TEXELSE J COURANT DINSDAG 1 MEI 2007 Burg: Veel belangstelling voor het muismeppen in de Parkstraat. Den Hoorn: De jeugd ging versierd door de straten. Den Hoorn: muzikanten van DEK trotseerden de wind en trakteerden het dorp op muziek vanaf de toren. Den Burg: Ben Zegeren slaat een balletje op de minigolfbaan voor het huis Kees Dros. Den Burg: Op de vrijmarkt werden allerlei rommeltjes aan de man gebracht Den Hoorn: Prins Willem Alexander en Maxima liepen mee in de optocht. De Koog: Wie dat wilde kon een ritje maken op de pony Sjakie. De Waal: op het veldje tegenover dorpshuis De Wielewaal werd door de jeugd gevoetbald. De Koog: Op de wip een dienblad bier overeind houden, probeer het maar eens. M sfeer te bliie.n, selecteer*,n dete Den Burg: Een groep jongeren HaHelderweg. het ervan bij de meierblis De Koog: Klunen door de Dorpsstraat tijdens de kelnerrace. Oudeschild: Tatum, Morris en Mikki Hemelrijk in hun versierde wagen. Eierland: Het team van de familie Van der Bent leeft zich uit bij de oranjespelen in Zuid-Eierland. Eierland: Bewoners van Eierland achter de Bethel in Zuid-Eieriand. 'modderbad' bij spelletjes op het land Oudeschild: Laura Buijsman liep het nieuw prinsesje Ariane. wandelwagen Eierland: Waterballet boven de Ruigendijk. Oudeschild: Aniek Morren had haar step versierd. Den Burg: Fikkie stoken blijft leuk voor jong en oud. Oosterend: Stoepkrijten in de Oranjestraat. bijpraten bij de meierblis aan de Redoute op het land Oosterend: Met versierde fietsen en skelters trok de jeugd van Oosterend begeleid door Excelsior Westerlaken. De foto's in dit beeidverslag van Koninginnedag zijn gemaakt door Stiana Sibon, Jeroen van Hattum en Gerard Timmerman. Vormgeving Jesper Kragt.

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 7