88-jarige bowlt al bijna dertig jaar r }port Texelaar lonkt naar titel en eredivisie SVC en Marlon Marei winnen ti ^strijd "T V. Texel'94 Zonnige toekomst Sieme Zijm TEXELSE y COURANT 'Deze ouwe T-ford komt niet meer door de APK' Judoka Cor Drijver wint sterk bezet G-toernooi Gerard van Es opnieuw op kop Gerard van Es heeft met een overwinning op Rinus Vittali de koppositie in de B&B Van der Vis en Den Boer-competitie van schaakclub En Passant heroverd. Thomas Richter zakte naar de tweede plaats, Jaap Dros staat derde. Titelkandidaten Van Es, Richter en Dros hebben alledrie nog uitzicht op het kampioenschap: Het onder linge verschil is minimaal, zodat de laatste zes ronden van het seizoen doorslaggevend zullen zijn. Jaap de Wijk speelde een sterke partij tegen Taeke van Lingen, die na zijn mooie overwinning van twee weken terug tegen Jaap Dros weer met beide benen op de grond staat. In het eindspel bracht De Wijk een soort pythonstelling op het bord, waarin de koning van Van Lingen 'Boven verwachting.' Aldus karak teriseert Sieme Zijm zijn eerste seizoen bij Excelsior. De 28-jarige oud-Texelaar, die maandag zijn 250ste wedstrijd in het betaald voetbal speelde, staat met de Rotterdamse club op het punt kampioen van de eerste divisie te worden. Bovendien is hij kandi daat om in het kielzog van trainer Mario Been naar NEC, subtopper in de eredivisie, te verhuizen. 'Ik mag niet klagen', vindt Sieme Zijm. Foto website Excelsior) 'Ik mag niet klagen', constateert Zijm lachend. Een jaar geleden leek zijn carrière in het betaald voetbal voorbij. Hij speelde bij Go Ahead Eagles, dat in de onderste regionen van de eerste divisie stond en op de rand van faillissement verkeerde, zodat een verlenging van zijn con tract uitgesloten was. De belang stelling van Excelsior kwam dan ook als een verlossing. Ook al eindigden de Rotterdammers maar een paar plaatsen hoger, de financiële basis was een stuk beter. Bovendien was de club als 'satelliet' van Feyenoord verzekerd van voldoende jong talent en was oud-Feyenoorder Mario Been als trainer aangesteld om de aankomende sterren de kneepjes van het vak te leren. Een aardige bijkomstigheid was dat de in Vlaar- in een dodelijke wurggreep terecht kwam. Het zal voor de achtervol gers van De Wijk nog een hele klus worden hem van de vierde plek te verdringen, gezien zijn sterke spel van dit hele seizoen. Concurrenten Rinus Vittali en Dick van Barneveld verloren van respectievelijk Gerard van Es en Jaap Dros. Piet Bakelaar had een speelvrije avond In de Tatenhove-twist bleek Martin zijn oom Ferry de baas. Een troost voor Van Tatenhove senior is het dat hij ook na deze nederlaag nog één plaats hoger op de ranglijst staat dan zijn neef Martin. Kees Domhof deed het erg goed door Dirk Rijne- ker voor de tweede keer dit jaar te verslaan. Stand: I.Gerard van Es; 2 Thomas Richter; 3.Jaap Dros; 4.Jaap de Wijk; 5.Rinus Vittali; 6.Dick van Barneveld, 7.Piet Bakelaar; 8.Frans Eijgenraam: 9.Abe Zijm; 10 Paul Eelman; II.Willem Otten; 12.Taeke van Lingen, 13.Dirk Rijneker; l4.Nanmng Kikkert, l5.Piet Corne- lisse; 16.Ferry van Tatenhove; 17.Martin van Tatenhove: 18.Kees Domhof. dingen wonende Zijm een kleine 300 kilometer per dag minder naar zijn werk hoefde te rijden. 'Ik denk dat het milieu wel blij is met mijn overgang', verklaarde hij droogjes in het kennismakingsinterview op de website van Excelsior. Maar terwijl Zijm al erg blij was geweest met de nacompetitie, waarin wordt gestreden om een plaats in de eredivisie, staat Excel sior vijf wedstrijden voor het einde van de competitie bovenaan de ranglijst. De Rotterdammers heb ben een voorsprong van vijf punten op de drie naaste concurrenten, Volendam, Emmen en Helmond Sport. Een veilige marge, zo lijkt hei, ware het niet dat Excelsior sinds de winterstop matig op dreef is en het mede aan een inzinking bij VW te danken heeft dat de ploeg nog steeds bovenaan staat. Zijm ziet het echter met zo somber in. 'We speel den 0-0 tegen Volendam en MW en dat is geen schande. Daarna hadden we in de derby tegen Dor drecht zo'n wedstrijd waarin niks lukte. Dat kan gebeuren, maar voor je het weet heeft iedereen het over een crisis, helemaal toen we ook nog in de sneeuw van Veendam verloren. Maar vorige week wonnen we van Den Bosch en maandag speelden we gelijk tegen AGOW Als we morgen (vanavond, red.) winnen van Go Ahead Eagles, mijn oude duppie, dan kan er niet zoveel meer mis gaan. Van de laatste vijf wedstrijden spelen we er vier tegen clubs die bijna onderaan staan. En de één-na-laatste wedstrijd is thuis tegen VW. Dus als dat nog een concurrent wordt, kunnen we het Tevoko treft titelkandidaat Het eerste damesteam van Tevo ko moet zaterdag in sporthal Ons Genoegen proberen het verlies tegen Madjoe te doen vergeten. Tegenstander Amsterdam, met oud-Texelse Suzanne Westerlaken in de gelederen, is echter gebrand op he: kampioenschap. De ploeg heeft slechts één punt minder dan koploper Haarlem, dat eerder met 2-3 werd verslagen. De brede, der- tienkoppige selectie van Amsterdam staat onder leiding van de bekende Ger Bouwknegt. als trainer inge-' huurd om de ploeg het kampioen schap te bezorgen. Door blessures en vakantie zal Tevoko de basis moeten aanvullen met speelsters uit het tweede team. Maar met de steun van het Texelse publiek kan de thuis ploeg ivrllicht toch nog een paar punten aan het totaal toevoegen, om zodoende kans te blijven maken op promotie/degradatiewedstrijden. De wedstrijd begint om 13.30 uur. [\y .it ik zeggen wou... Als Texel'94 1 het bekerduel tegen SV De Koog met 4-1 wint, dan ga je dat team natuurlijk niet omwisselen voor het tweede team. Winnen is altijd leuker dan verliezen. Ik hoop dat we net als vroeger de Texelse beker weer in het leven kunnen roepen. Dan zijn er genoeg oefen wedstrijden in het begin van het seizoen en is de meting met elkaar duidelijk Ralph Koning, Den Burg. dan rechtzetten.' Hoewel de titel al méér is dan waarop hij had durven hopen, kan het seizoen nog mooier worden voor Zijm. In voetbalkringen gaat het hardnekkige gerucht dat hij volgend jaar in Nijmegen voor NEC speelt, de huidige nummer acht van de eredivisie en nog volop in de race voor deelname aan de UEFA ling is dat Zijms huidige baas, Mario Been. voigend jaar trainer wordt van NEC. dat die club linkerverdediger Jeffrey L>- akabessy ziet vertrek ken en dat Zijm al jaren aan de lin ke» i- it verdediging speelt. 'Er is niet: '-•« r maar tk sluit mets uit', houdt id Texelaar zich op de vlakte erkent hij goede hoop te nebütn op een mooie promo tie l verdedigers zijn sowieso schaars in het betaald voetbal, dus belangstelling is er altijd. En het scheelt dat we bovenaan staan, dan komt edereen kijken. En dan hebben ze liever de linksback van de kampioen dan van Go Ahead Eagles." Zijm heeft nog een contract met Excelsior tot de zomer van 2008, maar een belemmering voor een overgang is dat volgens hem niet. 'Als NEC komt en Excelsior wil niet meewerken, dan stap ik naar de arbitragecommissie en dan ben ik zo weg Zo'n positieverbetering kunnen ze me niet weigeren.' tot winnaar. De Texelaar wist wel beter en ging op het podium op de tweede plaats staan, waarna hij echter tóch de eerste prijs kreeg uitgereikt. Na overleg met de coa ches zagen de juryleden hun fout in en was Van der Vliet zo groot zijn beker te ruilen met de judoka die echt de eerste plaats had behaald. Jeroen van Os was de draad een beetje kwijt, kwam nauwelijks toe aan het verstoren van de balans van zijn tegenstander, beenworpen en andere technieken en was voor namelijk aan het trekken en duwen. Maar omdat sommige concurrenten 'zomaar' omvielen, behaalde Van Os toch nog de tweede plaats. Voor de kleine Christina Keijzer was het erg gezellig tussen al die grote judoka's en ze had veel aanspraak. Helaas waren er niet veel judopartners voor haar. De tegenstanders met wie ze de mat op moest, waren allemaal een stuk ouder, fysiek sterker en meer en/aren. Ze gaf echter niet op en bleef zich proberen te verweren. Een merkwaardige situatie ontstond toen één van de scheidsrechters plotseling een partij van de jonge judoka uit De Cocksdorp beëindig de omdat hij dacht dat ze niet ver der wilde. Keijzer lag echter gezellig te kletsen met de judoka die haar in een stevige houdgreep had. Coopertest op atletiekbaan Pde atletiekbaan in Den Burg wordt msdag 21 maart een coopertest .Qenouden, georganiseerd door Atle tiekvereniging Texel (AVT) en Sport- rvice Texel. Daarbij lopen de deel- emers in twaalf minuten een zo 9foot mogelijke afstand, om zodoen de een beeld te krijgen van hun fysieke conditie. De deelnemers wor den om 19.00 uur verwacht en doen eerst een gezamenlijke warming-up. Trainers van AVT begeleiden de test. ledereen mag meedoen, ook leden van andere sportverenigingen. Deel name is gratis. Voor meer informatie kan contact worden opgenomen met Sportservice Texel (tel. 322815) en Jan Zijm (tel. 314205). Tennisvereniging Oosterend vergadert De leden van Tennisvereniging Oos terend houden vrijdag 24 maart hun algemene ledenvergadering. Deze wordt gehouden in de kantine van de ijsclub aan de Ankerstraat en begint om 20.00 uur. De agenda staat in dorpsblad Strender Nieuws van maart. Dat het beoefenen van de bow- lingsport niet aan leeftijd is gebonden, bewijst Jani Eelman- Vermeulen uit Den Burg, die op haar 88ste nog fier de ene na de andere pin omkegelt. Elke don derdagochtend is ze van de par tij in bowlingcentrum De Koogel, waar een groep huisvrouwen al 28 jaar met elkaar speelt. Leeftijd lijkt geen rol te spelen op de bowlingbaan, waar achttien dames een competitie spelen. Gezellig keuvelend, onder het genot van een drankje houden ze de verrichtingen van elkaar in de gaten. Waar de verslaggever niet anders gewend is dan dat zijn bal in het gootje ver- dwijnt, rolt die van mevrouw Eelman soepel over de baan en gaan de eerste vijf kegels om. Vastberaden pakt ze opnieuw de bal, neemt een professionele houding aan. werpt de bal, waarna er nog slechts één kegel overeind staat. Gevraagd naar i hoe ze dat doet, blijft ze het ant- woord schuldig. 'Dat is niet uit te leggen, dat moet je gewoon doen. Mijn ogen zijn niet zo best meer en de score kan ik niet meer lezen. Maar ik zie nog wel waar de bal heen moet.' De vastberadenheid die ze uitstraalt, is tekenend voor haar inzet. 'Ik ben mijn hele leven met sport bezig. Ik heb aan korfbal gedaan, handbal, koersbal, ik heb zou herhalen - kwam de ploeg niet. Maar nadat Edgar Klippel Texel'94 in de achtste minuut op voorsprong had gezet, gingen de bezoekers wat aanvallender spelen, waardoor juist de thuisploeg de ruimte kreeg voor tegenstoten. In de dertiende minuut was het opnieuw raak, toen Marcel Ris een combinatie met Leon Zijm uitstekend afrondde. Texel'94 bleef daarna gevaarlijk met uitvallen en dat resulteerde al in de zeventiende minuut in een derde treffer, gescoord door Martijn de Veij. Vlak daarna maakte een speler van Sparta'67 opzettelijk hands en werd hij door de scheidsrechter voor twee minuten naar de kant gestuurd. Texel'94 profiteerde opti maal met een treffer van Edgar Klip- pel. Pas in de slotseconde van de Leden van judoclub Shima heb ben zaterdag in Leeuwarden uit stekend gepresteerd op een sterk bezet toernooi voor G-judoka's. Een hoofdrol was weggelegd voor Cor Drijver, die al zijn tegenstan ders versloeg met een ippon. De deelnemers aan het door de budoafdeling van Spelend Sporten georganiseerde toernooi kwamen uit de regio's Noord-Nederland, Oost- en Midden-Nederland en Noord-Holland en draaien mee in de top van het Nederlandse G-judo. Ze lieten naast een voortreffelijke mzet schitterende worpen van een technisch hoog gehalte zien. De Texelse judoka's, verspreid over vijf categorieën, lieten zien goed vooruit te zijn gegaan. Alleen de resultaten vielen wat tegen. Dat gold niet voor Cor Drijver, die al eens eer- inder de eerste plaats had behaald in .pg^ de Friese hoofdstad. Drijver begint zo langzamerhand een eigen stijl 0. van judoën te ontwikkelen. Vooraf gaande aan de wedstrijden zit hij rustig te wachten, maar zodra hij weet dat hij aan de beurt is, begint hij volop te bewegen om de energie door z'n lichaam te laten stromen. Sommige tegenstanders worden al moe door alleen maar naar hem te kijken. Zodra de scheidsrechter het beginsignaal heeft gegeven, stormt Drijver naar voren en probeert z'n tegenstanders vast te pakken en met een beenworp te overrompelen. ïn vw Deze tactiek begint z'n vruchten af smes- te werpen. Al zijn tegenstanders 'w """in Leeuwarden werden verslagen met een ippon, dat een vol punt oplevert. Prijsvechter Mark Westerlaken zit een beetje in de lappenmand, maar wilde het na een korte ziekteperiode toch weer proberen. Helaas voor hem moest hij na zijn tweede par- ::tij met een blessure opgeven. Dat gebeurde na een grandioze partij, ders Waarin Westerlaken bijna de over- overwinning sloeg het noodlot toe. Westerlaken verdraaide zijn-arm en moest opgeven. De altijd stoïcijnse Ki Afman draai de een toernooi met wisselende resultaten. Hij paste verschillende technieken toe en bewerkte zijn opponenten met vele fraaie- werp- pogingen. Zijn tegenstanders werk ten echter niet altijd mee. In de laatste partij zorgde Afman toch voor een verrassing. Hij bleef gedu- Deze broederstrijd werd in het voor deel van Van der Ster beslist. Ook tegen de andere judoka's weerde hij zich prima. Hij deed dat op een bij zondere manier. Omdat hij wat min der kracht heeft in zijn rechterarm en -been begint hij altijd knielend. Van der Ster slaagde erin zijn tegen standers te vloeren en in een houd greep te nemen. Maar tot ontzetting van zijn trainers klopte hij ook een keer af, als teken van opgave, vol- Robbin van der Ster valt aan. De Texelaar zou als twee eindigen in zijn poule. i, winning behaalde door een sterk voorifaan9ezette houdgreep. Slechts lied 6nkele seconden verwijderd van de hel - jj* Texel'94 stoot hj hoofdklasser "m uit bekerstrijd In een spannende en aan Texelse zijde uitstekend gespeelde wed strijd is het eerste zaalvoetbal team van Texel'94 erin geslaagd hét drie klassen hoger uitkomen de Sparta'67 uit de bekercompe titie te stoten. In een uitstekend gevulde sporthal Ons Genoegen Werd de hoofdklasser uit 't Zand woensdag met 6-4 verslagen. Pe Velaars sloegen hun slag al 'n de eerste helft. In de beginfase Was Sparta'67 wat vaker in balbe zit, maar verder dan een schot op de paal - wat zich nog vier keer rende de gehele partij stevig op zijn benen staan en wist zijn tegenstan der te verschalken met een koka. Door deze overwinning behaalde de Texelaar een fraaie derde plaats. Judoka Marieke Zijm stond vorige maand in Nieuwegein op het hoog ste podium en werd daarom inge deeld in een zwaardere klasse. Het kon haar nauwelijks deren, want ze versloeg bijna al haar tegenstanders door aanvallend en technisch judo. Slechts één judoka kon haar met een klein verschil verslaan. Door dit resultaat behaalde Zijm een zilve ren medaille. Robbin van der Ster en Sander Zijm waren in dezelfde gewichtsklasse ingedeeld en moes ten dus ook tegen elkaar aantreden. gens eigen zeggen omdat hij moe was. Toch behaalde hij een tweede plaats. Sander Zijm verloor naast de partij tegen Van der Ster ook nog enkele andere partijen, maar won ook een paar keer, waardoor hij in deze sterke poule toch nog de der de plaats veroverde. Opvallend aan deze judoka is zijn altijd weer posi tieve wedstrijdinstelling. Hij beleeft zichtbaar plezier aan zijn sport. Mark van der Vliet liet opnieuw zien een sterke judoka te zijn. Hij won bijna al zijn partijen en verloor alleen de finale, tegen een sterke tegenstander met bruine band, op het nippertje. De jury raakte door de spanning kennelijk behoorlijk in de war en riep Van der Vliet uit eerste helft scoorde Sparta'67 voor het eerst tegen. Ook na het wisselen van speel- helft bleven de Texelaars goed spe len, met wat meer balbezit voor Sparta'67, maar met messcherpe uitvallen van de thuisploeg, waaruit werd gescoord door Edib Muric en Leon Zijm. Tussendoor wist ook het bezoekende team het net te vinden, waardoor het halverwege de tweede helft 6-2 stond. Pas in de slotfase kregen de gastheren het moeilijker en wist Sparta'67 de achterstand terug te brengen tot 6-4. Maar ver der liet Texel'94 het niet komen, met hulp overigens van de paal. Vanavond (vrijdag) speelt Texel'94 de laatste competitiewedstrijd, thuis tegen De Ruif, aanvang 19.00 uur. Ruim driehonderd kinderen deden zondag in sporthal Ons Genoegen mee aan de jaarlijkse turnkampioenschappen. De titel bij de verenigingen werd gewon nen door SVC uit De Cocksdorp, Marlon Marei was de beste bij de individuele turners. De organisatie had druk werk. Ruim driehonderd kinderen toonden hun oefeningen, waarna voor elke oefe ning een cijfer werd gegeven. Na afloop van de derde wedstrijdronde móesten alle cijfers worden opge teld om de vereniging met het hoog ste gemiddelde te kunnen bepalen. In de recreatieve groepen werd geturnd op verschillende niveaus. Het verschil wordt voornamelijk bepaald door leeftijd. De oefenin gen komen uit het Landelijk Oefen stof Systeem en worden moeilijker naarmate de turner ouder wordt. De overwinning bij de verenigingen ging naar SVC, met een gemiddelde score van 39,34365. De tweede plaats was voor GyVo uit De Koog met een gemiddelde van 39,04722. GVT uit Den Burg werd derde met 38,74564 en ZDH uit Den Hoorn vierde met 38,71481. Gymvereni ging Oosterend had geen afvaardi ging en uit Oudeschild deed slechts één meisje, Grace Boekei, mee. De beste drie in elke categorie kregen een medaille, voor alle deelnemers was er een diploma met vermelding van de behaalde resultaten. De selectieleden hadden hun eigen wedstrijd. Zij strijden niet voor een vereniging maar voor zichzelf en probeerden de individuele prijs, een wisselbeker, in de wacht te slepen. Marlon Marei won met 42,92 pun ten. Hij had bijna een vol punt voor sprong op Nienke Daalder, die met 42,00 punten op de tweede plaats eindigde. Sil Gaaff legde met 40,96 punten beslag op de derde plaats. geschaatst en lange afstandmarsen gelopen. Dit weekend zit ik voor de tv om schaatsen te kijken. Kort nadat dertig jaar geleden de bow lingzaal was gebouwd, zeiden onze mannen; wij biljarten, gaan jullie maar bowlen. Zo is het huisvrou wenbowling ontstaan. Elke donder dagochtend, ik sloeg eigenlijk nooit over, nog steeds niet. Ik speel vanaf het begin in het team T-ford. Hoe we aan die naam kwamen? Mijn man, Piet Eelman de makelaar, was jager en wij vrouwen gingen mee als drijver. Die mannen liepen mooi over de paden en wij moesten door de braamstruiken. Als het niet op schoot zei de jachtopziener: "Héé, stelletje ouwe T-forten, schiet eens op." Zo hebben we ons team toen genoemd.' 'Ik ben altijd heel fanatiek geweest en speelde ook in de avondcom petitie. Ons team stond altijd in pool position. Ik heb ik weet niet hoeveel bekers gewonnen. Die heb ik allemaal aan de Lubertischool gegeven. Ik speelde om te winnen, maar het was ook altijd erg gezellig. Op 1 april vieren we het dertigjarig bestaan van de bowlingbaan en dat wordt een mooi feest. Voor mij een goed moment om ermee te stop pen. Ze willen graag dat ik nog een tijdje doorga, maar ik ben bang dat deze T-ford niet meer door de APK komt...' i actie op de bowlingbaan. 'Ik ben altijd heel fanatiek Barbara Damstra, die haar titel ver dedigde, kwam ruim een half punt te kort voor het erepodium. Uitslagen: (NB: deelnemers waarachter geen vereni- gingsnaam staat, zijn lid van GVT) Individueel recreatief: Meisjes (nngen, balk. lange mat. sprong, minitramp. totaal) - LOS 9: I.Lindy Brouwer 9,30; 7,30; 8,50; 7,80; 9,00; 41,90: 2.lris v. Heeringen 9.40; 7,50; 8,30; 7,70; 8,60, 41,50; 3.Emma van Veen (GyVo) 8,50; 7,60; 7,70; 8,10; 9,20; 41,10. LOS 8: 1.Melissa Praamstra (GyVo) 9,40; 8,40; 8,80; 8,20; 8,40; 43,20; 2.Femke Heijenk (GyVo) 9,40; 8,60; 8,70; 7,60; 8,35; 42,65; 3.Selina Kuip (SVC) 9,50; 7,40, 8,40: 8,20; 8,10; 41,60. LOS 7: 1-Larissa Klaassen (ZDH) 9,70; 8,00; 9,30; 8,30; 8,50; 43,80. LOS 12: I.Eva van der Velde 8.60; 7,60; 8,00; 8,30: 9,80; 42,30: 2.Bo Krause 7,90; 7,60, 8,10, 8.10; 9,60; 41.30; 3.Meerthe Seifert 7.50: 7,70, 7,80; 8,20; 9,20; 40,40; 3 Conn Rungs 8,30; 7,60; 8,00; 8,00; 8,50; 40,40. LOS 11: TMana Ablahad 7,80. 7,90; 7,90; 7,30; 9,50; 40.40; 2.lsabelle Romana Schermer 8,00; 7.50; 8,10; 7,60; 8,90; 40,10;3.Rosanne Boekei (SVC) 7,90; 7,80; 7,00; 8,00; 8,90; 39,60. LOS 10:' I.Demie Landsman (SVC) 8,50; 7,80; 8,20; 8,10; 9,40; 42,00; 2.Anita van Opstal 8,80; 7,10; 8,90, 7,70; 8,80; 41,30; 3.lris van der Vis 9.00; 6,90; 8,10; 7.50; 8.90, 40,40. LOS 9: I .Joeri Bosma 8,30, 7.40: 8,90; 7,85, 7,90; 40,35; 2.Mick Jongejan 8,20; 7.00; 8.60; 8,70, 7.70; 40,20; 3.Bram Wessels 7,50; 7,00; 8,50; 7,90: 8,20; 39,10. Jongens (ringen, brug, lange mat. sprong, minitramp. totaal) - LOS 8: 1.Marlon Petta; 8,60; 7,80, 8,70; 9,10; 8,50; 42.70; 2.Bas Bakker. 8,20; 7,60; 8,90; 9,40; 8,20; 42,30; 3.Kevin Abma (SVC) 8,50; 7,60; 9,00; 7,80; 9,20; 42,10. LOS 12: 1 Wesley van den Berg, 7,30; 7,40; 9,40; 8,10; 8,00; 40.20; 2,Jordy Westerlaken; 7,70; 6,70; 9,20; 8,20; 8,20; 40,00, 3 Jacob Kooij; 6,80; 7,40; 9,00: 8,00; 7,50; 38,70. LOS 11: l.Frenk van Heeringen; 7.80, 7.30; 9.00; 8,40; 8.50; 41,00; 2.Robin Graaf. 7,00: 7.10; 9,20; 8.30; 8,35: 39,95, 3.Kenny Witte. 7.20; 7.30; 8,50; 8,50; 7,95: 39,45 LOS 10:1 Jan van Maanen (SVC) 7.50; 7,00. 9.00; 8,20; 8.00; 39,70; 2.Kilian Brok ken (SVC) 6.70; 7,50; 8,90, 8,30, 7,95; 39,35; 3.Justy Hofman (ZDH) 7,00; 6,90; 8,80; 9,20; 7,00, 38,90. Individueel selectie: Jongens (vloer, voltige, ringen, sprong, brug, rek, totaal, gem.) - LOS 9: 1 .Twan van IJssei- dijk 7,70; 7,60; 7,95: 8.55; 7,35: 8,10; 47,25; 39,38; 2.Stijn Arends 8,15; 6,95; 8,15; 8,35, 7,45; 7,45; 46,50; 38,75; 3.Marijn Smits 7,20; 7,80; 7,80; 8,10; 7,40; 7,60; 45,90; 38,25. 4C 1.Marlon Marei 8,40; 8,65; 8.90, 7,70: 9,10; 8,75; 51,50; 42,92. 5C 1 .Sil Gaaff 7,00; 8,80; 8,35; 7,90; 8,65; 8,45; 49,15; 40,96. LOS 2: 1 JVIwin Bakker 7.7; 7,2; 7,90, 8,30. 8.15, 7.00; 46,25; 38,54. LOS 6: LMichiel Vlaming 7,75. 7,75: 8.15, 7,75; 8.20; 7,70; 47,30: 39,42 LOS 5: 2.Kevin Graaf (SVC) 8,05. 7.9: 6,90; 7,50; 7,85; 8,50, 46,70; 38,92; 3 Allard de Wil 7,6; 7.6: 7,75; 0,00; 7,50; 7,25; 37.70, 37.70. Meisjes (sprong, brug ongelijk, balk. vloer, totaal, omgerekend) - LOS 2 1 Nienke Daal der 8,30; 8,25; 8,25; 8,80; 33,60; 42,00. NWS: i 8.90: 3! 8.40: T I.Emmc 40.25.

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 7