Boekenkaften zijn frisser geworden' -is -4 TEXELSE 7 COURANT 'Buitenboordbeugel was heel erg vervelend' 'Leuk om weer terug te zijn 'Zij volgt een anti-chocola dieet' Kerkdiensten Medische zorg J-Julpvcrlcning jfl \Yerk aan de WCg Radio Texel 106, VRIJDAG 6 APRIL 2007 OP LOCATIE: OSG De Hogeberg Dit is de nieuwe rubriek Op locatie. Iedere keer zal een verslaggever op een andere plek op het eiland neerstrij ken. Het doel van de rubriek is om aanwezigen aan het woord te laten en te horen wat er leeft. Voor deze eerste keer hebben we gekozen voor OSG De Hogeberg. In deze rubriek zijn twee interviews te vinden. Eén met scholiere Demi Knook en de andere met Mies de Wilde, vrijwilligster in de bibliotheek. Onder de leerlingen is gepeild of ze het eens zijn met de stelling De school bereidt me goed voor op de toekomst en verslaggeefster Stiana Sibon is op zoek gegaan naar het gesprek van de dag. Reacties zijn welkom: Stiana@texelsecourant.nl. In gesprek met- Demi Knook De stelling De school bereidt me goed voor op de toekomst 47 Leerlingen waren het niet eens met de stelling: De school bereidt me goed voor op de toekomst. In totaal reageerden 76 scholieren op de stelling. 62 Procent vindt dus dat ze door de school niet goed worden voorbereid op de toekomst. Dit komt overeen met het landelijke beeld, want scho lieren in Nederland klaagden de afgelopen tijd dat ze door het nieuwe leren (basisvorming en studiehuis) te weinig les kregen. Deze week werd bekend dat er een parlementair onderzoek komt naar de onderwijsvernieuwingen. Daphne Koopman (16) uit 4-VMBO theoretische leerweg was het met de stelling eens. 'Ik denk dat we hier goed les krijgen. Bepaalde leraren zijn minder goed, maar dat komt misschien ook wel doordat ik niet zo goed met ze kan opschieten. Bij die lessen zoek ik het zelf wel uit en leer ik zelfstandig.' Ze gaat na haar eindexamen naar de HAVO en daarna wil ze 'iets met rechten' gaan doen. 'Eigenlijk is dit niveau te laag voor mij, maar ik ben terugge zet van HAVO naar VMBO. Ik hoef er niet veel voor te doen om VMBO te halen. Alleen in biologie ben ik minder goed.' De 17-jarige Mare Hilstra zit in 5- VWO en was het oneens met de stelling. 'Het is niet dat er slecht les wordt gegeven, maar ik mis bepaal de vakken. Vooral op het gebied van je eigen ontwikkeling. Wat wil je in het leven en wat is belangrijk? Ik vind het goed daarover te discus- Demi Knook zou 's ochtends liever een half uur later beginnen siëren en bij stil te staan.' Ze vindt niet dat dit iets is om thuis over te praten. 'Niet iedereen heeft daar thuis de mogelijkheid voor. Ik vind echt dat docenten er in de lessen aandacht aan moeten besteden.' 'Het is net wat je er zelf uithaalt', aldus Maarten Kulk (18) uit 5-VWO. Hij was het eens met de stelling. 'Ik doe allerlei dingen naast school. Zo maak ik de schoolkrant en heb ik aan de musical Bugsy Malone meegedaan.' Hij wil later naar de kleinkunstacademie om acteur te worden. Het liefst in de komische hoek. 'Het is jammer dat de thea terstukken hier niet echt aanslaan. Het wordt wel gestimuleerd door de leiding.' Demi Knook (15) uit De Cock- sdorp vindt het 'wel leuk' op school. Ze zit in de derde klas van het VMBO-kader. Een tussenuur was de reden dat ze kletsend met een vriendin in de kantine was te vinden. 'Dit is het enige tussenuur wat ik heb in de week. Soms is het vervelend dat je voor niets op school zit, maar af en toe is het ook wel lekker.' Het wachten was op de vakken die 's middags op het programma stonden: verzorging, Nederlands en wiskunde. Gelukkig geen biologie, want daar heeft ze moeite mee. 'Het interesseert me gewoon niet. We krijgen nu les over genen. Wat moet ik daar later mee?' Als ze klaar is met school wil ze wel de gehandicaptenzorg in. 'Ik weet nog niet wat ik precies wil. Ook weet ik nog niet of ik op Texel blijf.' Ondanks dat ze het op school wel naar haar zin heeft, zou ze toch graag één ding anders zien, ze wil graag om half negen 's ochtends beginnen in plaats van acht uur. 'Acht uur is te vroeg.' Ze wordt iedere ochtend door haar vader naar school gebracht. Hij werkt op het gemeentehuis. 'Dan ga ik met de bus of op de fiets weer naar huis.' Ze vindt het niet erg dat ze zo ver van school af woont. De Cocksdorp is volgens haar een leuk dorp om te wonen. 'Lekker rustig.' Bovendien kan ze daar haar hobby uitoefenen: tennis. 'Ik heb speelsterkte zeven. Het gaat best goed.' Naast ten nis doet ze aan streetdance, maar daarvoor moet ze naar Den Burg. 'We hebben zaterdag een uitvoering op Texel Live. Dan doen we een dansje met de hele groep.' Ook voor uitgaan moet je volgens haar niet in haar woonplaats zijn. 'Dat kan echt niet in De Cocksdorp. Ik ga altijd naar De Blauwe Piste in De Koog. Daar gaan de meeste jongeren heen.' Soms draagt ze merkkleding. 'Als ik nieuwe kleren wil dan ga ik naar Black and Blue in Den Helder. Daar ben ik ongeveer één keer per maand te vinden. Op Texel koop ik bijna nooit kleding.' Voorheen kwam ze vaker in Den Helder. Dan moest ze naar de ortho dontist. 'Ik had scheve kiezen en moest brackets dragen. Ook heb ik in groep 8 een half jaar een buiten boordbeugel gehad. Dat was heel erg vervelend en deed best pijn.' Anderhalf jaar geleden is een kies eruit gesneden. 'Nu is alles gelukkig goed.' De verslaggeefster Het is zeven jaar geleden dat ik eindexamen heb gedaan op een scholengemeenschap in Coevor- den. Ik had er een leuke tijd, maar ben er nooit meer geweest. Daar om was ik benieuwd naar OSG De Hogeberg. Zou het anders zijn dan mijn eigen middelbare school? Hel was rustig toen ik woensdag om twaalf uur de hoofdkantine binnen wandelde. Eén scholiere zat te leren voor een biologieproefwerk, een groepje jongens was aan het scha ken en er zaten nog twee meiden met elkaar te kletsen. Stilte voor de storm. Zodra om half één de zoemer gmg, stroomde de kantine vol. Eerst waren de leerlingen nog schuchter als gevraagd werd om op een stembiljet aan te geven of ze het eens of oneens waren met een stel ling. Maar -zoals wel vaker blijkt, als één schaap over de dam is, volgen er meer. Vooral de jongens waren minder happig om in de krant een uitgebreide reactie op de stelling te geven. De- meiden daarentegen brandden los. Toen de zoemer om kwart over één ging, ten teken dat de pauze was afgelopen, stroomde de kantine snel leeg. Stoelen stonden schots en scheef en hier en daar lag een lege fles op tafel. Ook lag er op een tafel een prakje koek met een ondefinieerbare vloeistof. Opeens was ook de muziek van de radio te horen. In de gangen was het rustig. In de diverse tussenruimtes zaten scho lieren achter computers huiswerk te maken, of te leren voor een proef werk. De schoonmakers maakten in de hal bij lokaal zeven van de rust gebruik om wasgoed, zoals theedoeken, bij elkaar te zoeken. Uit dat lokaal klonk wat rumoer. Ook in de trappenhuizen was het door het geluid van schuivende stoelen niet stil. Bij de jassen stonden wat leerlingen te smoezen. Terug in de kantine was de conciërge de vloer aan het vegen en hij zette de stoelen bij de tafels. De kantine was weer gereed voor een nieuwe dag. Terugkijkend op mijn bezoek kan ik concluderen dat er in die zeven jaar niet veel is veranderd. Net als bibli othecaresse Mies de Wilde vond ik dat er veel computers zijn bijgeko men. Ook viel me op dat de scho lieren er volgens de laatste mode trends bijliepen. Daar werd 'in mijn tijd' nog niet zo veel om gegeven. De school zelf verschilt niet veel met die van mij. Een groot gebouw die door tussenruimtes en lichte kleuren gezellig is gemaakt. Al met al was het leuk om weer eens terug te zijn in de schoolbanken. Stiana Sibon Gesprek van de dag Aan het werk met... Mies de Wilde dol op de Indische letteren Mies de Wilde (68) uit Den Burg werkt sinds 2000 als vrijwillig ster in de bibliotheek van de OSG. Daarvoor was ze dertig jaar docent biologie op de school. 'Ik stopte met les geven omdat ik buiten schooltijd te veel voor mijn werk moest doen. De leerlingen en de sfeer hier vond ik fantas tisch. Toen de rector aanbood dat ik hier als vrijwilligster kon blijven, zei ik meteen ja.' 'Wat ziet u er prachtig uit', zegt een leerling tegen De Wilde. Zij kan er wel om lachen. Gekscherend: 'Als ik nog les zou geven, had hij er een punt bij gekregen.' De baan als biologiedocent op de OSG kwam voor haar onverwacht. 'Ik woonde van 1965 tot 1968 op Curagao. Daar gaf ik les in scheikunde. Toen ik op Texel kwam wonen, wilde ik eigenlijk geschiedenis gaan stude ren. Mijn man zei toen stuur in ieder geval een brief naar de OSG dat ye beschikbaar bent, je weet maar nooit. En voor ik het wist, was ik aangenomen.' Veel leerlingen hebben moeite met biologie. De Wilde heeft daar Op de OSG wordt in de mid dagpauze over veel verschillende onderwerpen gesproken. 'Jon gens' wordt vaak genoemd, maar ook 'school' is een geliefd onder werp. Zelfs in de pauze. Een groepje meiden vergezeld door één jongen uit de tweede en derde klas heeft het vooral over jongens en 'andere mensen'. Eén van de meiden: 'Zij volgt een anti-chocola dieet. Daar kletsen we dan over. En zij praten over voetbal. PSV heeft gisteravond verloren. De één is voor PSV en de ander voor Ajax.' Aan de tafel in de hoek van de kan tine zitten drie meiden en een jon gen uit de vijfde klas. 'We hebben het over deze tafel. Hier zitten we namelijk altijd. Normaal gesproken met nog veel meer vrienden. Eigen lijk willen we de tafel wel meenemen als we examen hebben gedaan.' Een groepje meiden uit de eerste klas heeft het druk met het regelen van een feest. 'Op 15 en 16 juni geven we een feest in de Rovers hut. We blijven daar ook slapen.' De pauze op school gebruiken de vriendinnen om te overleggen over het feest. 'Misschien laten we een dj komen, maar dat weten we nog niet.' Voor een goed dansfeest kunnen ze in ieder geval aankloppen bij jongens uit de eerste klas van het VMBO. Zij houden zich bezig met een nieuwe dansrage: jumping. 'Met gym hebben we boxjes neer gezet en dan gaan we jumpen. We doen het overal, ook aan het begin van een les.' Dne meiden uit 4-VMBO theoreti sche leerweg beginnen te gieren van het lachen als wordt gevraagd naar hun gespreksonderwerp in de pauze. Ze hebben het over jongens en 'irritante leraren'. Dat is echter niet de reden waarom ze zo moeten lachen. 'We hebben het gehad over de Hunkemöller. Daar kopen we misschien een verjaardagscadeau. We geven geen verdere info.' wel een verklaring voor. 'Op dit moment krijgen ze les in erfelijkheid. Dat vond ik zelf altijd het mooi ste onderdeel, maar veel scholieren vinden het moeilijk. Bovendien is het eigenlijk een exact vak, maar het is makkelijker dan natuurkunde en scheikunde. Het staat goed in het vakkenpakket en daarom kiezen leerlingen ervoor.' Ze werkt op woensdagmiddag in de bibliotheek. Het grootste ver schil met zeven jaar geleden is de toename van het aantal computers. 'Toen ik hier begon, stond er maar één computer en daar werkte ik op. Nu staan er in de bibliotheek alleen al vijf. Dat is een krankzinnige ont wikkeling.' Ze vindt het wel gezellig, al die scholieren. 'Dan moeten ze op woensdagmiddag nog snel een werkstuk maken en dan hoor je ze zeggen laat mij typen want ik ben sneller.' De boekenkaften zijn de afgelopen jaren verbeterd volgens De Wilde. 'Die waren vroeger dof en donker. Nu zijn ze lekker fris.' Er worden door de scholieren veel boeken over verliefdheid geleend. 'Bijvoorbeeld een boek als Hoe overleef ik mijn eerste zoen?' Scholieren van de bovenbouw moeten boeken lezen voor hun lijst. 'Het eerste wat ze doen als ze een boek pakken, is kijken hoeveel punten het waard is.' Zelf leest ze ook graag. 'Ik lees Spaanse boeken, want ik volg een Spaanse cursus. Ook lees ik graag Engelstalige literatuur en boeken van Carrie Slee en Nicci French. Daarnaast ben ik heel erg dol op de Indische letteren.' De Wilde woonde tot haar achtste in Indonesië. Ze is geboren in Bandoe. 'Ik kan me van die tijd niet meer zo veel herinneren, maar ben nog wel een paar keer terug gegaan.' De sfeer onder de collega's is goed. Regelmatig komt iemand een praat je maken met De Wilde. 'Op woens dagmiddag komt een oud-leerling van mij, die hier inmiddels les geeft, thee drinken. Heel gezellig.' Opvallend succes zwemster De Wit De Nederlandse kampioen schappen zwemmen voor stu- aild en z'Jn voor Simone de Wit opvallend succesvol verlopen. ell Ondanks langdurige blessurepe- nkelen kwam ze tot een vierde en fcn vijfde plaats en verbeterde ze wee persoonlijke records. 21-jarige De Wit. studente aan Til Academie Lichamelijke Opvoe- 273°[o|ng. maakte een moeilijke periode Moor. Door blessures had ze drie- I Wart laar niet kunnen trainen. Haar ■zwemseizoen begon daardoor pas eind februari, vijf maanden later dan dat van de concurrentie. Logisch gevolg was dat haar resultaten nog veel te wensen overlieten. Het tij keerde echter bij de Nederlandse kampioenschappen voor studenten, die zaterdag in het Sloterparkbad in Amsterdam werden gehouden. Op de 100 meter vrije slag werd ze vijfde in een nieuwe persoon lijke toptijd van 1.01.88 minuten. Opvallend was dat haar snelheid een stuk hoger was dan voorheen, waardoor ze niet goed uitkwam op de keerpunten en veel tijd verloor. 'Het moet de volgende keer dus nog sneller kunnen', concludeerde de Texelse, die niet alleen haar coach maar ook zichzelf versteld deed staan. De stnjd op de 100 meter rugslag verliep zo mogelijk nog voorspoediger. Ze tikte aan in een nieuw persoonlijk record van 1.11.33 en werd daarmee vierde. Programma zaalvoetbal Woensdag 11 april: 17.10 ZDH E1-Sportshop E1 ZDH 17.50 KrimC3-ZDHC1 v.Putten 18.30 Koog C2-Krim C1 v.Putten 19.20 Klif dames Klif 20.10 Klif 6-Koog 3 v.Beek 21.00 Klif 7-Texel 4 v.Beek 21.50 RAB 5-RAB 3 Vonk Zaaldienst: RAB. Donderdag 12 april: 18.15 SVO D1-RAB D3 SVO 19.00 Koog 2-Sportshop 2 Vonk 19.50 Klif 2-Texel 3 Kikkert 20.40 Klif 3-RAB 4 Arnout 21.30 Klif 4-Texel 5 Arnout Zaaldienst De Koog. Vrijdag 13 april: 17.10 RAB Cl-Knm C2 v.Putten 17.50 Sportshop C2-Koog C1 v.Putten 18.30 Oosterend 4-Klif 5 v.Beek 19.20 Texel 1 -KSV 1 Bakker 20.10 Mantje 1-RAB 1 Vonk 21.00 Krim3-Klif1 Arnout 21.50 Krim 1-Krim 2 Kikkert Zaaldienst: Texel. SV Oosterend Nagekomen uitslagen SVO: Oosterend C1-W'waard C1 2-2 Oosterend D2-DWOW D2 5-3 Oosterend MD1-Dynamo MD1 2-3 Oosterend E1 -Arsenal 10-7 Oosterend 2-Sint Boys 0-4 Zaterdag 6 april 2007 Stille zaterdag PROTESTANTSE KERK IN NEDER LAND: Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Waal: 21.00 u. ds C F. Klaassen. PROTESTANTSE WADDENGE MEENTE TEXEL: Oosterend: 21.30 u. ds. PC. Barnard, mmv Maartenscantonj. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 21.00 u. Paaswake Zondag 8 april 2007 Eerste F PROTESTANTSE KERK IN NEDER LAND: Hervormde gemeente Den Burg: 6.00 u. Paaswake. 9.45 u. gezamen lijke dienst in hervormde kerk. ds. J Glazema, ds. P.A. den Braanker. Gereformeerde kerk Den Burg: 6.00 u. Paaswake in hervormde kerk 9.45 u. gezamenlijke dienst in her vormde kerk, ds. J. Glazema, ds, P.A. den Braanker. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Koog: 9.30 u. ds. C F. Klaassen Den Hoorn: 11.00 u. ds C F. Klaas sen. PROTESTANTSE WADDENGE MEENTE TEXEL: Oosterend 9 30 u. dienst voor jong en oud (Oost), ds C der Nederlanden De Cocksdorp: 11 00 u ds. PC. Bar nard. Oudeschild: 11.00 u. ds. C. der Neder landen. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Ooste rend: 10.00 u. en 16.00 u. leesdienst: maandag 9/4: 10.00 u. leesdienst, donderdag 12/4:19.00 u. ds. E. Hak- voort. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds. C. Duinkerken-Visser. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ds. A. Wesseling. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 11 00 u. The Gospeltrain; maandag 9/4: 10.45 u. dameskoor. De Cocksdorp: 9.30 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg- Openbare lezing. 10 30 u.. Hoe het konin-krijk van God op u van invloed is, Wacht torenstudie, 11.20 u Kinderen, wees gehoorzaam aan je ouders. Pasen niets van waar: opgestaan is plaats vergaan Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vnjdag van 17.00 tot 08.00 uur: Centrale Huisartsen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086: 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: Waalder- straat 53A, Den Burg. Dag en nacht Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordhol land-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg Het bureau is op maandag en vrijdag geopend van 9.00 tot 13.00 uur en op woensdag van 13.00 tot 17.00 uur. Telefoon: 0900-8844. In spoedeisende gevallen: 112. Gevonden munitie: Bel de politie, tel 0900-8844 Vermiste en gevonden huisdieren: Dierenpension Texel, Slufterweg 216, De Cocksdorp, tel. 311477, www.die- renpensiontexel.nl Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11. Den Burg. tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Anonieme Alcoholisten, dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel 0223-642189 (vragen naar Ron). Verslavingszorg: Brijder Verslavings zorg Texel, Tubantia, Pontweg 133, Den Burg. Voor inlichtingen, advies, consul- bereikbaar via tel 313090 of 06- 51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage- op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg. huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 321461. - Jeugdgezondheidszorg: Schoon oordsingel 44, Den Burg, tel. 0900- 4636549 Spreekuur elke werkdag van 9.00 tot 17.00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voeding, opvoeding en verzorging. Van 9 tot en met 15 april zijn de vol gende straten en wegen afgesloten in verband met werkzaamheden: Den Burg: Thijsselaan, tussen Brou werstraat en Binsbergenstraat, vanaf dinsdag 10 april; Binsbergenstraat. De Cocksdorp: Langeveldstraat, tus sen Ploosterstraat en de Klimpstraat. texelse3cour\nt Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Stiana Sibon Buiten werktijd: Joop Rommets Telefoon 31 94 05 of 06 - 20 31 59 89 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 - 31 41 11 E-mail info@fenr.nl Opaion Abonnementsprijzen 2006: Per half jaar 36,45 34,85 (auiomatiscn) Per jaar €71,10 68,95 (automatisch) Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd, Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. tatie en preventie, tel 315602 of 06- 30215211steunpunt.texel@bnjder.nl. Psychologenpraktijk: M. Spijker en Y. Olthof, Ruijslaan 88, 1796 AZ De Koog, tel 317566 Stichting Welzijn Ouderen Texel: Wanne maaltijdvoorziening, alarmenng. klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur van 9.00 tot 10.00 u. en van 14.00 tot 16.00 u.. De Buureton, Beatnxlaan 43. Den Burg. Tel 312696. Alzheimer café: elke laatste dinsdag van de maand van 19.15 tot 9.30 uur in De Buureton. Beatnxlaan 43, Den Burg, Kustwacht: Voor meldingen van schepen en zwemmers in nood: tel. 316270. Vrijdag: 18 00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u Wilde vaart (herhaling) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u.Wegdromen met een boek 17.00 u.Pietelepote (kinderprogram- ma) L 18.00 u. Muziek met Marco 20.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit baptisten gemeente Den Burg 11.00 u Vlaswiek (muziek en poëzie) 12 00 u. Natuurwijzer 13.00 u.Noud draait deur (Neder landstalig) 14.00 u. Wilde vaart (shanty's) 15.00 u.Frans gaat het doen (muziek). Extra lange uitzending, in ver band met het vervallen vabn Sportlokaal 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9 45 u. Hervormde kerk Den Burg 10.45 u.Rooms-katholieke kerk Den Burg Maandag: 12.00 u.Sportlokaal: De 60 van Texel. Rechtstreekse reportage van dit hardloopevenement Met informatie, achtergronden en interviews. 16 00 u Sportlokaal 18 00 u.Symphomca (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20 00 u.Natuurwijzer (herhaling van zondag) 21.00 u. Reggae on the move (muziek) 23.00 u.Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u.De keuze van. 20.00 u Radio Noordholland Woensdag: 17 00 u Pietelepote (kinderprogram ma) (herhaling van zaterdag) 18 00 u. Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19.45 u.Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u.Country time (muziek) 19 00 u. Leitmotiv, een programma over thema's. Vanavond: zomertijd. 20.00 u. Radio Noordholland Voor meer informatie over medische zorg, hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl. rubriek Om te Onthouden

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 7