Zoveel mensen, zoveel meningen I Wat ik zeggen wou... TIME OUT ^Ic^-èe^Ajrlc Téxel F amilieberichten TEXELSE j COURANT DINSDAG 13 MAART 2007 j COURANT Je brengt wat teweeg als )e jezelf het flosdraad gingen vaker rond dan ff ÜO als brave krant één keer de rol van ooit tevoren. Per e-mail kwamen bij ^^HB| x li. Brieven van lezers A als brave krant één keer de rol van lokale Playboy aanmeet. Ik denk dat er sinds het verschijnen van de eerste Texelse Courant in 1887 met zó verwachtingsvol is uitge zien naar de editie waarmee we u afgelopen vrijdag overvielen. Zeker toen TV Noord-Holland de avond vóór het uitkomen van de krant een item uitzond waarin foto's van zeer blote dames uit de echte Playboy in de Texelse Courant waren gemon teerd Na dat programma kon het alleen nog maar mee- of tegenval len, het is maar van welke kant je het bekijkt. We kregen een team van Hart van Nederland van SBS 6 op bezoek, dat een reis naar De Cocks- dorp maakte om Daisy te filmen en voor de camera Texelaars naar hun mening over de krant vroeg. Niet verrassend draaide de vraagstelling uitsluitend om de naaktfoto, waarbij de interviews en andere stukken in de krant waarvoor we ons zo had den ingespannen er niet toe leken toe te doen. Maar ach, zo werkt het nu eenmaal. De reacties op onze eenmalige stunt waren divers. Toen ik zaterdag mijn vaste baantjes zwom in Calluna, waren de meningen verdeeld. Een badende ex-journaliste gaf aan dat het onder haar leiding nooit zou zijn gebeurd, maar zei er bij het verhaal van Theun de Winter nog wel te wil len lezen. 'Want dat moet erg leuk zijn.' De pretoogjes van de Texelaar die rechts van mij zwom, lieten mets te raden over. 'Hartstikke leuk.' En dat was gelukkig de teneur van de meeste reacties. Maar zelden dat ik zó vaak en zo enthousiast ben aangesproken over de verschenen krant. Een lezer: 'Normaal heb ik de Tesselaar in twee minuten uit, maar vrijdag heb ik hem van voor tot achter gelezen.' Dat kon ook, want voor zover ik weet voor het eerst in de geschiedenis van deze krant bestond ook de achterpagina uit redactionele bijdragen. Zelf kwam ik zondag op een verjaardagsfeestje, waar mij mij verteld werd dat het gezelschap de dag ervoor tot diep in de nacht met veel genoegen het verhaal van Nico Dros tot in detail had geanalyseerd. Zijn schrijverij overparodontitis had zijn uitwerking niet gemist, de tandenstokers en ooit tevoren. Per e-mail kwamen bij ons de nodige reacties binnen: 'Mijn complimenten!!! Smaakvolle krant. Gefeliciteerd.' Een kunstenares uit Someren die al tijden op zoek was naar een silhouet: 'Yes, dit is het.' Een ander: 'Deze uitgave zal een collectors item worden. Ik heb ervan genoten.' En inderdaad, er meldden zich twee verzamelaars van pers curiosa die een krantje wilden. Een geheel andere reactie: 'Mot dat nou zo nodig. Als de 'nieuwkomer' zich nuttig kan maken, oké, maar laat hij zijn Playboy-verleden met rust laten.' Deze lezer, net als iemand die Heemskerk op tv afschilderde als een overkanter die het nodig vond zijn stempel op de krant te drukken, moet weten dat hij zich niet heeft opgedrongen, maar door mij is gevraagd voor één keer op mijn stoel te gaan zitten, dat we daarna elk onderwerp tevoren heb ben doorgesproken en dat er niets in de krant is gekomen waarover we van mening verschilden. Uitvoerig is er gesproken over de naaktfoto voorop de krant, waarbij we niet voorbij zijn gegaan aan de mening van andere 'deskundigen'. De foto heeft Daisy inmiddels wereldfaam opgeleverd, alleen al omdat de Texelse Courant abonnees heeft over de hele wereld. En via SBS 6 was ze in heel Nederland te bewon deren en wellicht ook daarbuiten. Ik vroeg haar hoe ze al die aan dacht heeft ervaren. 'Alleen maar positieve reacties. Ook mensen die ik niet zo goed ken, reageren heel leuk. Ook mijn man heeft heel veel positieve reacties gekregen. Win keliers zeiden dat ze nog nooit zoveel kranten hadden verkocht. Ik ben er nog steeds heel blij mee. Een heel subtiele en doordachte foto. Een journaliste belde mij op of ik met krant en al op de bar in de Slock op de foto wilde. Volstrekt smakeloos. Ik heb ze gezegd dat ze er een vulgaire toestand van proberen te maken en dat ze zich moest schamen. En dat ze de krant als geheel moet bekijken, want die staat vol heel leuke verhalen en andere foto's. Een hartstikke mooie krant.' Tot lucratieve aanbiedingen heeft het overigens nog niet geleid. Voor mij is het geen verrassing dat niet iedereen deze eenmalige editie Achter de schennen Buiten verantwoordelijkheid van de redactie Saai? op prijs stelt. De krant wordt door vrijwel elke Texelaar gelezen, waar we natuurlijk erg trots op zijn, maar dat brengt ook de moeilijkheid met zich mee dat hoe graag je het ook wilt, je het nooit iedereen naar de zin kunt maken. Voorbeeld is onze eigen Pien Verberg, die in haar column Opienie flink op ons inhakt. Eén lezeres vond het wat ongeluk kig dat we dit nu juist deden de dag na internationale vrouwendag. Wij wilden niet vrouwonvriendelijk zijn, maar begrijpen wel dat het vooral Texelse mannen aansprak. Zelf heb ik in ieder geval veel ple zier beleefd aan het maken van deze krant en dat terwijl ik niet eens aanwezig ben geweest bij de fotosessie in de studio van Daan Koopman. Het werken met Jan Heemskerk, wiens oude kranten en Playboyhart we zagen opbloei en, was een genoegen. Van zo'n oude rot in het vak kun je nog wat leren. Degene die de krant niets vonden, kunnen zich troosten met de belofte dat het bij één keer blijft, maar ik realiseer me dat voor wie vaker zo'n Texelse Courant in de bus zou willen krijgen, dit als een teleurstelling klinkt. Wellicht is het voor beiden een troost dat we ons hebben voorgenomen om over enige tijd een andere Texelaar als gasthoofdredacteur te vragen. Wie weet ik nog niet, maar in ieder geval een vrouw. Tips zijn welkom. Ten slotte, de vraag brandt natuurlijk op de lippen: hoeveel abonnees heeft het gekost? Nou, we zijn niet hele maal schadevrij gebleven, er waren twee opzeggingen. Het rijmpje dat P. Stark opstuurde, wil ik u niet onthouden. Een abonnee uit Eierland Sprak van die Heemskerk Playboy krant Geef mij in het vervolg toch maar Die echte oude onvervalste Texe laar Gerard Timmerman Graag wil ik reageren op het stuk je Stelletje ongeregeld - over de Texelse muzikanten - van Ewout Adriaans in de krant van vrijdag. Het is inderdaad heel saai als je met hart en ziel muziek maakt. Saai, als je niet zeurt, op tijd komt en zorgt dat je muziek door vele (saaie) repetities retestrak van het podium afden- dert. Het is ongetwijfeld een saaie aanblik om als publiek een stelletje gedreven muzikanten aan het werk te zien die met veel verve (gat, wat saai...) spelen, zingen en rocken. Vol passie, vol vuur. De saaie gedre venheid straalt er van af. Maar wat zou het fijn zijn als de degelijke bands eens wat meer biertjes zou den nuttigen dan ze doen op de hun toegestane drie consumptiebon nen. En wat zou het fijn zijn als de 'harde geestverruimers' hun werk zouden doen en de bands 'spuitend en slikkend', 'dronken en stoned' hun valse licks en ongecontroleerde noten het publiek zouden insmijten. Dat zou pas leuk zijn. Ik ben erg blij met de complimenten aan het adres van Poundcake (wat je overigens als één woord schrijft), ik beschouw de titel 'oerdegelijk' tenminste maar als compliment. Ik ben trots op de gedrevenheid van de band en kan je verzeke ren dat het inderdaad een saaie bende is bij ons. Veel repeteren, hard werken en een ultieme saaie kick als alles op het podium loopt, klinkt en swingt. Nee hoor, helemaal met Ewout eens. Texelse bands zijn gelukkig heel saai. Wat een saai stukje trouwens... Marije Schoo, De Koog. Mannenblad Tot mijn verbazing rolde de Texel se Courant vorige week in de bus met als opening een prachtige foto van beeldschone Daisy. Vervolgens werd de krant bijna hoofdzakelijk gevuld met verhalen en interviews voor, door en over mannen. Ik kan bijna niet wachten op de Texelse Courant voor vrouwen, met op de cover een in schaduwen gehulde, maar daarom niet minder erotische, blote Texelse MAN. Die krant zal dan wel gevuld worden met ver halen en interviews voor, door en over interessante Texelse vrouwen! Wanneer kunnen we die krant ver wachten? Joke de Boer, De Koog. Texelse Courant Play (b) We zien de wazige contouren Van een mooi meisje, maar alleen Vraag ik me af: waar gaan we heen In 't land van jutters en van boeren? Nu laat de krant zich ditmaal voeren Door import en verdomd, met één In 't afgezaagde fenomeen de 'seks' begint het zich te roeren Wie weet hebben we wat gemist En moet dat naarstig opgefrist Broodnodig in de vaart der volken Het vrouw'lijk schoon, vaak duur betaald Maar toch als nieuwsbron achterhaald Tot minder dan voorbije wolken W.J. Kikkert. Den Hoorn. Duidelijk Tjonge wat een verrassing die Texelse Courant van vrijdag! En voor elk wat wils. Op de voorkant een erotische silhouette-naaktfoto. Naakt poseren is emanciperen lees ik. Wist ik dat, toch iets gemist zeker? Op de achterkant prijkt een foto van de mooiste man van Texel (weliswaar niet naakt hij heeft z'n wolletje nog aan) Bij de redactie van TC weten ze wel wat de Texelse vrouwtjes zoeken in een man: gespierd, stoer, potent en met weinig verstand. Er is mij weer veel duidelijk geworden! Tanja Klaassen, De Waal Eiland op zicht In Galerie 14-16 Het Posthuys in De Koog opent burgemees ter Geldorp zaterdag 24 maart om 15.00 uur de tentoonstelling Eiland op zicht van Carola Rom- bouts. Rombouts toont portretten in linosnede van 25 bewoners van Texel. In navolging van een eerdere uitga ve met volksvertellingen en illustra ties in linosnede, en na jaren Texel als toerist bezocht te hebben, wilde Carola Rombouts nu zelf degene zijn die verhalen op zou tekenen uit de monden van de eilandbewoners. Tussen november 2005 en augustus 2006 fietste zij over Texel. Zo kwam zij bij 25 vertellers die in totaal 24 verhalen vertelden. Ze sneed por tretten van de vertellers, wat samen met de verhalen resulteerde in een handgemaakte uitgave van het boek Eiland op zicht, 24 ontmoe tingen met bewoners van Texel. Het boek werd in een beperkte oplage gemaakt door De Grafiekdrukkerij, een initiatief van Rombouts en kun stenaar Coos Dieters. Gelijktijdig verschijnt een handels editie van Eiland op zicht, die mede door steun van de gemeente Texel en TESO gemaakt kon worden. De handelsuitgave is te koop in de boekhandel en tijdens de opening van de expositie in de galene. Het boek kost €12,50. De vertellers vor men een kleine doorsnede van de bewoners van Texel. Onder hen een visser, een schapenboer en een jut ter, een gepensioneerde onderwijzer en een schilder. jongeren centrum Cursus internet De Openbare Bibliotheek in de Drij verstraat in Den Burg verzorgt ook dit voorjaar een cursus internet, waarin deelnemers leren beter hun weg vinden op internet, met behulp van zoekfuncties. Het is van belang dat de cursisten wel al met computer en muis overweg kunnen. Er wordt alleen uitleg gegeven over internet, niet over e-mail- of andere program ma's. De cursus bestaat uit twee ochtenden, te houden op dinsdag 10 en dinsdag 17 april, beide dagen van 10 00 tot 12.00 uur. Deelname kost €20,-, inclusief cursusmateriaal, te voldoen bij inschnjving. Inschrijven kan bij de bibliotheek aan de Drij verstraat. Leden betalen €15,-. Voor meer informatie, tel. 312743. Skeeleren voor Lejo Op skeelers van Den Burg naar Zuid-Eierland voor het goede doel. Floor van Velzen en Martine de Ruij- ter draaien er hun hand met voor om. De tienjarige vriendinnen zitten op de Jozefschool en rijden voor het Lejo-fonds. vernoemd naar hun voormalige directeur Leo Annyas, die zich inzet voor de armste bevol king van Sri Lanka. Startpunt is de Gravenstraat, waar Floor woont, eindpunt is het huis van Martine aan de Muyweg, een afstand van zestien kilometer. De meiden zijn op zoek naar sponsors Wie hen - en het goede doel - financieel wil steunen, kan contact opnemen met Floor of haar moeder via tel. 321686. Martine de Ruijter en Floor van Velzen skeeleren van Den Burg naar Zuid- Eierland. Ze krijgen daarbij morele steun van hun vriendin Veron Eijkhout. VERVOLG VAN PAGINA 1 Bonaire Geldorp en Galama zijn 4,5 dag op Bonaire geweest om met diverse bestuurders, onder wie gezagheb ber Herbert Domacasse, te praten. Vertegenwoordigers van Sint-Eus- tatius en Saba waren verhinderd, zij hadden een bijeenkomst op Sint- Maarten. 'We hebben onder meer over zorg, jeugd, criminaliteit, natuur en sportstimulenng gesproken', aldus Geldorp eri Galama. 'De Antil liaanse eilanden hebben belang bij samenwerking met de Waddeneilan den. omdat zij hun hele regelgeving aan Nederland moeten aanpassen en in verband met hun eilandpo sitie diverse uitzonderingen nodig hebben. Daar hebben de Wadden eilanden ervaring mee. Ze kunnen de blauwdrukken van ons krijgen, zodat ze die aan hun maat kunnen aanpassen.' Dc Waddeneilanden hebben vol gens de burgemeesters eveneens baat bij samenwerking. Zij hopen dat, in navolging van de Antilliaanse eilanden, ook de vijf Waddeneilan den in aanmerking komen voor de status van 'bijzondere gemeente'. Galama: 'Dan wordt er door andere overheden vooraf rekening met ons gehouden en hoeven we niet telkens achteraf uitzonderingen te bevech ten.' Uitwisseling Geldorp en Galama hebben de BES- eilanden aangeboden Antilliaanse ambtenaren stage te laten lopen op Texel en Vlieland om ervaring op te doen met de werking van een Nederlandse gemeente. Dat aanbod is volgens Geidorp gedaan wa de Vereniging van Nederlandse Gemeenten. Bedoeling is dat uit wisselingen worden betaald door net rijk. 'Daar hebben ze budgetten voor dergelijke projecten.' Galama reageert behoedzaam op de vraag of ook ambtenaren van Texel en Vlieland naar de Antillen kunnen worden uitgezonden. 'Er kan sprake zijn van een omgekeerde volgorde, maar alleen als het zinvol is en in het belang van de Waddeneilanden.' De ontwikkeling van de verdere samenwerking is volgens de burge meesters in eerste instantie afhanke lijk van de Eilandsraadsverkiezingen die op 20 april op de BES-eilanden, Sint-Maarten en Curagao worden gehouden. 'Op Bonaire is momen teel de UPB van Ramonsito Booi aan de macht', aldus Geldorp. 'Met hem hebben we gesproken en ook de afspraak gemaakt dat hij een tegenbezoek aan de Waddeneilan den brengt als hij na de verkiezingen opnieuw aan de macht komt." De samenwerking is eveneens afhankelijk van de wijze waarop Bonaire, Saba en Sint-Eustatius de komende jaren hun financiële en juridische zaken aanpakken. Gel dorp: 'Hun wetgeving op dat gebied moet eerst goed op orde zijn voor in welke zin dan ook echt over verder gaande samenwerking kan worden gesproken.' De eilanden pakken die zaken rechtstreeks met het rijk aan. Volgens Galama kan samenwerking onder meer in de vorm van jumela- ges (vriendschapsbanden) plaats vinden. 'Dat kan bijvoorbeeld tussen clubs en verenigingen, maar het kan ook op het gebied van sport, musea of erfgoed.' De burgemeesters hebben hun bezoek aan Bonaire vrijwel alleen voor besprekingen gebruikt. 'We hadden welgeteld iets meer dan een half uur om nog wat souvenirs te kopen', aldus Geldorp. 'Ik had twee bikini's voor aan het strand meegenomen en die zijn allebei in de koffer gebleven.' 'We hebben veel in de gemoedelijke sfeer gedaan', relativeert Galama. 'Veel besprekin gen zijn bij een hapje en drankje gedaan en we hebben ondertussen ook de kans gehad veel van het eiland te zien. Maar het was een vol programma.' Schrijvers in bibliotheek Jn het kader van de boekenweek rezen Texelse schrijvers woens dag 21 maart in de openbare aar cr bibliotheek aan de Drijverstraat in Burg voor uit eigen werk. ip zj ersclne' ^erna van de boekenweek is rondjLof der zotheid', dus een avond 0 apireet enige humor is te verwachten. >09' Jj"r wordt voorgelezen door Theo n ca^Timmer, Theun de Winter, Gelein -i wensen. Willem Kikkert, Jan Heems- videc kerk en debutante Marit Rutten. Zij beg^was een van de deelnemers aan Pe schrijfcursus van Nico Dros. die afgelopen winter aan leerlingen van de OSG werd gegeven en leest het eindproduct van deze cursus voor. Van alle cursisten samen verschijnt er binnenkort een boekje. Het voorlezen zal worden afgewis seld met muziek van Nel Bruin. Jan Beyert en Janka van der Brink. Dit pas opgerichte groepje noemt zich Hussel en zingt folk, fado, jazz en blues. De bijeenkomst begint om 20.00 uur, de toegang bedraagt €5,-. Leden betalen €3,50. Sterven lijkt hard, maar de dood is zacht. Ik ben door vrienden en wezens van het licht opgehaald. Dankbaar voor alles wat zij voor ons en voor vele anderen mocht betekenen, delen wij u mee dat op 82-jarige leeftijd van ons is heengegaan onze lieve, bijzondere moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Guurtruida Maria Boersen-Schraag weduwe van Jaap Boersen •v Texel, 28 mei 1924 t Texel, 11 maart 2007 Anneriet in herinnering Ina en Piet Claudia en Markus, Mats Marlou en Bart Jan en Leonie in herinnering Linda Fien Michel en Juliana Kim Sunda Willem en Trudy Jacco, Judith Frans en Sandra Rianne, Jeffry Theo Nico Ilse Annelies en Hans Marsha, Dylan Ben Rob 11 maart 2007 „Gollards", De Zes 12, kamer 8. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woens dag 14 maart van 18.30 tot 20.00 uur in de Doopsgezinde kerk, Kogerstraat 18 te Den Burg. De uitvaartplechtigheid wordt gehouden op don derdag 15 maart om 10.30 uur i'n bovengenoem de kerk, waarna we moeder begeleiden naar haar laatste rustplaats bij vader op de Algemene begraafplaats te Oosterend. Correspondentie-adres: I. Koorn-Boersen, Emmalaan 5, 1791 AT Den Burg. Lieve oma De strijd is gestreden, je ogen vallen dicht, voor ons blijft in herinnering, je vriendelijke gezicht. Liefs en kusjes en een knuffel van Rianne en Jeffry Bedroefd delen wij u mede, dat is overleden onze oudste zus, schoonzus en tante Guurt Boersen-Schraag Texel: D. v.d. Geest-Schraag (in herinnering) L. v.d. Geest A'dam: R. Brandt-Schraag J. Brandt (in herinnering) Texel: N. v. Heerwaarde-Schraag C. v. Heerwaarde Weesp: T. Hoogvorst-Schraag J. Hoogvorst (in herinnering) Texel: G. Schraag M. Schraag-Boogaard Texel: A. Schraag Texel: Th. Schraag B. Schraag-Smit Texel: J. Schraag W. Schraag-Haak Neven en nichten Ik vergeet je nooit, Ik heb je naam gegnft in de palm van mijn hand. Jesaja 49.15 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder en oma Cornelia Kikkert - Looyestein Corrie weduwe van Jan Kikkert op de leeftijd van 77 jaar. Heerlen: Jacob en Hotsche Kikkert Schoonhoven: Mirjam en Jan-Martijn Kerkrade: Marija en Michel Den Burg: Henk Kikkert Den Burg: Martin en Lia Kikkert Olivia Eveline Den Hoorn: Hans Kikkert 11 maart 2007 De Zes 6 1791 EX Den Burg Gelegenheid tot condoleren vrijdag 16 maart vanaf 13.30 uur in de Doopsgezinde kerk, Kogerstraat 18 te Den Burg. Aansluitend wordt om 14.00 uur de afscheidsdienst gehouden, waarna we moeder begeleiden naar haar laatste rustplaats bij vader op de Algemene begraaf plaats. Moeder is opgebaard in de Doopsgezinde kerk. Nooit meer elke ochtend even zwaaien... Jammer. Voor al uw belangstelling, attenties, bloemen en kaarten, die wij hebben ontvangen t.g.v. ons 50-jarig huwelijk zeggen wij hartelijk dank. Annie en Jaap Bakker WIJ ZON IN DE WOLKENock Dankbaar, trots gelukkig zijn we met 4e geboorte van onze zoon en broertje Paniël kemco Daniël is thuis geboren op 10 maart 2007 om 08.40 uur weegt 4100 gram en is 54 cm Tang Arjen, Francis Sem Poelman Badweg 51 1796 AA De Koog 0222-327096 06-16409951 Wil |e Daniël komen zien, bel 4an even anders slaapt hij misschien Texelaartjes INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €5,25 tot en met 3 regels, per regel meer €1.75 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €12,50,- excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden. Rits stuk? Wij zetten er een nieuwe in. Schoenmake- l sleutelservice Van Osch. Open van 08.00 12.30 uur Zaterdags ge- sloter Tel. 313901. Nieuw! Finale-uitver koop 2x4 kilo appels of stoofperen voor maar €5.-. L. Huisman, fruitkwekerij De Veen, Kadijksweg 10, tel. 06-22030389. Bowlen en uit eten ^ian prima samen! Bowling De Koogel en Restaurant 't Pruttelhuus voor uw com pleet verzorgde avond. Tel 0222-317586. Vanmorgen is ons derde kindje en zusje geboren! We noemen haar Jona Zij is op maandag 12 maart 2007 om 06.29 uur geboren. Jan-Hein, Paulien, Anna en Rikke Vet Pontweg 19 1797 SN Den Hoorn tel. 320160 T.k. gevr. oude en an tieke wapens, sabel speer schild bijl helm enz Tel. 0224-563047. Tevens meubelrestauratie, vrij blijvend prijsopgaaf. De Tegelmeester voor al uw badkamers, plavuizen vloeren, keukens, afwerk- vloeren en levering tegels Tel. 321815/321266. Barbecuebuffet met al les erop en eraan bin nenshuis! Min 12 pers. Restaurant Bos en Duin. tel. 315541 Bel 318885 en Sieme Wuis brengt de nieuwe aard appels bij u thuis. Bezorgd na 16.00 uur Wasmachines, drogers, koken, vriezen. Alles uit voorraad leverbaar. Voor- deelland Oudeschild. 322398. Blokhutten, speeltoe stellen, prieëlen. Haal nu de catalogus 2007 bij; Tuin centrum v/d Werve tel. 312925. Fashion Store Texel nieuwe collectie Confetti. Jurkjes, tops, tunicks. We- verstr. 45. De Koopman Koerier. voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. De 14e Horeca en Recre- atiebeurs op dinsdag 20 maart in Ons Genoegen. Grote jeanscollectie voor kinderen van o.a Salty dog. Lee en 's Oliver bij Mantje Lifestyle Stores. Voor musical, theater of playback:een kapsel van Qnipp zit altijd te gek! Waalderstr.15, tel: 312227. met of zonder afspraak1 Cursus binnenhuisarchi tectuur? Lindy Stroo, www.texeltuinen.nl, 0620795770 Te koop: 4 in goede staat verk ledikanten (2.20 I. en 90 br.) van wit MDF. compleet met matras en onderleggers. Prijs €500.- Tel. 015-3640122 Restaurant 't Pruttel huus in De Koog, iedere dag geopend vanaf 16.30 uur. Tel 0222-317586 22 mrt zijn er jonge kip pen, u kunt nog bestellen. K de Ridder tel 319497. Bowling De Koogel - het adres voor een gezellig avondje uit! Tel. 0222- 317672 Voor tuinaanleg en on derhoud: Lindy Stroo, www.texeltuinen.nl, 0620795770 Voor vakkundige hulp bij satelliet of antennesy steem. Voordeelland Ou deschild, 322398. Voor een betrouwbare computer of laptop moet u bij TCA wezen, Marico- weg 37A. Horeca en Recreatie- beurs - 20 maart - www. horecabeurs-texel.nl. 10 jarig jubileum: vele leuke actie's! Lindy Stroo, www.texeltuinen nl, 0620795770 Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10. tel. 327707 Nieuwe collectie panty's en leggings voor kids bij Mantje Lifestyle Stores. Gezocht! Harde werkers met een no-nonsense mentaliteit Zoek je een baan in de horeca en is de sollicitatieplicht niet de énige reden dat je moet re ageren. bel dan naar Paal 28.0222-316537 oflvonne Lemonakis 06-53763258

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 3