1 Pupillen Feyenoord voltooien trilogie i i Jeugdige judoka's in toernooi TEXELSE 6 courant v) STIE Tevoko pakt nuttig punt VoetbalprogrammJ 1 ZDH afgedroogd door koploper BKC-Texel '94 vlak voor tijd gestaakt DINSDAG 27 MAART 2007 PvpnwnpntPrKPr \^St20€d De finale tussen Feyenoord en Schalke'04 werd bekeken door hon derden toeschouwers. Dat geen van beide ploegen ook maar iets cadeau wenste te geven, werd al snel dui delijk. De jochies speelden niet alleen technisch en tactisch vaardig, maar demonstreerden bovendien een enorme inzet. Soms gingen ze daarbij over de schreef, want er werden enkele stevige overtredingen De jongste jeugd speelde hun eerste begaan, waartegen scheidsrechter competitiewedstrijd en de kleine man- Hank Witte streng maar rechtvaardig nen en coach Erik Venneker waren er optrad. Niet tot ieders waardering, klaar voor. In een prima wedstrijd want met name de Duitse coach werd Enkhuizen met 57-36 verslagen, uitte een paar maal luid en duidelijk Max Hendriks en Joost Venneker Voetbaluitslagen Goed weekend voor De Mareis Alle drie de teams van basketbal vereniging De Mareis hebben dit weekend op eigen terrein gewon nen. ste heren starten. Maar hoewel er hard werd gewerkt, konden zij de druk niet aan en liepen al snel 12 pun ten achterstand op. Ook het inzet ten van de wat meer geroutineerde spelers mocht niet baten. Break Out bleef scoren en goed verdedigen. Aan het begin van het vierde kwart keek De Mareis nog steeds tegen Texel'94 D2-Flevo D1 een achterstand aan en restte de Texel'94 D3-Den Helder D3 coach niet anders dan iedereen hard Winkel D3-Texel'94 D4 laten werken en scoren. Met nog één Oosterend D1 -W'meer D1 minuut op de klok was de stand 46- Hollandia T. D2-Oosterend D2 1-;| 50 in het nadeel voor de Mareis. Op LSW MD1 -Oosterend MD1 de wedstrijdsheet stond echter 48- Texel'94 G1-Olympia H.G2 Zaterdag 24 maart: DTS B1-Texel'94 B1 v Texel'94 B2-Andijk B1 v HCSC B2-Texel'94 B3 uitgestec Oosterend B1 -Schagen B2 g-rl Texel'94 MB2-LSW MB2 0-< Kolping B.MB2-Texel'94 MB3 1-: Texel'94 C1 -Con Zelo C1 Texel'94 C2-ZDH C1 d Oosterend C1 -JVC C2 2-; N. Niedorp D1-Texel'94 D1 3<l zijn kritiek. Eenmaal stormde hij het waren met 16 en 17 punten de top- 48. De stand op de sheet gaat voor veld in om zijn beklag te doen, maar scorers. De oudere jeugd won in een Witte bleef kalm en stuurde hem zinderende wedstrijd met 64-59 van met een simpel handgebaar terug. Wirmgherlant. De jeugd werkte hard Het fysiek iets sterkere Feyenoord en maakte in het laatste kwart een bij kwam halverwege op voorsprong en na constante achterstand weer goed. daarna werd duidelijk dat zelfs bij het Topscorers waren Jorik Heijenk (20 fanatieke Schalke'04 de vermoeid- punten) en Clark Backer (14). Coach en dus moest er door één van beide Texelse pupillencompetitie: teams gescoord worden. Na de volle Oosterend F1-Roda speeltijd stond het echter nog steeds SVC F1-Vitesse gelijk, wat een verlenging van vijf De Koog F2-De Koog F1 uitgeste* minuten betekende. Dat komt spora disch voor, maar bij basketbal moet Zondag 25 maart: er een winnaar zijn. Na vijf minuten BKC-Texel'94 heid een rol begon te spelen De Heijenk toonde zich met name over verlenging wist De Mareis met 57-52 Sint Boys-ZDH Hel combinatieteam van De Cocksdorp, Oosterend en ZDH maakte het Feyenoord nog knap lastig. Feyenoord heeft voor de derde maal op rij het pupillentoernooi van SV De Koog gewonnen. De jeugdige Rotterdammers versloe gen in een spannende finale de leeftijdgenoten van Schalke'04 uit het Duitse Gelsenkirchen en mogen de wisselbeker nu hou den. Met twee dagen goed voetbal, veel toeschouwers en een vriendschap pelijke sfeer was het negende Koger pupillentoernooi er opnieuw eentje om in te lijsten. Het weer werkte aardig mee en dankzij de harde wind en de zon van de voorgaan de dagen en wat extra onderhoud door gemeentewerken was zelfs het vorige week nog zo treurig uitziende veld goed bespeelbaar. De deelne- de Texelse voetballertjes zetten hun beste beentje voor. De Koog maakte in de poulewedstrijden indruk door Sparta onverwacht veel tegenstand te bieden. Na twintig spannende minuten gingen de Rotterdammers maar net met de overwinning aan de haal (2-1). De Kogers wonnen daar na van OSV en speelden gelijk tegen Legmeervogels en Barendrecht, waardoor ze achter profclubs Ajax, Sparta, en RC Genk knap vierde in de poule werden. In de strijd om de zevende plaats bleek Roda'46 net iets te sterk. Texel'94 viel op door z'n enorme selectie en door geregeld een compleet nieuw team binnen de lijnen te brengen. Dat resulteer de in een overwinning op Aalsmeer en remises tegen Roda'46 en COZ. Door na strafschoppen Barendrecht mende teams hadden er duidelijk te verslaan, veroverde Texel'94 zin in en trakteerden het publiek op enkele aantrekkelijke wedstrijden. Dat gold niet alleen voor de speler tjes van de profclubs en de grote landelijke amateurverenigingen. Ook uiteindelijk de negende prijs. Ver rassend presteerde ook COZ, het combinatieteam van De Cocks dorp, Oosterend en ZDH. Door van Aalsmeer te winnen, verbaasden ze direct al hun coach Michel Arends, die hen een bakje patat voor elke zege in het vooruitzicht had gesteld. Misschien nog wel aansprekender was de relatief kleine nederlaag (3- 0) tegen de latere toernooiwinnaar. Feyenoord, dat het nog knap lastig had met de Texelaars, die zich het vuur uit de sloffen liepen. Nadat de laatste poulewedstrijd was verspeeld, bleken Feyenoord en Schalke'04 het meest succes vol in poule A en Ajax en Sparta in poule B. De kruisfinales werden ware spektakelstukken. Een doelpunt in de laatste seconde van Ajax tegen Feyenoord werd afgekeurd, waar na de Rotterdammertjes zich in de beslissende strafschoppenserie net iets koelbloediger toonden. De Aja- cieden waren duidelijk aangeslagen door het verlies in deze prestigieuze wedstrijd, want in de strijd om de derde plaats kwamen ze vervolgens duidelijk tekort tegen het strijdlustige Sparta, dat in de andere kruisfinale nipt van Schalke'04 had verloren. overwinning ging ten slotte verdiend nar Feyenoord. Uitslagen: Poule A: Feyenoord-Aalsmeer 4-0; Schal- ke'04-Texel'94 5-0, Roda'46-Zeeburgia 1-1; COZ-Aalsmeer 2-0; Feyerioord-Texel'94 4-0; Schalke'04-Zeeburgia 4-0; Roda'46-COZ 3-1 Aalsmeer-Texel'94 0-3; Schalke'04-Feyenoord 2-2; Zeeburgia-COZ 4-0; Texel'94-Roda'46 2- 2; Aalsmeer-Schalke'04 0-5; Feyenoord-COZ 3-0; Texel'94-Zeeburgia 0-6; Roda'46-Schal- ke'04 0-6; Aalsmeer-Zeeburgia 1-7; Fey- enoord-Roda"46 2-0; COZ-Texel'94 0-0; Aalsmeer-Roda'46 2-0; Zeeburgia-Feyenoord 0-2; Schalke'04-COZ 5-0. Poule B: Sparta-Legmeervogels 3-0; Ajax-De Koog 4-0; OSV-RC Genk 0-4; Barendrecht- Legmeervogels 2-0; De Koog Sparta 1-2; Ajax-RC Genk 2-0; OSV-Barendrecht 1-1, Leg- meervogels-De Koog 1-1; Ajax-Sparta 3-1; RC Genk-Barendrecht 2-0; De Koog-OSV 1-0; Legmeervogels-A|ax 0-5. Sparta-Barendrecht 5-0; De Koog-RC Genk 0-2; OSV-Ajax 0-8; Legmeervogels-RC Genk 0-3; Sparta-OSV 4- 0; Barendrecht-De Koog 1-1; Legmeen/ogels- OSV 2-1; RC Genk-Sparta 0-2; Ajax-Baren- drecht 7-0. Kruisfinales: A|ax-Feyenoord 0-0, Feyenoord wint na strafschoppen; Sparta-Schalke'04 0-1. het samenspel zeer tevreden. De heren traden aan tegen Break Out, geen onbekende en ogenschijn lijk een gemakkelijke tegenstander. Coach Ruud Verstraaten liet de jong- te winnen. Scores: Nico Kikkert (19), Chns Schlepers (17), Pieter Dogger (7). Erik Venneker (5), Erwin Frij- ling (6), Douwe Vonk (2), Adam Ward (2) WMC-Oosterend HSV 3-Texel'94 2 Texel'94 4-WGW 5 Texel'94 5-Watervogels 4 Succes DA1 -De Koog DA1 Oosterend DA1 -LSW DA3 Texel'94 MA1-Spartanen MA1 41 Het damesteam van volleybalver eniging Tevoko ontving zaterdag in sporthal Ons Genoegen een sterk verdedigend Madjoe uit Enkhui zen. Vooral met verrassende aan vallen van achter de driemeterlijn bleek deze ploeg te sterk voor de Texelaars. De eindstand werd 1-3. Een dag later plaatste Tevoko zich voor de volgende ronde in de strijd om de beker. kreeg Madjoe de kans Tevoko met Zaterdag 31 maart: een snelle verdediging en veel inzet VZV B1-Texel'94 B1 Ha onder druk te houden. De Texelse Texel'94 B2-LSW B2 passing werd slecht verzorgd, zodat Texel'94 MB1-Dindua MB1 13.i de ploeg nauwelijks aan aanvallen Castricum MB1-Texel'94 MB2 101] toekwam (25-18). Gebrand op de Egmondia MB1-Texel'94 MB3 noodzakelijke punten kwam Tevoko Texel'94 C2-JVC C4 in de laatste set nog sterk terug. Met WGW C2-De Koog C1 goede opslagseries en een sterk WGW C3-ZDH C1 blok van Gertha Wessels vochten het Oosterend C1 -W'waard C1 I3q team zich naar een setwinst van 25- SVAP 74 D1-Texel'94 D2 Bet der Ze\ 12.01 koe 18, waarmee toch een nuttige punt Texel'94 D3-VIOS-W D5 Al in de eerste set liep Tevoko achter voor de klassering werd gepakt. Wiron D1 -Texel'94 D4 de feiten aan. Persoonlijke fouten Zondag speelde Tevoko tegen Ardea De Koog D1-Oosterend D1 deden de ploeg uiteindelijk de das uit Heerhugowaard een kwartfinale in Oosterend D2-DWOW D2 103] eig< Finales: Schaike'04-Feyenoord 0-2); Sparta- om (18-25). In de tweede set was de bekercompetitie. In de De Koning- Oosterend MD1-Dynamo MD1 H-lj kigl Aiav i.n- 7oohi,mia-nr: Canir 1-4- Rnria'4fi-no voora| de 14-jarige aanvalster Kirstin hal liet Tevoko in een wisselvallige Knip van Madjoe, dochter van coach wedstrijd nogal wat steken vallen. Wim Knip, onnavolgbaar voor de Na een gemakkelijke overwinning in Texelse verdediging en blokkering, de eerste set sloop de nonchalance Deze set eindigde in 21-25. Tevoko in het Texelse spel, waardoor eer- wist in de derde set een voorsprong steklasser Ardea kans zag op gelijke Ajax 1-0; Zeeburgia-RC Genk 1-4; Roda'46-De Koog 1-0; Texel'94-Barendrecht 0-0, Texel'94 wint na strafschoppen; COZ-Legmeervogels 1-1, Legmeervogels wint na strafschoppen; Aalsmeer-OSV 1-1. OSV wint na strafschop- Eindstand: 1.Feyenoord; 2.Schalke'04; 3.Spar- ta; 4 Ajax; 5.RC Genk; 6.Zeeburgia; 7.Roda'46; 8.De Koog, 9.Texel'94; 10.Barendrecht; 11 .Leg meervogels; 12.COZ; 13.0SV; 14.Aalsmeer Texel'94 G1-Batavia'90 G1 Texelse pupillencompetitie: AZ-De Koog F1 Heerenveen-Roda SVC F1 -Oosterend F1 1231 zat op te bouwen, maar kon deze niet hoogte te komen. Tevoko zette met Vitesse-De Koog F2 vasthouden. Door fouten van Tevoko G-team verslaat Olympia Haarlem De G-voetballers van Texel'94 hebben zaterdag een verdiende overwinning geboekt op Olym pia Haarlem. De tegenstander, die nog geen punten bij elkaar had gespeeld, moest in Den Burg met 3-1 buigen. Hoewel Martijn Verbeeke, Simon Kramer en Raymond Molanus om uiteenlopende redenen verhinderd waren, beschikte Texel'94 over een ruime selectie, met twee wisselspe lers. Dat gold niet voor Olympia, dat maar net een team op de been kon brengen. Al snel bleek dat de Haarlemmers weinig hadden in te brengen. Nadat Jan Frans Haveman al in de beginfase een goede kans had laten liggen, sloeg Jimmy Pon- niah even later wél toe. Hij kreeg een hoge voorzet van Paul Bakker, nam de bal knap mee met de borst en liet de keeper kansloos. Dezelf de Ponniah zorgde even later uit een mooie actie voor 2-0, waarna Robin Boogaard de bal met een verraderlijke stuit voor de derde keer langs de keeper van Olympia schoot. Ponniah en Boogaard had den zelfs nog vaker kunnen scoren, maar misten het doel een paar maal op een haar na. Na rust kwam Olympia met een gelukje op 3-1Toen de gasten even later de bal ook nog eens op de paal schoten, leek Texel'94 nog op te moeten passen. Dat viel mee, want de thuisploeg ondervönd in het ver volg van de tweede helft maar wei-' nig problemen en kreeg zelf flink wat kansen om de voorsprong nog verder uit te breiden. Robin Boog aard. Paul Bakker en Jos Bakker zagen hun goede schoten echter steeds gekeerd, Texel'94 staat na deze zege nog steeds op de tweede plaats. Zondag komt het Batavia'94 uit Lelystad op bezoek, dat net als Olympia nog steeds op het eerste punt wacht. meer aanvalsvariatie de zaken weer recht, maar zag door onnauwkeurig spel de vierde set naar de ploeg uit Heerhugowaard gaan. In de beslis sende vijfde set maakte Tevoko de hogere klassering waar (15-6). Zaterdag speelt Tevoko in Nieuwland tegen Forza. De Texelse ploeg heeft de volle winst nodig om in de veilige zone van de ranglijst te raken. Menwedstrijd Chelsea-Fulham Oosterend E1 -Arsenal Liverpool-Blackburn Manchester-ZDH E2 ZDH E1-De Koog E1 Zondag 1 april: De Koog-Wieringerwaard Dirkshorn-Texel'94 SSV-Oosterend Texel'94 2-Berdos 2 BKC 3-Texel'94 4 De Koog 2-Sint Boys 4 Oosterend 2-Smt Boys 3 De Koog DA1-ZAP DA1 Texel'94 MA1-Always F. MA1 sj 10.1 Ooi Mie al 1 dac ZDH heeft zondag in Sint Maar ten een uiterst vervelende mid dag beleefd. De Hoornders had den tegen koploper Sint Boys helemaal niets in te brengen en mochten na een ruststand van 6-0 nog blij zijn dat een nederlaag met dubbele cijfers hen bespaard bleef. Ondanks de overwinning van een week eerder tegen Oudesluis waren de verwachtingen niet hoog gespannen. Sint Boys heeft een uit stekende ploeg, die met een ruime voorsprong de ranglijst aanvoert. Afgelopen najaar was ZDH de eer ste die de koploper óp een gelijkspel hield, maar toen had trainer Jan den IJzerman nog de beschikking over een ruime selectie. Door blessures en werkzaamheden waren ditmaal slechts elf spelers beschikbaar, van wie er drie eigenlijk niet fit genoeg waren om een hele wedstrijd te spelen. Vooraf was het plan om de verde diging en het middenveld dicht bij elkaar te laten spelen, om het de tegenstander zo lastig mogelijk te maken Maar vanaf het eerste fluit signaal was Sint Boys veel beter. Al na drie minuten ging voorstopper Peter Eelman in de fout, waarna de spits simpel kon scoren. Het Wielervereniging Wielervereniging Texel houdt vrijdag voorjaarsvergadering. Deze vindt plaats in de jeugdherberg aan de Haffelderweg en begint om 20.00 uur Tijdens de pauze wordt een rondleiding door het gebouw gege ven. was niet de laatste persoonlijke fout van de Zwaluwen. Even later werd het 2-0. Grensrechter Wilco Bakker geleerde technieken in wedstrijd- constateerde buitenspel, maar de scheidsrechter wilde daar niet van horen en keurde het doelpunt goed. Toen even later Sint Boys voor de derde maal kon scoren, was het doek eigenlijk al gevallen. Na een hoge trap van Mike de Bruijn kreeg Ruud Hof de mogelijkheid tegen te scoren, maar hij had te veel tijd nodig. De beste kans was voor Niels Dekker, die na een dieptepass van Arjen Lap alleen voor het doel opdook. Net toen hij wilde schieten, stuitte de bal weg van een polle tje, waardoor het schoot hoog over ging. Dit was voor de thuisploeg het sein om er nog eens flink tegenaan te gaan. Met succes, want in de slotfase werd doelman Chris Stolk in een tijdsbestek van vijf minuten driemaal geklopt (6-0). Zonder wisselspelers kon trainer Den IJzerman in de rust weinig uitrichten. Afgesproken werd de schade zoveel mogelijk te beper ken. Dat lukte aardig, want met de wind in de rug speelde Sint Boys in de tweede helft een stuk minder. Gaandeweg keerde het vertrouwen bij ZDH een klein beetje terug. Dat leverde zowaar een paar kansjes op. meestal afgedwongen door de rappe Niels Dekker. Jelmer Bomas schoot de bal eenmaal net naast. Desondanks waren de beste moge lijkheden voor Sint Boys, dat pog tweemaal scoorde. De komende twee weken mag ZDH van de schrik proberen te bekomen. De eerstvolgende wedstrijd staat pas op 15 apnl gepland. Tegen stander in Hippolytushoef is dan Succes. vorm te laten zien. De poules waren ingedeeld op gewicht en ervaring. De beginnersgroep van trainer Nico Waerts en de twee groepen van Martin Rozenhart lieten in een bui- Het toernooi was georganiseerd tengewoon sportief toernooi zien door Henk en Martin Rozenhart en judo een leuke sport te vinden. Bij bedoeld om de jeugdige judoka's de jongste leden was het soms ver- Budovereniging Shima hield don derdag een 'ontwikkelingstoer- nooi', waaraan door 31 judoka's werd meegedaan. te nemen. De oudere deelnemers toonden meer techniek en rust om in een explosief moment met slim heid en kracht de wedstrijd probe ren te winnen. De poulewinnaars waren Timo de Porto, Sam van Ammers, Luuk van Garderen, Joost Ruardij, Maarten Aan de indoorwedstrijd van men vereniging Tussen Wad en Duin werd zondag door 25 aanspannin gen deelgenomen, 11 van hen van het eiland zelf. Carlo Witte had een Texelse recreatiecompetitie: parcours met lastige bochten uitge- Texel-Texelse Boys zet, waardoor de koetsiers echt bij Oosterend-De Koog de les moesten blijven en op moes ten passen niet door het verkeerde PrOQrdmmd poortje te rijden. Het wegparcours werd met prachtig weer afgelegd. Z33lVOGtb3l Onder de deelnemers waren diver se Texelse beginnelingen die bezig zijn met de cursus koetsiersbewijs of net hun koetsiersbewijs hebben behaald. de kans te geven de in de lessen makelijk te zien hoe ze probeerden van der Woude, Jens Koops, Chris de tegenstander in een houdgreep Harting en Job Vermuë. Uitslagen: Enkelspan pony - 1 Bert Koorn (Wiron), 2 Gerard de Ridder. 3.Bert Koorn (Wiron) Enkelspan paard - I.Kees Keijzer (Wiron). 2.Robert van Oord (Wiron). 3.Ton Verbruggen (Wienngermeer Ruiters) Dubbelspan pony - 1.Peter Schouten (Wienngermeer Ruiters), 2.Jan Schaap, 3.Ti|S Witte. Dubbelspan paard - LHans Jimmink, 2,Margot Daalder, 3.Piet Daalder. Winst voor heren Tevoko Woensdag 28 maart: 17.10 RAB D1-SVO D1 17.50 RAB D2-Klif D2 18.30 RAB D3-Krim D1 19.20 Klif dames 20.10 Sportsh. 2-Mantje 3 21.00 Koog 3-Klif 5 21.50 Krim 5-Kiif 7 Zaaldienst: De Krim Donderdag 29 maart: 18.15 SVO D2-Klif D1 19.00 RAB 4-Koog 2 19.50 RAB 3-SVO 3 20.40 Krim 4-Texel 3 21.30 Klif 4-SVO 4 Zaaldienst: Mantje Onmin over een strafschop en een rode kaart leidden zondag een vroegtijdig einde in van de wedstrijd tussen BKC en Texel'94. Scheidsrechter Hageman uit Lim- men accepteerde de felle protesten van de thuisploeg uit Anna Pau- lowna niet en besloot beide teams zeven minuten voor het einde naar de kleedkamer te sturen. Het stond op dat moment 1-0 voor BKC. Texel'94 speelde zondag een vrij aardige wedstrijd, waarin ze vrij wel voortdurend domineerde en de tegenstander technisch en tactisch de baas was. Met de stevige noord oostenwind in de rug hadden de Texelaars al in een vroeg stadium een beslissende voorsprong kun nen nemen. Maar het benutten van doelrijpe kansen vormde een onover komelijk probleem voor de spelers van coaches Ralph Koning en Martin Koorn, die als speler geschorst was en niet mocht meedoen. Met name Jeroen Vlaming en Pieterjan Eelman faalden voortdurend in de afwerking, waardoor de thuisploeg tegen de verhoudingen in op een goed resul taat mocht blijven hopen. Na twaalf minuten werd het verrassend 1-0. Aanvaller Arno Mooy kopte de bal uit uit tegen Dirkshorn. ook daarna de sterkste ploeg, maar meldde de speaker even later dat de was te nonchalant met de kansen om BKC in verlegenheid te brengen. In de tweede helft probeerden de gasten de bakens zo snel mogelijk te verzet ten. Met de wind in de rug wist BKC niets anders te bedenken dan de bal steeds hard naar voren te trappen. Van enige opbouw was bij de thuis club geen sprake meer. Gaandeweg zakte ook het spelpeil bij Texel'94, zonder overigens dat het z'n over wicht verloor. De ploeg speelde beter en bleef kansen creëren, maar de te slappe schoten vormden een gemak kelijke prooi voor de doelman van de thuisclub. Een minuut of zeven voor tijd leken de Texelaars dan eindelijk op gelijke hoogte komen. Spits Joey van der Vis slalomde vanaf de linker kant het strafschopgebied van BKC binnen. Juist op het moment dat hij wilde uithalen, werd hij gevloerd door een verdediger. De scheidsrechter floot resoluut en kende Texel'94 een strafschop toe, terwijl de verdediger voor de tweede keer met een gele kaart werd gestraft en dus van het veld moest. Tot woede van spelers van de thuisclub, die fel hun beklag deden. De scheidsrechter liet de regen van protesten even over zich heen komen en besloot toen beide Dankzij een zege van 3-1 op koplo- Vrijdag 30 maart: wedstrijd definitief gestaakt was. Of per Dinto blijft het eerste herenteam 17.10 Koog C1-RAB C1 de resterende minuten later alsnog van volleybalvereniging Tevoko in 17.50 Krim C2-Koog C2 worden gespeeld en of de BKC'ers de race om het kampioenschap in 18.30 Texel 2-Klif 1 voor hun gedrag worden gestraft, is de tweede klasse. Brak in de eerste 19.20 SVO 2-RAB 1 aan de KNVB. Zondag speelt Texel'94 set het gebrek aan wedstrijdritme 20.10 Sportshop 1-Krim 2 Turnsters debuteren Eva van der Velde, Willemijn van Rossum en Daniëlle Polderman hebben zondag in Wormer hun allereerste basiswedstrijd geturnd, een toestellentoemooi op niveau 12. Het was voor voor het Texelse drietal een ervaring tussen vele andere turn sters uit Noord-Holland te staan. Eva van der Velde haalde met het onder- de Texelaars nog op (20-25), daarna 21.00 Mantje 1 -Krim 1 herpakte het team zich. Met veel 21.50 Krim 3-SVO 1 agressie en steun van het publiek Zaaldienst: Sportshop werd Dinto aangepakt en bereikte Tevoko een voorsprong van 2-1. De vierde set werd een formaliteit (25-12). Stand: 1.De Boemel 17-63; 2.Tevo- ko 17-62; 3.VCJ 16-59; 4.Dinto 17- 58. Linda Tomassen gooit supergame Scheidsrechter nog met WK1 Uitslagen: I Line Texel 1-Prachtteam 1 (beker) 4-7, Texel £joe Scagha '66 3 3-4. Hoofdklasse: Texel 2j 3 5-7, Mantje 2-SVO 2 4-3. SVO I-K" 6-2. Eerste klasse: RAB 5-Texel 3 5-8 een 2-Klif 3 8-1, Koog 1-Klif 2 7-2, Mantiefoto 4 4-4. Tweede klasse: Texel 7-Klif 6 3-' ligt 4-Texel 6 4-3, Texel 5-Klif 4 3-5. SVO fansj 3 5-3. Cjeugd: Sportshop C2- Knrri C ZDH C1 -Sportshop C1 0-4 D-ieugd i Krim D1 7-4. E-|eugd: Klif E1-Sportster 2-10, Mantje E1-ZDH E1 4-0 een hoekschop fraai in de bovenhoek teams naar de kleedkamer te sturen. en buiten bereik van Dennis Schouw- stra. De geelzwarten van BKC waren op dat moment amper op de helft van de Texelaars geweest. Texel'94 bleef Om de gemoederen even tot beda- deren te brengen, dacht iedereen, maar hoewel de verstandhoudingen verder weinig te wensen over lieten, In de donderdagleague van de bow- ,arot„ lingcompetitie gooide Linda Tomas- deel sprong 8,90 punten en daar- sen haar eerste game van tweehon- en 170 gooide. Dennis Saai 2 mee de 13de plaats. Ook turnde ze derd punten. Met vier hoge scores daar 203 en 208 tegenover, fl een goede balkoefening, zij behaalde behaalde zij haar eerste serie van Paal 19 bleek de sterkste, a) hiermee met 7,50 punten de 10de meer dan 700. Hiermee pakte haar met slechts een gering verschil* plaats. Willemijn van Rossum turnde Team 11 de volle winst op De Som- nog drie weken te gaan. zakte_ op zowel de vloer als de brug een meltjes. Bij Tegel bedrijf Huijsman Koogel naar de derde plaats w nette oefening en haalde hiermee was Robert Jan Huijsman slechts weg Sportief staat nu tweede, voor beide toestellen 8,40 punten, twee pins verwijderd van de twee wat respectievelijk de 12de en 13de honderd punten. Wel wist zijn team u^tegen: FéT{ plaats opleverde. Daniëlle Polderman drie punten te veroveren op kop- drjjf Hui)sman 2-3, TZN-Schouwsua was het beste op de sprong, waar loper Santa Fé. De Koogel, dat op p0rt 2-3. De Koogei-Paai i9 Het voon* zij 8,30 punten behaalde. Over twee de tweede plaats staat, had een iv:-3':. Badweg Spomef-Visvogeis weken wordt de volgende wedstnjd zware avond tegen Paal 19. waar bieweeds/Sjans-Café de Jutter 3-2 gehouden. Herbert de Geer games van 195 .gelre Ipijn Salk veer of z, Peril dest ondt [d m thee veer foto' Grijr sche teruc

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 6