In twee maanden langs twaalf hoofdsteden Sp°rt TEXELSE J CO(jRANT Jaap Dros herovert schaaktitel tel Koog C1 prolongeert titel 7 Arend Dijker biljartkampioen VRIJDAG 27 APRIL 2007 I frank Westdorp heeft zijn tas gepakt voor de reis langs twaalf Europese hoofdsteden. In twee maanden met een busje langs twaalf Europese hoofdste den. Frank Westdorp (20) uit De Cocksdorp is vrijdag begonnen ean de reis. Samen met twee vrien den startte hij het project Euro pean What? Doel is om Europese jongeren in diverse landen te vol gen en de verschillen en overeen komsten in beeld te brengen. Op 4 juni eindigt de reis in Brussel waar de verzamelde informatie tijdens de European Youth Week aan Bar- roso, voorzitter van de Europese Commissie, wordt overhandigd. |0e reis van tienduizend kilometer gaat van Amsterdam naar Berlijn, Praag, Wenen, Budapest. Ljubljana, Zagreb. Rome, Madnd, Parijs, Lon den en Brussel. In iedere stad verblij ven de jongens ongeveer drie dagen jen volgen ze met een camera het teven van een aantal jongeren. Eén keer in de week monteren ze een film van een kwartier voor de web- Site www.i-see.tv. Ook zijn er op hun eigen website (www.europeanwhat. com) filmpjes te zien en produceren 2e een video om tijdens de Euro pean Youth Week te tonen. Daar- reaö schrijven ze de belevenissen op meen boekje dat ze aan Barroso aanbeden Die afspraak is nog niet gepland. 'We hopen hem tijdens een persconferentie te kunnen spreken', aldus Westdorp. Hij raakte via een vriend betrokken bij het project. 'Twee jaar geleden werk te een jongen uit Assen in de zomer vakantie in de bediening van Landal pteftervallei. Ik werkte iri de keuken ien we konden het meteen goed met elkaar vinden.' Na de vakantie ver waterde het contact totdat de Drent sen jaar later in de zomervakantie een kamer in Amsterdam zocht. 'Ik studeer in Amsterdam en heb daar ien kamer, maar was in de zomer- akantie op Texel. Hij huurde toen jdelijkmijn appartement.' F1 vriend werd door de Sticki ng Cultureel Jongeren Paspoort evraagd om een artikel te schrijven ver de European Youth Week. Die wordt van 4 tot en met 11 juni in Brussel gehouden. 'Hij bedacht er een heel project omheen. Voor 4 juni wilde hij langs een paar Europese hoofdsteden om jongeren te inter viewen. Hij vroeg of ik mee wilde omdat ik Culturele en Maatschap pelijk Vorming studeer en wel een goede inbreng zou hebben.' Er werd nog een derde jongen uit Assen aan het duo toegevoegd en twee maanden geleden dienden ze een voorstel in bij de Europese Com missie voor financiële steun. 'Het moest door vier mensen worden goedgekeurd. De eerste drie verleen den toestemming, maar de laatste persoon vond dat de doelstellingen niet goed aansloten bij die van hen.' De jongens lieten zich niet uit het veld slaan en gingen op zoek naar particuliere sponsoring. Familie en vrienden werden benaderd om het bedrag van €6000,- bij elkaar te spa ren. Ook moesten ze een gratis busje regelen. Na twee dagen tevergeefs te hebben gebeld met de grotere autoverhuurbedrijven, benaderden ze kleinere ondernemingen en was het wel raak. 'Een autoverhuurbedrijf uit het Gelderse Gaanderen wilde graag reclame maken in Oost- en Zuid-Europa, maar had daar zelf nog geen tijd voor. De eigenaar stelde een busje beschikbaar. Ook plakte hij ons logo op de wagen en een strip waar jongeren die we interviewen iets op kunnen zetten. Zo zijn we goed herkenbaar.' Voor het filmen liet het trio zich advi seren door Aleid Smid, eigenaar van een internationaal opererend audiovi sueel bedrijf in Loenen aan de Vecht. In 2004 regisseerde ze het program ma Planet Europe voor de NPS. Drie presentatoren gingen destijds in drie landen die al lid waren van de Euro pese Unie en in drie nieuwe lidstaten op zoek naar de jongerencultuur. 'Ze was erg enthousiast en bood ons een stoomcursus filmen aan. Ze adviseerde ons bijvoorbeeld iedere dag een draaiboek op te stellen.' Gisteren hoorden ze dat ze een camera van een digitale studenten oor het tweede achtereenvol- e"a seizoen zijn de zaalvoet- rers van De Koog C1 kam- geworden. Ze wonnen al n wedstrijden en eindigden larrnee een straatlengte voor Wshop C1 en De Krim C1C2 C3, die elkaar weinig toega- ven. Op de foto de trotse kam pioenen: Pieter Langeveld, Chris Boersen, Wesley Stroo, Roy Mid delbos, Desmey de Jong, Brian Bakker en Glenn Vonk. Ook Thijs van Veen en Jeffrey Bakker van De Koog C2 droegen hun steentje bij. Thera Vonk was coach. Subsidie voor lampen Bijenkorf iii'si, in de sportzaal van dorps- De Bijenkorf in Oosterend en worden vervangen. Samen de bijbehorende voorschakel- •Paratuur van is daarmee is een ra9 van €3.310,- gemoeid. Als raad ermee akkoord gaat, wordt i eft daarvan door de gemeente *goed in de vorm van een inves- nn9ssubsidie. Woonenquête Het aantal reacties op de woon behoefte-enquête is opgelopen tot meer dan 20 procent. Maar dat is nog niet genoeg. Wethouder Mer- kelbach benadrukt dat met name voor de buitendorpen een betere respons van belang is. Ingevulde formulieren die uiterlijk dit weekend worden verstuurd, tellen nog mee. omroep in Groningen mogen gebrui ken. 'De medewerkers van omroep waren erg enthousiast toen ze onze plannen hoorden en wilden graag filmpjes op hun website plaatsten. Toen we vertelden dat we daarvoor een camera nodig hadden, waren ze eerst wat terughoudend, maar stem den er later toch mee in.' Om extra geld binnen te halen, bie den de jongens aan bedrijven de mogelijkheid in de verschillende ste den filmpjes te maken. 'We zouden bijvoorbeeld voor Puma mensen kunnen filmen die deze schoenen dragen.' Daarnaast kunnen Neder landse jongeren meereizen via de website. Ze kunnen door opdrachten te geven de dagindeling beïnvloe den. 'Aan ons kan worden gevraagd het parlementsgebouw in Berlijn te bestormen en dat te filmen. Het resultaat is dan op de website te zien.' Tijdens de reis proberen ze de kosten zo laag mogelijk te hou den. Het budget is €30,- per dag voor de hele groep. Daar moeten ze van eten en slapen. 'We kamperen op campings, maar hopen ook bij mensen thuis te kunnen slapen. Dat bespaart geld en je kunt de jongeren dan nog beter volgen.' Mocht blijken dat het geld opraakt, zijn ze genood zaakt steden over te slaan. 'De reis van Rome naar Madrid is het verst, namelijk drieduizend kilometer. Het kan best zo lopen dat we niet naar Madrid gaan.' Westdorp kijkt het meeste uit naar Berlijn en Ljubljana. 'Over Berlijn zegt iedereen altijd dat het zo'n mooie stad is. Dat wil ik ook wel eens zien. Van Ljubljana heb ik geen idee wat ik kan verwachten. Daar ben ik erg benieuwd naar.' Hij denkt niet dat er veel verschillen bestaan tussen de diverse natio naliteiten. 'Ik heb vrij veel gereisd en het valt me iedere keer op dat de gesprekken met jongeren over dezelfde onderwerpen gaan. Eigen lijk zijn we allemaal gelijk.' Tevoko heeft nog één punt nodig Door in de laatste competitiewed strijd van het seizoen één punt te behalen tegen StamSovoco, kun nen de dames van volleybalvereni ging Tevoko zaterdag zorgen voor het behoud van het regiodivisie- schap van hun ploeg, die dan op de negende plaats van de ranglijst kan eindigen. De tegenstander zal in Soest echter ook gebrand zijn op een overwinning om het verlies van de vorige wedstrijd goed te maken. Tevoko vertrekt bijzonder gemoti veerd met een smalle selectie. Medailles voor Simone de Wit Zwemster Simone de Wit heeft zaterdag op een sprinttoernooi in Enkhuizen op drie verschillende afstanden medailles behaald. De Wit wist zowel in de tweede (50 meter vlinderslag), als in de derde wedstrijd (50 meter rugcrawl) een eerste plaats te behalen. Op de 50 meter vrije slag werd ze tweede. Ze legde deze afstand af in 0.28.99, waarmee ze net te kort kwam voor de eerste plaats. Met deze tijd benader de zij haar persoonlijke toptijd tot op 0.00.09 sec. Haar persoonlijk record op de 50 m vlinderslag dateerde uit 2005. Doordat zij zich de laatste tijd meer richt op de vrije slag, was haar techniek niet optimaal meer, maar De Wit bewees ook op de vlinder slag persoonlijke records te kunnen zwemmen. In een tijd van 0.32.74 behaalde zij de eerste plaats. Ook op de 50 m rugcrawl zwom zij enkele honderdsten van een seconde boven haar persoonlijke record (0.00.04). Zij was hier als derde geplaatst, maar wist in een tijd van 0.33.13 beslag te leggen op de eerste plaats. Drie jaar achtereen moest hij de eer aan een ander laten, maar dit seizoen is Jaap Dros weer de sterkste speler van schaakclub En Passant. Dick van Barneveld veroverde de tweede plaats, met kleine achterstand was de derde plaats voor Rinus Vittali. Drie jaar geleden onttroonde Tho mas Richter titelhouder en veel voudig kampioen Jaap Dros. In de daarop volgende twee seizoenen was Gerard van Es de sterkste van de B&B Van der Vis en Den Boer- schaakcompetitie. Twijfelen aan zijn capaciteiten was niet nodig, want opnieuw is Dros er dit seizoen geslaagd zijn toch al rijk gevulde prij- zenkast uit te breiden. In de laatste ronde ontsnapte hij op miraculeuze wijze aan een verliespunt tegen Ron Vlugt. Vlugt kon de dame van Dros winnen, maar besloot eerst even schaak te geven. Daarmee vergiste hij zich gruwelijk, want hij kon direct opgeven. Beseffend dat dit onlosmakelijk verbonden is met het schaken, waarin prachtig opge zette partijen met één verkeerde zet vergooid kunnen worden, boog Vlugt deemoedig het hoofd. Ondanks deze meevaller is Dros de terechte kampioen. Met 23,5 pun ten uit 29 partijen behaalde hij een scoringspercentage van maar liefst 81Hij is bijna elke clubavond pre sent, speelt agressief en met risico en is met vierentwintig titels in de afgelopen dertig jaar het gezicht van de schaakclub. Dick van Barneveld presteerde dit seizoen goed en eiste de twee de plaats voor zich op. Afgelopen week moest hij tot het uiterste gaan om het jeugdtalent Mathias Pep ping te verslaan. Van Barneveld behaalde een score van 75 procent, maar staat op eerbiedige afstand van Dros. Op de derde plaats ein digde Rinus Vittali met een score van 65 procent. Knap waren zijn prestaties tegen Dros, die hij twee maal versloeg. Ook Van Barne veld en Willem Otten smaakten het genoegen Dros een nederlaag toe te brengen. Otten, Ron Vlugt en Jaap de Wijk eindigen op de plaatsen vier tot en met zes. Vlugt was dit jaar gast- speler bij de Texelse schaakclub en keert binnenkort terug naar zijn oude club aan de overkant. En Passant zal hem missen, want Vlugt speelt sterk en zijn tijdelijke clubgenoten hadden hem ook volgend jaar graag teruggezien. Thomas Richter kreeg in de laatste ronde de schrik van zijn leven. De oud-kampioen ver loor van de jonge Mathias Pepping, die een week eerder Van Barneveld al het vuur na aan de schenen had gelegd. Richter presteerde dit jaar in de interne competitie minder dan van hem verwacht mag worden en werd zevende. Teleurstellend voor een speler met een rating van rond de 2000. In de bondscompetitie deed Richter het echter geweldig. Piet Bakelaar is zonder twijfel de remisekampioen. Bijna vijftig pro cent van zijn ontmoetingen ein digde onbeslist. Taeke van Lingen, Dirk Rijneker en Frans Eijgenraam haalden hun punten vooral uit ont moetingen tegen spelers uit de middengroep en de staart van het eindklassement. Onderaan eindig de Martin van Tatenhove, die erg weinig speelde en volgend seizoen ongetwijfeld beter zal presteren. De komende maanden houdt En Passant elke maandag clubavond in café De Twaalf Balcken. In mei en juni wordt begonnen om 20.00 uur, in juli en augustus om 20.30 uur. ledereen - clubschaker, thuis- schaker en toerist - is welkom. Eindstand: 1-Jaap Dros; 2,Dick van Barneveld; 3.Rinus Vittali; 4,Willen Otten; 5.Ron Vlugt; 6.Jaap de Wijk; 7.Thomas Richter; 8-Piet Bakelaar; 9.Taekevan Lingen; 10.Dirk Rijneker; 11 Frans Eijgenraam; 12.Paul Eelman; 13 Nanning Kik kert; 14.Mathias Pepping; 15.Frenk van Hees- wijk; 16 Piet Poot; 17.Abe Zijm; 18.Karei Bakker; 19 Kees Domhof; 20.Gerrit Sman; 21 .Lars Veldhuis; 22.Jochem Eelman; 23 Nils Veldhuis, 24.Martin van Tatenhove Eschweiler in Ettelbrück Temidden van 390 zwemmers uit de Benelux en Duitsland deed zwem mer Sverre Eschweiler afgelopen weekend mee aan een internati onaal toernooi in Ettelbrück. Hij kwam daar uit op acht afstanden. Op vijf daarvan verbeterde hij zijn persoonlijk record en op de 100 meter vlinderslag behaalde hij een finaleplaats. In de finale behaalde hij een vijfde plaats. Finaleplaatsen waren beschikbaar voor de beste vijf zwemmers op de 100 meter nummers en voor de beste tien op de 50 meter-nummers. Op de 100 meter vrije slag zwom hij een persoonlijk record, maar werd hij gediskwalificeerd. Uitslagen: 200 meter vrije slag 2.07.16, zesde plaats; 100 m vlinderslag 1 08.12; 100 m vlinderslag finale 1 07.37, vijfde plaats; 100 m wissel slag 1.09.50, achtste plaats; 100 m rugslag 1.07.58, zevende plaats; 100 m vrije slag (gediskwalificeerd); 50 m rugslag 0 30.90, vierde plaats; 50 m vlinderslag 0.30 34, zesde plaats; 50 m vrije slag 0.27.53. zesde plaats Bedrijvenestafette Atletiekvereniging Texel (AVT) houdt dinsdag 19 juni op de atletiekbaan in Den Burg de bedrijvenestafette. Net als vorig jaar kunnen naast bedrijventeams ook familie- en schoolteams deelnemen. Een team bestaat uit vier personen die ieder 800 meter hardlopen. De school teams kunnen bestaan uit één of twee docenten en twee of drie leer lingen, een familie mag ook met drie personen deelnemen, als één van hen tweemaal 800 meter loopt. De bedrijventeams worden onderver deeld in drie categorieën, vrouwen-, mannen- en gemengde teams. Een deelnemer mag niet met meerdere teams meelopen. Vorig jaar was het schoolteam van de OSG overall-winnaar. Bij de bedrijventeams waren de dames van de TPG Post en het gemengde team en het heren team van het NIOZ het snelst. Inschrijven kan via e-mail bij menmlubach@knplanet.nl en tele fonisch bij Monique Lubach, tel. 310717. Bij de aanmeldingen die nen de namen en het geslacht van de deelnemers vermeld te worden, hun geboortedatum en de categorie waarin het team deelneemt. Het inschrijfgeld bedraagt €30,- voor bedrijventeams en €15,- voor scho lieren- en familieteams. De beta ling geschiedt via bankrekening 36.25.14.860 ten name van Atletiek vereniging Texel, onder vermelding van bedrijvenestafette en de naam van het team. De opbrengst van het evenement is bestemd voor de vereniging. De estafette gaat om 19.30 uur van start. Voor iedere categorie is een prijs in natura beschikbaar. Deelnemende teams kunnen als voorbereiding meetrainen met de atleten van de AVT. De trainingen vinden plaats op de atletiekbaan op dinsdag en donderdag en beginnen op 19.00 uur. Koninginneloop In Oosterend wordt maandagavond de Koninginneloop gehouden. Het is de 18de keer dat deze straten- loop, georganiseerd door Atletiek vereniging Texel, in dit dorp gehou den. Voordien werd negen jaar in Den Burg gelopen. De start vindt plaats bij café De Kroonprins in de Kerkstraat. De jeugd van 10 tot en met 12 jaar gaat om 18.00 uur van start. Eén minuut later gevolgd door de jeugd tot en met 9 jaar. De deelnemers lopen een rond je van 1.060 meter door Peperstraat. Ankerstraat, Achtertune en Kerkstraat. De prijsuitreiking vindt direct na afloop plaats. Hierna, om ongeveer 18.20 uur, gaan de overige deelnemers van start. Voor rondes van 1.710 meter door Kerkstraat, Kerkplein, Oesterstraat, Vliestraat, Mulderstraat, Bijenkorfweg, Peperstraat, Ankerstraat. Achtertune en Kerkstraat. Deelnemen kan in de categorieën jon gens en meisjes tot en met 9 jaar (1.060 meter), jongens en meisjes van 10 tot en met 12 jaar (1.060 m), jon gens en meisjes tot en met 16 jaar (1.710 m), recreanten (één, twee of drie ronden van 1.710 m), dames (5.130 m), heren en heren-veteranen (8.550 m). De prijzen zijn beschikbaar gesteld door de Oosterender onder nemers en iedere deelnemer krijgt een herinnering en consumptiebon van De Kroonprins. Inschrijven kan vanaf 17.00 uur in dorpshuis De Bijenkorf. Deelname kost €1,50 tot en met 16 jaar en €3,- voor senioren. Leden van de atle tiekvereniging genieten korting. Meer informatie kan men kijken op www. avtexel.net Texel'94 verliest restant van BKC Het is Texel'94 gisteravond in Anna Paulowna niet gelukt de gestaakte wedstrijd tegen BKC met een goed resultaat af te sluiten. Wel werd het direct na de hervatting 1-1, toen Martin Koorn vanaf elf meter rustig bleef en raak schoot. De toegeken de penalty gaf destijds zoveel com motie bij de tegenstander, dat de scheidsrechter besloot de wedstrijd te staken. Er moesten nog zo'n acht minuten worden gespeeld. In het restant ging Texel'94 fanatiek op jacht naar de overwinning. Dat leverde twee hoekschoppen op, die door de verdediging van de gasthe ren succesvol werden afgeslagen. Een ogenschijnlijk ongevaarlijke tegenstoot van de thuisclub leverde echter geheel onverwacht een doel punt op. De eindstand werd daar door 2-1 Zondag spelen de pupillen van trai ner Martin Koorn en coach Ralph Koning uit bij Nieuwe Niedorp en moeten ze proberen hun laatste kans te grijpen zich voor de nacom- petitie te plaatsen. Nieuw seizoen voor modelracers Leden van Model Racing Texel streden zaterdag om de punten in de eerste buitenwedstrijd van het nieuwe seizoen. Doordat een aantal coureurs is overgestapt naar de electroklasse, was het daar met dertien deelnemers een drukte van belang. Marc Schuijl, in voorgaande jaren al kanshebber in de brand stofklasse, liet zien dat hij ook in de electroklasse aanspraak wil maken .op de titel. Roy Barhorst wist nog enigszins bij hem in de buurt te blij ven, maar de andere rijders hadden als snel één of meer rondes achter stand. Edo Pool moest de eerste manche laten voor wat hij was. maar in de ovenge drie manches liet hij zien over een goede auto te beschikken. Hij eindigde achter Ed Witte op een vierde plaats. Aan de brandstofklasse namen zeven rijders deel. Peerke Reijnders nam kort na de start de leiding, op de voet gevolgd door Carlos Huis man en Patnck Bakker. Doordat zij beiden pech kregen, wist Reijnders een flinke voorsprong te nemen. Op enige afstand reed Dennis Saai met de anderen mee, maar gespaard van pech, behaalde hij de derde plaats, achter Carlos Huisman Zaterdag wordt de tweede wedstrijd verreden, aanvang 19.00 uur op de kartingbaan aan Akenbuurt. Oosterweg afgesloten In verband met de aanleg van het fietspad Oosterend-Oost zal de Oosterweg tussen 1 en 25 mei zijn afgesloten. Dit is onvermijde lijk omdat de werkzaamheden ter hoogte van de woningen 22 tot en met 26 anders niet zijn uit te voe ren. Het asfalt van de weg wordt twee meter verlegd om genoeg ruimte voor het fietspad te krij gen. Dat maakte het noodzakelijk ook de gasleiding en de elektri citeitskabels te verleggen omdat die anders onbereikbaar worden. Het opbreken van de weg begint op 1 mei en het aanbrengen van het nieuwe asfalt is gepland in de week van 21 mei. Auto's kunnen er in die tijd niet langs, maar voor fietsers en voetgangers blijft er een doorgang. Vanaf Oosterend kan wel de Zwin- weg worden ingereden. Oost is voor auto's alleen bereikbaar via de Lancasterdijk en de Loswal. De bus zal via Schorrenweg en Zwinweg rijden. Kampioensteam RAB D3 Zaalvoetbalteam RAB D3 werd halverwege het seizoen ongesla gen kampioen van de najaars competitie en promoveerde naar de D-pupillen Daar eindigde het team verdienstelijk in de midden moot. Op de foto de spelers van het succesvolle team: staand - Timo Polderman. Jeroen Visser. Lars Boogaard. Willem Wiering; zittend - Don Heerschap, Wessel Koorn, Wessel Kiltz, Patrick Nie- boer, Samuel de Vries. Einde seizoen voor bridgeclub In dorpshuis De Wielewaal in De Waal speelde bridgeclub Groot Slem maandagavond de laatste wedstrijd in de wintercompetitie. Er werden drie periodes van acht wedstrijden gespeeld, na elke periode zijn vier paren gepromo veerd en gedegradeerd. In de A-lijn zijn Akkie van de Kerk hof en Eis Witte eerste geworden met een totaal van 398.53. Tweede werden Margret Elzinga en Dick de Chavonnes (392.38), derde Mar ry Bakker en Corry Zevenhoven (389.39). Lies de Chavonnes en Aad Bakker eindigden met 357.74 op de vierde plaats. In de B-lijn was de eerste plaats voor Mirjam Switzer en Veronica van Beek (396.43). Tweede werden Riet en Kees van Heerwaarden (390.90), derde Stein Geus en Jan Veenen- daal (377.15). Vierde werden Han van Beek en Harry Ran (372.39) Zij promoveren voor de wintercom petitie naar de A-lijn. Op maandag 7 mei wordt tijdens de jaarverga dering bekend gemaakt wie er over het totaal van de 24 wedstrijden het beste resultaat heeft behaald en kampioen wordt. Arend Dijker is bij biljartvereniging De Buureton kampioen geworden over het afgelopen seizoen. Vanaf september werden er zeven perio den gespeeld, leder periode telde 23 partijen. Thijs Smit en Dirk Bies- boer mochten twee keer als perio dekampioen de beker in ontvangst nemen. Dijker won alleen de tweede periode, maar had toch de meeste (173) punten bij elkaar gespeeld. Hij werd vorige week vrijdag tijdens de ledenvergadering gehuldigd en kreeg de wisselbeker uitgereikt. De tweede plaats was voor Martien Groot, derde werd Thijs Smit. Duisternis bij De Doorstoot Het was een vreemde gewaarwor ding voor de spelers van biljart vereniging De Doorstoot uit De Cocksdorp toen tijdens de laatste speelavond van het seizoen het licht uitviel. Omdat de noodver lichting in café De Rog aansprong, kon bij het licht daarvan worden doorgespeeld. In dit halfduister wis ten Joost Smit en Wil Homan hun partijen te winnen. Piet Zijm speelde met een gemiddelde van ruim twee een voortreffelijke partij tegen Wim Westdorp. De hoogste serie van de avond was met twaalf caramboles voor Jaap Boon. Uitslagen: P Zijm-W.Westdorp 4-0, F. Klok-J. Smit 0-4, M. Boon-J. Boon 0-4, E Boon-RZijm 0-2, W Homan-K. Weel 0-2, J. Smit-E. Boon 2-0. F Klok-M. Boon 2-4, W. Homan-H. Laan 4-0, K. Weel-J. Boon 0-4 Randstad eilandcompetitie De Texels volleyballers sluiten deze week de eilandcompetitie af. De komende twee weken wordt een afvaltoernooi gespeeld. Opgeven hiervoor kan tot dinsdag 1 mei via e- mailadres eilandcompetitie@tevoko. nl. Programma dinsdag 1 mei Veld A: 18.30 De Waal-Bremakker Smash 19.15 Smash/PK-Smash Bremakk. 20.00 Randstad-Kobeko Koetshuis 20.45 TESO-Koetshuis Kobeko 21.30 Vlinderw.-Bremakker 2 TESO 22.15 Paal 28-Autocentr. Vlinderw. Veld B: 18.30 Interieurb.-Rabobank LenR 19.15 LenR-PFB Interieurbouw 20.00 Mantje-NIOZ 2 AH 20 4.5 AH-RAR Wessels 21.30 De Wit-Wessels RAB 22.15 Ecotiem-Beverdam De Wit Veld C: 18.30 Jozefsch.-Drup Sportshop 19.15 Sportshop-De Boer Drup 20 00 Beverdam 2-Sportief Klif 23 20 45 Klif 23-De Krim Beverdam 2 21 30 Schouwstra-Zeilmak. Allerlei 22.15 Allerlei-Bosma Schouwstra Wedstrijdleiding: Slagerij Beverdam en Dick (tel. 315096) Uitslagen Maarco Bouw-Texelse Autocentrale 3-0; Tcxolsc Autcccntrale-Maarco Bouw 0-3; Bremakker 2-Vlinderwinkel 1-2; Paal 28/ De Krim-NIOZ 1 2-1, CVI-Randstad 2-1, Pnnsen van Texel-TESO 1 -2. Bouwcenter RAB-De Wit installatietechniek 2-1, PFB- NIOZ 2 0-3. Wessels Ontwerptl-lnteneur- bouw Texel 3-0. De Pilaar-Albert Heijn 2-1. Rabobank-Mantje 1-2; Slagerij Bever- dam-Langeveld de Rooij 2-1NBC-Foto De Waal 3-0; Bremakker-Smash 68 Piet Kooger 1-2; Timmers Bakkerij-Jozefschool 1-2, Durper Drup-Sportshop 1-2,

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 7