Texel viert zaterdag Koninginnedag s TEXELSE 2 COURANT Agenda Oud-Texelse legt tulpentapijt aan Liefde, trouw en toewijding Film Dames voor na vieren in Klif 12 teso (L. Werk aan de W6 VRIJDAG 28 APRIL 2006 Hopend op mooi weer hebben commissies in alle dorpen activi teiten georganiseerd voor Konin ginnedag, die zaterdag 29 april wordt gevierd. De dag begint in Den Hoorn, waar muzikanten van DEK om 9.00 uur een signaal spelen vanaf de toren van de hervormde kerk Om 17.00 uur worden de festiviteiten in de meeste dorpen beëindigd met een prijsuitreiking. Daarna kan iedereen zich opmaken voor de meierblis. die ook zaterdag wordt ontstoken. Met bijna honderd blissen over het hele eiland, belooft ook dat een specta culair feest te worden. Op de Groeneplaats in Den Burg wordt de jaarlijkse Koninginne- markt gehouden, voor vele vereni gingen een goede manier om de kas te spekken. In de Weverstraat, de Waalderstraat en de Parkstraat wordt bovendien een vrijmarkt gehouden, waar particulieren hun waren mogen aanbieden. Bedrijfs matige verkoop van waren en goe deren is niet toegestaan. Om de Koninginnemarkt niet in de weg te zitten, zijn op de Binnenburg en in de Parkstraat afzettingen geplaatst. waar vrijmarktkooplieden achter moeten blijven. Van 15.00 tot 17.00 uur worden op de Groeneplaats spelletjes gehou den voor kinderen tot en met groep 8. Deelname kost €1,50, inclusief ijsje. Mocht het onverhoopt rege nen, wordt een alternatief program ma geboden in de sporthal. Op het pleintje voor de bioscoop in de Gra venstraat staat een springkussen en is van 14.00 tot 18.00 uur muziek te horen van gitarist Frank Kooyman. Op het schoolplein van de Bruin- visschool in Oudeschild gaat om 10.30 uur een versierde optocht van start. Thema dit jaar is Beestenben de. De stoet kinderen wordt voorge gaan door het fanfarekorps van KTF. Voor de start worden de deelnemers beoordeeld. Winnaars kunnen aan het eind van de dag in dorpshuis 't Skiltje hun prijs ophalen. Van 13.30 tot 14.30 uur worden op het Boeienlandje aan de De Ruyter- straat kinderspelen gehouden voor de jeugd tot en met groep 4. Om 14.45 uur begint daar het 'wie kan ons helpen'-spel voor de oudere jeugd en de volwassenen. Bij slecht weer verplaatsen de feestelijkheden zich naar het dorpshuis. De finale van het spel wordt om 16.30 uur verwacht, waarna om 17.00 uur de prijsuitreiking volgt. Opgeven kan van 13.30 tot 14.30 uur, in groepen van maximaal vijf personen. Verder wordt de hele dag een vrij markt gehouden, waar peuterspeel zaal De Kooterkeet aanwezig is met koffie, thee, limonade en taart. Er staat een springkussen, een ijskar en gymvereniging GOS verkoopt drop. De feestelijkheden in Oosterend beginnen om 9.30 uur met een rondgang van Excelsior. Deze ein digt bij de muzieknis aan de Oranje straat, waar van 10.00 tot 12.00 uur een zeskamp voor de leerlingen van de basisschool wordt gehouden. Om 13.30 uur begint een zeskamp voor oudere jeugd en volwassenen. Onderdelen zijn skilopen, tapijt- springen, stokvangen, sponsbroek. funslang, limonadekoe. Ook in De Cocksdorp begint het feest met een rondgang van Excel sior. Deze vertrekt om 9.00 uur bij het Eierlandsche Huis. Van 14.00 tot 17.00 uur wordt in de Kikkertstraat het Koninginnespel gespeeld, waar voor deelnemers zich vanaf 13.30 uur in het dorpshuis kunnen aan melden. Het spel wordt gespeeld met teams van acht personen. De optocht in De Koog gaat om 13.30 uur van start bij dorpshuis De Hof aan de Nikadel. Elke versierde deelnemer ontvangt een attentie. In de tuin van het dorpshuis worden vanaf 14.30 uur spelletjes gedaan voor peuters en kleuters. De rest van de basisschooljeugd kan zich tot 14.30 uur opgeven voor een spectaculaire kinder-kelnerrace voor teams van drie personen. Het team dat er het mooist uitziet, krijgt een prijs. Deelnemers wordt aange raden voor droge kleren te zorgen. In de Dorpsstraat wordt een kelner race voor volwassenen gehouden. Deze gaat om 15.00 uur van start, aanmelden kan vanaf 14.00 uur bij Het Speelkwartier. In Den Hoorn begint de dag om 9.00 uur, als muzikanten van DEK een signaal blazen vanaf de toren. Om 9.30 uur vertrekt DEK voor een rondgang door het dorp, die eindigt bij het dorpshuis. Daar wor den de dorpsbewoners om 10.15 uur ontvangen met koffie, thee en limonade. Om 11.15 begint het jut ten voor de meierblis, dit jaar voor het eerst niet met platte wagens. Deelnemers dienen met eigen ver voer naar het strand te gaan. Om 14.30 uur wordt in de Herenstraat een 'soggies-show' gehouden en om 15.15 uur beginnen de spelletjes voor de jeugd tot en met groep 8 en de oudere jeugd. Om 17.00 uur wordt in twee groepen (basisschool en oudere jeugd) 'petje op/petje af gespeeld over de vraag wie is de slimste van Den Hoorn? De dag wordt om 17.30 uur afgesloten met de prijsuitreiking in het dorpshuis. Van de hand van de oud-Texelse Erna van Sambeek, die vorig jaar exposeerde inde Oudheidkamer met Verzoening tussen oud en nieuw, is in het Oosterpark in Amsterdam momenteel het 'tulpentapijt' te zierr. Het tapijt is ontworpen samen met vier vrouwen met een Turkse ach tergrond. Met het project wil de kunstenaar zichtbaar maken dat de tulp, wereldwijd bekend als 'typisch Hollands', oorspronkelijk uit Turkije komt. Het ontwerp van het tapijt - dat 20 bij 15 meter groot is - is gebaseerd op een Turkse kelim, een geweven tapijt. Het bestaat uit vijf strepen met daaromheen twee ran den. Iedere vrouw heeft een motief bedacht dat in een van de strepen is verwerkt. Ook de kleuren zijn door de vrouwen gekozen. In oktober zijn 22.000 tulpenbollen en 6.500 blauwe druifjes de grond in gegaan. Gedurende de winter is de plek opgesierd met vogelverschrik kers en tekeningen van kinderen van basisschool De Kraal. Als dochter van een bolienkweker heeft Van Satnbeek enige ervaring met bollen. Als kunstenaar legt ze zich voorai toe op het werken met textiel. Ze kwam tijdens een reis door Turkije in aanraking met zeer oude tapijten, waarop vaak bloe men stonden afgebeeld. Het tapijt is te vinden in het gras veld achter de ingang op de hoek Oosterpark-Linnaeusstraat. Het is te verwachten dat het nog twee tot drie weken zal bloeien. Meer informatie is te vihden via www. tulpentapijt.nl. Typediploma's Bonnie de Boer, Annet ten Hoor, Willem Lakeman. Marco de Waard, Sherida Westerlaken en Marleen Wiersma zijn geslaagd voor hun typediploma. Zij werden volgens de normen van de VSLM opgeleid door mevrouw Chavonnes van instituut Typotex. Roel Müller slaagde met behulp van de computer. Drama en romantiek in de film Brokeback Mountain Als Ennis (Heath Ledger) en Jack elkaar ontmoeten maakt hun wereld een snelle verandering door. Beide jongemannen zijn ervan overtuigd dat hun plaats in het uitgestrekte land vast staat en toch verlangen ze naar iets dat ze niet kun nen omschrijven. Wanneer ze als schaapsherders de majestueuze Brokeback Mountain op gaan, groeit hun kameraadschap uit tot veel diepere en intieme gevoe lens. Als ze elkaar uiteindelijk weer zien, wordt duidelijk dat hun band alleen maar sterker geworden is. In de jaren die volgen ontmoeten Ennis en Jack elkaar ieder jaar verschillende malen. Zelfs wan neer ze niet samen zijn. staan ze voor de gewetensvraag van hun echtelijke trouw, toewijding en vertrouwen. Romantiek ook in de komedie Failure To Launch. Tripp (Matthew McConaughey) is een dertiger die nog steeds bij zijn ouders woont. Zij balen hiervan en proberen hem het huis uit te krijgen. Ze huren een mooie en getalenteerde vrouw (Sarah Jessica Parker) in die hiervoor moet gaan zorgen. In de actiefilm Mission: Impossi ble III wordt geheim agent Ethan Hunt vastgehouden en dreigen zijn kidnappers hem voor de ogen van zijn vrouw neer te schieten. Dan begint er een kat-en-muis spel, waarbij Hunt alle speciale agenten die hij vertrouwt nodig heeft om zichzelf én zijn vrouw te redden. William Shakespeare en film zijn als water en vuur, vinden veel kenners. Zijn theatrale ver zen nodigen uit tot spel dat met strookt met het realisme van film. Toch is Michael Radford er op een opmerkelijke manier in geslaagd de geprolongeerde film The Mer chant of Venice te verfilmen. Met onder meer Al Pacino en Jeremy Brons. Een duister en decadente begin, waaruit zich een overzich telijke, heldere film ontwikkelt, waarin het stuk puur en zorg vuldig wordt behandeld en de acteurs altijd ingetogen blijven. Dat geldt zelfs voor Pacino, de ster die zich recent vaak tot over- acteren liet verleiden. Te zien is ook Het Geheimzinnige Eiland, het vervolg op de ani matiefilm Kleine Ijsbeer. Daarin beleven de kleine beren Lars en Robby opnieuw veel avonturen. Wanneer ze tijdens het spelen ijs- figuren van pinguïns tegenkomen, staan ze voor een groot raadsel. In de komedie Date Movie moet de hopeloos romantische Julia concurreren met een bloedmooie vrouw, die zich heeft voorgeno men de verloofde van Julia in te pikken. Inside Man is een mys terieuze thriller over een tot in de details beraamde bankroof. Daar in proberen rechercheurs door onderhandelen een geweldloze oplossing te vinden, maar blijkt de leider van de kraak een sluwe en doodkalme tegenstander, die alles onder controle heeft. Erg spannend is ook de Nederlands gesproken versie van de anima tiefilm Ice Age II the Meltdown, waarin drie bevriende dieren op de vlucht slaan omdat hun ijsVve- reld smelt. Kinderen kunnen zich komend weekeinde nog verma ken met Nanny McPheeover een kinderjuf met bijzondere opvoed- methoden. Maandag kunnen lief hebbers zich laten verrassen door een sneak preview, een film die officieel nog niet uit is. Het volledige programma staat in de agenda elders in deze krant en op de website www.texelsecou- rant.nl. In Klif 12 in Den Hoorn speelt dins dag 2 mei het damesduo 'Dames voor na vieren' het programma Tja tja tja. Hanneke Drenth (25) studeerde aan de Hogeschool voor de Kunsten in Arnhem en aan de Koningsthe ateracademie in Den Bosch. Anne van Rijn (28) studeerde aan dezelf de theateracademie, nadat zij in Utrecht Film-, Televisie-, en Thea terwetenschappen had gestudeerd. In april 2003 werd in Den Bosch 'Dames voor na vieren' geboren. In datzelfde jaar won het duo de Hol land Casino Podium Prijs. Een jaar later won Dames Voor Na Vieren de jury- én de publieksprijs van het Amsterdams Kleinkunst Festival. In september 2005 ging Tja tja tja in première, waarop zowel recensen ten als het publiek zeer enthousiast reageerde. De voorstelling brengt fysiek en muzikaal cabaret, met sketches die op de lachspieren wer ken, maar ook 'kunnen schuren en schrijnen'. De voorstelling in Den Hoorn is één van de laatste van deze toernee. In oktober 2006 gaat het nieuwe programma, Hijgende Hakken, in première. De voorstelling begint om 20.30 uur, de toegang bedraagt €14,-. Diner vooraf is mogelijk. Reserveren kan via tel. 319633 en e-mailadres info@klif12.nl. Singlesparty in De Wielewaal Dorpshuis De Wielewaal in De Waal is volgende week vrijdag vanaf 21.00 uur het toneel van een nieuwe mega-singlesparty. De hele avond kunnen vrijgezel len er terecht om elkaar te ont moeten. Er treedt onder meer een salsaband op. De party wordt opgeluisterd door buikdanseressen, een waarzegster en er komt een kraam waar informa tie over singlereizen wordt verstrekt. Singles kunnen zich laten masseren en er wordt een knuffelhoek inge richt. Er hebben zich inmiddels ruim honderd mensen aangemeld. De nieuwe singlesparty is één van de hoogtepunten in een serie van single-activiteiten die Pieternel Geurtz uit Den Burg volgend week end op Texel heeft gepland. De eerste begint donderdag 4 mei om 21.00 uur. Dan wordt een open- bare borrel voor singles in De Twaalf Balcken in Den Burg gehouden. De singlesparty in De Wielewaal wordt vooraf gegaan door een cur sus dans en contact maken van Erica Voortman die om 17.00 start. Geurtz begint om 19.30 uur met speeddating. De zaterdag is ingeruimd voor een kookworkshop die Annemarie Hot tentot uit Amsterdam houdt. De workshop bevat onder meer een wijnproeverij, 's Avond wordt in eet café Sjans in De Koog een open baar singlefeest gehouden met de titel 'Op Texel heb je Sjans.' Het singleweekend wordt zondag 7 mei beëindigd met een whisky- proeverij in De Twaalf Balcken. Die begint om 15.00 en duurt tot 17.00 uur. Deelname aan de proeverij kost €25,-. Aanmelden is mogelijk bij De Twaalf Balcken (tel. 312681). Het meedoen aan de kookwork shop kost eveneens €25,-. Belang stellenden kunnen zich opgeven via a.hottentot@chello.nl. Voor deel name aan de singleparty en het speeddaten kunnen singles zich aanmelden bij Pieternel Geurtz, tel. Cursus voor zwangeren In het gebouw van de Thuiszorg aan de Schoonoordsingel begint woensdag 17 mei een nieuwe cur sus zwangerschapsbegeleiding. De cursus bestaat uit negen bijeen komsten van een uur (steeds op woensdag vanaf 19.30 uur) en is bedoeld om deelnemers ontspan nen en met vertrouwen de beval ling tegemoet te laten zien. Tot de cursus horen ook een partneravond en een voorlichtingsavond, gegeven door een wijkverpleegkundige van de Jeugdgezondheidszorg. Deelname kost €41,-. Abonnees van hel Servicepakket van Corbis Plus betalen €36,-. Aanmelden kan bij de Gezondheidswijzer van Corbis Plus, Jongerentheater De jongeren van de theatercursus van de Muziek- en Dansschool slui ten het cursusjaar donderdag 11 mei af met een presentatie, waar bij de meest vreemde personages langskomen in door de jongeren zelf bedachte dialogen. Ook worden op de avond zelf improvisatieopdrach ten gegeven, die ter plekke zo boei end en verrassend mogelijk moeten worden gespeeld. Ook het publiek zal gevraagd worden opdrachten te verzinnen of mee te spelen. De voor stelling begint om 20.00 uur in de voorspeelruimte van de Muziek- en Dansschool, de toegang is gratis. tel. 0223-650135 en via e-mailadres gezondheidswijzer@corbisplus.nl Vrijdag 28 april: Achter het Eierlansche Huis in De Cocksdorp wordt van 19.00 tot 20.30 uur een stekjesmarkt gehouden. In- en verkoop van stekjes en meegebrachte stekjes mogen worden verhandeld. In dorpshuis De Bijenkorf in Ooste rend begint om 20.00 uur de jaarlijkse vergadering van dorpscommissie met bewoners. Cinema Texel vertoont de Nederlands gesproken versie van Ice Age the Meltdown (aanvang 19.00 uur). Fai lure to Launch (19.15 uur), Brokeback Mountain (21.15 uur) en Inside Man (21.30 uur). Zaterdag 29 april: Koninginnedag Bij 't Turfveld aan de Randweg in de Dennen begint om 9.00 uur een ken- nismaklngles nordic walking van Texel Outdoor Programma's. Deelname kost €10,-. Vooraf aanmelden via tel. 06-12070776. Big Band Texel speelt vanaf 15.00 uur in het strandpaviljoen bij paal 9. De toegang is gratis. In verband met Koninginnedag zijn veel winkels in Den Burg van 10.00 tot 14.00 uur geopend. Ook in De Koog zijn winkels geopend. Bij café De Kroonprins in de Kerk straat in Oosterend gaat om 18.00 uur de 26ste editie van de Koninginneloop van start. Op het terras voor de bioscoop in Den Burg wordt 's middags bij droog weer live-muziek ten gehore gebracht en kunnen kinderen zich vermaken op een springkussen. In café De Kuip in De Koog vindt een optreden plaats van Poundcake. Cinema Texel vertoont de Nederlands gesproken versies van Ice Age the Meltdown (aanvang 14.00, 16.15 en 19.00 uur) en De Kleine IJsbeer 2 (14.15 en 16.30 uur), Failure to Launch (19.15 uur), Brokeback Mountain (21.15 uur) en Inside Man (21.30 uur). Zondag 30 april: Bij manege Akenburg wordt de finale om de Jaap de Graaf-bokaal verre den. Om 9.00 uur gaan de wedstrij den dressuur van start, om 15.00 uur de wedstnjden vaardigheid. Aanslui tend, om ongeveer 17.00 uur, volgt de prijsuitreiking. Publiek heeft gratis toegang. Op de velden achter zwembad Molenkoog aan de Slingerweg in Den Burg begint om 10.30 uur de jaarlijkse clubdag behendigheid van Honden club Texel. Publiek hefet gratis toe gang. In verband met de meivakantie zijn veel winkels in Den Burg van 11.00 tot 15.00 uur geopend Ook in De Koog zijn de winkels open. Om 14.00 uur begint in herberg De Aanleg in De Cocksdorp een zon dagmiddagsessie met optredens van Sloppy Tom, Rick Nichols en Adam Ricketts. In verband met zijn vertrek naar Nieuw-Zeeland, is dit het laatste optreden van Ricketts op het eiland. De toegang is gratis. Om 15.00 uur begint in strandpavil joen paal 9 een optreden van BigBand Texel. In café De Kuip in De Koog vindt een optreden plaats van Amsterdamse Keessie. Cinema Texel vertoont de Nederlands gesproken versie van Ice Age the Meltdown (aanvang 14.00, 16.15 en 19.00 uur), De Kleine IJsbeer 2 (14.15 en 16.30 uur), Failure to Launch (19.15 en 21.30 uur) en Brokeback Mountain (21.15 uur). Bioscoop De Kiekendief op vakantie park De Krim vertoont de Nederlands gesproken versie van Nanny McPhee de Magische Kinderjuf (aanvang 14.00 en16.00 uur), Date Movie (19.00 uur) en Inside Man (21.00 uur). Maandag 1 mei: In de schuren van Axel Lap aan de Witteweg in Den Hoorn wordt van 14.00 tot 16.00 uur een verkoop van tweedehands goederen gehouden. De opbrengst is bestemd voor de res tauratie van het Hoomder kerkje. Om 19.00 uur begint in het Krimbos een demonstratie met door de KNJV opgeleide jachthonden. Cinema Texel in Den Burg vertoont de Nederlands gesproken versies van lee Age the Meltdown (aanvang 14.00, 16.15 en 19.00 uur) en De Kleine IJs beer 2 (14.15 en 16.30 uur), Failure to Launch (19.15 uur), Brokeback Moun tain (21.15 uur) en een sneak preview (21.30 uur). Bioscoop De Kiekendief op vakantie park De Krim vertoont de Nederlands gesproken versie van Nanny McPhee de Magische Kinderjuf (aanvang 14. en16.00 uur), Date Movie (19.00 uur) en Inside Man (21.00 uur). Dinsdag 2 mei: Op schapenboerderij De Noordkroon aan de Nieuwlanderweg wordt vsi 14.00 tot 16.00 uur familiedag gehou den. Bezoekers kunnen zelf op de boerderij aan het werk. Om 14.30 uur wordt er een schaap geschoren, om 16.00 uur begint het schapen melken. Het clubgebouw van de modelspoor club aan de Emmalaan in Den Buig is van 19.00 tot 22.00 uur open publiek. Toegang €1,50. In Klif 12 in Den Hoorn speelt het damesduo 'Dames voor na vieren' het programma 'Tja tja tja'. De voorstel ling begint om 20.30 uur, de toegang bedraagt €14.-. Diner vooraf is moge lijk. Reserveren kan via tel. 319633 en e-mailadres info@klif12.nl. Cinema Texel in Den Burg vertoont de Nederlands gesproken versie van lee Age; The Meltdown (aanvang 14.00. 16.15 en 19.00 uur), De Kleine Ijsbeer 2 (NL)(14.15 en 16.30 uur), de roman tische komedie Failure to Launch' (19.15 uur) en de met zes oscars bekroonde film Brokeback Mountan (21.15 uur). In de serie "Volkskrant- filmavonden" de Shakespeare-vein- ming The Merchant of Venice met Al Pacino en Jeremy Irons (21.00 uur). Bioscoop de Kiekendief op vakantie park de Krim vertoont de Nederlands gesproken versie van Nanny McPhee De Magische Kinderjuf (aanvang 14.00 en16.00 uur), de komedie Dale Movie (19.00 uur) en Inside Mar (21.00 uur). Zaterdag 29 apnl en maandag 1 me vaart de tweede boot tussen en 16.00 uur Zaterdag wordt in Der Helder tussen 10.00 en 13.00 uur es- wachttijd van een half uur verwacht verwacht, maandag tussen 12.00 er 14.00 een half uur op Texel. Voor mes informatie www.teso.nl. Hoogwater te Oudeschild Vr. 28 10.16 en 22.15 u. Za. 29 11.00 en 22.54 u. Zo. 30 10.30 en 23.27 u. Ma. 01 11.17 en 23.45 u. Di. 02 12.06 en - u. Wo. 03 00.07 en 12.24 u. Do. 04 00.30 en 13.15 u. Vr. 05 01.00 en 13.45 u. Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoogwater. De zon komt zondag 30 april op om 06.09 uur en gaat onder om 21.06 uur; vnjdag 29 april springtij; vrijdag 5 mei eerste kwartier. Van 1 tot en met 8 mei zijn de vo gende straten en wegen afgesloten i verband met werkzaamheden: Polder Eierland: Muyweg en Gente- weg eenrichtingverkeer tussen Scha renwegen Hoofdweg: Slufterweg Zwinweg eenrichtingverkeer tus: Hoofdweg en Schorrenweg, vooralli verkeer uitgezonderd (brom)fietseis Den Burg: kruising Abbewaal-Schfc- banck beperkte doorgang. Concert Kamerkoor Het Muziekschool Kamerkoor geeft donderdag 11 mei een con cert in de gereformeerde kerk in Den Burg. Medewerking wordt verleend door Karen Haasdijk en Ed de Boer. Het geheel staat onder leiding van dirigent Dyo Wassink. Op het programma staan koorwer ken van de 19de eeuwse Duitse componist Johannes Brahms, waaronder Liebeslieder Walzer, korte koorstukjes die door Brahms zijn getoonzet met een vierhandige pianobegeleiding. Verder worden stukken gespeeld voor vierhandig- piano van de componisten Debussy en Grieg. Het 33 leden tellende (gemengde) Muziekschool Kamerkoor werd sep tember 2001 opgericht en geeft jaarlijks twee concerten. Karen Haasdijk is als begeleider betrok ken bij verschillende ensembles, Ed Concerten DEK Fanfarekorps DEK uit Den Hoorn geeft de komende maand twee concerten. Op dinsdag 9 mei wordt vanaf 20.30 uur opgetreden in De Kiekendief op De Krim. De toegang tot dit concert bedraagt €3,-. Dinsdag 16 mei speelt het orkest vanaf 20.00 uur in de hervormde kerk van Den Hoorn. Dan is ook het onlangs opgerichte opleidings orkest aanwezig. Dit concert begint om 20.00 uur en is gratis toegan kelijk. de Boer is bekend als componist en als dirigent van fanfarekorps DEK in Den Hoorn. Het concert begint om 20.00 uur en is gratis toegankelijk. Bij de uitgang wordt een inzameling gehouden ter bestrijding van de kosten. Stekjesmarkt Vanavond (vrijdag )wordt achter '1 Eierlandsche Huis in De Cock»3 van 19.00 tot 20.30 uur een stë markt gehouden, met in- en vert van stekjes. Bezoekers mogen zelf stekjes meenemen om te handelen. Excursie naar houtsnippen Vogelwerkgroep Texel houdt dag 2 mei een excursie in de De nen, waarbij vooral geluisterd gekeken zal worden naar hout» pen. Vertrokken wordt om 21$' vanaf de kruising Ploegelandei*3 Tureluursweg. Deelname is EEN BETER MILIEU. ...BEGINT BIJ JE'1

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 2