.r Schoenen weggooien na wadexcursie Zachte winters slecht voor kokkels Kortekaas en Kooijman nemen TM Vastgoed over Undercover TEXELSE J COURANT Redrijvig heid Langs de weg Tj1 kerkdiensten jyjcdischc zorg Hulpverlening oud Papier Radio Texel lQQ.j lotje knieën in de drek. Bij iedere stap die je maakt, komt een zurige putlucht vrij. Je schoenen zijn al niet rood meer, maar inkt zwart. Achter je komen mensen niet vooruit in de zompige massa, maar je kunt niet wachten, want zit je zelf vast. Je moet door. schaatsbeweging, dat is de beste methode om het wad te bedwingen volgens de vrijwillig- van de Waddenvereniging. Eerst je hak omhoog en dan de van je voet. Een wadexcursie, bet valt niet mee. Zo'n twintig personen doen mee. De meesten hebben laarzen aangetrok- len, anderen dragen gympies zoals isaangeraden. De eerste stappen in iet wad brengen een schrikreactie ;?,veeg bij de meeste deelnemers, .fczakt namelijk direct een eind weg. Een enkeling valt voorover en som- ngen houden het direct voor gezien ;r, gaan terug. De rest ploetert zich weg door de blubber. Als je een- de pas te pakken hebt, is het goed te doen. Anneke Rippen, studente biologie uit Groningen, begeleidt de groep. Dit is let tweede jaar dat ze vrijwilligers- A-erk bij de Waddenvereniging doet. kvnnd het leuk om mensen te laten ben wat er leeft op het wad en hoe eardevol dit gebied is.' Ze kreeg speciale training om mensen rond te aden. "We hebben twee weekenden cursus gehad. Daarin leer je hoe je 'et moet vertellen. Ook heb ik een verklaring om het wad op te mogen.' Vessels Pilaar AH wvinge ieWaa Joze tshop •Klif 23 Boer cuwstra Texel 1 leurbov* )-3, NBC insport 2 xel 1 zielefsW aal I/ad ee t maart aap de strijden nale. 5 Graaf- •essuu"- gheids- worder e vindt redstrqd >r Hier- nog 'e voorbe- ere p* de aan- ven ka" Johanra I). Tanj» Bak*? ■houd* iber, februar 0 apnl. VRIJDAG 14 SEPTEMBER 2007 Dat je voorzichtig moet zijn met wad lopen, blijkt als Rippen een hooivork in de grond steekt. Na tien minuten staat de vork een halve meter onder water. 'Vorig jaar ging het bijna mis. Het was springtij, maar dat wisten wij niet. Het water steeg ineens heel hard en we moesten snel terug. Het liep goed af en de mensen hadden niets in de gaten, maar je moet wel uitkijken.' Tijdens de excursie wordt speciale aandacht besteed aan de gevolgen van klimaatverandering voor het waddengebied. Rippen pakt een kokkel van de zeebodem en vertelt dat deze schelpdieren zich voorna melijk na strenge winters voortplan ten. 'Door de klimaatveranderingen zijn de winters zacht. Dit heeft gevol gen voor de kokkelstand en ook voor vogels die de kokkels eten, zoals scholeksters.' Het wad blijkt met alleen voor vogels, maar ook voor mensen een voedselbro'n te zijn. De excursiedeelnemers krijgen zeesla en zeekraal voorgeschoteld. Rippen vraagt wie het aandurft een kokkel te eten. Daar blijkt geen animo voor te zijn. Rippen eet de kokkel zelf maar op. 'Best lekker hoor.' Eén van de deelnemers is Dinie Rijnders uit Garderen. Haar rok zit onder de zwarte spetters en haar laarzen onder de modder. 'Die kan ik straks wel weggooien, maar dat is niet zo erg want ze zijn oud.' Ze las in een folder over de excursie. 'Het is wel wat ik ervan had verwacht. Ik vind het leuk en hoor dingen die ik nog niet wist. Bijvoorbeeld hoe het met eb en vloed werkt.' Hans en Mirjam Schuuring uit Heiloo hadden speciaal gympen gekocht voor de waddentrip. Hans: 'Ze kosten maar €3,50 dus het is niet erg als ze vies worden.' Mirjam had al eens wad gelopen op Ameland. 'Ik zat net even vast, maar verder gaat het wel goed.' Beiden vinden dat er veel interessan te informatie wordt verteld. 'Eigenlijk is alles nieuw wat ik hoor. Ik wist bijvoorbeeld niet dat hier gewoon oesters lagen', aldus Hans. Bij de oesterbank vraagt Rippen of iedereen een paar van deze dure delicatessen wil verzamelen. Vroeger lagen hier mosselen. 'De Japanse oester heeft de mosselen verdreven. In de jaren zeventig heerste er een ziekte onder de Zeeuwse oesters. Men is toen op zoek gegaan naar een andere soort. De Japanse oester bleek het goed te doen In de Zeeuw se wateren. Zo goed zelfs dat ze via de Noordzee hier terecht zijn geko men. Het is de vraag hoe de stand zich verder ontwikkelt. Momenteel is het stabiel.' Het loopt inmiddels tegen zessen en het water stijgt, tijd om het wad te verlaten. Een jongetje maakt nog even goed gebruik van de tijd en loopt al stampend door het water. 'Het kan me niks schelen dat ik nat word!' Terug bij het monument bij De Cocksdorp wordt de schade van de schoenen opgenomen. Het meren deel heeft de hoop ze ooit nog te dragen opgegeven en gooit ze in de vuilnisbak. Tijd om te douchen. De wadexcursie wordt in augustus bijna dagelijks georganiseerd. De tijden zijn afhankelijk van de water stand. Voor meer informatie: www. waddenvereniging.nl. De deelnemers aan de wadexcursies worstelen zich een weg door de blubber. LANGE TERMIJN Agenda Makelaars Richard Kortekaas en Ruben Kooijman hebben TM Vast goed overgenomen van Maarten toom. Ze zetten het bedrijf voort het voormalige VW-kantoor in De Koog onder dezelfde naam en bestaande voet. Intern gaan ?wel dingen veranderen. 'ixtekaas werkt vanaf de start in «aart 2003 bij TM Vastgoed. Toen vanuit het kantoor aan de Bin- «nburg. 'We groeiden snel en een ater openden we hier in De een tweede kantoor. Het bedrijf roeide verder en in 2005 kwam Wen erbij. Eerst in deeltijd, later vftime. Aan het begin hadden Maar- tn en ik afgesproken dat ik op tonijn in de makelaardij zou parti- operen. Maar we dachten verschil- tod over de bedrijfsvoering en dan is samenwerking geen optie. Toen *8 tot de conclusie waren gekomen dat één partij door moest, zijn wij dat geworden, zodat Maarten zich volle- jgop het mediabedrijf kan richten.' W»n: 'Tussen Richard en mij klikt te goed, wij kunnen prima door één fcjr.' Voor de buitenwereld veran- £t er volgens de vennoten nau- •eöjks iets, de dienstverlening blijft "efeslfde. Wijziging is wel dat Anja Bremer, vaste medewerkster op kan tor van de makelaardij, overstapt is raar het mediabedrijf in Den Burg.' tocht nemen de bezigheden ver- 'x toe nu Kortekaas zich gecen treerd Register Makelaar-Taxa- teur mag noemen, waarmee hij ook woning- en MKB-taxaties mag ver richten voor bijvoorbeeld hypothe ken of andere doeleinden. Nieuwe dienstverlening is ook dat de make laars bevoegd zijn opname te doen voor het zogeheten energie prestatie certificaat. 'Dat is om eigenaars of kopers bewust te maken van de mate waarin een woning energie zuinig is of niet. Dat is verplicht voor huizen die ouder zijn dan tien jaar. Het certificaat is tien jaar geldig. Bij overdracht vraagt de notaris of zo'n certificaat is afgegeven.' TM Vastgoed is een van de vele spelers op de Texelse vastgoed markt. Biedt die voldoende ruimte voor zoveel makelaars en bemid delaars? Kortekaas: 'Ik denk dat wij ons inmiddels wel bewezen hebben en dat voor een kantoor zoals wij, met gediplomeerde makelaars die verplicht zijn tot het volgen van per manente educatie én terug kunnen vallen op een brancheorganisatie (Vereniging Bemiddeling Onroerend Goed), zeker een goede toekomst mogelijk is.' TM Vastgoed geworden. Richard Kortekaas en Ruben Kooijman zijn eigenaar Zaterdag 22 september: Model Racing Texel houdt een com- petitiewedstnjd op de kartingbaan bij Akenbuurt (nabij Den Burg). Aanvang 19.00 uur. In restaurant Bosch en Zee nabij De Koog begint om 20.00 uur een darts- toernooi. Deelname is gratis. Zondag 23 september. Bij de Worsteltent aan de Smitsweg in de Dennen begint om 14.00 uur een optreden van tango-orkest La Ocasion. De toegang is gratis, bij goed weer vindt het optreden buiten plaats. Maandag 24 september: In de schuren van Axel Lap aan de Witteweg in Den Hoorn wordt van 13.30 tot 16.00 uur een rommelmarkt gehouden. De opbrengst bestemd voor het onderhoud van het Hoorn- der kerkje. In De Wielewaal in De Waal wordt vanaf 19.30 uur een bridgedrive gehouden. Deelname kost €2,50 pp. Dinsdag 25 september. De afdeling dialect van de Historische Vereniging heeft een bijeenkomst in Tusse de Banke in Den Burg. Aan vang 20.00 uur. Woensdag 26 september (Oud-)Hoornders van 55 jaar en ouder maken hun jaarlijkse uitstapje, geor ganiseerd door de feestcommissie van het dorp. Verzameld wordt om 12.30 uur in dorpshuis De Waldhoorn, om 13.00 uur vertrekt de bus vanaf het pleintje bij Goënga. Opgave bij Winanda Goënga (tel. 319252), Gitta Witte (tel. 319405), Jolanda Bakker (tel. 319564) en Janien de Bruijn (tel. 319620). De afdeling De Cocksdorp/Eierland komt om 20.00 uur bijeen in het Eier- landsche Huis. Op het programma staat een modeshow. Donderdag 27 september Speciaal voor peuters van 0 tot 4 jaar verzorgt de openbare bibliotheek aan de Drijverstraat in Den Burg vanaf 10.00 uur een inloopochtend. In theater Klif 12 in Den Hoorn begint om 20.30 uur een voorstelling van Bas Maree. Entree €14,-. Diner vooraf is mogelijk. Reserveren kan via tel. 319633 en e-mail info@klif12.nl. Vrijdag 28 september. Om 20.00 üur begint in de Burge meester De Koninghal in Den Burg de algemene vergadering van Konink lijke NV TESO. Aftredend en volgens rooster herkiesbaar is commissaris Dirk de Lugt. Zaterdag 29 september Op de kartingbaan bij Akenbuurt (nabij Den Burg) begint om 19.00 uur de 24-minutenrace van Model Racing Texel. Zondag 30 september De winkels in Den Burg zijn van 12.00 tot 16.00 uur geopend. Om 13.30 uur start vanaf de veerboot in 't Horntje de Texel Halve Marathon: met 1250 deelnemers. In het centrum van Den Burg worden de hele mid dag allerlei activiteiten georganiseerd. De eerste finisher wordt om 14.35 uur op de Groeneplaats in Den Burg verwacht. Het afgelopen weekend zat ik in de jury van Texel Culinair, stie kem, als mystery guest. Het is me met meegevallen. Jureren moet |e leren. Daar kwam ik al gauw achter nadat ik met een zak gratis %er//'es op pad was gestuurd. Ik moest niet minder dan negentig mapjes en gerechtjes keuren en dacht dat ik ook werkelijk alles moest opeten. Dat leek eerst geen Probleem, want ik ben een grote eter en dat is zwak uitgedrukt. Gewoonlijk eet ik twee keer zoveel als een normaal mens en dan kan het toch nog gebeuren dat ik s nachts van de honger wakker 'rord en de koelkast ga plunderen. Heeft iets te maken met stofwis seling en een hyperdynamische 'evensstijl. Daarbij ben ik inhalig et innemend tegelijk, vooral als det niks kost. Dus ik dacht: net iets voor mij. Maar vrijdagmiddag had ik er al na vier stands, dus twaalf gerechtjes, mijn buik letterlijk van vol en dreig de het een culinaire kruistocht te worden. Dat kwam ook doordat de volgorde waarin ik alles verzwolg niet erg gelukkig was. Een gebak ken vissie, een parfait van vijf Chinese kruiden, een tapasgrecht, appeltaart, gebakken snoekbaars, drie lamsbitterballen, een kalfs- stoofpotje, een taartje van witte chocolademousse, lamsrollade, een forse portie voedzame doch vette Texelse kippenlevertjes en ten slotte een gekonfijte kabel jauw. En dat alles binnen twee uur in één maag. In de nacht van vrij dag op zaterdag werden die maag en overige ingewanden zwaar op proef gesteld en ik besefte dat het anders moest. Voor de resterende dagen zette ik daarom een heel andere stra tegie uit, want die negentig hap jes moesten wel op en ik lag op achterstand. Ik heb mij daarom medisch laten begeleiden en bij het proeven laten assisteren. Ik had daarvoor een arts nodig met culinaire belangstelling, liefst een eigenzinnig en onafhankelijk type, dat zegt waar het op staat. Het werd dus dokter Klaas Eissen, die mij grimmig en graag ter zijde stond. Hij deed dat samen met zijn vrouw, die zaterdag jarig was, maar zich toch voor dit goede doel opofferde. De laatste dag kreeg ik ook nog even bijstand van een collega van het Noord- Hollands Dagblad. Zo kwam het toch nog goed, maar ik kan niet zeggen dat het een voudig was om alle deelnemers recht te doen bij de beoordeling. Over de smaak, kleurencombi natie en het Texelgehalte van al die lekkernijen kon ik wel wat zinnigs in mijn rapport melden en ook over het betoonde gastheer schap en de aankleding van de stands, maar ik was niet in staat de gebruikte keukentechnieken en de promotiewaarde voor Texel te beoordelen. Ik denk dat de openbare jury dat ook niet heeft gekund, dus moeten ze die criteria de volgende keer maar weglaten. Als een gerecht goed scoort, heeft het immers automatisch promotie- waarde. Vaak had ik het moeilijk met oor delen en vergelijken omdat de aard en samenstelling van de gerechten sterk uiteenliep. Een simpele gebakken poon of schar is heerlijk, maar hoe vergelijk je die als culinaire prestatie met - bij voorbeeld - een gecaramelliseerde kalfslende met honing, knoflook, tijm en komijn, vergezeld door een taartje van Texelse aardap pels en oude brandnetelkaas met een reductie van roze pepertjes en kalfsjus? Het spreekwoordelijke appels met peren vergelijken is een stuk eenvoudiger. Zo was er steeds veel knagende twijfel en stress. Daar kwam nog bij dat ik als mystery guest drie dagen moest leven in angst voor ontmaskering. Vooral Texelaars keken vaak argwanend als ik aan het zoveelste tafeltje aanschoof, aan het schransen sloeg, vervol gens van alles ging opschrijven en niet op een Kögertje keek. Als ze er wat van zeiden, beweerde ik dat ik bezig was met een zeer uitgebreid verslag voor de Texelse Courant en dat was afdoende. Texelaars geloven alles. Ik heb ook nog een moraal bij het verhaal. Dit driedaagse festijn is niet alleen goed voor De Koog en Texel in het algemeen, maar vooral ook voor de verhouding tussen de mensen onderling. Ik zelf woon officieel in De Koog, maar ik had nooit wat met dat dorp. Ik kon mij wel vinden in het bekende vooroordeel: Natuur en cul tuur zijn er ver te zoeken en het ondernemerswereldje van de bad plaats wordt gedomineerd door mensen die elkaar het licht in de ogen niet gunnen. De openbare wanorde is er groot en de sfeer wordt er bepaald door avonturiers en gelukzoekers die de woeker- pachten niet kunnen opbrengen, zodat de deurwaarder er kind aan huis is. Dat is natuurlijk allemaal schandelijk overdreven, maar pas op. Voor een reputatie is het niet belangrijk hoe het écht is, maar hoe men denkt dat het is. Zo'n culinair festijn zonder ook maar één wanklank is daarom heilzaam voor alle betrokkenen. Het geeft geloof in eigen kracht en kwaliteit. Het is een bewijs dat je door samenwerking iets kunt neerzetten dat indruk maakt en waar bezoekers zichtbaar van genieten. Door dat laatste was dat weekend vooral ook gezellig. Je was al etende en drinkende voort durend geanimeerd aan de praat met allerlei mensen die je soms jaren niet had gezien en zelfs met volslagen onbekenden die allemaal in opperbeste stemming verkeerden. Wat waren wij leuk bezig. Toen ik bij de prijsuitreiking op het plein voor de kerk het volk mocht toespreken, zei ik dat ik mij net zo lekker had gevoeld als bij het TESO-feest. Een groter com pliment kon ik met bedenken. harrydegraaf@tele2.nl Zondag 16 september 2007 Vredeszondag PROTESTANTSE KERK IN NEDER LAND: Hervormde gemeente Den Burg: 10.00 u. RK-kerk, ds. C. Duinkerken- Visser, mmv koor Joy. Gereformeerde kerk Den Burg: 10.00 u. RK-kerk, ds. C. Duinkerken- Visser, mmv koor Joy, Vredeszondag. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: Den Hoorn: 10.00 u. ds. P.C. Barnard, mmv Tex. Chr. Mannenkoor. PROTESTANTSE WADDENGE MEENTE TEXEL: De Cocksdorp: 10.00 u. hervormde kerk, ds. P.A. den Braanker, mmv The Gospeltrain GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat. Ooste rend: 10.00 u en 16.00 u. ds. TM. van Dijk. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: geen dienst ivm oecumenische vredesdienst in RK-kerk. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ds. A. Wesseling. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10.00 u, oecumenische vredesdienst De Cocksdorp 10.00 u. oecumeni sche vredesdienst in hervormde kerk. Den Hoorn 10 00 u. oecumenische vredesdienst JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Openbare lezing, 10.30 u.; Wachttorenstudie, 11.20 u.: Vredesweek onvrede Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08 00 uur: Centrale Huisartsen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via een van de volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 Of 322008. Verloskundigenpraktijk: Waalder- straat 53A. Den Burg Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06- 51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 321461. - Jeugdgezondheidszorg: Schoon oordsingel 44. Den Burg, tel. 0900- 4636549. Spreekuur elke werkdag van 9,00 tot 17.00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voeding, opvoeding en verzorging. Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 314887. Geopend elke werkdag tus sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke werk dag van 8.30-17.00 uur, tel. 0223- 650222 Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en verzor gingshuis: Centrum Indicatiestelling Zorg. Opvragen via tel. 0229-206955. Opname op advies van huisarts of specialist Mondhygiëniste: Natasja Bottema, tel. 320104. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg Het bureau is op maandag en vrijdag geopend van 9.00 tot 13.00 uur en op woensdag van 13.00 tot 17.00 uur. Telefoon 0900-8844. In spoedei sende gevallen: 112. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844 Vermiste en gevonden huisdieren: Dierenpension Texel, Slufterweg 216, De Cocksdorp. tel. 311477. www. dierenpensiontexel.nl Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11. Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Anonieme Alcoholisten: dinsdag van 19 00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel. 0223-642189 (vragen naar Ron). Verslavingszorg: Brijder Versla vingszorg Texel, Tubantia, Pontweg 133, De Koog. Voor inlichtingen, advies, consultatie en preventie, tel. Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, op de verzamelplaat sen van huisvuilcontainers. in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papier wagen komt in de volgende straten: 5. Paelwerck, Schoudieck, Hoefslag, Noordvlak, Markgrave, Waardwei, Strandkaap, Schilpbanck, Vroon- lant. TEXELSE ^COURANT Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222-32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Stiana Sibon Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 - 13 67 66 50 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 - 31 41 11 E-mail info@lenr.nl 0223-620541 of 06-30215211; peter. molenaar@brijder.nl. Psychologenpraktijk: M Spijker en Y Olthof, Ruijslaan 88. 1796 AZ De Koog, tel. 317566. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaitijdvoorziening, alarme ring. klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur van 9.00 tot 10.00 u. en van 14.00 tot 16.00 u., De Buureton, Beatrixlaan 43, Den Burg. Tel. 312696. Alzheimer café: elke laatste dins dag van de maand van 19.15 tot 9.30 uur in De Buureton, Beatnxlaan 43, Den Burg Kustwacht: Voor meldingen van schepen en zwemmers m nood: tel. 316270 Chemicaliën op het strand: Bel de brandweer. 072- 5644444. Huiselijk geweld: Safehouse Texel, crisisopvang huiselijk geweld, tel. 0222-321001, dag en nacht bereik baar. Advies- en Steunpunt Huiselijk Geweld Kop van Noord-Holland, tel. 0900-2345566 (€0,10/minuut), www. huiselijkgeweldkopvannoordholland. nl. Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u Wilde vaart (herhaling) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) 18.00 u. Muziek met Marco 19.00 u. Wegdromen met een boek 20.00 u. Radio Noordholland Zondag: S.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u, Kerkdienst vanuit rooms- katholieke kerk Den Burg; vre desdienst 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur (Nederlands talig) 14.00 u. Wilde vaart (shanty's) 15.00 u. Frans gaat het doen (muziek) 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en inter views) 18.00 u Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 10.00 u. Baptistengemeente Den Burg Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u. Natuurwijzer (herhaling van Abonnementsprijzen 2007: Per half jaar 36,45 34,851 Per jaar €71,10 68.95 (automatisch) Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schnftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. 21.00 u. Reggae on the move (muziek) 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. De keuze van 19.00 u. Raad en daad (over de Texelse politiek) 19.30 u. Raadsvergadering (recht streeks vanuit het gemeente huis)aansluitend: Radio Noord holland Woensdag: I7.00u. Pietelepote (kinderprogramma) (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geestelijk pro gramma, met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Raadsvergadering (herhaling van dinsdag) aansluitend: Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Musette (volksmuziek) I 20.00 u. Radio Noordholland Voor meer informatie over medische zorg, hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl, rubriek Om te Onthouden

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 7