3 Een spektakel om te zien' Twee dagen lopen tegen borstkanker Nieuweling aan kop We verwachten een emotionele aankomst' I EXELSE J coURANT ft |£erkdiensten Jische zorg Hulpverlening oud Papier texelse9courant Radio Texel w Roeper inspecteert de hindernissen die speciaal de cross bij de waterbak van de manege zijn neergezet VRIJDAG 5 OKTOBER 2007 parcours van zo'n drie kilo- iter met onderweg vijftien tot fentwintig hindernissen. Dat ruiters te wachten die srgen (zaterdag) meedoen aan eerste cross die sinds twintig weer op Texel wordt gehou- (villigers legden afgelopen dagen •laatste hand aan de hindernissen de percelen land van Dirk Roe- en Arie Brands rond manege iburg aan de Akenbuurt. Ook liet veld naast de manege zijn lernissen aangebracht. In het gspringend zijn houten balken en rietkraag bij de waterbak waar ruiters overheen moet springen, dan moet er na de waterbak nog een afsprong van zo'n derhalve meter worden gemaakt', telt Gerard Roeper, één van de anisatoren. E ruiters, waarvan 12 Texelaars, Dóen zich voor het evenement -eld. Voor ze zich met hun paard ;ony aan de cross mogen wagen, :et eerst met succes een aantal jssuur- en springproeven worden Degenen die dat doen, rden verwacht in een startbox istde weg die van de Akenbuurt de kartbaan leidt. 'Vandaar et het parcours met een grote cc om de kartingbaan heen', ver- poeper, 'via de boomsingel naar hoofdveld naast de manege, de waterbak komen ze op het Btgelegen land waar een route tot langs de Laanweg loopt en ze eindigen uiteindelijk in de bak naast de manege. Het wordt spectaculair om te zien.' Bedoeling is dat paard en ruiter tempo houden, maar ook met te snel of te langzaam gaan. Gemid deld staat er zo'n zeven minuten voor het parcours. Roeper: 'Paarden in de hogere klassen lopen gemid deld 560 meter per minuut, paarden in de B-klasse zo'n 460 meter per minuut en pony's iets langzamer.' Kort voor en direct na de cross worden de dieren door een veearts onder de loep genomen. 'Er wordt naar de hartslag gekeken en in de gaten gehouden of ze niet kreupel lopen.' De paarden en pony's heb ben beenbescherming en de ruiters moeten een bodyprotector en een helm dragen. De hindernissen worden onder meer gevormd door boomstam men, heggen, picknicktafels, een chalet (waar ze omheen moeten) en houten wagens. Roeper: 'We heb ben bewust voor zoveel mogelijk natuurlijk materiaal gekozen, omdat dat het meest vertrouwd is voor een paard.' De Texelse inbreng ont breekt niet; één van de hindernissen is een speciaal aangelegde tuun- wal (in hoefijzervorm) met verschil lende hoogten, zodat alle klassen er overheen kunnen springen. 'We hebben verschillende hoogten. Voor de hoogste klassen is dat gemid deld een meter en bi) de B-klasse zo'n zeventig centimeter.' De hoog ste klassen moet alle hindernissen nemen, voor de lagere klassen is het parcours korter. De hindernissen zijn ontwerpen door de familie Beukering uit Oudkarspel. Een van hert, Ronald Beukering, geeft eens in de veertien dagen les in Akenburg. Hij was één van de initiators van de Texelse cross. De vorige werd ongeveer twintig jaar geleden in de Dennen gehouden. Roeper: 'We doen het nu op het open veld We kunnen daardoor de hindernissen langer laten staan, maar een open parcours is ook moeilijker voor de ruiters.' Publiek kan vrij over het parcours rondlopen. Hinderrechters bij de objecten geven mee aan wanneer een paard in aantocht is. Voor auto's wordt een stuk land van Wim Trap aan de Akenbuurt als parkeerplaats ingericht. Tussen de rotonde en de Westerweg geldt zaterdag éénrich tingsverkeer om verkeersproblemen te voorkomen. 'Het terrein moet ook altijd goed bereikbaar blijven voor hulpdiensten.' De Texelse deelne mers zijn: Dennis Kuiper, Leonie van Schaik, Fia Kooiman, Ellen Blom, Frida Tuitman en Noortje Duin (met paard) en Caroline Wetenkamp, Daphne de Ridder. Charity Wet steen, Mirjam Hin, Marissa Roeper en Simone Plaatsman (met pony). De cross is georganiseerd door leden van De Waddenruiters en De Kleppertje en valt onder auspiciën van de Koninklijke Nederlandse Hippische Sportfederatie. Dames Tevoko spelen thuis Het eerste damesteam van volley balvereniging Tevoko speelt zater dag de eerste thuiswedstrijd. Tegen stander is Odin 1 uit Heemskerk, dat net als Tevoko de eerste wedstrijd in de competitie won met 4-0 Aange zien bijna alle teams nieuw zijn voor de dames van Tevoko, kan nog niet veel gezegd worden over het niveau van de tegenstander, maar met dezelfde selectie als vorige week zal Tevoko alles uit de kast halen om de punten op het eiland te houden. De wedstrijd begint om 13.30 uur. Nachtburgemeester De Koog op dreef Paul van Dijk, 'nachtburgemeester' van De Koog, was dinsdagavond goed op dreef in de bowlingleague voor bedrijventeams. Samen met zijn teamgenoot versloeg hij Kraan verhuur Kager met 4-1. Het was de eerste wedstrijd van dit seizoen en er werden hoge ogen gegooid. Marijn Beumkes gooide een game van 220, teamgenoot Sjoerd de Vries één van 206. Zelfs het team van Loonbedrijf Plaatsman, dat maar uit één speler bestond, wist de maximale score van 5-0 te behalen op L'Avenir. Bij de dames werd de hoogste sco re (190) gegooid door Ineke Witte. Uitslagen: Twaalf Balcken-Hotel Tatenhove 4-1: Steen- enpiaats-Tegelbedrijf Huijsman 3-2, Torenres taurant-'t Pruttelhuus 0-5: L'Avenir-Loonbe- drijf Plaatsman 0-5, Kraanverhuur Kager-Sam Sam 1-4; Blauwe Piste-Land en Zeezicht 4-1. Scholierenveldloop Sportservice Texel houdt woens dag in samenwerking met Atle tiekvereniging Texel voor de vijfde keer een scholierenloop. Net als vorig jaar wordt een par cours van honderd meter gelopen, op en rond de atletiekbaan aan de Haffelderweg. Deelname staat open voor alle leerlingen vanaf groep drie van het basisonderwijs. Er wordt gestart in verschillende leeftijdsca- tegorieén. De eerste groep lopers start om 15.00 uur. Inschrijven kan met het deelnameformulier dat via de scholen is verspreid, deelname is gratis. De drie beste lopers van elke categorie krijgen een prijs. Daar naast is er voor alle deelnemers een herinnering. zijn al zo veel vrouwen op overleden aan borstkanker, or al die vrouwen ga ik dit lekend lopen.' Karin Somers Burg doet mee aan een stig kilometer lange sponsor- ndeltocht van Amersfoort naar sterdam. De opbrengst gaat f Pink Ribbon, een stichting zich inzet voor borstkanker- Strijding. om mee te lopen in de <1 ontstond tijdens een bezoek '0 maart aan Kanker Genomics W Plaza, een manifestatie in Kht over nieuwe mogelijkheden diagnose en behandeling van ■erdoor onderzoek naar erfelijk- cen genen. Ze was daar samen Joyce Bos. Bos kreeg in 2004 toren dat ze aan borstkanker chemokuren, operaties en stralingen is ze inmiddels een jaar toon'. Somers: 'Op de manifes- skwam ik bij de kraam van de töng A Sister's Hope. Zij zame- zo veel mogelijk geld in voor ^kankerbestrijding door het •viseren van evenementen. Eén die evenementen is de wandel- M.' Even twijfelde ze of ze mee k doen. 'Een voorwaarde om "togen starten is dat je €1500,- "ioet zamelen. Ik vond dat een >3 bedrag. Maar als je bedenkt ■voor bergen borstkankerpatiën- "noeten overwinnen, is het niks. wdien heb ik veel mensen in "omgeving verloren aan kanker, tosloot dus al snel om met de ■'e. maar de wandelschoenen te trekken.' vertelde Bos over haar plannen, toe was erg geëmotioneerd. Het kkte veel bij haar los. Dat had ik 'verwacht.' Bos besloot mee te ton geld in te zamelen en meld- toh aan als vrijwilliger. 'Ik wilde 'doen. Niet alleen maar aan de 'staan en haar aanmoedigen.' 'ton stelden ze een brief op met -°el sponsors binnen te halen, tors: 'Gelijk kregen we al €150,- Marja van der Star, zij is de «therapeut van Joyce. Daarna ging het wat minder snel. In mei hadden we nog maar €300,-.' Het duo begon zich zorgen te maken. Bos: 'Op een gegeven moment kwam Karin met het idee om op kofferbakmarkten te gaan staan. Het was echt ongelooflijk hoeveel spullen we binnen kregen. Mijn huis stond tot de nok toe vol.' Ook kre gen ze een bestelbus te leen om de spullen te verplaatsen en gingen vriendinnen van de twee vrouwen mee naar de markt om te helpen. 'Het was net de Albert Cuyp. leder een die op de markt was, kon horen dat we er stonden', vertelt Somers. De markten werden een groot suc ces. Bos: 'De eerste keer hadden we al €480,- opgehaald. Dat met spullen van zo'n €3,-. Maar we dre ven de prijzen ook op. Als iets €3,- kostte en we zeiden dat het ook voor €6,- weg mocht, betaalden de meesten dat ook nog.' Het geld was al snel bij elkaar en inmiddels staat de teller op €2007,50. 'We willen graag iedereen bedanken die ons financieel of op wat voor wijze dan ook heeft gesteund.' Naast het geld moest er ook getraind worden voor de wandeltocht. 'Ik vind het lekker om te wandelen. Zo is het voor mij geen probleem om van Den Burg naar Oudeschild te lopen. Maar zestig kilometer in twee dagen is toch wel veel. Ik heb dan ook regelmatig wat langere afstanden afgelegd. Meestal met vriendinnen. Dat is toch gezelliger.' Ook tijdens de sponsortocht staat gezelligheid en het sociale contact voorop. 'Na ieder uur is er een checkpoint waarbij we wat te eten en te drinken krijgen. Een goede gelegenheid om met iedereen een praatje te maken.' Bos ondersteunt de wandelaars tijdens de tocht. Zo is ze onder meer actief bij het inchecken van de lopers. 'Karin en ik wilden alle 350 deelnemers graag iets Texels meegeven. Voor ieder een hebben we een ketting met een schelp gemaakt. Die schelpen heb ben we zelf op het strand gezocht. De roze draden en ringen voor de kettingen kregen we van Hampi en Karin Somers en Joyce Bos verzamelden 2007,50 Sister's Hope voor borstkankerbestrifding. daar hebben we ook de kettingen in elkaar gezet.' De tocht eindigt zondagmiddag om vijf uur in het Oiympisch Stadion in Amsterdam. Daar worden ze ont haald door vrouwen die meedoen aan de Walk for women, een wan deling in het kader van oktober borstkankermaand Somers en Bos verwachten dat het erg emotioneel wordt. Bos: 'Deze tocht wordt al acht jaar in Amerika georganiseerd. Daar brengt de aankomst altijd veel teweeg.' Bos haalt veel kracht uit ir de sponsorwandeltocht van A het organiseren van het evenement. 'Ik ben erg blij dat ik, dankzij steun van mijn zoon Rob en vriendinnen, borstkanker heb overleefd hoewel ik nog altijd onder strenge controle sta. Ik wil nog niet dood. Er zijn nog zo veel leuke en belangrijke dingen die ik wil doen. Dit is daar één van.' Mensen die Somers willen steu nen door een donatie kunnen geld overmaken naar Stichting A Sister's Hope, postbankrekening: 2947137 te Amsterdam, onder vermelding van deelnemersnummer: 1021 Voor de bandstoters van DVO is het seizoen weer begonnen. Aan de competitie doen 21 mee, een gemêleerd gezelschap van libre- spelers, driebanders en een paar spelers van andere verenigingen. Wim van der Wetering is nieuw en neemt gelijk de koppositie in. Cees Bonne is tweede, op de voet gevolgd door kampioen Ries Balk en Hans Beverdam. Franks Bik, die 37 caramboles moet maken, blijft achter, terwijl Wim Vendel, die er 33 moet maken, het goed doet. Ook Cor Huisman kan z'n draai nog niet vinden. Net als vorig seizoen spelen de bandstoters de tweede en de vierde dinsdag van de maand. Randstad eilandcompetitie Programma dinsdag 9 oktober Veld A: 19.15 Prinsen-Kobeko NIOZ 1 20.00 TESO-NIOZ 1 Kobeko 20.45 Vlinderw.-Autocentr. Paal 28 21.30 Paal 28-Brem. 2 Autocentr. 22.15 Cocky's-Randst. Bremakk. 2 Veld B: 19.15 Otto's-Bar Sportief Sportsh.1 20.00 Klif 23-Sportsh. 1 Bar Sport. 20.45 Timmer's-De Waal Klif 23 21.30 Jozefschool-De Rog De Waal 22.15 Koetshuis-CVI Jozefschool Veld C: 19.15 NBC-Smash '68 Smash PK 20.00 Krim-Smash PK Smash '68 20.45 Schouwstra-Pet's Place Krim 21.30 Bremakker 1-Spar Schouw. Wedstrijdleiding Otto's Tweewie- Iershop en Dick (tel. 315096) Uitslagen: TESO-De Prinsen van Texel 0-3; CVI-Kobeko 2-1; NIOZ 1-Het Koetshuis 2-1. Bremakker 2-Randstad 3-0; Texelse Autocentrale-Paal 28/De Krim 2-1; Vlinderwinkel-Cocky's Kap salon 3-0; PFB-Falcon 0-3; Rabobank-Albert Heijn 0-3; Inteneurbouv/ Texel-De Pilaar 2-1; NIOZ 2-Wessels Ontwerpt1 0-3. Ecotiem- De Wit installatietechniek 1-2; Smash "68 Piet Kooger-Schouwstra Transport 0-3; Pet's Place-Smash '68 0-3; Spar Oudeschild-NBC Eelman Partners 0-3; Bremakker 1 -de Krim 0-3. Texelaars scoren tegen profs Seals Ze verloren dik, maar Pieter Dog ger, Wesley Bosma en Douwe Vonk kunnen met voldoening terugkijken op de wedstrijd die ze zaterdag tegen het nieuwe Hel- derse profbasketbalteam Seals speelden. De drie Texelaars, die deel uitmaak ten van een gelegenheidsteam van het Noordhollands Dagblad, waren goed voor 8 van de 14 punten die hun team tegen de profs maakte. De Seals wonnen met 62 tegen 14. Dogger wist als eerste te scoren. Hij was, net als Vonk, goed voor drie punten. Bosma zette er twee op zijn naam. De nieuwe sporthal van de Seals was goed gevuld met toeschouwers tijdens de bijzondere wedstrijd die op initiatief van het Noordhollands Dagblad was gehouden. Minpuntje was dat de profs soms iets teveel gas gaven en even leken te verge ten dat ze niet tegen andere profs speelden. 'Pieter werd soms vrij bot aangepakt als hij in de buurt van het bord van de tegenstander was', aldus Jaap de Wijk van basketbal vereniging De Mareis. 'En nadat zij vijf keer achter elkaar een driepun ter hadden gemaakt, geloofden we het ook wel.' Het publiek was op de hand van het gelegenheidsteam. De trainingen die het team de afgelopen weken onderging, zijn beëindigd. Volgens De Wijk zijn de drie Texelaars, allen lid van De Mareis, er beter van geworden. 'Je kunt merken dat ze scherper zijn.' Sil Brouwer fietst hard in Amsterdam Sil Brouwer is zaterdag als tweede geëindigd in een jeugdwedstrijd voor wielrenners in Amsterdam. De wedstrijd werd onder zeer slechte weersomstandigheden verreden op een stratenparcours in de wijk IJburg. Brouwer, uitkomend in categorie 7 (14 jaar), was in het begin van de wedstrijd alert toen een kopgroep ontstond. In deze groep, met ook een paar tegelijk gestarte nieuwelin gen en junioren, reed naast Brouwer nog één renner uit categorie 7. In de eindsprint liet Brouwer zich in eerste instantie insluiten door zijn opponent, waardoor hij op de finish een centimeter tekort kwam om de overwinning te pakken. VERVOLG VAN PAGINA 1 lepenwacht Ter illustratie noemt Visser een bedrag van 3 tot 5 euro per iep. 'Dat zijn de gemiddelde kosten per boom om de ziekte te bestrijden.' De gemeente zegt niet van plan te zijn af te wijken van de lijn die begin 2004 werd ingezet. Volgens een woordvoerder is alle beplanting inmiddels al aangetast. De gemeen te heeft de bestrijding overigens niet helemaal stilgelegd, er staat jaarlijks nog 60.000 euro op de begroting om eventueel dode iepen te ruimen als die gevaarlijke situaties opleveren en wat nieuws te herplanten. De provincie heeft overleg gehad met gemeenten over de iepenwacht en hoopt eind dit jaar meer duidelijkheid over de haalbaarheid te hebben. Zondag 7 oktober 2007 PROTESTANTSE KERK IN NEDER LAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.45 u. ds. P.A. den Braanker. Gereformeerde kerk Den Burg: 9.45 u. ds. G. Does uit Hoorn. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Koog: 11.00 u. mw. ds. C.J. van Leeuwen-Assmk uit Almere. Den Hoorn: 9.30 u. mw. ds. C.J. van Leeuwen-Assink uit Almere PROTESTANTSE WADDENGE MEENTE TEXEL: De Cocksdorp: 10.30 u. dhr. M.D. Kui per, Waddendienst, mmv The Singers of the Lord. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Ooste rend: 10.00 u. en 16.00 u. leesdienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Dienst aan boord van de TX44, vertrek om 10.00 uur uit de haven van Oude schild, ds. C. Duinkerken-Visser. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ev. G, Duijker uit Veenendaal. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10.45 u. dameskoor, fami lieviering. Oosterend: 9.30 u JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg Openbare lezing, 10.30 u.; Wachttorenstudie, 11.20 u. zegt: 'Vroeger was alles inthoudl alleen het goede. Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur: Centrale Huisartsen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tand heelkundige hulp is via één van de vol gende telefoonnummers informatie te knjgen over het pijnspreekuur op zater dagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: Waalder- straat 53A. Den Burg. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06- 51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp. zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 321461. - Jeugdgezondheidszorg Schoon oordsingel 44, Den Burg, tel. 0900- 4636549. Spreekuur elke werkdag van 9.00 tot 17.00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voeding, opvoeding en verzorging. -Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 314887. Geopend elke werkdag tus sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke werk dag van 8.30-17.00 uur, tel. 0223- 650222. Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en ver zorgingshuis: Centrum Indicatiestelling Zorg. Opvragen via tel. 0229-206955. Opname op advies van huisarts of specialist. Apotheek: Weverstraat 95, Den Burg; tel. 312112. Maandag t/m vrij dag 8.00-17.30 u zaterdag 10.00- 13.00 en 15,00-17.00 u., zon- en feestdagen 11.00-12 00 en 16.00- 17.00 u. Buiten die tijden alleen voor spoedeisende gevallen. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is op maandag en vrijdag geopend van 9.00 tot 13.00 uur en op woensdag van 13.00 tot 17.00 uur. Telefoon: 0900-8844. In spoedei sende gevallen: 112. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Vermiste en gevonden huisdieren: Dierenpension Texel, Slufterweg 216, De Cocksdorp, tel. 311477, www. dierenpensiontexel.nl Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11. Den Burg, tel 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Anonieme Alcoholisten: dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel. 0223-642189 (vragen naar Ron). Verslavingszorg: Brijder Versla vingszorg Texel, Tubantia, Pontweg 133. De Koog. Voor inlichtingen, advies, consultatie en preventie, tel. 0223-620541 of 06-30215211; peter. molenaar@brijder.nl. Psychologenpraktijk: M. Spi|ker en Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten: 2. West straat, Hollewal, Lijnbaan, Pater Witteplein, Molenstraat, Molend warsstraat. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Stiana Sibon Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 - 13 67 66 50 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6-1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail info@lenr.nl Abonnementsprijzen 2007: Per half jaar 36,45 34,85 («uiomawcn) Per jaar €71,10 68,95 «.utomanscni Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode Nabestelling foto's: Y. Olthof, Ruijslaan 88, 1796 AZ De Koog, tel. 317566. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alarme ring, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur van 9.00 tot 10.00 u. en van 14.00 tot 16.00 u.. De Buureton, Beatrixlaan 43. Den Burg. Tel. 312696. Alzheimer café: elke laatste dins dag van de maand van 19 15 tot 9.30 uur in De Buureton, Beatnxlaan 43, Den Burg. Kustwacht: Voor meldingen van schepen en zwemmers in nood: tel. 316270. Chemicaliën op het strand: Bel de brandweer, 072- 5644444. Huiselijk geweld: Safehouse Texel, crisisopvang huiselijk geweld, tel. 0222-321001. dag en nacht bereik baar Advies- en Steunpunt Huiselijk Geweld Kop van Noord-Holland, tel. 0900-2345566 (€0,10/minuut), www. huiselijkgeweldkopvannoordholland. nl. Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Wilde vaart (herhaling) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16-00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprogram ma) Vandaag: Dierendag. 18.00 u. Muziek met Marco 20.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 9.30 u. Kerkdienst vanuit de her vormde kerk van Den Hoom 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poë zie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur (Neder landstalig) 14.00 u. Wilde vaart (shanty's) 15.00 u. Frans gaat het doen (muziek) 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9.45 u. Gereformeerde kerk Den Burg 10.45 u. Rooms-katholieke kerk Den Burg Maandag: 18.00 u. Symphomca (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u. Natuurwijzer (herhaling van zondag) 21.00 u. Reggae on the move (muziek) 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. De keuze van,. 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderpro gramma) (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19.00 uur verzoek platen) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18 00u. Country time (muziek) 19.00 u. Even bijpraten met... (Texe laars In het nieuws) I 20.00 u Radio Noordholland Voor meer informatie over medische zorg. hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl. rubriek Om te Onthouden

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 7