Bezwaren caravans Boom niet gegrond René Witte start eigen lasbedrijf College oneens met Bezwarencommissie ,'Top drie houdt punten op zak 3 COURANT de Sp°rt F amilieberichten >en Rtné Witte is bi] Brum ■Vcncrs De Cocksdorp met zijn eigen lasbedrijf CLCB begonnen TEXELSE Jaap v,a iHij is al jaren een vast gezicht in 1 De Cocksdorp als er iets moet worden gelast. Hij was het eerst als werknemer van Herm van der Beek, maar sinds kort heeft René JT Witte onder de naam Cocksdor- per Las- en Constructiebedrijf een eigen onderneming. Hét was geen wens van Witte om jeigen baas te worden. Door het «plotselinge overlijden van zijn werk- jgever Van der Beek vorig jaar kwam jhet er echter wel van. Ruud Weijers van bouw- en timmerbedrijf Bruin en (Weijers bood Witte na het overlijden van Van der Beek in eerste instantie aan bij hen actief te worden. Dat randde uit in de oprichting van «CLCB zoals Witte zijn eigen onder- neming noemt. Het las- en construc tiebedrijf is gevestigd in het achter ste deel van een loods van Bruin en Weijers op het bedrijventerrein aan de Langeveldstraat. De ruimte was eerder als opslagruimte in gebruik. CLCB houdt zich onder meer bezig met las- en constructiewerkzaamhe den voor Bruin en Weijers. 'Andere bedrijven en particulieren kunnen ook een beroep op mij doen', aldus Witte. Het bedrijf richt zich specifiek op laswerkzaamheden op het eiland. Daarnaast wil hij zich meer toeleg gen op het maken van construc ties die op aanhangwagens kun nen worden geplaatst om rolsteigers Burgemeester en wethouders zien geen bezwaar in de bouw vergunning die zij vorig jaar juni aan Ivonne Boom verleenden voor de tijdelijke plaatsing van veertien caravans op haar erf aan de Krimweg. Bezwaren die twee pmwonenden tegen de bouwver gunning hadden ingediend, zijn "floor het college ongegrond ver klaard. aMBpom moest een bouwvergunning "ivragen nadat een rechter had lemerkt dat de gemeente ten irechte geen vergunning voor caravans had afgegeven. Dat iurde tijdens een eerdere zaak de slepende juridische kwestie in omwonenden een vrijstel- jsregeling hadden aangevoch- Nadat het college alsnog een ïrgunning verleende, stapten twee nwonenden onmiddellijk naar. de szwarencommissie om die ver inning aan te vechten, in het college en de Bezwa- 'mmissie is inmiddels ook ver- ildheid over de kwestie ontstaan, lens de commissie zouden de twaarmakers in het gelijk moeten rden gesteld, maar burgemeester wethouders hebben dat advies zijde gelegd. De twee blijken 'P diverse fronten met elkaar van jebatnening te verschillen. De Bezwa- ^mmissie stelt in haar advies entjat de tijdelijkheid van caravans erzjnvoldoende is vastgelegd. Ze vor- een aantasting van het land- 'onEu en de omwonencien onder- rjden hinder. De commissie vraagt op een reguliere camping zou kun nen staan. Het college vindt dat de Bezwarencommissie te strenge eisen aan de begrenzing van de tijdelijkheid stelt. De plek van de caravans op het terrein van Boom wordt gunstig genoemd, omdat de verblijven er door bomen wor den afgeschermd. Ook is er ruime afstand tot aanliggende percelen in acht genomen. Volgens het college zou er wel overlast ontstaan als het personeel op een reguliere camping zou worden gehuisvest. 'Dat valt moeilijk in te passen met de tijden waarop de werknemers van hun werk terugkomen.' College en commissie verschillen eveneens van mening over de wijze waarop de belangen zijn afgewo gen. De Bezwarencommissie vindt dat het college de belangen van 'Als we nu de bouwvergunning wei geren, zal de exploitante naar alle waarschijnlijkheid beroep aanteke nen bij de rechtbank en stellen dat de weigering een onrechtmatige breuk met de tot nu toe gevolgde gedragslijn betekent.' Het college wijst erop dat er tot nu toe altijd medewerking is verleend binnen de door de raad vastgestelde kaders. Burgemeester en wethouders gaan er aan de andere kant vanuit dat de ongegrondverklaring tot een nieuw 'moeizaam juridisch traject' met de omwonenden leidt. De bouwvergunning is nog geldig voor dit jaar en 2007. Bedoeling is dat Boom daarna voor een defini tieve oplossing zorgt door slaap vertrekken in een schuur te realise ren. De gemeente heeft haar laten weten dat er 'voorzieningen voor Boom zwaarder afweegt dan die ten hoogste 20 personen mogen van de omwonenden. Het college worden gecreëerd.' Dat criterium vindt dat de commissie te zwaar tilt aan het argument dat de woon omgeving van de bezwaarmakers wordt aangetast. Dat Boom door de verkoop van Paal 31 één bedrijf minder heeft, is volgens het college evenmin een argument de bouw vergunning alsnog te weigeren. In het hoogseizoen werken circa 45 mensen in Paal 28 en Boom kan die met altijd allemaal op het eiland vinden. Met behulp van caravans kan ze volgens het college ook coninu seizoenskrachten van de overkant in huis halen.Burgemees ter en wethouders kiezen er bewust voor Boom in het gelijk te stellen, omdat ze tot nu toe altijd mede- if waarom het personeel niet werking aan haar hebben verleend. komt naar voren uit een nieuwe beleidsnotitie voor bedrijfswonin gen en personeelsverblijven die de gemeente recent heeft opgesteld. Graafbokaal DINSDAG 14 MAART 2006 VERVOLG VAN PAGINA 1 TESO te vervoeren. Als werknemer van Van der Beek deed Witte dat al op bescheiden schaal, maar hij wil zich er nu verder in specialiseren. 'Ik heb modelbescherming genomen op de constructies en die geldt in heel Europa.' De constructies, waarin steigerdelen en planken compact kunnen worden opgeborgen, zijn beschermd onder de naam Steiger boy. Witte levert ze voornamelijk aan groothandels aan de overkant die ze verder verspreiden. Hij blijft zich verder bezighouden met de verkoop en reparatie van aan hangwagens en in beperkte mate met klein onderhoud aan auto's. 'Als er even wat moet worden gelast of er moet een litertje olie in. dan kunnen mensen bij me terecht.' In de voorlaatste wedstrijd om de Jaap de Graafbokaal, die zondag in manege Akenburg werd gehou den, eindigden vier combinaties met hetzelfde aantal strafpunten. In de hobbyklasse was Martin Kikkert de beste met 49 strafpunten en bij de gevorderden liepen zowel Piet Daalder, als Hans Boom en Greet van der Spruyt tegen 49 strafpunten aan. Nico Pronk, die de verrichtin gen jureerde, vond dat het dub belspan van Piet Daalder de beste dressuurproef had afgelegd en in aanmerking kwam voor de eerste prijs. In totaal deden 21 menners mee. De finale wordt verreden op zondag 30 april. Uitslagen: Hobbyklasse - 1.Martin Kikkert, 49 strafpun ten; 2.Kim Kooger, 50; 3 Betty Kingma, 54. 4.Kees Makelaar, 54. Gevorderden - I.PIet Daalder, 49; 2.Hans Boom, 49; 3.Greet van der Spruyt, 49; 4.Plet Beers, 51. Algemeen klassement - I.Hans Boom, 96; 2.Piet Beers, 105; 3.Martin Kikkert, 109'/i, 4.Piet Daalder, 110. Dames Oosterend zijn op goede weg Het damesvoetbalteam van SVO heeft in de tweede officiële wed strijd van het bestaan een forse nederlaag geleden. In Wieringer- werf moesten de Oosterenders met 7-1 buigen voor DWOW, de nummer zeven de ranglijst. Dat was echter een al veel betere prestatie dan tegen LSW, waarvan met 23-0 werd verloren. Ondanks vier afmeldingen trad Oos terend in Wieringerwerf aan met elf basisspelers en drie reserves, die gedurende de wedstrijd voortdurend Exacte stremmingtijden kunnen met worden doorgegeven, maar TESO heeft wel een overzicht gemaakt met tijden waarin de kans op uitval groot is. Het gaat om de volgende dagen en tijden: woensdag tussen circa 12.30 en 15.30 uur, donderdag tussen circa 13.00 en 16.00 uur en vnjdag tussen circa 13.30 en 16.30 uur. Actuele informatie hierover is te vinden op de website van de bootdienst: www. teso.nl. Nieuwe site van KLV in de lucht De nieuwe website van de Vereni ging van Kleine Logiesverstrek- kers is in de lucht. Via de website www.vakantiestexel.nl profileren de leden zich sinds een paar dagen op internet. Leden van de Vereniging van Klei ne Logiesverstrekkers (KLV) heb ben donderdagavond tijdens een extra ledenvergadering unaniem hun goedkeuring aan de website gegeven. De leden stemden ook in met de bijdrage die zij jaarlijks voor de deelname aan de nieuwe site betalen. Logiesverstrekkers die bungalows en stacaravans verhuren betalen jaarlijks twintig euro per accommodatie. Kampeerboeren betalen vier euro per kampeerplaats en aanbieders van logies met of zonder ontbijt betalen vier euro per slaapplaats. Volgens voorzitter Jo-an van Vijfe- ijken krijgt de nieuwe website naar verwachting over twee weken een hoge notering als mensen via inter- netzoekmachine Google het tref woord Texel intikken. 'Daar zijn we Tatenhove wint sponsorbokaal Het bowlingteam van Hotel Taten hove mag zich een jaar winnaar van de sponsorbokaal noemen. Het team wist beslag op de titel te leggen tijdens de finale van het toernooi die woensdag in bowling De Koogel werd gespeeld. Bij dit toernooi speelt de winnaar van een duel steeds tegen een hoger geplaatst team, tot uiteindelijk één team overblijft. Klif 12, nummer zes op de rang lijst, nam het in de eerste ronde op tegen Stumpers, de nummer vijf. Ondanks een mooie 175 van Mischa Witte verloor het team met 473-514. Stumpers moest het in de volgende ronde opnemen tegen Vis- vogels waarbij Mischa Witte inviel voor de zieke Dimitri Verseput. Witte gooide een game van 209 game en Simone Stiggelbout 162. Maar ook Visvogels Peter Bongaards (189) en Robert van Splunter (163) gooiden hoge games. Desondanks moesten zij de winst aan Stumpers laten (546-564), Ook de nummer drie van de plaatsingslijst, Loonbe drijf Plaatsman, wist de opmars van Stumpers niet te stuiten. Door goed gooien van Marieke Driehuis, die ook nog eens een hoge handicap heeft, verloor Loonbedrijf Plaats man met 484- 531Toen was het de beurt aan de nummer twee. Hotel Tatenhove. Ook in deze wedstrijd liet Stumpers mooie games zien. Zo gooide Mischa Witte 177. Maar het team van Hotel Tatenhove beschikt over Trijn Stiggelbout. Zij zorgde er met een game van 214 voor dat Stumpers niet verder kwam dan de derde plaats. Tegen De Koogel, nummer één op de ranglijst, gooide Stiggelbout 192 en haar teamgeno ten Frans Hopman en Gery Verse put 147 en 133. Dit was voldoende om van De Koogel te winnen, waar Pietje Kager, Dennis Saai en Jan Plaatsman het niveau van de voor rondes niet wisten te evenaren, Aspiranten Mareis maken indruk De aspiranten van basketbalver eniging De Mareis hebben in Den Helder ondanks een forse neder laag (80-33) tegen het dames team van Yellow Bike een goede indruk achtergelaten. 'De stand maakt me niets uit, we speelden super!', zei coach Eric Heijenk na afloop trots. Zwemmen Omdat de vrijdagavond van het kampioenschap nogal wat commo tie was ontstaan over een diskwali ficatie van een van de deelnemers, werd de 400 meter vrije slag dames van het Texels zwemkampioen- schap maandag opnieuw gezwom men. Eerste werd Kim van Egmond in 6.21.62 minuten, tweede Joyce Vlaming (6.47.59). Lies Lemstra ein digde op een derde plaats. Actiegroep Wilde Kokkels opgeheven In het eerste en tweede kwart had- De actiegroep Wilde Kokkels mochten doorwisselen. Onder hen nog over in gesprek met een goo- den de Texelaars nog weinig in te die de afgelopen jaren tegen de brengen tegen de Helderse tegen stander, de nummer drie van de ranglijst. Maar vanaf het derde kwart veranderden ze van tactiek en pro beerden ze het spel wat breder op te zetten. Douwe Vonk bereikte met lange passes geregeld Jorik Heijenk aan de andere kant van het mechanische kokkelvisserij op de Waddenzee streed, heeft zichzelf opgeheven. De actiegroep gaat voortaan door het leven als de Stichting WAD. Het bestuur van Wilde Kokkels, waarbij ook diverse Texelse weten- kunnen via de ledenpagina ook met veld, die daardoor een paar keer schappers waren aangesloten, de leden communiceren.' kon scoren. Dat het er fanatiek aan besloot zichzelf op te heffen omdat De KLV heeft de nieuwe site opge- toe ging, werd geïllustreerd door de mechanische kokkelvisserij op Linsy Barends en Renske Ellen, die gle-makelaar.' normaal voor Texel'94 spelen. SVO De website, die door RENT-is BV speelde vooral in de eerste helft uit- is gebouwd, bevat een speciaal stekend. De verdediging, die onder gedeelte voor de leden van de KLV. leiding stond van Annette Krijnen, 'Daar kunnen ze huurcontracten, weerde zich kranig en hoefde slechts standaard-schadeformulieren of twee doelpunten toe te staan. Zelf borgformulieren downloaden als ze zochten de gasten de aanval wan- ze zelf niet meer hebben. En we neer ze maar konden en dat resul teerde in vier aardige kansen, waarbij de keeper van DWOW echter deed wat van haar werd verwacht. Na zet om de vakantieverblijven van de overtredingen van Bas Vos en de Waddenzee sinds vorig jaar niet rust ging het aanvankelijk nog beter haar leden gezamenlijk onder de Douwe Vonk, die beiden vijf keer meer is toegestaan. De nieuwe voor SVO en na tien minuten zorgde aandacht van via internet zoekende tot de orde werden geroepen door stichting, rechtsopvolger van Wilde middenvelder Annie Brouwer er zelfs toeristen te brengen. De website de goed leidende scheidsrechter en Kokkels, wil zich onder meer blijven voor dat haar team kon juichen. Dat beschikt over een zoekmachine het veld voortijdig moesten verlaten, inzetten voor duurzame vormen van leek de voorbode van een spannende waarmee potentiele gasten via een Ook de andere spelers lieten zich arbeid op het wad. De stichting ziet tweede helft, maar even later scoorde voorkeur voor plaats, soort locatie niet onbetuigd. Wél was sprake van voor zichzelf een taak weggelegd te DWOW 3-1 en daarna leek de koek of specifieke interesses automa- een sportieve wedstrijd. Topschutter streven naar duurzame vormen van een beetje op bij de Oosterenders. tisch bij een geschikt vakantieadres aan Texelse kant was Clarck Backer, mosselkweek en garnalenvisserij op Ze bleven wel hun best doen, maar uitkomen. Bij de specifieke interes- die 13 punten scoorde. Jorik Heijenk de Waddenzee. De procedures die het combinatiespel was zoek. De ses kan onder meer op accommo- (8), Douwe Vonk (5), Femke Heijenk Wilde Kokkels had lopen, worden thuisploeg profiteerde dankbaar en datie worden gezocht die toegepast (4) en Bas Vos (3) mikten eveneens door de Stichting WAD overgeno- speelde de bal vlot rond. In het laat- is op mensen met een lichamelijke de bal door de basket. Charlotte men. ste kwartier wist DWOW de score uit beperking, waar huisdierën welkom Hendriks, Marina van Maldegem en De stichting vindt dat de komende te bouwen naar 7-1Zondag spelen zijn, die kindvriendelijk zijn of waar Bram Impijn waren de andere spe- drie jaar eveneens moet worden de dames van Oosterend een uitwed- jongeren terecht kunnen. 'In prin- Iers van De Mareis. Zondag 9 april gewerkt aan de instelling van een stnjd tegen ZAR de nummer drie op cipe moet je met drie klikken op de komt Yellow Bike naar Texel, de ranglijst. juiste plek uitkomen.' Driebanden DVO Met nog vier competitieavonden te gaan, waarbij alle spelers nog twaalf partijen moeten spelen, zetten de driebanders van biljartvereniging DVO uit Den Burg de eindsprint in om de eerste plaats. Grootste kanshebbers zijn Ruud Mets, Cees van Lenten en Klaas van der Veen. Zij hebben zich losgemaakt van de zes man die ook nog kans maken op de titel. De onderlinge verschil len in de top tien zijn dermate klein, dat een speler de ene avond op de vierde plaats kan staan en de volgende avond op de negende (of andersom). Ook onderin de ranglijst zijn de verschillen zeer klein, maar de kans om vandaar nog in de top vijf door te dringen, is nihil. De laatste weken worden niet echt uitzonderlijke partijen gespeeld. Ruud Mets en Cees van Lenten speelden een persoonlijke hoogste serie van zes. Ook Cees Bonne en Olaf Witte wisten hun persoon lijk record te verbeteren (van drie naar vier en van vier naar vijf). Witte speelt de laatste weken heel behoorlijk. Zijn gemiddelde is weer terug naar tien te maken caram boles en hij is van de zestiende plaats gestegen naar de negende. Andere spelers die hun gemiddelde, en daarmee het aantal te maken democratische overlegstructuur die zich specifiek op het Waddenge bied richt. 'Net als in andere waar devolle landschappen, bijvoorbeeld in de vorm van een Nationaal Land schap Waddenzee.' Het beheer van het Waddengebied zou volgens de nieuwe stichting in handen van pro fessionele terreinbeherende orgam- caramboles, hebben verbeterd, zijn Frans Witte (10), Ruud Mets (11), Jan Bakker (8) en Ab-Jan Witte (20). Cees Maas is langzaam uit de top teruggezakt naar het midden van het klassement. Hij moet nu tien saties moeten komen. Het beheer in plaats van dertien caramboles is nu in handen van vijf ministeries maken. In de eindstrijd zou hij nog De stichting wil ook meer aandacht voor een verrassing kunnen zorgen, voor wetenschappelijk onderzoek Na afloop van de competitie wordt en monitoren van de situatie in de nog drie avonden gestreden om de Waddenzee 'De Waddenzee hoort Piet de Graafbokaal. Deze wissel- een goed beheerd natuurgebied te beker is de beker die De Graaf (oud- worden dat met lijdt onder mense lid van DVO) in 1964 kreeg toen hij lijke overexploitatie, maar waar wel Nederlands kampioen derde klasse ruimte is voor menselijk medege- driebanden werd. bruik.' ^niu dr'e 'n de hoofdklasse van Texelse zaalvoetbalcompeti tie stuurde afgelopen week met *aste hand aan op de titel. Oos- te 1' de"eboo9 1 en Mantje 1 ,!Pkten ruime overwinningen op ka«neCtieVeliik Sportshop 1 (10- 1^f(16°0)terend 2 (6"1) en 06 KHm n°g zes wedstrijden te spelen, Met """T de spanning in de kop van de >n*t!L9ll'St inmiddels te snijden. Oos- «"Sjt 0n Jelleboo9 9aan met 39 .HPten uit 16 wedstrijden aan de ln9 Mantje 1 heeft slechts één achterstand. in de eerste klasse hield de one de punten op zak. Koplo- Texel'94 5 versloeg Mantje 3 8-4, nummer twee Jelleboog 5 s be Koog 1 met 5-4 de baas en ■j °P de derde plaats staande De 3 legde Texel'94 4 met 16-3 armhartig over de knie. Texel'94 5 leidt in deze klasse met 53 uit 20, maar Jelleboog (51 uit 20) en De Krim (49 uit 19) zitten de koploper op de hielen. Woensdag neemt Texel'941 het voor de beker in sporthal Ons Genoegen op tegen Sparta'67. Deze wedstrijd begint om 19.20 uur. Twee dagen later speelt de ploeg de laatste competitiewedstrijd tegen De Ruif 2. Ook deze wordt thuis gespeeld en begint om 19,00 uur Uitslagen: Oosterend E1-Jelleboog El 3-2; Sportshop D1-ZDH D1 16-1. De Knm C2-De Koog MC2 17-0; Oosterend 4-De Krim 6 12-4, Texel'94 8-Klif 6 8-5, Texel'94 9-Klif 3 2-9, Sportshop D2-De Knm D1 2-4; De Krim C1-Klif C2 10-0; RAB 1-De Koog 2 6-8; Texel'94 7-De Krim 5 2-2; De Krim 4-Klif 2 6-4. Jelleboog 5-De Koog 1 5-4, De Krim D2-Klif D1 4-2; De Krim 3-Texel'94 4 16-3; De Krim 2-Mantje 1 0-13; De Krim 1-Texel'94 3 5-5: Oosterend 1-Sportshop 1 10-4; Oosterend 2-Jelleboog 1 1-6; Mant|e 3-Texel'94 5 4-8. Twee voetjes die de wereld instappen! Intens gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon Kane Mikael 10 maart 2006 19.47 uur Kane weegt 5520 gram en is 54 cm lang. Guido en Kamona Banda Beatrixl aan 139 1791 GB Den Burg Tel. 0222 - 312230 Ze hebben er weer een schatje bij' Chris Stein Polly, Duck en Puck de Bruin Donkerelaan 57B 2061 JK Bloemendaal We zijn er zo blij mee! Oma Mariana en Oom Floris Bedankt Zondag 12 maart, voor de hulp op strand paal 17 door politie ambulance, etc. Nic Dros en Toos Texeiaartjes INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €5.10 tot en met 3 regels. Per regel meer: €1,70 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €12,50,- excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden U houdt alleen van "ret- teketet-tsjieng-boem"- muziek? Dan lijkt het ons niet verstandig dat u onze uitvoering bezoekt. Koninklijk Texels Fan farekorps, zaterdag 18 maart, 20.00 uur, Bgm. De Koninghal. Kaarten bij Mar ten Classics. Wever str. 32 en Het Open Boek, Bin- nenburg 3 of aan de zaal. Hairstyling Talou werkt op afspraak, di t/m zat. Tel. 320473. Auto Service Centrum. Maricoweg 3, tel. 315588 Paal 9 is weer alle dagen v.a. 10.00 uur geopend! Verkoop van gebruikte bromfietsen. Bruinmg, De Koog. (0222) 317333. De Koopman Koerier, voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel. 327707. Iedere donderdag 4 RB gevulde koeken halen, 3 betalen. Dros Bakkerij, Kogerstraat 44. Zaterdag 18 maart, 20.00 uur, Bgm. De Koninghal: uitvoering Koninklijk Texels Fanfarecorps Toegang €2.50 incl. con sumptie. Kaarten bij Mar ten Classics (Zegel). We- verstr. 32 en Het Open Boek, Binnenburg 3 of aan de zaal. Ja! Ik wil! Naar Qmpp Kapsalon, Waalderstr. 15, tel 312227, met en zonder afspraak! Kiezen voor uw eigen ze tel? Dat kan bij Meubel- stoffeerderij De Singel, tel. 315576. Voor vakkundige hulp bij satelliet of antennesy steem. Voordeelland Ou- deschild, 322398. Bel 318885 en Sieme Wuis brengt de nieuwe aard appels bij u thuis. Bezorgd na 16.00 uur. Nog nooit één van de ge lukkigen geweest? U bent welkom als de driehon- derd-en-eerste! Uitvoe ring Koninklijk Texels Fanfarecorps, zaterdag 18 maart, 20.00 uur, Bgm. De Koninghal Auto Service Centrum. banden, uitlaten, accu's. Tel. 315588. Horecabeurs Texel en Recreatiebeurs - 21 maart - www.horeca- beurs-texel.nl Grote sortering satelliet onderdelen. schotels en ontvangers bij Service Center Texel - De Waal Thuiswerken in de regio. O.a. inpakwerk, vouw en plakwerk, textiel ver pakken. Binnenkort aan de slag. Bel gratis 0800 0200511 of mail ons op thuiswerkers@planet.nl www.voordeelland. nl. Led/ plasma/ stereo/ dvd. Breed assortiment glas, led en plasma TV te zien en te koop bij Service Center Texel - Laagwaal- derweg 39 Gevraagd voor het sei zoen actief meisje. 15-17 jaar. Semke Delicatexel, De Koog. tel. 317717/ b.g.g. 317794. Wel een horeca- of re- creatiebedrijf, maar geen toegangskaarten ontvan gen? info@horecabeurs- texel.nl Pluche-reeks met teksten van o.a. Lennaert Nijgh, drs P. Jules de Corte en Jacques Brei Nu voor €19.90 per deel. Boe kenweek in Het Open Boek. Tegelhuis Oosterend. Service! Geopend van 13.30 - 17.30 en op za terdag van 10.00 - 13.30 Wasmachines, drogers, koken, vriezen. Alles uit voorraad leverbaar. Voor deelland Oudeschild. 322398. De 13e Horecabeurs op dinsdag 21 maart in Ons Genoegen. Tuinonderhoud: seizoen 2006, recreant en Texe laar, bel 06-25164777 De Rijcke Tuinen. Reparatie van alle bruin goed- en witgoedappa raten in eigen technische dienst. Voordeelland Ou deschild, 322398. Spectaculaire aanbie dingen bij TCA, kijk op www.tcatexel.nl Openingstijden Kring loop Effe Kieke: dinsdag t/m vrijdag 12.00 tot 17.00 uur en zaterdag 10.00 t/m 1700 uur. Tel. 06- 53898264/0222-321113. www.voordeelland.nl voor reparatie. Meer bewegen? Kom sienderen bij BodyGare Texel. Bel 315 206 of www. bodycaretexel.nl We spoelen de prijs door het riool Kijk op www. tcatexel.nl Te dik, te dun, te moe? U bent aan Herbalife toe. G. Bergsma, tel. 314875 Paal 9 is weer alle dagen v.a. 10.00 uur geopend! www.voordeelland.nl. Bruingoed en witgoed. Te koop: elektr. gras maaier. €75.-. Na 18.00 uur. tel. 314800. Voor permanent make up: wenkbrauwen, eye liner. full lips, 315 206 www.bodycaretexel.nl Café De Kombuis op de haven van Oudeschild is alle dagen open va. 09.30 uur. www.kombuistexel.nl Gitaarles voor 2 - 4 pers.? Gedeelde kosten dus voordelig! 322730. Nieuwe kans voor twee dehands. Kringloop Effe Kieke Schilderweg 253. Oudeschild. Tel. 321113 of 06-53898264. Even noteren in de agen da tweede Kumpuian is op 21 mei 2006! Texelse kaas van We- zenspyk www.beeldbanktexelnl Dé beeldbank voor Texel met zowel historisch als recent materiaal.

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 3