OPEN KN RM o mm Texelkaart m 28 april 2007 Vakantie Voordeel LR- CALLUNA Ouer scannen gesproken... r-i vEnuiifi 'o° "°o chef-kok zelfstandig werkende kok gesloten TEXELSE colJRANT. Wij gaan er even tussenuit. TOPSLAGER MAAS S|°NI\C1 fi texelse vereniging van logiesverstrekkers Onze nieuwe compacte 2007/2008 is er weer! texelse vereniging van logiesverstrekkers Langeueld de Rooy: uw partner als het om drukwerk gaat. DINSDAG 24 APRIL 2007 4\»«* *\V> Openingslijden ma. t/m vr. 8.00 - 18.00 uur Kogerstraat 15 Den Burg Tel 312182 (Ij Keukencentrum Texel Maricoweg 6 - Den Burg tel 31 24 47 gevraagd: voor uitbreiding van onze keuken. stuur je cv naar: info@desmulpot.nl of bel: 06-13385652 In verband met vakantie is de praktijk van de doktoren Van Hattem, Uithoven en V/averijn van 30 april tot en met 7 mei. Voor spoedgevallen nemen alle andere huisartsen waar. Voor herhaalrecepten 321012 (de herhadlreceptenlijn) Wet milieubeheer kennisgeving van de beschikking naar aanleiding van een aanvraag om inzamel- vergunning Bij beschikking d.d. 17 april 2007 van de minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer is aan Coöperatieve Inkoopvereniging van Visserij benodigdheden U A. te Oudeschild (Texel) een vergunning verleend op grond van de Wet milieubeheer (Wm) voor het inzamelen van afvalstoffen afkomstig uit dè scheep vaart. Aan de vergunning zijn voorschriften en beperkingen verbonden. De beschikking en de daarbij behorende stukken liggen vanaf 27 april 2007 ter inzage in de bibliotheek van het Ministerie van VROM, Rijnstraat 8 te 's-Gravenhage, op werkdagen van 9.00 uur tot 16.00 uur. U dient vooraf echter wel een afspraak te maken (tel. 070 - 339 30 00). Op woensdagen is de bibliotheek gesloten. U kunt tijdens de beroepstermijn tegen dit besluit schriftelijk beroep instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State als u: - zienswijzen hebt ingebracht tegen het ontwerpbesluit; - kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet in staat was zienswijzen in te brengen tegen het ontwerpbesluit; - adviseur bent en advies hebt uitgebracht over het ontwerpbesluit of - bedenkingen hebt tegen de wijzigingen in het besluit ten opzichte van het ontwerpbesluit. Het beroepschrift kunt u sturen aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. indien beroep is ingesteld, kan ook bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening worden gedaan. In dat geval treedt de beschikking pas in werking zodra op dit verzoek is beslist. Texels rundvlees Biefstuk 100 gr 1.98 Riblappen 500 gr 4.98 Kipfilet 500 gr 3,98 Hamlappen 500 gr 3.98 Vleeswaren Gegrilde rosbief of rollade 100 gr 1.98 Al uw vlees en vleeswaren kunnen we vacumeren zodat u het rustig een paar dagen in de koelkast kunt bewaren. I.v.m. vakantie is de winkel van 30-4 t/m 7-5 gesloten A aa Peperstraat 5, Oosterend, besteltelefoon 318 505 a a a a www.oosterendtexel.nl Bloemwerk op bestelling 24 uur van tevoren bestellen U kunt ermee voor de dag komen. Groendecoratie Ingrid Uitgeest 327220/ 06-30687184 Bewoners Vereniging Texel roept alle Texelaars op om alsnog te reageren op de enquête van Gemeente en Stichting Wonen Texel. Dit is belangrijk om G.S. er van te overtuigen dat er behoefte is aan woningbouw in de buiten dorpen. Laat deze kans niet voorbij gaan en reageer alsnog! Dit is uw kans voor inspraak. Mocht u problemen ondervinden bij het invullen, bel 314155. Wij helpen u graag. Kijk op: www.bewonersverenigingtexel.nl Het Bestuur bank Heeft u een leuke of boeiende foto gezien in de Texelse Courant, Texeltoerist of Vakantiekrant? Dan is het misschien goed te weten dat u foto's die door onze redacteuren zijn gemaakt, eenvoudig via www.beeldbanktexel.nl kunt bestellen en betalen. De bestelde foto's worden dan naar u opgestuurd. Heeft u of iemand anders in uw omgeving geen internet? Dan kunt u de gewenste foto door middel .van de ingevulde bestelbon en tegen contante betaling uitsluitend bestellen bij: Uitgeverij Langeveld de Rooy. Spinbaan 6 te Den Burg. In dat geval brengen wij 3,- administratiekosten in rekening Naam: Adres: PC/Woon plaats:.. Tel: Bestelt hierbij de volgende foto: Datum krant: Pagina/onderwerp:.. x Foto print 10x15 a €6,00 x Foto print 13x18 a €7,00 x Foto print 20x24 a €7,50 3,- administratiekosten UITGEVERIJ I Alle andere formaten op aanvraag KNRM-reddingstations in Oudeschild (steigerwatersport vereniging) en De Cocksdorp Alle reddingboten en reddingstations staan open voor publiek van 10.00 -16.00 uur. Vaartochten zijn onder voorbehoud van weersomstandigheden en de voor het type reddingboot geldende veiligheids voorschriften en leeftijdsgrenzen. RP HOLIDAYS WEEKEND- EN VAKANTIEKRACHTEN m/. De taken bestaan o.a. uit toezicht houden zwembad, lichte schoonmaakwerkzaamheden en zonodig versterking op de horeca-afdeling Wij vragen: leeftijd minimaal 18 jaar het kunnen dragen van veranwoordelijkheid flexibele instelling gastvriendelijk en service gericht kennis van de Duitse taal stressbestendig voldoende zwemvaardigheid HORECAMEDEWERKERS Taken: De taken bestaan o a uit het bereiden maaltijden en counter verkoop. Wij vragen: leeftijd minimaal 18 jaar het kunnen dragen van verantwoordelijkheid flexibele instelling gastvriendelijk en service gericht kennis van de Duitse taal stressbestendig Wij bieden: salaris conform CAO verblijfsrecreatie ruimte voor eigen initiatief een prettige werksfeer in een afwisselende baan Interesse? Schriftelijke reacties kunt u richten aan: Zwemparadijs Calluna, t.a.v. H Zillig, Schumakersweg 3, 1796 NM De Koog of mail naar zillig.h@kustparktexel.nl >r deze vacatures wordt niet op prijs gesteld WWW.RPHOLIDAYS.NLA/ACATURES Ter gelegenheid van het afscheid van de heer Harry P. Wuis, als voorzitter van TVL, wordt er op donderdag 26 april 2007 een minisymposium gehouden. Dit minisymposium heeft als titel: 'Met respect voor het verleden naar de digitale toekomst' Het symposium gaat in op de mogelijkheden en kansen van marketing en boeken via het internet en het vermogen van de Texelse logiesverstrekkers om die kansen, samen met de WV, ten volle te gebruiken. Het symposium wordt ingeleid door de heer Hedwig Wassing, algemeen directeur van Euro Relais. De heer Wassing spreekt vanuit de achtergrond van diverse management- en marketingfuncties bij onder andere KLM, Golden Tulip en Het Nederlands Bureau voor Toerisme en Congressen. Het panel bestaat uit prominenten op toeristisch gebied. Oud-bestuurders van VW en TVL en een ieder die op welke manier dan ook met hem heeft samengewerkt en andere belangstel lenden worden hiermee van harte uitgeno digd om bij het symposium, alsmede het afscheid van Harry P. Wuis, aanwezig te zijn. Datum: Donderdag 26 april 2007 Plaats: Theater De Kiekendief, Vakantiepark De Krim, De Cocksdorp. Aanvang: 20.30 uur Na de bijeenkomst is er gelegenheid persoonlijk afscheid van de heer Harry P. Wuis te nemen. Bestuur Texelse Vereniging van Logiesverstrekkers Bestellen: T. 31 26 00 E. info@lenr.nl Hiermee worden de leden van de Texelse Vereniging van Logiesverstrekkers uitgenodigd voor het bijwonen van de ALGEMENE LEDENVERGADERING Datum: donderdag 26 april 2007 Plaats: Theater De Kiekendief, Vakantiepark De Krim, De Cocksdorp. Tijd: 19.30 uur Agenda: 1Opening en voorwoord voorzitter 2. Mededelingen en ingekomen stukken 3. Vaststellen notulen ledenvergadering d.d. 9 november 2006 4. Jaarverslag secretaris 2006 5. Financieel jaarverslag boekjaar 2006 6. Décharge verlening voor gevoerde beleid 7. Voorstel statutenwijziging artikel 113 en 15 8. Bestuursverkiezing, er zijn drie vacatures Recron: de heer I. Groothuis, aftredenden herkiesbaar KLV: de heer J. van Vijfeijken, aftredend en herkiesbaar T.H.V. de heer H.P Wuis, aftredend en niet herkiesbaar. Kandidaat: de heer B. Weber, 'Hotel De Lindeboom' 9. Rondvraag Pauze 10. 'Met respect voor het verleden naar de digitale toekomst' Minisymposium ter gelegenheid van het afscheid van de heer Harry P. Wuis. Het symposium gaat in op de mogelijkheden en kansen van marke ting en boeken via het internet en het ver mogen van de Texelse logiesverstrekkers om die kansen, samen met de VW, ten volle te gebruiken. Het symposium wordt ingeleid door de heer Hedwig Wassing, al gemeen directeur van Euro Relais. De heer Wassing spreekt vanuit de achtergrond van diverse management en marketing functies bij onder andere KLM) Golden Tulip en het Nederlandse bureau voor Toe risme en Congressen. Het panel bestaat uit prominenten op toeristisch gebied. 11Afscheid van de voorzitter van TVL, de heer Harry P. Wuis 12. Sluiting Na de vergadering is er gelegenheid om met een hapje en drankje persoonlijk af scheid van de heer Harry P. Wuis te neme-. Bestuur Texelse Vereniging van Logiesverstrekkers Begeleid wonen St. Blied (voor mensen met een verstandelijke beperking) In ons huis a/d Burgerhoutstraat 5-7 in Den Burg is een plaats vrijgekomen voor een medebewoner m/v Leeftijd 20-30 jaar Inlichtingen, tel.nr.: 0222-314 510 Herbert, Mark, Mark, Petra en Roos Scannen, digitaliseren, kleurencorrecties, fotobewerking. Waar hebben we het over? Neem uw foto's of dia's mee en wij leggen het u uit. Natuurlijk kunt u de bestanden ook digitaal aanleveren. Wel zo makkelijk. Loop gerust eens bij ons binnen. Bellen, faxen of mailen kan natuurlijk ook.

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 6