Veel gelach in Bethel ondanks slecht stuk r Toneelgroep Zuid-Eierland speelt De Vlokkies i o- t TEXELSE 2 COURANT vrouwen van nu Kwaliteit in Hoornder playbackshow oPIENie_ Agenda oud Papier teso Pilaar wint Raad een lied.. - DINSDAG 13 MAART 2007 Zichtbaar plezier in het spel, gepaste platte grappen en een per ongeluk rondvliegend kunstgebit maakten zaterdagavond van de opvoering van toneelgroep Zuid- Eierland in buurthuis De Bethel toch nog een leuke avond. Dat er geregeld werd gelachen, was te danken aan de inzet van de spe lers. Het blijspel dat ze opvoerden stak slecht in elkaar. Het stuk, De Vlokkies, ging over het echtpaar Nel en Theo Vlokkie waar van de man (Frans van Thienen) met werkt, maar op advies van zijn goede vriend Koos een hennepkwekerij in de kelder heeft staan. Met geld dat hij stiekem van de spaarrekening van zijn dochter heeft geleend, opent Theo Vlokkie ook een sexlijn om wat bij te verdienen. Hij verwacht dat zijn vrouw Nel (Aafke Laanstra) en doch ter Maureen (Petra Wuis) wel in actie komen als er iemand belt, maar die hebben daar bar weinig zin in. Als er wordt gebeld, moet Theo Vlokkie zichzelf maar voordoen als wulpse dame (wat hij ook doet). Tot zover leek het verhaal nog wat te worden, zeker nadat ook de schoon moeder van Theo Vlokkie (Mies Zoe telief) in huize Vlokkie is verschenen om een paar dagen te blijven. Zij mag niet van de hennepkwekerij weten en ook het bestaan van de'sexlijn moet verborgen blijven. Na enige tijd beginnen toch de twijfels te komen. Het toneelspel is goed. maar het moment dat je gaat uitkijken naar wat er komen gaat, blijft uit. Het stuk kabbelt in plaats van dat er echt bodems voor de nodige misverstan den worden gelegd. En wat er als basis wordt gelegd, wordt niet echt benut of uitgebouwd. Een bodem voor misverstanden is het feit dat ene Tobias (debutant Chris van Dompselaar) zogenaamd maar geen kans krijgt uit te leggen wie hij is en waarom hij het huis van de Vlokkies bezoekt. Tobias knjgt echter zoveel mogelijkheden te zeg gen wie hij is, dat het misverstand ongeloofwaardig wordt. Met meer vaart in het spel had dat euvel kun nen worden opgelost. Meer snelheid had overigens het gehele stuk een duw in de goede richting gegeven, want dan was er meer chaos op het podium ontstaan en dat zou functioneel zijn geweest. De telkens nnkelde telefoon was dan ook meer een echte stoorzender geweest. De Vlokkies was echter allerminst een Theo Vlokkie (Frans van Thienen) in gesprek met Nel Vlokkie (Aafke Laanstra), oma (Mies Zoetelief), Tobias (Chns vi dochter Maureen (Petra Wuis). straf om naar te kijken, integendeel. Toneelgroep Zuid-Eierland heeft al een paar jaar Frans van Thienen in de gelederen en dat maakt veel goed. Van Thien.en is geen bovenmatige speler, maar heeft een karakteristieke uitstraling waardoor hij al bij voorbaat mensen aan het lachen krijgt. Dat gebeurde zaterdagavond ook toen hij ordinair gekleed in een laag uit gesneden overhemd en een veel te hoog opgetrokken broek het podium betrad. 'Ik vind hem nu al leuk', liet één van de toeschouwers zich ont vallen, nadat Van Thienen zonder nog iets te zeggen zijn eerste rondje over het podium had gemaakt. Van Thienen hield de lach vast door zich als een doorlopend door zijn omge ving overvallen en verrast personage op te stellen. Hij veroorzaakte hilari teit toen hij voor de derde keer zoge naamd op een kat ging zitten. Terwijl Van Thienen de pluche kat met een brede zwaai over het podium gooide en een krijsende kat nadeed, vloog zijn kunstgebit onbedoeld de zaal in. Aafke Laanstra (Nel) kreeg er op het toneel spontaan de slappe lach van, wat tot nog meer gelach in de zaal leidde. Het knappe van Van Thienen was dat hij stoïcijns voor zich uit bleef kijken en zich ogenschijnlijk niets van alle hilanteit aantrok. De andere spelers mochten er ook zijn. Mies Zoetelief schitterde toen zij de telefoon aannam en nietsvermoe dend een beller voor de sexlijn aan de lijn kreeg. Zonder blikken of blozen vertelde ze dat ze steunkousen aan had om vervolgens aan de beller te vragen waarom hij dat allemaal wilde weten. 'Ik vraag jou toch ook niet wat je aan hebt.' Als gedrogeerde oma (na een bezoekje aan de hennepkwe kerij in kelder) had ze eveneens de lachers op haar hand. Minder sterk was het dat ze eerst een oma moest vertolken die bijna dement overkwam en even later opeens de wijze oma was die een verstandig gesprek met haar kleindochter voerde. Het riep de vraag op waarom het dan nodig was dat ze eerst als bijna dement moest overkomen. Dat was overigens wel typerend voor meerdere ontwikke lingen in het verhaal. Er zat niet echt een lijn in. Laanstra kwam in haar rol als Nel over als een ietwat stijf, maar veel regelend type. Zij wist gelach te creëren door Van Thienen met onder meer plumeaus en kussens te bestoken als ze het niet met hem Heilig vuur voor Zonnebloem In de Burgemeester De Koninghal genoten zaterdag zo'n driehonderd mensen van een wervelende show met Pamela Teves. Danny de Munk, Alice van Laarhoven en Harry Slin ger. De show, Het Heilig Vuur, was verzorgd door De Zonnebloem en bracht humor, spanning en muziek. Allerlei bekende en minder bekende melodieën werden voor het voet licht gebracht, terwijl een groep van dertig vrijwilligers in de pauze voor koffie met Hoornder ring zorgde. Het gedeelte na de pauze begon met Harry Slinger die tussen het enthousiaste publiek als dronke man het bekende Wie kan me zeg gen waar woon ik? uitbeeldde. De middag kan zeer geslaagd worden genoemd. (Foto March Hel|nen) Flowtraining van Menno Siebinga Net terug uit Zuid-Amenka herhaalt Menno Siebinga de komende weken de vierdelige flowtraining die hij eerder dit jaar gaf. Deelnemers leren tech nieken om bewust een flow te kunnen oproepen, een gevoel waarbij alles op zijn plaats lijkt te vallen en alles lukt. Het is een gevoel dat zich bij sporten voordoet, maar ook in andere situa ties kan worden aangewend. Volgens Siebinga is er op mentaal gebied het nodige mee te bereiken en is het bovendien een manier om bewust met de gezondheid om te gaan. De cursus bestaat uit vier bijeenkom sten, die op de woensdagen 21 en 28 maart en 2 en 9 mei bij Siebinga in Den Burg thuis worden gehouden en twee uur duren. Er is plaats voor maximaal twintig deelnemers. Zij met hoeven niet sportief te zijn aangelegd. Deelname kost €125,-. Opgave via tel. 315331. Cursus meditatie In De Aleph aan de Weverstraat in Den Burg gaan donderdagochtend 22 maart en vrijdagavond 23 maart een meditatiecursus van start, die zich richt op zelfontplooiing. Aankno pingspunt voor de zeven 'bijeenkom sten is het boekje De zeven spirituele wetten van succes van Deepak Cho pra. De genoemde principes wor den uitvoeng besproken en dienen als inspiratie. Cursusleider is Arien van Erkelens. De cursussen worden gegeven op donderdagochtend van 10.30 tot 12.30 uur (van 22 maart tot 28 juni) en op vrijdagavond van 20.00 tot 22.00 uur (van 23 maart tot 29 juni). Deelname kost €150,-, voor opgave en inlichtingen, tel. 319449. Actie voor moeders Bianca van den Berg uit Den Burg zet zich namens de actiegroep Moe ders voor Moeders uit Antwerpen in voor moeders (en kinderen) van alle nationaliteiten. De organisatie ver strekt hulpmiddelen en eten, waar door de moeders hun kinderen op een waardige manier kunnen ver zorgen. Rond Sinterklaas worden zakken met speelgoed uitgedeeld, vorig jaar zo'n zeshonderd stuks. Van den Berg is op zoek naar enthousiaste Texelaars die haar wil len helpen met het verzorgen van deze Sinterklaasactie. Dat kan door het leveren van fleurige, met-rek bare lappen stof van minimaal 65 bij 70 cm en door het naaien van een of meer zakken. In oktober gaat zij weer naar Antwerpen en hoopt dan zoveel mogelijk stof en zakken mee te kunnen nemen. Voor meer informatie is zij bereikbaar via tel. 320792 of 06-11157418. eens was. Dat klinkt banaal, maar het paste wel goed in het stuk. Dat gold eveneens voor een paar boeren die Van Thienen moest laten na het drinken van een blikje bier en de wijze waarop oma viel en pontificaal op haar kop op een tafel bleef liggen. Wuis speelde een vlotte dochter, een rol die ze ook vlot neerzette. Opmer kelijk was wel de wijze waarop zij en Tobias op elkaar verliefd werden. De twee hadden elkaar amper aangeke ken of het was al raak. Van Domp selaar maakte een goed debuut, als Tobias moest hij wat formeel en afstandelijk overkomen en dat deed hij. Nadat hij zich in het derde en laatste bednjf had ontpopt als agent volgde het meest tenenkrommende deel van het verhaal. Tobias bleek op zoek te zijn naar de erfgename van een overleden Amerikaanse familie en dat was Maureen. Dat nep de vraag op waarom haar ouders geen erfgenamen waren, waarna werkelijk een verhaallijn uit de lucht kwam vallen dat zij vroeger te vondeling was gelegd en door de Vlokkies was gevonden. Laanstra en Van Thienen speelde nog op knappe wijze een opeens hevig vertwijfeld overkomend echtpaar dat hun dochter de waar heid moest vertellen, maar het was een ontwikkeling die het verhaal defi nitief de das omdeed. Het verhaal eindigde ook vrij abrupt (alsof de auteur blij was dat hij het eindelijk kon afronden) met de wetenschap dat dochter Maureen opeens multi miljonair was geworden en dat Theo Vlokkie de hennep bij het grof vuil kon zetten. Ondanks het tegenvallende verhaal wist de toneelgroep het publiek toch een zeer gezellige avond te bezorgen. Op vrijdagavond waren er stoelen over in Bethel, maar zaterdagavond was het buurthuis uitverkocht. De toneelgroep had niet alleen werk van het spel. maar ook van het uiterlijk gemaakt. Henny Ploeger, Janneke Daalder en Fenny Makken hadden de kap- en grime voor hun rekening genomen, Janny de Ridder was sou- t'leuse en Undy Stroo en Saskia Slot hadden zich over de regie en organi satie ontfermd. Tekst en foto Jeroen van Hattum Winterconcert van KTF In de Burgemeester De Koninghal houdt het Koninklijk Texels Fanfare corps zaterdag het jaarlijks winter concert. Met behulp van alle geledin gen van de vereniging - majorettes, drumband en orkest - wordt een afwisselend programma gebracht. Het concert begint om 20.00 uur, de toegang bedraagt €3,-. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Candy King in de Weverstraat, bij Het Open Boek aan de Binnenburg en 's avonds aan de zaal. Workshop clownerie Biem Bremer (clown Bimo) en Bap Berends verzorgen zaterdag in de Vrije School aan de Gasthuis straat in Den Burg een workshop clownerie. Deze duurt van 9.30 tot 16.00 uur, deelname kost €45,-, inclusief koffie, thee, soep en een rode neus. Voor inlichtingen en opgave: tel. 322089 of e-mailadres bimovero@planet.nl. De afdeling De Cocksdorp/Eierland van de NBvP Vrouwen van Nu houdt woensdag een verrassingsavond in het Eierlandsche Huis. De avond wordt verzorgd door het eendags- bestuur en begint om 20.00 uur. Play boy Zijn ze daar op de redactie nou helemaal van de pot gerukt? Sexistische knuppels met natuur lijk weer een blote vrouw, al is het dan in silhouet. Wat heeft dat met het Texelse nieuws te maken? En waarom niet ook een mannen- schaduw als er dan zonodig bloot in de krant moet? Voor ELK wat wils, nietwaar. Ben ik geen abon nee? Woedend ren ik naar de telefoon. Ik zal ze daar eens even vertellen wat ik van ze vind. En ja hoor, wat ik al verwachtte. 'Dit is de automatische telefoonbeant- woorder. Ons kantoor is momen teel niet bemand, blabla bla...De lafaards. Eerst de kachel aanma ken en dan gauw weglopen. Een vriendin komt langs. 'Heb jij de TC al gezien? Geweldig hè? En die dolle grappen! beste nog wel. Tjongejonge. Overjarig en met een sik waar de baard van Sinterklaas nog een onnozel plukje wol bij is. Lachuhh!' Ik denk aan mijn oma, die op spontane, maar niet zo goed uit pakkende acties nog wel eens kon reageren met: 'Kind, het was prachtig, maar doe het maar nooit weer.Haar uitspraak blijft in mijn hoofd circuleren, wanneer ik de Playboy-TC voor de zoveelste keer ter hand neem. Ach, bij nader inzien valt het allemaal wel mee. Naast de bijdragen in Playboy-stijl staat er ook nog veel lezenswaar digs in, mooie bijdragen zelfs en het, typisch manlijke, geblaat van Texels mooiste man nr. 5674-350 trekt de scheve zaken van de voorpagina weer recht. Ik laat de telefoon met rust en zeg mijn abonnement nog maar niet op. Al was het alleen maar omdat ik dan bij de buren een krant moet lenen om mijn eigen stukjes te kunnen lezen. Gratis adviesje voor Jan H., de eenmalige gast- en oud-hoofdre dacteur van Playboy: Play maar lekker door boy, maar ga wel met je grappen en je eigen schaduw, op eigen terrein voor staan. Laat onze TC met rust. Pien Verberg Een mooie aankleding, tot in de puntjes voorbereide choreografie en uitstekende playback, waarbij beeld en geluid haarfijn bij elkaar aansloten. De jaarlijkse Hoorn der playbackshow, die zaterdag in dorpshuis De Waldhoorn werd gehouden, werd gekenmerkt door veel kwaliteit. Vijfentwintig eenlingen, duo's en grotere groepen hadden zich er dui delijk met met een jantje-van-leiden van afgemaakt en voerden gelikte shows op, waarbij origineel en imita tie verrassend veel op elkaar leken. Sommige acts staken er bovenuit, maar in de meeste gevallen had de jury het er moeilijk mee en moesten details de doorslag geven Opval lend was dat publiek en jury het helemaal met elkaar eens bleken te zijn. Voor het eerst had de Hoornder feestcommissie ervoor gekozen een publieksprijs in het leven te roepen, waarbij alle toeschouwers een stem op hun favoriete act mochten uit brengen. In elke categorie kreeg de winnaar van de eerste prijs ook de publieksprijs toegekend. Overigens werd ook de feestcom missie zelf in het zonnetje gezet Het gezelschap - bestaand uit Piet Schneider, let de Ruyter. Ria Groes- kamp, Jannie Schuijl en Jan Lap - geeft binnenkort na vele jaren trouwe dienst de fakkel over aan hun opvolgers. Eén van de nieuwe commissieleden is Janien de Bruijn, die de playbackshow op de haar bekende onderhoudende wijze aan Gemma Drijver en Daphne van der Ster tijdens hun winnende optreden. elkaar praatte. De jury bestond uit Sjoerd Groeskamp. Corrie Maas en Mieke te Sligte. De juryprijzen waren gesponsord door Vermeulen Bikes, de publieksprijzen (een taart) door de firma Goënga. De winnaars van de eerste prijzen vertegenwoor digen Den Hoorn tijdens het Texels kampioenschap, dat zaterdag 14 april in Oudeschild wordt gehou den. Uitslagen: Jeugd t/m groep 4 basisschool: 1 Imme Koopman - Nienke met Huis Anubis, 2.Fleur Verus, Jorlnde de Wolf en Noa Goënga - K3 met De mamma's en de pappa's3,Wieger Bakker - Hermans Hermits met Doowa Didy. Dinsdag 13 maart: Bewonersvereniging Texel houdt van 19.00 tot 21.00 uur een inloopavond voor leden in het zaaltje bij Star- kenburgh (Thijsselaan 40A, Den Burg). Meer informatie staat op de website www.bewonersverenigingtexel nl In het raadhuis aan de Groeneplaats in Den Burg begint om 20.00 uur een openbare vergadering van de In de Buureton aan de Beatrixlaan in Den Burg komen om 20.00 uur de FNV Vrouwen bijeen. In Cinema Texel draaien Night at the Museum (aanvang 18.45 uur). The Illusionist (19.15 uur), Blood Diamond (21.30 uur) en Music and Lyncs (21.45 uur). Woensdag 14 maart: In de Burgemeester De Koninghal begint om 20.00 uur de theatervoor stelling 'Bugsy Malone', verzorgd door examenleerlingen van OSG De Hogeberg. Entree €2,-. Bij Ambachtscentrum Texel aan het Wezenland in Den Burg gaan om 10.30 en 14 45 uur rondleidingen door de distilleerderij en de bierbrouwerij van start. In de Texelse Bierbrouwerij aan de Schilderweg (tussen Den Burg en Oudeschild) gaan om 15.00 en 16.00 uur rondleidingen van start. De Vrije School in Den Burg wordt na een verbouwing heropend. De ope ning is om 16.00 uur en wordt verricht door wethouder Merkelbach. Ouders, kinderen en genodigden zijn welkom Tortellini met sla en een toetje staan op het menu van het diner dat de Stichting Welzijn Ouderen Texel om 18.00 voor Texelse 55-plussers ser veert. Dat gebeurt in de Buureton aan de Beatrixlaan in Den Burg. Deelname kost €7,50. Opgave is mogelijk via tel. 312696. Het medium Lia Schippers verzorgt een avond in De Lindeboom in Den Burg. Via haar gidsen uit de ongeziene wereld krijgt zij boodschappen door, die bestemd zijn voor belangstellen den in de zaal. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. Entree 8,-. De afdeling De Cocksdorp/Eierland van de NBvP Vrouwen van Nu houdt een verrassingsavond in het Eiertand- sche Huis. De avond wordt verzorgd door het eendagsbestuur en begint 20.00 uur. Donderdag 15 maart: Bij Ambachtscentrum Texel aan het I Wezenland in Den Burg gaan om 10.30 en 14.45 uur rondleidingen door de distilleerderij en de bierbrouwerij van start. Bij volkssterrenwacht De Jager bij I Ecomare kan met een telescoop vanaf 19.00 uur naar de sterren worden gekeken. Deelname kost €2,- en is gratis voor donateurs. Bij twijfel over de weersomstandigheden kan kort tevoren gebeld worden met tel. 06- 45552708. In Tusse de Banke in Den Burg wordt de laatste ruilbeurs van de verzame laars van prentbriefkaarten van de Histonsche Vereniging van dit seizoen gehouden. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. In Cinema Texel draaien de volgende i films: Music and Lyrics (19.00 en 21.45 uur), Norbit (18.45 en 21,30 uur), Bioscoop De Kiekendief op De Krim vertoont om 18.45 uur Night at the Museum. Vrijdag 16 maart: Ilse Meijer heeft een boek geschreven over de inmiddels overleden hulphond Herman en zijn baas Dieter uit Den Burg. Van 13.30 uur tot 16.00 uur signeert ze haar boek in Pet's Place in Den Burg. In Cinema Texel draaien de volgende films: Music and Lyrics (16.00, 19.00 en 21.45 uur). Norbit (16 15, 18.45 en 21.30 uur) Bioscoop De Kiekendief op De Krim vertoont om 16.15 en 18.45 uur NigM at the museum. TESO zet vrijdag 16 maart van 9.30 tol 16.00 uur een extra boot in en verzorgt dan ieder half uur een afvaart, zowel vanuit Den Helder als vanaf Texel. worden geen wachttijden verwacht Meer informatie over de veerdienst is te verknjgen via tel. 369600 of website www.teso.nl. lEXELSE^COliRANT Donderdagavond haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 19.00 uur aan de straat te zetten, op de verzamelplaat sen voor vuilcontainers, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papier wagen komt in de volgende straten. 4. Waalderstraat, Marelstraat, Bur gerhoutstraat, Jan Reystraat, Wil- helminalaan. Hoogwater te Oudeschild Di. 13 00.54 en 13.14 u. Wo. 14 01.55 en 14.37 u. Do. 15 04.00 en 16.50 u. Vr. 16 05.35 en 18.04 u. Za. 17 07.00 en 19.26 u. Zo. 18 08.16 en 20.15 u. Ma. 19 09.15 en 21.15 u. Di. 20 09.44 en 21.44 u. Aan het strand het ongeveer e »n uur eerder hoogwater. De zon komt zondag 18 maart op on 06.47 en gaat onder o 18.50 uur. Maandag 19 maart nieuwe ma Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Buiten werktijd: Gerard Timmerman Telefoon 314687 of 06 - 2214 02 75 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 - 31 41 11 E-mail info@lenr.nl Op al onzo advorlenlloconlroclen en aanbiedingen daartoe zi|n van loepasslng do Regelen voor hol Advertonlieweai van de Slichling ROTA, gevestigd Ie Amstordam zoaS gedeponeerd bi| de Kamer van Koophandel en FabneW ieAmslerdamondernummcr4U 98699 Eon exemplaar de Regelen voor hel Advertenliewezen wordt op uw verzon kosteloos toegezonden Abonnementsprijzen 2006: Per half jaar 36.45 34,85 automat®* Per jaar €71.10 68,95 (auiomaüsdt Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Ge Boi bes ber l Ver J tatu hac j Ma, Kledingverkoop In De Schakel aan de Binnenburg wordt vrijdag 23 maart van 9.00 tot 19.00 uur een kledingmarkt gehou den. Ook zaterdag 24 maart is er van 10.00 tot 12.00 uur nog gelegenheid een kijkje te nemen. De opbrengst van de verkoop komt ten goede aan inwoners van het Roemeense Ineus de Cris. Daar is mede door hulp van Texel een ontmoetingsplaats opge richt voor mensen die in armoede leven. Vrijwilligers brengen daar jon ge kinderen basisvaardigheden bij en leren er oudere kinderen rekenen en taal. Ook staan er naaimachines om zelf kleding te maken en te her stellen. Maar er blijven altijd wensff Zo moet het sanitair nodig worde vervangen. Wie iets heeft te verkopen, kan d maandag 19 en donderdag 22 maar tussen 9.00 en 12.00 uur inlever» bij De Schakel. Mocht dat gewenS zijn, kan de kleding ook worde afgéhaald. Daartoe kan contact wa den opgenomen met Joop Kram? (tel. 312464). Nannie de Haas (te 312298) en Rensche Rienstra (te 313878). Voor meer informatie o« het project in Roemenië kan contac worden opgenomen met Ria va der Vis. tel. 314850. Kleding die nié verkocht wordt, zal naar Roemei* worden gebracht. Jeugd t/m groep 8 basisschool: 1.M3artje Bakker. Jet Gemtsma en Abe Bakker - Kinde ren voor kinderen met Tietenlied: 2.Erik Zet- hof en Félfx Vézina - Marco Borsato en The Red Guy met Rood3.Sarah Bakker en Sterre van Sikkeleras - Zaai met Kipzak. OSG-jeugd: 1.Gemma Drijver en Daphne van der Ster - Elephant Love Song uit film Moulin Rouge: 2 Paui ter Steege. Sean van Heerwaardcn. Gijs de Graaf. Geert Riddennkhof en Alex Bakker - I will follow him uit film Sister Act: 3 Jan-Willem Bakker - Jochem Myjer met Het maakt niet uit. Volwassenen: 1 Joop en Gitta Rommets, Mare en Jolanda Bakker en Karin Bakker - Cliff Richard The Young Ones met Livin' Doll, 2.Annemiek Zijm. Annegré Ver meulen, Valentine Schilling, Winanda Goënga en Marike Bakker - Een zwaar bestaan uit musical Annie: 3.Marco Bakker, Marlijn For mer en Marcel Vermeulen - Elvis Presley met An American Trilogy. De speciale radio-editie van Raad een lied, die woensdag door WET- Radio werd uitgezonden, is een groot succes geworden. Er deden maar liefst zeven 'thuis-teams' mee, van Texel, maar ook uit Scha- gen en Amsterdam. De uitzending was niet alleen via de ether, maar ook via internet te beluisteren. De deelname van de thuisteams was een leuk extraatje, maar voor de teams uit de competitie van onder geschikt belang. De stnjd werd pas in de vierde ronde beslist, toen het verschil tussen het winnende team en het team op de vierde plaats, slechts twintig punten bedroeg. De wedstrijd werd gewonnen door De Pilaar met 245 punten, tweede wer De Kuip (232). Derde en vierde we den WET-Radio 4 (230) en Wf- Radio 2 (225). Met slechts 198 ptT ten stelde het team van De Slodj een beetje teleur. Met nog één ronde te gaan punten voorsprong lijkt De Pil de overwinning af te stevenen, ma^Den directe tegenstander De Kuip |j alles op alles zetten om het verse" Het nog in te lopen. De laatste rorwTj-of wordt gespeeld op dinsdag 10 apT^et in Beach Inn Paal 21 bij De Koog^ Op maandag 9 april wordt in r Sam Sam in De Koog een open weHans strijd gehouden, waarbij ook vidtfperk clips worden vertoond. Deze begins om 14.00 uur.

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 2