Chalets leggen Krim geen windeieren Omzet omhoog, maar brutowinst omlaag PvdA verbolgen over omgang onderzoek TEXELSE yy COURANT Bloeiende palmboom in Den Burg Onderzoek besloten besproken IL Werk aan de weg j Kerkdiensten Medische zorg KTulpverlening oiid Papier Radio Texel lQfiJ leelobject in i Kiekendief Ira vleugel, v ■dies en evening lederland De zestig chalets die De Krim de afgelopen jaren heeft neer gezet hebben het vakantiepark 3een windeieren gelegd. Waar de verhuur van de bungalows in 2005 een paar procent daalde, zorgden de chalets er mede voor dat de omzet van Exploitatiemaatschap- pij De Krim steeg met €469.754,- een stijging van zes procent. Jok de golfbaan en de verhuur an appartementen in Residentie Californië droegen bij de omzet- erhoging. Stijging van de loon- ■etstructureel) en financierings- osten, als gevolg van de vele efbouwingen, zorgden dat de nitowinst daalde van €306.510,- iaar €131.022,-. joor alle verbouwingen en interne eranderingen heeft De Krim vol- ens directeur Iwan Groothuis een lectische en enerverende' periode chter de rug. In een paar jaar tijd ebben de centrale voorzieningen an De Krim een andere uitstraling skregen. Vorig jaar werd de entree jorzien van een nostalgische gevel, Snspireerd op Texelse huisjes, dit ar waren de binnenplaats en De iekendief aan de beurt. Blikvanger het middenterrein is de kotter, door de jeugd al voortijdig als in gebruik is genomen, is voorzien van een waarin een restaurant en dat de gasten goed weten te vinden, complex heeft nu meerdere en is zeker als slechtweer- populair. In aanbouw een overdekt terras, waarmee op dit deel van vakantiepark in een eindfase beland. Investeringen die flinke offers hebben gevergd, voor een compleet andere en meer aansprekende sfeer heb ben gezorgd. Dat de investeringen zich terugbetalen, is onder meer te merken aan de omzet van het vernieuwde familierestaurant Wad denhoeve, die met 40,1 procent is gestegen. De verhuur tijdens de eerste vier maanden van dit jaar is volgens Groothuis beter dan vorig jaar. Ook achter de schermen is er het nodige gebeurd. De communica tieafdeling heeft een inhaalslag gemaakt, waarbij in de promotie het accent is gelegd op de nieuwe huis stijl. Op het gebied van internet heeft De Krim volgens Groothuis 'een ste vige basis gelegd', met name op het gebied van de zoekmachinemarke- ting, online boekingsmodules en de samenwerking met touroperators. De vernieuwingen hebben volgens De Krim geleid tot een 'enorme toename' van het aantal bezoekers van de website en boekingen via internet. Ook voor eigenaren die zelf verhuren is een online boekingssy steem ontwikkeld. Caravans Het kampeerterrein met seizoen plaatsen is flink op de schop gegaan. De plekken zijn voorzien van waterleiding, riolering, kabel-tv, groenvoorzieningen en de elektra- ampèrage is verhoogd. Met de uit koop van twee caravanexploitanten is een einde gemaakt aan de pro fessionele onderverhuur van 25 sei zoensplaatsen. Veertien van deze onderkomens worden nu gebruikt om seizoenspersoneel in onder te brengen. 'Dat was al jarenlang een probleem, dat we nu hebben opge lost.' In het verlengde van de verbou wingen, renovaties en andere ver beteringen, doet de directie een Hoewel officieel nog niet toegankelijk, heeft de jeugd op De Krim de Noorse kotter als speelobject inmiddels ontdekt. (Foto G»rafO Timmerman! dringend beroep op de eigenaars van de bungalows om de kwaliteit van de individuele huisjes op het door de gasten gewenste niveau te brengen. 'Het kan en mag niet zo zijn dat enkele eigenaren die niet meewerken het totale park en haar mogelijkheden negatief beïn vloeden Workshop voor het hele gezin verschillende locaties in heel wordt zaterdag 27 mei Family Fun gegeven, is bedoeld voor ouders en 10 tot 16 jaar oude kinderen, een leuke en ontspannen instrumenten en tips krijgen eikt om de communicatie in gezin te verbeteren. Op die moeten de verbondenheid het plezier worden vergroot. Het is een initiatief van 23 vrien- onder wie de Texelse Mensen- -therapeute Annette Abbas, de gemeenschappelijke visie om iets positief te willen beteke nen voor het gezinsleven', aldus de initiatiefnemers, die zich inmiddels hebben verenigd in de Stichting Family Fun. Op Texel worden twee workshops gegeven in schietsportcentrum Odysseus. Deze duren van 9.30 tot 12.30 uur en van 14.00 tot 17.00 uur. Docente is Gordon-communi- catietrainer Francita Bruin. Deelna me kost maximaal €25,- per gezin. Opgave is mogelijk bij Bruin (tel. 310803), Abbas (tel. 312854), via de website www.family-fun.nl of aan de zaal. vanaf een half uur voor aan vang. Meer informatie is te vinden op de website. De PvdA is verbolgen over de wijze waarop de gemeente is omgegaan met een onderzoek van de partij om de kosten van het nieuwe gemeentehuis omlaag te brengen. De projectleider van het nieuwe raadhuis weerlegde het onderzoek tijdens een beslo ten bijeenkomst over de kanjer projecten. Dat gebeurde één dag voor de openbare behandeling in een commissievergadering. De PvdA is daar boos over, omdat de raadsleden tijdens de besloten bijeenkomst geen politieke discus sie over het onderzoek konden hou den. Een dag later tijdens open bare raadscommissie (vorige week dinsdag) werd er echter nauwelijks meer gediscussieerd, omdat de projectleider het vergelijkend onder zoek tussen de nieuwe raadhuizen van Texel en de Drentse gemeente Westerveid al had weerlegd. PvdA- raadslid Eric Hercules vond dat de gemeente een kans had gemist de bevolking in het openbaar nadere uitleg over het raadhuis te geven. Uit het PvdA-onderzoek was onder meer naar voren gekomen dat Texel en Westerveid een gebouw met vrijwel hetzelfde aantal werkplekken nodig hebben (130), terwijl Texel 834 vierkante meter bruto vloerop pervlakte meer nodig heeft. Ook bespaart Westerveid op het meu bilair door een deel mee te nemen naar het nieuwe gebouw. Tijdens de besloten bijeenkomst hoorden de raadsleden dat Wester veid in haar ontwerp de gangen niet in de vloeroppervlakte heeft meege nomen en dat er waarschijnlijk nog meer vierkante meters extra moeten worden meeberekend. Texel loopt qua ruimteverdeling en oppervlakte in de pas met andere gemeen ten. Westerveid neemt een deel van het meubilair mee naar het nieuwe gebouw, omdat dat nog niet aan vervanging toe is. De uitleg van de projectleider had voor de andere raadsleden diverse onduidelijkheden weggenomen. Niettemin vonden sommigen het jammer dat dat tijdens de besloten bijeenkomst was behandeld. Vol gens hen was het beter geweest als het PvdA-ondezoek tijdens de openbare raadscommissie was besproken. Burgemeester Joke Geldorp gaf aan dat dat alsnog kan gebeuren. 'De raad kan de projectleider uitno digen tijdens een vergadering.' Ze wees erop dat het een samenloop van omstandigheden was geweest dat er één dag voor de commis sievergadering een besloten bijeen komst was gepland. De gemeente houdt die met enige regelmaat om de raadsleden van de laatste infor matie over de kanjerprojecten te voorzien. Dat er informatie wordt verstrekt, betekent volgens Geldorp niet dat een discussie onmogelijk wordt. 'Die suggestie wil ik graag wegnemen.' Het CDA had er. in navolging van de PvdA, wel oren naar om eventueel een deel van het huidige meubilair mee te nemen naar het nieuwe raadhuis. Commissielid Ben Zege- ren wees erop dat verouderd inven taris nog 'opgepimpt' (vernieuwd) kan worden. Volgens het PvdA- onderzoek moet er €860.000,- in nieuwe inventaris worden geïn vesteerd. Westerveid besteedt er €500.000,- aan. Gerbrand Poster (WD) herhaalde zijn boodschap dat er helemaal geen nieuw raadhuis moet komen. die beweren dat het kli- verandert zien hun visie wel- bevestigt in de palmboom van e "an der Vliet uit Den Burg. De "se waaierpalm (Trachycarpus mnei' 'n haar tuin aan de Wil- "Jnalaan waarvan ze het stekje '9 laar geleden uit Turkije mee- '"middels meer dan twee ft li en verkeert ogenschijn- akende gezondheid. Sterker sinds vorig week hangen er 9ele trossen aan de boom, waaruit binnen afzienbare tijd bloe metjes tevoorschijn zullen komen. Ze haalde bioloog Mark Fonds erbij. 'Hij zei dat het hartstikke bijzonder was, zo'n palm in de koude grond en dat hij zo'n tien graden vorst kan hebben. Volgens mij heeft het in die vijftien jaar wel eens iets harder gevroren, maar kennelijk heeft de boom er geen last van gehad. Ik heb er nooit wat bijzonders mee gedaan.' Activiteiten op 1001-soortendag Op de 1001-soortendag die zater dag wordt gehouden, wordt elke drie uur een trek gedaan met een sleepnet. In totaal wordt het net acht keer opgehaald, te beginnen om 0.00 uur. Om 6.00. 9.00, 15.00 en 20.00 uur beginnen vogelex cursies over de Hors en door de Dennen. Om 10.00, 11.00, 13.00 en 14.00 uur beginnen vogelexcursies door het boerenland. De sloten wor den op soorten onderzocht tijdens de slootexcursie die om 11.00 uur begint. Om 14.00 uur gaan excursies op zoek naar stranddieren, insecten en bodemdieren, braakballen en wie ren. De dag wordt afgesloten met een vleermuizenexcursie die om 21.30 uur begint. De presentatie van de uitslagen van de soortenteling vindt plaats tijdens de natuurmarkt. 'Begrip seizoenplaats tegen licht houden' Het begrip seizoenplaats moet tegen het licht worden gehouden. Dat vindt Krim-directeur Iwan Groot huis. Hij constateert dat je 'toer- caravans' van zes bij drie meter, met daar aan vast een net zo grote voortent met complete keuken blokken zijn gebouwd, die het hele jaar op dezelfde plek staan, in feite een vaste verblijfsaccommodatie is geworden voor mensen met de wat kleinere beurs. Groothuis pleit voor een brede discussie met gemeente en andere 'kampeer'-ondernemers om te kijken of deze accommo- datievorm kan worden aangepast aan de hedendaagse wensen van de gast. 'Want je kunt die 36 vier kante meter ook op een heel andere manier invullen.' Tentoonstelling Ruth de Ruwe In Tusse de Banke op de Groene- plaats in Den Burg is van 2 tot en met 14 juni een tentoonstelling te zien van werken van Ruth de Ruwe. Onder de titel Een vroege vogel vangt altijd wat exposeert zij natuur foto's, landschappen, collages en schilderijen. De tentoonstelling is dagelijks te zien van 11.00 tot 17.00 Bierproeverij In De Twaalf Balcken in de Wever straat in Den Burg wordt zondag voor de 27ste keer een bierproeverij gehouden. Centraal staan ditmaal blonde bieren. Deze bieren worden gekenmerkt door een lichtmoutig en zoetig aroma met een vrij neutrale tot lichtzoetige smaak. De nasmaak is meestal eerder bitterig. Het alco holgehalte schommelt tussen 5Vz en 7%. Er worden ongeveer zeven Nederlandse en Belgische blonde bieren geproefd. Het is een blinde proef, waarbij de naam van het bier pas achteraf wordt bekendgemaakt. De proeverij begint om 15.00 uur, deelname kost €12,-. Aanmelden is noodzakelijk en kan via tel. 312681 en e-mail mail@12balcken.nl. Voorprogramma Bon Jovi in Sjans Vanavond voor tienduizenden gil lende popfans in het Nijmeegse Goffertpark, komend weekend voor de bezoekers van café Sjans in De Koog. Bluebus, ook wel bekend als De 3 J's, valt van het ene uiterste in het andere. De half Volendamse, half Enschede- se band, die in 2004 werd opgericht en vorig jaar een paar keer café Het Dorp plat speelde, werd begin dit jaar verrast met een uitnodiging van Bon Jovi om in het voorprogram ma van deze internationaal zeer bekende band te spelen. Bluebus was uitverkoren, nadat ze samen met nog zeshonderd andere onbe kende bandjes had gereageerd op een oproep in het radioprogramma That's Life op 3FM om een demo op te sturen. Bon Jovi heeft de gewoonte om groepen zonder pla tencontract de kans te geven zich in de kijker te spelen. Dat Bluebus zaterdag in Sjans optreedt, heeft met het concert in het Goffertpark niets te maken. 'Ik had ze al eerder geboekt en was erg verrast toen ik hoorde dat ze in het voorprogramma van Bon Jovi zouden gaan spelen', vertelt Arnold 'Kets' Kaercher van Sjans. 'Ik liep vorig jaar tegen het eind van het concert café Het Dorp binnen en wist niet wat ik hoorde. Wat een band! Ik heb een hoed gepakt en ben het café rondgegaan. Binnen een paar minuten had ik vierhon derd euro opgehaald om ze door te laten spelen.' Bluebus speelt volgens Kaercher 'alles'. 'En haarzuiver. Dit mag nie mand missen.' Het optreden begint om 23.00 uur. De toegang is gratis. die zondag van 10.00 tot 16.00 uur op het parkeerterrein bij Ecomare wordt gehouden. De 1001-soortendag is een lande lijk evenement en vindt op nog 28 andere locaties plaats. Het is een initiatief van het netwerk bezoekers centra, onder leiding van het IVN en is gesponsord door het VSB fonds. De resultaten van alle tellingen zijn na afloop te vinden op website www.bezoekerscentrum.info. opge ven voor een of meerdere excursies kan bij Ecomare, tel. 317741. Deel name is gratis. Medium Medium Lia Schippers verzorgt woensdag 31 mei een avond in de Lindeboom. Via 'gidsen uit de onge ziene wereld' krijgt zij boodschappen door, bestemd voor belangstellenden in de zaal. De avond begint om 20.00 uur, toegang bedraagt €8,-. Van 29 mei tot 5 juni zijn de vol gende straten en wegen afgesloten in verband met werkzaamheden: Nabij Den Burg: Smitsweg afge sloten op donderdag 1 juni; Rozen- dijk, tussen Pontweg en Kogerweg afgesloten op vnjdag 2 juni. Eier- land: éénrichtingverkeer Muyweg en Genteweg, tussen Schorren- weg en Hoofdweg (nèjnchtmg), voor alle verkeer uitgezonderd (brom)fietsers; éénrichtingverkeer Slufterweg en Zwinweg. tussen Hoofdweg en Schorrenweg (rij richting), voor alle verkeer uitge zonderd (brom)fietsers. Nabij De Cocksdorp: kruising Stengweg- Vuurtorenweg afgesloten op vrijdag 2 juni, Nabij Oosterend: Schor renweg tussen Zwinweg en Gente weg afgesloten op maandag 29 en dinsdag 30 mei; Zwinweg tussen Schorrenweg en Slufterweg afge sloten op maandag 29 en dinsdag 30 mei; Oostkaap tussen Zevenhui zen en Nieuweschild afgesloten op woensdag 31 mei; Nesweg tussen Oesterstraat en Lageveld afgeslo ten op vrijdag 2 juni. Oost: Mossel- weg afgesloten op woensdag 31 mei Den Hoorn: Diek afgesloten op dinsdag 30 mei van 7.00 uur tot 10.00 uur. WOENSDAG 24 MEI 2006 Donderdag 25 mei 2006 Hemelvaart PROTESTANTSE KERK IN NEDER LAND: Hervormde gemeente Den Burg: 10.00 u. ds. J. Glazema, gezamenlijke dienst in gereformeerde kerk Gerefor meerde kerk Den Burg: 10.00 u. ds. J. Glazema, gezamenlijke dienst met hervormden. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: Den Hoorn: 10.00 u. ds. G.F. Klaassen PROTESTANTSE WADDENGEMEEN TE TEXEL: Oudeschild: 10.00 u. ds. C. der Neder landen, doopdienst. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oos terend: 10.00 u. leesdienst. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat. Den Burg: 19.00 u. ev. Peter ter Velde uit Zeewolde. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10.45 u. herenkoor Zondag 28 mei 2006 PROTESTANTSE KERK IN NEDERLAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u. dhr. M.D. Kuiper. Gereformeerde kerk Den Burg: Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur: Centrale Huisart sen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tand heelkundige hulp is via één van de vol gende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zater dagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727: 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: Waalderstraat 53A, Den Burg. Dag en nacht bereik baar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp. zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en ver- Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordhol land-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a. Den Burg. Het bureau is op maandag en vnjdag geopend van 9.00 tot 13.00 uur en op woensdag van 13.00 tot 17.00 uur. Telefoon: 0900-8844. In spoedeisende gevallen: 112. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Vermiste en gevonden huisdieren: Dierenpension Texel. Slufterweg 216. De Cocksdorp, tel. 311477. www.die- renpensiontexel.nl Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Anonieme Alcoholisten: dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel. 0223-642189 (vragen naar Ron). Verslavingszorg: Brijder Verslavings in verband met Hemelvaart haalt Scou ting Texel zaterdag geen oud papier op. Oud papier kan wel worden gestort in de containers naast het clubgebouw aan de Bemhardiaan. In Oudeschild wordt dinsdag 30 mei vanaf 13.30 uur door 'De Bruinvis' oud papier opgehaald, leder wordt verzocht het tijdig gebundeld aan de straat te T E X E LS E~-COU RANT Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Harry de Graaf Telefoon 31 72 66 of 06 - 53 73 33 82 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 - 31 41 11 E-mail info@lenr.nl Op al onze advenantieconrraclen en aanMdngen daartoe z»i van loeoassng de RegeMn vocv Her AOverteniiewezen van de StfcWng ROTA. gevestigd te Amsterdam, zoals te Amsterdam onzer i-onnw 41198698 Een everr-otsar van kosteloos toegezonden Abonnementsprijzen 2006: Per half jaar €35,05 33,45 (automate») Per jaar 68,30 66.15 (automatisch) Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Nabestelling foto's: www.beeldbanktexel.nl 10.00 u. ds. J Glazema. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Waal: 10.00 u. ds. C.F. Klaassen. PROTESTANTSE WADDENGEMEEN TE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. J.J. Wilmink uit Zwolle; 19.00.U. ds. F. van Helden. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. J.J. Wilmink uit Zwolle. Oudeschild: 11.00 u. ds. F. van Hel den. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Ooste rend: 10.00 u. en 16.00 u. ds J. Vee- nendaal; woensdag 31 mei: 19.00 u. ds. J. Veenendaal. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds. C Duinkerken-Visser. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ds. A. Wesseling. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10.45 u dameskoor. De Cocksdorp: 9.30 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3. Den Burg. Openbare lezing, 10.30 u.: Respect voor autoriteit is een bescherming voor u; Wachtto renstudie, 11.20 u.: Laten uw handen sterk zijn. Staar je niet blind op de hemel. Zoek de hemel om je heen. zorgende hulp: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 321461. - Jeugdgezondheidszorg: Schoonoord singel 44, Den Burg, tel. 0900-4636549. Spreekuur elke werkdag van 9.00 tot 17.00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voeding, opvoeding en verzorging. - Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoon oordsingel 44, Den Burg, tel. 314887. Geopend elke werkdag tussen 13.00- 14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke werkdag van 8.30-17.00 uur, tel. 0223-650222 Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en ver zorgingshuis: Centrum Indicatiestelling Zorg Opvragen via tel. 0229-206955. Opname op advies van huisarts of specialist. Mondhygiëniste: Natasia Bottema, tel. 320104. Apotheek: Weverstraat 95, Den Burg; tel. 312112. Maandag t/m vrijdag 8.00-17.30 u.; zaterdag 10.00-13.00 en 15.00-17.00 u.; zon- en feestdagen 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u. Buiten die tijden alleen voor spoedeisende gevallen. zorg Texel, De Zes 12, Den Burg. Voor inlichtingen, advies, consultatie en pre ventie, tel 315602 of 06-30215211; www.brijder.nl. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaitijdvoorziening, alarme ring, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur van 9.00 tot 10.00 u. en van 14.00 tot 16.00 u.. De Buureton, Beatnxlaan 43, Den Burg. Tel. 312696 Kustwacht: Voor meldingen van schepen en zwemmers in nood: tel. 316270. Chemicaliën op het strand: Bel de brandweer. 072- 5644444. Huiselijk geweld: Safehouse Texel, crisisopvang huiselijk geweld, tel. 0222-321001, dag en nacht bereik baar. Bureau Jeugdzorg: voor hulp aan jongeren bij problemen en voor opvoe dingsondersteuning aan ouders. Voor aanmelding, informatie en advies. 0900 2223330, elke dag tussen 10.30 tot 12.30 uur. Kerken en minima: voor Texelaars in financiële nood. Spangerweg 10, 1793 EH De Waal Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Wilde vaart (herhaling) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) 18.00 u. Muziek met Marco 20.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur (Nederlandstalig) 14.00 u. Wilde vaart (shanty's) 15.00 u. Frans gaat het doen (muziek) 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Radio Noordholland Maandag: 18.00 u. Symphomca (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u. Natuurwijzer (herhaling van zondag) 21.00 u. Reggae on the move (muziek) 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Op uw verzoek (verzoekplaten) 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19.45 u Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Cabaret café (Pip Barnard en Janien de Bruijn bespreken het lokale nieuws). Vandaag: Draadloos internet, hotspots en andere zegeningen, over schaapjes en schepen op het droge, het college en de gasten van de raad en over bezuinigingen en armoede, singles in De Waal en singles in de gemeenteraad. In het programma is veel muziek te horen, op eigen tekst en op tekst van Huib (de Rijmelaar) Fenljn. Vaste onderdelen zijn het filmpje, feuilleton Mosselweg 14 en de Sommeltjes. aansluitend: Radio Noordholland Voor meer informatie over medische zorg, hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl, rubriek Om te Onthouden

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 11