Sp°rt j 'Vijf keer per week hardlopen is relaxed jGoslinga's middenin I Zestig van Texel TEXELSE 7 COURANT Logeerhuis Texel Vrijwilligers maken Slufter schoon SV De Koog stap dichterbij handhaving Texel'94 speelt Dirkshorn van de mat Zeer zwak Oosterend verliest Eerste kievitsei nieuw record VAKANTIES VOOR LICHAMELIJK GEHANDICAPTE MENSEN Nikadel 21 1796 BP De Koog Tel. 32 70 25 Rabobank 36.25.73.360 I 'sHeerenloo Noord-Nederland, afdeling Noorderhaven Teammanager Heidi Huiberts, 06 52538265 Rabobank 303106 360 SVO dacht het zondag in Stompe- toren wel even te klaren tegen het laag geklasseerde SSV. Gemak zucht, persoonlijke fouten en een dwalende arbiter waren er echter de oorzaak van dat de Oosteren- ders met maar liefst 6-1 verloren. Trainer Jitze Beintema kon in Stom- petoren beschikken over een selectie van twaalf spelers. Dat moest vol doende zijn tegen een tegenstander die voorlaatste stond en waarvan Oosterend op eigen veld nog met 6-2 had gewonnen. In de eerste twintig minuten leek er inderdaad geen vuiltje aan de lucht. De Oosterenders waren heer en meester en dwongen enkele grote kansen af. Tom Witte leek als eerste te scoren, maar werd op weg naar het doel nog net achterhaald door een verdediger. Even later kopte Ed de Vries de bal uit een corner van Bob Witte hard tegen de buitenkant van de paal. In de twintigste minuut draaide Bob Witte in het strafschop gebied handig weg bij zijn tegen stander. die zijn been uitstak en de Oosterender vloerde. Een duidelijke penalty, zo leek het, maar de scheids rechter wilde daar niet van weten. In je vrije tijd het afval van een ander opruimen. Zo'n zestig mensen waren zaterdagochtend aanwezig om de Slufter te ont doen van aangespoelde rommel. Staatsbosbeheer nam het initia tief voor de schoonmaakactie. Het was een gemêleerd gezelschap. Wat opviel, was dat er veel kinde ren aanwezig waren. Ook Peter en Wendy van der Voort uit Den Burg hadden hun drie kinderen (Joshua 5, Ruben 3, Maurice 1) meegeno men. Wendy ploegde met de wan delwagen door de zompige grond. 'Het gaat wel hoor. Op de heenweg kon de buggy in een jeep.' Peter van der Voort ruimde zo'n 25 jaar met Scouting de Slufter op. 'Mijn collega's op het werk verkla ren me voor gek. maar ik vind het belangrijk dat het hier schoon is.' Zijn kinderen nam hij mee om hen bewust te maken van de natuur 'Ze ruimen niet zo zeer op, maar zijn vooral aan het spelen en ver zamelen botjes en veren.' Joshua en Ruben hadden eieren van een inktvis gevonden. 'Die gaan we op school laten zien.' Dit is een goede zaak volgens hun vader. 'Het komt in de klas ter sprake en dan komen ook andere kinderen in aanraking met het milieu.' Opeens verschenen er vier lepelaars in de lucht. Van der Voort: 'Daar zitten vogelkijkers de hele dag op te wachten. En wij zien ze nu gewoon. Geweldig toch?' Toen het tijd voor koffie was, moch ten vijf kinderen mee in de jeep naar de verzamelplaats. De kinderen: 'We hebben heel veel linkerschoe nen gevonden. Die zaten vorig jaar in een container die van een boot is gevallen.' Verder hadden ze een autoband, matras, afwasmiddel, vuilniszakken en stof verzameld. 'Boten zouden niet zo veel over boord moeten gooien', aldus één van de kinderen. Moe waren ze wel. 'Ik ben kapot', klonk het. Eén meisje moest 's middags nog paardrijden. 'Mijn benen doen pijn.' De Slufter wordt zo'n twee tot drie keer per jaar opgeruimd. Voorheen in samenwerking met Scouting, dit keer met vrijwilligers. Bart Witte van Staatsbosbeheer: 'Scouting had het te druk. Vandaar dat we vrijwilligers vroegen om te helpen. De opkomt is boven verwachting. Daarom kun nen we nu ook een groter gebied pakken.' Staatsbosbeheer werkte bij de schoonmaakactie samen met Eco- mare, defensie en de gemeente. Mensen konden zich aanmelden bij Ecomare, de Joost Dourleinkazerne vervoerde het afval op rupswagens naar een plek waar de gemeente het kon afhalen. Die voerde het vuil af naar de Hamster en betaalde de stortkosten. Witte verwachtte zo'n 15 kuub afval te verzamelen. Er lag meer rotzooi dan andere jaren. Dat werd veroorzaakt door het hoge water en door de wind die uit Engeland kwam. 'Dan spoelt er meer aan', aldus Witte. Hij was blij met de grote schoonmaak 'Het ziet er weer mooi uit voor het broedsei- zoen. Ook is het opgeruimd voor de excursies.' Maandag 9 april: Wieringerwaard-Texel'94 14.00 De Koog-Nieuwe Niedorp 14.00 SV De Koog zette zondag een belangrijke stap op weg naar handhaving in de vijfde klasse. Het team van trainer Hans van der Park won op eigen veld dik verdiend met 3-1 van Wierin- gerwaard en heeft het met twee thuiswedstrijden in het paas weekeinde in het vooruitzicht nu weer grotendeels in eigen hand. De Koog had het goede resultaat vooral te danken aan de enorme wil om te winnen. Ondanks de afwezig heid van Peter Koorn, Arie van der Vis, Tristan Ellen en Pim Siebmga speelde de thuisploeg van meet af aan erg fel. waardoor Wieringer- waard grote moeite had tot een knappe aanval te komen. De eerste kans was na een klein kwartier voor De Koog. Maurice de Groot kopte de bal uit een hoge voorzet van B-junior Sander Legierse rakelings naast. Enkele minuten later werd het alsnog 1-0. De srlelle Ben Sie- binga omspeelde enkele verdedi gers en toen lag de weg naar het doel open. Met twee tegenstanders op de hielen bleef hij nog net op de been en verschalkte hij van dichtbij de keeper. Ondanks het Koger overwicht was Wieringerwaard niet kansloos. Al snel na de openingstreffer kregen de gasten een uitstekende kans te scoren. Een aanvaller was de verde diging te snel af en nam de opstui tende bal ineens op de schoen. De keiharde volley ging maar net over. Door een missertje van keeper Steven van Beek, die naar de bal gleed en deze toen losliet, kreeg Wieringerwaard even later opnieuw een grote kans. Missen leek zelfs moeilijker dan scoren, maar de aan valler schoot op vijf meter van het doel over de lat. Tien minuten voor de rust kwam De Koog op 2-0 door een miraculeus doelpunt van Wouter Kuip, die een voorzet van Pieter List met de hak verlengde. Tot verbazing van ieder een caramboleerde de bal over de keeper heen in het doel. Een minuut later werd het zelfs 3-0. René de Jong plaatste de bal uit een vrije trap hoog in het strafschopgebied, waarna Pieter List boven iedereen uit torenend en hard inkopte. De ontlading bij de Kogers was enorm. In de tweede helft hinkte De Koog op twee gedachten. Maar doordat de ploeg niet kon kiezen uit doorgaan met aanvallen of de voorsprong consolideren, ebde het overwicht weg en waren beide partijen meer aan elkaar gewaagd. Het duurde echter lang voordat Wieringerwaard, dat felheid miste, een eerste goede kans kreeg. De sterk keepende Ste ven van Beek bracht redding door zich voor de doorgebroken aan valler op de bal te werpen. Kort hierop veerde de Koger aanhang op, toen de bal uit een vrije trap in het doel zeilde. De scheidsrechter keurde het doelpunt echter terecht af, omdat hij had gefloten voor een indirecte vrije trap. Halverwege de tweede helft kwa men Robin en Mark Schoo in het veld voor de moegestreden Maurice de Groot en Eddy Witte. De wed strijd was op dat moment eigenlijk wel gespeeld. De Koog hoefde niet meer zo nodig, terwijl Wieringer waard met bij machte was nog voor veel ophef te zorgen, waardoor er weinig opwindends meer gebeurde. Pas tien minuten voor tijd werd het 3-1. Keeper Van Beek kon op een hard schot eerst nog redding bren gen. maar was in de rebound kans loos. In de slotfase kreeg De Koog nog twee goede kansen een grote ovenwinning te boeken. Eerst kopte René de Jong van dichtbij te zacht in. even later beoordeelde Robin Schoo een hoge voorzet verkeerd, waardoor de keeper opnieuw niet hoefde te capituleren. Na het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Drijver barstte bij de Kogers een feestje los. Ze hebben na een moeilijke tweede seizoens helft door de winst op Wieringer waard nu twee punten meer dan deze concurrent, die echter nog wel een wedstnjd meer voor de boeg heeft. In het paasweekend heeft De Koog een dubbelprogramma. Zater dag speelt de ploeg thuis tegen Pet ten (aanvang 17,00 uur) en zondag thuis tegen Nieuwe Niedorp (aan vang 14 00 uur). Ondanks een onrustige start speelde Texel'94 zondag Dirk shorn compleet van de mat. Vooral in de tweede helft had de thuisploeg niets in te brengen. In die periode voerden de Texelaars de score op van 0-3 naar 1-8. Texel'94 begon wat onrustig, maar herpakte zich na tien minuten. De ploeg kreeg een flinke steun in de rug toen Ivo Barends na een snelle rush de keeper beheerst passeer de en 0-1 liet aantekenen. Vanaf dat moment was het alles Texel'94 dat de klok sloeg. In de vijftiende minuut zette Tim Kedde goed door en belandde de bal via Leon Zijm bij Joey van der Vis, die de verste hoek vond. Dit leek al de genadeslag voor Dirkshorn. Ondanks hun positie in de middenmoot leek het vertrou wen bij de gastheren ver te zoeken. Vlak voor rust maakte Texel'94 aan alle onzekerheid een eind, toen Ivo Barends de voorsprong naar 0-3 uitbreidde. Ook in de tweede helft was Texel'94 heer en meester Al na vijf minu ten werd het 0-4. Doelpuntenmaker was Martin Koorn, die de bal uit een corner van Tim Kedde knap inkopte. Vanaf dat moment was Dirkshorn de kluts volledig kwijt en hield de verdediging open huis. Leon Zijm profiteerde in de 55ste minuut door 0-5 te scoren. Vlak daarna kwam Pieter-Jan Eelman in de ploeg voor Benjamin Eijckhof. Hij liet opnieuw zien een waarde volle kracht te zijn. Joey van der Vis liet halverwege de tweede helft Voetbalprogramma Zaterdag 7 april: De Koog-Petten 17.00 Oosterend-Kaagvogels 17.00 Texel'94-Wieringerwaard 18.00 Texel'94 2-Zeevogels 2 17.00 Texelse pupillencompetitie: De Koog F1-Heerenveen Roda-Oosterend F1 AZ-De Koog F2 SVC F1-Vitesse Liverpool-De Koog E1 Manchester-Blackburn Arsenal-Chelsea SVC E1-Oosterend E1 ZDH E1-Fulham 9.00 9.00 9.00 9.00 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 Vanaf dat moment begonnen de gas ten zich te ergeren aan de arbitrale beslissingen. Irritatie was er ook over het harde spel van SSV. waartegen nauwelijks werd opgetreden. Een en ander kwam het spel van de Oosterenders niet ten goede. SSV kreeg meer ruimte en profiteerde in de 35ste minuut van een verdedi- gingsfout door de openingstreffer te scoren. Eén minuut voor rust werd het nog erger. SVO verslikte zich op het middenveld, waardoor de spitsen van de thuisploeg alle vrijheid hadden om de tweede treffer te maken- In de rust vielen harde woorden, maar het gewenste resultaat bleef uit. Ster ker Oosterend leek wel stil te staan en moest binnen tien minuten nog twee keer capituleren. Pas daarna werden de mouwen opgestroopt en werd er iets beter gespeeld. De spit sen werden een paar maal in stelling gebracht en het wachten was eigen lijk op een Oosterender doelpunt. Alle hoop verdween echter weer toen Bob Witte in de twintigste minuut na een overtreding zijn tweede gele kaart kreeg (zijn eerste was vlak na rust voor kntiek op de scheidsrech ter) en het veld moest verlaten. SSV trok weer ten aanval en maakte er even later 5-0 van. Ed de Vries redde uit een penalty de spreekwoordelijke eer, maar vijf minuten voor het einde bepaalde de thuisploeg de stand met een treffer op 6-1Het had zelfs nog erger kunnen zijn als de thuisploeg de vele kansen voor open doel niet had gemist. Komend weekeinde krijgt Oosterend twee kansen zich te revancheren. Zaterdag speelt het thuis tegen Kaag vogels. Het tijdstip van de aftrap staat nog niet vast. Het wordt waarschijnlijk 14.00 of 17.00 uur. Op tweede paas dag speelt SVO uit tegen Vesdo. 51 zesf/g vrijwilligers hielpen zaterdag mee om De Slufter op te ruimen. kinderen net uit bed.' Ze traint vol gens een schema dat German Silva (oud-winnaar van de marathon van New York en getrouwd met een Tex else) voor haar heeft opgesteld. Door de week is het vooral intervaltraining, in het weekend loopt ze zo'n twee- en-een-half uur achter elkaar. 'Ik heb eerder volgens een ander schema gelopen. Toen moest ik zes keer per week. Ik vind dit wel relaxed.' Volgens het stel kan iedereen een marathon lopen. Cees: 'Tien jaar geleden liep ik vijf kilometer en dacht ik dat ik niet verder kon. Nu heb ik al aan een aantal marathons meegedaan.' Volgens Rose is het be langrijk om het langzaam op te bou wen. 'Je moet de discipline hebben om het schema te volgen.' Voor Cees en Rose is lopen een verslaving geworden. Cees: 'Het geeft een kick.' Rose raakte vorig jaar geblesseerd. 'Van zes keer in de week lopen ging ik terug naar helemaal niks. Verschrikkelijk.' Na ast hardlopen, tennist Rose. 'Dat zie ik meer als een spelletje voor erbij.' De loopsport is de afgelopen jaren enorm gegroeid in populariteit. Het duo schrijft dit toe aan het gemak waarmee je het kunt uitoefenen. 'Je pakt je schoenen uit de kast en kunt gaan', aldus Cees. Het is voor Cees het eerste jaar dat hij voorzitter van de Zestig van Texel is. Vijf keer liep hij mee in de estafet teloop, maar zat nooit eerder in het bestuur. Hij is begonnen met het maken van draaiboeken. 'Die ont braken. Stel dat er iemand uitvalt van de organisatie, dat moet het wel ge woon door kunnen gaan.' De overige bestuursleden konden Cees precies uitleggen hoe alles reilt en zeilt. 'Ei genlijk kun je gewoon in de rijdende trein stappen, alleen moet je even hard lopen om erin te springen.' Nieuw dit jaar is dat er doeken over de straat hangen bij de wisselpunten en dat de lopers van de verschillen de afstanden zijn te herkennen aan stickers. 'Ik stond vorig jaar bij de fin ish toen iemand uit het publiek zei dat het zo lastig was om te herkennen hoeveel kilometer iedereen liep. Daar hebben we dit op bedacht.' Ook is de route aangepast. 'Bij de Krassekeet gaan we nu boven de dijk langs. Dan hebben de lopers geen last van het verkeer.' Ook nieuw is dat de atletiekvereniging Rose en Cees Goslinga hebben het druk met de Zestig v Stayokay. Als de Zestig van Texel er na maan dag op zit, is het nog niet afgelopen met de drukte. Rose is secretaris bij de Halve Marathon van Texel en Cees penningmeester. Cees: 'Het scheelt dat je van elkaar weet waar je mee bezig bent. Als ik om zeven uur 's avonds nog ga lopen, dan zegt ze niet' ga je nu alweer. We snappen het van elkaar.' Rose: 'Gisteren liep hij 33 kilometer. Dan ben ik benieuwd hoe het ging en of hij last van zijn benen heeft.' vorige week een contract met Stay okay afsloot en dat de finish bij de jeugdherberg is. 'Daar is meer ruimte dan op de wielerbaan, waarvoorheen de eindstreep was. Ook merkten we dat er behoefte aan slaapplekken en het gebruik van de atletiekbaan ont stond.' Het contract geldt niet alleen voor de Zestig van Texel, maar ook voor andere evenementen. De Zestig van Texel zat eind decem ber, met zevenhonderd lopers, al vol. 'Mensen konden zich via internet in schrijven. Ik denk dat de inschrijving daardoor eerder sloot dan andere jaren.' Hij geeft Mare Papanikitas uit het Belgische Stekene een goede kans om te winnen. 'Hij won de vorige editie in 2005 in een tijd net onder de vier uur.' Met het op 8 maart vinden van het eerste kievitsei heeft Cees Dijker uit Het Noorden een nieuw record gevestigd. De feestcommissie van Den Hoorn, die een trofee beschik baar stelt voor de vinder van het eerste kievitsei, heeft een overzicht vanaf 1900. Het oude record stond op naam van Willem Kikkert, die in 1961 op 10 maart het eerste kievitsei vond. De laatste vondst dateert van 16 april 1923, toen het eerste ei nabij De Cocksdorp werd gevonden. De vinder is onbekend gebleven. Cees Dijker, die 'zijn' ei in polder Het Noorden vond, volgt daarmee Arie Koopman op. Deze vond in 1940 'zijn' ei ook in Het Noorden. Op de foto overhandigt Jan Lap van de Hoornder feestcommissie de trofee aan Cees Dijker. 'We begrijpen elkaar, daarom houden we het vol.' Cees en Rose Goslinga hebben het maar druk met de Zestig van Texel die twee de paasdag wordt gehouden. Cees is voorzitter en besteedt zo'n zestien uur per week aan de ultraloop, naast zijn werk als controller bij RAB. Rose doet mee aan de loop over 32 kilometer. Ze traint vijf keer per week. Cees werd aangestoken door het loopvirus toen hij tien jaar geleden meedeed aan de Dam tot Damloop. •Je verlegt je grenzen. Toen ik in Am sterdam meeliep, dacht ik dat ik nooit een marathon zou lopen. Inmiddels hebben we al meegedaan in New York, Londen en Berlijn.' Dit jaar loopt het echtpaar, samen met andere Texelaars, op 13 mei mee in Praag. Rose: 'de Zestig van Texel is voor mij eigenlijk een training in aanloop naar Praag. Ik heb nog getwijfeld of ik zou meelopen met de route van zestig kilometer, maar dat is nu nog te ver. Ik zeg alleen niet meer dat ik er nooit aan meedoe.' Detraining van Cees voor Praag schi et er deze dagen een beetje bij in. 'Ik ga het wel redden, maar het wordt lastig.' Rose stelt voor dat hij ook 's ochtends kan lopen. 'Ik begin om half zeven. Als ik dan terugkom, zijn de DINSDAG 3 APRIL 2007 Voetbaluitslagen Zaterdag 31 maart: VZV B1-Texel'94 B1 0-1 Texel'94 B2-LSW B2 3-1 Texel'94 MB1-Dindua MB1 tegen stander niet opgekomen Castricum MB1-Texel'94 MB2 4-0 Egmondia MB1 -Texel'94 MB3 7-0 Texel'94 C2-JVC C4 3-1 WGW C2-De Koog C1 2-3 ZDH C1-WGW C3 0-2 SVAP'74 D1-Texel'94 D2 uitgesteld Texel'94 D3-VIOS W. D5 3-0 Wiron D1 -Texel'94 D4 2-10 De Koog D1 -Oosterend D1 8-2 Texelse pupillencompetitie: AZ-De Koog F1 2-7 Heerenveen-Roda 3-3 SVC F1-Oosterend F1 0-5 Vitesse-De Koog F2 13-0 Chelsea-Fulham 3-4 Oosterend E1-Arsenal Liverpool-Blackburn 1-2 Manchester-ZDH E2 6-1 ZDH E1-De Koog E1 0-11 Zondag 1 april: De Koog-Wieringerwaard 3-1 Dirkshorn-Texel'94 1-8 SSV-Oosterend 6-1 Texel'94 2-Berdos 2 2-1 BKC 3-Texel'94 4 1-5 De Koog 2-Sint Boys 4 2-1 Oosterend 2-Sint Boys 3 De Koog DA1 -ZAP DA1 1 -8 Texel'94 MA1 -Always F. MA1 0-3 Texelse recreatiecompetitie: Texel-Texelse Boys 6-0 De Koog-Oosterend 2-4 Programma zaalvoetbal Woensdag 4 april: 17.10 SVO D2-RABD1 SVO 17.50 Krim D1 -RAB D2 Krim 18.30 Krim C1-Krim C3 Krim 19.20 Klif dames 20.10 Klif 6-SVO 4 vBeek 21.00 Klif 7-Koog 3 vBeek 21.50 Texel 5-De Krim 5 Arnout Zaaldienst: Klif Donderdag 5 april: 18.15 Klif E1-MantjeE1 Klif 19.00 Mantje 3-RAB 3 Arnout 19 50 RAB 5-RAB 4 Arnout 20.40 Koog 1-Klif 3 Vonk 21.30 Texel 6-Texel 7 Vonk Zaaldienst: Texel Vrijdag 6 april: 17.10 SVO E1-ZDH E1 SVO 17.50 Klif D2-Klif D1 I. Jongedijk 18.30 SVO 3-Krim 4 Vonk 19.20 Krim 2-Krim 3 Kikkert 20.10 RAB 1 -RAB 2 Bakker 21.00 SVO 2-Klif 1 vBeek 21.50 Mantje 1 -Texel 2 Arnout Zaaldienst: RAB Uitslagen: Hoofdklasse: Texel 2-Klif 1 2-5, SVO 2-RAB 1 5-6, Sportshop 1-Krim 2 6-4, Mantje 1- Krim 1 6-2, Krim 3-SVO 1 9-3. Eerste klasse. Sportshop 2-Mantje 3 4-1RAB 4-Koog 2 1-5, RAB 3-SVO 3 1-8, Knm 4-Texel 3 6-6 Tweede klasse- Koog 3-Klif 5 2-5. Krim 5-Klif 7 13-2. Klif 4-SVO 4 0-5 (reglementair) C-jeugd Koog Cl-RAB C1 5-1 Knm C2-Koog C2 5-3. D- jeugd: RAB D1 -SVO D1 6-5. RAB D2-Klif D2 5- 2, RAB D3-Knm Dl 3-5, SVO D2-KM Dl 2-2. Randstad eilandcornpetitie Programma dinsdag 3 april: Veld A: 18.30 Schouwstr.-Allerlei Autocentr. 19.15 Autocentr.-Cocky's Randst. 20.00 Randstad -Kobeko Koetshuis 20.45 TESO-Koetshuis Kobeko 21.30 Bremakker 2-NIOZ 1 Paal 28 22.15 Paal 28-Maarco Bremakker 2 Veld B: 18.30 Zeilmakerij-Bosma Pilaar 19.15 NIOZ 2-Pilaar Ecotiem 20.00 LenR- Ecotiem NIOZ 2 20.45 Mantje-De Wit LenR 21.30 AH-Interieurbouw Wessels 22.15 Beverdam-Wessels AH Veld C: 18.30 Timmers-Sportshop De Boer 19.15 Durper D.-De Boer Timmers 20.00 Beverdam-Krim Bar sportief 20.45 Bar sportief-Klif 23 Krim 21.30 Bremakker-Smash'68 NBC 22.15 NBC-Smash PK Smash'68 Wedstrijdleiding: Cocky's Kapsalon en Kees (tel. 310221) Uitslagen: Randstad-TESO 2-1. NIOZ 1-Texelse Autocen trale 1-2: Kobeko-De Prinsen van Texel 3-0; CVI- Het Koetshuis 0-3; Paal 28/De Knm-Bremak- ker 2 0-3; Cocky s Kapsalon-Vlinderwinkel 2-1; Bouwcenter Rab-Slagen| Beverdam 0-3; De Wit installatietechniek-PFB 3-0; Interieurbouw Texel- Mantje 2-1; Ecotiem-NIOZ 2 0-3; De Pilaar- Rabobank 1-2, Langeveld en de Rooij-AJbert Hajn 2-1; NIOZ 1-Café de Kuip 0-3. Bosma- Bremakker 0-3; Smash 68 Piet Kooger-AJlerte de Koog 3-0; Foto de Waal-Smash 68 1-2: Bremakker-Zeilmakenj Texel 2-1NBC Eelman Partners-Schouwstra Transport 1 -2 0-6 aantekenen, waarna Dirkshorn door Texelse gemakzucht toch ook een doelpuntje meepikte. Joey van der Vis bleef gretig en scoorde in de slotfase nog twee keer, waardoor de eindstand 1 -8 werd. In het paasweekeinde komt Texel'94 twee keer in actie. Zaterdag speelt de ploeg thuis (aanvang 18 00 uur), maandag uit (14.00 uur). Beide malen is Wieringerwaard, dat voor laatste staat, de tegenstander.

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 7