Texelaartje TEXELSE COURANT irr Modeshow!!! MUZIEKLES THUIS Makelaardij Texel Vastgoed b.v. 'Ik kan alle spullen hier laten liggeniWatik^ wou:- STOPPEN MET ROKEN ENAFVALLEN GEMAKKELIJK EN SNEL DINSDAG 04 SEPTEMBER 2007 "Fexelaartjes INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €5,25 tot en met 3 regels Per regel meer: €1,75 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €12,50,- excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden. Terug van weggeweest Tripper jeans bij Mantje Lifestyle Stores. Schuurverkoop: boeren- gerief. A.s. zat. en zo. in "Sarasani". Dameskleding van Pro test, de nieuwe collectie is binnen bij Mantje Lifestyle Stores Restaurant 't Pruttel huus in De Koog. iedere dag geopend vanaf 16.30 uur. Tel 0222-317586 Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel. 327707. Lang genoeg naar de kunst aan de muur ge keken? Verkoop het op de Lionsveiling, 20 en 21 september in Oudeschild Kavels van tevoren aan melden s.v.p.l Nieuwe collectie Falke sokken en panty's van 15 den. tot 50 den. bij Mantje Lifestyle Stores. Fashion Store Texel. Nieuwe collectie Ultima te Mik's Weverstraat 45, Den Burg. <adobon=Djókibon Body- fashion Djöki-Den Burg Ruime keus t/m 95JJ Zaterdag 8 sept. van 10 00 tot 15.00 uur: tuin/schuur- verkoop. Parnassiastraat 7, De Koog. Onze dagtochtenfolder <omt weer uit! Bel 315555 of www.texeltours.nl. Alvast op zoek naar een TESO-aandeel voor het volgende jubileumfeest? Lionsveiling 2007 op 20 en 21 september in Ou deschild. Stofzuigerzakken van alle merken bij Voordeelland Oudeschild, tel. 322398. Gaastra, O'neill, Bad Boys, nieuwe collectie acks, sweaters, broeken. Mantje Lifestyle Stores. Fashion Store Texel. De aatste jurkjes 60% kor ing. Weverstraat 45 Den Burg. Boetiek 'Allerlei' in De Koog heeft de grootste keus in Vero-Moda Ook zondags geopend! Audio, Video en netwerk kabels voor een scherpe prijs, TCA, Maricoweg 37a Doorlopende verkoop ge bruikte rijwielen. Verhuur bedrijf Bruining. Nikadel 60, De Koog. tel. (0222) 317333. Diverse maten kinderrijwielen. Lionsveiling 2007, 20 en 21 september in Oude schild. Voor aanmelden formulieren bij Reisbureau Texel, Kobeko en Cees Boersen. Leuke, stoere kinderwin terjassen van Mexx, Pro test, 's Oliver en Reset bij Mantje Lifestyle Stores. Fashion Store Texel. Koopjes v.a. €5.-. Wever straat 45, Den Burg. Nieuwe collectie jacks, mantels, o.a. Chiemsee, Plusminus, Protest en Esprit bij Mantje Lifestyle Stores. Doorlopende actie Ecco Soft van €64,98, nu €55,- bij Mantje Lifestyle Sto res. Tenson, Fjallraven, Ai- gle, North Face, nieuwe collectie winterjassen, vesten, broeken. Mantje Lifestyle Stores. Callanetics lessen starten weer op dinsdag 11 sept van 19.30 tot 20.30 en Den Burg. Opgave bij Manda Bergsma. Tel. 319708. Baby geboren? Huur een ooievaar voor in de tuin voor €1,25 per dag (€12,50 borg) bij Langeveld de Rooy, Spinbaan 6, tel. 362600. Fashion Store Texel Nieuwe collectie Con fetti. Weverstraat 45, Den Burg. Nu bij Mantje leuke stoere collectie jongensschoenen en meisjeslaarzen. www.texeltoerist.nl. Met de meest actuele evene mentenagenda. Snelle, vakkundig en voor al betrouwbare reparatie, alleen bij TCA, Marico weg 37a. Bowling De Koogel - het adres voor een gezellig avondje uit! Tel. 0222- 317672. Hulp gevraagd voor een ochtend in de week of veertien dagen. Tel. 316698. Reparatie van al uw wit goedapparaten. Voor- deelland Oudeschild, tel. 322398. De Tegelmeester voor al uw badkamers, plavuizen vloeren, keukens, afwerk- vloeren en levering tegels. Tel. 321815/321266. Stoere collectie van Palla dium voor jongens, meis jes en dames bij Mantje Lifestyle Stores. 27 sept. zijn er leghennen. U kunt weer bestellen! K. de Ridder, tel. 319497. Schuurverkoop: boeren- gerief. A.s. zat. en zo. in "Sarasani". Betrouwbaar, dus sto ringsvrij internetten en bellen voor een zeer schappelijk tarief, incl. gratis draadloze modem? xs4all Laat u informeren door De Computerzwa ger. tel. 06-53935770 www.xs4all.nl Bowlen en uit eten gaan prima samen! Bowling De Koogel en Restaurant 't Pruttelhuus voor uw com pleet verzorgde avond. Tel. 0222-317586. Bowlen en steengrillen gaan prima samen. Bow ling de Koogel, tel. 0222- 317586. Te koop: Philips breed beeld tv 100 Hz., 2 jr. oud, 68 cm, stereo, veel opties en perfect beeld, €200.-, tel. 310427. Fashion Store Texel. De laatste jurkjes 60% kor ting. Weverstraat 45 Den Burg. De Tuunderie ook voor uw bloemen. Op bestel ling lever ik bloemstukken en boeketten voor thuis en/of op het werk. Ook bloemenabonnementen, elke week verse bloemen gratis bezorgd vanaf €10,-. Tel. 06-21842638. Hairstyling Talou is we gens vakantie gesloten van dinsdag 4 september t/m zaterdag 15 septem ber. Voor uw feestje, groot of klein, moet u in Bowling De Koogel zijn. Tel. 0222- 317672. Storing aan uw satelliet/ kabelsysteem, bel Voor- deelland Oudeschild, tel. 322398. Fashion Store Texel Nieuwe collectie II Dolce jeans, Weverstraat 45, Den Burg. Nordic Walking is TOP! Kennismaking 9/9 9.30 u en 11/9 16.00 u. Nu €7.-! Techniekcursus v.a. 16/9 en 18/9, 6 lessen €75.-. Techniek opfrissen? 9/9 en 16/911.00 u. €€7.-. Info: TOP 06-12070776. www.texeltoerist.nl. U kunt nog meedoen aan de prijsvraag en maak kans op het boek De Smaak van Texel Sony, JVC, Philips, LCD, Plasma dvd, stereo bij Voordeelland Oude schild, tel. 322398. Bel 318885 en Sieme Wuis brengt de nieuwe aard appels bij u thuis. Bezorgd na 16.00 uur. www.texeltoerist.nl. Een unieke site met plaats aanduidingen via Goo- gle-maps. Kom ook eens kijken en zoom in. Texelse kaas van We- zenspyk. Alvast op zoek naar een TESO-aandeel voor het volgende jubileumfeest? Lionsveiling 2007 op 20 en 21 september in Ou deschild. Juttersmaal incl. 1 uur bowlen €17.50 p.p. Info reserveren: Ö222-390112. Tot ziens op De Krim! Nieuws van Texel? Nu dagelijks nieuws op www. texelsecourant.nl Schuurverkoop: boeren- gerief. A.s. zat. en zo. in "Sarasani". www.texelsecourant.nl voor het dagelijkse Texel se nieuws. Nieuwe collectie van Another woman bij Mant- je Lifestyle Stores. Nu ook dagelijks het laat ste nieuws op www.texel- secourant.nl Auto Service Centrum. Maricoweg 3. tel. 315588. De Koopman Koerier, voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. Auto Service Centrum. banden, uitlaten, accu's Tel. 315588. Kinderfeest op De Krim v.a. €7.25. Bel 0222- 390112. Nieuwe collectie van Mexx en XX by Mexx bij Mantje Lifestyle Stores. Lingeriespeciaal zaak Bo- dyfashion Djöki-Den Burg. Voor Dames en Heren. Fashion Store Texel. Koopjes v.a. €5.-. Wever straat 45, Den Burg. Wrangier spijkerbroeken voor heren bij Mantje Life style Stores. Kom nazomeren op- Tuinboerderij De Halm Hoofdweg 41 in Eierland. Het is nu prima plant- tijd voor vaste planten en heesters. En onze open tuin staat nog volop in bloei. Graag tot ziens op wo t/m za van 10 tot 5 uur. Voor meer info over Tuin ontwerp kijk op www. Texeltuinen.nl. Tel. 311270 mobiel 0620795770 van Lindy Stroo. OSG restaurant "Het Proefkonijn" start weer op woensdag 5 septem ber. Reserveren uitslui tend 's morgens op tel.nr. 312121. De leerlingen van afd. consumptief heten u van harte Welkom! Kinderfuif, een echt doe feest. 1uur bowlen met lichte ballen en slurfen in de goot. Daarna patat, kroket, glas fris en een ijsje toe. €5.- p.p. Bowling de Koogel. tel. 0222-317672. Voor het gevoel van "na zomer-zon" kies je een kleurig kapsel bij Qnipp Kapsalon! Zes dagen open, bel 312227 of kom gewoon binnenlopen (Waalderstr. 15). Rits stuk? Wij zetten er een nieuwe in. Schoenmake rij sleutelservice Van Osch Open van 08.00 -12.30 uur. Zaterdags ge sloten. Tel. 313901. Miele, Liebherr, AEG, Siemens, wassen, dro gen, koelen, vriezen. Voor- deelland Oudeschild, de specialist in witgoed, tel. 322398. Cape Horn, Napapijri, Lutha. nieuwe collectie jacks, vesten, broeken. Mantje Lifestyle Stores. De beste kans op succes! Gelezen in 98% van de Texelse huishoudens Bon opsturen in gesloten enveloppe naar Texelse Courant, advertentieafdeling, Postbus 11, 1790 AA Den Burg (als brief frankeren) Bij opgave postbusnummer ook uw privé-adres vermelden Contant geld bijsluiten Brief onder nummer €2,00 extra Inleveren maandag vóór 10.00 uur (TC dinsdag) woensdag vóór 17.00 uur (TC vrijdag) Gebruik ook deze bon bij opgave aan de balie, Spinbaan 6, Den Burg (Langeveld de Rooy) Voor informatie: 0222 - 362600 8,751 75j| 1O.50JI 12.25 j 1 14,00' 15,751 17,50! Deze bon is alleen geldig voor texelaartjes Gebruik voor elke letter, elk leesteken en elke tussenruimte een vakje. Tarief incl. 19% BTW Adres J Postcode/plaats Advertentie I Handtekening plaatsen in de krant van: IWS} Openingstijden: Kogerstraat 15 Den Burg Tel 312182 De nieuwe wintertrend bij Weversend Woensdag 12 september Aanvang 14 uur Reserveer tijdig! tel. 0222-313702 Weverstraat 104, Den Burg www.weversend.nl Nieuwe collectie dames en herenschoenen van het merk Ecco bij Mantje Lifestyle Stores. Fashion Store Texel. An- neloes; mooie jurkjes en tops. Weverstraat 45, Den Burg Geven aan een goed doel? Let op dit keurmerk Inlichtingen en aanmelding: Bert Kemper, tel./fax 31 64 62 VOOR ALLE LEEFTIJDEN accordeon, handharmonika, mondharmonika, piano, keyboard, slagwerk, elektronisch orgel, algemene muzikale vorming en muziektheorie TE KOOP in OOSTEREND Loswal 32 Nabij de Waddendijk in kleinschalig bunga lowparkje 11 bungalows) een keurige recre atiewoning met tuin/terras en parkeerplaats Perceelsgrootte: 151 m2 eigen grond INDELING: hal/entree, badkamer met ligbad/ douche, toilet en wastafel, woonkamer met open keuken, schuifpui naar tuin en trap naar verdieping. Op de verdieping: 2 slaapkamers. Verder is er nog een buitenberging aanwezig Een ideale locatie voor de mstzoeker, in de directe nabijheid van vogelgebieden en grenzend aan het agrarisch buitengebied van Texel Het geheel is voorzien van een keurige gebruiks inventaris, sfeervolle plankenvloer, alsmede een nieuwe HR cv-ketel ('07). Inlichtingen en verkoop bij: Makelaardij TEXEL VASTGOED B.V. Kogerstraat 57 Postbus 87 1790 AB Den Burg Tel: 0222 31 30 25 Fax: 0222 31 39 00 info@texelvastgoed.nl www.texelvastgoed.nl Privé: dhr. P. Kuip Cm. Tel. 31 20 31 dhr. J.P. Coutinho Tel. 31 46 65 dhr. M.H Trap Tel. 31 92 42 Ons actuele woningaanbod: www.texelvastgoed.nl Oplevering in overleg, onder de lusten en lasten van de lopende seizoensverhuur Amincdotcn bi] VASTGOED ADVISEURS Strandhuisjes zijn er in alle soor ten en maten. Sommige eigenaren gebruiken ze alleen als opslag ruimte voor strandspullen, ande ren bivakkeren er de hele zomer en richten het naar eigen smaak in. Verslaggeefster Stiana Sibon gaat deze zomer van zuid naar noord alle strandhuisjes langs en pikt er een aantal uit. Deze week: huisje 71 bij paal 28 gehuurd door Alexandra Woltjer uit Utrecht. Onderuitgezakt in een strandstoel met het windscherm omhoog zitten de vriendinnen Alexandra Woltjer en Jos Geijer voor het strandhuisje. De moeder van Woltjer heeft een bun galow op De Krim en daar maakt haar dochter dankbaar gebruik van. Geijer was twee dagen op bezoek. Woltjer: 'Ik zie haar niet zo vaak dus eigenlijk zitten we vooral bij te kletsen. Voor de rest doen we hier niet zo veel.' Altijd als ze in de bun galow van haar moeder zit, huurt ze een onderkomen op het strand. 'De voorgaande twee jaren was het slecht weer en hebben we er nau welijks gebruik van gemaakt. Dat is zonde want twee weken huur kost €112,-. Daarom heb ik dit jaar tot het laatste moment gewacht. Toen bleek dat het mooi weer werd, ben ik naar het strand gelopen. Er waren nog twee huisjes vrij. De afgelopen week hebben we er meer gebruik van gemaakt dan de vakanties in de twee jaar daarvoor.' Ze huurt het huisje vooral voor het gemak. 'Ik kan alle strandspullen hier gewoon laten liggen.' trandhuisje Als Woltjer op Texel is, doet ze volgens eigen zeggen vooral de standaardactiviteiten. 'We gaan naar het strand en eten een visje in Oudeschild.' Haar vriendin was nog nooit op Texel geweest. 'Ik kan hier heerlijk relaxen. Zij weet alle leuke dingen te vinden en ik hobbel achter haar aan. Morgen wordt het minder weer en gaan we naar Eco- mare.' De reden dat de ouders van Woltjer er veertien jaar geleden voor kozen een bungalow op Texel te kopen, was niet omdat ze er al vaak waren geweest. 'Ik denk dat het was omdat je op een eiland echt het gevoel hebt dat je weg bent. Dan is Texel het meest praktisch. Je zit niet zo lang op de boot en hoeft niet te reserveren. Je kunt last minute nog beslissen om heen te gaan.' Geijer beaamt dat. 'Mijn zoon vond het al helemaal spannend om met de auto de boot op te gaan. Dan krijg je al een vakantiegevoel.' Regel 1 In de krant van vrijdag 31 augustus las ik een artikel van de hand van Corrie Timmer, over een op Texel wonende man, die stelt ten onrechte door zijn ex-vrouw van verkrachting beschuldigd te zijn. Wat mij zeer stoort is dat de Texelse Courant vrijelijk de naam noemt van de betreffende vrouw, die duidelijk niet gehoord is, terwijl er wel zeer belastende dingen over haar wor den gezegd. Waar of niet waar. Het is niet de eerste keer dat ik in deze krant lees dat belastende uitspra ken worden gedaan over personen, die niet worden gehoord over hun versie van het verhaal. Een krant kan nooit zeker weten of hetgeen iemand de journalist vertelt wel of met waar is. Het valt mij bij zonder tegen dat deze krant op een dergelijke wijze zijn pagina's vult. Fatsoenlijke journalistiek past altijd wederhoor toe om met te vervallen tot ordinaire kwaadsprekerij. Regel 1 in de jounalistiek! Inez Pluijlaar, Den Burg. Naschrift redactie: Hoor en weder hoor heeft in dit geval al plaats gevonden in de rechtszaal, waar de betreffende vrouw uitgebreid is gehoord, waarover verslag is gedaan in deze krant en waar de rechter concludeerde dat de vrouw tegenstrijdige verklaringen heeft Behoort u ook tot die groep mensen die vastbesloten is het roken op te geven maar het helaas niet volhouden? Heeft u ook van die situaties of gewoonten waarbij u bijna automatisch een sigaret pakt ofschoon u er eigenlijk mee wil stoppen? Indien u stopt met roken kunt u uw lichaam weer in goede conditie brengen. Heerlijk om weer meer zuurstof te kunnen inademen, veel beter te ruiken en te proeven. Geen hoofdpijn, niet meer kortademig, geen kwellende rokershoest, niet meer afhankelijk van nicotine. Is dit geen goede motivatie om te stoppen? Met onze methode kunnen wij u in één keer definitief van het roken afhelpen. Bij de oren zetten wij drie steriele puntjes in die het lichaam snel ontgiften en ervoor zorgen dat u binnen vier dagen geen nicotine meer in uw bloed heeft, dit wordt afgevoerd via de natuurlijke weg Omdat dit zo snel gaat heeft het lichaam geen tijd voor afkick verschijnselen, zou uzelf stoppen zonder hulpmiddelen dan duurt het ongeveer een maand voordat de nicotine eruit is en dan komen juist die nare bijverschijnselen. Zodra deze zijn geplaatst beginnen ze direkt te werken en u zult merken dat de zin om te roken direkt gaat afnemen. Ook knjgt u een puntje dat ervoor zorgt dat u met gaat snoepen zodat u dus niet dikker wordt. De puntjes vallen er na twaalf dagen vanzelf uit. Deze methode wordt ook wel aunculo-therapie ge noemd, dit staat voor oor acupunctuur, en is één van de veiligste behandelmethoden De ervaring leert dat deze zichzelf bewezen heeft doordat er duizenden mensen baat bij hebben gehad. Ons slagingspercentage is 97 Wij geven een levenslange garantie op de behande ling. Mocht u toch weer terugvallen in uw oude gewoon te binnen een half jaar, dan krijgt u van ons een gehee gratis tweede behandeling. Daarna betaalt u slechts een kleine vergoeding. Onze behandelwijze heeft regelmatig positieve aandacht gekregen van diverse actualiteitenprogramma's op TV. Ook kunt u bij ons terecht om af te vallen. U krijgt dan twee puntjes in beide oren die het honger- er snoepgevoel totaal wegdrukken en de spijsvertering helpt te stimuleren en dus sneller op gang brengt. Dit»1 combinatie met een uitgekiend dieet schema waa' gewone alledaagse dingen opstaan en waar ook het hele gezin van kan mee eten en u zoveel eet dat u geen hongergevoel overhoudt. De resultaten hiervan zijn dal u in een maand 6 tot 8 kilo afvalt. Op DINSDAG 11 SEPTEMBER zijn wij aanwezig m Hotel De Lindeboom, Groeneplaats 14 op Texel. Wij werken uitsluitend op afspraak, voor meer informatie of het maken van een afspraak kunt u bellen naar de praktijk voor auriculo therapie. Slenkweg 2 te Ressen-Bemmel. Tel. 0481 - 462453 Tevens hebben wij ruime ervaring met behandelen van groepen en bedrijven. Bezoek ook onze website: www.kpspeek.nl

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 4