-k De Texelse makelaars bieden aan: Eindelijk is het zover! Betman Van Heerwaarden De Lange Muur FSt StO TEXELSE COURANT Uw Echte Bakker is in de prijzen gevallen! ton Eilandschutters goed van start Bakeiaars op dreef Eerste prijs voor kerststol bakker Timmer DTP-er/vormgever m/v O EEN BETER MILIEU... av ...BEGINT BIJ JEZELF Quinty's vanaf 8 december geopend /g Speciale aanbiedingen om mee te nemen Natuursteen Texel DECEMBERAAN BIEDING Liai.i,jju.-iilJ VRIJDAG 8 DECEMBER 2006 Ti mm Échte fiakker Roomboter Kerststol Uitmuntende Kwali^JBÊt Echte Bakker Timmer blijft in de prij zen vallen. Nog maar net bekomen van de prijs voor de beste cake van Noord-Holland scoorde het bedrijf nu als eerste in de jaarlijkse strijd om de beste kerststol. Ook nu was het een provinciale aangelegenheid waaraan werd meegedaan door 25 bakkers van de groep Noord-Hol land van het Echte Bakkersgilde. De keuring werd op 21 novem ber gehouden in Krommenie tijdens de periodieke bijeenkomst van de Echte Bakkers uit de regio. Elk van hen moest daar een kerststol aan de keurmeester voordragen. Deze expert gaf een oordeel over model, bakaard, kleur, structuur, aroma en malsheid en deed ook een smaak- proef. Dat leverde genoeg punten op voor een eerste prijs met de daarbij behorende beker en oor konde. In de bakkerij van Timmer in Oudeschild is de productie van kerststollen volgens het bekroonde procédé inmiddels in volle gang. De foto toont medewerker Ton Dorst met een stol die net uit de oven is gekomen. (Foto Harry de Graaf). De handboogschutters van de Eilandschutters zijn voortvarend van start gegaan in de Interna tional Postal Competition, waar aan in totaal 116 schutters van vier verenigingen uit Nederland en Engeland deelnemen. Bij deze wedstrijd worden van een afstand van achttien meter zestig pijlen op een blazoen van zestig cen timeter geschoten. Naast een persoonlijke en een verenigings score wordt van elke schutter een handicapscore berekend. Na één van vijf wedstrijden te heb ben geschoten, zijn vooral de resul- Tevoko naar Enkhuizen Na een reeks wedstrijden tegen de koplopers in de regiodivisie kan het damesteam van Tevoko zaterdag in Enkhuizen de krachten meten met middenmoter Madjoe 2. Tot nu toe wist dit overwegend jonge team nog maar één overwinning te behalen en wel op degradatiekandi daat Omniworld. Daarnaast werden meerdere punten behaald tegen andere middenmoters. Met twaalf punten uit acht wedstrijden staat het Westfriese team op de achtste plaats. Tevoko kan met een goede prestatie in Enkhuizen de resultaten (acht punten uit zes wedstrijden aanzienlijk verbeteren, al spelen de Texelaars noodgedwongen met een krappe selectie. taten van longbowschutters van De Eilandschutters overtuigend. Jan Prins (448 punten), Willem Vlas (443) en Kees Bakker (391) eisten in de klasse de eerste, tweede en derde plaats voor zich op. Kees Zijm werd met 554 punten vierde bij de heren recurve, Bouwe Kui pers met 557 punten vierde in de klasse heren-veteranen recurve. Evaline van Weerlee werd met 492 punten derde bij de dames recurve. Jeugdlid Jesse Ellen weerde zich in dit internationale verband ook goed en eiste met 418 punten de derde plaats voor zich op. Hans Rinkema (471) werd tweede bij de heren barebow. Na verrekening van handicap staat longbowschutter Jan Prins op de derde plaats in de klasse heren. Ondanks deze goede scores lijkt de top binnen de vereniging wat aan de smalle kant. Op basis van de werkelijke scores staat De Eiland schutters op de vierde en laatste plaats, na verrekening van handicap staat de vereniging derde in het klassement. Marja en Martien Bakelaar waren in de negende speelronde van Klaverjasclub Den Burg prima op dreef. Met een score van 7802 punten nemen zij weer een plaats in de toptien in. Gerda en Freek Veeger behouden de leiding. Marja en Martien Bakelaar spelen een nogal wisselvallig seizoen. Na een uitgesproken matig begin lijken zij nu hun draai gevonden te hebben. Op de competitieavond wonnen zij alle vier spellen met overmacht, waarbij vooral het tweede spel (ruim 2400 punten en drie marsen) opviel. Zij behaalden 7802 punten en zes marsen. Het koppel Bakelaar was het enige dat deze week de 7000-grens wist te doorbreken. Harm de Vries en Steef de Jong kwamen er dichtbij, maar bleven steken op 6972. Zij zijn de laatste weken goed op dreef en nemen afstand van de laatste plaats. Fenny en Rob Caspers heb ben het tij dit seizoen niet mee. In andere jaren een vaste waarde in de topvijf slagen zij er dit seizoen niet in iedere week de juiste kaarten te spelen. Zij behaalden 6919 punten en blijven achtste in het algeme» klassement. Met een paar avor- den meer geluk komt de toj weer binnen bereik. Rosa Harben. en Chris Schraag spelen een h» regelmatig seizoen. Zij behaalde; met 6897 punten de vierde plaatse- blijven zevende. Carlo Bos en Cees Vinke werden vijfde (6763 punten; en stijgen naar de derde plaats. Het gemiddelde was met 6289 pun ten niet erg hoog. Ook het aanfe marsen (33) was aan de lage kant Met nog twee speelavonden in fc eerste periode hebben Gerda e- Freek Veeger de beste papierer Arend Dijker en Piet Moree knab belden wat van hun achterstands: en bezetten met een kleine zeshon derd punten achterstand de tweed; plaats. Ook zij maken nog kans <k de periodetitel. Carlo Bos en Cefc Vinke staan derde, maar met n® vierentwintighonderd punten ach terstand, wat in twee spellen ampe meer goed te maken valt. John Vb ming en Eric Jan Geus staan vierde, Erik Boogaard en Rob Stapersirc vijfde. VERVOLG VAN PAGINA 1 Landjepik Aan de hand van onder andere een veldonderzoek en luchtfotp's is daarbij de feitelijke situatie van het gemeentelijk openbaar grondbezit zo nauwkeurig mogelijk onderzocht en in beeld gebracht. Particulier gebruik van grond met een open bare bestemming is niet mogelijk en zal daar waar noodzakelijk met deze openbare bestemming in overeen stemming moeten worden terug gebracht. Voor een aantal gevallen zijn er wellicht mogelijkheden om de openbare bestemming te wijzigen. Alle gebruikers van gemeentegrond ontvangen deze maand een brief van dc gemeente met d9 consta tering dat wederrechtelijk gebruik wordt gemaakt van gemeentegrond Daarin wordt aangegeven dat de mogelijkheid om de grond te kope-i onderzocht wordt. Ook wordt beke ken in welke gevallen de grond ont ruimd moet worden. Wie geen ontvangt maar toch vragen heeft kan contact opnemen met de afde ling Ruimte van de gemeente Texel, via het algemeen telefoonnumm? 362121. Langeveld S de Rooy is een dynamisch grafisch bedrijf, dat met een team van 24 personen dagelijks een divers pakket reclame- en handelsdrukwerk mookt. Ook geven we twee maal per week de Texelse Courant uit. Ome organisatie kenmerkt zich door een informele werksfeer waorbij eigen verantwoordelijk heid, vrijheid en collegialiteit belangnjke trefwoorden zijn. DRUKKERIJ/ UITGEVERIJ I Langeveld de Rooy b.v. Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 362630 Fax 0222 - 314111 E-mail drukkerij@lenr.nl Voor onze ontwerpafdeling zijn wij per direct op zoek naar een enthousiaste fulltime Zijn of haar werkzaamheden bestaan uit: De opmaak en vormgeving van o.a. handels- en familiedrukwerk, Texelse Courant en Vakantiekrant/ specials. Tevens geef je leiding aan drie jonge enthousiaste collega's en plan je wekelijks, samen met het bedrijfsburo, de orders. Functie-eisen Gedegen grafische opleiding en beheersing van, In-Design, Illustrator en Photoshop (kennis van CSS/ HTML is een pré). Je hebt gevoel voor vormgeving en creativiteit en bezit teamgeest. Accuraat werken en een flexibele opstelling zijn je niet vreemd. Wij bieden een leuke en veelzijdige baan; 36 uur per week volgens de grafimedia CAO; een salaris afhankelijk van opleiding en ervaring; woonruimte. Sollicitaties, voorzien van cv, binnen twee weken richten aan de directie van Langeveld de Rooy, t.a.v. dhr. R. de Lange. Voor nadere informatie over deze functie kun je contact opnemen met Cobie Daalder, telefoon 0222 362630, na 20.00 uur 0222 310888. Eten en drinken Lounge tapas Cocktails Jazz blues Live bands (bedrijfs) Feesten Bruiloften Vergaderingen Verjaardagsparty's Dorpsstraat 147 De Koog Tel. (0222) 317066 DinnershoWS Na een grondige metamorfose gaat restaurant het Binnenhof weer open. Met een nieuwe naam, een eigentijdse uitstra ling en heerlijke gerechten en dranken. Kom het zelf proeven en beleven in ons nieuwe café restaurant: Quinty's. Vanaf vrijdag 8 december zijn wij ieder weekend geopend. Vanaf de kerstvakantie bent u elke dag welkom voor lunch, diner en café. Graag tot ziens in Quinty's Robert Til CHINEES - INDISCH RESTAURANT Menu's voor twee personen voor €12.50 geldig van 8 december t/m 24 december Menu 1 Kroepoek Babi Pangang Tjap Tjoy Grote bak bami of nasi Menu 4 Kroepoek Babi Ketjap Tjap Tjoy Grote bak bami of nasi Menu 2 Kroepoek Babi Pangang Foe Yong Hai Grote bak bami of nasi Menu 5 Kroepoek Daging Roedjak (rundvlees met Sabei Goreng mei paprika saus| Gado Gado Grote bak bami of nasi Menu 3 Kroepoek Koe Loe Yuk Foe Yong Hai Grote bak bami of nasi Menu 6 Kroepoek Kip Kerrie Koe Loe Yuk Grote bak bami of nasi Elke zaterdag en zondag Sfeervol Oriëntaals lopend buffet NIKADEL 48 DE KOOG Tel. 317786 Grafmonumenten Eigen monumententuin Beletteringen Reparatie Restauratie Korte levertijd uit voorraad Grafversieringen/vazen/lantaams Natuursteen onderhoudsproducten Jaarlijks onderhoud over geheel Texel Mark Pijper Bernhardlaan 147 1791 XD Den Burg tel.: 06-51283246 0222-310168 natuursteentexel@uitvaartcentrumtexel.nl Dikformaat grijs €9,75 per m2 incl. BTW. (Zolang ie voorraad strekt.) Tel. 0222-313192 06-51574108 Bedrijfsruimte in Den Burg Appartement in De Cocksdorp Tussenwoning in Den Burg Kopen of verkopen? Kies een nvm makelaar Meer foto's en informatie vindt op www.detexeisemakelaars.nl Is verkopen? Alleen N' J makelaars zetten uw hui www funda.nl. de grootste hulzenbank van Nederland met ca 250 000 potentiële rs per dag Burgwal 37 in het centrum van Den Burg: een karakte ristiek bedrijfspand met uitbouw, thans is gebruik als kofflecafé met expositieruimte. indeling: entree in hal met dubbele deuren, sfeervol bedrijfs- gedeelte met halfopen keuken, hal met tweede ingang en toilet. Vaste trap naar ruime bergzolder. Het pand is In 1994 geheel gerestaureerd en geïsoleerd Voor zien van een cv-installatie. Oppervlakte begane grond circa 60 m2 Oppervlakte bovenverdieping circa 40 m2. Oplevering geschiedt in overleg. Het geheel is thans bestemd als BA II bestemming, in de vorm van verzorgende en ambach telijke bedrijven. Vraagprijs 195.000 exclusief btw Klkkertstraat 6K: een appartement op de eerste ver dieping van een appartementencomplex in het centrum van de Cocksdorp. Indeling: entree In hal met trapopgang, badkamer (met ligbad, wastafel en tollet), woonkamer met trapkast, laminaat- vloer en open keuken. Op de tweede verdieping is een overloop met wasmachineaansluiting en een royale slaap kamer met dakraam Voorzien van combi-cv-installatie. Uitzicht over het natuurgebied De Roggesloot Het complex beschikt over een gezamenlijke zonnige tuin; deze is ook bereikbaar via een trap vanuit de galerij. Het appartement mag tevens recreatief gebruikt worden. Oplevering in overleg. Vraagprijs 99.500 kosten koper* wonen op Texel: www.detexelsemakelaars.nl Vismarkt 7 1791 CD Den Burg telefoon (0222) 313 555 fax (0222) 313 946 telefoon In het weekend: 06 53 16 71 56 lnfo@detexelsemakelaars.nl Pater Wlttepleln 16 nabij het centrum van Oen Burg: een tussenwoning met tuinhuis en 89 m2 onder- en bijgelegen eigen grond. indeling: entree in hal met meterkast, woonkamer met open keuken, vaste trapkast en deur naar achtertuin. Binnenhal met trapopgang en toilet met fonteintje. In de tuin bevindt zich een terras, een houten berging en een uitgang naar het achtergelegen plaatsje. Verdieping: overloop, slaapkamer met dakraam, slaapkamer met dakkapel en twee vaste kasten, achterslaapkamer met dakraam, badkamer met ligbad, douche, wastafel en dakraam. Vaste trap naar tweede verdieping met overloop met was machineaansluiting, laagwand en dakraam, vaste kast met cv- installatie en open trap naar bergzoldertje. slaapkamer met dakraam Voorzien van HR cv-installatie hardhouten kozijnen en isolatieglas Oplevering in overleg. Vraagpnjs 216.000 kosten koper*

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 6