Spelenderwijs door 2006 START In verband met maatregelen vogelgriep niet voeren DONDERDAG 28 DECEMBER 2006 TFYF I 7 1 LOUKAN1 Ga met uw pion zoveel plaatsen vooruit als met een dobbelsteen gegooid. Op vakjes met een lachertje zijn speciale regels van toepassing. 2. U heeft een plan voor de Groeneplaats. Ga vier plaatsen terug en gooi nog een keer. 4. Uw vleugel is gevlogen. Gooi nog een keer en vlieg een rondje. 7. U ziet een roze pelikaan. Ga naar 17. 9. U bent met aan de beurt. Ga drie plaatsen terug. 11U boekt een huisje via internet. Ga drie plaatsen vooruit en raad een lied. 13. Uw helikopter strandt. Wacht tot iemand u komt bevrijden. 15. U volgt een workshop Afrikaans dansen. Stamp op de grond en sla een beurt over. 20. U stuurt een brief naar de gemeente. Wacht tot u een ons weegt, ga twee plaatsen terug en gooi nog een keer. 23. U treedt af als raadslid. Ga terug naar start, u ontvangt geen tweedui zend euro. 24. U bent verantwoordelijk voor de Sinterklaasintocht. Sla twee beurten over. 25. Betonrot in de sporthal. Zak door de vloer en maak een zwaantje. 27. U exploiteert een restaurant zonder keuken. Ga twee plaatsen terug en serveer een hapje. 28. De armoede neemt toe. Begin een voedselbank. 31U gaat Parkeren en meer in Oudeschild. Ga drie plaatsen vooruit. 32. U wilt ereburger worden. Wacht tot u gevraagd wordt. 33. Uw archief moet ontschimmeld worden. Sla een beurt over. 35. U wilt een kerkorgel kopen. Gooi 4 en verkoop iets. 38. De oprit wordt door oplichters geasfalteerd met bitumen. Ga drie plaatsen terug. 39. De bliksemafleider kan u gestolen worden. Doe een inbreker na. 41. U moet uw energiebon nog inleveren. Ga twee plaatsen vooruit. 43. Er zit bacterievuur in uw fruitbomen. Stop met roken. 44. Opa gaat parachutespringen. Ga drie plaatsen vooruit en gooi nog een keer. 45. Uw auto loopt op frituurvet en uw brommer op alcohol. Ga twee plaatsen vooruit. 47. U wilt naar de autocross. Sla twee beurten over. 51. U begint een wijngaard. Neem een borrel. 52. U doet aan energiebesparing. Doe het licht uit.

Texelsche Courant | 2006 | | pagina 12