fftlt officiëleberichten gemeentetexel TEXELSE COURANT RENTENAAR PASFOTO'S 'fatoplus. DE WAAL l'»14 VI IJ IN STAIL ATI ETEC H NI EK i O Schoolverlaters opgelet! Calculator werkvoorbereider financieel medewerker m/v lif Keukencentrum Texel Makelaardij Vastgoed b.v. Ot RVT d> bekendmakingen gemeente texel vergunningen www.texel.nl nota ter visie voor inspraak commissievergadering tijdelijke verkeersmaatregelen VRIJDAG 23 JUNI 2006 rentenaar OPEL-DEALER p Oosterend, Q 318000 oosterend www.opelrentenaar.nl □PEL FIRST CLASS OCCASIONS tot ma* 72 maanden of 120.000 km Opel master Service Garantie Volkswagen Golf 3-drs2000 Suzuki Alto 5-drs1998 Suzuki Grand Vitara 2.0i 4x41999 Renault Scenic Automaat1999 Opel Agila 1.2i 16V Elegance2001 Opel Corsa 1.2i 16V 3-drs. Njoy 2003 Opel Corsa 1.4i 16V 5-drs. Elegance ..2001 Opel Astra 2.0i 16V Gsi1993 Opel Astra 1.6i 3drs. Sport1998 Opel Astra 1.6i 16V stationcar2000 Opel Astra 1.6i 16V Sport, stationcar1998 Opel Vectra 1.6i 16V 4-drs2000 Opel Vectra 2.0i 16V Aut. stationcar ...2000 Opel Omega stationcar 2.2i 16V2001 Opel Zafira 1.6i 16V Elegance2002 Opel Zafira 1.6i 16V Elegance2000 Inruil en financiering mogelijk. f Gevraagd: Medewerker op melkvee/akker bouwbedrijf Fa. N.J. Slot Hoofdweg 106 1795JG De Cocksdorp tel: 311400 zwart/wit of kleur €4.50 a 320963 Electro Dakwerk Sanitair Gas Water Verwarming Aardwarmte Airconditioning De Wit Installatietechniek BV, gevestigd in Den Hoom op Texel, is een professioneel bednjf en actief sinds 1937 Ons bednjf biedt een veelzijdig dienstenpakket, elektro techniek, loodgieters- en dakwerkzaamheden, cv-installaties en het inrichten van badkamers en sanitair Diek 44 1797 ABDen Hoom-Texel Tel. (0222) 319 357, fax 319 499 info@dewitinstallatietechniek.nl www.dewitinstallatietechniek.nl Wil je in de installatietechniek werken, en in ons bedrijf opgeleid worden tot dan bieden wij je nu die mogelijkeid. Wij zijn per direct op zoek naar iemand die ons team komt versterken als leerling. Kijk voor uitgebreide informatie over deze functie op: www.dewitinstallatietechniek.nl Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u sturen naar: De Wit Installatietechniek BV, t.a.v. de heer G. de Wit, Diek 44, 1797 AB Den Hoom - Texel of per e-mail: ger@dewitinstallatietechniek.nl. Het team financiën van de afdeling bedrijfsvoering van de gemeen te Texel draagt zorg voor de voorbereiding van financieel beleid en het toetsen van voorstellen op financiële en bedrijfseconomische consequenties. Een belangrijke taak is het coördineren van de Planning en Control Cyclus, werkzaamheden voor de begroting, de jaarrekening en tussentijdse rapportages. Voor dit team zijn we op zoek naar een voor 32 uur per week Functie-inhoud: Je verricht diverse, uitvoerende vaktechnische werkzaamheden op basis van zelfstandige vakuitoefening, veelal binnen een afgebakend gebied. Hieronder vallen de volgende taken en werkzaamheden: ondersteuning geven bij het opstellen van de Programmabegroting, de afdelingsplannen, meerjarenraming, investeringsplannen, jaarrekening en diverse tussentijdse rapportages: uitvoering geven aan het dagelijks beheer van diverse op de afdeling voorkomende (administratieve) pakketten; diverse op het bureau voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen en profiel: Je hebt MBO werk- en denkniveau (MEAO richting bedrijfsadministratie en/of praktijk diploma boekhouden is een pre) en affiniteit met cijfers. De functie is een goede opstap voor HBO-schoolverlaters (bijvoorbeeld HEAO) om werkervaring op te doen. Je bent positief ingesteld en kunt goed samenwer ken met collega's binnen en buiten het team. Verder wordt van je verwacht dat je klantgericht bent, beschikt over een resultaatgerichte instelling en zorgvuldig werkt. Het betreft een functie voor maximaal drie jaar. Je krijgt de ruimte om jezelf ontwikkelen en om je, op termijn, binnen of buiten onze organisatie verder te ontplooien. Salaris en rechtspositie: Deze functie biedt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring een salaris van maximaal 2.316,- bruto (functieschaal 6) per maand. Onze organisatie biedt een modern arbeidsvoorwaardenpakket, waaronder een Persoonlijk Ontwikkel Plan, flexibele werktijden, een flexibel beloningssysteem, een uitgebreide kinderopvangregeling, een fietsproject en een spaarloon c.q. levensloopregeling. Interesse? Voor nadere toelichting over de functie kun je contact opnemen met de heer O.J. Werkman op telefoonnummer (0222) 36 21 43. Je sollicitatie kun je per brief of per e-mail (smoerbeek@texel.nl) tot 8 juli 2006 richten aan: het College van Burgemeester en Wethouders van Texel, t.a.v. mw. S. Moerbeek-Sikma, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. Deze vacature wordt tegelijkertijd in- en extern open gesteld. Maricoweg 6 - Den Burg - tel. 31 24 47 ONROERENDE GOEDEREN 1AXATIES - HYPOTHEKEN - ASSURANTIËN Ons actuele woningaanbod: www.tcxelvaitgoed.nl Inlichtingen en verkoop bij: Makelaardij TEXEL VASTGOED B.V. Kogerstraat 57 Postbus 87 I790 AB Den Burg Tel: 0222 SI 30 25 Fax: 0222 31 39 00 info@texelvastgoed.nl www.texelvastgoed.nl Privé: dhr. P. Kuip Cin. Tel. 31 20 31 dhr. J.P. (ourinho Tel. 31 46 65s dhr. M.R. Trap Tel. 31 92 42* Aanjieslortri bij: TE KOOP in DE KOOG Brink 26 Nabij het centrum en op loopafstand van bos, duinen tn het Noordzeestrand gelegen karakteristiek halfvnjstaand woonhuis op totaal I70 m2 onder- en bijgelegen grond. De woning heeft zowel een permanente als recreatieve bestemming. INDELING: hal/entree met trapopgang, zonnige woonkam i met openslaande deuren naar tuin en terras, keuken v.v. kelder en deur naar tuin. VERDIEPING: een overloop, 3 slaapkamers waarvan I met balkon op de achtergelegen tuin gericht, badkamer mei douche, toilet en wastafel, vlizotrap naar de bergzolder. t De karakteristieke woning heeft zi|n originele details gro tendeels behouden en wordt verwarmd d.m.v. HR cv-ketel (2002) en heeft (ged.) geïsoleerde beglazing. i De woning is goed onderhouden, voorzien van een nieuwe keuken (2002), tegelvloer in de hal, badkamer en is bin nen/buiten geschilderd. Via de naastgelegen poort komt u in de nette, beschutte achtertuin. TE KOOP in DEN BURG f Gravenstraat 20 Gelegen in het hart van Den Burg een sfeervol en karak- tcristick vrijstaand woonhuis met royale achtergelegen tuin en terras. INDELING: hal/entree met toilet en trapopgang. royale i woonkamer met aansluitend hobby-ruimte, moderne woonkeuken voorzien van inbouwapparatuur, doorloop asr bijkeuken met wasmachine en drogeraansluiting en toeging tot tuin en terras. Op de verdieping: een ruime overloop, 4 slaapkamers, bad kamer met douche, toilet en wastafelmeubel, vlizotrap nar beloopbare bergzolder over de gehele lengte van het bus. In de mooie en ruime zonnige tuin met sierbestraong et vele soonen beplanting bevindt zich nog een kippenhok U heeft hier heerlijk veel privacy. Deze zeer goed onderhouden woning met achtergelegen j schuur en tuin heelt zijn originele details behouden en wordt verwarmd d.m.v. HR cv-installaiie. Wilt u een afspraak voor bezichtiging maken dan kunt i contact opnemen met ons kantoor. len hieraan medewerking verlenen op basis van tijdelijke vrijstelling ex artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Daarmee wordt het mogelijk in de jachthaven de benodigde bebouwing te plaatsen. Het voornemen met tekeningen ligt vanaf 26 juni2006 gedurende zes ;r inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis Zienswijzen kunnen worden ingediend bij het college van Burgemeester en Wethouders Aangevraagde lichte bouwvergunningen Warmoesstraat 65 in Den Burg: geheel plaatsen v.e. schuur (ontvangen 15 juni 2006); Peperstraat 16 in Oosterend: geheel vernieuwen v.e. garage/schuur (ontvangen 16 juni 2006); Zeebries 20 in Den Burg: plaatsen v.e. serre (ontvangen 16 juni 2006); Beatrixlaan 70 in Den Burg: vergroten v.e. woonhuis (ontvangen 19 juni 2006): Zeekraal 4 in De Koog: geheel oprichten v.e. serre (ontvangen 20 juni 2006) Aangevraagde reguliere bouwvergunningen Nikadel 39 t/m 45 in De Koog: gedeeltelijk vernieuwen v.e. pizzeria en winkelruimte (ontvangen 13 juni 2006); Noorder Haaks 1 in Den Hoorn: gedeeltelijk veranderen van appar tementen (ontvangen 13 juni 2006); Schoorwal 37 in Den Burg: gedeeltelijk veranderen v.e. achtergevel (ontvangen 15 juni 2006); Schoorwal 39 in Den Burg: gedeeltelijk veranderen v.e. achtergevel (ontvangen 15 juni 2006); De Ruyterstraat 47 in Oudeschild: geheel vernieuwen en vergroten v.e. woonhuis (ontvangen 16 juni 2006). Aangevraagde reguliere bouwvergunning, eerste fase Zaandammerdijk 7 in De Waal: geheel vernieuwen v.e. woonhuis (ontvangen 14 juni 2006). Aangevraagde reguliere bouwvergunning, tweede fase Zevenhuizen 1 in Oosterend: geheel vernieuwen v.e. be drijfswoning (ontvangen 16 juni 2006). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren meken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunningen zijn verleend Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergunningen worden gepubliceerd. Verleende lichte bouwvergunningen Burdetstraat 13 in Den Burg: geheel vernieuwen en ver anderen v.e. bijgebouw (verzonden 20 juni 2006); Rog- geslootweg 313 in De Cocksdorp: geheel plaatsen van twee dakkapellen (verzonden 20 juni 2006). Verleende reguliere bouwvergunning Duinreep 13 in Den Burg: gewijzigd uitvoeren v.e. reeds eerder verleende bouwvergunning (verzonden 16 juni 2006). Verleende reguliere bouwvergunning, eerste fase Stuifweg 5 in Oosterend: gedeeltelijk veranderen v woonhuis en schuur (verzonden 16 juni 2006). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendge maakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank ie Alkmaar, Sector bestuursrecht. Postbus 257. 7300 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen Bo vengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis Vrijstellingprocedure (1) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan bouwplannen voor het: ged. vergroten v.e. woonhuis a/d Thijsselaan 2a in Den Burg; plaatsen van 24 huurwoningen a/d Vuurvlinder 5 t/m 51 in Den Burg; plaatsen van 10 huurwoningen a/d Vuurvlinder 2 t/m 20 in Den Burg. De bovengenoemde bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestemmingsplannen. De conceptbesluiten liggen vanaf 26 juni2006 gedurende twee weken ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van tennzageleggmg kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken Gemeente Texel Groeneplaats 1 Postbus 200 1790AE Den Burg T (0222) 36 21 21 OPEN maaandag/woensdag dins-/donder-/vrijdag Voor alle producten zie ook F (0222) 36 22 87 E email@texel.nl 9.00-16.00 uur 9.00 - 13.00 uur MÊÊIÊÊÊÊÊÊÊÊÊI^ Vrijstellingprocedures (2) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruim telijke Ordening medewerking te-verlenen aan een plan voor het: geheel vernieuwen v.e. stolpboerdenj a/h Oude Dijkje 16 in De Koog: plaatsen van terrasschermen a/d Gravenstraat 33 in Den Burg. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan een bouwplan voor het: plaatsen v.e. schuur a/d Vaargeul 20 in Den Burg. De bouwplannen zijn In stnjd met de ter plaatse geldende bestemmings plannen De conceptbesluiten liggen vanaf 26 juni 2006 gedurende zes weken ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Agenda welstandscommissie De welstandscommissie vergadert op de eerste en derde donderdag van de maand in het stadhuis van Den Helder. De eerstvolgende keer op Texel is 6 juli. Tijdelijke vrijstelling De Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij wil een proef doen met het stationeren van een reddingboot in de haven van Oudeschild. Hiervoor is het noodzakelijk dat een boothuisje wordt geplaatst in de jachthaven. Het gaat om een tijdelijke situatie tot uiterlijk 1 november 2006. Burgemeester en Wethouders van de gemeente Texel wil- Gedoogbesluiten Rozendijk 22a Burgemeester en Wethouders maken bekend dat door Loonbedrijf Dros te Oosterend gevraagd is om een ge- doogbesluit, behelzende uitstel van de verplichting om de op het perceel Rozendijk 22a te Den Burg aanwezige tien stacaravans te verwijdeiei i. Het gedoogbesluit houdt in dat gedurende het jaar 2006 niet opgetreden zal worden tegen gebruik van de stacaravans ten behoeve van de huisves ting van seizoenwerkers in de horeca te De Koog. Schorrenweg 12 Burgemeester en Wethouders maken bekend dat door v.o.f. Texelsun gevraagd is om een gedoogbesluit, strek kende tot niet handhavend optreden tegen de (af)bouw zonder vergunning van een veestalling op het perceel Schorrenweg 12 te Oosterend. Procedure De gedoogbeschikkingen zijn gedagtekend en verzonden op 16 juni 2006 en liggen met ingang van 26 juni 2006 gedurende veertien dagen ter inzage in het gemeentehuis bij de balie Grondgebied. Diegenen die menen dat zij door (één van) de besluiten in hun belangen worden getroffen kunnen daartegen een bezwaarschrift indienen Het bezwaarschrift dient te worden ingediend binnen zes weken na de dag waarop het besluit Is varzonden of uitgereikt. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten- de naam en het adres van de indiener, de dagtekening; een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt: de gronden van het bezwaar, zo mogeiijk een afschnft van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening m te dienen bij de president van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar. Van de indiener van een dergeli/k verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Milieuvergunning Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om, op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer, een revi sievergunning te verlenen aan: de heer J.C. van Heerwaarden voor het gewijzigd in werking hebben van de inrichting aan de Vuurtorenweg 61 te De Cocksdorp. De wijziging heeft betrekking op de uitbreiding van het aantal te houden vleesstieren en de daarmee samenhangende uitbreiding van de stal. In het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de te verlenen vergunning verbonden. Tijdens de inzagetermijn van 26 juni tot en met 7 augus tus 2006 liggen de aanvraag om vergunning, het ontwerp besluit en alle verder op de zaak betrekking hebbende openbare stukken ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Nadere informatie: de heer J. Veltkamp, telefoonnummer (0222) 36 21 90 Tegen het ontwerp-hesluit kan een belanghebbende binnen de inzagetermijn bij Burgemeester en Wethouders schriftelijk zijn/haar zienswijze inbrengen Deze zienswijze dient geadresseerd te worden aam het college van Burgemeester en Wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. De persoonlijke gegevens van degene die schnftelijk bedenkingen heeft ingebracht, worden, indien hij daarom verzoekt, niet bekendgemaakt Gedurende de inzagetermijn bestaat desgevraagd voor belangheb benden eveneens de gelegenheid tot een gedachtewisseling over het ontwerp van het besluit en tot het mondeling inbrengen van een zienswijze daartegen De aanvrager wordt uitgenodigd om hierbij aanwezig te zi/n. Op grond van artikel 20.6 van de Wet milieubeheer kunnen alleen diegene die tijdig haar/zijn zienswijzen hebben ingebracht en belang hebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, tegen het definitieve besluit (welke in een later stadium nog dient te worden genomen) in beroep gaan. Kapvergunningen Burgemeester en Wethouders zijn voornemens, ingevolge artikel 4.5.2. van de Kapregeling in de Algemene Plaatse lijke Verordening Texel en overeenkomstig het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht, kapvergunning te verlenen aan het college van Burgemeester en Wethouders, voor enkele boomsingels op en rond het parkeerterrein bij de tennisbanen van Deuce aan de Emmalaan, wegens uit breiding tennisbanen en reconstructie parkeerterrein; de heer H. van Exel, Postweg 17, voor 1 populier, 2 abe len en 8 essen in een boomsingel, wegens belemmering uitzicht op het fietspad; mevrouw J.D. Bakker-Smit, Sluyscoog 32, voor een atlasceder in de voortuin van voornoemd perceel, we gens overlast. De aanvraag om kapvergunning ligt gedurende twee weken voor belanghebbenden ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeen tehuis. Binnen deze termijn kunnen belanghebbenden hun mondelinge of schriftelijke zienswijze indienen bij Burgemeester en Wethouders van Texel. Postbus 200. 1790 AE Den Burg Nadere informatie telefoon nummer (0222) 36 21 30 De conceptbeleidsnota "Bedrijfswoningen en petso- heelsvèrblijven" is ter visie .gelegd voor Inspraak. Dé inspraaktennijn begint op maandag 26 juni 2006 tot en met 23 juii 2006. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk inspraakreacties indienen. De notitie "Bedrijfswoningen en personeelsverbiijvee' bevat beleidsregels waarin de criteria zijn opgenomen (As ons college gebruikt bij de beoordeling van aanvragen, org bedrijfswoningen als zogenoemde burgerwoning mogerj gebruiken en om personeeisverblijven voor tf delijk personeel temogen realiseren. De nota wordt met betrekking tot de bedrijfswoningen vastgesteld door# gemeenteraad en de regels voor de personeelsverbSjven worden door ons coiiege vastgesteld. De nota is in te zien bij de balie Grondgebied van riet gemeentehuis. Groeneplaats 1 in Den Burg, of in de openbare bibliotheek, Drijverstraat 7 in Den Burg. Uw schrifteh'jka Insprapkreactle kuntu g&tuiende de fervlslölegging sturen naar het college van Burgemeester 6 Welixiuaers, Postbus 200.1790 AE Den Buig. Dinsdag 27 juni 2006, aanvang 20.00 uur in het meentehuis. Publiek welkom. Onderwerp, invi Wet Maatschappelijke Ondersteuning. Op de agt staat een presentatie, gevolgd door een vragenronc eri commentaar door de leden van de kerngrge Tevens komt de vervolgplanning aan de orde. Burgemeester en Wethouders hebben de volgende tijdelijke verkeersmaatregelen genomen: ten behoeve van de Oosterender Rommelmarkten op 1,15 en 29 juli en 12 augustus aanstaande worden de Kerkstraat, Oesterstraat, het Kerkplein en de Peperstraat van 08.00 tot 15.00 uur afgezet voor alle verkeer; ten behoeve van de Folkloremarkten te Den Burg worden op de woensdagen in de periode van 5 juli tot en met 30 augustus a.s. de Groeneplaats, de Parkstraat en de Elemert vanaf de Warmoesstraat tot de Parkstraat afgesloten voor alle verkeer van 10.00 tot 17.00 uur, ten behoeve van de Durper feèstmarkten mag de Kikkertstraat te De Cocksdorp op de donderdagen in de periode van 6 juli tot en met 31 augustus a.s. worden afgesloten voor alle verkeer vanaf 14.30 uur tot 21.30 uur; ten behoeve van de Hoornder Donderdag, op de donderdagen in de periode van 13 juli tot en met 31 augustus a.s., met uitzondering van 27 juli, mag de Herenstraat van 12.00 tot 22.00 uur worden afgezet voor alle verkeer; in verband met een Concours Hippique bij Manege Akenburg geldt op 16 juli a.s. voor de beide zijden van de Akenbuurt tussen de Pontweg en de Westerweg een parkeerverbod, in verband met de toe- en afvoer van het publiek van de Autocross worden de Hoofdweg tussen de Muyweg en de Slufterweg op 23 juli en 13 augustus a.s. van 11.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 19.00 uur afgezet voor alle verkeer; ten behoeve van de Texelse Lamsvleesdag óp het KW te Den Hoorn mag op 2 Juli a.s. het Klif van 12.00 tot 20.30 uur worden afgezet voor alle verkeer; ten behoeve van de ringsteekwedstrijden van de Texelse Menvereniging "Tussen Wad en Duin" worden de volgende wegen tijdelijk afgesloten voor alle ver keer op de daarbij genoemde data en tijden: - De Cocksdorp: de Ploosterstraat, Keidelplein. Kikk ertstraat. Molenlaan en de Klimpstraat op 6 juli aan staande van 18.30 tot 22.30 uur; - Oosterend: de Oranjestraat, Kerkstraat en de Pe perstraat van Kerkstraat tot Oranjestraat op 21 juli aanstaande van 18.30 tot 22.30 uur; - De Koog: de Plevierstraat, Brink en de Kamerstraat tus sen Brink en Plevierstraat op 6 augustus aanstaande van 14.00 tot 18.00 uur. - Den Hoorn: de Kerkstraat, Diek en De Naai op 10 augustus aanstaande van 18.00 tot 22.00 uur - Den Burg: de Zwaanstraat, Molenstraat, Warmoes straat, Gravenstraat, P. van Cuykstraat, Groeneplaais en de Elemert tussen Groeneplaats en Keesomlaan op 16 augustus aanstaande van 18.00 tot 22.00 uur. De verkeersmaatregelen worden genomen om de veilig heid van de verkeersdeelnemers en de bezoekers van de evenementen en de doorstroming van het verkeer te bevorderen. Meer informatie: de heer D. v 36 21 77.

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 6