7 L Palmpasen in dorpen gevierd Mr. Bean viert roerige vakantie TEXELSE 2 COURANT Film Aëenda teso Excursies HELP EEN PAPOEA NAAR SCHOOI VRIJDAG 30 MAART 2007 In verschillende dorpen worden zondag Palmpasenoptochten gehouden. In meerdere dorpen gaan kinderen en ouders zondag met versierde takken en broodhaantjes de straat op om Palmpasen te vieren. De eerste tocht begint om 10.30 uur bij dorpshuis De Hof in De Koog. waar de deelnemers onder aanvoering van de SOS Band op pad gaan. Om 12.00 uur starten rondgangen bij het dorpshuis in De Waal en het Eierlandsche Huis in De Cocks- dorp. De percussiegroep van Excel sior begeleidt de deelnemers in De Cocksdorp en in De Waal loopt het Koninklijk Texels Fanfarekorps voorop. Om 13.00 uur begint de rondgang in Oudeschild, er wordt verzameld bij de Bruinvis. Om 14.00 uur start de Palmpasenoptocht van Den Burg op het parkeerterrein aan de Vogelenzang. De tocht voert via de Gasthuisstraat, De Zes en het Rusthuislaantje naar De Gollards, waar wordt stilgestaan voor de 100 jaar geworden Cornelia de Bloois- Verhoeven. Daarna gaat de tocht verder via de Jonkerstraat, Willem van Beierenstraat, Noordwester en Schoorlwal. Onderweg wordt nog een eerbetoon gebracht aan het echtpaar Van Boven dat 60 jaar is getrouwd. Via de Gasthuisstraat, Lijnbaan en Hollewal keren ouders en kinderen terug op de Vogelen zang. KTF begeleidt in Den Burg en Oudeschild. Met Palmpasen wordt de intocht van Jezus in Jeruzalem herdacht. Groenendijk in theater Klif 12 In theater Klif 12 in Den Hoorn brengt vrijdag 6 april Richard Groenendijk zijn programma De adem van de nachtchinees. Met komische verha len, uitgesproken personages, een goede zangstem en snedige oneli ners voert Groenendijk het publiek mee door de belevingswereld van een bevlogen jongen. Een reis die meestal eindigt in het ontnuchteren de TL-licht van een louche eethuis. Naast theater schrijft Groenendijk columns, teksten voor anderen en speelde hij in verschillende TV-pro- gramma's. De voorstelling in Klif 12 is inmid dels uitverkocht. Palmpasen bij baptisten In het kader van palmpasen houdt de baptistengemeente Texel zondag een extra feestelijke dienst in Eben Haëzer aan de Julianastraat in Den Burg. Muzikale medewerking wordt verleend door gospelkoor The Mes sengers onder leiding van Jaap van der Slikke. Het koor zingt heden daagse gospelmuziek in het Neder lands en Engels. De dienst begint om 10.00 uur, de overdenking wordt verzorgd door ds. Wesseling. Sterren kijken Volkssterrenwacht De Jager bij Ecomare houdt in apnl sterrenkijk- avonden met een telescoop. Op donderdag 5 en 12 april kan vanaf 21.00 uur worden gekeken naar de planeten Venus en Saturnus en verschillende deep-sky-objecten. Deelname kost €2,-, het sterren- kijken gaat alleen door bij helder weer. Bij twijfel kan rond 18.00 uur contact worden opgenomen met tel. 06-4555 2708. SWOT-diner In De Buureton aan de Beatrixlaan in Den Burg wordt woensdag 11 april het maandelijks diner van de Stich ting Welzijn Ouderen gehouden. Op het menu staat andijviestamppot met spek en gehakt. Deelname kost €7,50, opgeven kan bij de SWOT, tel. 312696. De maaltijd begint om 18.00 uur. Paasbingo De Stichting Welzijn Ouderen Texel houdt woensdag 4 april een paas bingo. Deelname kost €5,- voor vijf rondes. Met het beantwoorden van vragen zijn tussen de rondes door ook prijzen te winnen. De bingo wordt gehouden in de Buureton aan de Beatrixlaan in Den Burg en begint om 14.00 uur. Citergroep in kerk Oudeschild De Hongaarse citergroep Recerfi- ce geeft maandag 9 april, tweede paasdag, een uitvoering in het Zeemanskerkje in Oudeschild. Dit in het kader van het Michiel de Ruyterjaar, dat op 7 april wordt geopend. Eén van de heldendaden van" De Ruyter was het bevrijden van 26 Hongaarse dominees uit de galei- slavernij. Zij waren om geloofsrede nen gevangen door de katholieke Habsburgers. bezetters van noord oost Hongarije. De groep speelt en zingt Hongaarse vrijheidsliederen en psalmen. Het optreden wordt afge wisseld met het voordragen van fragmenten uit de biografie van De Ruyter die betrekking hebben op de schandelijke situatie van de Hon gaarse dominees. De teksten zijn in het oud-Hollands opgetekend door Gerard Brandt, de biograaf van De Ruyter. Na de pauze wordt volksmuziek gespeeld uit Debrecen, het bolwerk van het protestantisme in Hongarije. In deze stad staat een monument ter ere van De Ruyter. De citergroep wordt begeleid door Anneke Jon kers op orgel. De teksten worden voorgedragen door Erik Post. Het concert begint om 15.00 uur, de toegang is gratis. Na afloop wordt een inzameling gehouden. Kofferbakmarkten IJsclub Dé Koog houdt maandag 9 april (tweede paasdag) op het parkeerterrein van Calluna aan de Schumakersweg de eerste van elf kofferbakmarkten. De markt duurt van 11.00 tot 15.00 uur, het terrein is een uur voor die tijd open. Een standplaats kost €7,-. De organisa tie wijst erop dat het een rommel markt is. Nieuwe en partijgoederen mogen niet worden verkocht. Meer informatie is te verkrijgen via tel. 317652 of 06-22038047. De volgende markten worden gehouden op 17 en 28 mei, 17 juni. I, 15 en 29 juli, 12 en 26 augustus en 9 september, steeds van 9.00 tot 13.00 uur en op 21 oktober van II.00 tot 15.00 uur. Paaseieren in Time Out In jongerencentrum Time Out aan de Wilhelminalaan in Den Burg worden vrijdag 6 april tussen 20.00 en 24.00 uur paaseieren geschilderd. Time Out is een centrum voor jonge ren van 12 tot 18 jaar. FNV Vrouwen De FNV Vrouwenbond houdt dins dag 3 april vanaf 20.00 uur een bijeenkomst in De Buureton aan de Beatrixlaan in Den Burg. Het onder werp van de avond blijft nog een verrassing. Reumafonds De collecte voor het Reumafonds, die vorige week werd gehouden, heeft op het eiland het bedrag van €5.627,27 opgebracht, €287,49 meer dan vorig jaar. Het geld zal worden gebruikt voor onderzoek naar en de bestrijding van reuma. Recent onderzoek heeft aangetoond dat één op vijf Nederlanders lijdt aan een vorm van reuma. Mensen die de collectanten hebben gemist, kunnen hun gift overmaken op giro 324 ten name van het Reumafonds in Amsterdam. Thuiszorg In de krant van 23 maart is in het bericht over feest bij de wijkverple ging abusievelijk vermeld dat Gat- ske Ykema van Corbis Plus Texel ook hoofd van de afdeling huishou delijke verzorging (thuiszorg) zou zijn. Die functie wordt echter door Thea Huisman bekleed. Danscursus voor ouderen Om ook ouderen de mogelijkheid te geven zich te bewegen, biedt de Stichting Welzijn Ouderen Texel de korte cursus Bruisende Dans voor Senioren. In vijf lessen leert Encka Voortman de deelnemers een tech niek aan die iedereen laat dansen. Deelname kost €45,- voor vijf les sen. Voor aanmeldingen en inlich tingen, tel. 312696. Taizéviering in Maartenskerk De Maartenskerk in Oosterend biedt dinsdag 3 april onderdak aan een zogenoemde Taizéviering, genoemd naar het stadje in Frankrijk waar jongeren van over de hele wereld jaarlijks in een klooster bijeenko men om er met elkaar te praten en oecumenische vieringen te houden. Ze laten zich daarbij inspireren door de broeders van het klooster, die in grote eenvoud leven. De Tai zéviering in Oosterend bestaat uit korte gezangen, die vaak herhaald worden en die volgens organisator Fred van Helden 'in weinig woorden een fundamentele werkelijkheid uit drukken die snel begrepen wordt'. Daarnaast is er een bijbellezing. Ook wordt er gebeden, waarbij veel ruimte is voor persoonlijk gebed, en worden kaarsjes gebrand. Mogelijk wordt tezijnertijd met een groep vanaf Texel een bezoek aan Taizé gebracht. De viering begint om 19.30 uur en is speciaal bedoeld voor jongeren, maar ook anderen zijn welkom. Na de viering wordt samen koffie en thee gedronken in de Parel. Cinema Texel beleeft deze week de première van de komedie Mr. Bean's Holiday, het vervolg op de kaskraker uit 1997 en uiteraard weer met Rowan Atkinson in een onnavolgbare hoofdrol Het verhaal begint wanneer de onbeholpen Mr. Bean naar Zuid-Frankrijk vertrekt voor een eenvoudige zonvakantie. De reis van Londen naar de Rivièra wordt al gauw een zooitje. Overal waar hij komt, ontstaat chaos, met als hoogtepunt een vertoning van zijn eigen videodagboek op het film festival van Cannes. In de serie De Volkskrant-filmavon den draait dinsdag voor het laatst The Queen. Het verhaal begint met het opzienbarende nieuws van de dood van prinses Diana, op dat moment zonder twijfel één van de beroemdste vrouwen op aarde. Het Britse volk toont zich geschokt en verbijsterd, maar de schoonmoe der van het slachtoffer, koningin Elizabeth II, kan de reacties met begrijpen en trekt zich samen met haar familie terug achter de muren van kasteel Balmoral. Wanneer de emoties ongekend hoog oplopen, is het aan de populaire en net geko zen premier Tony Blair een brug te slaan tussen de koningin en het Britse publiek. Enkele andere films zijn geprolon geerd. Liefhebbers van de humor van Eddie Murphy komen aan hun trekken mét Norbit. Net als in eerde re films neemt de megaster in deze romantische komedie bijna alle rol len voor zijn rekening. Hoofdper soon is Norbit. die het nooit gemak kelijk heeft gehad in zijn leven. Na een ongelukkige jeugd belandt hij in een huwelijk dat hij nooit heeft gewild. Maar op het moment dat hij het allemaal niet meer ziet zit ten, keert zijn jeugdliefde terug in de stad. Music and Lyrics, met in de hoofdrol len Hugh Grant en Drew Barrymore, gaat over de aan lager wal geraakte popster Alex, die teert op vergane glorie. Hij belandt in de problemen wanneer de succesvolle diva Cora Corman hem vraagt een duet voor haar te schrijven en dat met haar te zingen. Een hele eer, maar Alex heeft al in geen jaren muziek meer geschreven en zelfs nog nooit een songtekst bedacht. Hoe krijgt hij het voor elkaar in een paar dagen tijd een hit te schrijven? Voor kinderen draaien twee films: de komedie Ernst, Bobbie en de Geslepen Onix en de Nederlands gesproken animatiefilm Beesten boel (oorspronkelijke titel Barnyard). Iedere maandag kunnen liefhebbers in Cinema Texel terecht voor een sneak preview, een voorproefje van een film die officieel nog niet uit is. Ook bioscoop De Kiekendief op vakantiepark De Krim opent zijn deuren de komende week enkele malen. Leven op straat is onder werp van het drama The Pursuit of Happyness, gebaseerd op een waargebeurd verhaal. Hoofdper soon is Christopher Gardner, die zijn baan kwijt raakt en samen met zijn zoontje dakloos wordt. Vanaf dat moment speelt hun leven zich af in en rond het treinstation van San Francisco. Night at the Museum is een komedie vol actie over muse umstukken die tot schrik van de suppoost's nachts tot leven komen en dan een hevige strijd voeren. Het volledige programma staat in de agenda van deze krant en op de website www.texelsecourant.nl. Mozart in kerkdienst In de vesperdienst die zondag gehouden wordt in de Maartenskerk in Oosterend zingt de Maartenscan- torij het Sancta Maria, mater Dei van Mozart. Het koor wordt op piano begeleid door Nel Koorn. De dienst begint om 19.00 uur, voorganger is Petra Barnard. Duits koor zingt in kerk Den Hoorn Het Collegium Musicale uit Göttin- gen brengt zondag in de kerk van Den Hoorn een concert met Sacred Works van Purcell, Missa secunda van Hassler en motetten van Men- delssohn-Bartholdy. Het koor staat onder leiding van Rolf Bartels. Het concert begint om 20.00 uur, de toegang is gratis. Cursus schilderen Paulien Valk verzorgt namens de Muziek- en Dansschool in het voor jaartwee cursussen schilderen. In de basiscursus, voor beginners, wordt gewerkt met gerichte opdrachten. Daarbij komen facetten aan de orde als kennismaking met acrylverf, de verschillende manieren om een schilderij op te zetten, werken met een paletmes en kleurenleer. Deze cursus bestaat uit acht lessen, die elk twee uur duren, en gaat dins dagochtend 17 april van start. Met het thema postmodern wordt in de cursus voor gevorderden geke ken naar stromingen en stijlen. Zo wordt er 'ouderwets' getekend en met acryl geschilderd, maar ook met spuitbussen gewerkt. Ook deze cursus, die donderdagavond 19 april van start gaat, bestaat uit acht lessen van twee uur. Deelname kost in beide gevallen €110,-, inclusief materiaal. Voor informatie en aanmelding: Muziek- en Dansschool, tel. 313493, e-mail info@mdt-texel.nl. Doedelzak spelen De Muziek- en Dansschool begint woensdag 18 april met een cursus Vlaamse doedelzak. Dit instrument (cornemuse) is een niet al te moei lijk te bespelen type. De klank is stevig, maar niet zo hard als die van de Schotse doedelzak. Daarom is de cornemuse ook gemakkelijker in te passen in groepen. Speciaal voor dit project zijn twee doedelzak ken gehuurd. De cursus bestaat uit zes lessen, deelname kost €50.- en begint op woensdag 18 april, 17.15 uur. Docent is Loes Bakker. Voor opgave en inlichtingen, tel. 313493, e-mail info@mdt-texel.nl. Markt Bethel In buurthuis Bethel aan de Muyweg in Zuid-Eierland wordt maandag 9 april (tweede paasdag) van 10.00 en 14.00 uur rommelmarkt gehouden. Reumavereniging De Reumavereniging houdt dinsdag 3 april jaarvergadering in Odysseus aan de Emmalaan in Den Burg. De vergadering begint om 15.00 uur. Open dag De Zonneboom Cursus- en opleidingscentrum De Zonneboom houdt zondag 15 april van 12.00 tot 15.00 uur open huis in dorpshuis De Wielewaal in De Waal. Daarbij zijn docenten aanwezig om informatie te geven over het nieuwe cursusaanbod op het gebied van schilderen, beeldhouwen, muziek en andere creatieve uitingen. Er worden demonstraties en proefles sen gegeven. Alle informatie over De Zonneboom en de cursussen is ook te vinden op website www. zonneboom.nl. Daar is ook een aan meldingsformulier te vinden. 'Start je zomer' in Café Bilder Café Bilder in De Koog houdt zaterdag een zomers feestje met een mix van verschillende muziekstijlen. Er zal latin house te horen zijn, groove, funky house en andere stijlen. Het feest wordt mede mogelijk gemaakt door uitzendorganisatie Start People. Het café wordt volle dig in stijl aangekleed en er zijn dan seressen gevraagd om gedurende het feest optredens te verzorgen. De muziek wordt verzorgd door DJ Arjen, de vaste DJ van Bilder, die vorig jaar strandevenement Island Samba mocht openen. Het feest begint om 22.00 uur, de toegang is gratis. Vrijdag 30 maart: Frans Stolk Mechanisatie houdt twee dagen lang open huis. Het bedrijf aan de Bernhardlaan in Den Burg is van daag geopend tot 21.00 uur. In de café-brasserie van De Linde boom in Den Burg begint om 20.00 uur het Cabaret-cafe. waarin het loka le nieuws wordt besproken door Pip Barnard en Janien de Bruijn. Wielervereniging Texel houdt haar voorjaarsvergadering bij Stayokay in Den Burg, aanvang 20.00 uur. In de voorspeelruimte van de Muziek- en Dansschool aan de Wilhelminalaan in Den Burg wordt vanaf 21.00 uur een inloopavond salsa gehouden. Deel name kost €2,- per persoon. Zaterdag 31 maart: Frans Stolk Mechanisatie houdt ook vandaag open huis. Het bedrijf aan de Bernhardlaan in Den Burg is geopend van 9.00 tot 16.00 uur. Staatsbosbeheer houdt een schoon maakactie in de Slufter en vraagt vrijwilligers tussen 9.30 en 13.00 uur een handje te helpen. Staats bosbeheer zorgt voor vuilniszakken en werkhandschoenen. Opgeven bij Ecomare, tel. 317741 of e-mail e.egmond@staatsbosbeheer.nl. Aan het Gerritslanderdijkje nabij Den Burg wordt om 13.00 uur geopend Hampi geopend, een winkel met sie raden en meubels uit India, leder een is welkom om de opening bij te wonen. In dorpshuis 't Skiltje in Oudeschild begint om 16.00 uur een grote fancy- fair. Van 16.00 tot 18.00 uur vermaakt clown Bimo de kinderen, om 17.00 uur volgt een demonstratie linedance. Om 19.00 uur begint een optreden van dameskoor De Waddenvogels, gevolgd door een optreden van het Oudeschilder Visserskoor. De Texelse band Wat zou 't verzorgt een optreden in café De Kombuis op de haven van Oudeschild. Aanvang 21.30 uur, toegang gratis. Café Bilder in De Koog houdt een zomers feestje met een mix van ver schillende muziekstijlen, gedraaid door DJ Arjen. Aanvang 22.00 uur, toegang gratis. Zondag 1 april: In het Zeemanskerkje in Oudeschild begint om 11.00 uur een herdenkings dienst voor Michiel de Ruyter. Voor ganger is Caroline der Nederlanden, na afloop wordt er koffie geschonken met scheepsbeschuit. Kleinkoor Good Company uit Alkmaar voert de Johannes Passion van Hein- rich Schütz uit in Artaban, de zaal van het Maartenhuis, aan de Ruyslaan nabij De Koog. Aanvang 14.00 uur, toegang gratis. In dorpshuis De Wielewaal in De Waal begint orn 15.00 uur een workshop percussie. Er wordt gemusiceerd op slaginstrumenten uit diverse wimj. streken, de muziekstijl is een mix va Afrikaans, Braziliaans en Cubaans Deelname kost €5,-. In de vesperdienst in de Maartenskerk in Oosterend zingt de Maartenscan torij het 'Sancta Maria, mater Oei van Mozart. Het koor wordt op piano begeleid door Nel Koorn. De diens begint om 19.00 uur. voorganger $j Petra Barnard. Het Collegium Musicale uit Gotting? i brengt in de kerk van Den Hoorn eel I concert met 'Sacred Works' van Pur l cell, 'Missa Secunda' van Hassler erl motetten van Mendelssohn-Barthold,Ljaai Het koor staat onder leiding van Po'! Bartels. Het concert begint om 20.CC™ uur, de toegang is gratis. (mom t betre Maandag 2 april: succ In de schuren van Axel Lap aan de r£ Witteweg in Den Hoorn wordt v-- mind 13.30 tot 16.00 uur een rommelma'rp gehouden. De opbrengst is bestemctvoon voor de restauratie van het Hoorntteman, kerkje. stopt de fu In het gemeentehuis in Den Bu- sche begint om 20.00 uur een openbaEjjdj vergadering van de raadscommissie qq Grondgebied. pane entat Dinsdag 3 april: In het Cultuurhistorisch museum inC-P 1 Waal wordt van 14.00 tot 16.00 w-r een demonstratie ijzersmeden geoj ven. P 'c pi NI De Reumavereniging houdt jaarveicP in denng in Odysseus aan de Emmatepver. in Den Burg. De vergadering beo-koste om 15.00 uur. net b In de Maartenskerk in OosteraJparjr begint om 19.30 uur een Taizévi-Len - ring. Deze is speciaal voor )ongei?Leer bedoeld, maar ook anderen zijn kom' Beren Jolanda Persoon van De TuunfcP' verzorgt een workshop 'paassdwrpT king' in het gebouw van het RofF™ Kruis aan de Jonkerstraat in Den Br.p' n Aanvang 19.45' uur, deelname upn f €15,-. Opgave via tel. 06-21842638r|dere detuunderie@texel.com. 'We In De Witte Burcht in de MolenstJstok c in Den Burg wordt een klaverjasd-^fe oi gehouden. Aanvang 20.00 uur j^ en we De FNV Vrouwenbond houdt i: waar af 20.00 uur een bijeenkomst inzagm Buureton aan de Beatrixlaan in Burg. Het onderwerp van de ami nog een verrassing. Om de drukte de baas te kunnra TESO vandaag (vrijdag) tot 20.CCa Het een extra boot in. Er is dan iedertt dan i uur een afvaart, zowel vanuit Denfë'tien c der als vanaf Texel. Er worden gn name wachttijden verwacht. Zondag 12 teger gaat de zomerdienstregeling weeijexe|. Vanaf dat moment is de eerste afvs je pr( op zondag- en feestdagen om iijjg. V| uur vanaf Texel en om 7.30 uur va uit Den Helder. Meer informatie - dc veerdienst is te verkrijgen via»^ 369600 of website www.teso.nl. ;rtie Kampioenschap twister Time Out In jongerencentrum Time Out aan de Wilhelminalaan in Den Burg wordt vrijdag (vandaag) een kampioen schap Twister gehouden. Twister is een fysiek spel, dat gespeeld wordt op een veld met zestien gekleurde stippen. Aan de hand van vragen moeten de spelers een hand of voet op een van deze stippen plaatsen. De laatste die overeind staat, heeft gewonnen. Het kampioenschap is bedoeld voor jongeren tussen de 12 en 18 jaar en wordt gehouden tussen 20.00 tot 24.00 uur. Inenting paarden Paarden en pony's kunnen voor de jaarlijkse inenting tegen influenza en tetanus vrijdag 6 april tussen 17.00 en 18.00 uur terecht bij manege Akenburg. Hun eigenaren hoeven hun komst niet vooraf te melden. Wél is het noodzakelijk het paar- denpaspoort mee te nemen. Leden van Waddenruiters en Kleppertjes zijn verplicht hun dier jaarlijks te laten inenten. Dit kost hen €22,50 Zaterdag 31 maart: Bij Ambachtscentrum Texel aan het Wezenland in Den Burg gaan om 10.30 en 14.45 uur rondleidingen door de distilleerderij en de bierbrouwerij van start. In de Texelse Bierbrouwerij aan de Schilderweg tussen Den Burg en Oudeschild gaan om 14.00, 15.00 en 16.00 uur rondlerdingen van start. Zondag 1 april: Staatsbosbeheer verzorgt een rond leiding door de Slufter. Aanvang 11.00 uur, deelname €4,50. Aanmelden bij Ecomare, tel. 317741 Staatsbosbeheer verzorgt een rond leiding langs de lepelaars van de Geul. Aanvang 11.00 uur, deelname €4,50. Aanmelden bij Ecomare, tel. 317741. Maandag 2 april: Staatsbosbeheer verzorgt een rond leiding door de Muy. Aanvang 11.00 Hoogwater te Oudeschild Vr. 30 07.30 en 19.30 u. Za. 31 08.30 en 20.25 u. Zo. 01 09.15 en 21.10 u. Ma. 02 09.34 en 21.34 u. Di. 03 10.16 en 21.55 u. Wo. 04 10.24 en 22.24 u. Do. 05 10.50 en 22.54 u. Vr. 06 11.07 en 23.36 u. Aan het strand is het ongeveer een uur eer der hoogwater. De zon komt zondag 1 april op om 07.14 en gaat onder om 20.14 uur. Maandag 2 april volle maan. uur, deelname €4,50. Aanmelden Ecomare, tel. 317741. Dinsdag 3 april: Staatsbosbeheer verzorgt een i leiding door de Slufter. Aanvang 11.1 uur, deelname €4,50. Aanmeldend Ecomare, tel. 317741. In het Cultuurhistorisch Museum «C Waal wordt van 14.00 tot 160Q a| een demonstratie ijzersmeden 9 Woensdag 4 april: Staatsbosbeheer verzorgt een rof leiding langs de lepelaars van 4T Geul. Aanvang 11.00 uur, c' €4,50. Aanmelden bij Ecomare.^ 317741. In het Cultuurhistorisch Museum *-je Waal wordt van 14.00 tot 16.004 een demonstratie ijzersmeden ge» ven. Om 15.30 uur begint een wadexoT sie. Deelname €4,50, aanmelden^ Ecomare. tel. 317741 Donderdag 5 april: Om 10.00 uur begint het familie#* r gramma 'Jutten'. Deelname €4*im< aanmelden bij Ecomare, tel. 31 Staatsbosbeheer verzorgt een rafel leiding door de Slufter. Aanvang H-l uur, deelname €4,50. Aanmelden f" Ecomare, tel. 317741. t In het Cultuurhistorisch MusetfnJfA De Waal wordt van 14.00 tot demonstraties oude ambach gegeven. 0 Vrijdag 6 april: Staatsbosbeheer verzorgt een rcfi leiding door de Muy. Aanvang 1l j- uur. deelname €4,50. Aanmeldend Ecomare. tel. 317741. [fj™ ich Stichting Nieuw-Guinea Pelikaanweg 75,1796 NP De Koog t V Rabobank 36.25.91.040 Postbank 109 410

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 2