De Koog wint eindelijk thuiswedstrijd 7 COURANT Dames Texel'94 Zwak SVO krijgt pak slaag Gymnasten leven zich uit op Springspektakel Veel deelnemers aan winderige Bos en Duincross Texel'94 boekt opnieuw overwinning HELP EEN PAPOEA NAAR SCHOOL! iel weer een wedstrijd waarin alles Hopte', heeft SV De Koog op agen veld met 3-0 gewonnen van jirkshorn. Het was pas de eerste Kage jiuisoverwinning voor het team ,an trainer Hans van der Park, jat op de ranglijst maar twee ploegen onder zich weet, maar de aansluiting met de middenmoot niet heeft verloren. alles. TEXELSE DINSDAG 14 NOVEMBER 2006 Nog binnen het half uur kreeg Van der Vis een kans de score te verdub belen. Na een steekbal van Tristan Ellen ging hij vanaf de rechterkant alleen op de keeper af. Van der tig minuten te spelen werd het bijna 2-0, toen Peter Koorn de bal uit een goed genomen vrije trap nog lichtjes raakte en deze rakelings naast ging. De volgende kans was voor Ben verliezen van koploper Berdos Vis schoot goed in, maar de sterk Siebinga. Na een solo-actie en een spelende keeper kon de bal nog net voorzet van broer Pim kon hij de bal jet elftal van De Koog was op enke plaatsen gewijzigd. Topscorer b iteunce de Groot ontbrak wegens ijkantie, terwijl Pieter List geschorst »3S. Eddy Witte en Jeroen Backer ,jren hun vervangers. Ben Siebin- 2 kwam een kwartier na de aftrap éi werd toen meteen ingebracht ten sste van Backer. Siebinga vormde samen met zijn broer Pim de aan- ,al Arie van der Vis en Peter Koorn •amen het middenveld voor hun Ekening. Beide ploegen begonnen fel. De (oog moest winnen om niet naar de jagradatiezone te zakken en Dirk- shorn wilde graag de aansluiting ret de subtop behouden. Na een aartier was de eerste kans voor xthuisploeg. Pim Siebinga schoot de keeper op de paal. Enkele anuten later raakte ook Bart-Jan Jisnigt de paal. Na 25 minuten was -ettoch raak. Peter Koorn zette met passje Ben Siebinga aan het ierk, die vanaf links strak voorgaf ,-p broer Pim, die van dichtbij een- /oudig kon intikken. toucheren, waardoor deze voor de derde keer op de paal belandde. Nog geen minuut later schoot Gris- nigt vanaf 35 meter over de keeper heen. Met een fraaie boog belandde de bal in het doel, maar de scheids rechter had een handsbal van Gris- nigt geconstateerd, waardoor het doelpunt niet doorging. Mede door het geconcentreerde spel van De Koog kwam Dirkshorn in de eerste helft tot slechts eén schot, waarmee keeper Steven van Beek geen pro blemen had. De gasten kwamen na rust fanatiek uit te startblokken, waardoor De Koog iets terughoudender moest spelen. Balverlies leidde tot een grote kans voor Dirkshorn, die door Van Beek knap werd gepareerd. Een kwartier lang stond De Koog hevig onder druk, maar onder lei ding van Arnold Kaercher bleef de ploeg overeind. Eenmaal kon de bal nog net door Van Beek van de doel lijn worden gehaald, waarna Tristan Ellen voor opruiming zorgde. Na een uur spelen werd Marcel Boone vervangen door Dewi van der Plaats. De Koog herpakte zich en creëerde weer kansen, vooral dankzij Pim Siebinga. Met nog twin- Rebound te sterk voor De Mareis basketbalteam van De Mareis ?dde het in Schagen niet tegen ■et jeugdige Rebound'84. Toen fescheidsrechter het eindsignaal af, stond de teller op 61-52. Mareis kreeg in het begin te aken met een zeer zwakke man manverdediging, maar kwam jch maar moeilijk tot scoren, iebound had een goede fast-break raardoor de stand na het eerste wart een teleurstellende 9-14 was. Ibch kwam De Mareis aan het eind an het tweede kwart nog op voor tong (25-28). Vooral Nico Kik- ert wist onder het bord de nodige wntjes mee te pakken en maakte nelle en hardwerkende Eric Heijenk nam een paar keer tot scoren, met driepunter als hoogtepunt, het derde kwart schakelde bound over op zoneverdediging, iaidoor ontstond er minder ruimte rider het bord, waardoor De Mareis 'I-dwongen werd van afstand te ien vooral in de eerste helft erg wak spelend SVO heeft zondag Hippolytushoef een flink pak iaag gekregen van Succes. De tiuisploeg profiteerde volop van S ruimte die de gasten weg en speelde zich al binnen lintig minuten naar een beslis- aide voorsprong. Na rust was rachtverschil iets minder groot, werd het 6-2. Osterend moest het stellen zonder ferVlaming, Ruben Duinker, Rutger loetelief en Arjan Kiewiet, terwijl Ie langdurig geblesseerde keeper fouter van Strien opnieuw werd «vangen door Marco Drijver. Toch tan coach Jitze Beintema beschik- fen over twaalf spelers. Jan Bloem Kgon als wisselspeler. lauw spelende Oosterenders Klden in de beginfase helemaal tets in te brengen tegen het op de tade plaats Succes. Met hun bal- aardige en razendsnelle rechtsbui- 8"' als gevaarlijkste wapen sneden aanvallers van de Wieringers cortdurend als een warm mes door k boter. Binnen twintig minuten md het al 3-0. De eerste twee loelpunten waren vrijwel identiek. net niet binnen glijden. Even later was het alsnog raak, na opnieuw een schitterende aanval van Ben en Pim Siebinga. De linksbenige Ben gaf de bal met zijn rechterbeen voor op Pim, die vanaf de rand van het strafschopgebied verwoestend uithaalde. Dirkshorn was daarna gebroken, zodat De Koog zelfvertrouwen kon opdoen voor de kraker tegen Texel'94. Pim Siebinga dook na een dieptepass plotseling alleen voor de keeper op. Hij probeerde zijn tegenstander te passeren, maar werd daarbij licht geraakt. Tot ver rassing van de Kogers zelf, kende de scheidsrechter een penalty toe. Peter Koorn aanvaardde het cadeau met beide handen en trof vanaf elf meter beheerst doel. Vijf minuten voor tijd kreeg Pim Sie binga een publiekswissel. Zijn ver vanger was B-junior Robin Schoo, die in de laatste minuut na een solo van Koorn nog een gigantische kans kreeg. De keeper van Dirk shorn bracht redding, waardoor het 3-0 bleef. Toch reist De Koog zon- zestigste minuut uit een vrije trap dag vol vertrouwen naar Den Burg raak kopte. Het DA1-damesteam van Texel'94 heeft zondag in een matige wed strijd een kleine nederlaag gele den tegen Berdos. In Bergen werd het 3-2 voor de koploper, die eer der dit seizoen op Texel nog in een gelijkspel moest berusten. De eerste grote kans was voor Ber dos, dat in de vijftiende minuut een penalty mocht nemen, nadat Margot Schagen was betrapt op het vast houden van haar tegenstander. Het was een spannend moment voor de Texelse dames, die opgelucht kon den ademhalen toen de speelster van Berdos naast schoot. Tien minu ten later kwam Texel'94 op voor sprong. Voorstopper Ilse Pastoor, die pas haar tweede wedstrijd bij de senioren speelde, schoot van een flinke afstand op doel en hoewel het er niet al te gevaarlijk uitzag, moest de keeper toch buigen. Vlak voor rust 'trok Berdos de stand weer gelijk, waardoor beide teams met gelijke kansen aan de tweede helft konden beginnen. Daarin duur de het even voordat werd gescoord. Opnieuw was het Texel'94 dat op voorsprong kwam. Doelpuntenma ker was Tessa Betsema, die in de Dames De Koog winnen derby Het DA1 -damesteam van De Koog heeft zondag de tweede overwin ning van het seizoen geboekt. Slachtoffer was Oosterend, dat in de derby op eigen veld zeven doelpunten moest incasseren en zelf maar één keer scoorde. Ondanks de stromende regen was sprake van een aantrekkelijke wed strijd, waar door beide teams erg naar uitgekeken was. Het publiek beloonde het enthousiasme door in behoorlijk groten getale - zo'n veertig - langs de lijn te staan. Met de wind in de rug had Oos terend aanvankelijk het beste van het spel. Saskia Kooger opende in gaan om 'de derby van het jaar' te spelen. Mocht De Koog winnen, dan komt het met nog één wedstrijd extra te spelen op gelijke hoogte met Texel'94. de vermoeidheid er aan beide kanten in sloop. In de slotfase was Berdos succesvol. Uit een corner belandde de bal in een vol strafschopgebied voor de voeten van een speler van de thuisploeg, die intikte. In de laat ste minuut kreeg Texel'94 nog een vnje trap. Hoewel de afstand groot was, probeerde Pastoor de keeper met een schot te verschalken. Haar poging miste echter precisie. Zondag speelt Texel'94 thuis tegen Berdos al snel 2-2. Daarmee lag de ADO'20 DA2. De wedstrijd begint wedstrijd weer volledig open, terwijl om 12.00 uur. Lang konden de Texelaars niet van deze comfortabele positie genieten, want uit een tegenaanval scoorde de twintigste minuut de score voor de thuisclub. Ze verraste keeper Mandy Zandee met een fenome naal schot van grote afstand. De Koog had het verdedigend moeilijk in de eerste helft. Toch kwamen de bezoekers nog voor rust op gelijke hoogte. Het doelpunt werd gemaakt door Marit Arkenbout. In de tweede helft liep het beter bij De Koog, dat bijna direct vanaf de aftrap een voorsprong nam door een doelpunt van Anika Smit. Zij schoot de bal via de binnenkant van de paal in het doel. Daarna ging het snel. Ilona Eelman, die normaal op het doel staat, scoorde via de binnenkant van de paal 1 -3, waarna Caroline Veeger uit een corner het vierde Koger doelpunt liet aanteke nen. Dit ondanks fel weerwerk van keeper Tahnee Guldemond, die nor maal voor de junioren van Texel'94 speelt en enkele bijzondere mooie reddingen liet zien. Ook Marieke Wieringa en Paula Gieles, die pas haar tweede wedstrijd speelde, vie len op door hun goede spel. terwijl Saskia Kooger het de verdediging van De Koog soms knap moeilijk maakte. Een opvallende speler bij De Koog was Linda Bakker, die halverwege de tweede helft inviel en direct twee keer scoorde. Melissa Praamstra bepaalde de eindstand op 1 -7 voor De Koog. schieten. Normaal is dat geen pro bleem zijn en leggen Eric Venne- ker en Chris Schlepers er regel matig een driepunter in. Ditmaal kwam Venneker niet tot schieten. Veel passes bij De Mareis kwamen niet aan en werden door Rebound onderschept, wat resulteerde in een reeks fast-breaks waar De Mareis niet tegen opgewassen was. Aan het eind van het derde kwart keek De Mareis dan ook weer tegen een achterstand aan (40-38). De wed strijd bleef spannend. Halverwege het vierde kwart kreeg een speler van Rebound een reprimande van de scheidsrechter om zijn voortdu rende kritiek. Hij kreeg een techni- »lge« el Rebound aardig lastig. Ook de sche fout tegen. De Mareis konden de steeds groter wordende achter stand echter niet inlopen. Scores: Nico Kikkert (17), Chris Schlepers (14), Eric Heijenk (11), Eric Venneker (9), Wesley Bosma (1). Volgende week speelt De Mareis tegen JBC, de nummer vier op de ranglijst. De rechtsbuiten raasde in beide gevallen langs tegenstander Ste fan Bremer en gaf twee voorzet ten op maat, die door medespelers op waarde werden geschat. Bij de derde treffer probeerde verdediger Eddy de Vries een verre pass te onderscheppen, maar schoot hij de bal ongelukkig langs zijn eigen doelman. Pas na ruim een half uur kreeg de keeper van Succes zijn eerste bal te ven/verken, toen hij een vrije trap van Chris de Vries onschadelijk maakte. Even daarvoor had Dick Hooyschuur in het zijnet geschoten. Het waren de enige wapenfeiten van de Oosterenders, die voortdu rend het nakijken hadden tegen de soepel combinerende tegenstan ders, die ook nog eens een solide achterhoede hadden opgesteld. Op slag van rust werd het uit een mooi uitgespeelde aanval 4-0. In de rust beloofden de Oosteren ders elkaar en trainer Jitze Beintema beterschap en dat pakte goed uit. Hoewel Succes ook nog 5-0 scoor de, begon SVO, met Jan Bloem als vervanger voor Barry Koning, steeds beter te voetballen en werd Succes zelfs geregeld vastgezet. nabobank Trampolines, luchtkussens, een Oudeschild, GYVO uit De Koog, takel. Ze mochten zich anderhalf gemaakt door zo'n 25 sponsors en tumblingbaan en andere attribu- ZDH uit Den Hoorn, SVC uit De uur uitleven en getuige hun joe- de inzet van veel vrijwilligers, ten vulden zaterdag sporthal Ons Cocksdorp en GVO uit Oosterend lende kreten en rode wangen deden (Foto March Hei/nen) Genoegen, waar zo'n 200 jeugdle- verdeeld over drie groepen meede- de meesten dat met overgave. Het den van gymverenigingen GOS uit den aan het jaarlijkse Springspek- evenement werd mede mogelijk Eddy de Vries zorgde met een kop bal uit een voorzet van Bart Tuitman voor een tegentreffer, waarna Sil van Dijk de score uit een pass van Tom Witte een nog wat draaglijker aanzien gaf. Het laatste woord was aan Succes, dat zich geen moment echt zorgen zal hebben gemaakt en vlak voor tijd de eindstand op 6-2 bepaalde. Zondag heeft Oosterend vrij. •en goed spelend Texel'94 heeft »ndag voor de tweede keer op i gewonnen. In Den Oever werd firon met 1-3 verslagen. Door be overwinning en het verlies «i concurrerende teams nestel en de Texelaars zich met twaalf nmten in de middenmoot. Wiron, tat eerder koploper Hugo Boys huis een nederlaag toebracht, ökte naar de onderste plaats. 11 vanaf het eerste fluitsignaal van taheidsrechter Linstra uit Winkel »erd duidelijk dat Texel'94 de beste toeg was. Door een gebrek aan cherpte in de aanval lukte het -toer lange tijd niet het overwicht doelpunten uit te drukken. Met *fie Marcel Ris en Jeroen Vlaming Wden door te scoren al in het ^ste kwartier een flinke tik aan de »ak spelende thuisclub kunnen Welen. taewel de ploeg uit Den Oever Wedigend lang op de been bleef, M keeper Dennis Schouwstra van '94 weinig te doen. Pas na "lni twintig minuten kreeg hij het eerste afstandsschot te verwerken. Texel'94 drong de Wieringers meer dere malen op eigen helft terug en slechts door een summiere counter kwamen de blauwwitten in de buurt van het vijandelijke strafschopge bied, zonder evenwel gevaarte kun nen stichten. De Texelse defensie had de zaak goed onder controle. Het duurde tot vijf minuten voor rust voor de Texelse aanhang voor het eerst kon juichen. Doelpuntenmaker was Jeroen Vlaming. In het begin van de tweede helft probeerde de thuisclub nog wel terug te vechten en werd de jacht op doelpunten geopend. De gasthe ren kwamen kwalitatief echter dras tisch tekort om de Texelse defensie in problemen te kunnen brengen. Al snel nam Texel'94 het heft in handen, wat in de 50ste minuut in een tweede doelpunt resulteerde, opnieuw gescoord door de ijverige Jeroen Vlaming, die een dieptepass op de juiste manier afrondde. Hierna volgde een fase waarin de Texelaars minder geconcentreerd speelden. Gelegenheidscoach Wim Koorn liet het er niet bij zitten en spoorde zijn team luidkeels aan 'te blijven voetballen' en vooral 'scherp te blijven'. Na een snel uitgevoerde counter rond de zestigste minuut moest keeper Schouwstra gestrekt naar de linkerbenedenhoek om een strakke schuiver, ingeschoten door één van de spitsen van Wiron, te pareren. Ook daarna kreeg de thuis club enkele kansjes, maar dat leidde niet tot doelpunten. Matthijs de Lugt, even daarvoor ingevallen voor Maarten Broekman, had in de slotfase de wedstrijd kun nen beslissen, maar zijn afronding liet te wensen over. Jeroen Vlaming was eveneens kansrijk, maar ook hij kon de genadeklap niet geven. Daardoor bleven de Wieringers geloven in een beter resultaat. De beloning kwam tien minuten voor tijd, toen het 1-2 werd. Een paar minuten later stelde Texel'94 alsnog orde op zaken. De hardwerkende Joey van der Vis werd binnen het strafschopgebied van de thuisclub vastgepakt en onderuit getrokken. De scheidsrechter had geen andere Bij de tweede boscross van dit seizoen verschenen zondag negentig lopers aan de start, ruim boven het gemiddelde. De extra toeloop kwam door de deelname van twee atletiekverenigingen uit Amsterdam, Athos en Phanos, die een trainingsweekend op het eiland hielden. De harde wind en de dreigende buien weerhielden de atleten niet van deelname. Behoudens een kleine bui waren de omstandigheden goed te noe- Bij de jeugd was Ruwen Gouwen- berg uit Den Helder de snelste jon gen. Hij legde de 1.300 meter af in 4.38 minuten en was daarmee 16 seconden sneller dan Nikay Sangers uit De Waal. Derde werd Matthijs Duin. Bij de meisjes werd Marloes van Rongen uit Oudeschild eerste in 4.51. Tweede werd Anna van der Duim, derde Marit Zijm.' Dennis Niepel verbeterde zijn per soonlijk record met 19 seconden, Macha Eelman ging maar liefst 28 seconden vooruit. Er deden zeven jongens en zeven meisjes mee. De snelste dame over één ronde van 2.950 meter was Mariska Koerts uit keus dan Texel'94 een penalty toe te kennen. Michiel Valk benutte het buitenkansje vanaf elf meter hard en onbenspelijk. Daarmee was het verzet van de thuisclub gebroken en waren de Texelaars drie punten rijker. Zondag speelt Texel'94 thuis tegen eilandgenoot De Koog. Amsterdam. Petra van Beek ging 26 seconden sneller dan de vorige keer, wat haar de eerste plaats ople verde bij de dames-veteranen. Jaap Witte was met 10.14 oppermachtig en supersnel bij de heren Gerard Appelman maakt snel progressie, maar moest (nog) zijn meerdere erkennen in Dirk Eelman. De snelste tijd over de 5.900 meter werd genoteerd door Willem Flier- mari uit Amsterdam. Tweede en derde werden Tim van Wechem en veteraan Ron Jansen. Bij de heren-veteranen was Rob Zwet sloot de snelste Texelaar (23.44). Ook Natascha van der Vis zette een goede tijd neer en werd eerste in haar categorie (26.41). Monique Lubach, Cees Veddeler en Fred Wiering verbeterden hun persoon lijk record De gastlopers uit Amsterdam waren heer en meester op de langste afstand, de 8.850 meter. Bij de dames ging de hoogste eer naar Esther Kalkman (38.52). Veteraan Tanja de Groot was met 37.35 ruim een minuut sneller en klopte daar mee ook Colinda van der Vis, die druk in training is voor de marathon van Praag. Gerard Krachten werd winnaar bij de heren. Daarachter werd een spannende strijd geleverd tussen Jan Zijm en Pierre Bon net. Laatstgenoemde kwam twee seconden eerder over de streep en verbeterde daarmee tevens zijn per soonlijk record met vier seconden. Ook Jeroen Smits liep een puike wedstrijd. Met 37.45 verbeterde hij zijn beste prestatie met ruim een minuut. Tenslotte toonde ook Kees Dros zich sneller dan voorgaande keren. De volgende Bos en Duincross wordt gehouden op zondag 26 november. Uitslag: 1.300 meter - Jongens: 1. Ruwen Gou- wenberg (Den Helder) 4 38: 2 Nikay San gers 4 54: 3 Matthijs Duin 5.03. Meisjes: 1. Marloes van Rongen 4.51; 2, Anna van der Duim 5.41, 3. Marit Zijm 5 54. 2.950 meter - Dames: 1 Mariska Koerts (Amsterdam) 14 09. Dames-veteranen: 1. Petra van Beek 17 35; 2. Corne Witte 17.36; 3. Ans Schraag 17 38 Heren- 1 Jaap Witte 10.14 2 Miko Honingh 12.11. Heren-veteranen: 1. Dirk Eel man 15.04, 2. Gerard Appelman 15.39. 5 900 meter - Dames 1. Jo Joseph 32 48 Dames veteranen 1 Natascha van der Vis 26.41, 2 Angelique Bos (Amsterdam) 27.213. Manjke van Oostrum (Amsterveen) 28.31 Heren. 1 Willem Fierman (Amsterdam) 23.13; 2. Tim van Wechem (Amsterdam) 23.18. 3 Sebasti- aan Klooster (Amsterdam) 23.21 Heren-vete ranen: 1 Ron Jansen (Amsterdam) 23.20; 2. Wim Schoots (Amsterdam) 23 37; 3. Rob Zwetsloot 23 44. 8.850 meter - Dames 1 Esther Kalkman (Amsterdam) 38.52 Dames veteranen 1. Tanja de Groot (Amsterdam) 37.35, 2 Colinda van der Vis 38.59, 3. Lau- rien Bakker 44.24. Heren: 1. Adriano da Cruz (Amsterdam) 32.30; 2 Sander Hee- sen (Amsterdam) 34.02; 3. Thomas Richter 39.52. Heren-veteranen: 1 Gerard Krachten (Amsterdam) 33.12; 2 Pierre Bonnet 34.40: 3. Jan Zijm 34.42. Rabobank 36.25.91.040 Postbank 109 410 Voetbaluitslagen Zaterdag 11 november: De Koog B1 -Texel'94 B1 2-0 Texel'94 B2-SEW B1 4-3 Den Helder B2-Texel'94 B3 afgelast Oosterend B1-JVC B2 20-0 Opperdoes/Twisk-Texel'94 MB1 0-10 Vitesse'22 MB1-Texel'94 MB2 2-2 Zeevogels MB1-Texel'94 MB3 1-0 Texel'94 C1-Wieringermeer C1 2-2 Oosterend D1 -Texel'94 D1 0-5 Texel'94 D2-Dirkshorn D1 1-2 ZAP D2-Texel'94 D3 afgelast Texel'94 D4-DTS D3 10-0 De Koog D1-Den Helder D3 16-0 Den Helder D5-Oosterend D2 afgelast Texel'94 G1-Hellas Sport G1 1-4 Texelse pupillencompetitie: AZ-SVC F1 6-0 Heerenveen-Oosterend F1 1-1 Vitesse-De Koog F1 1-4 Roda-De Koog F2 6-1 Liverpool-SVC E1 5-2 De Koog E1 -Chelsea 3-3 Oosterend E1 -Fulham 3-7 ZDH E2-ZDH E1 3-5 Arsenal-Blackburn 3-3 Zondag 12 november: Wiron-Texel'94 1-3 De Koog-Dirkshorn 3-0 Succes-Oosterend 6-2 Winkel-ZDH afgelast SVW'27 3-Texel'94 2 afgelast Texel'94 5-Kaagvogels 3 1 -2 De Koog 2-WGW 4 2-1 Succes 6-Oosterend 2 4-1 Oosterend 3-GeelZwart'30 3-4 MFC MA1-Texel'94 MA1 afgelast Berdos DA1-Texel'94 DA1 3-2 Oosterend DA1-De Koog DA1 1-7 Recreatievoetbal: SV Texel-De Koog 5-0 Voetbalprogramma Zaterdag 18 november: Always F. B3-Texel'94 B2 13.45 Texel'94 B3-Callantsoog B1 13.00 HCSC B1-De Koog B1 12.00 Succes B2-Oosterend B1 12.00 Texel'94 MB1-Zouaven MB 1 13.00 N. Niedorp MB1-TexeT94 MB2 12.00 Den Helder C2-Texel'94 C1 14.30 Texel'94 C2-WGW C3 13.00 BKC C2-De Koog C1 12.00 ZDH C1 -Schagen C2 12.00 Oosterend C1 -DWOW C1 13.45 HCSC D2-Texel'94 D1 10.00 Texel'94 D2-VZV D1 11.30 HCSC D3-Texel'94 D3 09.00 Texel'94 D4-Hollandia T. D3 11.30 De Koog D1-JVC D2 12.00 Oosterend D1 -BKC D1 11.45 JVC D3-Oosterend D2 9.00 W'waard D2-Oosterend MD1 11.00 WSV G1 -Texel'94 G1 13.00 Texelse pupillencompetitie: Roda-Vitesse 9.00 De Koog F1 -Heerenveen 9.00 Oosterend F1-AZ 9.00 De Koog F2-SVC F1 9.00 De Koog E1-Fulham 10.00 Chelsea-Liverpool 10 00 SVC E1-Arsenal 10.00 Blackburn-ZDH E2 10.00 ZDH E1 -Manchester U. 10.00 Zondag 19 november. Texel'94-De Koog 14.00 ZDH-Succes 14.00 Texel'94 2-WGW 2 12.00 Wienngerwaard 3-Texel'94 4 11.00 Oosterend 2-Texel'94 5 12.00 Zeemacht 2-De Koog 2 12.00 Callantsoog 3-Oosterend 3 11.00 Texel'94 DA1-ADO'20 DA2 14.00 ZAP DA1 -Oosterend DA1 14.00 De Koog DA1 -DWOW DA1 12.30 Recreatiecompetitie: Geen programma. Programma zaalvoetbal Woensdag 15 november: 17.10 Koog C1-Sportsh. C1 Koog 17.50 Knm C2-Krim C1 Knm 18.30 Krim C3-ZDH C1 Krim 19.20 Klif (d) 1 -Zeemacht 2 Klif (d) 20.10 Klif 7-Krim 5 D ouma 21.00 Klif 5-De Koog 3 Arnout 21.50 Klif 6-Texel 7 Kuipers Zaaldienst: Klif Donderdag 16 november: 18.15 Sportsh. E1-SVO E1 Sportsh. 18.55 Sportsh. D1 -Klif D2 vPutten 19.35 RAB D2-SVO D2 vPutten 20.15 Krim 4-Klif 2 Atroshy 21.05 RAB 3-Texel 3 Atroshy 21.55 RAB 4-Mantje 3 Arnout Zaaldienst: Texel Vrijdag 17 november 17.10 RAB E1 -Mantje E1 RAB 17.50 RAB C1 -De Koog C2 RAB 18.30 Sportshop 2-SVO 3 Kikkert 19.20 Texel 1-Den Helder 2 Sangers 20.10 SVO 2-Mantje 2 Kuipers 21.00 SVO 1-RAB 1 Vonk 21.50 RAB 2-Krim 2 Bakker Zaaldienst: Mantje Uitslagen: Hoofdklasse: Sportshop 1 -Klif 1 0-7; Krim 1-SVO 1 3-8; Krim 3-Texel 2 HK 4-3. Eerste klasse- Texel'94 3-Sportshop 2 1-7; Klif 3-De Koog 2 7-3; De Koog 1-RAB 5 4-5. Tweede klasse Texel'94 5-Kllf 7 7-2; Texel'94 7-Klif 5 2-9; Texel'94 4-Klrf 6 2-2; SVO 4-Klif 4 3-4 C- Jeugd. Sportshop Cl-Krim C3 4-2; RAB C1- Knm C2 0-6; ZDH Cl-Krim Cl 0-6; De Koog C2-De Koog Cl 9-2. D-Jeugd: Knm Dl-Klif D1 3-1, RAB D 1-SVO D1 4-2 E-Jeugd. SVO El-Mantje E1 2-12; RAB E1-ZDH E1 E 12-0.

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 7