DuiN TEXELSE 7 COURANT Volop spanning tijdens biljartkampioenschappen Remise De Koog tegen Dirkshorn ZDH vergooit kansen op goed resultaat Texel'94 veel te sterk voor Wieringers B?H0UD DINSDAG 20 FEBRUARI 2007 Spanning alom tijdens het Texels biljartkampioenschap in De Hof in De Koog, waar liefhebbers de afgelopen week de strijd om de hoogste eer uitvochten op het groene laken. Kampioen in het libre werd Frans Bik, bij het band stoten ging de hoogste eer naar Ab-Jan Witte. De organisatie van de negentiende editie van de Texelse biljartkampi oenschappen slaat met een voldaan gevoel het draaiboek dicht. Ook dit maal verliep het evenement zonder wanklanken en troffen de biljarters elkaar in goede sfeer. Van 10 tot en met 18 februari was De Hof het stnjdtoneel van heel veel Texelse biljarters, die elkaar bestreden in de spelsoorten libre, driebanden en bandstoten. Inmiddels overle den oud-deelnemers en organisa toren Jan Zoetelief, Piet de Graaf en Cor Hoogeboom werden geëerd met een eigen bokaal, waarvoor fel werd gestreden. De finales van het bandstoten werden vorig weekend al gespeeld, met de finales en de duels om de Jan Zoeteliefbokaal tussen de winnaars van de drie klassen. Afgelopen week volgden het libre en het driebanden werd het afgelopen weekend gespeeld, met als apotheose de finales en de duels om de Piet de Graaftrofee (driebanden). Zaterdag vonden de finales om de Cor Hoogenboombo- kaal (libre) plaats. De drie winnaars van de bokalen kre gen hun gewonnen trofee uitgereikt door de dames Vera Zoetelief (Cor Huisman). Sylvia Sessink-Hoogen- boom (Kevin Knol) en Annie de Ab-Jan witte, winnaar in de eerste klasse biljartkampioenschappen. het driebanden, ii Graaf (Aris Eelman). Bijzonder was de deelname van Henk Knol (vader), Jolanda Knol (moeder) en de zonen Kevin en Michel Knol. Zij namen drie bekers en een bokaal mee naar huis. Met dank aan adverteerders en sponsors beloofde Cees Bonne namens de organisatie ernaar te streven van de twintigste editie van het kampioenschap volgend jaar iets speciaals te maken. Uitslagen: Bandstoot-kampioenen: 5e klasse. Jan Bak ker, 4e klasse: Cor Huisman; 3e klasse: Ab- Jan Witte. Winnaar Jan Zoeteliefbokaal Cor Huisman. Ubre-kampioenen: 55+: 5e klasse: Sieme Vlaming; 4e klasse: Aris Eelman; 3e klasse; Cor Huisman. Libre-kampioen (vrij)- 6e klasse: Elly Rutten; 5e klasse: Kevin Knol: 4e klasse: Henk Knol; 3e klasse Mariëlle Aubertijn; 2e klasse: Jan Hoek 1e klasse: Frans Bik. Winnaar Cor Hoogenboombo- kaal: Kevin Knol. Driebandenkampioenen: 4e klasse Aris Eelman, 3e klasse Henk Prins; 2e klasse: Cees Mets sr. 1e klasse: Ab-Jan Witte Winnaar Piet de Graaftrofee: Ans Eel- Beeld van de Texelse biljartkampioenschappen in De Hof in De Koog. Met een fitte en vrijwel complete selectie heeft De Koog een gelijk spel geboekt tegen middenmo ter Dirkshorn (0-0). Een op het oog teleurstellend resultaat, want in de thuiswedstrijd scoorde de ploeg van trainer Hans van der Park nog drie keer en werden drie punten veroverd. Maar gezien de tegenvallende resultaten van de laatste maanden was het ene punt zeer welkom. De Koog begon defensief met een 4-5-1 opstelling, met Wouter- Kuip als enige spits. Maurice de Groot werd een linie terug gehaald en speelde op het middenveld. In eerste instantie pakte deze strijd wijze goed uit. Goed combinerend bleef De Koog vrij eenvoudig op de been. Een belangrijke steunpilaar was Pieter List, die als vrije verde diger de vakantie vierende Arnold Kaercher verving. Na twintig minu ten deed zich een opstootje voor, nadat Peter Koorn onderuit was getrapt door Rob Duinkerken en de geïrriteerde speler van Dirkshorn ook nog eens een slaande beweging maakte. De scheidsrechter aarzelde geen moment en stuurde Duinker ken met een rode kaart van het veld. Het leek een buitenkansje, maar het nummerieke overwicht leverde De Koog weinig op. Door rommelig spel kwamen de gasten niet verder dan slecht gemik te schoten van Wouter Kuip en Bartjan Grisnigt. Dirkshorn moest zich tevreden stellen met enkele gevaarlijke kopballen, ontstaan uit corners. Daarbij stond keeper Ste ven van Beek steeds op de goede plaats. In de tweede helft speelde De Koog met twee spitsen, maar het gewenste resultaat bleef uit. Daar konden ook invallers Robin Schoo (voor Grisnigt) en Jeroen Backer (voor Kuip) geen veran dering in brengen. In de laatste tien minuten was Dirkshorn enkele keren dicht bij een treffer, maar met kunst- en vliegwerk bleef De Koog overeind. Een fabelachtige reflex van Van Beek leverde De Koog één punt op. Hoewel De Koog stiekem op meer dan een punt had gehoopt, speelt de ploeg na twee remises met iets meer vertrouwen tegen Texel'94. De derby wordt zondag in De Koog gespeeld en begint om 14.00 uur. Atleten strijden om crosstitels Atleten strijden zondag 25 februari voor de 23ste keer om de titels in het open Texels Crosskampioen schap. Het belooft een spannende wedstrijd te worden, waarin titel houders Lutz Lohse en Luciënne Groenendijk zware concurrentie krijgen. AV Monnickendam heeft aangekondigd met 25 leden het Marsdiep over te steken om zich in de strijd te werpen. Lohse voltooide zijn race over 8400 meter vorig jaar in 30.49 minuten. Groenendijk had voor 6300 meter 26.33 nodig. Het parcours rond de Heidvlakweg loopt geheel over bospaden en is dus op spikes te lopen. De jeugd gaat om 11.00 uur als eerste van start. Er zijn twee leeftijdscatego rieën: jongens en meisjes tot en met 9 jaar en 10 tot en met 12 jaar. De jongste jeugd loopt één ronde - met een pittig heuveltje - van bijna 900 meter, de oudere jeugd loopt de dubbele afstand. Direct nadat de laatste loper is gefinisht, worden de prijzen uitgereikt. De oudste jeugd en de volwas senen gaan rond 11.20 uur van start. De jeugd van 13 tot en met Voor de tweede maal in ruim een maand tijd heeft ZDH zichzelf ernstig tekort gedaan tegen het sterke Winkel. Net als in de uit wedstrijd vorige maand speelden de Hoornders zondag een slecht laatste half uur, waarin de kansen op een goed resultaat in één keer werden vergooid. De gasten pro fiteerden dankbaar en sleepten toch nog een ruime overwinning in de wacht (2-6). Met Sjoerd Oosterhof als verrassen de vervanger voor de geblesseerde linksback Erik Wuis was ZDH vast besloten de huid duur te verkopen. De Hoornders speelden goed geor ganiseerd en slaagden er aardig in de verdediging gesloten te houden. Bovendien konden ze vertrouwen op de kwaliteiten van Chris Stolk, die wederom een sterke wedstnjd keepte. Nadat beide partijen enkele kleine kansjes niet hadden kunnen verzilveren, nam Winkel met een kopbal uit een vrije trap een voor sprong. Even later leek het 0-2 te worden, maar ditmaal belandde de bal steenhard op de lat. Net voor het rustsignaal kwam ZDH onverwacht op gelijke hoogte. Joop Rommets bereikte met een pass Niels Dek ker, die op eigen helft een dribbel inzette, de verdediging van Winkel zijn hielen liet zien en ook de keeper met een droge schuiver het nakijken gaf: 1-1Met Ruud Hof voor de leeg- gespeelde Oosterhof beleefde ZDH een hoopvol begin van de tweede helft. Ruud Hof brak door en schoot op doel. De bal passeerde de kee per, leek ook aan het doel voorbij te gaan, maar werd door de goed mee gelopen Mike de Bruijn alsnog inge schoten. Hij deed dat volgens de grensrechter in buitenspelpositie en de scheidsrechter nam diens advies over om het doelpunt af te keuren. Even later verslikte vrije verdediger Ronald Biesboer zich in een aanval ler, die van dichtbij kon scoren. Dat was een domper voor de thuisploeg, die echter niet bij de pakken neerzat. Toen ook de laatste man van Winkel een foutje maakte, kon Hof de bal hard langs de keeper schieten: 2-2. ZDH maakte daarna de fout vol op de aanval te spelen en de verdedi ging te verwaarlozen. Niet erg ver standig, want Winkel beschikte over twee razendsnelle buitenspelers, een handige spits en middenvelders die goed met ruimte wisten om te gaan. Zo kon het gebeuren dat binnen een tijdsbestek van zeven minuten ZDH tegen een kansloze 2-5 achterstand aan keek. De 2-4 kwam op naam van verdediger Peter Eelman, die met een sliding een doelpunt leek te voorkomen, maar tot verbijste ring van de Hoornders de bal over keeper Stolk heen tikte.Van enige organisatie was daarna geen sprake meer en het mocht een wonder worden genoemd dat Winkel niet nog veel meer doelpunten maakte. Dat was vooral te danken aan Stolk. die enkele malen schitterend red ding bracht. Uiteindelijk was ook hij kansloos op een kopbal van dichtbij, waardoor het nog 2-6 werd. Zondag wacht ZDH een zware dobber in de uitwedstrijd tegen Succes. Texel'94 heeft zondag op eigen veld een zeer verdiende over winning op Wiron geboekt. Het krachtsverschil tussen de Texe laars en de Wieringers was zo groot, dat de thuisclub zich zon der enige moeite naar een uitslag van 5-1 kon spelen. Al na twee minuten kon Texels score- bordbijhouder Kasper Groen de eer ste treffer bijschrijven. Joey van der Vis werd door de keeper van Wiron onderuitgehaald, waarna speler/trai ner Martin Koorn de toegekende strafschop verzilverde. Toen al was I duidelijk dat Wiron een moeilijke mid dag tegemoet ging. Texel'94 domi neerde op het middenveld en kon naar hartelust combineren. Binnen een half uur was het al 3-0. Maker van beide doelpunten was Jeroen Vla ming. Ondanks het grote overwicht van zijn ploeg was het voor keeper Dennis Schouwstra zaak waakzaam te blijven. Tweemaal moest hij gestrekt naar de hoek om afstandsschoten van Sebas de Jong te keren. De tweede helft gaf hetzelfde spelbeeld te zien, met een voluit aanvallend Texel'94 en Wiron dat er alles aan moest doen om de schade zo beperkt mogelijk te houden. Binnen het kwartier werd het 4-0. Schutter was Leon Zijm, die de bal uit een dieptepass beheerst langs de keeper schoof. Op dat moment zag het er naar uit dat de Texelaars een monsterscore zouden bewerk stelligen, maar het volgende doelpunt viel aan de andere kant. Onoplettend heid bij een ingooi stelde De Jong in staat met een knap schot de stand op 4-1 te brengen. Het werd uitein delijk nog 5-1, toen de bal uit een dieptepass van Zijm fraai door Ivo Barends over de keeper werd gelobt. Al met al kon worden gesproken van een zeer verdiende overwinning voor de Texelaars, die als de inhaalduels in winst worden omgezet naar de vierde plaats op de ranglijst stijgen. Zondag gaat de ploeg van het technische duo Martin Koorn en Ralph Koning op bezoek bij De Koog. 16 jaar loopt een ronde van ruim 2100 meter. Ook hierin is een flinke klim opgenomen. De vrouwen (t/m 35 jaar) en de vrouwen-veteranen lopen deze ronde drie keer, de man nen (t/m 39 jaar) en mannen-vete ranen vier keer. Recreanten kunnen kiezen uit één, twee of drie ronden. Inschrijven kan vanaf 10.15 uur in restaurant Bos en Duin aan de Bakkenweg, waar na afloop ook de prijsuitreiking plaatsvindt. Meer informatie kan worden ingewonnen bij Cees Timmer (tel. 318512) of op de website www.avtexel.net. Seniorerren jeugd Mareis winnen Zowel het herenteam als de jeugd van baskebalvereniging De Mareis heeft afgelopen week end z'n wedstrijd gewonnen. De heren beleefden een moeizame middag, terwijl de jeugd verplet terend won. Na de dramatische uitwedstrijd van vorige week, waarin ze de eer ste verliespunten van 2007 leden, moesten de heren van De Mareis afgelopen weekend thuis aantreden tegen Enkhuizen. Het eerste kwart werd goed begonnen, met een geweldige pass van Erik Venneker, waarmee hij direct een driepunter wist te scoren. In het vervolg liepen de Texelaars echter achter de feiten aan en wis ten ze het grote lengteoverwicht niet uit te buiten. Na inspirerende peptalk van gelegenheidscoach Eric Heijenk zette De Mareis in het tweede kwart de achtervolging in. Met dank aan de lange mannen Nico Kikkert en Pieter Dogger werd de achterstand in zeven minuten omgezet in een voorsprong. In het derde kwart was het zaak de voorsprong uit te breiden, om de winstpunten in eigen huis te hou den. Dit bleek gemakkelijker gezegd dan gedaan. Beide teams leden veel balverlies. De toeschouwers pro beerden De Mareis met luide aan- moedigingskreten weer bij de les te krijgen. Het laatste kwart verliep een stuk beter. Met goed aanvalspel van met name de wat kleinere Wesley Bosma en Ruud Verstraaten werd de voorsprong zelfs uitgebreid tot een marge van achttien punten. In de slotfase liep het verschil weer terug, maar bij het eindsignaal had De Mareis genoeg punten over voor de overwinning: 59-47. De jeugd liet thuis geen spaan heel van HBC. In een sportieve wed strijd met goed samenspel werd de tegenstander met 73-23 versla gen. Spelmakers Bas Vos en Jorik Heijenk lieten sterk spel zien en ook de dames uit het team drukten hun stempel op de wedstrijd. Annick Hoogendijk strooide met goede passes, terwijl Femke Heijenk veel rebounds pakte en punten maakte. Scores: Heren - E, Venneker (8), P Dogger(16), N. Kikkert(16), E. Frijling(12), E. Heijenk(3). S. Gremmen en R. Verstraaten (2). Jeugd - Bas Vos (22), Jorik Heijenk (16), Fem ke Heijenk (10). Charlotte Hendriks en David Maas (8). Clark Backer (6), Annick Hoogendijk en Marina van Maldegem (2) G-team verliest van medekoploper De G-voetballers van Texel'94 hebben zaterdag op eigen veld een belangrijke wedstrijd verlo ren. Na een gelijkopgaande eer ste helft toonde medekoploper Waterloo zich na rust net even beter: 2-4. Texel'94 beleefde een moeilijke start tegen Waterloo, dat al in de beginfase een paar kansrijke aanvallen opzet te. Uit een pass vanaf de linkerkant kwam de bal in bezit van de rechts buiten, die de bal hard en laag in de hoek schoot. Even daarna begon één van de gasten een solo, die ein digde in een doelpunt. De Texelaars lieten het er niet bij zitten en knokten terug. Raymond Molanus bracht zijn ploeg uit een pass van Paul Bakker terug in de wedstnjd en nog voor rust werd het zelfs 2-2. Schutter was opnieuw Molanus, die voorbereidend werk van keeper Martijn Verbeeke en Paul Bakker knap verzilverde. Direct na de aftrap kwam Waterloo weer op voorsprong. Daar gingen wel een paar fouten van Texel'94 aan vooraf. Eerst verkeek verdediger Jos Bakker zich op een voorzet, waarna keeper Verbeeke de bal door zijn vingers liet glippen. Door een misverstand in de verdediging werd het even ook nog 2-4. In het vervolg van de door inval ler-scheidsrechter Paul van Putten geleide wedstrijd kregen de Texe laars meerdere kansen de score een draaglijker aanzien te geven, maar de bal ging steeds naast in plaats van in het doel.Komend weekeinde heeft Texel'94 vrij, zaterdag 3 maart speelt de ploeg in Mijdrecht tegen Argon. Heren Tevoko winnen topper Het herenteam van Tevoko heeft zaterdag goede zaken gedaan door in sporthal Ons Genoegen de topper tegen De Boemel 2 met 3-1 te winnen. Daardoor blijven de Texelse volleyballers in de race om promotie. Beide teams startten sterk en deden mets voor elkaar onder. De Boemei is een mix van ervaren rotten en twee jeugdige spelers die in de Neder landse jeugdselectie spelen. Juist deze jongelingen leken het verschil te maken, want met een snoeiharde sprongopslag wist de pas 14-jarige Neal Blom zijn team op voorsprong te zetten. Bij een achterstand van 14-17 slaagde coach Connie Joling er met een time-out in de rust te herstellen bij de heren van Tevoko. Plotseling kwamen de passes weer goed aan. waardoor spelverdelers Jitze Beintema en Berry Koning de aanval konden spreiden. Vooral hoofdaanvaller Ronald Zijm wist hier goed gebruik van te maken en met een paar mooie smashes ging de eerste set naar Tevoko (25-19). In de tweede set kwam De Boemel sterk terug. Hoewel Erik Ie Roux Tevoko met een paar mooie red dingen nog lang op de been hield, kon de tegenstander toch langzaam uitlopen, om ten slotte de tweede set te winnen en zo de stand weer gelijk te trekken (22-25). Tevoko herstelde zich goed in de derde set en slaagde er met veel servicedruk en een goede blokke ring in de aanval van De Boemel te ontregelen. Zelf wist de thuisploeg wel veelvuldig te scoren, waardoor de set overtuigend werd gewonnen (25-15). De vierde set leek een for maliteit, maar op matchpoint haper de de aanval van Tevoko. Door een paar mooie punten van De Boemel leek het nog even spannend te wor den, maar Marco Tuntelder maakte met een harde smash alle spanning een einde. GVT op dreef in Den Helder De meiden van Gymvereniging- Texel hebben in de tweede wedstrijd om de Rayonkampioenschappen, die zater dag in Den Helder werd gehouden, uit stekend gepresteerd. Maar ondanks prachtig uitgevoerde oefeningen op brug, vloer en sprong gingen de prij zen net aan hun neus voorbij. Op de balk scoorden ze de Texelaars te wei nig punten, voor docent Abdou Bah- rini reden de komende tijd extra op dit onderdeel te trainen. Op 14 april wordt in Heerhugowaard de volgende competitiewedstnjd gehouden Uitslagen: Pupillen 6de divisie, nivo 12: Jet van de Water, sprong 8,90, brug 8,65, balk 6,90, vloer 7,50, totaal 31,95. Jeugd 6de divisie, nivo 10: Celine Veenstra, sprong 8.40, brug 7,75. balk 7,85, vloer 7,60, totaal 31,60, Hanna Gaaff. sprong 8,00, brug 7,80, balk 7,70, vloer 7,50, totaal 31,00. Cindy de Ridder, sprong 7.30. brug 7,35, balk 7,60. vloer 7.20, totaal 29,45. Jeugd 7de divisie, nivo 11Elma van Garde ren, sprong 8,70, brug 8,00, balk 4,40. vloer 8,10, totaal 29,20. Pupillen 2de divisie 6, nivo 11 Lisanne Wit, sprong 8,90, brug 9,00, balk 7,10, vloer 7,75, totaal 32,75. Jolien van der Linde, sprong 8,90, brug 9,00, balk 7,20, vloer 7,45, totaal 32,55. Naomi van Houten, sprong 8,80, brug 8,65, balk 6,50. vloer 5,45, totaal 29,40. Junior 6de divisie, nivo 9: Emma Veeger. sprong 8,60, brug 7,45, balk 7,15, vloer 7.75, totaal 30,95. Hard spel te veel voor dames SVO Lukt het niet goedschiks, dan maar kwaadschiks. Dat moeten de dames van Geel Zwart hebben gedacht toen het tiental van SVO zich niet zomaar gewonnen gaf. Het harde en volgens de Ooste- renders zelfs gemene spel lever de de thuisploeg na rust alsnog een gemakkelijke zege op (5-0). De voorboden waren niet erg gunstig voor SVO. dat door blessures en vakanties zondag met tien spelers naar Jt Zand afreisde. Toch speelde de ploeg enthousiast en zeker niet slecht. Grootste probleem was dat het middenveld door het gemis van de elfde speler geregeld werd over lopen. Daardoor hadden Vera Koogei en Rosanne Zijm en gelegenheids verdediger Lisa Zegers in de ach terhoede extra werk te vernchten. In de twintigste minuut werd de druk SVO even te veel en kon Geel Zwart de score openen. De gasten zaten niet bij de pakken neer en zochten af en toe brutaal de aanval. Sharen Daalder en Marthe Nijdam wisten zelfs nog een mooie kans te creëren, maar het schot van spits Iris Baas werd gestopt door de keeper van Geel Zwart. Het vervolg van de wed strijd was een stuk onvriendelijker. De dames van Geel Zwart begonnen in te zien dat ze niet veel sterker speel den dan Oosterend en besloten dan maar de nagels in de tegenstander te zetten. Volgens correspondente Annie Brouwer werd er flink geduwd en gescholden, waardoor de Ooste- renders enigszins gepikeerd aan de rust begonnen. Na de thee betraden ze met opgeheven hoofd het veld, maar Geel Zwart bleef ook na de 2-0 doorgaan met duwen en haren trek ken en dat was net iets te veel voor SVO. Nadat het 3-0 was geworden, mocht het voor de dames SVO wel afgelopen zijn De ploeg probeerde er desondanks nog iets van te maken. Met name middenvelders llcna Witte, Annie Brouwer en Paula Gieles lever den goed werk af. Keeper Christina Beuving verrichtte enkele knappe reddingen en had ook ander terrein flink wat te stellen met de snelle spits van Geel Zwart, die enkele keren de noppen van haar schoenen in Beu- vings been plantte. Het werd uitein delijk 5-0. Zondag speelt Oosterend thuis tegen Dirkshorn. Programma zaalvoetbal Woensdag 21 februari: 17.10 Sportsh El-Klif E1 Sportsh. 17.50 Krim C1 -ZDH C1 v.Putten 18.30 Sportsh. C1-RAB C1 vPutten 19.20 Klif dames 1 -SVAP 1 Klif 20.10 Klif 6-Texel 5 v.Beek 21.00 Texel 7-Koog 3 v.Beek 21.50 RAB 5-Klif 2 Atroshy Zaaldienst: FIAB. Donderdag 22 februari: 18.15 ZDH E1-MantjeE1 ZDH 19.00 Texel 3-FIAB 4 Arnout 19.50 Klif 5-Krim 5 Arnout 20.40 Texel 6-Klif 4 Kuipers 21.30 De Koog 1-Koog 2 Kuipers Zaaldienst: De Koog. Vrijdag 23 februari: 18.30 SVO 4-Texel 4 Kikkert 19.20 Texel 1 -De Ruif 2 Vonk 20.10 Texel 2-SVO 2 Kuipers 21.00 SVO 1-Sportshop 1 Sangers 21.50 Mantje 2-RAB 2 Atroshy Zaaldienst: Mantje. Uitslagen: Texel 1-Old Stars'77 2, Old Stars met opge komen. Hoofdklasse: De Knm 1-Mantje 2 4-7. De Krim 3-RAB 1 4-8, Klif 1-De Knm 2 8-1 1ste klasse; Sportshop 2-RAB 3 7-2, RAB 4- De Knm 4 6-2, De Koog 2-Klif 2 7-3, De Koog 1-SVO 3 6-4, Klif 3-Texel 3 8-10, SVO 3-RAB 5 0-2 2de klasse Texel 7-Klif 7 0-7, Klif 4-Klif 6 6-1 C-jeugd De Koog C1-De Krim C1 7-6, De Krim C2-ZDH C1 3-3, Sportshop C1-De Krim C3 2-1, RAB C1-Sportshop C2 0-6. D- jeugd: SVO D2-SVO D1 1-3. Voetbaluitslagen Zaterdag 17 februari: Berdos B2-Texel'94 B1 0-3 Texel'94 B2-WMC B1 2-1 DWOW B1 -Texel '94 B3 8-2 De Koog B1 -Zeevogels B1 2-1 Dindua MB1-Texel'94 MB1 5-2 LSW MB2-Texel'94 MB2 5-0 Reiger B. MB2-Texel'94 MB3 10-0 GeelZwart C1-Koog C1 uitgesteld ZDH C1-Texel'94 C2 uitgesteld Texel'94 D1-SRC D1 4-0 VIOS-W D4-Texel'94 D2 4-2 Texel'94 D3-Sint Boys D1 2-2 ZAP D3-Texel'94 D4 1-0 De Koog D1-Den Helder D2 6-2 Texel'94 G1-Waterloo G1 2-4 Texelse pupillencompetitie: De Koog F1 -Vitesse 4-2 SVCF1-AZ 2-4 De Koog F2-Roda 1-10 SVC E1-Chelsea 4-1 Blackburn-De Koog E1 0-6 ZDH E1-Liverpool E1 0-10 Fulham-Manchester 4-4 Zondag 18 februari: Texel'94-Wiron Dirkshorn-De Koog ZDH-Winkel Oosterend-Succes Texel'94 2-Schagen 2 DWOW 2-Texel'94 4 Winkel 5-Texel'94 5 WGW 4-De Koog 2 Uitgeest DA1-Texel'94 DA1 5-1 0-0 2-6 2-3 1-2 2-2 1-0 3-1 7-0 De Koog DA1-Hollandia T. DA2 1-2 Texel'94 MA1 -WW MA1 uitgesteld Recreatiecompetitie: De Koog-Texelse Boys 2-1 Texel-Oosterend 2-0 Voetbalprogramma Zaterdag 24 februari: Texel'94 B3-DWOW 81 11.30 Zeevogels B1 -De Koog B1 11.00 Zouaven MB1-Texel'94 MB1 14.45 Limmen MB2-Texel'94 MB2 13.00 Texel'94 MB3-HSV MB1 11.30 Wiron C1 -Texel'94 C1 14.00 BKC C2-Texel'94 C2 12.00 De Koog C1-JVC C2 14.00 ZDH C1-JVC C4 12.00 Texel'94 D1 -Kaagvogels D1 11.30 De Koog D1-Hollandia T. D1 12.00 Texelse pupillencompetitie: AZ-Oosterend F1 9.00 Heerenveen-De Koog F1 9.00 Vitesse-Roda 9.00 SVC F1-De Koog F2 9.00 Liverpool-Blackburn 10.00 De Koog E1-SVCE1 10.00 Arsenal-ZDH E1 10.00 Oosterend E1 -ZDH E2 10.00 Chelsea-Manchester 10.00 Kansloos verlies dames Texel'94 Hoewel coaches Ruud Nooij en Edgar Klippel over een vrij wel complete selectie konden beschikken, hebben de dames van Texel'94 de uitwedstrijd tegen Uitgeest kansloos verloren. In de eerste helft konden ze nog aardig tegenstand bieden, maar na rust vlogen keeper Marit Tuitman de ballen in rap tempo om de oren (0-7). Het ontbrak Texel'94 zondag aan goed samenspel, waardoor Uitgeest de Texelse passes geregeld kond onderscheppen en flink wat kansen creëerde. De thuisploeg beschikte vooral op de rechtervleugel over snelle spelers. Verdediger Cissy Voorend had er haar handen vol aan. Toch hoefde Tuitman maar één keer te buigen en waren Mascha Nooij en Tessa Betsema zelfs een paar keer dicht bij een Texels doelpunt. De tweede helft verliep aanvankelijk nog vrij goed. Beide teams combi neerden snel. waardoor er voor de toeschouwers genoeg te genieten viel. Maar gaandeweg werd het spel van Texel'94 minder en de 0-2 bete kende eigenlijk al de beslissing. Uit geest combineerde goed en hield Texel'94 voortdurend onder druk. Vooral in het laatste deel van de wedstrijd wist de thuisploeg opval lend vaak te scoren, waardoor het verschil aan het einde maar liefst zeven treffers bedroeg. Zondag week zijn de Texelse dames vrij. Sportinstuif in voorjaarsvakantie Sportservice Texel verzorgt in de voorjaarsvakantie een sportinstuif voor alle kinderen in de leeftijd van 6 tot 12 jaar. Deze is bedoeld om hen kennis te laten maken met uit eenlopende sporten als unihockey, badminton, basketbal en tennis Ook kan worden gesprongen op een tumblingbaan, een groot soort springkussen. Het evenement wordt dinsdag 27 februari gehouden in sporthal Ons Genoegen in Den Burg en duurt van 13.30 tot 15.30 uur. Het dragen van (binnen)sportschoenen zonder zwarte zolen is ve plicht. Voor meer informatie kan contact worden opgenomen met organisa tor Connie Joling. tel. 322815. Zondag 25 februari: De Koog-Texel'94 Succes-ZDH Texel'94 2-Berdos 2 BKC 3-Texel'94 4 Vesdo 3-Texel'94 5 De Koog 2-Zeemacht 2 14.00 14.00 11.30 11.00 10 00 11.00 Recreatiecompetitie: Geen programma i.v.m. voorjaarsvakantie. KIJK OP DE KUST Word donateur. Bel 071 5160490 of surf naar www.duinbehoud.nl

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 7