Texel Triatlon dit jaar op 4 augustus Texels Belang-voorzitter Jos Timmer neemt afscheid Tussen de bollen wat afgeprakkizeerd' Speelkwartier De Koog vernieuwd Bedrijvig/ie^/ TEXELSE yy COURANT I If1 Kerkdiensten Medische zorg Hulpverlening oud Papier Radio Texel jQfi.l 'Wat lokaal kan. moet lokaal gebeu ren. Het was vooral dit principe wat mij aansprak in Texels Belang, en wat ik niet zo duidelijk terugvond bij andere partijen. Maar eerlijk gezegd hebben zij mij ook nooit benaderd voor een bestuursfunctie', gaat Timmer terug naar 1989, toen Dick Drijver hem vroeg. 'Als een andere partij me had gevraagd, zou ik het overigens niet gedaan hebben.' Aan bestuurservaring ontbrak het de bloembollenteler uit de Prins Hendrikpolder toen al niet. Die had hij opgedaan bij de gezamenlijke landbouworganisaties en als voor zitter van de Texelse afdeling van de KAVB, waarin de bollentelers zich landelijk hebben georganiseerd. Het was met name het plan in de tachtiger jaren om van Texel een landschapspark (niet het nationaal park, red.) te maken dat bij Tim mer de voorkeur voor een sterke lokale partij aanwakkerde. 'Dat plan was bedacht achter overkantse bureaus. Geen boer die er hier op zat te wachten, zelfs het gemeen tehuis werd uit protest onder de stront gespoten. Texels Belang was er fel tegen gekant. Dat sprak mij erg aan. Wat mij ook aanstond in de partij was de omgang met mensen. TB heeft een brede achterban, van links tot rechts. Maar wel met de overeenkomst dat ze allemaal het beste voor Texel willen. Natuurlijk geeft dat binnen de partij wel eens verschil van mening, maar nooit zodanig dat we er niet uitkwamen. Ik heb altijd geprobeerd de goeie kanten van mensen naar boven te halen. Politiek is geven en nemen. Als je elkaar positief benadert, dan draag je dat ook uit. Dat geeft naar een goede uitstraling.' Chaotisch Wat niet wegneemt dat Timmer aanvankelijk moest wennen aan de werkwijze in de politiek. 'De eerste coalitievorming die ik als bestuur der meemaakte, na de verkiezingen in 1990, vond ik wat chaotisch ver lopen. Zo'n beetje alle partijen wil den in het college en er vonden tus sen de politici allemaal gesprekken plaats die zich buiten ons gezichts veld afspeelden. Het ene moment dacht je alles in de hand te hebben, het andere moment kon je zomaar uit de coalitie liggen. Het was een verrassing hoe het collegeprogram ma er uit zou rollen. Toen hebben we tegen elkaar gezegd: de volgen de keer moet de formatie op een gestructureerde manier verlopen. In overleg met Daan Schilling en Piet Zoon hebben we afgesproken dat de grootste partij eerst de andere fracties uitnodigt en een verken nend gesprek aan gaat. En dat niet iedereen de inhoud daarvan met een op straat gooit.' Creatief Volgens die werkwijze heeft Timmer als formateur aan de basis gestaan van vier coalities en evenzoveel col leges. 'Zo'n proces begint eigen lijk al vóór de verkiezingen, als je de partijprogramma's naast elkaar legt. Daaraan kun je al zien wie met wie zou kunnen samenwerken. En je kijkt natuurlijk ook naar de personen. Want als die met door Bloembollenteler Jos Timmer: 'In de gemeenteraad? Met een eigen bedrijf heb ik al genoeg drukte. één deur kunnen, dan is dat geen goede basis. Vier jaar is best lang, zeker als je niet op één lijn zit. Daarom probeerde ik altijd zoveel mogelijk draagvlak te krijgen. Bij de afgelopen verkiezingen was al vrij snel duidelijk dat de WD-fractie over het nieuwe gemeentehuis niet op één lijn zat met het bestuur. Wij hadden daar geen goed gevoel over. Aan de andere kant moet je wel de verkiezingsuitslag res pecteren. Ze waren de op-éen- na grootste partij, dus moet je ze een serieuze kans geven. Maar het gemeentehuis was een breekpunt. Gelukkig hadden we in het CDA en de combinatie PvdA en GL een goed alternatief. Aan de laatste twee hebben we meteen gevraagd: steunen jullie eikaars wethouders kandidaat? Op dat moment zeiden ze dat ze dat deden, maar toen later bleek dat CDA en TB een lichte voorkeur hadden voor Peter Bakker, bleek dat de PvdA hem met steunde. Jammer, want dan hadden we nog meer draagvlak gehad. Toch hebben we een solide coalitie. Met GL hebben we altijd goed zaken kunnen doen en Bak ker denkt niet altijd in termen van partijpolitiek. Een creatieve politi cus. Piet Standaart en Dick Drijver hebben dat ook. Daan Schilling had trouwens ook overal een oplossing voor. Die wist het beleid naar zijn hand te zetten.' Grip 'Je mag beleid natuurlijk niet op eenlingen baseren, maar als ik nu kijk, dan denk ik dat we de grip een beetje aan het kwijtraken zijn. Dat heeft meerdere redenen. De mate rie wordt complexer en er komen steeds meer regeltjes, waardoor de bestuurders meer op de amb tenaren af moeten gaan. En het dualisme heeft het er ook niet een voudiger op gemaakt. In de oude situatie, toen een wethouder ook raadslid was, had hij meer invloed op het beleid. Nu zet de raad, die door de organisatie wordt geadvi seerd. de lijnen uit en heeft de wet houder een uitvoerende taak. Het college wordt meer afgeschermd en laat de gesprekken met bur gers vaker over aan ambtenaren. De organisatie heeft meer invloed gekregen. Ik zou graag zien dat we meer grip op de maatschappij krij gen. Maar hoe? In de aanloop naar de verkiezingen heb ik met enige jaloezie naar de paarse krokodil van het CDA gekeken. Ze beloofden minder regeltjes. Maar ik heb er tot dusver nog weinig van gemerkt. Neem de strandnota, dat is toch één grote brij aan regels. Alles moet in een keurslijf. De strandhuisjes mogen maar in één kleur. Laat het toch vrij. Al die regeltjes, in mijn werk kom ik het dagelijks tegen. Veel papierwerk, ik voel me soms net een ambtenaar. Maar ik denk dat het Rijk begint door te krijgen dat het uit de hand is gelopen. Neem de Arbo-wetgeving. Daar zijn ze al aardig van terug gekomen.' Kroon op het werk De vraag is of Timmer nooit zelf raadslid of wethouder heeft willen zijn. 'Ik heb dat nooit geambieerd. De politiek is zeer tijdrovend en met een eigen bedrijf heb ik al drukte genoeg. Ik heb het in de bollen altijd erg naar mijn zin gehad. In het land heb je ook alle tijd om na te denken, ook over de politiek. Ik heb tussen die bollen wat afgeprakkizeerd. Het bestuurswerk vergt trouwens al tijd zat. Neem het schrijven van een verkiezingsprogramma. Maar als je dan weer goed uit de verkiezingen komt, dan is dat wel de kroon op het werk.' Uit waardering en ook omdat zijn partijgenoten niet helemaal van hem afwilden, is Jos Timmer benoemd tot erelid van Texels Belang. Tekst en foto Gerard Timmerman De Texel Triatlon wordt dit jaar gehouden op zaterdag 4 augustus. De start en finish van de triatlon zijn bij het strandje van Dijkmans huizen. Het 'kwartje' Texel wordt al meer dan 20 jaar gehouden en trekt deelnemers uit het hele land. De organisatie vraagt deelnemers zich zo snel mógelijk op te geven. Nadat de Texel Triatlon vorig jaar wegens te weinig deelnemers niet door kon gaan, heeft tri-atleet en Texels titelverdediger Willem van Tatenhove er samen met Ina Eschweiler er onder de vlag van de tnatlonafdeling van Wielervereniging Texel de schouders onder gezet. 'We zitten nu al op dertig deelne mers en mede doordat we op de landelijke triatlonkalendcr staan, ver wacht ik dat dit aantal nog flink zal toenemen.' Het maximum is gesteld op 100 individuele deelnemers en twintig trio's, waarvan de leden elk een onderdeel (zwemmen, fietsen en hardlopen) voor hun rekening nemen. Van Tatenhove: 'Schrijf zo snel mogelijk in, zodat we onze orga nisatie op het aantal deelnemers kunnen afstemmen.' De triatlon wordt georganiseerd onder auspiciën van de Nederlandse Triatlon Bond (NTB). Het startschot wordt op 4 augustus om 13.10 uur gelost, op het moment dat het dood "l is, zodat de zwemmers zo min mogelijk worden gehinderd door stroming. Het zwemonderdeel over een afstand van één kilometer vindt volgens traditie plaats in de Wad denzee, met het surfstrandje als vertrek- en eindpunt. Vervolgens wordt een afstand van 40 kilometer gefietst. Het traject bestaat uit twee lussen aan de oostzijde van het eiland, in de landelijke omgeving van Oosterend. Het looponderdeel gaat over een afstand van 10 kilometer, langs de Waddendijk tussen Dijk manshuizen en de Krassekeet (bij poldermolen 't Noorden). Enige wijzi ging ten opzichte van 2005 is dat de lopers de terugweg niet meer over de onverharde rug van de dijk hoeven te lopen. Tatenhove: 'Voor de kwart tri atlon hoef je geen superatleet te zijn, maar een goede voorbereiding kan zeker geen kwaad. Wie dat wil kan elke zondagochtend tussen 9.00 en 10.00 uur met ons meetrainen in het zwembad. Nu nog in Calluna en als Molenkoog open gaat in het buiten bad. Er is altijd deskundige begelei ding aanwezig. Voor het fietsen kan het nuttig zijn om mee doen met de training voor het tijdrijden, 's zomers op vrijdagavonden, die starten bij het gebouw van Tatenhove BV aan de IJsdijk. Voor het lopen kan aan sluiting worden gezocht bij Atletiek vereniging Texel. De halve marathon van Vlieland vindt bij toeval plaats op zondag 5 augustus, zodat Texelse en overkantse tri-atleten dit wellicht kunnen combineren. Deelnemers aan de triatlon kunnen zich opge ven via de website www.wvtexel.nl, onder het kopje Triatlon. Jacco Boersen, Roy Bakker, Tristan Ellen e Speelkwartier in De Koog. vanaf morgenavond samen met Marcel Gieles Euro Café Het Levende bruinvis van strand gehaald Ha» Dierverzorgers Henk Brugge en Rens van der Zwaag van Ecoma- ziet* ■child hebben zaterdag een levende >beifl ru'nv's van het strand bij paal 15 :0 J gehaald. Het dier was daar gevon- gn ij oen door een Duitse toerist, die urrfCj r^omare gewaarschuwd. De operj bruinvis is overgebracht naar de opvang in Dolfinarium Harderwijk. Omdat de huid van een bruinvis (een dolfijnachtige) heel gevoelig is voor Uitdroging en het dier op het droge snel oververhit kan raken, werd de linvis m de speciaal daarvoor «worpen bruinvissenbrancard !,egd en nat gehouden met spon- pn en doeken. In Hoorn is het dier overgedragen aan medewerkers Dolfinarium Harderwijk. Des- ""vraagd meldden zij dat het een 'nnetie betrof en dat ze hem Rens nebben genoemd. Het dier is ziek, aar kan wel zelfstandig zwem- en Rens is de tweede levende bruinvis die dit jaar van het Texelse strand werd gehaald. Gemiddeld draagt Ecomare twee of drie keer per jaar een levende bruinvis over aan het Dolfinarium. Tellingen wijzen uit dat het aantal bruinvissen in de zuidelijke Noordzee toeneemt door migratie vanuit noordelijker streken. Dit kan er de oorzaak van zijn dat er vaker een bruinvis levend strandt op Texel. Voormalig poolcafé Het Speel kwartier aan de Dorpsstraat in De Koog maakt morgenavond een nieuwe start als Euro Café Het Speelkwartier. Vijf Texelse jon geren hebben de exploitatie in handen genomen. De vijf, Peter Koorn, Marcel Gie les, Tristan Ellen, Roy Bakker en Jacco Boersen. willen het café tij dens de vakanties elke dag vanaf 16.00 uur gaan runnen. Tussen de vakanties door is Het Speelkwar tier elke zaterdagavond vanaf 20.00 uur geopend. De vijf Texelaars, die doordeweeks aan de overkant stu deren, bedachten hun plannen een jaar geleden tijdens het hoogsei zoen. Het Speelkwartier stond leeg en dat vonden ze zonde. Koorn, die in de weekenden al bij 't Vogelhuus werkt, vroeg exploitant Anton van der Vis (Vogelhuis en Speelkwartier) of de vijf misschien wat met het café mochten doen. Koorn: 'Dat kon. We zijn toen van half augustus tot september al even open geweest, maar dan ga je mid- Rabobank Texel gegroeid in 2006 Rabobank Noord-Holland Noord heeft in 2006 een groei van zo'n zestien procent doorgemaakt. De cijfers zijn echter niet definitief omdat er nog geen accountants controle op het jaarverslag is toe- De inkomsten van groepsmaatschap pijen, ondernemingen die in een groep met elkaar zijn verbonden, zijn bijna verdubbeld en ook het aantal vorderingen op cliënten is toegeno men. Daar staat tegenover dat ook de uitgaven aan groepsmaatschappijen zijn gestegen. 'In de kop van Noord- Holland is het gemiddelde besteed bare inkomen lager dan in de rest van de provincie. Er wordt daardoor min der gespaard. De groepsmaatschap pijen gebruiken we als reserve', aldus directievoorzitter Ronald Bleeker. Bleeker kan merken dat de economie weer aantrekt. 'Er wordt meer belegd en geleend. Mensen hebben weer vertrouwen.' Binnen Nederland ziet hij verschillen in hoe mensen met hun geld omgaan. 'Op de Veluwe hebben klanten veel meer spaargeld op hun rekening staan.' De rentewinst is licht gedaald in 2006. 'Dat komt door de historisch lage rentestand.' den in het seizoen open en kun je niets meer aan de zaak doen. Nu hebben we het naar onze eigen smaak ingericht. We hebben bij voorbeeld het assortiment meer op jongeren afgestemd en een nieuwe muziekinstallatie aangeschaft.' De vijf willen feestmuziek in de stijl van Radio 538 en Slam FM draaien. Ze richten zich onder meer op Texe laars en vakantiegangers die eerst naar het café willen voordat ze naar de disco gaan. 'Veel jongeren zitten vaak thuis tot half één te wachten totdat het gezellig is in de disco's, dus wij willen bewust accent op de vroege avond leggen. We zitten op een mooie plek aan het begin van de Dorpsstraat en op de route van campinggangers die het dorp intrek ken, dus daar hopen we bezoekers van te trekken.' De pooltafels zijn gebleven en bezoekers kunnen ook tafelvoetballen of photoplayen. Euro Café Het Speelkwartier gaat morgenavond om 21.00 uur open 'Als openingsstunt schenken we het eerste uur gratis bier, frisdrank en wijn. Daarna kost dat blijvend een euro.' 'Je kunt de nadruk op de mindere kwaliteiten van een ander leggen, maar ik heb altijd geprobeerd de goeie kanten van elkaar naar voren te halen en begrip voor elkaar te kweken.' Aan het woord is Jos Timmer, die als voorzitter van Texelse Belang de verschillende stromingen binnen deze partij tot een eenheid wist te smeden. En als viervoudig formateur bracht I hij uiteenlopende politieke kampen tot elkaar. Na 18 jaar, waarvan het leeuwendeel als voorzitter, trad hij vorige week I vrijwillig terug uit het bestuur van TB. VRIJDAG 30 MAART 2007 Zondag 1 april Palmzondag PROTESTANTSE KERK IN NEDER LAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.45 u. ds. PA. den Braanker, geza menlijke dienst in gereformeerde kerk. Gereformeerde kerk Den Burg: 9.45 u. ds. P.A. den Braanker, geza menlijke dienst met hervormden. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Koog: 9.30 u. ds. C.F. Klaassen. Den Hoorn: 11.00 u. ds. C.F. Klaas sen. PROTESTANTSE WADDENGE MEENTE TEXEL: Oosterend: 9 30 u. dhr. M.d. Kuiper: 19.00 u. ds. P.C. Barnard, mmv Maar- tenscantonj. De Cocksdorp: 11.00 u. ds PC. Bar nard. Oudeschild: 11.00 u. ds. C. der Neder landen. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Ooste rend. 10.00 u. en 16.00 u. leesdienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds C. Duinkerken-Visser, extra collecte Kerken en Minima Texel. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ds. A. Wesseling. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10 45 u dameskoor: ma. 2/04, 19.30 u dameskoor, boetevie ring don 5/04, 19.30 u. dameskoor. Witte Donderdag Oosterend: 9.30 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Openbare lezing, 10.30 u.: Wie mogen Gods nieuwe wereld binnengaan? Wacht torenstudie, 11.20 u.: Vrouwen, toon diep respect voor je man. smaakt minder Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur: Centrale Huisartsen Post. tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727, 314669: 312270 Of 322008. Verloskundigenpraktijk: Waalder- straat 53A, Den Burg Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06- 51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp. zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 321461. - Jeugdgezondheidszorg: Schoon oordsingel 44, Den Burg, tel. 0900- 4636549. Spreekuur elke werkdag van 9.00 tot 17,00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voeding, opvoeding en verzorging. Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 44 Den Burg, tel. 314887. Geopend elke werkdag tus sen 13.00-14.00 u. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen. 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg Het bureau is op maandag en vnjdag geopend van 9.00 tot 13.00 uur en op woensdag van 13.00 tot 17.00 uur. Telefoon: 0900-8844. In spoedei sende gevalien: 112. Gevonden munitie: Bel de politie, tel 0900-8844 Vermiste en gevonden huisdieren: Dierenpension Texel. Slufterweg 216. De Cocksdorp, tel. 311477. www. dierenpensiontexëlnl Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11. Den Burg, tel. 312527. Werk aan de weg In de week van 2 april tot en met 8 april zijn de volgende straten of wegen afgesloten in verband met werkzaamheden: De Cocksdorp: Lan- geveldstraat, tussen Ploosterstraat en de Klimpstraat. Den Burg: Thi|sselaan, tussen Bernhardlaan en Binsbergen- straat; Binsbergenstraat. Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, op de verzamelplaat sen voor vuilcontainers, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier met gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten: 4. Thijs- selaan, Binsbergenstraat, Brouwer straat, Drijverstraat, Wilsterstraat, Burdetstraat, Meester Kraaistraat, Lieuwstraat, Tjakkerstraat. TEXELS ePcOURANT Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222-36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Stiana Sibon Buiten werktijd: Stiana Sibon Telefoon 06 - 22 21 16 62 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail info@lenr.nl Oc al o-ve. aaveeleniecontracsen en lant^eOaigen daartoe van de SBeHtng ROTA. gevestigd te Amsterdam, roals ie Amsterdam onder numroet 1198699 Eenenemoiaarvan de Regelen vcor net Advertentieweïen wordt oo uw verzon* Abonnementsprijzen 2006: Per half jaar .36,45 34,85 (automatisch) Per jaar €71,10 68,95 (automatisch) Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schnftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementspen ode. Nabestelling foto's: www beeldbanktexel.nl Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul) Anonieme Alcoholisten: dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel. 0223-642189 (vragen naar Ron). Verslavingszorg: Brijder Versla vingszorg Texel, Tubantia, Pontweg 133, Den Burg. Voor inlichtingen, advies, consultatie en preventie, tel. 315602 of 06-30215211; steunpunt. texel@brijder.nl. Psychologenpraktijk: M. Spijker en Y. Olthof, Ruijslaan 88, 1796 AZ De Koog, tel. 317566. Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Wilde vaart (herhaling) 20.00 u. Cabaret-café. Waarin het lokale nieuws wordt besproken door Pip Barnard en Janien de Bruijn. Van daag: ommetjes. Met aandacht voor samenwerking met de Antillen, de Playboy-editie van de Texelse Cou rant, de nominatie van Villa Zeezicht en andere zaken die de gemoederen verhitten. Gelardeerd met veel muziek en met de vaste rubrieken als de Som- meltjes, het feuilleton Mosselweg 14, het filmpje en de Column van Janien. Rechtstreekse uitzending vanuit de café-brasserie van De Lindeboom, aansluitend: Radio Noordhólland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprogram ma) 18.00 u. Muziek met Marco 20.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u Klassiek op zondag 9.30 u. Kerkdienst vanuit Maartens kerk Oosterend 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u Noud draait deur (Neder landstalig) 14.00 u Wilde vaart (shanty's) 15.00 u.Frans gaat het doen (muziek) 16.00 u Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9.45 u. Gereformeerde kerk Den Burg 10.45 u.Rooms-katholieke kerk Den Burg Maandag: 18 00 u Symphomca (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u. Natuurwijzer (herhaling van zondag) 21.00 u. Reggae on the move (muziek) 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u.Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u.De keuze van. 20 00 u. Radio Noordholland Woensdag 17.00 u. Pietelepote (kinderprogram ma) (herhaling van zaterdag) 18.00 u Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Cabaret-café. Waarin het lokale nieuws wordt besproken door Pip Barnard en Janien de Bruijn Van daag: ommetjes (herhaling van vnj dag) aansluitend: Radio Noordholland Voor meer informatie over medische zorg. hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl, rubriek Om te Onthouden

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 11