START NU Alles voor de klant B&B Het is tijd voor Rabobank Noord-Holland Noord. m ir randstad www.kabeltex.nl TEXELSE y2 COURANT (directie) secretaresse (M0B met digitale tv bij Kabeltex Meer keuze in digitale kwaliteit! basispakket (digitaal 81 analoog) €15,75 per maand aanvullende keuzepakketten zoals natuur, jeugd, film, sport en erotiek Alles op één vertrouwd adres jj k met service aan de deur |j ^ldlgltaal i; Rabobank VRIJDAG 16 JUNI 2006 VAN DER VIS en DEN BOER Registeraccountants •Accountants- administratieconsulenten Belastingadviseurs Juristen •Mediators •Estate planning ACCOUNTANTS EN ADVISEURS Onze manier van werken is als de mentaliteit van de eilanders: no nonsense, persoonlijk, open en vooral samen. Zó werken wij vóór en mét een groot aantal Texelse particulieren én bedrijven. Bedrijven die samen voor meer dan 5.000 arbeidsplaatsen staan. En dat in een grote diversiteit, variërend van landbouw, visserij en toerisme tot wetenschappelijk onderzoek en zakelijke dienstverlening. Een diversiteit aan economische activiteiten: onze ervaring, kennis en kunde lopen daar meer dan parallel aan. Wij bezetten in alle sectoren een sterke positie en leveren een breed scala aan geïntegreerde producten en diensten: accountancy in al zijn aspecten voor het totale MKB: advisering op juridisch en fiscaal terrein, automatisering, financiële dienstverle ning, estate planning en mediation. Voor ons kantoor zoeken wij een representatieve voor minimaal vier dagen per week. Om deze functie succesvol te kunnen invullen beschikt u over: HBO werk- en denkniveau; Goede beheersing van de Nederlandse taal, beheersing van de Duitse taal is een pre; Minimaal enige jaren relevante werkervaring; Goede communicatieve vaardigheden, zowel schriftelijk als mondeling; Ervaring met Microsoft Office. Uw werkzaamheden bestaan uit: Afspraken maken en beheren agenda directie; Organiseren en voorbereiden van vergaderingen en besprekingen; Notuleren van vergaderingen; Zelfstandig afhandelen van telefoon-, e-mail-, en faxverkeer; Zelfstandig verwerken van correspondentie, notulen en verslagen; Secretariële ondersteuning bij adviesopdrachten. Wij bieden een dynamische werkomgeving waarbinnen collegialiteit en klantgerichtheid zeer gewaardeerd worden. Gezien het vertrouwelijke karakter van de functie verwachten wij een grote mate van integriteit. Voor meer achtergrond over onze organisatie zie www.bbaccountants.nl. Voor nadere informatie over de vacature kunt u contact opnemen met Harriet Bakker, telefoon (0222) 31 54 44. Uw reactie: B&B Van der Vis en Den Boer Accountants en Adviseurs, t.a.v. mevrouw drs. H. Bakker, Postbus 72,1790 AB Den Burg. Kom genieten van de Hollandse Nieuwe haring, feestelijk begeleid door Frans Lies. Schilderweg 265, Oudeschild U wilt bij onweer toch óók relax§d"wone Bliksembeveiliging,—rVj Qverspannijrgs'beveilrglflg Aardingen J T Inspectie T Molenveld 4a 1777 HP Hippolytushoef tel.(0227)594640 fax. (0227) 594641 E-mail: info@boersen.nl Internet: www.boersen.nl hoogst persoonlijk jij zoekt meer uitdaging wij zoeken mensen met ambitie horeca horeca- en winkelmedewerker m/v Randstad Texel zoekt voor een winkel in cadeauartikelen een enthousiaste Alice Reinders/lmmetje Duin verkoopster voor een restaurant in Oosterend zoeken wij een 06 22 24 34 67 gemotiveerde kok en voor een strandpaviljoen zoeken wij een Postbus 45 serveerster. Leuke banen dus beschikbaar voor het komende Den Burg seizoen Bel voor een afspraak en kom langs op dinsdag van 14 00-18.00 uur in Cinema Den Burg en donderdag van 10.00- 14.00 uur in Sjans De Koog. alice.reinders@nl.randstad com kijk voor meer banen op www.randstad.nl geschikt voor uw huidige toestel (via scartaansluiting met digitale decoder) Meld uaan voor ljuli 2006 en u ontvangt de smartcard t.w.v. €15,50 gratis! TV - RADIO - DIGITAAL - INTERNET - BELLEN Schilderend 102, Den Burg, tel. 362730 - Rabobank Noord-Holland Noord is een vooruistrevende bank die een particuliere en zakelijke markt bedient. In haar werkgebied profileert de bank zich als een proactieve bank die streeft naar vergroting van het aandeel op beide markten. Dit levert mogelijkheden op voor een collega die het visier gericht heeft op de wensen en behoeften van de klant. En zo - in samenwerkinge met andere teams binnen de bank - maximale resultaten boekt. Voor de bank én voor de klant. Beleggingsspecialist Je bent de expert op het gebied van beleggingen. Voor klanten uiteraard, maar ook voor collega's. Je analyseert de huidige financiële positie, wensen en doelen van bestaande en nieuwe klanten, en je vertaalt dit naar op maat gesneden adviezen. Daarbij maak je ook gebruik van actuele research- informatie en klantinformatie, en werk je nauw samen met andere medewerkers binnen de bank. Door je deskundigheid en zorgvuldigheid weetje de klant aan je te binden en ook in de voortgang en het after sales-traject blijf je aan de bal Bezit je een HBO/WO-opleidings-niveau, relevante werkervaring aangevuld met specifieke kennis, en heb je een gezonde commerciële drive, dan zal zich dat vertalen in resultaten: toename van klanten en bewaard vermogen, en een hoge mate van klanttevredenheid. Resultaten die tellen bij de Rabobank. Voor meer informatie: Willem Oosterhaven, manager Private Banking, (0223) 673 116 Accountmanager Private Banking Overeenkomstig onze visie benader je actief onze meest vermogende (potentiële) klanten. Je werkt planmatig vanuit je eigen klantportefeuille en reageert alert op directe klantvragen. In combi natie met de input van de assistent account manager en je deelname aan verschillende net werken zorgen deze taken voor een goedgevulde agenda. Vervolgens vertalen je goede voorberei ding, commerciële talent en financiële analyses zich in integrale adviezen en oplossingen die aan sluiten bij de vermogensplanning van de klant. En je zorgt dat zij op korte en lange termijn de beste financiële keuzes maken. Je HBO werk- en denk- - niveau, brede productkennis en commerciële ge richtheid staan garant voor klinkende resultaten: een renderende klantenportefeuille, maximale cross sell en duurzame klantrelaties. Resultaten die tel len bij de Rabobank. Primaire standplaats voor deze functie is ons kantoor in Den Burg, Texel. Voor meer informatie: Willem Oosterhaven, manager Private Banking, (0223) 673 116 Assistent Accountmanager Private Banking Je bent een onmisbare schakel tussen accountma nager en klant. Met de door jou verzamelde gege vens en verkoopsignalen ondersteun je in de eerste plaats de accountmanager. Want op basis daarvan voer je marktbewerkingsacties uit, organiseer je de follow up, maak je afspraken en verzorg je de after-sales. Dankzij jou verlopen al deze trajecten even nauwkeurig. Klanten bemerken je adequate optreden vooral als het gaat om informatie of ad viezen over standaard producten en het afsluiten van overeenkomsten. Bovendien heb je daarbij profijt van je inhoudelijke kennis en het vermogen je in te leven in klanten. Je MBO/HBO denk- en werkniveau, je heldere communicatie en je organi satietalent zijn andere pluspunten die zorgen voor drukbezette accountmanagers uitstekende service én klanten die zeer tevreden zijn. Resultaten die tellen bij de Rabobank. Primaire standplaats voor deze functie is ons kantoor in Den Burg, Texel Voor meer informatie: Willem Oosterhaven, manager Private Banking, (0223) 673 116 Intern Accountmanager Zakelijke relaties Uitgangspunt van je functie is de optimale inzet baarheid van de accountmanager zakelijke relaties. Je doet dus veel voorbereidend werk: plannen van afspraken en verzamelen, analyseren en doorspelen van relevante klant-, markt- en verkoopgegevens. Je werkt nauw samen met de accountmanager zakelijke relaties. Daarnaast ben je een correct en deskundig aanspreekpunt voor klanten, adviseer je hen inzake standaard producten en sluit je ook overeenkomsten af. Je legt uit eigen beweging contacten met klanten, organiseert onder andere seminars en deelt kennis met andere collega's. Met je MBO+/HBO denk- en werkniveau blijven de resultaten niet uit: een volle agenda van de accountmanager zakelijke relaties, maximale bereikbaarheid voor bedrijfsklanten en zeer tevreden klanten. Resul taten die tellen bij de Rabobank. Voor meer informatie: Harry Ruigrok, teamleider Zakelijke Relaties, (0223) 673 167 Adviseur Verzekeringen Dankzij je kennis van zaken, je proactief adviseren van (potentiële) klanten en je vermogen om langdurige klantrelaties op te bouwen en te onderhouden, zorg je voor een goed renderende klantenportefeuille. De adviezen die je geeft pas sen naadloos bij de wensen en behoeften van die klanten. Cruciaal daarbij zijn een planmatige aan pak en nauwe samenwerking met de intern specialist verzekeringen en productspecialisten binnen de bank. Uiteraard ben je goed op de hoogte van wat er lokaal op zakelijk gebied speelt je signaleert trends en kent de ontwikkelingen bij de concurrent. Je HBO werk- en denkniveau, j« vakspecialistische opleidingen, je werkervaring, je analytische vermogens en je soepele optreden als netwerker zijn de basis voor de resultaten die je scoort: een hoge verkoopeffectiviteit, maximale cross-sell en een hoge mate van klanttevreden heid. Resultaten die tellen bij de Rabobank. Voor meer informatie: Han Pastoor, teamleider Verzekeringen, (0223) 673 284 Zie ook www.rabobankgroep.nl/werken.Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Noord-Holland Noord, t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 106, 1780 AC Den Helder of via e-mail aan personeelszaken<®nhn.rabobank.nl. Rabobank zal op basis Regeling Screening Rabobank alle nieuwe medewerkers toetsen op hun betrouwbaarheid om een functie bij de Rabobank Groep te vervullen.

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 12