Verliezend SV De Koog mag nog hopen Dames Texel'94 verliezen slotwedstrijd TEXELSE 7 CQlJRANT Texel'94 verstoort kampioensfeestje WMC wint periodetitel bij ZDH Oosterend zet titelkandidaat voet dwars Texel'94 D1 verovert titel 'n een alles-of-niets wedstrijd heeft De Koog zondag het onder spit gedolven. In Bergen verloor het team van trainer Hans van kr Park met 2-0. Toch hebben de Kogers nog steeds een kleine kans degradatie naar de zesde klasse te ontlopen. Wet een volledige selectie voorhan den had Hans van der Park een luxe probleem. Hij hield Arie van der Vis, *wi van der Plaats en Danny van der Park als wisselspelers naast zich °P de bank. Vanuit de dug-out zagen een rommelig begin. Dat werd Rede veroorzaakt door het hobbe ls2 veld, waarop goed spel eigen- v niet mogelijk was. Het meeste jevaar werd veroorzaakt door de *ie gevaarlijke spitsen van Bergen, d'e het de Koger defensie knap las- ■iM hakten. Toch was ook De Koog dicht bij een doelpunt, toen Wouter filrJ'P de bal aannam en ineens vanaf "tig meter op doel schoot. Een Prachtig schot, dat echter op de lat andigde. een kwartier kwam Bergen op jroorsprong. Een schitterende aan- over vele schijven werd knap "rond door Alain Vonk. Keeper van Beek was kansloos. De na een korte drinkpau- ze, ingelast door de warmte, meer werk van de aanval te maken, maar werd daarin steeds gestoord door de Bergense spits Frans Stokman, die voortdurend de opbouw bemoei lijkte. Na een half uur maakte uitblin ker Stokman zelf 2-0. Hij draaide in het strafschopgebied knap weg bij Pieter List en schoot hard in het dak van het doel. Vlak voor rust kreeg De Koog nog een uitgelezen kans op de aansluitingstreffer, toen een corner slecht werd verwerkt. Peter Koorn schoot vanaf tien meter met een mislukte volley over het doel. In de tweede helft werd de gehele rechtervleugel bij de Kogers gewis seld. Eddy Witte verliet het veld voor Ane van der Vis en Dewi van der Plaats kwam voor Bart-Jan Grisnigt. Van der Plaats gaf met een goede actie en een strakke voorzet op Ben Siebinga direct zijn visitekaartje af. Helaas miste Siebinga in de afwer king. In de fase daarna was De Koog duidelijk de baas over Bergen. Siebinga had na een voorzet vanaf de linkerkant een mooie kans, maar werd teruggefloten wegens buiten spel. De spelers van Bergen koos vervolgens eieren voor hun geld en lieten zich verterugzakken. De Koog had het er moeilijk mee en kwam ondanks een groot overwicht maar weinig in de buurt van het doel. Een vrije trap van Kuip ging twee meter over. Twintig minuten vopr tijd haakte Peter Koorn geblesseerd af. Hij werd vervangen door Danny van der Park, die verdediger werd, waardoor Arnold Kaercher kon door schuiven naar het middenveld. In een alles-of-niets poging bleef De Koog aandringen, maar een doel punt zat er niet in. Bergen kreeg via de razendsnelle spitsen nog wel enkele kansjes, maar keeper Van Beek behoedde zijn ploeg voor een grotere achterstand. De Koog dacht na het slotsignaal dat degradatie een feit was, maar heeft inmiddels begrepen dat er nog een kleine kans op lijfsbehoud is. Dan moet de ploeg zondag van het sterke Con Zelo winnen en hopen dat concurrent Wieringerwaard ver liest van Bergen. In dat geval heeft Wieringerwaard weliswaar een beter doelsaldo, maar dat blijkt geen rol te spelen. Wanneer twee teams met een gelijk aantal punten eindigen, volgt een beslissingswedstrijd. De wedstrijd tegen Con Zelo wordt in De Koog gespeeld. De selectie hoopt op veel enthousiaste toeschouwers. Een lichtpuntje is de terugkeer van Pim Siebinga, die na een half jaar in Nieuw-Zeeland te hebben gewoond weer beschikbaar is. Voor het laatst als voetbalteam op de foto. Achterste rij: Anne Zegers. Mascha Nooij, Margot Schagen, coach Edgar Khppel, Marleen Schellinger, Tessa Betsema, Mandy Bol, Jette Oosterhof, Marit Tuitman, coach Ruud Nooij en Cissy Voorend. Voorste rij: Sanne Plaatsman, Katinka Eelman, Ilse Pastoor en Fenneke Lap. Uske Slaats, Nathalie Rab en Asha Mechielsen waren afwezig. Het DA1-team van Texel'94 heeft zondag de laatste wedstrijd ooit gespeeld. In Heiloo waren de Texelse dames lange tijd de sterkste ploeg, maar ging tegen stander HSV met de punten aan de haal (4-2). Bij de oprichting vormden ze het enige meidenteam van Texel. Nu, vijf jaar later, heeft hun voorbeeld veel navolging gekregen en zijn zowel bij de jeugd als de volwassenen op het eiland flink wat vrouwelijke voetbal lers actief. Dat is mede te danken aan Ruud Nooij, die het team vijf jaar heeft getraind en gecoacht. Het laatste seizoen kreeg hij hierbij hulp van Edgar Klippel. De samenstel ling van de selectie was niet steeds dezelfde. Nieuwe spelers kwamen en gingen, maar de harde kern zette door. Het hoogtepunt was vorig jaar, toen ze als Texel'94 MA1 als tweede eindigden. Monsterze ges van 10-0 of hoger waren in dat seizoen geen uitzondering. Dit jaar bleek de uitdaging in de 4de klasse bij de volwassen dames een stuk groter en eindigden ze onderaan. Hoewel het plezier bleef, stoppen wegens tijdgebrek te veel spelers om volgend seizoen nog een team te kunnen vormen. Ook in de laatste wedstrijd was geen volledige selectie beschik baar. Noodgedwongen voerden de coaches daarom enkele verandenn- gen in de basisopstelling door Dat hierin geen slechte keuzes waren gemaakt, bleek uit de aanvalsgolf die de Texelse voorhoede vanaf het beginsignaal ontketende. Dat resul teerde halverwege in een doelpunt van Tessa Betsema. Maar ook HSV liet zich met onbetuigd. Vlak voor rust scoorden de gastvrouwen de gelijkmaker. Ook in de tweede helft hadden de Texelaars aanvankelijk het beste van het spel. Door een misser van de keeper van HSV kreeg Ilse Pas toor een niet te missen kans. Maar ook ditmaal kon Texel'94 niet lang van de voorsprong genieten. In de slotfase kwam Texel niet meer aan scoren toe. In plaats daarvan kreeg de verdediging, bestaand uit Cissy Voorend, Sanne Plaatsman, Jette Oosterhof en Margot Schagen. het steeds drukker. Ondanks heftig ver zet moest keeper Marit Tuitman in de laatste minuten tweemaal bui gen. De eindstand werd daardoor 4-2. r? fel duel verwikkeld met zijn tegenstander. Hugo Boys kwam zondag naar het eiland om kampioen te wor den, maar Texel'94 was niet van plan aan de festiviteiten mee te werken en zette de gasten uit Heerhugowaard met 3-1 flink op hun nummer. Wél feest was er voor de Texelse verdediger Barry de Vries, die zijn 300ste wedstrijd de en voor aanvang door voorzitter Werner van der Meer in het zonnetje werd gezet. De wedstrijd was zowel voor de bezoekers als voor de thuisploeg van groot belang. Bij winst op de Texelse formatie en verlies van con current DWOW zouden de Waarders kampioensvlag kunnen hijsen. De Texelaars hadden nog een the oretisch kansje de nacompetitie te halen. Ze maakten al snel duidelijk nog in een goede afloop te geloven en zetten Hugo Boys onder stevige druk. Joey van der Vis kreeg in de tiende minuut de eerste mogelijk heid zijn ploeg op voorsprong te zetten. De keeper verwerkte het schot tot hoekschop. In het vervolg was Texel'94 een paar maal dicht bij een doelpunt. De beste kans was voor Leon Zijm, die de bal echter hoog over schoot. Pas na een half uur toonden ook de gasten enige aanvallende aspiraties. Ze verdienden een corner, maar deden daar niets goeds mee. Kort daarop moest Texelaar Tim Kedde het veld met een knieblessure verla ten. Hij werd vervangen door Pieter jan Eelman. Vlak voor rust werd het eindelijk 1-0. Aanvaller Yvo Barends werd in het strafschopgebied van de tegenstander door een verdedi ger onderuitgehaald, waarna Martin Koorn de toegekende penalty ver zilverde. Ook na rust was Texel'94 beter. In de 47ste minuut kreeg Zijm een riante kans de voorsprong uit te bouwen. Martin Koorn legde de bal panklaar voor de spits, maar deze faalde in de afronding. Drie minu ten later maakte Zijm zijn misstap goed. Hij joeg fanatiek achter een verre pass aan, veroverde de bal en plaatste deze met een fraaie lob over de keeper in het doel. Texel '94 verzuimde daarna de wedstrijd te beslissen en dat werd in de zestigste minuut hard afge straft, toen knullig balverlies tot een tegentreffer leidde. Plotseling roken de gasten hun kans, terwijl de gastheren door deze tegenslag aangeslagen leken. Coach Ralph Koning moest vanaf de zijkant al zijn vocale kwaliteiten aanwenden om zijn ploeg weer op de rails te krijgen. In de zeventigste minuut deed zich een goede mogelijkheid voor de marge van twee treffers te her stellen. Stefan Vlaming ondernam een lange rush over de rechterkant, maar de spitsen misten zijn voorzet volkomen. Vijf minuten later had Texel '94 de pech dat de bal uit een vrije trap via de binnenkant van de paal het veld instuiterde. In de slotfase leken de meeste spelers last van zenuwen te hebben, want het spel werd steeds rommeliger. Opvallend waren ook de vele over tredingen. In de laatste vijf minuten speelde Zijm opnieuw een belang rijke rol. Eerst schoot hij de bal over, maar vlak daarna loodste hij zijn ploeg met een treffer alsnog in veilige haven. Promotie Texel'94 staat na deze verdiende overwinning vijfde op de ranglijst en heeft nog steeds een kleine kans zich te plaatsen voor extra wedstrij den om promotie. Donderdag staat in Anna Paulowna het restant van de gestaakte wedstrijd tegen BKC op het programma (aanvang 19.30 uur). Als de Texelaars enn slagen de achterstand van 1-0 weg te werken, dan komt de derde plaats weer in zicht. Voor supporters die deze circa tien minuten voetbal willen bij wonen, rijdt er een bus. Deze staat om 18.20 uur klaar op de TESO- haven in Den Helder. Bij verlies moeten de resterende wedstrijden worden gewonnen, terwijl tegen standers Petten en Bergen punten moeten laten liggen. Zeker is in ieder geval dat pas aan het einde van de competitie de balans kan worden opgemaakt. Zondag speelt Texel'94 uit tegen Nieuwe Niedorp. Een 9 voor vlijt, een 4 voor net heid. Het ontbrak ZDH niet aan goede wil, maar slordig verdedi- 9en en onzuiver afronden van de i eigen doelkansen stonden een 1 goed resultaat zondag in de weg. J Tegenstander WMC won (0-3) en i veroverde en passant de titel in de cj.y1 tweede periode. i ZDH begon op eigen veld vrij goed, 1 maar moest toch toestaan dat WMC I na een kwartier door aarzelend optre- den van de Hoornder verdediging op voorsprong kwam. De gastheren vermanden zich daarna knap en lie ten ach niet verleiden tot gemopper. Dat leidde tot een paar aardige kan- hq Wim Ridderinkhof schoot na een i voorzet van Jord Hilstra net naast. De J beste mogelijkheid was voor Niels 00SDekker, die naar Haarlem is verhuisd «in en zijn laatste wedstrijd voor ZDH speelde. De snelle aanvaller plaatste 320 de linkerkant een demarrage en droef de bal met grote passen in de nchting van het vijandelijke doel. Vlak voordat hij het strafschopge bied in ging, greep een verdediger in en vloerde hem. De boosdoener werd gestraft met een gele kaart, waar een rode wellicht op zijn plaats was geweest. Even later nam de scheidsrechter opnieuw een discu tabele beslissing, toen vrije verdedi ger Jelmer Bomas met een stevige ingreep van de bal werd beroofd en hij liet doorspelen. WMC profiteerde door te scoren. Na rust ging ZDH met een bewonde renswaardige inzet door. Veel kansen kreeg de ploeg echter met. Onder tussen bleef het oppassen voor de tegenstoten van WMC, dat een stuk secuurder speelde. Toch werd het bijna 1-2, toen Mike de Bruijn na een prachtige solo plots voor het doel van de tegenstander opdook. De keeper bracht echter knap redding. Een kwartier voor het einde maak ten de gasten uit Heerhugowaard aan alle onzekerheid een einde door Hoornder balverlies hardhandig af te straffen. In de slotfase deed ZDH er nog alles aan tenminste één keer te scoren. Dat moest er toch wel van komen, gezien de kansen, maar de Hoornders had den geen greintje geluk. Eerst werd [De Bruijn onderuitgehaald in het straf schopgebied. maar gaf de scheids rechter in plaats van een penalty een vrije trap buiten dit gebied. Even later knalde Jord Hilstra vanaf een meter op twintig op doel maar kon de keeper nog net redding brengen. Een minuut voor het einde belandde de bal via Maurits Lap en Mike de Bruijn bij Sjoerd Oosterhof. De invaller had van dichtbij de hoek voor het uitzoe ken, maar miste ongelukkig. Na het laatste fluitsignaal werden de spelers van WMC overladen met feli citaties en bloemen voor het behalen van de periodetitel. De spelers van ZDH stonden daar wat sip naar te kij ken, maar konden toch met opgehe ven hoofd het veld af. Zondag speelt ZDH z'n laatste wedstrijd. Tegenstan der in Den Helder is dan Watervogels, dat bij verlies van concurrent Sint Boys nog kampioen kan worden. SVO heeft zondag voor een stuntje gezorgd door op eigen veld met een uitgedunde selectie Water vogels op een gelijkspel (2-2) te houden. Tot ongenoegen van de tegenstander, die met Sint Boys om het kampioenschap strijdt, maar met nog één wedstrijd te gaan de achterstand tot drie pun ten zag oplopen. Coach Jitze Beintema had een seri eus probleem, want door schorsin gen, blessures en werkzaamheden miste hij maar liefst zeven basis spelers. Gelukkig voor hem heeft Oosterend een groot arsenaal aan spelers, onder wie ook flink wat getalenteerde B-junioren. Beintema deed ditmaal een beroep op debu tanten Martijn Drijver en Wim Ellen. Ook de jonge Dennis Daalder, die al vaker meespeelde, werd weer opgesteld. Hij stond samen met Chris Ellen in de spits. Watervogels was daarentegen vrijwel compleet. Vanaf de eerste minuut maakte SVO duidelijk dat het geen cadeautjes wenste weg te geven. Weliswaar hadden de gasten het beste van het spel, ze slaagden er niet in de verdediging te kraken. Ook een handvol vrije trappen, toegekend na al te enthousiast ingrijpen door de Oosterenders. leverde niets op. Toch werd het na twintig minuten 0- 1toen verdediger Ger Vlaming op de rand van het strafschopgebied uitgleed en Jan Bloem en keeper Wouter van Strien onheil niet kon den voorkomen. Oosterend gaf niet op en creëerde al snel een paar kansen. Een kwartier voor rust kwam de beloning, toen Martijn Drijver op de rand van het strafschopgebied werd gevloerd. Normaal worden vrije trappen geno men door specialist Ed de Vries, maar terwijl de keeper nog bezig was een muurtje spelers op te stel len, zag de slimme Tom Witte zijn kans schoon en plaatste de bal in de hoek. Wate.rvogels reageerde weinig sportief en begon steeds harder te spelen Dat ondervond ook Gaime Vlaming, die keihard onderuit werd gehaald De boosdoener had voor deze overtreding wel een 'blauwe kaart met een paars randje' mogen krijgen, rapporteert correspondent Jan Bloem, maar de scheidsrechter volstond met een gele. De gasten waren daarna de kluts volledig kwijt en hadden steeds meer overtre dingen nodig om de thuisploeg te stoppen. Toch werd het vlak voor rust 2-1 voor SVO. Bloem plaatste de bal uit een vrije trap vanaf 35 meter op het hoofd van Ed de Vries, die fraai tegendraads inkopte. Ook na rust waren de beste kansen voor Oosterend. Dennis Daalder had zijn ploeg wat meer lucht kun nen geven, maar vond de keeper op zijn weg. Na een kwartier werd Mar tijn Drijver hard onderuit gehaald. De scheidsrechter had ditmaal geen mededogen en toonde de dader de rode kaart. Maar terwijl iedereen verwachtte dat SVO het gemakke lijker zou krijgen, was het tegendeel waar. Watervogels trok ten aanval en maakte het de Oosterender ver dediging erg lastig, zonder overi gens grote kansen te krijgen. Er was dan ook een Helders gelukje voor nodig om te scoren. Met nog vijftien minuten voor de boeg kreeg de snelle spits in een vol strafschop gebied de bal voor zijn voeten. Op goed geluk schoot hij met de punt van zijn schoen op doel. waarna de bal via Ger Vlaming en de paal met veel effect over de lijn ging. In de slotfase zette Oosterend nog alles op alles om alsnog de winstpunten binnen te halen, maar ondanks kansjes voor Chris Ellen en Dennis Daalder bleef succes uit. Toch was coach Beintema zeer te spreken over de prestatie van 'zijn' jongens en met name die van de debutanten. Zondag speelt Ooste rend in Winkel de laatste wedstrijd van het seizoen. Oosterender zege in 'kleine derby' Ook de tweede wedstrijd tus sen Texel'94 5 en SVO 2, door de spelers zelf 'de kleine derby' genoemd, is in een zege voor de Oosterenders geëindigd. In Den Burg wonnen de onderaan staan de Gortbuken met maar liefst 2-6. In de eerste helft was nauwelijks sprake van een wedstrijd. Oosterend speelde veel feller en geconcentreer der en nam door doelpunten van Marco Eelman (2x). Sander Boom en een eigen doelpunt een voor sprong van 0-4. Na de thee bood de thuisploeg meer tegenstand. Dat resulteerde al snel in een treffer van Pieter Cupido, die de bal langs kee per Pieter Duinker, de vervanger van Sijb Dros, plaatste. In het vervolg kreeg Texel'94 uitstekende kansen de spanning terug te brengen, maar was het SVO dat voor de vijfde maal doel trof. Dat gebeurde uit een strafschop van Arjan Kiewiet, toege kend nadat Sander Boom onderuit was gehaald. Die tegenslag kwam Texel'94 niet meer te boven. Cupido zorgde weliswaar nog voor 2-5, uit een snelle counter bepaalde Jan- Willem Ellen de eindstand op 2-6. Training Tevoko De trainingen van volleybalver eniging Tevoko vinden woensdag plaats in de gymzaal van OSG De Hogeberg. Texel'94 D1 is zaterdag na een overwinning van 7-0 op HCSC D2 kampioen geworden van de tweede klasse. De Texelaars hebben welis waar nog twee wedstrijden te gaan, maar zijn al niet meer door de con currentie in te halen. In de lopende (voorjaars)competitie zijn ze nog ongeslagen en ook het doelsaldo na acht ronden (42 voor, 5 tegen) maakt duidelijk dat ze oppermachtig zijn. Op de achterste rij op de foto staan trainer/coach Ron Boogaard, Lorens van Maldegem, Guido Boog aard, Glenn Vlaming, Damél Eelman. trainer/coach Gerard Arkenbout en Jesper List. Voorste nj. Ralf Slik, Jordi Uriot, Sergio Schermer, Perry Koorn, Jesper Arkenbout en Marijn Kaat. Brian Witte was afwezig. DINSDAG 24 APRIL 2007 Voetbaluitslagen Zaterdag 21 april: Texel'94 B2-Always F. B3 gasten met opgekomen Callantsoog B1 -Texel'94 B3 4-1 De Koog B1-HCSC B1 Oosterend B1-Succes B2 10-1 Texel'94 MB1-Always F. MB1 0-5 AFC'34 MB1 -Texel'94 MB2 8-0 Winkel MB1-Texel'94 MB3 6-2 Texel'94 C1 -Den Helder C2 uitgesteld Schagen C2-De Koog C1 6-3 DWOW C1 -Oosterend C1 4-2 ZDH C1-JVC C4 uitgesteld Texel'94 D1-HCSC D2 7-0 Texel'94 D3-JVC D3 0-4 Callantsoog D1-Tèxel'94 D2 1-6 WGW D2-Texel'94 D4 0-4 Hollandia T. D1-Oosterend D1 6-2 Oosterend D2-ZAP D2 5-3 De Koog D1-W'meer D1 2-0 llpendam MD1-Oosterend MD1 1-0 Texel'94 G1-KGB G1 3-5 Texelse pupillencompetitie: De Koog F2-Roda 1-6 Oosterend F1-SVC F1 4-3 Manchester-Oosterend E1 6-2 Liverpool-ZDH E1 5-0 Fulham-Arsenal 5-4 Zondag 22 april: Texel'94-Hugo Boys 3-1 Bergen-De Koog 2-0 ZDH-WMC 0-3 Oosterend-Watervogels 2-2 Texel'94 2-SVW'27 3 5-0 Texel'94 4-W'waard 3 5-0 Texel'94 5-Oosterend 2 2-6 De Koog 2-Oudesluis 2 1-0 Oosterend 3-Callantsoog 3 3-1 HSV DA1-Texel'94 DA1 4-2 Oosterend DA1-ZAP DA1 0-13 DWOW DA1 -De Koog DA1 8-1 Texelse recreatiecompetitie: Oosterend-Texelse Boys 4-2 Texel-De Koog 1-1 Voetbalprogramma Donderdag 26 april: BKC-Texel'94 (restant) 19.30 Zaterdag 28 april: SVAP'74 B1-Texel'94 B1 14.30 Andijk B1-Texel'94 B2 14.00 Den Helder B2-Texel'94 B3 14.30 Zouaven MB1 -Texel'94 MB1 14.45 Texel'94 MB2-LSW MB2 11.30 Texel'94 MB3-Uitgeest MB2 11.30 Texel'94 C1 -Sint Boys C1 11.30 Wiron C2-Texel'94 C2 11.30 De Koog C1 -Den Helder C4 14.00 ZDH C1-BKC C2 12.00 Oosterend C1-Succes C1 13.45 Argon G1 -Texel'94 G1 13.00 Texelse pupillencompetitie: Vitesse-Heerenveen 9.00 Oosterend F1-De Koog F1 9.00 SVC F1-De Koog F2 9.00 Roda-AZ 9.00 Blackburn-SVC E1 10.00 ZDH E1-Chelsea 10.00 Manchester-Arsenal 10.00 Fulham-ZDH E2 10.00 SVO E1-De Koog E1 10 00 Zondag 29 april: De Koog-Con Zelo 14.00 Nieuwe Niedorp-Texel'94 14.00 Watervogels-ZDH 14.00 Winkel-Oosterend 14.00 WGW 2-Texel'94 2 11.30 Texel'94 4-SRC 4 12.00 Texel'94 5-Sint Boys 3 12.00 Kaagvogels 3-Oosterend 2 11.00 Oosterend 3-Flevo 5 12.00 Schagen DA1 -De Koog DA1 11.30 Oosterend DA1-Dirkshom DA1 14.00 Programma zaalvoetbal Woensdag 25 april: 17.10 Koog Cl-Krim C2 17.50 Sportsh C2-Krim C3 18.30 RAB D2-SVO D2 19.20 Klif dames 20.10 Koog 3-Texel 6 21 00 RAB 3-Koog 2 Zaaldienst: Texel Donderdag 26 april: 18.15 Krim D1-RAB D1 Krim 19.00 De Krim 4-Mantje 3 vBeek 19.50 Klif 4-Texel 4 vBeek 20.40 Koog 1 -Sportshop 2 Vonk 21.30 Texel 6-Klif 5 Vonk Zaaldienst: Klif Vrijdag 27 april: 17 40 SVO 3-Klif 2 18.30 SVO 1 -Mantje 2 19.20 Texel 1-Old Stars77 20.10 Krim 1-Sportshop 1 21.00 Krim 3-RAB 2 21.50 Mantje 1-Krim 2 Zaaldienst: SVO Uitslagen: Hoofdklasse: Krim 3-Mantje 1 4-4, Texel 2- SVO 1 met gespeeld. RAB 1-Sportshop 1 9-1. SVO 2-RAB 2 6-5 Eerste klasse: Koog 2-De Knm 4 4-9, Mantje 3-Texel 3 6-7. Sportshop 2-RAB 5 8-6. RAB 4-Koog 1 2-6. Klif 2-Klif 3 8-4. Tweede klasse: Krim 5-Klif 4 5-6, Klif 5- Klif 6 7-2, SVO 4-Texel 5 6-3 C-jeugd: ZDH C1-Koog C2 6-8, Krim C1-Sportshop C1 5-2. D-jeugd: Klif Dl-SVO D1 1-6. RAB D3-Klif D2 8-2. E-jeugd: Mantje E1-Sportshop E1 4-1. Basisinstructeur Tussen de namen van de geslaag den voor de cursus basisinstructeur ontbrak in de krant van vrijdag de naam van Esther Bakker. Ook zij slaagde voor deze in manege Aken- burg gegeven cursus. Koog Sports. RAB Arnout Arnout vPutten vBeek 2 Kikkert Vonk Arnout Bakker

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 7