Rustige acts winnen in Texelse playbackfinale TEXELSE TEXELSE 2 COURANT Geslaagd oPIENie E Agenda E teso l DINSDAG 17 APRIL 2007 t vrouwelijk uitziende vertegenwoordigers Tropische omstandigheden in de sportzaal van Oudeschild, waar vertegenwoordigers van vijf dorpen (Oudeschild, De Cock- sdorp, Oosterend, De Koog en Den Hoorn) zaterdagavond om de titels in de Texelse playback finale streden. Het was duidelijk dat het om de winnaars van de voorrondes ging, want ondanks de hoge temperaturen was het niveau over het algemeen hoog. Juryvoorzitter Sjoerd Groeskamp klaagde dan ook meermalen dat hij en zijn collega's pas na veel discussie tot een oordeel hadden kunnen komen. Opvallend was dat de winnaars alle maal een rustig genre vertolkten. Bij de volwassenen wonnen drie Cocksdorper dames met het bijna klassieke You've got a friend, in een uitvoering van de Divas, een gezelschap rond Céline Dion. Bij de OSG-jeugd wees de jury de afvaar diging van Den Hoorn als de beste aan, die kwam met Elephant Love Song uit de film Moulin Rouge, met diverse flarden van grote hits uit het verleden. Oosterend won bij de oudste jeugd van de basisschool met een rockballad van Krezip. Bij de jongste jeugd staken twee kan didaten er volgens de jury boven uit. Imme Koopman uit Den Hoorn kroop in de huid van Nienke uit het televisieprogramma Huis Anubis. Zij werd uiteindelijk net afgetroefd door Lucie Burgman uit De Koog, die het liedje Lotto's en bingo's van de cabaretière Tineke Schouten liet horen. Tegelijkertijd kwamen enkele spraakmakende acts er niet aan te pas. Oudeschild kwam in Oerend Hard met twee solexen op de prop pen en gooide net als de Ach terhoekers van Normaal met bier, maar meer dan een derde prijs bij de volwassenen leverde de act niet op. De Hoornders hadden gekozen voor Cliff Richard en The Young Ones, uit de veelbesproken VPRO- televisieserie uit jaren tachtig, maar werden voor hun gooi- en smijtwerk (en evengoed prima playback) niet beloond. Wél veel waardering van de jury was er voor de imposante voorbereiding van de Cocksdor- pers, die een forse concertvleugel hadden gebouwd. Hetzelfde gold voor de feestcommissie van Oos terend, die het café uit het tv-pro- gramma Schaap met de vijf poten weer tot leven wekte. De naar schatting driehonderd toe schouwers beleefden een warme maar leuke avond. Dat was mede te danken aan juryleden Hein de Vries, Els Whyte, Esther Duinker, Diant Brokken en Sjoerd Groes kamp, die zich tussendoor beperk ten tot enkele kernachtige zinnetjes. Ook spreekstalmeester Robin van Sambeek hield de vaart erin, waar door de show ondanks de maar liefst twintig acts toch met te lang duurde. Jammer was wel dat de sporthal van Oudeschild zich niet helemaal voor het spektakel leende. Het geïmproviseerde podium was zeker voor de grotere groepen te klein om hun act goed uit te laten komen en door de grote boven ramen scheen tot halverwege de avond uitbundig de zon, waardoor je niet echt het idee kreeg in een concertzaal te zitten. Niet genoeg aandacht was er ten slotte geweest voor de belichting. De twee licht balken met gekleurde flikkerende lampen waren in een discotheek uitstekend op hun plaats geweest, maar de artiesten stonden geregeld in het donker, waardoor hun gezich ten - toch essentieel bij playback - slecht zichtbaar waren. Het was de organisatie nauwelijks aan te rekenen. De finale wordt ieder jaar in een ander dorp gehouden, zodat de plaatselijke feestcommissies maar weinig ervaring opdoen met de organisatie, terwijl er ook geen draaiboek voor een dergelijk groot evenement is. 'We hebben ons best gedaan, maar het is moeilijk om alles goed te doen. Het is wel goed om meer te overleggen. Ik ben al aangespro ken door iemand uit Den Hoorn, waar de finale volgend jaar is en die benieuwd was naar onze erva ringen', vertelde Caroline Eelman namens de organisatie. Uitslagen: Onderbouw basisschool - 1.Tessa van Kooten (De Koog) als Tineke Schouten met Bingo's en lotto's: 2.Imme Koopman (Den Hoorn) als Nienke met Huis Anubis: 3.Imme Zuidewind en Mandy Barhorst (Oudeschild) als Volume 2 met Cowboy Joe. Bovenbouw basisschool - I.Sara van Vellen en Roos Boering (Oosterend) als Krezip met I will stay: 2.Maartje Bakker, Jet Gerritsma en Abe Bak ker (Den Hoorn) als Kinderen voor Kinderen met Tietenlied: 3.Selina Kuip, Jolien van der Linde en Silvana Huisman (De Cocksdorp) als Kinderen voor Kinderen met Ik wil een huisdier. Jeugd OSG - 1.Gemma Dnjver en Daphne van der Ster (Den Hoorn) als Moulin Rouge met The Elephant Love Song: 2.Cha rity Wetsteen als Fia Farrel (Oudeschild) met Hit me up: 3.Laura de Jong en Lucie (Oos terend) als Rlues Brothers met Everybody needs somebody. Volwassenen -1 .Angelique Veldman, Sabrina Veldman. Eveline Westdorp en Ylona Stolk (De Cocksdorp) als Divas met You've got a friend: 2,Henk van Sambeek, Marcella Schulze, Ruud Daalder. Kim Kooistra en Judith Vlaming (Oosterend) als Het schaap met de vijf poten met We zi/n op de wereld om mekaar. 3,Brigit Krijnen, Colinda Visser, Reina Witte, Monique de Waard, Bernadette Spandaw en Sanny Grisnigt als Normaal met Oerend hard. Kumpulan belooft druk te worden In dorpshuis De Wielewaal in De Waal wordt zondag voor de der de keer een kumpulan (samen komst) gehouden voor mensen die binding hebben met voormalig Nederlands-lndië of het huidige Indonesië. Het ziet ernaar uit dat het druk zal worden; er hebben zich al bijna vijftig belangstellen den aangemeld. De kumpulan begint om 14.00 uur. Er is een kleine tentoonstelling van spullen uit Indonesië die door de bezoekers zijn meegebracht, een tafel met Indische boeken, tijd schriften, oude foto's en dergelijke. Lia en Siep Eldering uit Oosterend verkopen spulletjes uit Indonesië ten bate van hun project op Bali en laten aan de hand van foto's zien wat dit project behelst. Mark Fonds houdt een dialezing over Noord- en West-Sumatra waar hij onlangs is geweest en Harry de Graaf leest enkele verhalen voor. Van de bezoekers wordt een entree van €7,50 gevraagd ter bestrijding van de kosten. Opgave is nog mogelijk bij Maud van de Mheen, Bernhardlaan 68, 1791 XG Den Burg (tel. 313942), bij Tineke Deege-Brommersma, Ruys- laan 27,1796 AC De Koog en via e- mailadres siepeldering@zonnet.nl. De Pilaar wint Raad een lied Na een spannende laatst^ ronde in Beach Inn bij paal 21 heeft het team van De Pilaar de competitie Raad een lied... of met gewonnen. Directe tegenstander De Kuip was goed op dreef en had halverwege de avond, met nog zes speelron des te gaan, de achterstand terug gebracht van 32 naar 11 punten. De Pilaar won uiteindelijk met 22 punten voorsprong. Derde werd WET-Radio Marco. De muziekvra- gen werden samengesteld door Bart de Vries, die met jureren werd bijgestaan door Patrick Boorsma. In oktober begint een nieuwe compe titie. Teams kunnen zich opgeven bij Jeroen Dros in café De Pilaar en bij Marco Grooff in café De Kuip. Eindstand: 1.De Pilaar 1300 punten, 79 procent van de vragen goed beantwoord. 2.De Kuip 1278 (77%). 3 WET-Radio Marco 1076 (65%). 4.WET-Radio Judith 1012 (61%), 5.De Slock 950 (58%). Openingstijden bilbiotheek De openingstijden van de 'flexie- bele bibliotheek' in Oudeschild zijn gewijzigd. Was de bibliotheek in het dorpshuis eerder geopend op woensdag van 15.00 tot 17.00, per 1 mei wordt dat een uur ver vroegd. Dan kunnen elke woens dag van 14.00 tot 16.00 uur boe ken worden geleend. De flexibele bibliotheek is in de plaats gekomen van de bibliobus. De collectie bestaat uit boeken voor ouderen en voor kinderen van 0 tot 12 jaar De abonnementen van de mensen die gewend waren gebruik te maken van de bibliobus zijn over genomen door Bibliotheek Texel. De openingstijden per dorp zijn: De Waldhoorn, Den Hoorn - maan dag van 15.00 tot 17.00 uur en dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur; Eierlandsche Huis, De Cocksdorp - maandag van 10.00 tot 12.00 uur en woensdag van 14.00 tot 16.00 uur; De Hof, De Koog - donderdag van 15.00 tot 17.00 uur; Bijenkorf, Oosterend - dinsdag van 15.00 tot 17.00 uur en donderdag van 10.00 tot 12.00 uur. Wat ik zeggen De oud Texelse Jantien van Aken is aan de Universiteit Twente afgestu deerd ais master in de biomedische technologie en mag zich nu ingeni eur noemen. Haar afstudeerscriptie ging over computersimulaties van het breken van het heupbeen bij kankerpatiënten. Dergelijke simula ties moeten in de toekomst artsen helpen bij beslissingen over pre ventieve operatieve ingrepen. Het komende halfjaar zet zij haar onder zoek voort bij het Sint Radboudzie- kenhuis in Nijmegen. Stralingsgevaar In de kantine van Gemeentewerken aan de Reijer Keijserstraat in Den Burg begint woensdagavond om 20.00 uur een voorlichtingsavond over de effecten van stralingsenergie. In het kader van de leefbaarheid voor de bewoners van Texel, die voor 10 voor Texel zeer. belangrijk is, willen wij iedereen die min of meer met stralingsenergie te maken heeft of er meer van weet, aanraden deze voorlichtingsavond te bezoeken. Wij weten ook dat de mensen van het Antennebureau en de Gezondheids raad het standpunt hebben ingeno men dat er geen gevaar bestaat voor de gezondheid. Dat is nog steeds niet bewezen. Uiteindelijk zijn miljoenèn euro's uitgegeven, maar dit mag niet ten koste gaan van onze gezondheid. De Stichting Wonen Texel wil een groot aantal appartementen/wonin gen bouwen onder de mast van KPN aan de Waalderstraat. Wij vragen ons af of dit een verstandig besluit is. Daarom raden wij iedereen aan deze voorlichtingsavond te bezoeken, in het eigen belang. Het bestuur van 10 voor Texel. Hond Vorige week kwam ik een goede kennis tegen in zo'n stralende toestand, dat ik me afvroeg wat er aan de hand was. Had ze de hoofdprijs in de lotto of was ze oma geworden? Voor sommigen is dat precies hetzelfde en het laatste gelukkig nog even meer waard dan het eerste en ook haal baarder. Maar nee. haar hónd was eergisteren moeder geworden Dne pups, drie wriemelende jon ge herdertjes, bruin en rond. Had ik zin het wonder te komen aan schouwen? Nu weten jullie onder tussen wel dat ik niet zo vreselijk dol op honden ben, maar wat zeg je op zoveel geluk? Je gaat mee. Bedenkt onderwijl wat je. ter wille van de vriendschap, voor aardigs kunt zeggen wanneer je oog in oog met de jonge moeder en haar kinderen staat Ik moet zeggen, mijn zorgvuldig voorbe reide zinnen waren niet eens erg onoprecht. Ondanks mijzelf zagen die hulpeloze, blinde jongen er best aandoenlijk uit. Wilde ik er eentje vasthouden? Nou nee, dat ging net even te ver. Vond de moeder trouwens ook. Ze hield me heel waakzaam in de gaten en ik vond het behoud van mijn tien vingers ook niet onbelangrijk. Ik deed toch zeker wel een bakkie? vroeg de trotse hondenbezitster. Kon ze me uitgebreid vertellen hoe de bevalling verlopen was. De hele nacht had ze opgezeten om haar hond bij te staan in haar barensweeën. Want ja, je laat zo'n beest toch niet alleen in zo'n toe stand, bla bla bla. Nog een bak kie? De geur in de keuken was zo doordringend honds dat de koffie mij met echt meer smaakte en de achterdochtige atmosfeer van de kant van de hondenmoeder was zo te snijden, dat ik graag wilde vertrekken. Toen ik opstond gromde de hond zacht 'En', zei de bazin verliefd, 'zou je er zó met eentje willen meenemen?' 'Als mijn kat niet zo allergisch was voor honden, zou ik er beslist over na denken', zei ik laf. Pien Verberg Stagiaire Lucie Dijksterhuis nieuwe blogger Het scholierenweblog van de Texel se Courant wordt tot maandag 30 april bijgehouden door Lucie Dijk sterhuis uit Den Burg. De vijftienjari ge Lucie zit in de derde klas van het VMBO kader op OSG De Hogeberg. Daar volgt zij de opleiding Handel en Administratie. Gedurende twee weken loopt zij stage bij de redactie van de Texelse Courant, waarover zij verslag doet via www.texelse- scholieren.web-log.nl. Naast school en stage vindt Lucie tijd om te dansen. Zij volgt een cursus streetdance bij Roos Bakker aan de Muziek- en Dansschool en heeft onlangs opgetreden op het festival Texel Live in De Toekomst in De Koog. Ook zal zij meedoen aan een demonstratie op de open dag van de muziekschool Het is het eerste jaar dat zij op de OSG jsjcholieren web-log^T texelsescholicren.web-log.nl les krijgt in 'handel'. Dit spitst zich vooral toe op het administratieve gedeelte, zoals het werken met computers en het maken van in- en verkoopfacturen. Toch twijfelt Lucie of haar toekomst in een winkel ligt. Na haar school wil ze misschien de journalistieke kant uit. Meelopend met de journalisten van deze krant krijgt ze de komende twee weken alle gelegenheid om te ervaren of het werk aan haar verwachtingen voldoet. Haar belevenissen, die dus ook een kijkje bieden achter de schermen van de redactie, zijn te lezen op www.texelsescholieren.web-log.nl. Circus centraal bij open dag Circus is het thema van de open dag die de Muziek- en Dans school in Den Burg zaterdag houdt. Leerlingen lopen muziek- makend in een circusparade door Den Burg en in de muziekschool kan 's middags met verschillende instrumenten en andere activitei ten worden kennisgemaakt. De leerlingen lopen tussen half één en half twee door het centrum van Den Burg en gaan daarna in optocht naar het gebouw aan het Schilde rend, waar om kwart voor twee een circusnummer wordt opgevoerd. In de danszaal wordt ondertussen van één uur tot kwart voor twee de muziekvoorstelling Juanito voor kinderen van de groepen 12 en 3 opgevoerd. Van twee uur tot half vijf zijn in diverse lokalen demonstraties, pro- beerlessen en open podia. Er wordt naast muziek en dans aan theater, boetseren, tekenen en schilderen gedaan. Ook is er aandacht voor het nieuwe project De Muziekspeel- tuin waarbij kinderen in een huise lijke sfeer samen met een ouder of verzorger spelenderwijze jnuziek leren maken. Clown Bimo treedt op en kinde ren kunnen zich laten schminken. De open dag wordt om half vijf afgesloten met een optreden in de voorspeelzaal, 's Avonds om zeven uur begint in de voorspeelzaal van de MDT de finale van het solisten festival, waarbij veertien Texelaars het in vijf categorieën tegen elkaar opnemen. Dorpssteunpunt Oudeschild Is er behoefte aan een dorpssteun punt in Oudeschild? Daar wordt morgenavond in de vergadering van de Stichting Dorpscommissie Oudeschild over gediscussieerd. Bij een dorpssteunpunt kunnen men sen terecht met allerlei vragen, bij voorbeeld over de gemeente. De dorpscommissie roept mensen op hun stem te laten horen. Fia Joustra van Pharos en wethouder Marjan Merkelbach geven uitleg over het steunpunt. De vergadering begint om 20.00 uur in 't Skiltje. Alzheimer Café In De Buureton aan de Beatrix- laan in Den Burg wordt dinsdag 24 april het Alzheimer Café gehouden. Gesproken wordt over 'de clown in de zorg'. Daarbij wordt toelichting gegeven op een nieuwe ontwikke ling, waarvan het doel is contact te maken met zieke en dementerende ouderen, hen persoonlijke aandacht geven en het voorkomen van isole ment en eenzaamheid. Spreker is teamleider Hans Holtslag, die het roer in Verpleeghuis Texel omgooit. De muziek wordt verzorgd door Jan Kuhne en Jaap Dros, die Jiddische liederen en muziek uit de 60'er en 70'er jaren spelen. De bijeenkomst begint om 19.00 uur en is vrij toe gankelijk voor iedereen. Dinsdag 17 april: Het ROC Kop van Noord-Holland houdt een informatiemarkt in Den Hel der. Er zijn vertegenwoordigers aan wezig van bedrijven en opleidingen. Ook kunnen er vragen worden gesteld over de procedures en studiefinan ciering. De markt wordt gehouden op het adres Kievitstraat 13 en duurt van 19.00 tot 21.00 uur. Op de atletiekbaan in Den Burg wordt een coopertest gehouden. Daarbij lopen de deelnemers twaalf minuten achtereen. Aan de hand van het gelo pen aantal meters ontstaat een beeld van hun fysieke conditie. Deelname is gratis en staat open voor iedereen. Om 19.00 uur wordt begonnen met een gezamenlijke warming-up. In de Vrije School in Den Burg begint om 20.00 uur een thema-avond over het opvoeden van jonge kinderen. De toegang is gratis. In Cinema Texel draaien La Tourneuse de Pages (aanvang 20.00 uur) en Mr. Bean's Holiday (20.15 uur). Woensdag 18 april: Bij Ambachtscentrum Texel aan het Wezenland in Den Burg gaan om 10.30 en 14.45 uur rondleidingen door de distilleerderij en de bierbrouwerij van start. In de Texelse Bierbrouwerij aan de Schilderweg 214 B (tussen Den Burg en Oudeschild) starten om 15.00 en 16.00 uur rondleidingen. Informatie tel. 313229. In 't Skiltje in Oudeschild begint om 20.00 uur de ALV van de dorpscom missie Oudeschild. In de vergadering wordt speciale aandacht besteed aan een dorpssteunpunt in Oudeschild. In Cinema Texel draaien de Neder landstalige versie van Beestenboel (aanvang 13.45 uur), Mr. Bean's Holi day (14.00,16.00 en 20.15 uur), Music and Lyrics (16.00 uur), Ernst. Bobbie en de Geslepen Onix (16.15 uur) en 300 (20.00 uur). De Kiekendief op vakantiepark De Krim vertoont Ernst, Bobbie en de Geslepen Onix (15.00 uur). Donderdag 19 april: Bij Ambachtscentrum Texel aan het Wezenland in Den Burg gaan om 10,30 en 14.45 uur rondleidingen door de distilleerderij en de bierbrouwerij oud Papier gavond haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 19.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwa gen komt in de volgende straten: 2. Kogerstraat, Boogerd, Willem van Beierenstraat, Jonkerstraat, De Zes, Schoonoordsingel, Wagenma kerstraat, Witte Kruislaan. Hoogwater te Oudeschild Di. 17 09.46 en 21.46 u. Wo. 18 10.25 en 22.24 u. Do. 19 11.05 en 23.15 u. Vr. 20 11.36 en 23.44 u. Za. 21 11.40 en - u. Zo. 22 00.24 en 12.07 u. Ma. 23 00.54 en 13.06 u. Di. 24 01.30 en 13.50 u. Aan het strand is het ongeveer een uur eer der hoogwater. De zon komt zondag 22 april op om 06.26 en gaat onder om 20 52 uur Dinsdag 17 april nieuwe maan. In de Zr. Kueterzaal van het Gerrr Ziekenhuis in Den Helder houdt t Diabetesvereniging Nederland informatieavond over 'diabetes, vot ten en benen'. Spreker is podothe> peut C.J. Abrahams. De bijeenkom begint om 20.00 uur. over De Historische Vereniging houew ledenvergadering in de doopsgezms kerk aan de Kogerstraat in Den Br c Na de pauze verzorgt Arthur Ook? D baan een lezing over het ontsta ochl van Texel. De bijeenkomst begint u 20.00 uur. fiets Duit: Hij! In Cinema Texel draaien de 300 (aa*. vang 20.00 uur) en Mr. Bean's Holidj (20.15 uur). Vrijdag 20 april: Het Danslaboratonum van Eno voortman houdt van 10.00 tot I2.(lt van 14.00 tot 17.00 uur en van 19J tot 21.00 uur open huis in de nieux; studio in de kapel van het voormalig Sint Jan in de Molenstraat Burg. De dorpscommissie van Oosleret houdt in dorpshuis De Bijenkort va 20.00 uur haar jaarvergadenng wordt onder meer over de vert». wing van het dorpshuis en meuwtxx* gesproken. In Cinema Texel draaien 300 (aanvar: 16.00 en 21.30 uur), Mr. Bean's Ho: day (16.15.19.00,21.45 uur) en Ma and Lyrics (18.45 uur). In bioscoop de Kiekendief op De Kr draait Ghost Rider (19.00 uur) Om de drukte de baas te kunnen s TESO soms een extra boot gebeurt vrijdag van 9.30 tot 1600a' en zondag van 14.30 tot 20 00 uv is dan ieder half uur een afvaart, zoa vanuit Den Helder als vanaf Toch moeten automobilisten zonós; rekening houden met wachttijös Deze kunnen in Den Helder te 10.00 en 11.00 uur oplopen uur. Op vrijdag zijn de afvaarten 10.00 uur vanuit Den Helder en uur vanaf Texel uitsluitend voor het vervoer van gevaarlijke fen. Meer informatie over de dienst is te verkrijgen via tel. of website www.teso.nl. lie' TEXELSE^COURM Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den 6», Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.rl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Stiana Sibon Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 - 13 67 66 65 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail info@lenr.nl op al onze aOvartanlieconlraeteo en aanb«cngecOi Abonnementsprijzen 2006: Per half Jaar 36,45 34,85 tai Per jaar €71.10 68,95 (ai Bij verzending naar het buitenland zrjnï1 tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken vcxx afloop van de abonnementsperiode Kinderhulp Met het streven €1,3 miljoen euro op te halen (8 procent meer dan vorig jaar), gaan van 22 tot 28 april in heel Nederland duizenden vrijwilligers de straat op om te collecteren voor het Nationaal Fonds Kinderhulp. Het geld wordt besteed aan kinderen die met jeugdzorg te maken krij gen. Zo kregen vorig jaar jeugd- en pleegzorggroepen uit 'Amsterdam en Enkhuizen een bijdrage voor muziek, vakantie, sport en kleding. Informatie over het fonds is te vin den op website www.kinderhulp.nl. Oude dansen in Ecomare Vijftig leden van de Dansgroep Oude Dansen Texel en de folkloristische dansgroep Medioburgum uit Zee land geven zaterdag 21 april een demonstratie in Ecomare. Boven dien vertellen zij over de dansen en hun klederdracht. De Texelse groep werd in oktober 1969 opgericht vanuit de Stichting Folklore Texel. De doelstelling was (en is) walsen, polka's, mazurka's en andere oude dansen te beoefenen en de folklore uit te dragen, 's Zomers treedt de groep iedere woensdag op tijdens de folkloremarkten in Den Burg. In Ecomare wordt zaterdag gedanst van 10.00 tot 11.00 uur en van 11.30 tot 12.30 uur. De demonstra tie is gratis voor bezoekers van het centrum.- Seth Gaaikema preekt op Texe De dienst in de doopsgezinde aan de Kogerstraat in Den wordt zondag 22 april geleid d. de bekende Seth Gaaikema er: zuster dominee Banai-Gaaitë Zij treden in de voetsporen van vader, die doopsgezind preö' in de provincie Groningen was dienst begint om 18.30 uur afloop wordt koffie geschonken TVL neemt afschei van Harry Wuis De Texelse Vereniging van Loo verstrekkers houdt donderda? april ledenvergadering in De1 kendief op De Krim. Tijdens de gadering wordt afscheid gencf van voorzitter Harry Wuis, die' niet herkiesbaar heeft gesteld.! didaat voor zijn opvolging als a'i vaardigde van de Hotelveremgn: Bouke Weber. Na het formele gedeelte word minisymposium gehouden ove mogelijkheden en kansen van- keting en boeken via interneten vermogen van de Texelse logies* strekkers om die kansen ten vol* benutten. Spreker is HedwigW sing, algemeen directeur van t Relais. Na de vergadering is er? genheid de scheidend voorzit?? hand te drukken. De verga# begint om 19.30 uur W, Df

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 2