg de set gedecideerd uit (20-25). De vierde Inschrijving darttoernooi De organisatie van het Texels Open Darttoernooi, dat volgende week wordt gehouden, roept dar ters op zich vóór zaterdag in te schrijven. Na het sluiten van de inschrijving wordt geloot voor de verdere indeling in poules. De complete indeling is vanaf vol- set werd gekenmerkt door veel ser- vicefóuten van beide ploegen. De brede selectie van StamSovoco had uiteindelijk meer adem dan de zes van Tevoko (25-16). Zaterdag ontmoet Tevoko thuis de jonge ploeg van Ommworld, in de regiodivisie berucht om de snoei harde sprongservices. De zaalvoetballers van Texel'94 hebben een ruime overwinning geboekt op Sparta'67. In 't Zand werd het maar liefst 2-7. Verras send, want eerder werd het op Texel tegen deze tegenstander nog 3-3. Gezien de stand op de ranglijst was Texel'94 eigenlijk verplicht te winnen. Daar leek het in de nogal rommelige eerste helft niet van te komen. De Texelaars kwamen op achterstand, waarna het even duur de voordat Ralph Koning zijn team weer op gelijke hoogte bracht. Tim Kedde zorgde weer voor een voor sprong, maar even later was keeper Pascal Spigt kansloos toen de bal in de kruising van het doel verdween. In de tweede helft begon het plotse ling te lopen bij de Texelaars en had de tegenstander weinig meer in te brengen. Martijn de Veij, Leon Zijm en Ralph Koning zorgden voor 2-3, 2-4 en 2-5, waarna de door Edgar Klippel in stelling gebrachte Leon Zijm met een mooie solo de keeper op het verkeerde been zette Na een mooie combinatie van Marcel Ris en Martijn de Veij werd het zelfs nog 2-7, wat ook de eindstand was. Coach Gerrie Plaatsman kon tevre den op de wedstrijd terugkijken. Over twee weken speelt Texel'94 voor de beker in Alkmaar. In de Texelse hoofdklasse maakte de top drie geen fout. Mantje 1 ver sloeg Mantje 2 met 9-4, Oosterend 1 was met 8-0 te sterk voor Jelleboog 2 en Jelleboog 1 won met 5-1 van Sportshop 1. Texel'94 3 begint de smaak te pak ken te krijgen en won voor de derde keer op rij. Dit keer moest De Krim 2 buigen (5-2). Uitslagen. Oosterend E2-Jelleboog E2 0-13; Sportshop D2-ZDH D1 4-3; Klif D1 -Sportshop D1 0-20: Oosterend 4-De Koog 3 9-3: De Krim 5-NIOZ 1 15-3; Klif 3-Texel'94 8 8-0; De Krim C3-De Koog MC2 5-0; De Krim 3-De Koog 2 17-1. Mantje 3-Jelleboog 5 0-4; Sportshop 2-Jel- leboog 3 5-5: Texel'94 9-Klrf 5 2-5; RAB 1-De Koog 1 7-6; De Krim C2-Klif C2 9-1Texel'94 5-Oosterend 3 13-3; De Krim 4-Texel'94 4 3-3, Mantje 1-Mantje 2 9-4. Oosterend 1- Jelleboog 2 8-0, De Krim 2-Texel'94 3 2-5; Jelleboog 1-Sportshop 1 5-1. Met een ruime overwinning (51/2- 2%) op Caïssa 2 uit Hoorn heeft En Passant zaterdag in Hotel Den Burg het al verwachte kampi oenschap daadwerkelijk binnen gehaald. Met nog een wedstrijd tegen MSC 1 uit Den Helder voor de boeg, maar met een voor sprong van vier matchpunten, is het eerste achttal van de Texelse schaakclub onbereikbaar voor de concurrentie. De titel is een mijlpaal in de historie van Pas sant, dat komend seizoen na 24 jaar weer in de eerste klasse van de Noordhollandse Schaakbond mag uitkomen. De promotie was zaterdag geen moment in gevaar. En Passant kwam al snel op voorsprong en dat gaf veel rust en vertrouwen om aan de laatste benodigde overwinning te werken. Uiteindelijk wonnen Gerard van Es, Wilem Otten, Piet Bakelaar en Rinus Vittali, speelden Thomas Richter, Jaap de Wijk en Jaap Dros remise en moest alleen Dick van Barneveld buigen. De opmerkelijke progressie die En Passant de afgelopen twee seizoe nen heeft gemaakt, is in belangrijke mate te danken aan de topborden, die worden bezet door Gerard van Es, Jaap Dros en Gerard Richter. Maar misschien wel even belangrijk is de permanent blakende vorm van de andere spelers van het team. Met name nestor en erelid Rinus Vittali lijkt in de externe wedstrijden niet te kloppen. Met een score van honderd procent zal hij ongetwijfeld een flinke winst op de ratinglijst boeken. Ook Willem Otten. Jaap de Wijk en Piet Bakelaar wisten een prima score te behalen. Dick van Barneveld maakte de verwachtingen niet geheel waar, maar zal er op gebrand zijn daar aan komend seizoen iets aan te doen. Of hiermee een einde is gekomen aan de opmars van En Passant, dat vorig jaar ook al kampioen werd, hangt af van de ontwikkeling binnen de club. Met steun van hoofdspon sor B&B Van der Vis en Den Boer en dankzij de inspanningen van vooral Dick van Barneveld is er veel aan dacht voor de jeugdopleiding, zodat voor de toekomst het een en ander mag worden verwacht. Maar voor de korte termijn lijken de grenzen nu bereikt en heeft de club versterking van buitenaf nodig om verder door te stoten. Het tweede team van En Passant speelde zaterdag in Andijk en had daar minder succes. Tegenstander Schaaklust 2 was met 216-1 Ye net iets te sterk. Uitslagen: En Passant-Caissa 2: 1 Jaap Dros-S.J.R van der Berg; 2.Gerard van Es-A-Stapel 1-0, 3.Thomas Richter-J. de Vries '/2-V2; 4.Jaap de Wijk-D. Lont; 5.Dick van Barneveld-A.L. Spil 0-1; 6.Willem Otten-Ralf Versluis 1-0. 7.Piet Bakelaar-D.J. Doorn 1-0; 8.Rinus Vittali-A. de Groot 1-0. De schakers van En Passant, met rechts op de voorgrond Willem Otten en achter hem Jaap Dros, haalden zaterdag met oen ruime zege op Caïssa het kampioenschap binnen. ifoio bu* Kasum) gende week te lezen op de web site van de TDO, www.texeldarts. nl. Deelname aan het Texels Open kost €2,- voor de jeugd en €5,- voor vol wassenen. Inschrijven kan door een envelop met naam, telefoonnummer en inschrijfgeld in de brievenbus te doen bij de volgende mensen: J. Huizinga, Noordwester 140, Den Burg, R. Koopman. Hollewal 41, Den Burg, M. Verhagen, 't Buurtje 9, Oudeschild of door inschrijving bij Bar Sportief in sporthal Ons Genoegen. Het toernooi wordt gespeeld op zaterdag 25 februari. De jeugd begint om 12.00 uur en speelt in de twee categoneën, 9 tot en met 11 en 12 tot en met 15 jaar. Jeugd vanaf 14 jaar kan ook met de vol wassenen meespelen. De volwas sen beginnen om 18.30 uur, het damestoernooi om 19.30 uur. Het toernooi vindt plaats in sporthal Ons Genoegen in Den Burg, er wordt het speltype 501 gespeeld. Hoge score voor Johanna Wouda Johanna Wouda was met Little Star de hoogst scorende deelnemer van de dressuurwedstrijd die in manege Akenburg werd gehouden. In de klasse B won zij met 171 en 169 punten beide proeven en verdien de daarmee vier winstpunten. Een score van 171 was er ook voor Else- mieke de Lugt met Pirouette in de klasse L2. Sophie Witte startte met Ashley voor het eerst in een officiële wedstrijd. Zij bleef buiten de prij zen, maar wist in iedere proef wel een winstpunt te scoren. Maaike Speckmann startte voor het eerst met haar nieuwe pony Rose en haar score was in beide proeven goed genoeg voor een winstpunt. In de hogere klassen, M en Z, was de jury kritisch. José de Graaf was bij de pony's de enige die hier een winst punt scoorde (M1). Bij de paarden was de eerste proef van Eva van der Linde met Pride Silvano Texel vol doende voor een winstpunt (Z2). De andere deelnemers in deze klassen bleven zonder winstpunten Uitslagen: Pony's - klasse B: eerste proef: 1.Johanna Wouda met Little Star 171; 2,Anika Smit met Luna 168, winstpunten voor Sophie Witte met Ashley 156. tweede proef l.Johanna Wouda met Little Star 169. 2.Anika Smit met Luna 168; wp voor Sophie Witte met Ashley 158 Klasse L1. cat. C. eerste proef 1 Daphe de Ridder met Humpy 143; tweede proef. 1 .Charity Wetsteen met Karscha 150. Klasse Texelse pupillencompetitie: Roda JC-De Koog F2 9.00 ZDH F1-FC Utrecht uitgesteld De Koog F1 -Vitesse 9.00 SVCF1-AZ 9.00 Heerenveen-SVO F1 9.00 ZDH E1-Liverpool 10.00 Chelsea-Arsenal 10.00 Manchester-SVO E2 10.00 SVO E1-Blackburn 10.00 Zondag 19 februari: Nieuwe Niedorp-Texel'94 14.00 ZDH-Oudesluis 14.00 Oosterend-Kaagvogels 14.00 Watervogels-De Koog 14.00 Den Helder 3-Texel'94 2 13.00 VZV 2-Texel'94 3 11.00 W'waard 3-TexeP94 4 11.00 ZAP 6-De Koog 2 11.00 Recreatievoetbal: Texelse Boys-De Koog 10.30 Oosterend-Texel'94 10.30 Programma zaalvoetbal Woensdag 15 februari: 17.00 J'boog E1-Koog E1 J'boog 17.45 Krim D1 -Sportshop D1 Krim 18.30 RAB D1 -De Krim D2 RAB 19.20 Klif vr. 1-Pellor 1 Hoogendijk 20.10 Klif 6-SVO 4 Van Putten 21.00 Klif 4-Texel 6 Kuipers 21.50 SVO 3-Mantje 3 Kuipers Zaaldienst: RAB. Donderdag 16 februari: 18.00 Klif C2-De Koog C1 v. Putten 18.45 Krim C2-Krim C3 v. Putten 19.35 Texel 7-Texel 9 v. Beek 20.25 RAB 1-Sportshop 2 v. Beek 21.15 Jelleboog 4-Krim 3 Arnout 22.05 J'boog 3-Klif 2 Arnout Zaaldienst: Texel'94. Vrijdag 17 februari: 17.15 Klif C1-Krim C1 Hoogendijk 18.05 Krim 4-Texel 5 Hoogendijk 19.00 Krim 1 -Klif 1 Sangers 19.55 Texel 3-Jelleboog v. Beek 20.45 J'boog 2-De Krim 2 Kuipers 21.35 SVO 2-Texel 2 Arnout 22.25 Texel 4-Mantje 3 Arnout Zaaldienst: Sportshop Texel. L1, cat. D/E: eerste proef: 1 Mandy Bosma met Svenna 165; wp voor Marissa Roeper met Spike (159); tweede proef: 1.Mandy Bosma met Svenna 164, wp voor Ilse van der Star met Amourette (159). Klasse L2, cat. A: eerste proef: I.Sterre Veltkamp met Sarah 154; tweede proef: Sterre Veltkamp met Sarah 153. Klasse L2 cat.D/E: eerste proef 1 Elsemieke de Lugt met Pirouette 171. wp voor Maaike Speckmann met Rose (167), Robin Bisschop met Kantjes Bernardo (162), Desiree Witte met Tora K (159); tweede proef: 1.Desiree Witte met Tora K 158, wp voor Maaike Speckmann met Rose en Robin Bisschop met Kantjes Bernardo. Klasse M1: eerste proef: 1-José de Graaf met Nendy 151; tweede proef' I.José de Graaf met Nendy 156. Klasse Z1: eerste proef: Silve Schoort met Genesis G 172: tweede proef' 1.Silve Schoor! met Genesis G 173. Paarden - klasse B: eerste proef' Frida Tuit- man met Mikado 158+; wp voor Maren Kuiper met Tnstan 158; tweede proef' 1 .Frida Tuitman met Mikado 152». Klasse L1/L2; 1-Leome van Schaik met Texel Consensus 166, 2.Eve lien Duin met Phoebus 158; tweede proef: 1 .Leonie van Schalk met Texel Consensus 168; 2 Evelien Duin met Phoebus 156+; wp voor Immetje Duin met Rubber Soul. Klasse M1/M2: eerste proef: 1.Tessa van Daalen met Socrates 152; tweede proef: 1 Tessa van Daalen 154. Klasse Z1/Z2. 1.proef. Eva van der Linde met Pride Silvano Texel 187, tweede proef: Eva van der Linde met Pride Silvano Texel 176.

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 6