Pupillentoernooi met internationale allure TEXELSE j COURANT Zaalvoetbalwedstrijd gestaakt Oosterend boekt zwaarbevochten zege Ongeïnspireerd Texel'94 hard onderuit Oosterhuis wint toernooi De Zwaan G-team kansloos tegen WSV'30 DINSDAG 28 MAART 2006 Het jaarlijkse pupillentoernooi van SV De Koog begint steeds meer internationale allure te krij gen. Terwijl Ajax en Feyenoord inmiddels tot de vaste deelne mers mogen worden gerekend en RC Genk uit België eveneens weer van de partij is, begroeten de gastheren nu ook de jeugd van het Duitse Schalke'04. De komst van de Duitsers heeft De Koog te danken aan het succes van de voorgaande zeven afleve ringen. 'Het is een klein circuit in het profvoetbal. Bij Schalke hadden ze goede verhalen over ons toer nooi gehoord. Ze hebben ons zelf gevraagd of ze konden meedoen', vertelt Albert Middelbos, die lid is van het organiserende comité. Net als de teams van de andere profclubs krijgen de spelertjes van Schalke'04 gratis logies en maaltij den. Dat is te danken aan Texelse I logiesverstrekkers en andere spon sors, wier bijdrage van groot belang is voor het voortbestaan van het toernooi. Zo stelt hotel Tesselhof, eigendom van SV De Koog-jeugd leider Willem Brons, ruimte beschik baar voor twee teams. Tot nog toe lukt het nog steeds iedereen onder te brengen, maar gemakkelijk is dat niet, aldus Middelbos. 'We hoeven i nog niet te leuren en te zeuren, k maar het kunnen niet veel meer teams worden, want dan wordt het J problematisch.' Financieel welkom 1 zijn ook de inkomsten uit de jaarlijk- se verloting, waarbij Texelse prijzen 1 zijn te winnen en waarvan de trek king zondag voor de prijsuitreiking plaatsvindt. Met de opbrengst wor den materialen voor de jeugdtrainin- gen gekocht. Nog meer dan andere jaren kent het Koger pupillentoernooi een ijzersterke bezetting. Want naast genoemde topclubs is Sparta, dat vong jaar afbericht deed, terug van weggeweest. Verder geven vaste gasten Aalsmeer en Barendrecht acte de présence en is Legmeer- vogels, een grote vereniging uit Uit- Eervol verlies voor Tevoko Koploper Haarlem bleek in de regi- odivisiewedstrijd volleybal in vier sets uiteindelijk te sterk voor de Tevoko-dames. Haarlem kroop door het oog van de naald tegen de sterk spelende Texelse ploeg en moest alle zeilen bijzetten om de voor kampioenschap noodzake lijke vijf punten binnen te halen. In de eerste set bleek het grote ver schil tussen beide teams uit niets. Tevoko hield Haarlem met een ster ke blokkering in toom. Een scherpe opslagserie zorgde zelfs voor een voorsprong die tot het einde van de set fanatiek strijdend werd behouden. Door individuele fouten van Tevoko in de slotfase ontsnapte Haarlem aan verlies (25-20). Tevoko rook winst en deed er in de tweede set nog een schepje bovenop. Vooral ver dedigend was de Texelse ploeg op dreef en de onmogelijkste ballen wer den opgevangen. Haarlem worstelde met zichzelf, maar pakte dankzij een brede selectie en daarmee voldoende wisselmogelijkheden toch de setzege (26-24). Tevoko moest in de derde set van de inspanningen bekomen en kon alleen toezien (25-17). Een eind sprint van de smalle Tevoko-selectie hield de ploegen in de vierde set nog in evenwicht, maar Haarlem bleek toch een maatje te groot (25-17). Met de naderende degradatie in zicht constateerde de Texelse ploeg dat het beste spel wordt besteed aan de sterkste tegenstanders en dat de punten tegen zwakkere teams onno dig verloren gingen. Met nog dne wedstnjden te gaan, kan nog een promotie/degradatieplaats worden bereikt, maar dan is er wel alle hulp van andere teams nodig. Een beeld uit het toernooi van vorig jaar. een speler van Texel'94 nooi te bewonderen en vormen SVC en ZDH samen met Oosterend een combinatie. Dat de verminderde Texelse inbreng mogelijk leidt tot een afname van de publieke belang stelling, heeft de organisatie niet op andere gedachten kunnen brengen. 'Als je clubs als Ajax en Feyenoord uitnodigt, moet je wel wat tegen stand kunnen bieden. Als ze alle wedstrijden met 15-0 winnen, heb ben ze straks geen zin meer om te komen. En los zijn de verenigingen uit het combinatieteam nu eenmaal te zwak. Op deze manier mogen ze toch allemaal nog drie of vier spe lers afvaardigen.' Overigens treden de profclubs aan met spelertjes die allemaal 7 of 8 jaar oud zijn en mogen de amateursclubs ook met 10-jarigen aantreden. Welke club het toernooi wint, is moeilijk te voorspellen. Feyenoord verdedigt de vorig jaar veroverde titel, maar ook Ajax is één van de hoorn, net als Schalke'04 nieuw op favorieten, terwijl van Schalke'04 eveneens veel wordt verwacht. RC Genk viel vorig jaar een beetje tegen, maar de Belgische club heeft al aangekondigd een sterk team naar De Koog te zullen sturen. Ajax en Feyenoord spelen allebei in pou le A, maar kunnen elkaar door het systeem met kruisfinales ook in de finale treffen. het toernooi. Schaduwzijde van dit succes is dat de Texelse vereni gingen in het gedrang beginnen te komen. Terwijl in de beginjaren elke club nog een team mocht afvaar digen, moesten SVC en ZDH vorig jaar samendoen. Dit jaar zijn alleen nog teams van de organiserende vereniging en Texel'94 op het toer- De wedstrijden beginnen zaterdag om 9.30 uur en zondag om 9.00 uur. De finale staat zondag om 12.00 uur gepland. Programma: Zaterdag 1 april: Veld A: 09.30: Texel'94-De Koog 09.52: Ajax-Zeeburgia 10.14: Feyenoord-OSV 10.36 Roda'46-De Koog 10.58 Texel'94-Zeeburgia 11.20: Ajax-OSV 11.42: Feyenoord-Roda'46 12.04 De Koog-Zeeburgia 12.26 Ajax-Texel'94 12 .48 OSV-Roda'46 13.10 Zeeburgia-Feyenoord 13.32 De Koog-Ajax 13.54 Texel'94-Roda'46 14.16 Zeeburgia-OSV 14.38 Feyenoord-Ajax 15.00 De Koog-OSV 15.22 Texel'94-Feyenoord Veld B: 09.30: Barendrecht-RC Genk 09.52: Aalsmeer-Sparta 10.14: Schalke'04-Legmeervogels 10.36 SVC/SVO/ZDH-RC Genk 10.58 Barendrecht-Sparta 11.20: Aalsmeer-Legmeervogels 11.42: Schalke'04-SVC/SVO/ZDH 12.04 RC Genk-Sparta 12.26 Aalsmeer-Barendrecht 12.48 Legmeervogels-SVC/SVO/ZDH 13.10 Sparta-Schalke'04 13.32 RC Genk-Aalsmeer 13.54 Barendrecht-SVC/SVO/ZDH 14.16 Sparta-Legmeervogels 14.38 Schalke'04-Aalsmeer SV0 heeft zondag op eigen veld tegen kampioenskandidaat Cal- lantsoog laten zien waartoe vechtlust kan leiden. De gasten scoorden nog wel als eerste, maar gingen met een achterstand (2-1) de rust in. In de tweede helft ontwikkelden ze een enorme druk, maar hield de Oosterender verdediging stand. Na negentig minuten stond het 4-2 en was de thuisploeg voor het eerst sinds lange tijd weer eens drie punten rijker. Coach Jitze Beintema kon over een vrijwel volledige selectie beschikken. Alleen Marcel Zegers kon door een langdurige blessure niet meedoen. Callantsoog de bal kon veroveren. Deze gunde de eer aan een team genoot, die de bal beheerst in de linkerhoek mikte. Oosterend toon de zich nauwelijks onder de indruk en ging fanatiek op jacht naar de gelijkmaker. Die viel al snel, toen Bart Tuitman Sil van Dijk in stelling bracht en de routinier de stuiterende bal fraai achter de keeper schoot. Het spel van Callantsoog was zeer verzorgd, maar eenmaal de midden lijn over, werd steeds hard ingegre pen door de gastheren, waardoor weinig doelrijpe kansen ontston den. Eenmaal mocht Callantsoog van dichtbij een vrije trap nemen, maar de bal ging hoog over. Kort voor rust kwam Oosterend wel op Ook Caliantsoog, dat de afgelo- voorsprong. Rutger Zoetelief werd pen weken zeer matig had gepres teerd, was nagenoeg compleet. In het besef dat Oosterend op de voorlaatste plaats staat, begonnen de gasten nogal gemakzuchtig aan de wedstrijd. Voortdurend werden ze verrast door de spelers van de thuisploeg, die hun tegenstanders geen enkele ruimte boden en zelf vlot de bal rondspeelden. De hard werkende Sil van Dijk kreeg na tien minuten een kans, maar zijn schot was een makkelijke prooi voor de keeper. Tegen de verhouding in kwamen de gasten op voorsprong, toen twee verdedigers van Oosterend even niet bij de les waren en de spits van aangespeeld door Gaime Vlaming, bracht de bal onder controle en schoot op doel. Doordat de bal onderweg werd aangeraakt door een verdediger, ging deze met een boog over de kansloze keeper. De tweede helft was erg spannend. Oosterend, dat tegen de wind moest opboksen, had het in de eerste tien minuten erg moeilijk. Callantsoog ging op zoek naar de gelijkmaker en die hing zeker ook in de lucht, maar keeper Wouter van Strien had over geluk geen klagen. De bezoe kers probeerden de drukte voor het Oosterender doel te omzeilen en schoten steeds van afstand. Maar liefst vier maal trof de bal daarbij de (Een ongeïnspireerd spelend Texel'94 is zondag op eigen veld hard onderuit gegaan tegen Geel zwart'30. De gasten uit 't Zand hoefden zich niet bovenmatig in te spannen om met 0-2 te win nen. Het spel werd bemoeilijkt door een stevige zuidwestenwind, die diago naal over het veld stond. Texel'94, oat in de eerste helft tegen de wind ln sPee|de, had daar ogenschijnlijk meer last van dan de gasten. De thuisploeg beleefde een valse start en keek al na vijf minuten tegen een terstand aan, toen spits Edgar "Idoorn een afgemeten voorzet ^na' de linkerkant koppénd tot r~slpunt promoveerde. Wiereen die Texel'94 een warm ft toedraagt, zag de bui toen al _angen. Het lijkt wel alsof het zelf- rouwen de Texelaars iedere p«k kleiner wordt. Ook dit keer de er helemaal niets lukken. De enstander speelde veel feller en directer en maakte bovendien veel vuldig gebruik van de buitenspe lers, waardoor geregeld doelrijpe kansen ontstonden. De Texelaars daarentegen kwamen maar zelden in de buurt van het doel van Geel- zwart'30. Ralph Koning probeerde het na ruim een kwartier met een schot van afstand, dat echter knap onschadelijk werd gemaakt door de keeper van de gasten. Vlak daarop kropen de Texelaars door het oog van de naald, toen één van de spitsen van Geelzwart'30 een niet te missen kans om zeep bracht. Texel'94 mocht in deze fase van geluk spreken dat de tegenstan der nogal slordig met de kansen omsprong. Na één van de weinig goede aanvallen van de thuisclub schoot Tïm Kedde over het doel. De scheidsrechter kreeg het nog even moeilijk toen de spelers van beide teams meer oog voor de benen van hun opponenten dan voor de bal kregen. Vijf minuten voor rust kwam Geelzwart'30 op 0-2. Spits Selco Bos scoorde op fraaie wijze nadat de Texelse defensie volledig uit positie was gespeeld. In de tweede helft had thuisploeg de wind mee, maar dat voordeel leverde niets op. Steeds weer was de passing onzuiver, zodat erg snel weer balverlies werd geleden. Ook het inbrengen van Gor Hakobjan voor Ruben Boogaard en later ook Thomas Stolwijk voor Jeroen Vlaming veranderde daar weinig aan. De Texelaars probeerden hun tegenstander wel onder druk te houden, maar de corners en vrije trappen leverden bitter weinig op. Geelzwart'30 moest zich beperken tot enkele uitvallen, maar was daar bij niet ongevaarlijk. De spitsen ver zuimden evenwel de score verder op te voeren. In het tweede gedeel te na rust werd het spel aan beide kanten steeds slechter, waardoor er voor de toeschouwers helemaal niets meer te beleven viel. Zondag speelt Texel'94 in Anna Paulowna tegen BKC. 2 poule A 7 poule B 5 poule B 3 poule B Zondag 2 april: Veld A: 09.00: Roda'46-Zeeburgia 09.22: De Koog-Feyenoord 09.44- OSV-Texel'94 10.06: A)ax-Roda'46 10.28: nr. 1 poule B-i 10.50: nr. 7 poule A-r 11.12: nr. 5 poule A-r 11.34: nr. 3 poule A-r 12.00: finale Veld B: 09.00. SVC/SVO/ZDH-Sparta 09 22: RC Genk-Schalke'04 09 44: Legmeervogels-Barendrecht 10.06: Aalsmeer-SVC/SVO/ZDH 10.28: nr. 1 poule B-nr. 2 poule A 10.50: nr. 6 poule A-nr. 6 poule B 11.12: nr. 4 poule A-nr. 4 poule B 11.34: strijd om 3de en 4de plaats Drie rode, negen gele kaarten en een gestaakte wedstrijd. Dat was vrijdag het resultaat van één avondje zaalvoetbal. Vooral het commentaar op de scheidsrechter neemt de laatste weken behoor lijk toe, constateert competitie leider Jan-Willem Boon. Volgens hem zou je door de ongeregeld heden bijna vergeten dat er ook nog 'gewoon' werd gevoetbald. Mantje 1 won met groot gemak van Texel'94 3 (11-1) en sloot weer aan bij koplopers Oosterend 1 en Jel- leboog 1. Klif 1 won met 4-1 van De Krim 2 en Jelleboog 2 versloeg verrassend Texel'94 2. De wedstrijd tussen Oosterend 2 en Sportshop 1 werd bij een stand van 5-3 in het voordeel van Oosterend gestaakt. Darter Mark Oosterhuis heeft zondag het jaarlijkse 301-Darts- toernooi in café De Zwaan in Den Burg gewonnen. Oosterhuis, regerend Texels kampioen, was in de finale te sterk voor Richard de Feijter. Het toernooi telde 22 deelnemers. Volgens de organisatie viel dat aantal tegen, maar dat mocht de pret niet drukken. Het 301-toernooi, dat mid- moesten daardoor met iedere tegen stander danig rekening houden. Nadat er vier poules en een knock- outronde waren gespeeld, bleven Oosterhuis, Marcel Verhagen, Gerrit Jan Booy en de goed gooiende De Feijter als laatste vier over. Mede door de dubbels had menig tegen stander het in de voorrondes tegen hem moeten afleggen. De opmars van De Feijter ging door tot aan de finale, nadat hij in de halve finale dagvullend was. zat iets anders in Verhagen had uitgeschakeld. De elkaar dan de gebruikelijke 501 -toer nooien. Verschil was dat de deel- sterk spelende Oosterhuis bereikte de finale door Booy te verslaan. In de nemers niet alleen dubbel moesten finale kwam Oosterhuis al snel met bovenkant van de lat. Oosterend kreeg na een minuut of twintig het spel weer wat onder controle en was er als de kippen bij om een zwak moment van de tegenstander af te straffen. Ger Vla ming profiteerde van balverlies en schoot de bal ineens door naar Sil van Dijk, die op de rand van bui tenspel stond, maar mocht door gaan van de scheidsrechter. Hij ging alleen op de keeper af, omspeelde deze met een schijnbeweging en werkte keurig af. Na deze goal kwam Michel Heid- buurt in het veld voor Alexander Witte. Oosterend leek de punten binnen te hebben, maar onverwacht werd het toch 3-2, toen de spits bij een pass vanaf het middenveld slim over de bal heen stapte, waardoor drie verdedigers op het verkeerde been stonden. De andere spits pro fiteerde en scoorde beheerst. In het laatste kwartier werden de zenuwen van de Oosterenders nog flink op de proef gesteld, maar de ploeg hield knap stand. Eddy de Vries kreeg de kans om de wedstnjd te beslissen, maar zijn vrije trap ein digde in het vangnet. Vijf minuten voor het einde scoorde SVO alsnog. Schutter was Michel Heidbuurt, die de bal uit een voorzet van Bart Tuit man snoeihard raak schoot. Zondag speelt Oosterend op eigen veld tegen Wiron, dat zondag met 3-0 van Vesdo verloor. uitgooien, maar ook dubbel startten. De geroutineerde Texelse darters 2-0 in legs voor op De Feijter, maar de laatste vocht zich terug naar 2-2. Het werd 3-2 voor Oosterhuis en even leek hij met 4-2 de eindover winning te pakken. Het lukte hem echter niet de beurt van De Feijter te breken. Het lukte Oosterhuis even min de laatste dubbel te scoren, waarna het een spannende 3-3 werd in de 'best of seven-wedstrijd'. In de laatste beslissende leg stelde Oosterhuis echter orde op zaken en trok met 15 pijltjes de eindzege naar zich toe. De strijd om de derde en vierde plaats werd gewonnen door Verhagen. Willem de Kort wist met 160 punten de hoogste ingooi van de middag te scoren, Booy had met 158 punten de hoogste uitgooi. actie tijdens het 301-Dartstoemooi Willem de Kort en Yvet Flier De Zwaan. Roel Blonk kijkt op de achtergrond toe. ifoio j«wn ra Blessures spelen Mareis parten Geteisterd door blessures hebben de basketballers van De Mareis het zondag in de thuiswedstrijd tegen HBC 1 niet kunnen bolwerken. De tegenstander uit Heerhugowaard had het in de eerste kwarten erg moeilijk, maar stelde daarna orde op zaken en won met 39-58. Met Eric Venneker. Jaap de Wijk en Nico Kikkert in de gelederen, beschikt De Mareis over genoeg lengte. De ploeg kampt echter nog steeds met veel blessures. Vier basisspelers zijn voor langere tijd uitgeschakeld, ter wijl guard Ruud Verstraaten speelde met enkelproblemen. In de eerste kwarten werd ondanks alles erg goed gespeeld. Vooral de inzet van aspi ranten Wesley Bosma en Sebasti- aan Gremmen deed de ploeg goed. Toen even later Nico Kikkert op dreef raakte, uitstekend samenspel met Jaap de Wijk liet zien en veelvuldig scoorde, zag het er zonnig uit voor de Texelaars, die een voorsprong van 29-22 opbouwden. Daarna veranderde de tegenstander echter van verdediging. Met het full De G-voetballers van Texel'94 heb ben zaterdag een kansloze neder laag geleden. In Wormer werd het 6-1 voor WSV'30, dat daardoor volop in de race bleef voor het kampioenschap. Door zwak ingrijpen kwam Texel'94 al in de beginfase op achterstand, maar Jimmy Ponniah bracht zijn team na court press had De Mareis veel pro blemen. 'We oefenen het vaak op de training, maar het lukte blijkbaar niet het in het echie te doen', verklaarde correspondent Eric Heijenk achteraf. De Mareis kwam in het derde kwart tot slechts twee punten, waardoor de tegenstander snel afstand nam. In het vierde kwart konden de Texelaars wat meer tegenstand bieden, maar het was niet goed genoeg om nog tot een positieve score te komen. De Texelse punten kwamen op naam van Nico Kikkert (21), Eric Venneker (10), Jaap de Wijk (9), Paul Inpijn (3) en Sebastiaan Gremmen en Wesley Bosma (ieder twee). Op 9 april komt HBC opnieuw naar Texel en krijgt De Mareis kans op revanche. Voetbaluitslagen Zaterdag 25 maart: Texel'94 A2-BOL A1 1-6 De Koog B1-BKC B1 2-3 Kolpmg Boys MB2-Texel'94 MB1 0-5 Texel'94 MB2-Uitgeest MB2 3-0 Texel'94 C1 -HCSC C1 5-0 Oosterend C1 -JVC C2 2-1 Geel Zwart'30 D1 -Texel'94 D1 5-1 Texel'94 D2-HCSC D1 0-5 JVC D3-Texel'94 D3 4-0 Texel'94 D4-Hollandia T. D3 2-7 De Koog D1-Schagen D1 11-2 Wiron D1 -Oosterend D1 0-6 Texel'94 MD1-WS'46 MD1 1-1 Texel'94 MD3-LSW MD2 LSW niet opgekomen ALC MD1 -Texel'94 MD2 4-1 Zeevogels MD2-Oosterend MD1 0-3 WSV'30 G1 -Texel'94 G1 6-1 Vrijdag staat de belangrijke wed strijd tussen Jelleboog 1 en Mantje 1 op het programma. De aftrap is om 19.55 uur. In de eerste klasse won Texel'94 5 met 6-1 van Sportshop 2. De Krim 3, dat nog in de race is om promo tie, verspeelde punten door met 4-4 gelijk te spelen tegen De Koog. Uitslagen: Jelleboog E2-Jelleboog E1 1-2: ZDH D1-De Krim D2 0-5: De Koog Cl-Klif C1 2-2; De Koog 3-Texel'94 8 4-16: De Krim 5-Texel'94 9 4-2; Klif 6-Klif 5 5-4; De Krim D1-RAB D1 5-0; Klif C2-De Knm C3 1-9. De Koog 2-Mantje 3 11-2; Klif 4-Texel'94 7 5-8; Jelleboog 4-RAB 1 6-1; De Krim 3-De Koog 1 4-4, Sportshop D1-Sj3ortshop D2 10-2; Texel'94 5-Sportshop 2 6-1; Klif 1-De Krim 2 4-1; Mant|e 1-Texel'94 3 11-1; Texel'94 2-Jelleboog 2 1-3; Ooste rend 2-Sportshop 1 5-3 (gestaakt); Jelleboog 3-Oosterend 3 5-5. Texelse pupiliencompetitie: Manchester-De Koog E1 Liverpool-Blackburn Arsenal-SVO E1 SVO E2-ZDH E1 SVC E1-Chelsea Vitesse-FC Utrecht AZ-ZDH F1 De Koog F2-SVC F1 ZDH F2-Heerenveen Zondag 26 maart; Texel'94-Geel Zwart'30 Oosterend -Cal lantsoog Den Helder 3-Texel'94 2 Texel'94 4-Petten 2 Succes 5-Oosterend 2 DESS MA1-Texel'94 MA1 Winkel DA3-Oosterend DA1 Recreatievoetbal: Texel'94-Texelse Boys Oosterend-De Koog 0-8 3-2 1-4 2-2 1-7 4-2 3-4 2-2 0-2 4-2 4-1 1-1 6-1 4-0 8-0 4-0 2-2 Voetbalprogramma Zaterdag 1 april: Texel'94 A1-Asoma A1 Texel'94 A2-DEK A1 Bergen A2-Oosterend A1 JVC B2-Texel'94 B1 Oosterend B1-DWOW B1 De Koog B1-Wiron B1 (veld ZDH) 14.00 Texel'94 MB1 -Egmondia MB1 11.30 Texel'94 MB2-Berdos MB2 13.00 Texel'94 Cl-ZAP C2 W'waard C1-Texel'94 C2 Texel'94 C3-Texel'94 C4 Oosterend C1-Wiron C1 JVC C2-De Koog C1 Texel'94 D1-VZV D1 Texel'94 D2-Hollandia T. D1 Schagen D3-Texel'94 D3 Texel'94 D4-HCSC D3 een hoge voorzet van Paul Bakker koppend op gelijke hoogte. De thuis ploeg kwam dankzij een gelukje voor de tweede keer op voorsprong, toen pen hard schot van een verdediger door één van de Texelaars onge wild van richting werd veranderd, waardoor keeper Martijn Verbeeke op slag kansloos was. Danny Splinter probeerde met schoten van afstand de gelijkmaker te forceren, maar hij miste de zorgvuldigheid. WSV'30 was wél succesvol, toen vlak voor rust van dichtbij het doel werd getroffen. Na rust werd het al snel 4-1 en daarna had Texel'94 weinig meer in te brengen. De gastheren uit Wor mer scoorden nog twee keer, terwijl de Texelaars zich tevreden moesten stellen met twee mooie maar weinig succesnjke aanvallen. Eerst schoot Paul Bakker op doel. maar bracht de keeper knap redding. Even later had Bakker opnieuw een kans, na een mooie pass van Danny Splinter, maar ditmaal treuzelde hij te lang. Texel'94 staat na deze nieuwe neder laag nog steeds met nul punten op de onderste plaats. Zaterdag speelt de ploeg mogelijk tegen CTO'70 uit Amsterdam-Duivendrecht. 14.30 14.30 14.00 12.30 11.45 13.00 13.00 11.30 13.45 12.30 14.30 13.00 10.00 11.30 Oosterend D1 -Hollandia T. D2 10.00 Texelse pupiliencompetitie: ZDH F1-SVC F1 9.00 FC Utrecht-Heerenveen 9.00 Vitesse-Roda JC 9.00 AZ-ZDH F2 9.00 SVO F1-De Koog F2 9.00 Zondag 2 april: BKC-Texel'94 14.00 Oosterend-Wiron 14.00 Vesdo-De Koog 14.00 Dirkshorn-ZDH 14.00 Schagen 2-Texel'94 2 12.00 Wiron 2-Texel'94 3 14.00 Texel'94 4-VZV 3 12.00 Oosterend 3-Oudesluis 2 12.00 Zouaven MA1-Texel'94 MA1 11.30 Oosterend DA1-Succes DA1 10.00 De Koog DA1-HSVDA1 (veld ZDH) 11.30 Programma zaalvoetbal Woensdag 29 maart: 17.00 SVO E1 -Jelleboog E2 SVO 17.45 Klif D1-RAB D1 Klif 18.30 Klif C1 -Krim C2 Hoogendijk 19.20 Klif 6-De Krim 5 Bakker 20.10 Texel 9-Klif 4 Bakker 21.00 Texel 6-De Krim 6 Arnout 21.50 Krim 4-Jelleboog 4 Arnout Zaaldienst: Klif. Donderdag 30 maart: 18.00 Krim C1-Koog C1 Franchimon 18.45 NIOZ 1 -SVO 4 Franchimon 19.35 J'boog 5-Sportsh 2 v. Beek 20.25 Klif 3-De Krim 5 21.15 Texel 7-Klif 6 22.05 Mantje 3-Klif 2 Zaaldienst: NIOZ. i. Beek Kuipers Kuipers Vrijdag 31 maart: 17.15 ZDH D1-Klif D1 ZDH 18.05 SVO 3-Krim 3 v. Putten 19.00 Klif 4-Klif 6 v Putten 19 55 J'boog 1-Mantje 1 Kuipers 20.45 Sportsh 1-Knm 1 Hoogendijk 21.35 Texel 3-SVO 2 Sangers 22.25 Mantje 2-SVO 1 Arnout Zaaldienst: De Koog. Geven aan een goed doel?

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 5