E Fanfarekorps Excelsior pakt uit met favorieten Democratische werkwijze bij instuderen Winterconcert TEXELSE 2 COURANT E Aëenda oPIENie teso oud Papier Texel'94 DINSDAG 14 MAART 2006 De minirettes en majorettes speelden voor de pauze een hoofdrol. Terwijl de sneeuwbuien om het gebouw joegen, liet muziekvereni ging Excelsior zaterdagavond in de sportzaal van dorpshuis De Bijen korf warme klanken horen. Het fan farekorps was voor het jaarlijkse Winterconcert op democratische wijze te werk gegaan. Elk muzikant had voor het samenstellen van het repertoire een eigen top vier mogen inleveren, zodat een programma vol bekende muziekstukken was ontstaan. De toehoorders, die ondanks het ijzi ge winterweer samen voor een nage noeg volle zaal zorgden, genoten van een gevarieerd avondje. Daarbij was voor de pauze een hoofdrol weg gelegd voor de acht minirettes en zeven majorettes, die ondanks hun kleine aantallen een leuke en vlotte show brachten. Na het gezamenlijke begin met orkest en percussiegroep dansten en jongleerden de minirettes op de aanstekelijke klanken van de Vlaamse meidengroep K3. Gelachen werd om één van de jongste meisjes, die na afloop op de vraag van spreek- stalmeester Betty Bakker vroeg of ze allemaal fan van K3 waren hard met haar hoofd schudde en 'nee' zei. Daarna was de beurt aan de wat oudere majorettes, die al beduidend bedrevener waren in het uitvoeren van choreografieën, die onder leiding van Carla Veeger en Linda Jongejan waren ingestudeerd. Tot slot volgde een gezamenlijke dans uit Ierland, waarvan de muziek was gecompo neerd door Ronan Hardiman. In het tweede gedeelte voor de pauze was de beurt aan het orkest, dat twee jubilarissen in het midden had. Bugel speler Leni Eveleens is 25 jaar lid, Betty Bakker zelfs al 40 jaar, waarvan 19 jaar als dirigent. Hun jubileum werd in zijn openingspraatje gememoreerd door voorzitter Dirk van Tatenhove, maar verder werd er niet bij stilge staan. Volgens Van Tatenhove zouden ze nog in het zonnetje worden gezet bij de jaarvergadering. Misschien ver dient het aanbeveling dat een vol gende keer in het openbaar te doen, zoals bij bijvoorbeeld DEK gebeurt, zodat ook het publiek in de huldiging wordt betrokken. Koraal Volgens traditie gingen de muzikan ten van start met een koraal. Het plechtige Irish hymn tune, in een arrangement van H. Oldenstijl, werd stemmig gebracht. De vlotte vertol king van The Young Amadeus. in een arrangement van Jan de Haan, was een aardige poging in het Mozart-jaar ook aandacht te besteden aan de componist die eigenlijk geen stukken heeft geschreven die goed kunnen worden uitgevoerd door een fanfare orkest. Oregon van Jacob de Haan, een muzikale rondreis door het wilde westen, is daarentegen één van de populairste stukken voor fanfare- en harmonieorkesten. Tussendoor speelde Excelsior Fer- divedaasje van Leon Vliex onder lei ding van gast-dirigent Michiel Drijver. De jonge Hoornder hoopt binnen een paar maanden af te studeren aan het conservatorium en zou als eind examenopdracht eigenlijk een orkest met (semi-)beroepsmusici moeten dingeren, maar de examencommis sie van zijn school had het goed gevonden dat hij met het Oosterender fanfarekorps aan het werk ging. 'Dat beschouwen we als een compliment', vertelde voorzitter Van Tatenhove niet zonder trots. De inbreng van de gast-dirigent had kennelijk inspire rend gewerkt, want de tempo- en stemmingswisselingen werden prima gebracht. Na de pauze keerde Drijver nog een keer terug om leiding te geven bij Eres tu van Calderon, de Spaanse inzending voor het Eurovisiesongfes tival van 1973. Aardig was dat Drijver het refrein vierstemmig en a capella liet zingen, een prestatie waarvoor hij nog tijdens het spelen een klaterend applaus van het publiek kreeg. Percussiegroep Na de pauze wisselden het orkest en de dertien mannen en vrouwen tellende percussiegroep elkaar af en stonden vrijwel uitsluitend bekende muziekstukken op het programma. Betty Bakker is veertig jaar lid van Excelsior, waarvan negentien jaar als dirigent. Zo gaf de percussiegroep een spet terende vertolking van de tune van de televisieserie The A-team en werden in Shongaloo Ramble van Chris Brooks nogal wat instrumen ten gebruikt, waaronder een was bord, zodat de groep als een orkestje uit een circus klonk. In Walk like an Egyptian, bekend geworden door de meidengroep The Bangles, was de versterking ingeroepen van gitaristen Stefan Bremer en Martine Timmer. Het orkest speelde muziek van film componist Ennio Morricone, een medley uit muziekfilm Grease en een verzameling fragmenten uit lied jes van Elvis Presley. Hoewel daarin een paar spectaculaire tromboneso lo's werden gebracht, liet de inbreng van het scherp koper (trompetten en trombones) volgens kenners over het algemeen te wensen over. Er werd rommelig gemusiceerd en de articu latie is ook wel eens beter geweest bij Excelsior. Wel zeer op dreef was de tubasectie, die als één instrument klonk. Het geluid van de saxofoons, bugels en hoorns was verzorgd, maar duidelijk was dat de langzame en stemmige stukken beter uit de verf kwamen dan het populairdere en wat snellere werk. De komende tijd gaat Excelsior samen met Michiel Drijver aan het werk voor diens eindexamenproject. Zaterdag 17 juni leggen ze hun proeve van bekwaamheid af in de Maartenskerk. Joop Rommets De percussiegroep liet spetterende vertolkingen van bekende werken horen. Helpen bij aanleg tuinwal Vrijwilligers van de werkgroep Kwa- dijkse Vlot gaan zaterdag verder met de aanleg van een nieuwe tuin wal bij de Leemkuil. Zondag wordt onderhoud gepleegd in de Zandkuil en worden bomen geplant in het bosje aan het Doolhof. Texelaars die mee willen werken, kunnen zich melden bij jeugdherberg Panorama. Het werk begint beide dagen tussen 9.00 en 9.30 uur. De werkgroep zorgt voor drinken en gereedschap. Als zes jaar plegen de vrijwilligers van Kwadijkse Vlot onderhoud aan de tuinwallen. De eerste jaren werden de sterk vergraste wallen langs wegen en weilanden gemaaid, later werd met de aanleg van nieuwe tuinwallen begon nen. In de afgelopen drie jaar heeft de groep onder leiding van personeel van de firma Tatenhove 110 meter nieuwe tuinwal aangelegd. Het ligt in de bedoeling daar dit jaar zestig meter aan toe te voegen. Met de aanleg van nieuwe tuinwallen willen de vrijwilligers een bijdrage leveren aan het behoud en beheer van het landschap en de bijzondere natuur waarden van de tuinwallen. Zondag wordt onderhoudswerk verricht aan de Zandkuil aan het Doolhof. Er wordt opslag verwijderd en er worden delen afgeplagd ten behoeve van graafwes- pen en -bijen die in dit, Nederlandse enige, insectenreservaat leven. Op verzoek van Staatsbosbeheer worden ook enkele bomen geplant in het 'bos- sie'. De werkgroep Kwadijkse Vlot van Landschap Noord-Holland bestaat uit ongeveer vijftien vrijwilligers die maan delijks actief zijn in het beheer van kleine natuurgebieden van Staatsbos beheer of het Hoogheemraadschap in Waterland en Zeevang. Voor hun werkzaamheden op Texel wordt de groep ondersteund door TESO en Stayokay. Treinreclame Vorige week woensdag was ik met de trein op weg naar een ver gadering. Ik was waf achter met het plaatselijk nieuws en had de Texelaar van dinsdag in m'n tas. Er staat altijd zoveel in dat je soms hard moet werken om bij te blijven. Voor je het weet, is er van alles gebeurd waar je niet bij was en dat kan natuurlijk niet. In de coupés slingeren altijd diverse Spitsen en Metro's rond en soms een ver dwaalde serieuze krant. Met die laatste kan ons eilandelijk blad zich prima meten, dacht ik heel chauvi nistisch. Eens kijken of het opviel. Toen er voldoende publiek was, sloeg ik de krant demonstratief royaal open om de naam TEXEL SE COURANT goed uit te laten komen. Trekt de naam Texel nog? Jawel hoor, ik hoefde niet lang te wachten of er kwam een vraag. 'Texelse Courant? Het eiland heeft een eigen krant? Is er dan zoveel te melden op zo'n eilandje? (let op het verkleinwoord - vreselijk!) Komt u zelf van Texel? Wóónt u daar? Tjonge, is dat niet een beetje ver van de wereld? Gaat u vaak van het eiland af?' En meer van die overbe kende vragen waar je eigenlijk moe van wordt omdat ze zo vreselijk dom zijn en bovendien blijk geven van de gennge aardnjkskundige kennis van de vragensteller. Wil ik wel met zo iemand in gesprek? Maar goed, ik had het zelf uitge lokt en kweet me daarom ijverig van mijn taak als plaatsvervangend VW-medewerker in onbezoldigde dienst. Gedachtig de adviezen van onze ereburger in deze maakte ik het eiland niet al te modem, een beetje ruig en gedoseerd avon tuurlijk. Ik keek mijn vragensteller erop aan, want hij moest de over steek wel willen wagen natuurlijk. En liefst met zijn hele familie en vriendenkring. De rest van de cou pé hield ik ook strak in de gaten. Ook voor de minder avontuurlijken moest er op ons geliefde eiland iets in de aanbieding zijn. Het werd een bijzonder aangename conversatie en voor ik het wist was ik op mijn eindbestemming. Ik liet de krant, naar voorbeeld van alle Metro's en Spitsen eveneens slingeren. Wie weet trok hij ook zonder mijn aanmoediging toeristen naar het eiland. En nu ben ik zo benieuwd hoe de reserveringscijfers straks gaan worden. Als de economie hier straks flink aantrekt, kan ik tevre den achteroverleunen om mijn niet geringe aandeel in deze. Pien Verberg Texel in mei domein van vrijgezellen Texel is begin mei opnieuw het domein van vrijgezellen. In dorps huis De Wielewaal wordt een nieuwe singlesparty gehouden en er zijn diverse andere activiteiten voor vrijgezellen. De coördinatie van de activiteiten, die van donderdag 4 tot en met zondag 7 mei worden gehouden, is in handen van Pieternel Geurtz uit Den Burg die vorig jaar ook al een megasinglesparty organiseerde. Dat gebeurde toen ter gelegenheid van de publicatie van haar boek Single Levensverhalen. De tweede editie wordt onder de naam Het Bevrij dingsfeest op vrijdagavond 5 mei gehouden. Het feest stond aanvan kelijk voor vrijdag 26 mei gepland, maar dat is vervallen. Geurtz is nog op zoek naar mensen die bij de voorbereidingen van het feest willen meehelpen. De singlesactiviteiten beginnen donderdagavond met een borrel in de Twaalf Balcken in Den Burg. Vrijdagmiddag geeft Ericka Voort- man van het Danslaboratorium in De Wielewaal een workshop Dans en contact maken voor singles, 's Avonds wordt daar, voorafgaand aan de singlesparty, een bijeen komst gehouden waar aan speed- dating wordt gedaan. Singles kun nen op die manier in een snel tempo nieuwe mensen ontmoeten. Zaterdag houdt Annemarie Hot tentot uit Amsterdam een kook- workshop voor singles. Hottentot deed iets soortgelijks ook al tijdens de kerstdagen op het eiland. Dat gebeurde toen onder vlag van de rubriek Lekker Single van de Volks krant. Tijdens de nieuwe workshop wil Hottentot met twintig singles voor een grote groep singles gaan koken. Naar verwachting komen er veel singles van de overkant voor de activiteiten naar het eiland, omdat de Volkskrant reclame maakt. De rubriek Lekker Single heeft afgelo pen week aan 16.000 vrijgezellen een mail gestuurd waarin de Texelse activiteiten staan vermeld. Zaterdagavond wordt er een feest in café Sjans in De Koog gehou den waar ook niet-singles kunnen komen. De activiteiten worden afge sloten met een openbare proeverij in de Twaalf Balcken. Mensen die meer informatie willen of zich alvast voor een activiteit willen aanmel den, kunnen contact opnemen met Geurtz. tel. 312180. Voor sommige activiteiten moet een bijdrage wor den betaald. Er is meer over te lezen op de website www.single. texel.com die sinds zondag in de lucht is. VERVOLG VAN PAGINA 1 Oudeschild 'We willen het graag vanuit eigen huis aansturen, dus er zitten alleen mensen uit Oudeschild in, ieder vanuit een bepaalde vakkennis of maatschappelijke achtergrond.' De eerste brainstormsessie is achter de rug, met als resultaat vier mogelijke bouwlocaties. Het betreft een terrein aan het begin van het Mieland, dat eigendom is van de kerk. Tweede optie is een stuk grond achter het Zeemanskerkje, ledereen is het er over eens dat deze kerk niet door woningen aan het zicht mag worden onttrokken. Door slim te bouwen, in een schuine lijn vanaf de nieuwbouw aan 't Mieland tot de kerk, komt er volgens Eelman circa anderhalve hectare bouwgrond beschikbaar. 'Het mooie is dat die al eigendom is van de gemeente. Het betreft onder meer het voetbalveld, dat kan worden verplaatst.' Derde optie is de rioolwaterzuivering, die op de nominatie staat om te verdwijnen. Nadeel is dat die plek moeilijk ligt in verband met het zicht op de Hoge- berg. Vierde mogelijkheid is dat de bestaande lintbebouwing aan de De Ruyterstraat in zuidelijke richting, lans de Schansweg wordt voort gezet. 'Er ligt daar een heel brede berm waar eens per jaar de meier- blis wordt gehouden, maar verder niets mee wordt gedaan. Agrarisch is die grond van geen waarde.' Eelman laat er geen onduidelijkheid over bestaan dat de bemoeienis van Oudeschild verder gaat dan alleen het geven van voorzetten aan de gemeente. 'We willen kijken of we een eigen bouwbedrijf de woningen kunnen laten bouwen, er woont hier een bouwkundige en als het kan willen we ook de prijsopbouw van de huizen in eigen hand houden.' Open dag Corbis Plus In het kader van de landelijke Open Dag van de Zorg houdt Corbis Plus zaterdag 18 maart van 13.00 tot 16.00 uur open huis in .verpleeghuis Den Koogh aan de Drs. F. Bijlweg in Den Helder. Ook Zorgcentrum Texel is op deze open dag aanwezig. Op de open dag wordt een informatiemarkt gehouden waar bezoekers voorlich ting kunnen krijgen over de verschil lende activiteiten van Corbis Plus. Naast informatie over thuiszorg, ver pleeghuiszorg, verzorgingshuiszorg, kraamzorg, jeugdgezondheidszorg, mantelzorg, cursussen, hulpmidde len, personenalarmering en gezonde voeding is er informatie te krijgen over werken in de zorg. Bezoekers kunnen bij de afdeling fysiotherapie hun conditie laten testen en ook is het mogelijk bloeddruk, cholesterol- of glucosegehalte te laten meten. Tussen 15.00 en 16.00 uur wordt een cursus tai-chi gegeven. VERVOLG VAN PAGINA 1 Volmolen De twee die niet meer naar Den Burg West gaan, kunnen volgens een woordvoerder van de gemeente als nog voor een nieuwe woning in de Volmolen in aanmerking komen. Het voeren van heroverwegingsgesprek- ken met al geselecteerde gegadig den voor de Volmolen is volgens de woordvoerder niet meer nodig. De gemeente hield er eerder rekening mee dat dat misschien nodig zou zijn geweest als er meerdere Texelaars door de nieuwe vraagprijzen van de koop van een woning in Den Burg West hadden afgezien. De gemeente start binnenkort gesprekken met gegadigden voor tien kavels in de Volmolen waar hoek woningen worden gebouwd. De tien hoekwoningen zijn onderdeel van de 34 nieuwe woningen die aan de Dis telvlinder komen en waarvoor eind februari officieel de eerste schep de grond in ging. De gemeente verkoopt de kavels. Voor de bouw van de woningen moeten gegadigden gesprekken voeren met de BUPS (de combinatie van Bouw- groep Texel, USP Vastgoed, projekt- ontwikkelingsmaatschappij De Pey- ler en de Stichting Wonen Texel). De mensen die voor de overige 12 huur woningen en 12 koopgarantwoningen aan de Distelvlinder in aanmerking komen, zijn inmiddels geselecteerd. Dinsdag 14 maart: De FNV-vrouwenbond komt om 19.00 uur, een uur eerder dan gebruikelijk, bijeen in De Buureton aan de Beatrix- laan. Gastspreekster is Anya Wierma, voorzitter van de landelijke bond. Om 19.30 uur begint in het raad huis een speciale raadsvergadering, waarin afscheid wordt genomen van de oude gemeenteraad. Cinema Texel vertoont Prime (aan vang 20.15 uur) en in de serie De Volkskrant-filmavonden Paradise now (20.30 uur). Woensdag 15 maart: Cinema Texel vertoont Walk the line (aanvang 14.30 uur), de Nederlands gesproken versie van Nanny McPhee de Magische Kinderjuf (15.00 uur), Prime (20.15 uur) en in de serie De Volkskrant-filmavonden Paradise now (20.30 uur). Donderdag 16 maart: In De Buureton aan de Beatrixlaan in Den Burg wordt van 14.15 tot 15.30 uur spreekuur gehouden door de Nederlandse Vereniging van Slecht horenden. In het gemeentehuis in Den Burg begint om 19.30 uur de eerste verga dering van de nieuwe gemeenteraad. De afdeling Texel van de NBvP bezoekt samen met de afdeling De Cocksdorp/Eierland in Klif 12 de the atervoorstelling van het damesduo 'Maatje 44'. De voorstelling begint om 20.30 uur. In theater Klif 12 in Den Hoorn begint om 20.30 uur een voorstelling van het damesduo 'Maatje 44'. In Cinema Texel draaien Walk the line (aanvang 20.15 uur) en Paradise now (20.30 uur). Vrijdag 17 maart: In de openbare bibliotheek aan de Drijverstraat in Den Burg leest Aliëtte Fonds de legende van Brandiswhiere voor, begeleid door Hedwig Ens op celtic harp. De voordracht begint om 19.00 uur, de toegang is gratis. In Cinema Texel draaien Prime (aan- II vang 19.00 uur), The Pink Panther (19 15 en 21.45 uur) en Walk the line (21.30 uur). Si I Bené Donderdagavond haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 19.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten: 1. Bern- hardlaan, Beatrixlaan. Hoogwater te Oudeschild Di. 14 08.45 en 20.46 u. Wo. 15 09.16 en 21.04 u. Do. 16 09.34 en 21.25 u. Vr. 17 09.45 en 22.16 u. Za. 18 10.10 en 22.24 u. Zo. 19 10.10 en 23.06 u. Ma. 20 10.27 en 23.07 u. Di. 21 10.45 en 23.34 u. Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoogwater. De z on komt zondag 19 maart op om 06,44 uur e gaat onder om 18.52 uur; woensdag 15 maart volle vrijdag 17 maart springtij. Door de lage waterstanden moet er rekening mee worden gehouden dat de veerdienst soms tijdelijk wordt gestaakt. Dat is woensdag mogelijk het geval tussen 12.30 en 15.30 uur, donderdag tussen 13.00 en 16.001 en vrijdag tussen 13.30 en 16.30 u Vrijdag zet TESO van 9.30 tot 16. uur een extra boot in en verzorgt dan - stremmingen voorbehouden - ieder half uur een afvaart, zowel vanuit Den Helder als vanaf 't Homtje. In Den Helder moeten automobilisten tussen 12.00 en 15.00 rekening houden met een half uur wachttijd. Meer informatie over de veerdienst is te verkrijgen via 1^; j, tel. 369600 of website www.teso.nl. pe wore als v EES Beef TEXELSEw'COURANT mi, per Uitgave van Uitgeverij een i v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg rolotS1 Postbus 11 1790 AA Den Burg {gevel Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Joop Rommets Telefoon 31 94 05 of 06 - 20 31 59 89 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail info@lenr.nl Abonnementsprijzen 2006: Per half jaar 35.05 33,45 Per )aar 68.30 66,15 isutorrmasi Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. •Burg. gunni toor Raadsvergadering |^at ik zeggen wou.bq, De gemeenteraad vergadert deze week tweemaal. Dinsdag komt de raad voor het laatst in de oude samenstelling bijeen, donderdag vergadert de nieuwe gemeenteraad. Beide vergaderingen beginnen om 19.30 uur en zijn openbaar. Radio Texel verzorgt een rechtstreekse uit zending. De agenda luidt als volgt: Dinsdag 14 maart: 1 .Opening en mededelingen 2.Vaststelling agenda 3.Presentatie 'Gevolgde procedure en voortgang Kerntakendiscussie' 4a.Benoeming leden 'commissie Geloofsbrieven' 4b.Onderzoek geloofsbrieven nieu we raadsleden ö.Afscheid leden gemeenteraad 6. Rondvraag 7.Sluiting Donderdag 16 maart: 1 .Opening en mededelingen 2.Vaststelling agenda 3.Afleggen van eed (verklaring of belofte) door de raadsleden 4.Vaststelling volgorde stemming 5.Besluit nemen over het vergader stelsel 2006 6.Benoeming eerste en eventueel tweede waarnemend voorzitter van de raad 7.Rondvraag 8.Sluiting Dubbelcabaret in Klif 12 In Klif 12 in Den Hoom vindt vrijdag 24 maart een dubbelvoorstelling plaats van Jochen Otten en Pie- ter Derks. Het programma begint om 20.30 uur, de toegang bedraagt €14,-. Jan Otten was één van de opval lendste nieuwkomers van het seizoen 2003-2004. Hij werd tweede bij het Leids Cabaretfestival, won de per soonlijkheidsprijs bij Camaretten en de publieksprijs bij de Holland Casino Podiumprijs. Zijn programma In leven de lijve bestaat uit een wonderlijke mix van slapstick, religie en bloot. Pieter Derks is derdejaars student Boom Ü^Éanvr; »pger mrec Je k Gezien de uitspraak van Raaebeu Koning, de nieuwe trainer van Te'fn de '94, dat het tweede elftal van Texel toaarir beter is dan alle eerste teams uitlngsrs buitendorpen, is het misschien «en, f\ goed idee om Texel'94 1 te vervavergur gen door Texel'94 2. pmwo Jord Hilss De Kocfussei Lezing over meditatie Tanja van Arkel geeft vrijdag «n we maart in De Aleph in de We'rter zij straat in Den Burg een lezing cJp di\ meditatie. Zij maakt hierbij gebofnenm van tekeningen waarmee het ptencor ces 'van geboorte tot verlichtrjiat d zichtbaar wordt. Zij vertelt overzsbnvolc meditatie, in een vorm die is 'fnen e te passen in een modern weS%chap leven. De lezing begint om 2öyinder uur, de toegang bedraagt €5,-. ach a Vrouwenontbijt i*0 In gebouw De Poort naast de c? formeerde kerk aan de Elemerbetoj Den Burg wordt dinsdag 21 n^fe Te een vrouwenontbijt gehouden,Jfe sti zorgd door de dames van Kcyaste met troost. Het ontbijt begintijterenc 9.00 uur, tussendoor is ruimte %ekti een verhaal of een lied. Vooraf %spe< melden is noodzakelijk. Dat ka'4), q0 Sonja van der Meer (tel. 3l5%i6-( Alide Zegers (tel. 313355) enW Brouwer (tel. 320114). Met n de aan de Koningstheaterakadem*|e Den Bosch. In april 2005 woji, de publiekspnjs van het Amstew Kleinkunstfestival. In zijn Jong belegen probeert de j< uitziende cabaretier geloofwaafl%| maken dat hij volwassen in het m staat. Het is mogelijk voorafgaand*, de voorstelling te dineren. In dr' is het raadzaam te reserveren vf 319633.

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 2