TEXELSE J couRANT Texel trekpleister marathonrijders Plezier en fanatisme tijdens samengestelde menwedstrijd Dekker scoort voor en tegen ZDH Texel'94 verzuimt kansen te benutten De Koog boekt fraaie zege op koploper SVO overklast tegenstander na rust Texel fonds ■T DINSDAG 26 SEPTEMBER 2006 belangstelling dit weekend voor de samengestelde menwed strijd die zaterdag en zondag terd verreden. Liefst 84 combi nes namen deel aan het paar- oensportevenement en dat had- jen er nog veel meer kunnen zijn, het niet dat de organiseren de menvereniging tussen Wad en Duin een wachtlijst heeft moeten instellen, omdat de belangstelling te groot is geworden. Degenen ie wél aan de start verschenen, «aren afkomstig uit heel Neder- tot en met Limburg aan toe. De echte liefhebbers waren al ruim mor aanvang van het evenement men de aanmeldingen binnen voor het komend jaar, een jubileumeditie waarvan de organisatie iets bijzon ders wil maken. Menners, organisatie en toeschou wers hadden over geluk niet te klagen. De weergoden deden hun uiterste best om het de liefheb bers naar de zin te maken. De paar druppels die zaterdagmiddag vielen en waardoor het parcours plaat selijk wat glad werd, deden weinig afbreuk aan het evenement. Vol gens traditie werden zaterdag het vaardigheids- en dressuuronderdeel verreden. Vaardigheid op het terrein bij de manege en voor de dressuur waren bij hoeve Anja aan de Wes- aar Texel gekomen en hadden er terweg drie parcoursen uitgezet. De terpo Daalder in actie tijdens de vaardigheidsproef. ots zelfs een vakantie aan vast loopt. Hun verblijfplaats was herkennen aan de grote en vaak arige trailers waarmee ze hun avoeters mee naar het eiland sdden genomen. Ze waren met twee- en enkelspannen geko- "en en paarden en pony's in vele Korten en maten. Een bonte ver- cheidenheid, waarvoor de organi se een indeiing in twaalf catego- réën had gemaakt, waarbij ook een nderscheid gemaakt werd tussen ibyisten die hier en daar een «•athon meenemen en gedreven tnners, die aan alle samenge- Eöe menwedstrijden meedoen en mrde punten rijden. Een lust voor fc oog vormde bijvoorbeeld het wspan Friese paarden waarmee controleren stonden langs het tra- Ranzijn naar Texel was geko- ject en bij de hindernissen meerdere Bi. Met zijn aanspanning was hij waarnemers, waardoor er alles bij weken geleden eerste gewor- elkaar wel zo'n vijftig vrijwilligers 5r op het wereldkampioenschap bij de wedstrijd waren betrokken, •x' gehandicapten. De koetsier Bij de hindernissen, die zo snel aan één hand namelijk vier xers en weet dankzij een speci- handschoen de leidsels deson- Eiks goed te hanteren, zoals hij lal ook demonstreerde op Texel. ^meldenswaardig is ook de pres- kvan een 75-jarige koetsier, die Mens ingewijden reed als een 25- roe. De samengestelde wedstrijd -het eiland, waarvan volgend jaar 25ste editie wordt gehouden, "et bij de menners altijd bijzon- fc belangstelling, waarmee de cge animo is verklaard. Nu al stro- dressuur mag er dan niet spectacu lair uitzien en weinig kijkers trekken, voor de punten telt dit onderdeel wel degelijk mee, reden waarom er veel werk van werd gemaakt. Meest spannend was de marathon, waarbij de aanspanningen zondag zes hindernissen moesten nemen en daartussen de nodige proe ven doen, waarbij onder meer de hartsiag en de temperatuur van de paarden werd gemeten. Want de gezondheid van de dieren staat bij de organisatie hoog in het vaan del. Zo waren er bijvoorbeeld ver plicht rustmomenten ingelast. Als een paard tijdens een traject te lang in draf liep, kreeg de combinatie strafpunten toegekend. Om dit te 903 oranje, 793 oranje, 85 groen en mogelijk foutloos moesten worden aangelegd, ging het er fanatiek aan toe. Zelfs buitenstaanders kon de niveauverschillen zien. Waar de ene menner de aanspanning vlot de juiste route liet afleggen, moesten anderen meerdere pogingen doen om hun paarden de juiste koers langs de versperringen te laten afleggen. Achter op de marathon wagen zorgde een helper [groom er door de verdeling van zijn of haar gewicht niet alleen voor dat het rijtuig in de haarspeldbochten met beide wielen op de grond bleef, de assistent gaf ook bijstand als de koetsier de route even kwijt was of als de paarden niet uit zichzelf de bocht konden nemen. In enkele gevallen ging een combinatie in een hindérnis de fout in, waarna diskwa lificatie volgde. Ondanks het spek takel gingen er geen wagens op hun kant, slechts eenmaal werd een wat al te enthousiaste koetsier van de bok gelanceerd. Maar die kon op eigen kracht zijn positie weer inne men. De organisatie spreekt ook daarom van een vlekkeloos ver lopen evenement, dat veel kijkers heeft getrokken. Om het kijkplezier te verhogen waren bij de manege, Anja- en bij Immetjeshoeve voor het eerst twee hindernissen bij elkaar gezet, zodat het publiek langer op één plek kon blijven. Gezien het grote aantal categorieën kan niet van één overalIwinnaar wor den gesproken. Vermeldenswaard ijn de prestaties van de negen ëxelse aanspanningen. Hans Jim- n.,nk werd tweede in de eerste klasse tweespan paarden, Alpine Bakker tweede in de categorie een enkelspan pony's (hobby). In deze klasse viel Kim Kooger als vierde net buiten de prijzen. Wendy van Elck werd in de klasse hobby enkel- span paarden eerste en Margo Daal der derde in de klasse dubbelspan paarden hobby. In deze klasse werd Frans Bakker vierde. Hans Boom eindigde als derde bij de enkelspan paarden (hobby). Cees Bakker werd in de klasse dubbelspan paarden gediskwalificeerd. Piet Beers had het zwaar in klasse twee enkelspan paarden en werd vijfde. De organi satie meldt dat drie prijzen niet zijn afgehaald. Het betreft lotnummers n tot het uiterste, zoals hier bij ZDH heeft de kans op revanche na de zeperd van vorige week tegen KSV maar half aangegre pen. Tegen Oudesluis speelden de Zwaluwen op eigen veld een aardige eerste helft, maar in de tweede helft vervielen ze in oude fouten, waardoor de tegenstan der zelfs met een man minder een - verdiend - gelijkspel (1-1) in de wacht kon slepen. Niels Dekker speelde een hoofdrol door zowel voor zijn eigen ploeg als voor de gasten te scoren. De wedstrijd kende een daverende opening. Eén van de spitsen van Oudesluis nam de bal uit een verre trap ineens op zijn schoen. Keeper Chris Stolk was kansloos, maar het leer trof met een dreunende knal de lat. Wakker geschrokken probeerde ZDH daarna met verzorgd voetbal bij het andere doel te komen. Dat lukte soms aardig, maar te vaak ook werd met verre passes vruch teloos geprobeerd spitsen Justus Zegel en Maurits Lap in stelling te brengen. De scheidsrechter viel op doordat hij nogal gemakkelijk gele kaarten gaf. Bij ZDH kreeg Erik Wuis er één toen hij een tegenstander aantikte en Maurits Lap wegens doorgaan op de keeper. Een speler van Oudesluis had kritiek op de arbiter en dat werd evenmin geac cepteerd. Halverwege de eerste helft kwam ZDH na een knappe aanval op voorsprong. Peter Eelman kapte een tegenstander uit en lanceer de Erik Wuis, die met een afge meten voorzet de scorende Niels Dekker bereikte. De grensrechter van Oudesluis vlagde voor buiten spel, maar de scheidsrechter, die de reputatie van zijn als partijdig bekende staande assistent kende, ging af op zijn eigen waarneming en keurde de treffer goed. In het vervolg gingen de Zwalu wen nog wel op zoek naar een tweede goal, maar het ontbeerde hen aan doortastendheid om het de tegenstander echt moeilijk te maken. Ook de tegenstoten van Oudesluis hadden weinig om het lijf. Vlak voor rust laaide de strijd weer even op, toen een aanvaller van de bezoekers ZDH-aanvoerder Bies- boer bruut van achteren neertrapte. De scheidsrechter had geen andere keuze dan de boosdoener met een rode kaart van het veld te sturen. Ondanks alle goede bedoelingen speelde ZDH een matige tweede helft, met te plechtstatig voetbal en slordige combinaties. Omdat Oudesluis zich niet zomaar gewon nen wilde geven, bleef het spannend. Een dubieuze arbitrale beslissing was de inleiding tot de gelijkmaker. De leidsman negeerde bij een uitbal het advies van zijn assistent Wilco Bakker en besloot tot ontsteltenis van de thuisploeg dat Oudesluis Voetbalprogramma Donderdag 28 september: Texelse pupillencompetitie: Vitesse-Roda 17.00 Zaterdag 30 september: Texel'94 B1-BOL B1 13.00 Zwaluwen 30 B2-Texel'94 B2 12.00 Texel'94 B3-Schagen B2 13.00 Geel Zwart B1-Oosterend B1 13.15 De Koog B1-DTS B1 11.30 Limmen MB1-Texel'94 MB1 14.30 Texel'94 MB2-Nieuwe Niedorp MB1 11.45 Texel'94 MB3-Meervogels MB1 11.30 VIOS-W C2-Texel'94 C1 14.30 Texel'94 C2-Schagen C2 13.15 ZDH C1-Oosterend C1 12 00 Succes C2-De Koog C1 14.00 Texel'94 D1-Oosterend D1 10.30 Dirkshorn D1-Texel'94 D2 10.00 Texel'94 D3-ZAP D2 11.30 DTS D3-Texel'94 D4 12.00 Oosterend D2-Den Helder D6 12.30 Den Helder D3-De Koog D1 9.30 Hellas Sport G1 -Texel'94 G1 11.30 mocht ingooien. De Hoornders lie ten zich verrassen door de snelle spelhervatting, maar leken het geluk te hebben dat Niels Dekker nog red ding kon brengen. Hij schoot de bal echter onbedoeld snoeihard in het eigen doel. ZDH perste er daarna nog een slot- offensief uit. Jelmer Bomas schoot de bal in het zijnet en mikte bij een kopbal net te hoog. De beste kans was voor Dekker, die van dicht bij tegen de keeper schoot. Ook voor het doel van Stolk deden zich hachelijke situaties voor. Uit een corner werd de bal van de doellijn getikt door Stolk en Peter Eelman gooide zich daarna in de baan van een schot. De bal kwam hard aan. want toen de wedstrijd al was afge lopen klaagde de verdediger nog over pijn in de borst en werd tot een doktersbezoek besloten. In de score kwam geen verande ring. Zondag gaat ZDH op bezoek bij SSV, dat na vier wedstrijden zonder punten onderaan de ranglijst staat. 133 oranje. De prijzen kunnen op maandag 2 oktober worden afge haald op boerderij Hunsingo aan de Postweg. Tekst en foto's Gerard Timmerman Een vierspan pony's (Welsh) Jalving en Mascha Eelman. Jannes Kinds uit Drenthe met achterop Texelaars Bente kKoog heeft zondag in Petten zaken gedaan tegen de ^knamige koploper. De ploeg trainer Hans van der Park Ja w dankzij een treffer van Mau- fcLjuM de Groot met 3-2 en ver- Herde daarmee na enkele teleur- 'sllende nederlagen de eerste «iten in de vijfde klasse. :|foog trad aan zonder de gebroe id Roelf en Pim Siebinga, die "everplichtingen hadden, maar weer beschikken over Peter -°rn. die pas zijn eerste 'jm- stitiewedstrijd speelde. Hoewel s bovenaanstaande Petten een ^chte tegenstander was, waren Kogers hoopvol gestemd. Zoals beetje traditie begint te wor- bij belangrijke uitwedstrijden, -en ze met de discotouringbus r:a' had toch nog toe steeds de winst opgeleverd, vier verdedigers, vijf midden in "bers en Maurice de Groot als spits begonnen de gasten jichtig. Peter Koorn en Tristan hadden de taak de snelle '•sen af te stoppen. Al snel bleek 5 Petten niet voor niets koplo- J was. De thuisploeg bouwde 3 verzorgd spel aan een veld dicht. Doordat De Koog goed ^gamseerd bleef spelen, leverde ^hter geen grote kansen op. 'ien minuten werd het zowaar 'toen Bart-Jan Grisnigt na een e counter via Marcel Boone en 1 Siebinga uit de eerste de beste Rijkheid scoorde. "1 het vervolg had Petten een *™ficht, maar hield De Koog voldoende spelers achterin elk gevaar te bezweren. Na balt uur brak Grisnigt gevaarlijk 6,1 verraste hij de keeper met een fraai schot, dat helaas voor de Koger echter de paal trof. Enkele minuten later was het alsnog raak. Ben Siebinga soleerde over de as van het veld naar voren en schoot de bal met een droge knal via de binnenkant van de paal in het doel. Met twee doelpunten uit drie kan sen toonde De Koog zich uiterst productief. In de laatste minuut van de eerste helft kreeg Petten einde lijk een eerste kans, maar keeper Steven van Beek had weinig moeite met de van twintig meter afstand op doel geschoten bal. In de tweede helft speelde Petten met drie spitsen, waardoor De Koog gedwongen werd de verdediging te reorganiseren. De thuisploeg pro fiteerde van de onrust die even ontstond door direct een gevaarlijke aanval op te zetten. Danny van der Park bracht met een overtreding eerst nog redding, maar uit de vrije trap die Petten daarmee verdiende werd de bal alsnog in het doel geschoten. De Koog had het zwaar, maar routi niers Pieter List en Arie van der Vis hielden de verdediging overeind. Zelf creëerden de gasten weinig kansen. Spits De Groot stond hele maal alleen voorin en was slecht bereikbaar. Doordat Petten ook wei nig stootkracht toonde, bleef het lang 1-2, maar in de zeventigste minuut kwam de thuisploeg toch op gelijke hoogte, nadat de handige midvoor in een duel met Danny van der Park opnieuw een vrije trap had versierd en de bal vanaf vlak buiten het strafschopgebied feilloos werd ingeschoten. Trainer Van der Park nam maatre gelen en bracht Jeroen Backer in als vervanger voor routinier Marcel Boone, met de bedoeling zelf ook weer eens een aanval op te zetten. Met succes, want na een lange rust van Peter Koorn kreeg Backer al snel een kans. In de hoop een penalty te verdienen, liet hij zich vallen, maar de scheidsrechter liet zich niet foppen. Tristan Ellen haal de met een overtreding het gevaar uit de tegenaanval van Petten en werd gestraft met een gele kaart. Even later overkwam Arnold Kaer- cher hetzelfde. Ook Petten greep een paar keer naar onreglementaire middelen, wat de ploeg op drie gele kaarten kwam te staan. Zware over tredingen werden begaan op Ellen en Kaercher. De slotfase was erg spannend. De Kogers vochten zich leeg, waardoor het spel op en neer golfde en het doelpunt aan beide kanten kon val len. Twee minuten voor tijd sloeg 'goudhaantje' Maurice de Groot toe, nadat de keeper hem op riskante wijze op het verkeerde been had willen zetten, maar opzichtig blun derde. De Groot had daarna weinig moeite de bal in het lege doel te schuiven en daarmee zijn derde treffer van het seizoen te scoren. Een speler van Petten werd zo boos dat hij zich afreageerde op Kaercher. Met een tweede gele kaart werd hij vervolgens uit het veld gestuurd. In de laatste minuten probeerde Petten nog wel ijzer met handen te breken, maar Pieter List en Danny van der Park vormden een sterk centraal duo, dat vrij simpel op de been bleef. De Koog ontdeed zich dankzij de eerste drie punten van het seizoen van de laatste plaats en gaat zon dag hoopvol op bezoek bij Wierin- gerwaard Texel'94 is in de thuiswedstrijd tegen Dirkshorn niet verder geko men dan een gelijkspel (1-1). De Texelaars waren het grootste deel van de wedstrijd beter en kre gen ook flink wat kansen, maar mochten uiteindelijk nog blij zijn dat Jeroen Vlaming zijn ploeg tien minuten voor tijd alsnog een punt bezorgde. Texel'94 stond vol goede moed aan de aftrap. Een overwinning zou de aansluiting met de koplopers bewerkstelligen. Dirkshorn wenste echter niet aan het Texelse feestje mee te werken. De voor de eilan ders onbekende tegenstander beet meteen vanaf het beginsignaal flink van zich af en kwam door een misverstand in de verdediging van Texel'94 zelfs op voorsprong door een doelpunt van de totaal vrijgela ten spits Martin Bloothoofd. Een vervelende verrassing voor de in een nieuw tenue spelende Texelaars, die in het vervolg tracht ten met veel inzet de stand gelijk te trekken. Ze speelden echter te gehaast en te onnauwkeurig om het felle en energieke in problemen te brengen en verspeelden bovendien geregeld de bal. Toch kreeg spits Michiel Valk een grote kans, toen hij oog in oog met dé keeper ver scheen. Zijn afwerking liet echter te wensen over. Omstreeks de 25ste minuut ont snapte de thuisploeg aan een gro tere achterstand. Keeper Dennis Schouwstra was bij een schot kans loos, maar zag de bal tot zijn geluk via de onderkant van de lat weer het veld in stuiten. Texel'94 stichtte in deze fase wel gevaar met een serie hoekschoppen, maar had de pech dat de bal daarbij steeds net over of naast het doel verdween. Vijf minu ten voor rust werd de hard wer kende Valk onderuit gehaald, wat de boosdoener op een gele kaart kwam te staan. De trap leverde niets op. Even later schoot één van de spitsen van Dirkshorn de bal uit een vrije trap keihard in het muurtje spelers dat het doel beschermde. Met Gor Hakobjan en Jeroen Vla ming als vervangers voor de Een fenomenale tweede helft, waarin de tegenstander volledig werd overklast, bezorgde Ooste rend zondag een prachtige over winning op SSV uit Stompetoren. Op het eigen sportpark Sieme Keyzer werd het 6-2 voor de gast heren. Sil van Dijk en Dick Hooyschuur konden door een blessure en werk zaamheden niet meedoen. Trainer Jitze Beintema kon echter over 13 spelers beschikken en had dus keu ze genoeg. De Oosterenders waren op hun hoede, want de tegenstan ders stonden puntloos onderaan en de vrees bestond dat ze daar juist tegen SVO verandering in wilden brengen. Maar hoewel ze gewaar schuwd waren en het aan inzet niet onbrak, was het spel aanvankelijk nogal rommelig. De strijd speelde zich hoofdzakelijk op het midden veld af en kansen deden zich nau welijks voor. Gaandeweg trok Oosterend met meer overtuiging ten aanval. Een belangrijke rol was daarbij wegge legd voor de snelle Chris Ellen, die naast Ger Vlaming in de spits stond. Na twintig minuten deed de eer ste goede mogelijkheid zich voor. De keeper van SSV onderscheidde zich echter door eerst een schot en daarna ook de rebound onschade lijk te maken. Bij de derde poging raakte Rutger Zoetelief niet meer dan de ballenvanger. Eddy en Chris de Vries mochten het beiden probe ren met een vrije trap vanaf de rand van het strafschopgebied, maar ook in deze gevallen stond de keeper zijn mannetje. Tien minuten voor rust beging verdediger Jan Bloem een fout. Hij kon de bal eenvoudig wegschieten, maar legde deze pan klaar voor de spits van SSV. Marco Drijver, die de geblesseerde Wouter van Strien verving, liet op zijn oude dag echter zien het keepen nog niet verleerd te zijn. Hij ging met een zweefduik naar de hoek en tikte de bal via de lat over het doel. Even later sloeg SVO toe. Chris Ellen werd vanaf het middenveld gelan ceerd, was zijn tegenstander te snel af en schoot beheerst in. De thuisploeg maakte de fout door de tweede helft veel te slap te beginnen. Een slordige pass in de derde minuut werd onderschept door SSV'er Jeroen Klooster, die beheerst raak schoot. De Ooste renders schoten wakker en pro beerden orde op zaken te stellen Opvallend was het verschil. Wilde er in de eerste helft maar weinig luk ken, na rust werd het spel van SVO beter en beter. Ten slotte werd de tegenstander zelfs geheel overklast. Na een kwartier kwam Oosterend op voorsprong. Ger Vlaming werd vanaf het middenveld aangespeeld, passeerde twee tegenstanders en had toen kunnen afspelen op de geheel vrijstaande Rutger Zoete lief. Hij punterde echter en zag de bal met een gelukje via een ver dediger In het doel belanden. Een paar minuten later was Vlaming niet zelfzuchtig. Hij zette voor op Chns Ellen, die beheerst raak schoot. Terwijl bij SSV de gezichten steeds somberder stonden, bouwde Oos terend enthousiast verder aan een grotere voorsprong. Voor de vierde treffer had de thuisploeg hulp nodig van een tegenstander, die de bal uit een voorzet van Bart Tuitman ver keerd raakte en keihard achter zijn eigen keeper schoot. Spits Jeroen Klooster scoorde dankzij een slip pertje in de Oosterender verdediging nog een tweede doelpunt, maar de gastheren raakten daarvan niet van streek. Vanaf de aftrap zetten ze de mooiste combinatie van de middag op. Via negen spelers belandde de bal bij Ger Vlaming, die prachtig over de keeper stiftte. Daarna werd Vlaming gewisseld voor Arjan Kiewiet, die direct een dot van een kans kreeg, maar op de doellijn net even te lang aarzei- de, waardoor een verdediger red ding kon brengen. De Oosterenders konden er echter met genoeg van krijgen en zetten tot vermaak van de vele toeschouwers de ene na de andere aanval op. Uiteindelijk maakte Kiewiet het half dozijn vol. door een fraaie voorzet van Bart Tuitman koppend tot doelpunt te verzilveren. Geruggensteund door deze mooie overwinning speelt Oosterend zondag op eigen veld tegen Sint Boys, de enige ploeg in de zesde klasse die nog geen punt verloren heeft. Texelse pupillencompetitie: AZ-Oosterend F1 Heerenveen-De Koog F1 Vitesse-SVC F1 Liverpool-ZDH E2 De Koog E1-Manchester Chelsea-Oosterend E1 Blackburn-ZDH E1 Arsenal-Fulham 9.00 9.00 9.00 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 Zondag 1 oktober: Texel'94-Petten 14.00 Wieringerwaard-De Koog 14.00 Oosterend-Sint Boys 14.00 SSV-ZDH 14.00 Texel'94 2-Foresters 3 12.00 Geel Zwart 3-Texel'94 4 13.00 Watervogels 4-Oosterend 2 11 00 Oosterend 3-Den Helder 5 12.00 DWOW 4-De Koog 2 14.00 DWOW DA1-Oosterend DA1 12.00 De Koog DA1-N. Niedorp DA1 13.30 Texel'94 MA1-Castricum MA1 12.00 Recreatievoetbal: Texelse Boys-Oosterend 10.30 De Koog-Texel'94 10.30 Voetbaluitslagen Zaterdag 23 september: HCSC B1-Texel'94 B1 Texel'94 B2-Koedijk B3 BKC B2-Texel'94 B3 Sint Adelbert B1-De Koog B1 Oosterend B1-Callantsoog B1 Bergen MB1 -Texel'94 MB2 LSW MB2-Texel'94 MB3 LSW C2-Texel'94 C1 Succes C2-Texel'94 C2 De Koog C1-ZAP C3 Oosterend C1-WGW C2 ZDH C1-Succes C1 DWOW D1-Texel'94 D1 Texel'94 D2-Petten D1 3-3 5-1 4-3 3-4 4-0 8-1 12-1 2-3 0-4 8-0 1-1 1-8 1-5 8-5 Wieringerwaard D1-Texel'94 D3 5-0 geblesseerde Marcel Ris en Ruben Boogaard begon Texel'94 feller en attractiever dan in de eerste helft. Doordat de eindpass voortdurend onzuiver was, ontstonden echter geen grote scoringskansen. Gaan deweg bezondigden beide teams zich steeds vaker aan overtredin gen. wat het spel niet ten goede kwam. De Texelaars drongen aan, maar stuitten voortdurend op de sterk spelende keeper van Dirk shorn. Behoudens een enkele coun ter moesten de gasten zich beper ken tot verdedigen. Tien minuten voor het einde viel eindelijk de verdiende gelijkmaker Jeroen Vlaming bemachtigde dicht bij de vijandelijke goal de bal en frommelde het leer in een kluwen van spelers buiten bereik van de doelman in het net. In de slotfase ging de thuisploeg nog op jacht naar de volle winst, maar met de rug tegen de muur wist Dirkshorn zich staande te houden. Zondag speelt Texel'94 op eigen terrein tegen Petten. Texel'94 D4-Berdos MD1 De Koog D1-SVAP D1 Oosterend D1-W'meer D1 BKC D2-Oosterend D2 LSW MD1-Oosterend MD1 Texel'94 G1-Roda'23 G1 Texelse pupillencompetitie: De Koog F1-Vitesse Oosterend F1-Heerenveen F1 Oosterend E1-SVC E1 Manchester-Chelsea ZDH E2-De Koog E1 Arsenal-Liverpool Fulham-ZDH E1 21-0 6-0 3-6 0-7 1-6 3-4 8-1 8-0 4-4 7-2 1-8 2-5 5-2 Zondag 24 september: Texel'94-Dirkshom 1-1 ZDH-Oudesluis 1-1 Oosterend-SSV 6-2 Petten-De Koog 2-3 Meervogels'31 2-Texel'94 2 5-2 JVC 3-Texel'94 4 2-2 Wiron 3-Texel'94 5 3-6 Sint Boys 4-De Koog 2 6-1 Oosterend 2-Sint Boys 3 uitgesteld Flevo 5-Oosterend 3 1 -6 St Adelbert DA1 -Texel'94 DA1 1 -5 De Koog DA1 -LSW DA2 0-2 N. Niedorp DA1 -Oosterend DA1 0-10 Programma zaalvoetbal Woensdag 27 september: 17.10 ZDH C1-Krim C2 17.50 RAB C1-De Koog C1 18.30 Klif D2-RAB D2 19.20 Klif (d) 2-Wieringen 2 20.10 Klif 7-Klif 5 21.00 Klif 4-Texel 7 21.50 De Koog 3-Knm 5 Zaaldienst. ZDH RAB Klif Klif (d) Franch. Douma Douma Texel Donderdag 28 september: 18.15 Sportsh. D1-SVO D2 Sportsh 18.55 Klif D1-RAB D1 19.35 SVO 3-De Koog 2 20.25 Texel 3-Klif 3 21.15 Krim 4-RAB 4 22.05 RAB 3-Sportshop 2 Zaaldienst: Klif Douma Kuipers Kuipers Arnout Klif Vrijdag 29 september: 17.10 De Koog C2-Krim C3 De Koog 17 50 Sportsh. C1-Krim C1 Sportsh 18.30 SVO 4-Texel 6 V.Beek 19.20 Krim 1-SVO 2 Arnout 20.10 Texel 2-Krim 2 Bakker 21.00 SVO 1-Klif 1 Kuipers 21.50 Krim 3-Sportshop 1 Sangers Zaaldienst: De Koog Uitslagen. Hoofdklasse: Sportshop 1 -Oosterend 1 3-5; De Knm 2-Klif 1 0-7, Oosterend 2-Tekel 2 4-8; RAB 2-Mantje 2 2-4; De Krim 1-Mantje 1 1-12, RAB 1-De Krim 3 7-5. Eerste klasse: Oosterend 3-RAB 3 4-5. Klif 2-De Koog 2 2- 6. Mantje 3-RAB 5 4-5: De Krim 4-De Koog 1 2-6 Tweede klasse Texel 7-Texel 4 5-4, Klif 6-Klif 4 2-3. Klif 5-Texel 5 2-6 C-Jeugd: De Krim C3-De Knm C1 0-5. RAB C1-Sportshop C1 0-6. De Krim C2-De Koog C2 9-3; De Koog Cl-ZDH C1 15-0. D-Jeugd: Geen wed strijden E-Jeugd- Oosterend E1-Sportshop E1 3-9; Mantje E1-RAB E1 5-6 Samen werken aan de Texelse samenleving

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 7