Kunstenares Iny Nahuys, veertig jaar sprookjes in textiel TEXELSE 2 COURANT Uitgebreid cursusaanbod bij Danslaboratorium E Aëenda teso Op nummer één oPIENie ÉS BfelWÜIWr 'HBi'"Ttvefe Bruid te paard naar de kerk DINSDAG 5 SEPTEMBER 2006 Een overzichtstentoonstelling v. kerkje. Haar werk een naam geven valt niet mee, iedere benaming doet haar creaties tekort. We houden het op textielkunst, maar het is méér. Iny Nahuys uit De Koog tovert al veertig jaar met lapjes stof 'schilderijen', die versteld doen staan door kleur- en mate riaalkeuze. Ook de uitwerking van een 'gewoon landschapje' is niet gewoon te noemen. Maar textiel- kunstenares Nahuys heeft dit jaar nog meer ronde getallen te vieren. Ze bereikte de leeftijd van tachtig jaar, woont nu precies twintig jaar op Texel en op 25 september is het zestig jaar geleden dat ze Eldert Willems haar jawoord gaf. Alle reden voor een groot feest en een overzichtstentoonstelling van een half leven beeldende kunst. In haar kleine atelier, waarin de grote ramen uitzicht geven op een intiem vormgegeven tuin, staan en hangen een groot aantal van haar kunst werken. Schilderijen opgebouwd uit zorgvuldig bij elkaar gezochte stofjes van allerlei materialen en in aller lei kleuren. Fluweel, damast, voile, katoen, wol, satijn, bedrukt en effen, en veel tule. Juist de verwerking van tule en voile, veelal in meerdere lagen en kleuren en soms bewerkt met een kaarsvlam, waardoor een geheimzinnig effect ontstaat, geeft het spannend-schilderachtige aan het geheel. Steekjes met goud- en ander draad doen de rest. De schil derijen zijn stuk voor stuk juweeltjes door hun prachtige intense kleuren. De lapjes komen van de markt, uit een afgedankt kledingstuk of een verknipte galajurk uit haar theater periode. Want Nahuys had vele pij len op haar boog. Ze tekende niet onverdienstelijk, hield van balletdan- sen, toneelspelen en nam zangles. Toen ze ruim zestig jaar geleden Eldert Willems ontmoette en deze alles zag wat zijn geliefde met meer dan middelmatig talent beoefende, zei hij: 'Iny lieverd, je doet zovéél en met zoveel overgave dat het allemaal net niks wordt. Maak een keuze en ga voor één ding. Maak daar een succes van.' Nahuys koos voor de muziek en slaagde na vijf jaar aan het Amsterdams Conservatorium met een Onderscheiding voor Solisti sche Eigenschappen. Ze zong onder andere bij de Hoofdstad Operette, was vier jaar lang als vaste soliste verboden aan de Opera van Gent en schitterde o.a in stukken als La Bohème, Die Zauberflöte, Faust en Das Dreimadlerhaus van Schubert. Opera vaarwel Na de geboorte van hun dochter Laura en de verhuizing van het echt paar naar kasteel Groot Hoenloo bij Olst, waar zij achttien jaar zouden wonen, werd het drukke leven als zangeres haar een beetje teveel van het goede. Ze zei Gent vaan/vel en bouwde haar zangcarrière, hoewel met pijn in het hart, langzaam af met losse gastoptredens. Maar zij had meer pijlen op haar boog. In de pau zes tussen haar optredens had ze in de kleedkamer niet met de handen over elkaar gezeten, maar geknut seld met de vele mooie stoffen die ze door haar werk in handen kreeg. In dé unieke werkruimte die hun aparte- ment in het kasteel bood, groeide dit voorzichtige begin uit tot kunst met een grote K. Haar werkstukken van, zoals ze zelf zegt, 'simpele stapelin gen' en 'schuchtere abstracte voor stellingen', werden omvangrijker en realistischer. Er kwamen landschap pen, stillevens van doorgesneden vruchten en portretten. Door vakan ties in Italië raakte zij gefascineerd door de mediterrane wereld en was het landschap van Sardinië lange tijd inspiratiebron. Grote, kleurrijke doe ken van één, twee meter ontston den onder haar vaardige handen. Weer later, toen zij in het koetshuis van kasteel Het Onstein bij Vor- den woonden, kwamen er strakke architecturale vormen, stoer en her metisch, tevoorschijn. Ook in die periode 'schilderde' zij veel vrouwen, 'gesitueerd in een afgebakende fan tasieruimte'. Zij gaf de werkstukken namen als Uilenvrouw, De Schrik, Laura en Don't touch me. Autobi ografisch? 'Nee, absoluut niet. Er zitten geen diepere beweegredenen in mijn thema's en geen boodschap pen. Het is meer de omgeving waar ik woon, dat wat ik tegenkom en me op dat moment inspireert. Toen wij in de jaren tachtig met het strenge onver biddelijke Wales kennismaakten en ik getroffen werd door de kracht van dat landschap, moesten de zuidelij ke sferen een tijdlang wijken voor de noordelijke.' De King Athurdoeken ontstonden. Strenge, harde, maar ook fascinerende landschappen, donker en geheimzinnig. Je kunt er niet anders dan geboeid naar kijken. Wat verbergt het? De landschappen van Nahuys slokken je op, zuigen je binnen, doen iets met je. Althans zo vergaat het de verslaggever iede re keer wanneer zij ermee wordt geconfronteerd. In Nahuys' derde periode, zij woont dan al op Texel, komen de 'souvenirs' aan bod. Zo genoemd omdat de zoete herinne ring aan haar theater-operaverleden hierin duidelijk zichtbaar 'verwerkt' wordt. Letterlijk ook, doordat zij haar schitterende theaterkostuums ver knipt en gebruikt voor applicaties in haar collages en kleinodiën. Fragiel zijn de fresco's. Opgebouwd in koele, zachte tinten en mede door de geraffineerde verwerking met tere voile, voel je als het ware de kalk er doorheen. Sterk en dynamisch daar entegen heeft zij de verwoestende erupties van de Vesuvius vastge legd. Haar meest recente werken laten op een unieke manier een paar stukjes Texel zien. In uitvoering dui delijk geïnspireerd door het magisch realisme van Gustav Klimt. Wanneer zij ingespannen met haar werk bezig is, staat er altijd muziek op. Operamuziek, een overmaat aan kleur en creativiteit. 'Alles van mijn leven vloeit zo in elkaar over. De cir kel is rond,' zegt ze dan. De grootste 'krachtsinspanning' en het langste jubileum dat de kunste nares dit jaar viert, is haar zestigjarig huwelijk met haar grote liefde, Eldert Willems, schrijver, dichter, tekenaar en filosoof. Hij was ruim vijfentwintig jaar als docent filosofie aan de uni versiteit van Amsterdam verbonden en heeft enkele dichtbundels op zijn naam staan. Wat is het geheim voor een zo lange verbintenis? 'Belangrijk is dat je dezelfde voorkeuren hebt, maar ook elkaar vrijlaat. Een huwelijk is werken, niets gaat vanzelf. Ik ver veel me nooit met hem, hij blijft me boeien door zijn kijk op het leven.' En Willems voegt daaraan toe: 'Je moet het andere in de ander een kans geven. Dat kan wel eens moeilijk zijn, wanneer je op verschillende golf lengtes zit. maar het is van belang plezier te hebben in wat de ander je juist daarom geven kan. Laat je beïnvloeden en meesleuren. Het is de moeite waard.' De overzichtstentoonstelling is te zien in het kerkje van Den Hoorn, van woensdag 6 tot en met zaterdag 16 september, dagelijks van 13.00 tot 17.00 uur. Zaterdag 9 september vint om om 16.30 uur een officiële feestelijkheid plaats, met medewer king van Harry de Graaf en Paul Wartenbergh, muzikaal omlijst door Nel Koorn. Het Danslaboratorium van Ericka Voortman houdt zaterdag 16 sep tember van 10.00 tot 18.00 uur open dag in dorpshuis De Wielewaal in De Waal. Volwassenen kunnen voor €2,- een dansles volgen. Deze beginnen om 11.00, 14.00 en 17.00 uur. Zon dag 17 september worden de eerste workshops Afrikaanse dans van het nieuwe seizoen gegeven. Kinderen tot 12 jaar zijn welkom van 13.00 tot 13.45 uur, volwassenen kunnen dansen van 14.00 tot 16.00 uur. De begeleiding is in handen van Severin Candel. Hierbij een overzicht van het cursus aanbod van het komend seizoen. Meer informatie over de verschil lende cursussen is te verkrijgen bij Ericka Voortman, tel. 06-13614046 en te vinden op website www.dan- slaboratorium.nl. DansTheaterlessen Voorop staat het plezier om met elkaar te dansen, te spelen en te zingen. Spelenderwijs bewegen. Het seizoen wordt afgesloten met een presentatie. Kleuters - donderdag van 9.00 tot 9.30 uur in De Schakel aan de Bin- nenburg in Den Burg. Basisschool - onderbouw: woensdag van 13.30 tot 14.00 uur; midden: woensdag van 14.15 tot 15.00 uur; bovenbouw: maandag van 16.00 tot 17.00 uur in De Wielewaal in De Waal. Jongeren tot en met 15 jaar - woensdag van 15.15 tot 16.15 uur in De Wielewaal, jongeren van zestien jaar en ouder - maandagavond van 18.30 tot 19.30 uur in De Schakel. Meiden van 16 jaar en ouder - dinsdag van 15.30 tot 16.45 uur in De Wielewaal. Energy! In deze workshop staat dynamiek voorop. De dansstijl is een mix van moderne dans en Afrikaanse dans. Volwassenen - maandag van 20.00 tot 21.00 uur in De Schakel. De Kracht van het Nu Leren te vertrouwen op de (dans)kwaliteiten van het eigen lichaam. Leren de aandacht te focussen op het moment van de beweging. Volwassenen - dinsdag van 13.45 tot 15.00 uur in De Wie lewaal. Meditatieve Dans Voor wie op zoek is naar stilte en contemplatie. Een bewegingsfrase als mantra. Jongeren vanaf 16 jaar, volwassenen en ouderen - maan dag van 21.30 tot 22.30 uur in De Schakel. Vitaliteit en ontspanning In de Westerse maatschappij over heerst de gedachte dat dans alleen Poesieversjes in boekvorm Een oproep aan Texelse vrouwen in het blad Ouder worden op Texel leverde zoveel respons op, dat de Stichting Welzijn Ouderen Texel heeft besloten de binnengekomen versjes uit poesiealbums te bunde len in een boekje. Het gaat om 72 versjes, allemaal geschreven door Texelse meesters en juffen. De oud ste dateert van 1918, de nieuwste uit de jaren tachtig van de vorige eeuw. De inzendingen zijn afkom stig van heel Texel. Het boekje kost €1,50 en is te koop in de Buureton, Beatrixlaan 43 in Den Burg. De stichting is ook bereikbaar via tel. 312696 of e-mail swot@texel.com. De opbrengst gaat naar Logeerhuis Texel, waar verstandelijk gehandi capte kinderen logeren ter ontlas ting van hun ouders. iets is voor jongeren. Hoe anders is dit in Zuid-Amerikaanse landen, waar iedereen danst en zelfs tot op hoge leeftijd genoten wordt van de sensu aliteit van het lichaam. In deze lessen wordt de sensitiviteit die het lichaam in zich draagt aangesproken. Dames boven de 55 - donderdag van 9. 45 tot 10.45 uur in De Schakel. Kracht! Krachtige en energieke dans, geïn spireerd door de krijgsdansen van de Maori. Heren - maandag van 20.00 tot 21.00 uur in De Schakel. Privélessen 'No More Drama!' In deze lessen veel aandacht voor lichamelijke ontspan ning. Deelnemers leren zich te blijven concentreren op het (anatomische) lichaam, opdat zij de emoties durven beleven. 'Spotlight!' Stem- en houdingadvie zen ter bevordering van je (artistieke) optreden. Geschikt voor bijvoorbeeld seminars, managers, webpresen taties, sollicitaties, leidinggevenden, coaching, podiumkunstenaars en voordrachten. Scholen sparen voor computer De scholen in Oosterend, Oudeschild en Den Hoorn kunnen bij de plaat selijke Spar-supermarkt sparen voor een computer en computerbenodigd heden. Gedurende de actieperiode, die duurt tot en met 3 maart, geven de supermarkten een zegel voor elke €10,- aan boodschappen. De leer lingen kunnen de zegels op school op een poster plakken, waarop het verloop van de actie is af te lezen. Bij het bedenken van dit (landelijke) spaarsysteem heeft Spar bewust voor gekozen iets te doen voor de onderwijsinstellingen in de buurt. Dzmebi in Klif 12 In Klif 12 in Den Hoorn vindt zon dag een optreden plaats van de Georgische zanggroep Dzmebi. De Ipden van het kwintet volgen een opleiding aan het conservatorium van Tbilisi en hebben het doel ope razanger te worden. Dzembi (dat 'broers' betekent) legt zich toe op ontroerende, melodieuze en typisch Georgische volksmuziek. Het reper toire varieert van vrolijke volksmu ziek tot religieuze muziek en bevat romantische liedjes en zeer oude en instrumentale volksmuziek. Het optreden is deels a capella, maar ook begeleiden de leden van Dzme bi zichzelf op Georgische instru menten als pandoeri en tsjongoeri (een soort luiten), dolly (trommel) en salamoeri (fluit). Het concert begint om 20.30 uur, de toegang bedraagt €13,-. Diner voor af is mogelijk vanaf ongeveer 18.30 uur. Reserveren kan via tel. 319633 en e-mailadres info@klif12.nl. Dinsdag 5 september: Het clubgebouw van de modelspoor club aan de Emmalaan in Den Burg is van 19.00 tot 22.00 uur open voor publiek. Toegang €1,50. Om 20.15 uur begint in de kerk van De Waal een concert van Jussi Paa- nanen (viool) en Richard Heuckeroth van Hessen (gitaar). De toegang is gratis, na afloop wordt een inzame ling gehouden ter bestrijding van de kosten. Cinema Texel in Den Burg vertoont Pirates of the Caribbean 2 (aanvang 20.15 uur) en Miami Vice (20.30 uur). Woensdag 6 september: De protestantse Waddenkerk in De Cocksdorp is van 10.30 tot 16.30 uur open voor publiek. Vrijwilligers ver tellen over de geschiedenis van het gebouw. In dorpshuis De Bijenkorf in Oosterend begint om 19.45 uur een bridgedrive Deelname kost €2,50 per persoon, aanmelden kan vanaf 19,30 uur. Cinema Texel in Den Burg vertoont Garfield 2 (aanvang 14.00 uur), Mon ster House (14.15 uur), The Fast and the Furious; Tokio Drift (16.00 uur), Cars (16.15 uur), Pirates of the Carib bean 2 (20.15 uur) en Miami Vice (20.30 uur) en. Bioscoop De Kiekendief op vakan tiepark De Krim vertoont K3 en het IJsprinsesje (aanvang 16.00 uur). Donderdag 7 september: In de protestantse Waddenkerk in De Cocksdorp verkoopt vrouwenver eniging De Kaarsvlam van 11.00 tot 17.00 uur zelfgemaakte kleding ten bate van het orgelfonds. In dorpshuis De Hof aan de Nlkadel in De Koog begint om 19.30 uur een open bridgedrive. Deelname kost €2.- per persoon. Inlichtingen: tel. 06- 28787820. In theater Klif 12 in Den Hoorn brengt cabaretduo An en Jan het programma 'Nieuw op 1!' Aanvang 20.30 uur, toegang €15,-. Diner vooraf mogelijk, reserveren via tel. 319633. Cinema Texel in Den Burg vertoont Pirates of the Caribbean 2 (aanvang 20.15 uur) en Miami Vice (20.30 uur). Vrijdag 8 september: De protestantse Waddenkerk in De Cocksdorp is van 10.30 tot 13.30 uur open voor publiek. Vrijwilligers v» tellen over de geschiedenis van te gebouw Het Zeemanskerkje in Oudeschild is van 14.00 tot 17.00 uur geopend voo publiek. Vrijwilligers verzorgen rond leidingen. Tevens worden handwerker, verkocht. In De Koog begint om 16.00 uur te driedaagse evenement Texel Culinai met vandaag tot 23.00 uur een proe- verij en diverse (muzikale) optredens, onder meer van het Oudeschilder Vis- serskoor. In café De Kuip in De Koog vm* vanavond een optreden plaats sa- Amsterdamse Keessie. Cinema Texel in Den Burg vertoon: The Da Vinci Code (aanvang 18.4: uur), The Fast and the Furious; Tokio Drift (19.00 uur), Pirates of the Carib bean 2 (21.30 uur) en Miami Vies (21.45 uur). Hoogwater te Oudeschild Di. 05 06.35 en 19.05 u. Wo. 06 07.56 en 20.35 u. Do. 07 08.50 en 21.34 u. Vr. 08 09.35 en 22.47 u. Za. 09 10.46 en 23.26 u. Zo. 10 11.25 en - u. Ma. 11 00.06 en 12.10 u. Di. 12 00.35 en 12.55 u. Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoogwater. De zon komt zondag 10 septem ber op om 07.04 en gaat onder om 20.12 uur: donderdag 7 september volle maan; zaterdag 9 september springtij. TESO zet in en rond het weekeind; geregeld twee boten in en verzorgt dan ieder half uur een afvaart, zofe vanuit Den Helder als vanaf Texel, gebeurt vrijdag en maandag van 9.3] tot 16.00 uur en zondag van 14.3C tot 20.00 uur. Toch moeten aut:. mobilisten vrijdag rekening houdr met wachttijden. Die kunnen op Teö tussen 8.00 en 12.00 uur oplopen ta een uur. In Den Helder moet tusser 11.00 en 16.00 uur mogelijk een haf uur worden gewacht. Op vrijdag zijn de afvaarten van 10.00 uur vanuit Üai Helder en 13.30 uur vanaf Texel ui sluitend bestemd voor het vervoer va- gevaarlijke stoffen. Meer informal over de veerdienst is te verknjgen va tel. 369600 of website www.teso.nl TEXELSE-ScOURANT Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mall redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 - 13 67 66 50 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 - 31 41 11 E-mail info@lenr.nl Stichting ROTA. gevestigd te Amsterdam onder nummer 41196699 Abonnementsprijzen 2006: Per half jaar 35,05 33,45 (auioiratsu Per jaar €68,30 66,15 (auio™M Bij verzending naar het buitenland zi|n pcr- tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementspen ode. Workshops runen en basisenergie Joke van der Sluis uit Woerden geeft komend seizoen drie work shops in De Wielewaal. Zij begint op zaterdag 7 oktober met een cursus basisenergie. Hierin leren deelnemers over energiestromen, 'Ga je mee een slag over de markt en even kijken naar de schapen- fokdag?' nodigde een agrarische vriendin mij gisteren mee uit. Tot mijn schande moet ik bekennen dat ik er nog nooit geweest was. Het werd dus hoog tijd. Het was ook alsof het in de lucht zat dat het er die dag van komen moest. In de vroege morgen, heel toe passelijk voor op een schapen dag, hing de hemel boven het eiland al vol met de zogeheten schapenwolkjes. Donzig en wit. Het moest zo zijn, ik moest naar de Groeneplaats. Ik vond het wel leuk, al die hokjes met wolbees ten en die serieuze mannen er omheen. De ring was zo mogelijk nog leuker. Niet door het spek takel, want dat was nogal saai voor een niet-kenner. Al die stram lopende rammen, die eigenlijk niet vooruit wilden voor de meute samengedromde kijkers. Ik kon me er iets bij voorstellen: loop je daar als vent en iedereen bekijkt en keurt je en heeft wat over je manlijkheid te zeggen. Beste len denen en achterstel, royaal ont wikkeld, goed bevleesd, stug in de wol en ruim middenstuk. Dat soort kreten. En je kunt er als ram niks op terugzeggen. Het publiek rond de ring bestond voornamelijk uit loslopende overjarige en oude rammen, met het nodige com mentaar. Toevallig stond ik achter een ouder echtpaar. 'Ik snap niet dat die ram van... op nummer drie staat,zei de man. 'Hij heeft toch een rare knik in de achterpo ten. 'Ach Piet antwoordde zijn eega na een kleine pauze droog jes, 'jouw achterpoten staan ook al lang niet meer recht, hebben ze nooit gestaan ook, maar wij hebben evengoed twee prachtige jongens gefokt en als ik moest kiezen uit al die rammen hier om het hek, zette ik je zonder aarzelen op nummer één, knik in je poten of niet. Omwille van de privacy is de naam veranderd Pien Verberg Op de rug van de Western Paint- ruin Warrior van Kelly Geus toog bruid Patricia Bergwerff uit Leerdam naar het kerkje van Den Hoorn om daar in de echt te worden verbon den met John Nanlohy. Nadat het stel, dat verknocht is aan Texel, besloten had hier te trouwen, wilde de bruid bij wijze van verrassing samen met haar zoontje per paard naar de kerk gebracht worden. Er werd contact gelegd met de Eagles Ranch aan de Westerboersweg, die graag medewerking aan deze spe ciale dag verleende. Beide paarden werden extra gesopt en mooi aan gekleed. 'Het leek wel een sprook je', verzuchtte dé bruid na afloop. Voor de bruidegom en de gasten was de komst van de amazone een enorme verrassing en zij werd met applaus onthaald. iroto oanmeK«<uon chakra's en aura's. Zondag 8 okto ber volgt een cursus runen maken. Er wordt verteld over het ontstaan van de runentekens en over het gebruik ervan als orakel. Ook komt het maken van amuletten aan bod. In januari volgt een tweedaagse cursus communiceren met dieren. Deelnemers leren door middel van meditatie, visualisatie en oefenin gen dingen aan hun dier duidelijk te maken en te begrijpen wat het dier bedoelt. Deze cursus vereist ken nis van energiewerk. Het is daarom nodig eerst de cursus basisenergie te volgen. Deelname aan de cursussen basis energie en runen maken kost €75,-, inclusief lunch en lesmateriaal. Deelname aan de cursus commu niceren met dieren kost €185,- voor twee dagen, ook inclusief lunch en lesmateriaal. De cursussen gaan alleen door bij voldoende deelname (minimaal zes personen). Opgeven kan bij Joke van der Sluis, tel. 0348-420839 of via e-mailadres jokevandersluis@tiscali.nl. Koffie drinken in Buureton De Stichting Welzijn Ouderen Texel verzorgt ook in het nieuwe (winterseizoen iedere dinsdag een zogenoemde koffie-inloopochtend. Ouderen zijn dan vanaf 10.00 uur welkom in de Buureton (Beatrixlaan 43 in Den Burg) om een kopje koffie te drinken, gezellig bij te praten of een spelletje te doen. De bijeen komst zelf is gratis, de koffie kost €0,70 per kopje. Zwemdiploma's In zwembad Molenkoog in Den Burg werd vrijdag voor de laatste keer dit seizoen afgezwommen voor de verschillende zwemdiploma's. Er waren 66 kandidaten, die allemaal met een diploma naar huis gingen. Vermeldenswaard is de prestatie van volwassenen Betty Kuyper en Ruud Wetsteen, die in één sei zoen alle drie diploma's (A.B en C) behaalden. Jelle van der Duim ontbrak in het vorige overzicht. Hij behaalde op 21 juli zijn B-diploma. De geslaagden zijn: A-diploma: Jasper Bakker, Mandy Barhorst, Helga Betsema, Manon Boogaard, Maaike Bremer, Rianne van Dee, Tom Drijver, Demi Goos- sen, Rachel Gregoire, Dylan Groen, Pien Grootjen, Marieke Hegeman, Bram Kuypers, Demelza van de Meulen, Ninamarije van 't Noor- dende, Ralph Pool, Hidde Pranger, Roos Roeper, Serge Smit, Sem Ver- muë, Sanne Vlaming, Luca Wehnes, Nancy Wetsteen, Daniël van Wes- tenbrugge en Laurine de Wolf. B-diploma: Stijn Arends, Jens Bar- Tandemsprong Woman Wizard Deelnemers aan het zomerarrange- ment van Woman Wizard kunnen vrijdag een tandemsprong maken. Paracentrum Texel heeft dertig cadeaubonnen voor een tandem sprong aangeboden aan Woman Wizard, dat verwenweekends orga niseert voor vrouwen met borstkan ker. Tijdens het zomerarrangement, dat deze hele week duurt, worden verschillende workshops gegeven door Texelse vrijwilligers. De bezoe kers van het zomerarrangement krij gen overnachting aangeboden in De Merel in Den Burg. Meer informatie over Woman Wizard is te verkrij gen via Annemarie Oosterbaan, tel. 320724 (06-54916007) en is te vinden op website www.womanwizard.nl. horst, Joeri Beumkes, Lola Bo» aard, Liam Boom, Sydney Bom Mike Buijsman, Manouk Ensi Romy de Geus, Myrthe Kalf. Kampstra, Lisa van der Kooi, S<: Koorn, Tessa van Kooten, Cé Kuyper, Bram Oosterbeek, Jefl Oostra, Quirine Stapersma, li ter Stark, Sil Tijssen, Lillian Vi Sjoerd de Vries, Mike van der \Vi Saar de Wit en Indi Zandstra. C-diploma: Sarah Bakker, Alexaros Ellen, Jet Gerritsma, Kevin Josed L. Nikki Joseph, Merel Kikkert, p van Kooten, Betty Kuyper, Am Kris Smit, Sharon Trap, Merel Vfd Ruud Wetsteen, Gisella Zege Liselotte Zijm, Max van Zooiinca Areke van Zuilen. Time Out open Jongerencentrum Time Out aai Wilheminalaan in Den Burg beo maandag aan het nieuwe se®* Jongeren van 12 tot en met 18? kunnen er maandag en woensï terecht van 19.30 tot 22.00 uurS vrijdag van 20.00 tot 0.00 uur IdeS voor het nieuwe seizoen kunnen deze avonden worden doorgeg» of worden gestuurd naar e-mée* sjakjus@hotmail.com. Informatie® de popkelders is te verkriigen Öj* tin Segerink, tel. 06-53156385. Koor Melodei hervat repetities Melodei. het koor van de Kd ting Welzijn Ouderen Texel, l^j woensdag 13 september de rep* ties. Onder leiding van Hans Kief wordt wekelijks vanaf 14.00 geoefend voor de optredens geregeld worden gegeven. Mew»

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 2