r) Texel Sun houdt open dag TEXELSE Buitenaardse robots en Aboriginals in Cinema Film Island Samba wordt weer groot feest (j eslaagd fife Cjcslcicigd Geslaagd E Agenda E - feso DAGELIJKS TEXELS NIEUWS w u7U7.texeIsecourant.nl VRIJDAG 29 JUNI 2007 de open dag van zaterdag Texel Sun aan de Schorrenweg 12 wordt opgeruimd Anderhalf jaar geleden begon Texel Sun officieel als bedrijf. Acht boerenbedrijven werden één, om door samenwerking kos ten uit te sparen. Er zijn nieuwe stallen en loodsen gekomen en het bedrijf heeft één kantoor en kantine gekregen. Morgen houdt Texel Sun open dag. Akkerbou wer Frits Bakker: 'Ik kan nu ten minste doen wat ik leuk vind.' Per 1 januari 2006 voegden zes akkerbouwers, een bloembollen kweker/loonwerker en een veehou der hun bedrijven samen in Texel Sun. Doel van de fusie was kosten te besparen doordat ze goederen nu in grotere hoeveelheden inkoch ten en veel machines weg konden doen. Het bedrijf is verspreid over acht verschillende locaties op Texel, maar de meeste activiteiten zijn geconcentreerd op Schorrenweg 11 en 12. Tot nu toe is de samenwerking tus sen de bedrijven verlopen zoals ver wacht. 'Het ging zoals de bedoeling was, al bedenk je van te voren niet hoeveel zaken bij een fusie komen kijken', vertelt akkerbouwer Frits Bakker van de Schorrenweg. 'Naast de dagelijkse beslommeringen ben je veel inspanning kwijt aan de ver bouwingen en aanpassingen in het bedrijf.' Hij kijkt terug op een goed jaar: 'Het ging goed met de akker bouw dus we zijn lekker begonnen. Er zijn ook veel jonge gasten die hier willen werken, de sfeer is goed.' In totaal werken er nu zo'n twintig mensen bij Texel Sun, inclusief de eigenaren. Het samenwerken is volgens Bakker behoorlijk anders dan eigen baas zijn. 'Je werkt eerst vanuit een eigen bedrijf en voor je eigen belangen. Die belangen zijn nu ondergeschikt aan de gezamenlijkheid, ledereen is nu een beetje verantwoordelijk voor alles, ook voor takken die niet de jouwe zijn.' Het samenwerken kost ook veel tijd. 'Je moet veel overleg gen en vooral echt communiceren. Dat doe je altijd te weinig.' Dankzij de gedeelde verantwoor delijkheid kunnen Bakker en zijn collega's nu zelf bepalen welk werk zij doen. 'Eerst moest je een heel bedrijf runnen, nu kan ik tenminste doen wat ik leuk vind. Machines repareren vond ik verschrikkelijk, daar ben ik nu klaar mee. Iemand anders doet dat nu. Op de eerste daq dumpte Henk ter Steege een grote stapel administratiemappen op het bureau. Zo, daar hoef ik me geen zorgen meer over te maken, zei hij.' Bakker vindt het wel wennen dat je nu eèn langere penode hetzelfde werk doet. 'Als je zegt, ik ga ploe gen, dan zit je daar vier weken aan vast. Wat je vroeger een paar dagen deed, doe je nu een paar weken. Dat is niet vervelend maar wel anders.' De open dag van Texel Sun komt volgens Bakker op het goede moment: 'Al sinds het begin van ons bedrijf willen veel mensen een kijkje komen nemen. Maar alles was nog verspreid over de bedrijven en we wilden eerst alles op de rit heb ben.' De fusie is volgens Bakker dan ook bijna klaar: 'We gaan nu alleen nog perfectioneren.' Bezoekers kunnen zaterdag rondkij ken op Schorrenweg 11 en 12. Op nummer 11 kunnen geïnteresseer den de veehouderij en nieuwe stal len bekijken. 'Mensen kunnen zien hoe vee modern gehouden wordt. De dieren staan er gewoon en dat is wel bijzonder. Neem dus alstublieft geen honden mee', lacht Bakker. Op Schorrenweg 12 is de nieuw bouw van Texel Sun te zien. Het bedrijf heeft nu één kantoor, kan tine, machineopslag en werkplaats voor machines en reparaties. 'De kinderen kunnen aan de gang met een puzzeltocht, luchtkussen en quads, de ouders kunnen rondkij ken en ons vragen stellen over de veehouderij, bloembollen en akker bouw.' Texel Sun is zaterdag 30 juni te bezichtigen tussen 11.00 uur en 17.00 uur op Schorrenweg 11 en 12. Cinema Texel beleeft zaterdag (mor gen) en woensdag de voorpremière van Transformers. Deze speelfilm, aangekondigd als 'live action/CGI', is een idee van Steven Spielberg en gaat over de robots, bekend van het speelgoed, de stnp en de televisiese rie. Het verhaal gaat over buitenaard se robots. Autobots en Decepticons, die op aarde terecht komen en daar strijden om de ultieme energiebron: energon. Tranformers is nadrukke lijk met voor kinderen en het beste vergelijkbaar met films als Indepen dence Day en War of the Worlds. In de serie De Volkskrant-filmavonden draait dinsdag en woensdag Ten Canoes, over tien Aboriginals, die in zelfgemaakte kano's op ganzenjacht gaan in het noorden van Australië. Eén van de jagers is de jonge Day- indi, verliefd op één van de vrouwen van zijn oudere broer Minygululu. Om hem duidelijk te maken dat zoiets tegen alle wetten van de stam ingaat, vertelt Minygululu een oer oud verhaal. Dat verhaal, dat enkele dagen vraagt om het te vertellen, gaat over een verkeerde liefde, ont voering, hekserij, stuntelige ruzie en wraak Ten Canoes wordt door critici 'een unieke film' genoemd, de eerste die volledig in één van de talen van de Aboriginals is opgenomen en met een cast die volledig uit Aboriginals bestaat. Een deel van de andere films is geprolongeerd. Eén van de grote publiekstrekkers is het derde deel van Shrek. Deze animatiefilm draait in een ondertitelde en een Neder landse versie. In de oorspronkelijke (ondertitelde) versie zijn de stemmen te horen van steracteurs Eddy Murp hy, Antonio Banderas en Cameron Diaz. Het verhaal begint wanneer de reus Shrek en pnnses Fiona waar nemend koning en koningin zijn. Ze vinden er niets aan en gaan daarom samen met Donkey en Puss In Boots op zoek naar de ware troonopvol ger. Dat blijkt een neef van koningin Lilian te zijn, die op kostschool zit en geen enkele interesse in het koning schap heeft. Ondertussen zet Prince Charming een staatsgreep op om de macht in Far Far Away over te nemen. Ocean's Thirteen speelt in Las Vegas en gaat over het bejaarde Ocean's-lid Reuben Tishkoff (Elliott Gould), die slachtoffer is geworden van de gewetenloze hoteleigenaar Willy Bank (Al Pacino). Terwijl hij her stellende is, zetten Danny en de rest van de bende een plan in werking waarmee ze Bank en zijn handlanger Abigail (Ellen Barkin) te gronde willen richten. Andere films die in Cinema Texel draaien zijn de komedie Mr. Bean's Holiday en de Nederlands gesproken animatie Haaibaai. Iedere maandag vertoont de bioscoop een sneak preview, een film die officieel nog met uit is en waarvan de titel tot het laatste moment geheim blijft. Ook bioscoop De Kiekendief op vakantiepark De Krim is de komende week geregeld open. Op het pro gramma staan de ondertitelde en de Duitse versie van Shrek. Een volle dig overzicht staat in de agenda van deze krant en op de website www. texelsecourant.nl. Op het strand bij paal 17 wordt zaterdag 14 juli voor de vierde keer het zomerdansfeest Island Samba gehouden. De afgelopen jaren mocht het festival zich in een toenemende belangstelling verheugen en heeft het een vas te plaats veroverd op de evene mentenkalender. Organisatoren Michael Driessen van de Kolonist en Bay Watch en Mark Röpke van Beachcafé de Buren hopen ook nu op mooi weer. Ook dit jaar wordt de muziek bij Island Samba verzorgd door nati onaal bekende disc-jockeys. Zelf spreken de organisatoren van een 'vette line-up', Er is muziek te horen van DJ's Roog en Erick E, D-Rachid, Robert Feelgood, Goodgrip. Bart van Liefland en MC Gee, allen met hun eigen specialiteit. Roog vormt samen met zijn broer Greg Hardsoul en met zijn vriend Erick E Housequake, maar heeft zich ook solo internationaal bewe zen. Hij heeft de warme housesound praktisch uitgevonden en is daarom vaste gast op Island Samba. Erick E is een van de meest populaire DJ's van Nederland en met D-Rachid als voorvechters van de Latin-sound groeiden Salsa Lounge en Latin Vil lage uit tot een fenomeen. Island Samba begint om 18.00 uur, de toegang bedraagt €17,50. Kaartjes kosten in de voorverkoop €15,- en zijn verkrijgbaar bij De Kolonist in Den Burg en De Koog en bij Beachcafé de Buren bij paal 17. Meer informatie en foto's van de vorige edities zijn te vinden op www.islandsamba.nl. 2 COURANT Rommelmarkten in Den Hoorn Nog tweemaal vóór de zomer wordt op het terrein van Axel Lap aan de Witteweg in Den Hoorn een rom melmarkt gehouden. De eerste, van morgen (zaterdag) belooft een gro te te worden. De organisatie heeft koopwaar op een breed gebied, waaronder veel meubels. In één van de schuren wordt een gezellige koffiehoek ingericht. Ook zijn verse oliebollen te koop. De markt duurt van 9.00 tot 12.00 uur. De laatste (wat kleinere) markt van het seizoen Dansfeest in De Wielewaal Ericka Voortman verzorgt zaterdag 30 juni een dansfeest in dorpshuis De Wielewaal in De Waal. Dit feest wordt opgeluisterd met diverse muzieksoorten waaronder salsa en fado. Ook is er live percussie onder leiding van Severin Candel. De avond begint om 20.00 uur met een korte demonstratie van Afrikaans dansen en duurt tot middernacht. Verder zijn er kleine hapjes op de barbecue. De entree bedraagt €5,-; kinderen (onder begeleiding) beta len €2,50. Meer informatie staat op www.dan- slaboratorium.nl. Ziekte verhindert open dag tuinders Volkstuindersvereniging Den Burg heeft de open dag, die morgen (zaterdag) zou plaatsvinden, afge blazen. Reden is de uitbraak van Phytophtora en de vrees voor ver spreiding van deze aardappelziek te. Jonge muzikanten in De Kombuis Twee jonge muzikanten trakteren de bezoekers van café De Kombuis in Oudeschild zaterdagmiddag op een optreden. Hoewel ze nog maar veertien jaar oud zijn, waren Danny van Tiggelen en Edwin van Berkel al actief op festivals als Juliana- pop en Minirock. Ook speelden ze op een jazzfestival. Beiden spelen gitaar en mondharmonica. Op hun repertoire staan covers van Tom my Emanuel, Lenny Kravitz, John Mayer, Neil Young, The Beatles en Guns 'n Roses. Ook componeren ze zelf liedjes. Het optreden duurt van 15.30 tot 18.30 uur. Opgave voor Strenderpop Voor de zestiende keer wordt zater dag 25 augustus Strenderpop gehouden. De organisatie heeft inmiddels uitnodigingen verstuurd naar de haar bekende bands. Muzikanten die geen brief hebben gehad, maar toch graag willen mee doen, kunnen zich tot zondag 1 juli melden bij Biem Vlaming, Mulder straat 22, 1794 AB Oosterend, tel. 318561, e-mail biem.annet@texel. com. Het festival wordt zoals gebrui kelijk gehouden op het terrein bij de muzieknis in Oosterend. Mocambo Blues in De Kuip In café De Kuip in De Koog treedt zaterdag de bluesband Mocambo Blues op. De band, bestaande uit zeer ervaren muzikanten, zet daar mee de eerste stappen op het eiland. Geïnspireerd door Stevie Ray Vaug- han brengen de muzikanten een show van hoog muzikaal niveau, met plezier en humor. De virtuoze gitarist brengt zijn solo's op de bar, achter de bar, tussen het publiek en in de serre. Hij wordt daar bij ondersteund door een strakke bas, swingende drums en natuurlijk een Hammondorgel. Het optreden begint om 22.30 uur, de toegang is gratis. Bijeenkomst over Waddenfonds In café Waterworld op de voorma lige rijkswerf Willemsoord in Den Helder wordt maandag een bijeen komst geghouden over het Wad denfonds. bedoeld voor potentiële indieners van subsidie-aanvragen. Gedeputeerde Peter Visser geeft toelichting op de criteria van het fonds, die vandaag in Leeuwarden worden gepresenteerd. De provin cie ondersteunt kansrijke projecten bij hun aanvraag. De avond duurt van 18.30 tot 21.00 uur. Concert Excelsior Bij goed weer verzorgen het fan fareorkest en de percussieband van Excelsior maandag een zomer avondconcert bij de muzieknis ach ter de Oranjestraat in Oosterend. Het optreden begint om 19.30 uur en duurt ongeveer een uur. Op het programma staat populaire muziek. De toegang is vrij. vindt maandag plaats en duurt van 13.30 tot 16.00 uur. De opbrengst is in beide gevallen bestemd voor het onderhoud van het Hoornder kerkje. Na maandag worden de schuren in gereedheid gebracht voor de bloembollenoogst. De eerstvol gende markt wordt in september gehouden. Ebeling in Worsteltent Bij De Worsteltent aan de Smitsweg in de Dennen vindt zondag een optreden plaats van zanger-gitarist Arthur Ebeling. Het optreden begint om 14.00 uur, de toegang is gratis. Als het weer het toelaat, vindt het optreden buiten plaats. Geslaagden OSG Bij OSG De Hogeberg zijn de vol gende leerlingen na het doen van een herexamen alsnog geslaagd voor hun diploma: VMBO basisberoepsgerichte leer weg: Verzorging - Melanie Krab, De Koog. Metaaltechniek - Gert-Jan Smit, Oudeschild. VMBO kaderberoepsgerichte leer weg: Metaaltechniek - Gerold Eei- man, Den Burg. VMBO theoretische leerweg: Lillian Stapersma, Den Burg; Zoë Stefans- son, Den Burg; Nils Veldhuis, Den Burg; Manon Walbeek, De Cocks- dorp. HAVO: Manon Boogaard, Den Burg; Bas Dijt, Den Burg; Djoeke Eijzinga, De Koog; Bart Klaassen, De Cocks- dorp; Caroline Veeger, Den Hoorn. VWO: Anika Smit, De Waal; Marleen ter Steege, Den Hoorn; Iris Timmer man, Den Burg; Sarah van der Vis, Oosterend. In totaal slaagden op de OSG 206 leerlingen, 10 leerlingen zakten voor hun examen, 6 hebben zich terug getrokken. Patrick Zijm (19) uit Den Hoorn is geslaagd voor de opleiding theater techniek aan het Friesland College in Leeuwarden. Hij werkt bij Klif 12 in Den Hoorn. Martijn Huisman (21) uit De Koog is aan het ROC in Den Helder geslaagd voor de opleiding MTS+, richting Werktuigbouwkunde. Huis man is op zoek naar werk. het liefst op Texel. iï-i <9 Stephanie de Bruijn (20) uit Eier- land is aan het Friesland College geslaagd voor. de opleiding Horeca Ondernemer Manager (HOM). Zij is werkzaam bij restaurant De Smulpot in Den Burg. Workshop FOOD! gaat niet door De workshop FOOD! die Meijke van Herwijnen zaterdag in De Bijenkorf in Oosterend zou geven, gaat niet door. Waarschijnlijk wordt hij verzet naar zaterdag 29 september. Muziekschool in de vakantie De administratie van de Muziek- en Dansschool is in verband met de zomervakantie gesloten van vrijdag 13 juli tot en met zondag 19 augus tus. Aanmelden voor het nieuwe seizoen is buiten die periode wel mogelijk. Tijdens de vakantie geven verschillende docenten workshops in het kader van de Vakantiekaart, aanmeldingen hiervoor kunnen wor den ingesproken op het antwoord apparaat, dat regelmatig wordt afgeluisterd. De leerlingen hebben vakantie van dinsdag 10 juli tot en met zondag 26 augustus. Vrijdag 29 juni: Op het parcours bij Oudeschild begint om 19.00 uur een tijdrit van Wieler vereniging Texel. Samen met de wed strijden van morgen is deze bepalend voor het clubkampioenschap. Het Texels Vrouwenkoor geeft in samenwerking met saxofoonkwartet Saxy-Q een concert in de hervormde kerk in Den Burg. Aanvang 20.00 uur. Toegangskaarten kosten €8,- en zijn verkrijgbaar bij Nauta Boek in Den Burg en voor aanvang aan de zaal. In Cinema Texel draaien de volgende films: Pirates; At world's End (18.30 en 21.15 uur); Shrek de derde (18.45 uur); Ocean's 13 (21.45 uur). In bioscoop De Kiekendief op De Krim draaien Shrek the Third (14.00 en 21.30 uur); Shrek der Dritte (16.15 en 19.00 uur). Zaterdag 30 juni: Op het terrein van Axel Lap aan de Witteweg in Den Hoorn wordt voor het laatst voor de zomer een grote rommelmarkt gehouden. Met onder meer een koffiehoek en verkoop van verse oliebollen. De markt duurt van 9.00 tot 12.00 uur. De opbrengst komt ten goede aan het onderhoud van het Hoornder kerkje. Agrarisch bedrijf Texel Sun aan de Schorrenweg 11 en 12 in Het Noor den houdt van 11.00 tot 17.00 uur open dag. De open dag van Volkstuinders vereniging Den Burg gaat wegens de uitbraak van de aardappelziekte Phytophtora met door. Rond basisschool De Bruinvis in Oudeschild wordt van 11.00 tot 15.00 uur een fancy-fair gehouden, waarvan de opbrengst ten goed komt aan de herinrichting van het schoolplein. Tennis Vereniging Oosterend (TVO) houdt open dag. Aanvang 11.00 uur. Vanaf 12.00 uur wordt gerookte en gebakken vis verkocht. De opbrengst wordt gebruikt om de jeugdtrainingen mee te bekostigen. De banen van TVO liggen aan de Bijenkorfweg, ach ter het dorpshuis. Op de wielerbaan aan de Haffelder- weg in Den Burg beginnen om 13.30 uur wedstrijden om het clubkampi oenschap van Wielervereniging Texel. Bij de Worsteltent aan de Smitsweg begint om 14.00 uur een optreden van bluesformatie Button Rouge. De toegang is gratis, bij goed weer vindt het optreden buiten plaats. Leefgemeenschap het Maartenhuis aan de Ruijslaan bij De Koog houdt van 14.00 tot 17.00 uur een open Danny van Tiggelen en Edwin van Berkelen, allebei nog maar 14 jaar oud, trakteren de bezoekers van café De Kombuis in Oudeschild op een optreden. Beiden spelen gitaar en mondharmonica. Aanvang 15.30 uur. In dorpshuis De Wielewaal in De Waal begint om 20.00 uur een dansfeest, verzorgd door Ericka Voortman. Met diverse soorten (live) muziek. Entree €5,-; kinderen €2,50. In restaurant Bosch en Zee nabij De Koog begint om 20.00 uur een dart- toernooi. Deelname is gratis. Model Racing Texel houdt een com petitiewedstrijd op de kartingbaan bij Akenbuurt (nabij Den Burg). Aanvang 20.00 uur. In café De Kuip in De Koog begint om 22.30 uur een optreden van de band Mocambo Blues. Aanvang 22.30 uur, entree gratis. In Cinema Texel draaien de volgende films: Shrek de derde (13.45 en 16.00 uur); Haaibaai (14.00 uur); Mr. Bean's Holiday (16.15 uur); Pirates; At world's End (18.30 uur); Shrek the Third (18.45 uur); Ocean's 13 (21.45 uur); Transfor mers (22.00 uur). In café De Blauwvinger in De Koog vindt een mannelijke striptease-act plaats. De toegang bedraagt €5,-, er Hoogwater te Oudeschild Vr. 29 08.26 en 20.35 u. Za. 30 09.15 en 21.20 u. Zo. 01 09.55 en 22.04 u. Ma. 02 10.40 en 22.45 u. Di. 03 11.15 en 23.27 u. Wo. 04 12.35 en Do. 05 00.40 en 13.04 u. Vr. 06 00.55 en 13.45 u. is slechts plaats voor honderd beo* kers. Aanvang circa 23.00 uur Zondag 1 juli: Op het terrein van Calluna aan Schumakersweg nabij De Koog word van 9.00 tot 13.00 uur kofferbakmart gehouden. Een standplaats kost €7, In dorpshuis De Bijenkorf begint cr 19.30 uur een open bridgedrive V«t opgave en inlichtingen J. Vaillant, 329060 of 06-53492321 Daan van Loenhout geeft van iooc tot 12.30 uur bij paal 28 een wort- shop strand en zee-schilderen en va 14.00 tot 16.30 uur in de Slufter ea-, workshop aquarelleren. Opgave tel. 06-52447817. Bij theater Klif 12 in Den Hoorn p~ senteert de Stichting Waddengros om 10.30 uur de Waddengoud Larj- vleesroutes. Bij de Worsteltent aan de Smitsweg begint om 14.00 uur een optreden va gitarist Arthur Ebeling. De toegang 5 gratis, bij goed weer vindt het optre den buiten plaats. Op het strand bij paal 17 wordt 15.00 tot 16.30 uur dansworkshcp gegeven. In Cinema Texel draaien de volgens films: Shrek de derde (13.45 en 16.CC uur), Haaibaai (14.00 uur); Mr. Bears Holiday (16.15 uur); Pirates; AtworWs End (18.30 en 21.15 uur); Shrek lie Third (18.45 uur); Ocean's 13 (21>5 uur). Maandag 2 juli: Op De Goede Verwachting aan 05 Genteweg nabij Oosterend geeft Das van Loenhout van 11.00 tot 1230 uur een cursus boerdenjdier tekens Opgave via tel. 06-52447817. In de schuren van Axel Lap aan Witteweg in Den Hoorn wordt 13.30 tot 16.00 uur een rommelmarK gehouden. De opbrengst is bi voor de restauratie van het Hoomfe kerkje. Op vakantiepark De Krim wordt vat 16.00 tot 22.00 uur markt gehouds Bij goed weer verzorgen het far: reorkest en de percussieband va- Excelsior een zomeravondconcert t> de muzieknis achter de Oranjestra in Oosterend. Aanvang 19.30 uur, ds toegang is vrij. In dorpshuis De Wielewaal in DeWa wordt vanaf 19.30 uur een bridged".1: gehouden. Deelname kost €2,50 ft In café De Twaalf Balcken in DenB.- wordt een schaaktoernooitje gas den. Deelname staat open voorles een. Aanvang 20.30 uur. In Cinema Texel draaien de volgende films: Shrek de derde (13.45, 16.03 uur en 18.45 uur); Haaibaai (14.10 uur); Mr. Bean's Holiday (16.15 uur Pirates; At world's End (18.30 ur> Ocean's 13 (21.45 uur). In bioscoop De Kiekendief op ft Krim draaien Shrek the Third (140! en 21.30 uur); Shrek der Dritte (16 en 19.00 uur). Dinsdag 3 juli: Daan van Loenhout geeft van 100] tot 12.30 uur bij paal 28 een wort- shop strand en zee-schilderen en vr 14.00 tot 16.30 uur in de Slufter es- workshop aquarelleren. Opgave tel. 06-52447817. Op De Knm worden van 11 12.00 uur demonstraties gegeven ma roofvogels. In het raadhuis in Den Burg beginton 19.30 uur een openbare vergadenn: van de gemeenteraad. In de doopsgezinde kerk in Den Br, begint om 20.15 uur een concert Ti Else Schaaij (fluit) en Wim Leisrc (piano). De toegang is gratis, naafkxc wordt een inzameling gehouden- In Cinema Texel draaien de volgenCe films: Shrek de derde (13.45, 16.00 en 18.45 uur); Haaibaai (14.00 uur). Mr. Bean's Holiday (16.15 uur), Ter Canoes (19.30 uur); Pirates; At worid1! End (21.15 uur); Ocean's 13 (21.4: uur). Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoogwater. De zon komt zondag 8 juli op om 05.25 en gaat onder om 22.06 uur Zaterdag 7 juli laatste kwartier. Om de drukte de baas te kunnen 2? TESO in en rond het weekeinde gere geld een extra boot in. Dat c vrijdag (vandaag) nog tot 16.00 uur en zondag van 14.30 tot 20.00 uv Toch moeten automobilisten reke ning houden met wachttijden. ZondS wordt tussen 17.00 en 20.00 uure? half uur wachttijd verwacht. Mar dag moet op Texel tussen 11 00 12.00 uur mogelijk zelfs één uur we den gewacht. Meer informatie ovs de veerdienst is te verkrijgen via tel 369600 of website www.teso.nl.

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 2