Texelaartje TEXELSE j COURANT Chipz, Flair, Belle Perez en Sharon op TESO-feest Dierenwinkel in andere handen Bedrijvig heid lij Keukencentrum Texel Drukke dagen voor Lucie Familieberichten - fiïïïMm chef-kok A J VRIJDAG 20 APRIL 2007 HELP EEN PAPOEA NAAR SCHOOL! }e nieuwe eigenaar Diana Barhorst (rechts) year geleden met haar echtgenoot begon. Diana en Nico Barhorst zijn de nieuwe eigenaars van Pet's Place in Den Burg. Ze nemen de die renspeciaalzaak over van Yvonne Twijnstra en Frans van Westen- brugge, die het bedrijf precies tien jaar geleden hebben geopend. Twijnstra en Van Westenbrugge heb ben al enige tijd hun draai gevonden in het restaurant en de bar van appartementencomplex Bosch en Zee bij De Koog. Yvonne: 'Ik ben opgegroeid in de detailhandel, maar nu ik een half jaar in de horeca heb gewerkt, bevalt me dat erg goed. Gewoon leuk om wat anders te doen.' Opvolger Diana Barhorst, die de dierenzaak gaat runnen, zegt I 'per ongeluk' in het werk te zijn gerold. 'Frans en Yvonne hadden het door allerlei omstandigheden vong jaar erg druk in het restaurant en toen hebben ze mij gevraagd of ik in de winkel wilde helpen. Het beviel eigenlijk zo goed dat ik ben gebleven.' Toen ze haar bazin liet weten het wel leuk te vinden als de dierenwinkel 'haar eigen zaak zou zijn', gingen de overnamegesprek- ken snel van start. Helemaal alleen hoeft de nieuwe eigenaresse het niet te doen, ook echtgenoot Nico en dochters Leone en Thamayka steken de handen uit de mouwen. De zaak blijft in grote lijnen hetzelf de, op de eerste verdieping ziet de onderneemster nog wel wat extra mogelijkheden. Chipz, Sharon, Flair en Belle Perez zijn de topattracties tijdens het openluchtconcert dat op zater dag 18 augustus wordt gehouden ter gelegenheid van het honderd jarig bestaan van TESO. De optre dens worden gehouden op het haventerrein in Oudeschild. Een feestavond voor jong en oud die we nooit meer zullen vergeten, beloofde Ruud Boom, voorzitter van het comité dat de festiviteiten orga niseert die in de week van dinsdag 14 tot dinsdag 21 augustus worden gehouden. Hoogtepunt wordt het openluchtconcert, waarvoor spon sor TESO en het comité kosten noch moeite hebben gespaard. Het spits wordt om 20.00 uur afgebeten door Chipz, de groep die vooral onder de jeugd grote populariteit geniet. Daarna is het de beurt aan de Noordhollandse formatie Flair, met zanger Kees Klaassen. Sharon Kips raakte bekend als winnaar van het programma X-Factor. Belle Perez en haar dertien man sterke forma tie beloven swingende latinomuziek en een wervelende lichtshow. De avond, die gratis toegankelijk is, wordt gepresenteerd door Marco van Sambeek. Tussen de optredens door zijn er laser- en C02-shows. Blikvanger tijdens de hele feestweek is de oude stoomsleepboot Holland, waarmee dagelijks tochten worden gevaren van en naar Den Helder en waarvoor de WV dagarrange menten verkoopt. Woensdag 15 augustus wordt het feestplein rond het Stoombootkoffiehuis geopend en dagelijks zijn er wisselende activiteiten. De woensdag staat in het teken van TESO, donderdag 16 augustgs is er een presentatie van andere Texelse bedrijven en instellingen die jubileren, vrijdag 17 augustus is er een dorpendag met een dorp-tegen-dorp spel. Zaterdag 18 augustus wordt het Havenvistijn gehouden, met 's avonds het open luchtconcert; Zondag 19 augustus is de Lams- vleesdag, maandag 20 augustus heeft als thema Maritiem, Onder zoek en Milieu en dinsdag 21 augustus is er een echt-Texelse productenmarkt. De organisatie heeft'nog diverse verrassingen in petto, waarover later meer. Maricoweg 6 - Den Burg - tel. 31 24 47 Dartlegende op jubileumfeest Niemand minder dan Bobby Geor ge uit Engeland komt naar het eiland om samen met de Texelse darters het 25-jarig jubileum van de Texelse Dart Organisatie te vieren. Hij geeft een demonstra tie en zal zich meten met enkele plaatselijke toppers. Bobby George is al 35 jaar een toonaangevende speler in het inter nationale circuit. Hij bereikte twee maal de finale van de Embassey, de officieuze wereldkampioenschap pen. Eenmaal speelde hij daarin met een gebroken rug. De laatste tijd kan George zich niet altijd meer plaatsen voor de hoofdtoernooien, maar hij blijft voor de topspelers lastig om te verslaan. Het feest wordt op 28 april gehou den in het restaurant van hotel De Pelikaan en begint om 19.30 uur. De organisatie heeft de Texel se band Poundcake uitgenodigd tot in de kleine uurtjes muziek te maken. Leden van de Texelse Dart Organisatie hebben samen met hun partner gratis toegang. Dat geldt ook voor darters die in het verle den hebben meegespeeld. Andere belangstellenden betalen €5,-. In verband met de catering is tijdige opgave via e-mail dubbel7@tessel. nl noodzakelijk. JsJcholieren web-log*^\ Lucie Dijksterhuis, de stagiaire van de redactie die deze weken het scholie- renweblog bijhoudt, heeft een paar drukke dagen achter de rug. Door de redacteuren van deze krant op sleeptouw genomen, bezocht ze de persbijeenkomst van het college, het gesprek tussen scholieren van de OSG en Bureau Witpaard, de Vrije School en de zitting van de commis sie bezwaarschnften. Ze doet ver slag van haar ervan ngen op www. texelsescholieren.web-log.nl. Wat haar opvalt, is dat vaak moeilijke woorden worden gebruikt. 'Als je het nu al ingewikkeld vindt klinken, had je er niet bij moeten zitten, want het was nog veel lastiger. Je was een halfuur bezig met het uitpuzzelen wat nou dat ene woord (ruimtewinstproject, red.) betekende. Nico Kikkert, die ik de dag ervoor ook al ontmoet had voor een ander project en die zo vnendelijk was uit te leggen wat hij nou gezegd texelsescholieren.web-log.nl had, is wethouder bij de gemeente. Tijdens de hoorzitting werden er weer moeilijke termen gebruikt, waar door je in eerste instantie totaal geen idee had waar ze het over hadden. Ik had ook dit keer geluk, want Stiana had er al eerder een ander stukje over geschreven. Dat stuk kon ik doorle zen en gemakkelijk zelf mijn verslag maken.'Ook volgende week is Lucie nog gast van de redactie. Wie haar aan het werk wil zien, kan foto's vin den op www.texelsescholieren.web- log.nl. Mensen die zelf gedurende een periode willen bloggen, kunnen contact opnemen via e-mailadres redactie@texeIsecourant.nl of een reactie achterlaten op de site. Symposium over nationaal park In verband met het vijfjarig bestaan van het nationaal park Duinen van Texel wordt vrijdag 27 april een symposium gehouden over very important plants and animals (VIP's). Daarbij worden de groenk- nolorchis, de schorzijdebij, de rug- streeppad, de velduil en de noordse woelmuis in het zonnetje gezet. Verder wordt door deskundigen inge gaan op het belang dat het nationaal park heeft voor planten en dieren. Na afloop van de lezingen wordt een paneldiscussie gehouden met betrek king tot het beheer van het nationaal park. Het symposium duurt van 14.00 tot 17.15 uur. bezoekers kunnen zich opgeven bij Maria Mulder (tel. 317458, e-mail m.mulder@ivn.nl Ook in de meivakantie worden spe ciale activiteiten ontplooid. Op 1 en 2 mei worden van 14.00 tot 16.00 uur VIP-excursies gehouden. Opgeven kan bij Ecomare, tel. 317741. Op 3 mei wordt op het Turfveld een doe- en kijkmarkt gehouden met als thema VIP's. Bedroefd zijn we na het overlijden van onze broer en zwager Martien Witte Annie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies Je bent weggevlogen met dè wind, A-« ons lief lief klein kind. Je kijkt nu als een sterretje op ons maar het verlies doet zo zeer Wet het grote verlies en gemis van ons lieve kleine prinsesje JASMIN moeten wij alleen verder. Maar via deze, weg willen wij iedereen bedanken die ons in deze moeilijke tijd gesteund heeft met telefoontjes, kaarten, brieven, bezoekjes en bloemen. Yusuf en Annette Veel mooie herinneringen verzachten de smart Voorgoed uit ons midden voor altijd in ons hart Vüur uw blijken van belangstelling en medeleven die- wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma MIEN KILJAN-DE GROEN 2eggen wij u hartelijk dank. Kinderen, Klein- en achterkleinkinderen Texel, april 2007 Langs deze weg zeggen wij u hartelijk dank voor uw medeleven en de vele kaarten na het overlijden van onze zoon DICK V.D. GRACHT Fam. P. v.d. Gracht DeCocksdorp, 20 april 2007 Mede namens mijn wouw wil ik iedereen be danken voor de belang- stelling, het medeleven, de vele kaarten en beste wensen bij mijn verblijf in net ziekenhuis en bij mijn 'huiskomst. Het was geweldig! Piet Bakker Oosterend Het was geweldig! Hartelijk dank voor de bloemen, voor de cadeaus, maar vooral voor de belangstelling! Pleun Timmer- van Tatenhove Texelaartjes INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €5,25 tot en met 3 regels. Per regel meer: €1,75 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €12,50,- excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden. Onafhankelijk Herbalife distributeur - tel. 310690 natuurpraktijkoshin.nl. Vooral lekker genieten! Restaurant Tessels Kwar tier, tel. 322214. Bieden op een Norma Timeless boxspring van Bosma Woninginrichting? Dat is slapend rijk worden via www.texelseveiling- courant.nl Question Plaza te Den Burg Zaterdag 21 april: Folk on the Island - Co- chon Bleu. Zaal open 20.00 uur, €11entree. Zaterdag 28 april: '70/'80's met de Polderman Brothers, zaal open 22.00 uur, gratis en tree. www.questionplaza. nl Kinderfuif, een echt doe feest. 1uur bowlen met lichte ballen en slurfen in de goot. Daarna patat, kroket, glas fris en een ijsje toe. €5,- p.p. Bowling de Koogel. tel. 0222-317672. Voor reparatie leren jas sen of nieuwe voering naar Schoenmakerij Van Osch. Open van 08.00 - 12.30 uur. Zaterdags ge sloten. Tel. 313901. Als dochter samen met je moeder naar schoon heidssalon Intense voor een arrangement? Dat is nog eens een goed idee voor moederdag! Bied mee op www.texelsevei- lingcourant.nl Altijd leuk: Oudhollandse spelletjes. Ook in combi natie met diner, barbecue of lunch. Restaurant Bos en Duin, tel. 315541. De Koog-Texel Feest bv. Evenementen, single party, verjaardag, bruiloft, beurs, enz. van 10 tot 1000 personen. Info: 0222- 327303 of 06-22929048. sjanstexel@hotmail.com. Een schitterende pro fessionele HP Compaq Business notebook van MHIT-Automatisering. Nu met een Iflinke korting te koop via www.texelse- veilingcourant.nl. Profi teer er van! Een vermoeid en gespan nen lijf? Bij BodyCare Texel kun je terecht voor een kuur voor het gehele lichaam! Bied mee op www.texelseveilingcou- rant.nl Gratis entree Kinder Speelparadijs. Tot ziens op De Krim! Nu ook dagelijks het laat ste nieuws op www.texel- secourant.nl Vrouw zoekt zelfst. woon ruimte met 1 of 2 sl. ka mers. 06 12647553. Wij zijn op zoek naar een vakantie-/weekend- kracht. 't Turfveld, tel. 06 20740793. Fashion Store Texel. Stoe re herenshorts Wever straat 45. Als dochter samen met je moeder naar schoon heidssalon Intense voor een arrangement? Dat is nog eens een goed idee voor moederdag! Bied mee op www.texelsevei- lingcourant.nl De Earth-collectie is weer binnen! Natuurlijke vezels, linnen, katoen en zijde. Zéér betaalbaar en beeld schoon. De Kust, Wever straat 14, Den Burg. Een vermoeid en gespan nen lijf? Bij BodyCare Texel kun je terecht voor een kuur voor het gehele lichaam! Bied mee op www.texelseveilingcou- rant.nl Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel. 327707. De Earth-collectie is weer binnen! Natuurlijke vezels, linnen, katoen en zijde. Zéér betaalbaar en beeld schoon. De Kust, Wever straat 14, Den Burg. Een schitterende pro fessionele HP Compaq Business notebook van MHIT-Automatisering. Nu met een flinke korting te koop via www.texelse- veilingcourant.nl. Profi teer er van! Tegelzetbedrijf Tema- tex voor al uw tegels, tegelwerk en advies. Pe ter Witte, 311242. www. tematex.nl Juttersmaal incl. 1uur bowlen €17,50 p.p. Info Reserveren: 0222-390112. Tot ziens op De Krim! Je weet dat je goed zit met Bremer achter je! Assurantiekantoor Bre mer, Oosterend. tel. 0222- 318221 Cursus digitale fotogra fie. Foto's bewerken en verzenden bij u thuis op uw eigen pc. Daan Koop man, 310973 Altijd al een mooi Zwitsers Edox horloge willen heb ben? Profiteer nu van de aanbieding van Leijdek- kers Juwelier op www. texelseveilingcourant.nl Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommel- rem en 4 versn., zeer gun stig geprijsd. Verhuurbe drijf Kikkert, Badweg 19, De Koog. telefoon 0222- 317215. De Earth-collectie is weer binnen! Natuurlijke vezels, linnen, katoen en zijde Zéér betaalbaar en beeld schoon. De Kust, Wever straat 14, Den Burg. Permanente Make Up Wenkbrauwen, FullLips of Eyeliner 315206. www. bodycaretexel.nl. Nieuws van Texel? Nu dagelijks nieuws op www. texelsecourant.nl Grote sortering audio/ video/ witgoed en klein huishuodelijk bij Stiehl De Waal -311 777 - De Voor deligste Prijs en de Beste Service! De Tegelmeester voor al uw badkamers, plavuizen vloeren, keukens, afwerk- vloeren en levering tegels. Tel. 321815/321266. Baby geboren? Huur een ooievaar voor in de tuin voor €1,25 per dag (€12,50 borg) bij Langeveld de Rooy. Spinbaan 6, tel 362600. Vanaf 1991 zijn wij al ver kooppunt voor uw borst- protheses. Voor info Nora 315206 of www.bodyca- retexel.nl. Bloemendagen De Boet? Zaterdag 28 april, €15,50 p.p. Bel 315555 of kijk op www.texeltours.nl De Earth-collectie is weer binnen! Natuurlijke vezels, linnen, katoen en zijde. Zéér betaalbaar en beeld schoon De Kust, Wever straat 14, Den Burg. Gezellig en voordelig lek ker eten en uur bowlen? Kijk naar de aanbieding van De Krim/ Wadden hoeve Texel op www. texelseveilingcourant.nl Cocky's Kapsalon is maandags gesloten Verder kunt u vijf dagen per week zonder afspraak terecht. De Koog, tel. 317575. Maaicontracten voor groot of klem, bij De Rijcke Tuinen moet je zijn. Tel 06- 25164777/321300. Teva, Lizzard, Keen, Ecco. Sandalen voor dames, heren en kinderen. Mantje Lifestyle Stores. Voor vakkundige hulp bij satelliet of antennesy steem. Voordeelland Ou deschild, 322398. Auto Service Centrum Maricoweg 3, tel. 315588. Grasmaaien voor het sei zoen. De Rijcke Tuinen kan het doen. Tel. 06- 25164777/321300. Open huis 20, 21 en 22 april. Vrijdagavond van 19.30-21.00 uur. Za/zo 10.00-12.00 uur en 14.00- 17.30 uur. Méér info op Danslaboratorium.nl Reparatie van alle bruin goed- en witgoedappa raten in eigen technische dienst. Voordeelland Ou deschild, 322398. De Tuunderie voor uw Persoonlijk tuinadvies! Ik verzorg tuinontwerp, -aan leg en -onderhoud, diverse workshops en bloemwerk op bestelling. Jolanda Per soon, 06-21842638, www. DeTuunderie.Texel.com Altijd al een mooi Zwitsers Edox horloge willen heb ben? Profiteer nu van de aanbieding van Leijdek- kers Juwelier op www. texelseveilingcourant.nl Gezellig en voordelig lek ker eten en uur bowlen? Kijk naar de aanbieding van De Krim/ Wadden hoeve Texel op www. texelseveilingcourant.nl Bowling De Koogel - het adres voor een gezellig avondje uit! Tel. 0222- 317672 Bowlen en uit eten gaan prima samen! Bowling De Koogel en Restaurant 't Pruttelhuus voor uw com pleet verzorgde avond. Tel. 0222-317586. Libelle Zomerweek Donderdag 10 mei. Prijs €32.50 p.p. incl. entree, bus en boot. info, bel 315555 of kijk op www. texeltours.nl Bieden op een Norma Timeless boxspring van Bosma Woninginrichting? Dat is slapend rijk worden via www.texelseveiling- courant.nl Hairstyling Talou werkt op afspraak, di. t/m zat. Tel. 320473. Echtpaar zoekt woon ruimte. Tel. 0222- 327881. Snelle, vakkundig en voor al betrouwbare reparatie, alleen bij TCA, Maricoweg 37a. Handig! Zo'n professione le Kranzle Hogedrukrei- niger van Govers. Kijk op www.texelseveilingcou- rant.nl en profiteer van de korting! Vakkundige renovatie van uw houten vloer? Zie onze site voor een aantal resultaten www.houten- vloerentexel.nl Nieuwe kans voor twee dehands. Kringloop Effe Kieke Schilderweg 253. Oudeschild. Tel. 321113 of 06-53898264 Ook voor een fraaie én de gelijke schuur, schutting of poort: Timmerman Piet Laan, tel. 322100 Wasmachines, drogers, koken, vriezen. Alles uit voorraad leverbaar. Voor deelland Oudeschild. 322398. 21 april vanaf 2 uur gra tis probeerlessen muziek, dans, theater en beeldend op de Muziek- en Dans school. Liesbeth Roeper uit vaartverzorging. tel 310952. Dag en nacht be reikbaar. www.aardeenhe- mel.nl Donnay Nieuwe collectie polo's, T-shirts. sweaters en broeken. Mantje Life style Stores. Bowlen en steengrillen gaan prima samen Bow ling de Koogel, tel. 0222- 317586 Boetiek 'Allerlei' in De Koog heeft de grootste keus in Vero-Moda Ook zondags open. Wij zijn op zoek naar een vakantie-/weekend- kracht. t Turfveld, tel. 06 20740793. Nieuwe PC of laptop. kom eens langs bij TCA, Maricoweg 37a. Fashion Store Texel. Nieu we collectie Completo. Weverstraat 45. Voor koelen/ vriezen/ was sen drogen/ stofzuigen - Stiehl - Laagwaalderweg www.voordeelland.nl voor reparatie Vrouw zoekt zelfst woon ruimte met 1 of 2 sl. ka mers. 06 12647553. April aanbieding Woon- huys Moerbeek. Leren eetkamerstoel 99,-. Ma ricoweg Den Burg www woonhuysmoerbeek.nl Bij Het Open Boek Verha len uit de onderstroom van Jan Bot. introductie prijs voor Texel €19,95. Staat de "vakantie"of luist "het seizoen"voor de deur? Hoe dan ook: kies voor je zelf, kies voor kleur! Bloemendagen De Boet? Zaterdag 28 april, €15,50 p.p. Bel 315555 of kijk op www.texeltours.nl Fashion Store Texel Te gekke nieuwe jurkjes. Weverstraat 45. Kompassen, zakmessen, drinkbekers, zonnebrillen. Mantje Lifestyle Stores. Auto Service Centrum Voor uw totale auto on derhoud. Tel. 315588 T.k.. enkele stacaravans met veranda op 5* va kantiepark De Krim. 3 tot 8 jr. oud. Goed onderhou den. Zeer ruime plaats Vraagprijs v.a. €11.500,-. De caravans mogen ver huurd worden. Tel. 0524- 571916/06-22949515. Reparatie met garantie: tv. audio, video en cd. Rob's Techno Varia. Sluy- scoog 33. tel. 314350 Musto, Helly Hansen Nieuwste collectie zeil en vrijetijdskleding en bootschoenen. Mantje Lifestyle Stores. Hooggeëerd publiek: kom zaterdag kijken en mee doen op de Open Dag van de muziekschool! gevraagd: zelfstandig werkende kok voor uitbreiding van onze keuken. stuur je cv naar: info@desmulpot.nl of bel: 06-13385652 www.voordeelland. nl. Led/ plasma/ stereo/ dvd. Restaurant 't Pruttel huus in De Koog, iedere dag geopend vanaf 16.30 uur. Tel 0222-317586 Heeft de BOB geen zin om te rijden? Geen nood! Bel Taxi Attent, tel. 320020. Deuter rugzakken, heup tasjes, Nordic Walking, drinktasjes. Mantje Life style Stores. Voor uw feestje, groot of klein, moet u in Bowling De Koogel zijn. Tel. 0222- 317672. Donnay. Nieuwe collectie polo's, T-shirts, sweaters en broeken. Mantje Life style Stores. Voor al uw aftimmer- werk/interieurbouw: Timmerman Piet Laan. tel. 322100. Natuursteen Texel. Voor grafmonumenten, onder houd en bijgraveren. Tel. 310168, Mark Pijper Voor al uw schilderwerk binnen en buiten: Schil dersbedrijf Eschweiler. Tel. 315032. Wij repareren alle merken audio/video/witgoed/ sa telliet - Service Center Texel -311 777 Fashion Store Texel. Nieu we collectie Completo. Weverstraat 45. Fashion Store Texel. Te gekke nieuwe jurkjes. Weverstraat 45. Kom morgen om 3 uur schilderen en boetseren op de Muziekschool' De Koopman Koerier. voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. T.k.: enkele stacaravans met veranda op 5" va kantiepark De Krim. 3 tot 8 jr. oud. Goed onderhou den. Zeer ruime plaats. Vraagprijs v.a. €11.500.-. De caravans mogen ver huurd worden. Tel. 0524- 571916/06-22949515. Houtbouw „It Paradys- ke" B.V., Noordbergum Frl. Voor sierlijke autogara ges. tuinhuisjes, schuren, paardenboxen, loodsen enz. Gemaakt uit 32 mm gg vuren geïmpregneerd rabat Alle maten mogelijk, rechtstreeks vanaf de fa briek. Info en folders 0511- 474655. fax 0511-475711. April aanbieding Woon- huys Moerbeek. Leren Relaxfauteuil mettopswing €790,-. Maricoweg Den Burg. www.woonhuys- moerbeek.nl De beste kans op succes! Gelezen in 98% van de Texelse huishoudens Bon opsturen in gesloten enveloppe naar Texelse Courant, advertentieafdeling, Postbus 11 1790 AA Den Burg (als brief frankeren) Bij opgave postbusnummer ook uw privé-adres vermelden Contant geld bijsluiten Brief onder nummer €2,00 extra Inleveren maandag vóór 10.00 uur (TC dinsdag) woensdag vóór 1 ".00 uur (TC vrijdag) Gebruik ook deze bon bij opgave aan de balie. Spinbaan 6, Den Burg (Langeveld de Rooy) Voor informatie: 0222 - 362600 5,25 7,00 8.75 10,50 12,25 14,00 15,75 17,50 j Deze bon is alleen geldig voor texelaartjes I Gebruik voor elke letter, elk leesteken en elke tussenruimte een vakje. Tarief incl. 19% BTW Adres Postcode/plaats plaatsen in de krant van: Handtekening

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 3