TIME Ot/1 Menner Hans Boom wint Jaap de Graafbokaal Aartsrivaal ZAP geen partij voor Mareis Friend fietst voor goed doel TEXELSE 6 COURANT ^AT/e 60^ Hans Boom met zijn aanspanning op weg naar de overwinning bij de Jaap de Graafbokaal. Foto c Een glansrijke overwinning voor paardenmenner Hans Boom, die zondag in manege Akenburg de Jaap de Graafbokaal heeft gewonnen. De koetsier sloot de serie van zeven behendigheids- en vaardigheidswedstrijden af met een prima dressuur en een fout loze vaardigheidsproef. Tweede werd titelverdediger Piet Beers, gevolgd door Frans Bakker. De winterserie van de menvereni ging Tussen Wad en Duin werd zon dag in de buitenlucht bij zomerse temperaturen afgesloten. Op het grasveld werden door een kleine 25 aanspanningen het dressuur- en vaardigheidsproef uitgevoerd, waarvoor een parcours was uitge zet. Het deelnemersveld was divers. Koetsiers met grote paarden, maar bijvoorbeeld ook Jan Schaap wiens wagen werd voortgetrokken door twee kleine Shetlanders. Hoewel rijden op een groter parcours in de buiten anders kan uitpakken dat de ritten die men binnen gewend was, kwam de winst van Hans Boom (enkelspan) niet als een grote ver rassing. Tijdens de voorgaande series was Boom al buitengewoon op dreef. Hij bouwde een voor sprong op van zes punten op zijn grootste opponent Piet Beers, die met tweespan rijdt. Theoretische kanshebber was ook Frans Bakker. Beiden slaagden er zondag niet in de vaardigheidsproef foutloos af te leggen en liepen strafpunten op doordat er balletjes van de pion nen gingen. Niet snel, maar wel foutloos, volbracht Boom het par cours. Met 304,5 punten eindigde hij als eerste, aanzienlijk minder dan de 316 van Piet Beers en de 321 van Frans Bakker. Jan Schaap en de jongste deelnemer Maudy Witte eindigden met 324 punten op een gedeelde vierde plaats. Boom won ook de dagprijs. Beers, Witte en Bakker eindigden op een gedeelde tweede plaats. Jurylid Valkema had na afloop nog een paar nuttige tips voor de menners. Het hippische evenement kende één incident. Dat ontstond toen deelneemster Natascha Garritsen in een rijtuig wilde stappen, waarbij de koets kantelde en ze zich blesseer de. Het liet zich aanvankelijk ern stig aanzien, maar in het ziekenhuis bleek volgens de organisatie dat het blessureleed beperkt was gebleven tot enkele verrekte kniebanden. In de namiddag bleek ze alweer vol doende fit om de prijsuitreiking bij te wonen. Nuttige zege voor dames Tevoko Het eerste damesteam van vol leybalvereniging Tevoko behaal de zaterdag in Ons Genoegen een belangrijke overwinning (4-0) op Omniworld uit Almere. In een goed gespeelde wedstrijd, met opvallend veel scherpe services, werd Tevoko nauwelijks bedreigd door Omniworld, dat al is gede gradeerd. Een door afwezigheid en blessures onvolledig Tevoko begon gecon centreerd aan de wedstrijd. De blokkering was onder aanvoering van Celine de Graaf dicht en in de verdediging werd goed gepasst. Dit gaf spelverdeler Connie Joling de mogelijkheid de blokkering van Omniworld te misleiden en de aan vallers vrij in stelling te brengen. Een scherpe opslagserie van Monique Leijstra sloeg een gat, dat Tevoko tot het einde wist vast te hou den (25-16). De tweede set toonde hetzelfde spelbeeld, met goede bloks van Joannie Schaapman. Een terugval werd goed opgevangen door harde opslagen van Gea van Gijssel. Slimme balletjes van Gertha Wessels, afgewisseld met de kei harde smashes van Ivette de Ruy- ter, ontregelden de verdediging van Omniworld, dat ook moreel geknakt de wedstrijd plichtmatig uitspeelde (25-17, 25-17, 25-18). De vijf winstpunten zijn voor Tevoko van belang om de negende plaats te behalen. Door verrassende winst van concurrent Croonenburg tegen de nummer drie US, ligt de strijd nog geheel open. ZDH kan Succes een uur bijbenen Op een hobbelig en bloedheet veld in Hippolytushoef heeft ZDH de moeilijke uitwedstrijd tegen Succes zondag met 4-0 verloren. De Hoornders konden de Wierin- ger gastheren aanvankelijk aardig partij geven en mochten een uur lang hopen op een goed resultaat, maar waren uiteindelijk nog blij dat de nederlaag niet groter was uitgevallen. ZDH, dat zich moest zien te herstel len van het grote verlies (8-0) tegen koploper Sint Boys, miste opnieuw een flink aantal spelers, onder wie vaste krachten Jan-Willem Bakker, Niels Dekker en Ruud Hof. Geluk kig voor trainer Jan den IJzerman was Peter Eelman weer hersteld van een liesblessure. Hij kreeg als voorstopper de taak de gevaarlijke spits van Succes uit te schakelen. Ondanks de vrij kansloze nederlaag speelde Eelman een verdienstelijke wedstrijd. De Hoornders speelden een heel redelijke eerste helft, al kwamen ze met veel verder dan het versto ren van de aanvallen van Succes. Omdat ook de thuisclub in een vrij laag tempo speelde, waren kansen schaars en viel er voor de toe schouwers weinig te beleven. Dat was mede te wijten aan het harde en hobbelige veld en het warme weer. Om oververhitting te voorko men onderbrak de scheidsrechter zowel de eerste als de tweede helft halverwege om de spelers wat water te laten drinken. Vlak na de eerste onderbreking nam Succes een voor sprong, nadat ZDH slordig balverlies had geleden en de verdediging van de Hoornders niet bij machte was de snelle centrale middenvelder van de thuisclub af te stoppen. Na. de thee startte ZDH als herbo ren. De ploeg kreeg twee uitste kende kansen de stand gelijk te trekken. Eerst had Jelmer Bomas na een verre uittrap van Chris Stolk en een lange ren over zestig meter net te weinig kracht om de bal langs de keeper van Succes te schuiven. Even later soleerde Mike de Bruijn knap tot bij de rand van het straf schopgebied, maar schoot hij ver over. Na een uur spelen paste Den IJzer man zijn enige mogelijkheid om te wisselen toe en kwam Sjoerd Oos terhof in de ploeg voor de niet helemaal fitte Jord Hilstra. Het was de honderdste keer dat Oosterhof voor ZDH speelde. Helaas voor hem kreeg zijn jubileum weinig glans. Hij stond net in het veld, toen ver dediger Ronald Biesboer te zacht op keeper Stolk terugspeelde. Een tegenstander onderschepte de bal en had daarna een met te mis sen kans (2-0). Toen Succes even later uit een snelle counter voor de derde keer scoorde, was de wed strijd beslist en moest ZDH vrezen voor een zware nederlaag. De voor uitzichten werden er niet beter op toen Peter Eelman na een botsing duizelig van het veld moest. Geluk kig voor de Hoornders keerde hij na een paar minuten terug en was Suc ces zo vriendelijk in de tussentijd niet te scoren. Toch had ZDH het in het laatste gedeelte erg moeilijk. Het was vooral aan de sterk keepende Stolk te danken dat meer tegendoel punten lange tijd uitbleven. Pas in de slotminuut werd het 4-0. Protes ten dat een overtreding op ZDH-ver- dediger Enk Wuis aan het doelpunt vooraf was gegaan, vonden geen gehoor bij de scheidsrechter. Komende zondag speelt ZDH z'n laatste thuiswedstnjd. Tegenstander is dan WMC, dat zondag na negen overwinningen op rij eindelijk weer eens verloor. Molenkoog opent deuren Zwembad Molenkoog start vrij dag 27 april met het nieuwe sei zoen. Omdat 2007 het jaar van de dolfijn is, staat de opening in het teken van dolfijnen, ledereen mag met zijn of haar dolfijn komen zwemmen en zwemmers kunnen zich ook als dolfijn verkleden. Daarnaast worden er dolfijnspel letjes gehouden. Naast zwemlessen voor kinderen en volwassenen en aquajoggen, worden dit jaar weer het kampioen schap bommetje en watertrappelen gehouden en worden in de school vakanties snorkelen, popduiken en waterpolo aangeboden. Opgeven voor zwemlessen (voor kinderen vanaf vijf jaar) kan op donderdag 19 en vrijdag 20 april tussen 9.00 uur en 16.00 uur. Tijdens deze dagen kan nog niet worden betaald. De zwemlessen starten op maandag 7 mei. Kinderen kunnen hun vorderin gen volgen via internet. De voorverkoop van de abonne menten begint op donderdag 26 april en duurt tot en met zondag 6 mei. Na 7 mei moet het volle tarief worden betaald. Meer informatie is te vinden op website www. molenk oog.nl. Sverre Eschweiler heeft bij zwem wedstrijden in Den Helder een der de startbewijs veroverd voor de Nederlandse jeugdkampioenschap pen, die binnenkort in Eindhoven worden gehouden. Hij voltooide de 50 meter vrije slag in een nieuw per soonlijk record van 0.26.36 minuten en won daarmee de tweede prijs. De jeugdige Texelaar mag op de nationale kampioenschappen in zijn leeftijdscategorie uitkomen op de 50, 100 en 200 meter vrije slag. Eschweiler was in Den Helder op dreef. Op de 200 meter vlinderslag verbeterde hij zijn persoonlijk record zelfs met bijna dertig seconden. Het staat nu op 2.40.30. Op het estafettenummer 4 x 100 meter vrije slag was hij de slotzwemmer voor zijn vereniging, Hoorn-Aurik. Aan de driekamp deden ook Noordkop- Zeemacht uit Den Helder en SG Zaandstad mee. Ferry van der Vis wint wielerrit Na twee trainingswedstrijden werd dinsdagavond de eerste wedstrijd voor de zomercompeti tie van de wielervereniging verre den. Ferry van der Vis toonde zich op de baan in Den Burg na een spannende eindsprint de snelste bij de senioren. De senioren gingen rustig van start, waardoor het peloton lang bij elkaar bleef. Uitlooppogingen in de eerste wedstrijdhelft van met name Gauke van Lingen en Thomas Boom wer den door de andere renners teniet gedaan. Ook in het tweede gedeelte wist niemand een voorsprong te nemen. Wél werd het tempo in de laatste vijf ronden hoog opgevoerd, zodat een breuk in het peloton ont stond. In het voorste deel trok Jordy Vinke de sprint aan voor Ferry van der Vis, die dit voorbereidende werk vakkundig afmaakte. Veteranen Otto Goënga en Theo Boom eindigden op de tweede en derde plaats. De jeugdwedstrijd werd gewonnen door Youp Wehnes. In de eindsprint verwees hij Mariëlle Blauw weder om naar de tweede plaats. Jorik Bot legde beslag op de derde plaats. Uitslagen: Senioren - 1.Ferry van der Vis; 2 Otto Goën ga: 3 Theo Boom; 4.Erwin Goénga; 5.Jordy Vinke; 6 Klaas Uitgeest. 7.Sil Brouwer; 8.Gau- ke van Lingen; 9.Menno Goënga; 10.Thomas Boom; 11.John Daalder; 12.Mark Huisman, 13.Demse Betsema. 14.Sverre Eschweiler; 15.Erwin de Ridder; 16.Rick Konijn; 17.Ralph van den Brink. Jeugd - l.Youp Wehnes; 2.Mariëlle Blauw; 3.Jorik Bot: 4.Esmee Betsema; 5.Jelmer Bot: 6 Simone Blauw; 7.Demse de Ridder; 8Joey Mets Fittest GALM Voor mensen uit de buitendorpen die deelnemen aan het GALM-pro- ject van Sportservice Texel wordt zaterdag 21 april voor de tweede keer een fittest gehouden. Deze vindt plaats in sporthal Ons Genoe gen in Den Burg en begint om 9.00 uur. De test is de afsluiting van het anderhalf jaar durende project, dat als doel heeft mensen in de leeftijd van 55 tot 65 jaar actief te laten worden. Ook mensen uit Den Burg. die nog geen of maar één fittest hebben gedaan, kunnen deelnemen. Voor meer informatie en aanmeldingen, tel. 322815, e-mail sportservicetexel@texel.com. G-team verspeelt kansen op titel De G-voetballers van Texel'94 heb ben zaterdag in IJmuiden een klein (3-2) maar cruciaal verlies gele den tegen koploper Waterloo. De Texelaars verspeelden daarmee hun laatste kans op het kampioen schap. De wedstrijd tegen Waterloo was een belangrijke. De tegenstander had zes van de zeven wedstrijden gewon nen en één keer remise gespeeld. Texel'94, dat één keer minder in actie kwam, speelde één keer gelijk en verloor eenmaal. Alleen een overwin ning had de Texelaars dus geholpen serieuze titelkansen te behouden. Helaas voor hen konden ze niet de sterkste selectie op de been bren gen en ontbraken Peter Breuer en Raymond Molanus. Het initiatief lag in de beginfase bij Texel'94, dat uit stekende kansen kreeg de score te openen. Met name Paul Bakker was enkele malen dicht bij een doelpunt. Gebrand om de laatste wedstrijd van het seizoen thuis te winnen gingen de spelers van basketbalvereniging De Mareis zaterdag voortvarend van start. Vanaf de sprongbal zetten de Mareis druk op de tegenstander, en met succes. Vrije schotkansen wer den makkelijk gecreëerd en ook de afstandschoten vielen goed. Bij rust stond het 29-13 in het voordeel van de thuisploeg. Na rust mochten de jonge spelers het afmaken. Vooral Douwe Vonk maakte een sterke indruk en zijn inspanningen wer den beloond met twee loepzuivere afstandschoten. Ook had de tegen stander geen goed antwoord op het felle verdedigingswerk van Sebasti- aan Gremmen en Wesley Bosma, die met veel loopwerk de aanvallers van ZAP tot wanhoop dreven De in de eerste helft opgebouwde voor- Homan en Rip winnen foursomes Wil Homan en Solveig Rip hebben tijdens de clubkampioenschappen van de golfclub de mixed four somes gewonnen. Onder ideale omstandigheden en met weinig wind namen 26 koppels aan dit evene ment deel. Homan en Rip speelden de baan precies op hun handicap (72 slagen), wat aan het begin van het seizoen een knappe prestatie is. Bij mixed foursome slaan de spelers om beurten af. waarna om en om verder wordt gespeeld. De tweede plaats was voor Jan Bloem en Ingrid Koorn (74 slagen). Goe de derde werden Arthur en Jose- fine van Schendel (75). De longest drives werden geslagen door Piet Schuijl uit De Koog en Karin Koorn, de neary's door Arthur van Schen del en Ingrid Koorn. Homan neemt met een team deel aan de seniorencompetitie van de Nederlandse Golf Federatie. Door zowel in Leeuwarden als in Den Helder met een ruime voorsprong te winnen, staat dit team eerste in de competitie. VAKANTIES VOOR LICHAMELIJK GEHANDICAPTE MENSEN Nikadel 21 1796 BP De Koog Tel. 32 70 25 Rabobank 36.25.73.360 Programma zaalvoetbal Woensdag 18 april: 17.10 Klif D1-SVO D1 Klif 17.50 ZDH C1-Koog C2 vPutten 18.30 Krim C1-Sportsh. C1 vPutten 19.20 Klif dames Klif (d) 20.10 Koog 2-Krim 4 Vonk 21.00 Mantje 3-Texel 3 vBeek 21.50 Krim 5-Klif 4 vBeek Zaaldienst: SVO Donderdag 19 april: 18.15 RAB D3-Klif D2 D RAB 19.00 Sportshop 2-RAB 5 Arnout 19.50 RAB 4-Koog 1 Arnout 20.40 Klif 5-Klif 6 Vonk 21.30 Klif 2-Klif 3 Vonk Zaaldienst: SVO Vrijdag 20 april: 17.50 Mantje E1-Sportsh.E1 Mantje 18.30 SVO 4-Texel 5 Bakker 19.20 Krim 3-Mantje 1 Arnout 20.10 Texel 2-SVO 1 Kikkert 21.00 RAB 1-Sportshop 1 Vonk 21.50 SVO 2-RAB 2 vBeek Zaaldienst: Klif Uitslagen: Week 33 - Hoofdklasse: Knm 2-Krim 3 5-7, RAB 1-RAB 2 9-3, SVO 2-Klif 1 4-12, Mantje 1-Texel 2 14-3. Eerste klasse: Mantje 3-RAB 3 5-5, RAB 5-RAB 4 5-2, Koog 1-Klif 3 6-5, SVO 3- Krim 4 3-7. Tweede klasse: Klif 6-SVO 4 7-7, Klif 7-Koog 3 6-8. Texel 5-Krim 5 9-6, Texel 6-Texel 7 13-1. C-jeugd: Krim C1-Krim C3 2-3. D-jeugd: SVO D2-RAB D1 0-12, Krim D1-RAB D2 1-12, Klif D2-Klit D1 2-5. E-jeugd: Klif E1-Mantje E1 1-9, SVO E1-ZDH E1 2-3. Week 34 - Texel 1-KSV 1 5-3. Hoofdklasse; Mantje 1-RAB 1 5-4, Krim 3-Klif 1 3-3. Krim 1-Knm 2 5-3. Eerste klasse: RAB 5-RAB 3 3-5, Koog 2-Sportshop 2 3-1. Klif 2-Texel 3 5-1, Klif 3-FtAB 4 13-4. Tweede klasse. Klif 6-Koog 3 4-5, Klif 7-Texel 4 1-12, Klif 4-Texel 5 3-1, SVO 4-Klif 5 8-0. C-jeugd: Krim C3- ZDH C1 9-2, Koog C2-Krim C1 4-5, RAB C1-Krim C2 3-6. Sportshop C2-Koog C1 2-7 D-jeugd: SVO D1-RAB D3 3-1. E-jeugd: ZDH E1 -Sportshop E1 3-4. Bij zijn beste poging stiftte hij de pal over de keeper tegen de paal. Het eerste doelpunt werd echter gemaakt door de rechtsbuiten van Waterloo, die keeper Martijn Verbeeke met een fraai schot kansloos liet. Even daarna scoorde dezelfde speler 2-0. Na rust kreeg Paul Bakker toch loon naar werken, toen hij na een goede pass van Jimmy Ponniah de kee per op het verkeerde been zette en scoorde. Even later kreeg Bakker een niet te missen kans van Ponniah, maar hij presteerde het de bal op een meter afstand over het doel te schie ten Ook bij volgende pogingen had Bakker weinig geluk met zijn schoten. Waterloo profiteerde door in de slot fase voor de derde maal doel te tref fen, nadat keeper Verbeeke overigens al een paar knappe reddingen had verricht. In de laatste minuut werd Mark Stolwijk vlakbij het doel tegen de grond geduwd en kreeg Texel'94 een strafschop, die door Jan Frans Haveman werd benut. Zaterdag spelen de Texelaars thuis tegen KGB, dat derde staat, één plaats onder'Texel'94. sprong werd niet meer uit handen gegeven en na het vierde kwart stond er 51-38 op het scorebord. Deze thuiswedstrijd was de laatste die Chris Schlepers in wedstrijdver band speelde. Zijn negen punten waren een waardig afscheid van vijftien jaar competitie. Tijdens het afsluitende toernooi in Duitsland, dat eind juni wordt gehouden, krijgt zijn vertrek een officieel tintje. Bernie Friend uit Southend in Essex (Engeland) was vorige week twee dagen op het eiland. Het was zijn eerste stop op een zesduizend kilometer lange fiets tocht, die hem de hele Noord zee rond brengt. Halverwege de zomer hoopt hij weer thuis te zijn. Friend (35) maakt de tocht voor het goede doel. Het afgelopen jaar verloor hij zowel zijn moeder als zijn schoonmoeder aan hersentumor. Ook zijn vader overleed op jonge leeftijd. Friend zegde zijn baan als journalist bij de plaatselijke krant op en stapte op de fiets om deze ervaringen te verwerken en met zichzelf in het reine te komen. Het boek dat hij over zijn fietstocht schrijft, gaat dan ook toepasselijk Cycling back to happiness heten (Terugfietsen naar het geluk). Het verschijnt aan het eind van het jaar bij Pen Press. Texel zal er zeker in voorkomen, want nog maar net met zijn tocht begonnen, kreeg Friend al een voorproefje van wat hem te wachten staat. Juist te laat in Den Helder voor de laatste boot, stond hij voor het probleem waar de nacht door te brengen. Contacten met Monique Kool van Stayokay aan de Haffelderweg brachten hem bij het logement van de familie Bethlehem, die vaker mensen van de Vrienden van de Fiets herbergt. Fnend werd diep getroffen door de combinatie van de naam Bethlehem en het feit dat er plaats in de herberg was. Na slechts eén nacht op Texel te heb ben doorgebracht, verliet Friend het eiland, om via de Afsluitdijk naar Harlingen te rijden. Daarvandaan voert zijn tocht hem langs de Friese en Duitse kust door Scandinavië naar Bergen in Noorwegen, waar hij uiterlijk 10 juni moet aankomen. Op die dag vertrekt namelijk de laatste boot van dit jaar naar Shetland. Via deze eilandengroep zakt hij af naar de Orkneys, om langs de Schotse en Engelse kust weer in Essex te eindigen. Hij hoopt de tocht in drie maanden te volbrengen, maar geeft toe geen geoefende fietser te zijn. Hoewel sportjournalist, gespecia liseerd in voetbal, kwam hij vaker niet dan wel binnen de lijnen. De fiets waar hij op rijdt, is hem cadeau gedaan door de plaatselijke fiet senmaker uit Southend, die hem bovendien aan de nodige uitrusting hielp. Met zijn tocht hoop Friend niet alleen zijn geluk te vinden, maar ook geld in te zamelen voor Cancer Research UK. de Engelse zusterorganisatie van het Wilhelminafonds. Sponsors kunnen zich melden op www.justgi- ving.com/northseacycle. Ondanks zijn korte bezoek liet Friend zich lovend uit over het eiland. Hij noemde het eiland goed bewaard gebleven en genoot van een goed glas Skuumkoppe Al moest hij zich, met het oog op de duizenden kilo meters die nog volgen, tot één glas beperken. DINSDAG 17 APRIL 2007 Eschweiler zwemt derde NK-limiet Voetbaluitslagen Zaterdag 14 april: Texel'94 B1-De Koog B1 SEW B1-Texel'94 B2 Texel'94 B3-Den Helder B2 JVC B2-Oosterend B1 o*2 Castricum MB1-Texel'94 MB2 g. Texel'94 MB3-Reiger B. MB2 W'meer C1-Texel'94 C1 Wiron C2-Texel'94 C2 Oosterend C1 -Geel Zwart C1 j ZDH C1-JVC C4 De Koog C1-WGW C2 SRC D1 -Texel'94 D1 Texel'94 D2-VIOS W. D4 7 Sint Boys D1 -Texel'94 D3 3 Texel'94 D4-ZAP D3 Oosterend D1-Geel Zwart D1 Geel Zwart D2-Oosterend D2 Den Helder D3-De Koog D1 Oosterend MD1-Spirit'30 MD1 Waterloo G1 -Texel'94 G1 3 Texelse pupillencompetitie: Roda-Heerenveen De Koog F1-AZ Oosterend F1-SVC F1 De Koog F2-Vitesse De Koog E1 -Liverpool Chelsea-Arsenal Blackburn-Manchester ZDH E1-Oosterend E1 Zondag 15 april: Succes-ZDH Texel'94 2 -Zeevogels 2 Kaagvogels 3-Texel'94 5 Oosterend 2-Succes 6 Geel Zwart 4-Oosterend 3 Petten 3-De Koog 2 De Koog DA1-Oosterend DA1 De Koog DA1 -Oosterend DA1 2 DESS MA1-Texel'94 MA1 Texelse recreatiecompetitie: Texelse Boys-De Koog Oosterend-Texel Texel is kampioen geworden. Voetbalprogrammi Zaterdag 21 april: Texel'94 B2-Always F. B3 131 Callantsoog B1-Texel'94 B3 142 De Koog B1-HCSC B1 1# Oosterend B1 -Succes B2 1; Texel'94 MB1 -Always F. MB1 AFC'34 MB1-Texel'94 MB2 IJ Winkel MB1 -Texel'94 MB3 H Texel'94 C1 -Den Helder C2 li Schagen C2-De Koog C1 li DWOW C1 -Oosterend C1 ZDH C1-JVC C4 12 Texel'94 D1-HCSC D2 Texel'94 D3-JVC D3 Callantsoog D1-Texel'94 D2 WGW D2-Texel'94 D4 Hollandia T D1 -Oosterend D1 Oosterend D2-ZAP D2 llpendam MD1-Oosterend MD11i Texel'94 G1-KGB G1 1U Texelse pupillencompetitie: Heerenveen-AZ Oosterend F1-SVC F1 De Koog F2-Roda Manchester-Oosterend E1 Liverpool-ZDH E1 Fulham-Arsenal Zondag 22 april: Texel'94-Hugo Boys Bergen-De Koog ZDH-WMC Oosterend-Watervogels Texel'94 2-SVW'27 3 Texel'94 4-W'waard 3 Texel'94 5-Oosterend 2 De Koog 2-Oudesluis 2 Oosterend 3-Callantsoog 3 HSV DA1-Texel'94 DA1 Oosterend DA1 -ZAP DA1 DWOW DA1-De Koog DA1 Texelse recreatiecompetitie: Oosterend-Texelse Boys De Koog-Texel Turnsters in actii in Heerhugowaari 'Me zwe ciël Turnster Celine Veenstra zaterdag de enige Texelse nemer aan de rayonwedstrijd Schagen die met een prijs i huis ging. Zij behaalde met totaalscore van 33.300 een de:, plaats in de derde van vijf we strijden. In de nieuwe sporthal Waardegof Heerhugowaard beet Elma van5 deren 's morgens de spits af. Ziji net buiten de prijzen Hanna werd zevende, Lotte Duvekotel'3 Cindy de Ridder eindigde op twaalfde plaats. Yet van de Vfö behaalde met een goede in de vierde wedstrijd het hc aantal punten van de Texelse nemers. Desondanks viel zij buiten de prijzen. Miram Ba-' en Emma Veeger eindigden op zevende plaats, Naomi van Hotrt werd vijftiende. Uitslagen: Celine Veenstra (achtereenvolgens sf* brug ongelijk, balk. vloer, totaal) 8 *550 5* 8 150, 8.450. 33.300: Hanna Gaa« 7.050. 7.100, 7.900, 29.750, Lotte M 7.300, 7 250, 7.150. 7.0, 28 700; CW Ridder 7.400, 6.750. 7.750, 6.550, Yet van de Water 9.550, 9.050, 7.100.® 33.550; Miram Bakker 9.450, 8.850, W 7,650 33.850; Naomie van Houten?® 8.350, 6.150, 5.550, 29.700; Emma V» 8.000, 7.650, 8.600, 7.700, 31.950. jongeren centrut

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 6