AyJ I f y* f TEXELSE 2 COURANT - t Wat T zeggen wou... Marit nieuwe blogger scholierenweblog TC oPIENie (j eslaagd Agenda teso DINSDAG 3 OKTOBER 2006 WsL •v i Dansfilm Rekenwonders? Altijd is er door het vorige college van b en w geroepen dat verbouw van het huidige gemeentehuis net zo duur was als het bouwen van een nieuw gemeentehuis. En wat schetst mijn verbazing? Plotseling is het mogelijk het huidige gemeen tehuis te verbouwen voor vijf mil joen, in plaats van voor tien of elf of twaalf. Dan kunnen ze weer twintig jaar vooruit en voldoet het aan de eisen van de ARBO. Ra ra hoe kan dit? Hoe komt dit over op de burge rij? Als volksverlakkerij. Om bij mijzelf te beginnen: ik voel me besodemieterd, en ik zal in het midden laten door wie. Dit geldt natuurlijk ook voor verschillende In Cinema Texel is donderdag nog tweemaal de korte dansfilm Profun- dezas incertos van Ericka Voortman te zien. In de film dansen Eva Groot, Lauri Brons en Mare en Roos Hilstra op verschillende lokaties. De voor stellingen beginnen om 16.30 en 17.30 uur, de toegang is gratis. In november wordt de film vertoond in het theater in Hoorn. Avond over borstvoeding Rachel Kruk, contactpersoon van de Vereniging Borstvoeding Natuur lijk (VBN), houdt in november twee contactavonden voor voedende moeders. Op deze avonden worden ervaringen, vragen en ideeën uitge wisseld en wordt informatie gege ven. De avonden worden gehouden raadsleden, niet voor allemaal. Er op woensdag 8 en 10 november, Marit Rijk schrijft de komende twee weken het weblog. (Foto Pip Barnard) Het weblog www.texelsescholieren. web-log.nl wordt de komende veer tien dagen bijgehouden door Marit Rijk (17) uit Den Burg. Zij zit in 5 HAVO en heeft ook buiten school veel interesses. Zo volgt zij bal letlessen op de Muziek- en Dans school, waar ze sinds kort zelfs op spitzen mag dansen. Daarnaast neemt ze les in het maken van kleding en is ze een groot liefheb ber van de Gothic Lolita-stijl, een kledingstijl uit Japan, die niet sexy, maar eerder bedekkend en schat tig wil zijn. Sinds deze zomer loopt ze modeshows voor een winkel die deze kleding verkoopt. Ze leest veel (vooral fantasy en manga strips) en luistert naar (voor- jsjcholieren web-log namelijk Japanse) popmuziek. Ze gaat vaak naar meetings van inter netforums en online-werelden.Ver- der is ze de trotse eigenaresse van een Asian Ball Joint Doll, een pop waarvan alle ledematen en gewrich ten afzonderlijk kunnen bewegen. 'Het lijkt me erg leuk hier meer over te kunnen vertellen.' Na de start van het weblog is het uiterlijk de afgelopen twee weken flink bijgewerkt door Maarten Kulk, de eerste blogger. Meerdere sug gesties ter verandering bracht hij naar voren, zo veranderde kleur gebruik en lay-out onder zijn regie. Hij is nu bijna tevreden over het resultaat: 'Ik zat nog te denken om de zwarte regel minder zwart te waren altijd kritische raadsleden, maar ook raadsleden die klakkeloos achter het standpunt van b en w bleven staan. De b van b en w heeft ook altijd beweerd dat alles afge dekt was, dat het geld op de piank klaar lag. Nu is de plank schijnbaar bezweken onder het vele geld. Weg geld. In ieder geval er is veel tekort. En het is schijnbaar nog erger dan we denken, want er is heel veel tekort. Dat roept toch vraagtekens bij me op. Misschien moet er eens een parlementaire enquête gehou den worden, want er is wel erg veel maken.' Na al zijn berichten, over geld over de balk gesmeten door de meest uiteenlopende onderwer pen, heeft Maarten gisteren zijn laatste bericht geplaatst. Hij kreeg positieve reacties op zijn weblog: 'Veel van mensen die het in de krant gezien hadden en ook dat het een leuke foto was.' Nu hij terugkijkt, is hij tevreden over het resultaat: 'Het ging uiteindelijk vrij goed, maar ik vond wel dat de eerste stukken beter waren dan de laatste.' Hij heeft voor zijn bijdrage een bioscoopbon van Cinema Texel ontvangen. ik zeggen wou... Parkeren Nog niet zo lang geleden kregen sup porters van Texel'94 en ouders die hun kinderen naar het veld brachten op de Haffelderweg parkeerbonnen omdat je daar niet parkeren mag. Het bestuur van Texel'94 heeft toen bekend gemaakt dat leden en sup porters alleen op de eigen parkeer plaats en op de parkeerplaats aan de Emmalaan mogen parkeren. En dat heeft geholpen. Maar sinds de opening van Stayo- kay (nu een maand geleden) wor den er auto's aan beide kanten van de weg en zelfs in het openbaar groen geparkeerd. Waar zijn politie en parkeerbeheer? Nog met gezien. Zondag stonden er 25 auto's op de eigen parkeerplaats van Stayokay (meer kunnen er ook niet staan). Op de openbare weg, in het openbaar groen en op de stoep stonden 34 auto's. Dit is niet alleen onveilig voor fietsers en tegemoetkomend verkeer, het is ook geen gezicht in het Hogeberggebied. Nu is het zo dat ieder hotel voor eigen par keergelegenheid moet zorgen, zoals omschreven in het bestemmings plan. Is hier een fout gemaakt met het afgeven van de bouwvergunning of is de gemeente nog steeds in de veronderstelling dat de gasten van Stayokay met het openbaar vervoer of op de fiets komen (zoals eerder door de gemeente beweerd)? Het lijkt dan ook een taak voor de direc tie van Stayokay de gasten erop te wijzen dat er honderd meter ver derop een parkeerplaats is. H. Snoek jr., Den Burg. Curatele 'Gemeente onder curatele provin cie'. Een idee dat je het schaam rood naar de kaken doet stijgen. Zijn eilandbewoners dan toch domme, blatende schapen die hun eigen huishouding niet naar behoren kunnen runnen? Het idee dat op Texel alles lekker simpel en gemoedelijk middeleeuws is, is een image dat we omhoog proberen te houden om toeristen naar ons geliefde eiland te lokken Zodra het echter waar gaat wor den dat we de capaciteiten mis sen om als zelfstandige mensen mee te draaien in het circus van de wereld, kortom dat we werke lijk sukkels zijn, is het geen leuk verhaal meer. Waar ging het mis? Hierover denkend liep ik vanmor gen een bekende supermarkt bin nen en ineens vielen mij de schel len van de ogen. Het is warempel geen wonder dat mensen soms van de leg zijn. Met de paplepel gieten bepaalde winkels ons de seizoensverwar ring in. Want twee oktober, en wat ziet mijn lodderig oog? Specu laasbrokken, pepemoten en cho coladeletters! En dat terwijl de herfstvakantie nog een eind weg is en de bladeren nog moeten vallen om de maan op zijn Sin- terklaas' door de bomen te laten schijnen, Sint Maarten zijn mantel nog heel heeft en zelfs Sinterklaas op zijn gemak in hemdsmouwen in zijn tuin een chocoladesigaar zit te roken. Volkomen in de war geraakt door het te vroeg gear riveerde lekkers loop ik even ver derop verdwaasd een andere win kel binnen en zie daar warempel kerstattributen uitgestald. Ballen, slingers en engeltjes. Lopen ze hier nu zo ver vooruit of zijn ze ruim tien maanden achter? Ik kan van de weeromstuit niet meer helder denken. Welke datum heb ben we vandaag? En dan ineens dringt de vraag zich op: heb ben degenen die verantwoordelijk zijn voor het gemeentelijk budget misschien te vroeg chocoladelet ters gegeten en toen gedacht dat Sinterklaas al in het land was? Zou het helpen als zij geen cho coladeletters meer mogen eten voordat de begroting sluitend is? Zouden we om te helpen mis schien bepaalde winkels onder curatele moeten stellen tot hun aanbod weer gewoon aansluit bij de culturele kalender? Pien Verberg Ierse dans In de Muziek- en Dansschool wordt zaterdag 7 oktober een workshop Ierse dans gegeven door Jarno de Leeuw fin 2004 docent bij het Iers Festival). Er wordt aandacht besteed aan de basisstappen, waarbij gewerkt wordt met moder ne muziek van Lord of the Dance en Riverdance. Er worden losse steps aangeleerd die na enige oefe ning een dans (reel, slipjig) vormen. Ook wordt aandacht besteed aan 'hardshoes'. De dag wordt afgeslo ten met een presentatie, waarbij de dansgroep live wordt begeleid door een groep geoefende instrumenta listen op fiddles, banjo, piano, fluit en gitaar onder leiding van Robert Pfeiffer. De workshop begint om 10.30 uur en eindigt rond 16.00 uur. Na een korte pauze begint de presentatie om 16.30 uur. Deelname kost €22,50 voor volwassenen en €15,- voor deelnemers tot 21 jaar. Voor meer informatie en aanmel dingen: Muziek- en Dansschool, tel. 313493, e-mailadres info@mdt- texel.nl. De workshop gaat alleen door bij voldoende deelnemers. Expositie Smit in Rijswijk Gerda van Ham, cultuurhistorica en journalist, opent zondag een expo sitie met papieren sculpturen van Marian Smit in Museum Rijswijk in Rijswijk. Te zien is recent werk van deze Texelse kunstenaar, die in haar werk mathematische vormen com bineert met vormen uit de natuur. De opening vindt plaats om 15.00 uur, de tentoonstelling is tot en met 5 november te zien. Museum Rys- wyk is gevestigd aan de Herenstraat in Rijswijk en is van dinsdag tot en met vrijdag geopend van 14.00 tot 17.00 uur. Het museum is ook op zondagmiddag geopend en zater dag van 11.00 tot 17.00 uur. Op maandag is het gesloten. Tweedehands in Bethel In buurthuis Bethel in Zuid-Eierland wordt zaterdag 7 oktober de jaarlijkse verkoop van tweedehands kinderkle- alle soorten van voorbereiding. En dit pikken we allemaal, raadsle den van nu? Ik zal er trouwens niet rouwig om zijn dat het nieuwe raadhuis met door gaat. En daarin sta ik niet alleen. Menno Stam, Den Burg. Vakantiezorg Stel, men woont in Brabant. Mooi land, maar weinig rivieren en zeker in de zomermaanden erg benauwd. Dan verlangt men naar Texel, zoals wij sinds 1992. Prachtige gevari eerde natuur, aardige mensen en vooral, waar de longen behoefte van 20.00 tot 22.00 uur. Er wordt een bijdrage van €1,- per avond gevraagd. Aanmelden bij voorkeur via email vbn@texel.com, of via tel. 322734. Geef ons de zak Leden van de Rotary (en andere vrijwilligers) gaan dinsdag 10 okto ber vanaf 14,00 uur met bestelwa gens over het eiland om afgedankte kleding en schoenen op te halen voor de actie 'Geef ons de zak'. De goederen worden in Oudeschild overgeslagen om de volgende dag naar de opkoper te worden afge voerd. De opbrengst komt geheel te goede aan goede doelen als het Tesselhuus. Het resultaat is daar bij in hoge mate afhankelijk van de kwaliteit. De Rotary doet daar om een beroep op het publiek om schoenen en kleren van nog goed bruikbare kwaliteit aan te bieden, dus geen vodden. Van belang is verder dat schoenen en kleding in aparte, goed dichtgeboden zakken worden aangeboden. Het grootste deel van de schoenen wordt niet verkocht, maar verscheept naar het sociaal project Tori Oso in Suri name dat wordt gerund door de van Texel afkomstige Nel Bakker. Zij zorgt ervoor dat de schoenen aan hebben, veel frisse lucht. Vijf terecht komen bij de armste bevol- mooie weken om bij te komen, fijn kingsgroepen. vooruitzicht toch! Na één week gebeurt er iets met één van ons beiden. Doktershulp moet worden ingeroepen. Wij kun nen meteen terecht bij een huisarts in Den Burg. Conclusie: 'stalpoten', oftewel open wonden aan beide benen. Direct wordt een procedu re gestart om de benen dagelijks, ook in het weekend, te verzorgen. Hiervoor wordt de thuiszprg inge schakeld en met name 'de vakan tiezorg van de wijkverpleging'. Zon der iemand tekort te willen doen, spreken wij onze grote waardering uit voor de beide dames die verant woordelijk zijn voor de dagelijkse verzorging van de 'stalpoten'. Goed geluimd, met veel liefde en inzet oefenen zij bekwaam hun beroep uit. De vakantiezorg was grandioos. Vier weken hebben zij het met ons uitgehouden. Een ware prestatie! Hopelijk zullen nog veel anderen van deze zorgafdeling gebruik kun nen maken, hoewel vaak noodge dwongen. Nu is het tijd om naar huis te gaan. Zonder 'stalpoten', maar met twee benen die bijna genezen zijn. Frisse lucht hebben wij genoeg gekre gen, toch nog veel gezien en zoals altijd volop genoten van ons gelief de Texel, dankzij die twee van de vakantiezorg. Heel hartelijk dankt! Tot slot nog dit dames, verheug jul lie, in december zijn we er weer! Joke en Horst van Barneveld, twee 'Texel-verslaafde' overkanters uit Kaatsheuvel. Doopsgezinden naar Wieringen Een groep van vijftig doopsgezin den woont zondag de kerkdienst in Hippolytushoef bij. Daar begint om 10.30 uur een ringdienst van tien doopsgezinde gemeenten in de kop van Noord-Holland, 's Mid dags worden de Michaelskerk en het museum Lont bezocht en een rondrit over Wieringen gemaakt. De ding en speelgoed gehouden. Deze bus keert met de boot van 17.30 uur Griepinenting dit jaar later Als gevolg van een vertraging in de levertijd van het vaccin zullen de gie- pinentingen dit jaar later dan gebrui kelijk plaatsvinden. Omdat pas in de loop van december een toename van het aantal griepgevallen wordt verwacht, heeft vaccinatie tot begin december nog zin. Gebruikelijk is dat de inentingen tussen half okto ber en half november plaatsvinden. Vaccinatie wordt aanbevolen voor mensen met afwijkingen en .func tiestoornissen van de luchtwegen en longen, een chronische stoornis van de hartfunctie of nierinsufficiën- tie, diabetes, HIV en mensen die recent een beenmergtransplantatie hebben ondergaan. Voor mensen met een medische indicatie en voor personen die voor 1 mei 1942 zijn geboren, is de vaccinatie gratis. Mensen krijgen per brief of adver tentie bericht van hun huisarts. Oecumenische kinderviering In de hervormde kerk van Den Burg wordt zondag een oecumenische kinderviering gehouden. De dienst begint om 10.00 uur, voorganger is ds. R A. den Braanker. Het moet een feestelijke dienst worden en de organisatie roept kinderen dan ook op verkleed te komen. Er wordt gecollecteerd voor het Logeerhuis Texel en na afloop wordt limonade en koffie gedronken. spul duurt van 10.00 tot 12.00 uur. Voor meer informatie (over bijvoorbeeld standplaatsen) kan contact worden opgenomen met Oda, tel. 888513. Rommelmarkten in Den Hoorn Vanaf komende week wordt er weer iedere maandag een rommelmarkt gehouden op het terrein van Axel Lap aan de Witteweg in Den Hoorn. Deze duurt steeds van 13.30 tot 16.00 uur. Op zaterdag 14 en 28 oktober is de markt extra groot. Er zijn dan ook verse oliebollen ver krijgbaar en er wordt een koffiehoek ingericht. De markten op zaterdag duren van 9.00 tot 12.00 uur. De opbrengst gaat in alle gevallen naar het restauratiefonds van het Hoorn der kerkje. terug naar Texel. Belangstellenden voor deze dag kunnen zich nog opgeven via tel. 315670. Er wordt op Texel geen dienst gehouden. Kinderboekenweek in bibliotheek Ter gelegenheid van de Kinder boekenweek vindt woensdag in de openbare bibliotheek aan de Drij verstraat in Den Burg een optre den plaats van Imme Wassink. Bezoekers kunnen meezingen of luisteren naar liedjes over dieren, geheel in de geest van het thema van dit jaar, 'de leeuw is los'. Het optreden begint om 13.45 uur. Vanaf 14.30 uur is een dierenarts aanwezig voor het beantwoorden van vragen over huisdieren. h Brigitta Witte (24 is aan de TU Delft en de Universiteit Leiden afge studeerd in Life Science en Techno logy (LST). Tevens is woensdag de eerste dag van de 'rode draad', opdrachten die te maken hebben met de Kin derboekenweek. Voor elk onderdeel zijn afzonderlijk prijzen te winnen en er is een prijs beschikbaar voor kinderen die aan alle drie de onder delen deelnemen. Woensdag kan de speciale kinderboekenweekkleur plaat worden afgehaald, donderdag de opdracht voor het schrijven van een kort verhaal over dieren en vrij dag de 'boekenwurm', die ingevuld moet worden. Alle opdrachten kun nen gedurende de openingstijden van de bibliotheek worden afgehaald Dinsdag 3 oktober: Atleten van uiteenlopend niveau kun nen zich op de atletiekbaan in Den Burg aan een coopertest onderwer pen. De gezamenlijke warming-up begint om 19.00 uur. Deelname is gratis. In het raadhuis te Den Burg begint om 20.00 uur een bijzondere raadsverga dering over de bezuinigingsvoorstellen van het college. Dit ter voorbereiding op de begrotingsvergadering van 14 november. In De Witte Burcht in de Molenstraat in Den Burg begint om 20.00 uur een open klaverjasdrive voor het goede doel. Inschrijven kan tussen 19.30 en 20.00 uur aan de zaal. Deelname kost €3,50 per koppel. In theater Klif 12 in Den Hoorn brengt cabaretgezelschap Niet Schieten! het programma 'Loverboys'. Aanvang 20.30 uur, toegang €14,-. Reserveren viatel. 319633. Cinema Texel in Den Burg vertoont Step Up (aanvang 19.00 uur) en Zwart boek (20.30 uur). In de serie De Volkskrant-filmavonden draait Gabrielle (aanvang 21.00 uur). Woensdag 4 oktober: Om 9.00 uur begint een excursie van Natuurmonumenten over de Schor ren. Opgave en inlichtingen bij Eco- mare, tel. 317741. Hoornders en oud-Hoornders van 55 jaar en ouder maken hun traditionele bustocht over Texel, inclusief koffie, thee, gebak en een lunch. Deelname kost €20,-. Opgave en inlichtingen bij let de Ruyter, tel. 319436. Het Ambachtscentrum aan het Wezen land in Den Burg is van 10.00 tot 17.00 uur geopend. Rondleidingen door de brouwerij en de distilleerderij beginnen om 10.30 en om 14.45 uur. Om 10.00 uur begint een paddestoe lenexcursie. Deelname kost €4.50, opgeven bij Ecomare, tel. 317741 Om 11.00 uur begint een excursie van Staatsbosbeheer door de Geul. Opge ven kan bij Ecomare, tel. 317741. Wijngaard De Kroon van Texel aan de Rozendijk nabij Den Burg verzorgt rondleidingen. Deze beginnen om 11.00 en 14.00 uur en duren ruim een uur. Deelname kost €3,50. Reserveren is niet nodig. Om 11.00 uur begint een rondleiding door de Texelse Natuurtuin aan het Oude Dijkje nabij De Koog. Deelname kost €3,-. Om 11.00 uur begint een excursie van Staatsbosbeheer door De Geul. Voor opgave en inlichtingen: Ecomare, tel. 317741 Om 12.00 uur begint een wadexcur sie. Deelname kost €4,50, opgeven bij Ecomare, tel. 317741. Ter gelegenheid van de Kinderboeken week vindt in de openbare bibliotheek aan de Drijverstraat in Den Burg een optreden plaats van Imme Wassink Bezoekers kunnen meezingen of luis teren naar liedjes over dieren, geheel in de geest van het thema van dit jaar, 'de leeuw is los'. Het optreden begint om 13.45 uur. Vanaf 14.30 uur is een dierenarts aanwezig voor het beant woorden van vragen over huisdieren. Bij de Slufter begint om 14.00 uur he familieprogramma Slufter. Deelname kost €4,50, opgeven bij Ecomare, tel. 317741. oud Papier Donderdagavond haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 19.00 uur in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak) neer te zetten op de verzamelplaatsen voor vuilcontai ners. Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten. 2. Kogerstraat, Boogerd, Willem van Beierenstraat, Jonkerstraat, De Zes, Schoonoord singel, Wagemakerstraat, Witte Kruislaan. Hoogwater te Oudeschild Di. 3 04.20 en 17.34 u. Wo. 4 05.55 en 19.06 u. Do. 5 07.26 en 20.05 u. Vr. 6 08.14 en 21.25 u. Za. 7 09.20 en 22.04 u. Zo. 8 10.15 en 23.05 u. Ma. 9 11.00 en 23.35 u. Di. 10 11.34 en - u. Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoogwater. De zon komt zondag 8 oktober op om 07.53 en gaat onder om 19 04 uur; zaterdag 7 oktober volle maan; zondag 8 oktober springtij. Om 15.00 en 16.00 uur begint een rondleiding door de bierbrouwerij a» de Schilderweg. Deelname kost €6.- Cinema Texel in Den Burg vertoont de premières van de tekenfilm Baas in Eigen Bos (aanvang 13.45 en 1615 uur) en de boekverfilming Afblijven (14.00, 16.00 en 19.00 uur) Zwart boek draait om 20.30 uur In de sen; De Volkskrant-filmavonden draa: Gabrielle (aanvang 21.00 uur). Bios coop De Kiekendief op vakantiepark De Krim vertoont K3 en het IJsprin- sesje (aanvang 15.00 uur) en Pirates of the Caribbean 2 (20.00 uur). Donderdag 5 oktober: In Ecomare begint om 10.00 uur het Duitstalige familieprogramma 'Zee hond binnenstebuiten' Bij de Krassekeet begint om 14.00 uu het familieprogramma 'Wad'. Deelna me kost €4,50, opgeven bij Ecomare, tel. 317741. Ter gelegenheid van de Kinderboe kenweek begint in de openbare btó- otheek in Den Burg om 15.30 uu een voorleesmiddag voor baby's en kleuters In Cinema Texel is tweemaal de korte dansfilm 'Profundezas incertos' van Ericka Voortman te zien. De voorstel lingen beginnen om 16.30 en 17.30 uur, de toegang is gratis. In het Gemini Ziekenhuis begint orr 19.30 uur een voorlichtingsavond over ongewild urineverlies bij vrouwen. Voor opgave en inlichtingen: Patiën tenservicebureau, tel. 0223-696346, e-mail psb@gemini-ziekenhuis.nl, Handboogvereniging Eilandschutters verzorgt een introductiecursus. Aar- vang 19.45 uur Aanmelden via té. 06-21567738 of aan de zaal. In buurthuis Bethel in Zuid-Eierlaré begint om 20.00 uur een open klaver jasdrive. Cinema Texel in Den Burg vertoon? Zwartboek (aanvang 16.00 en 21.30 uur), Afblijven (16.15 uur), de premièe van Jackass Number Two (19.00? 21.45 uur) en Step Up (19.15 uur). Vrijdag 6 oktober: Om 11.00 en om 14.00 uur begin- I nen rondleidingen door wijngaard Oi I Kroon van Texel aan de Rozendijk. In de Witte Burcht in Den Burg kar I tussen 18.30 en 21.00 uur tweed? 1 hands kleding worden aangelevacl voor de verkoop van morgen De dingstukken moeten geprijsd zijn, Cinema Texel in Den Burg vertoert Zwartboek (aanvang 16.00 en 21.ïl uur), Afblijven (16.15 uur), Jackaul Number Two (19.00 en 21.45 uui)ff.' Step Up (19.15 uur). TESO zet in en rond het weekeind: geregeld twee boten in en verzorgt dan ieder half uur een afvaart, zowel vanuit Den Helder als vanaf Texel. Dï gebeurt vrijdag en maandag van 9.30 tot 16.00 uur en zondag van 14.30:« 20.00 uur. Toch moeten automobtó- ten soms rekening houden met wacht tijden van een half uur. Deze kunnen vrijdag op Texel ontstaan tussen en 11.00 uur en in Den Helder tus sen 11.00 en 16.00 uur, zondag Texel tussen 14.00 en 18.00 uur en maandag op Texel tussen 10.00 12.00 uur. Op vrijdag 6 oktober zr de afvaarten vai i 10.00 uur vanuit Den- Helder en 13.30 uur vanaf Texel ui sluitend bestemd voor het vervoer1.? gevaarlijke stoffen. Meer informatie over de veerdienst is te verkrijgen via tel. 369600 of website www.teso.nl TEXELSE - ,()l: K W i Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 - 13 67 66 50 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail lnfo@lenr.nl ain van toepass-ng de Regc-io v-w het Advert»**** van d« Slichting ROTA. gevestigd te AnatenWr. gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel en t&#' le Amslerdam onder nummer 41196699 Een exemplar* de Regelen voor het Advertontlewozen wordl op kosteloos toegezonden Abonnementsprijzen 2006: Per half jaar 35,05 33,45 (autorn"* Per Jaar 68.30 66,15 auto-nssr Bij verzending naar het buitenland zijn P* tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. bij de balie van de bibliotheek. Inle veren kan tot zaterdag 14 oktober, 12,30 uur. Het programma voor de kinderboe kenweek vermeldt verder voorlezen voor baby's en kleuters (donde® vanaf 15.30 uur) en een grote selmiddag voor kinderen van6tó9 met 11 jaar (woensdag 11 oKIcW deelname €0,50).

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 2