LEEGVERKOOP i.v.m. VERHUIZING Alles moe* weg' >N°0°' eS o^/WT UJOODHUMS 1 berichten (tAeubëïen) ^Ucht\ng^ ^^epbwsm urma&* ^etKalTier® sso«eS> acce TEXELSE 6 co(JRANT NOG KORTING OP AL MOERBEEK Hogerstraat - Den Burg DE WIT INSTALLATIETECHNIEK u vergunningen belastingheffing mandaatregeling parkeren VRIJDAG 22 DECEMBER 2006 Wij zijn gesloten van 23 december t/m 7 januari. Vanaf 8 januari bent u weer van harte welkom in onze showroom en staan wij weer voor u klaar! 'ir'Ylf" Diek 44 Den Hoorn www.dewitinstallatietechniek.nl www.rabobank.nl Rabobank bekendmakingen gemeente texel Aangevraagde bouw- en sloopvergunningen Roggeslootweg 677 in De Cocksdorp: geheel plaat sen v.e. dakkapel (ontvangen 14 december 2006); Luzernevlmder (kavel 9) in Den Burg: geheel plaatsen v.e. vrijstaande woning met garage (ontvangen 18 december 2006); Thijsselaan 10 in Den Burg: gewijzigd uitvoeren v.e. reeds eerder verleende bouwvergunning (ontvangen 15 december 2006); Kogerstraat 76a in Den Burg: geheel oprichten v.e. bedrijfspand (ont vangen 18 december 2006); Distelvlinder 25 in Den Burg: geheel plaatsen v.e. garage/berging (ontvangen 19 december 2006); Groeneplaats 14 in Den Burg: gedeeltelijk vergroten v.e. hotel en bouw v.e. parkeer garage (ontvangen 19 december 2006); Mulderstraat 37 in Oosterend: gedeeltelijk vergroten v.e. dorpshuis (ontvangen 19 december 2006); Oude Dijkje 14 in De Koog: geheel oprichten v.e. stolpboerderij (ontvangen 19 december 2006); Oude Dijkie 14 in De Koog: slopen v.e. stolpboerdenj (ontvangen 19 december 2006). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunnin gen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergun ningen worden gepubliceerd Verleende bouwvergunningen Vuurbaeck 12 in Den Burg: gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis (verzonden 18 december 2006); De Zes 9 in Den Burg: gedeeltelijk veranderen v.e. woonhuis en recreatief opstal (verzonden 18 december 2006); Driehuizen 12 in Den Burg: vergroten v.e. woonhuis (verzonden 18 december 2006); Molenlaan 22 in De Cocksdorp: geheel plaatsen v.e. dakkapel (verzonden 18 december 2006); Pelikaanweg 67 in De Koog: geheel vernieuwen v.e. zomerwoning (verzonden 18 december 2006); Nieuwlanderweg 36b in De Waal: ver groten v.e. veestaf (vérzonden 20 december 2006). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendge maakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschnj- ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschaft van het bestreden besluit waartegen het is geacht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar. Sector Bestuursrecht. Postbus 251. 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bil de Pubheksbalie van het gemeentehuis Vrijstellingprocedure Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan een bouwplan voor het: gedeeltelijk vernieuwen van gevelreclame a/d Dorps straat 86 in De Koog. Het bouwplan is In stnjd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. Het conceptbesluit ligt vanaf 27 december 2006 gedurende twee weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Agenda welstandscommissie De welstandscommissie vergadert dit jaar niet meer. In 2007 zijn er (onder voorbehoud) vergaderingen op Texel op 4 januari, 1 maart, 10 mei, 5 juli, 6 september en 1 november. De overige vergaderingen zijn in het stadhuis van Den Helder. Aanwijzingsbesluit (plv.) heffingsambtenaar Bij besluit van 11 juli 2006 heeft het college van Bur gemeester en Wethouders op grond van artikel 231 lid 2, sub b, Gemeentewet en artikel 2, lid 2, WOZ de teamleider backoffice van de afdeling Publiekszaken aangewezen als gemeenteambtenaar belast met de heffing van de gemeentelijke belastingen en uitvoering van de Wet WOZ. Dit besluit is in werking getreden op 15 juli 2006. Bij besluit van 5 december 2006 heeft het college op grond van genoemde artikelen besloten de Fiscaal Juridisch medewerker van het team backoffice van de afdeling Publiekszaken aan te wijzen als plaatsvervan gend heffingsambtenaar en hem bij ontstentenis van de heffingsambtenaar te belasten met de heffing van de gemeentelijke belastingen en uitvoering te geven aan de Wet WOZ. Dit besluit is in werking getreden op de dag na vast stelling van het besluit. De volgende wegen/weggedeelten zijn aangewezen en hiervoor geldt een maximale parkeerduur van 2 uur: Burgerhoutstraat in Den Burg; Parkeerterrein nabij het busstation aan de Elemert in Den Burg; Jan Reijstraat in Den Burg; Keesomlaan. het gedeelte tussen de Elemert en de Haffelderweg in Den Burg; Parkeerterrein Vogelenzang in Den Burg; Parkeerterrein Bocksberg op de hoek van de Wilhel- minalaan met de Drijverstraat in Den Burg; Parkeerterrein nabij supermarkt AH op de hoek van de Wilhelminalaan met de Waalderstraat in Den Burg; Brink, het noordelijk gelegen gedeelte tussen de Dorpsstraat en de Badweg in De Koog; Parkeerterrein Dorpsstraat gelegen achter en naast het pand 1791 in De Koog; Parkeerterrein Stappeland, betreffende het voorste gedeelte gelegen aan het Stappeland in De Koog; Parkeerterrein Parnassiastraat in De Koog. In alle gevallen gelden de volgende tijden waarop parkeerbelasting moet worden betaald: Maandag tussen 9:00 en 18:00 uur; Dinsdag tussen 9:00 en 18:00 uur; Woensdag tussen 9:00 en 18:00 uur; Donderdag tussen 9:00 en 18:00 uur; Vrijdag tussen 9:00 uur en 21:00 uur, Zaterdag tussen 9:00 uur en 18:00 uur. Betaling van de parkeerbelasting dient te geschieden door gebruik te maken van de op genoemde weg gedeelten geplaatste parkeerapparatuur. Het aanwijzingsbesluit ligt ter inzage bij de Publieks balie van het gemeentehuis. Ook voor meer informatie kunt u hier terecht. Vaststelling mandaatregeling Het college van Burgemeester en Wethouders heeft in de vergadering van 19 december 2006 een nieuw man daatbesluit en een nieuw mandaatregister vastgesteld. Hierin is bepaald welke besluiten en bevoegdheden van het college en de burgemeester mogen worden uitgeoefend door ambtenaren. De nieuwe mandaat regeling treedt in werking op 1 januari 2007. Op verzoek kan inzage worden verleend in de man daatregeling. Voor informatie of inzage wordt u ver zocht contact op te nemen met de heer M. Oosterdijk, telefoon (0222) 36 22 47. r Gemeente Texel 1 Groeneplaats 1 Postbus 200 1790 AE Den Burg F (0222) 36 22 87 T (0222) 36 21 21 E email@texel.nl OPEN maandag t/m dor iderdag 8.30 -12.30 uur 17.00 -19.00 uur www.texel.nl Aanwijzingsbesluit parkeren Het college van Burgemeester en Wethouders heeft op grond de Gemeentewet en de Verordening Par keerbelastingen een aanwijzingsbesluit genomen op 19 december 2006. In dit besluit is opgenomen waar, het tijdstip en de wijze waarop tegen betaling van parkeerbelasting mag worden geparkeerd. De volgende wegen/weggedeelten zijn aangewezen en hiervoor geldt een maximale parkeerduur van 1 uur: Burgwal, gedeelte tussen de Parkstraat en Burgwal huisnummer 23 in Den Burg; Groeneplaats in Den Burg; Parkstraat in Den Burg Weverstraat, gedeelte tussen de Parkstraat en de Julianastraat in Den Burg; Schilderend, gedeelte tussen de Julianastraat en de Keesomlaan in Den Burg; Parkeerterrein nabij supermarkt Lidl aan de Nikadel in De Koog. Project detailhandel Buitengebied Naast de reguliere controles voeren de gemeente lijke toezichthouders sinds enkele jaren toezicht uit op specifieke onderwerpen of objecten. Aan de orde is nu de detailhandel in het buitengebied. Detailhandel is niet toegestaan als dit niet uit drukkelijk in het betreffende bestemmingsplan is geregeld. Toch is het op het platteland algemeen geaccepteerd dat buiten winkels om producten aan particulieren worden verkocht. In 2002 is voor ondergeschikte vormen van detailhandel door de gemeenteraad de notitie "detailhandel in het bui tengebied en de kernen" vastgesteld. Op grond hiervan worden deze geaccepteerde vormen van detailhandel op grond van een vrijstelling mogelijk gemaakt. Bedrijven, waaronder agrarische be drijven en ook particulieren, mogen zelf geteelde en/of vervaardigde producten verkopen. Voor deze verkoop kunnen ruimten worden ingericht tot een oppervlakte van 50 m2. De benodigde vrijstellingen wordt verleend op grond van een procedure artikel 19 Wet Ruimtelijke Ordening. Sinds de vaststelling van de notitie door de ge meenteraad in 2002 is een aantal vrijstellingen voor "ondergeschikte" detailhandel verleend. Het blijkt echter dat er ook bedrijven zijn, voornamelijk in het buitengebied, die zonder vrijstelling een verkoop ruimte hebben ingericht. In het afgelopen najaar is door de gemeente geïnventariseerd om welke bedrijven dit gaat. Zij krijgen binnenkort een brief met de mededeling dat zij binnen een termijn van zes weken in de gelegenheid worden gesteld de benodigde vrijstelling aan te vragen. Bedrijven die al over een dergelijke vrijstelling beschikken, zullen in de loop van 2007 worden gecontroleerd op de uitvoering. Alle medewerkers, directie en de Raad van Commissarissen van Rabobank Noord-Holland Noord wensen u fijne feestdagen toe en een heel goed en gezond 2007. Ook tijdens del regelen via ww

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 6