1 O wé-' -i ui De Texeltoerist 2007/2008 Makelaar dij Vastgoed b.v. RVT 1 #|r bekendmakingen gemeente texel vergunningen stralingsavond enquête woonwensen I EXELSE JQ coURANT D 0,25 korting Uitvaartcentrum Texel Medewerk(st)er Het is tijd voor een nieuwe auto voor üw huis! STOPPEN MET ROKEN ENAFVALLEN GEMAKKELIJK EN SNEL chef-kok zelfstandig werkende kok .1 DONDERDAG 12 APRIL 2007 ONROERENDE GOEDEREN I A\.VI.Il-s HVI'011U-.M-X ASSURANTIËN Ons actuele woningaanbod: www.texelvastgoed.nl Inlichtingen en verkoop bij: Makelaardij TEXEL VASTGOED B.V. Kogerstraat 57 Postbus 87 1790 AB Den Burg Tel: 0222 31 30 25 Fax: 0222 31 39 00 info@texelvastgoed.nl www.texeivastgoed.nl Privé: dhr. P. Kuip Czn. Ttl. 31 20 31 dhr. J.P. Coutinho TeL 31 46 65 dhr. M.H Trap TeL 31 92 42 TE HUUR in DEN BURG Binnenburg 8 Op Al locatie in het dorpscentrum (winkelhart) gelegen een bedrijfsruimte, thans in gebruik als restaurant met bovengelegen magazijn en dagverblijf. Oppervlakte begane grond: ca. 165 m'. Aangeboden wordt het huurrecht (huurprijs per maand ca. 2500,- exd. b.t.w„ jaarlijks te indexe- fflj ren), alsmede de overname van het in het pand gevestigde bedrijfsrestaurant "Eetcafé Sleuteltje", uitmakende de inrichting/inventaris. Het restaurant heeft 60 plaatsen, het terras nog eens 24. Er is een complete bedrijlskeuken aanwezig. Begane grond 165 m1 Aanvaarding kan in overleg geschieden, meer informatie op ons kantoor verkrijgbaar. TE KOOP in OOSTEREND Kerkplein 6 In het hart van het dorpscentrum gelegen, een in 1990 geheel gerestaureerd monumentaal woonhuis (1656) op een perceel eigen grond. INDELING: hal/entree, zijkamertje (kantoor-/prak- Ujkruimte). woonkamer met origineel balkenplafond. half open U-vormige keuken, compleet uitgevoerd, bijkeukentje en serre gedeelte. Binnenhal met toilet, trapopgang met badkamer (voorzien van douche en ligbad). Verdieping: 3 ruime slaapkamers, waarvan 2 open gewerkt tot in de nok en de 3e met bergruimte 1 boven plafond. Op de verdieping verder voldoende laagwandbergruimte. Eventueel bestaat de mogelijkheid om ter plaatse van de huidige serre een dakterras te realiseren ol J de serre te wijzigen naar "staat tuin". Met vloerverwarming, aardgas cv-installatie (2007) 1 en mechanisch ventilatiesysteem, wordt dit sfeervolle en overigens in 2003 geheel buitenom geschilderde woonhuis met authentieke uitstraling u aangeboden. Aangesloten bij: Aangevraagde bouw- sloopvergunningen De Rede 13, Den Hoorn: vernieuwen v.e. bestaande schuur (ontvangen 1 april 2007); Luzernevlinder 13, Den Burg: geheel oprichten v.e. woonhuis (ontvan gen 1 april 2007); Nikadel 47, De Koog: plaatsen van terrasschermen (ontvangen 2 april 2007); De Rede 17, Den Hoorn: geheel vergroten v.e. woning (ontvangen 2 april 2007); Paal 15, Den Burg: geheel verplaatsen plaatsen v.e. bewakingspost (ontvangen 3 april 2007); Paal 17, De Koog: geheel verplaatsen v.e. bewakingspost (ontvangen 3 april 2007); Paal 19, De Koog: geheel verplaatsen v.e. bewakingspost (ontvangen 3 april 2007); Paal 20 (noord), De Koog: geheel verplaatsen v.e. bewakingspost (ontvangen 3 april 2007). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergun ningen zijn verleend Verleende bouwvergunningen en gebruiksver- len gepubliceerd. Verleende bouw- sloopvergunningen Wilhelminalaan 30, Den Burg: vernieuwen v.e. onder gevel (verzonden 4 april 2007); Marsweg 4, Den Burg: geheel oprichten v.e. woonstolp met bedrijfsloods (verzonden 5 april 2007); Peperstraat 16, Ooste rend. geheel vernieuwen/veranderen v.e. garage en aanbouw (verzonden 5 april 2007); Californiëweg 13, De Koog: gedeeltelijk veranderen v.e. zomerhuis (verzonden 5 april 2007); Pontweg 40, Den Hoorn: geheel plaatsen v.e. kantoor aan huis, garage en bergingschuur (verzonden 5 april 2007); Kogerstraat 76a, Den Burg: oprichten v.e. bedrijfspand (verzonden 10 april 2007); Boodtlaan 80, De Koog: vergroten v.e. toiletgebouw (verzonden 10 april 2007). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb benden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een bezwaarschntt biBurgemeester en Wethouders indienen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschnjving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gencht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 251. 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien tui de Publieksbahe van het gemeentehuis Verkeersbesluiten Burgemeester en Wethouders hebben ter bevordenng van de verkeersveiligheid de volgende verkeersbe sluiten genomen: het instellen van eenrichtingverkeer in de Thijssel- aan, met de rijrichting van Drijverstraat naar Bern- hardlaan, met een uitzondering voor fietsers; het parkeren voor vergunninghouders in te stellen voor de straten: Thijsselaan, Binsbergenstraat, Brouwerstraat, Starkenburgh. Drijverstraat, Bur- detstraat. Meester Kraaistraat, Wilhelminalaan, Achterom, Julianastraat en de Hof van Geus. De verkeersbesluiten gaan in op 1 juni 2007. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen één of meer van de genoemde besluiten bij ons een bezwaarschrift indienen bin nen zes weken na de dag waarop dit besluit is gepubliceerd. Het bezwaarschntt dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener; de dagtekening; een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt; de gronden van het bezwaar, zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Indien een be zwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 AG Alkmaar. Van de indiener van een dergeli/k verzoek schrift wordt een bedrag aan gnffierechten geheven www.texel.nl Voorlichtingsavond over straling Welke effecten hebben de diverse vormen van straling op uw gezondheid? Laat u informeren door diverse sprekers op: Woensdag 18 april, 20.00 uur, Kantine Gemeente werken, R.P. Keijserstraat 7, Den Burg Organisatie: gemeente Texel en Bewoners Vereniging Texel. Denkt u nog om het invullen van de enquête? Op 30 maart ontving u bij de Texelse Courant een enquête. Daarin wordt u onder meer gevraagd naar uw huidige woonsituatie en uw woonwensen. Het is van groot belang dat zoveel mogelijk mensen mee doen aan het onderzoek. Zo krijgt de gemeente Texel een goed beeld van de woningen die in de komende jaren nodig zijn om aan de behoefte te voldoen. Bo vendien vereist bouwen in buitendorpen een goede onderbouwing voor gemeente én provincie. Enquête loopt tot en met zaterdag 14 april a.s. Na zaterdag 14 april worden de enquêteresultaten verwerkt. Mocht u de enquête nog niet hebben ingevuld en verstuurd, dan vragen wij u of u dit alsnog wilt doen. Op de enquete zelf staat hoe u dat kunt doen. Alvast hartelijk dank voor uw medewerking' Nieuw Texels meest complete informatie medium Texelaars laten u de mooiste plekjes van hun dorp zieru) TESO 100 jaar, een historisch verslag met veel foto's/) kaartje van Texel en dorpsplattegronden/) fiets- en autoroutes. is vanaf nu weer overal te koop Met deze bon krijgt u bij aankoop van een Texeltoerist Voor een uitvaart naar uw wens Mark en Yolanda Pijper Bemhardlaan 147,1791 XD Den Burg Tel. 0222 310168 06 51283246 Fax 0222 310 000 info@uitvaartcentrumtexel.nl Gezocht voor horecawerkzaamheden aan boord van de rondvaartboot Texel 44. Ca. 38 uur per week. tel. 06-51 10 57 75 textvel Voor al uw luzrecatextiel! Tel. 320290 te koop: z.g.a.n dekbedsets, geel te huur: dekbedsets v.a. 3,50 reinigen: dekbedden v.a. 4,50 paardendekens 12,50 gordijnen per kilo 3,00 NoUenkoo^'7 -Ve/~Kooty Wij zoeken schoonmakers (m/v) voor een bungalowpark in Oosterend. Tel. 318 906 -flRIRIDGfc LEEG7 Berberaapje Titi werd illegaal verkocht op een markt in Marokko, nadat zijn moeder was doodgeschoten Zoals zovelen. Gelukkig zit hij nu bij Stichting AAP. Hier heeft hij inmiddels een prima leven op een van de apeneilanden, samen met soortgenoten. Spaar lege cartridges voor AAP en geef Titi een nieuwe toekomst! KIJK OP WWW.AAP.NL f| of bel 0570-858511 U heeft nog 3 dagen om de poster uit de Super Hypothekenkrant voor uw raam te hangen en u aan te melden op de site www raboactie.nl Heeft u geen Super Hypothekenkrant ontvangen? Op de kantoren van de Rabobank in Anna Paulowna en Den Helder liggen extra exemplaren. Op de site www raboactie leest u meer over dit spectaculaire aanbod. Het is tijd voor Rabobank Noord-Holland Noord. noord-Holland Noord die wonen in de gemeente Anno Paulowna, Den Heidei en Texel maken kans op hel winne een spiksplinternieuwe Suzuki Swift Shogun 'Zie ook de achevooiwaaiden op m Behoort u ook tot die groep mensen die vast besloten zijn het roken op te geven maar het helaas niet volhouden? Heeft u ook van die situaties of gewoonten waarbij u bijna automatisch een sigaret pakt ofschoon u er eigenlijk mee wil stoppen? Indien u stopt met roken kunt u uw lichaam weer in goede conditie brengen. Heerlijk om weer meer zuurstof te kunnen inademen, veel beter te ruiken en te proeven. Geen hoofdpijn, niet meer kortademig, geen kwellende rokershoest, niet meer afhankelijk van nicotine Is dit geen goede motivatie om te stoppen? Met onze methode kunnen wij u in één keer definitief van het roken afhelpen. Bij de oren zetten wij drie steriele puntjes in die het lichaam snel ontgiften en ervoor zorgen dat u binnen vier dagen geen nicotine meer in uw bloed heeft, dit wordt afgevoerd via de natuurlijke weg. Omdat dit zo snel gaat heeft het lichaam geen tijd voor afkick verschijnselen, zou uzelf stoppen zonder hulpmiddelen dan duurt het ongeveer een maand voordat de nicotine eruit is en dan komen juist die nare bijverschijnselen. Zodra deze zijn geplaatst beginnen ze direkt te werken en u zult merken dat de zin om te roken direkt gaat afnemen. Ook krijgt u een puntje dat ervoor zorgt dat u niet gaat snoepen zodat u dus niet dikker wordt. De puntjes vallen er na twaalf dagen vanzelf uit. Deze methode wordt ook wel auriculo-therapie ge noemd, dit staat voor oor acupunctuur, en is één van de veiligste behandelmethoden De ervaring leert dat deze zichzelf bewezen heeft doordat er duizenden mensen baat bij hebben gehad. Ons slagingspercentage Is 97 Wij geven een levenslange garantie op de behande ling. Mocht u toch weer terugvallen in uw oude gewoon te binnen een half jaar, dan krijgt u van ons een geheel gratis tweede behandeling. Daarna betaalt u slechts een kleine vergoeding. Onze behandelwijze heeft regelmatig positieve aandacht gekregen van diverse actualteiten programma's op TV. Ook kunt u bij ons terecht om af te vallen. U krijgt dan twee puntjes in beide oren die het honger- en snoepgevoel totaal wegdrukken en de spijsvertering helpt te stimuleren en dus sneller op gang brengt. Dit in combinatie met een uitgekiend dieët schema waar gewone alledaagse dingen opstaan en waar ook het hele gezin van kan mee eten en u zoveel eet dat u geen hongergevoel overhoudt. De resultaten hiervan zijn dat u in een maand 6 tot 8 kilo afvalt. Op DINSDAG 17 APRIL zijn wij aanwezig in Hotel de Lindeboom, Groeneplaats 14 op Texel. Wij werken uitsluitend op afspraak, voor meer informatie of het maken van een afspraak kunt u bellen naar de praktijk voor auriculo therapie, Slenkweg 2 te Ressen-Bemmel. Tel. 0481 - 462453. Tevens hebben wij ruime ervaring met behandelen van groepen en bedrijven. Bezoek ook onze website www.kpspeek.nl gevraagd: voor uitbreiding van onze keuken, stuur je cv naar: info@desmulpot.nl of bel: 06-13385652 Landelijke A/lakelaars vereniging RECREATIEWONING NABIJ DE COCKSDORP Roggeslootweg 217 Vrijstaande recreatiewoning, type A, meil 385 m2 eigen grond, gelegen in het vakan tiepark "De Krim". Deze woning heeft een hal/entree, een badkamer met ligbad, wastafel en toilet een slaapkamer met terrasdeuren naar de patio. De woonkamer is voorzien van open haard, heeft deuren naar het terras en tuin en een half open keuken. Boven een overloop en twee royale slaap I kamers. De recreatiewoning is voorzien van inven taris, heeft een van buitenaf bereikbare, inpandige berging met cv-ketel en rondom tuin met extra grote parkeerruimte. RECREATIEWONING NABIJ DE COCKSDORP Zanddijk 170 Nabij natuurgebieden "De Slufter" en "De Muy", in bungalowpark Tamarisk gelegen geschakelde recreatiewoning met 2 tuin huisjes, op 295 m2 eigen grond. De bungalow heeft een zonnige woonkamer met voor en achter schuifdeuren naar de ter rassen, een keuken, een portaal met cv-kast, een douche/wc en 2 slaapkamers. De woning is aan de achterzijde uitgebreid en is voorzien van inventaris. Aanvaarding in overleg. Vrijblijvende informatie: Keesomlaan 51, Postbus 163, 1790 AD Den Burg, Texel. Tel. 0222 - 3138? E-mail: info@janduinmakelaardij.nl Internet: www.janduinmakelaardij.nl

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 10