Sport TEXELSE 7 COURANT Tevoko wint van jong Simokos 5 DH benoemt twee Leden van Verdienste ZDH boekt knappe zege op subtopper exel'94 in slotfase naar duur verlies Probleemloze overwinning voor De Koog SVO verliest doelpuntenfestijn Voorzitter Jaap Lap schudt Els de Jager de hand. Links Ben Bakker, rechts Ton Arnout nem» DINSDAG 13 NOVEMBER 2007 heeft vrijdagavond tijdens de ,s:~ [vergadering twee trouwe leden =erd. Zowel Ben Bakker als Ton «ut mag zich voortaan Lid van [dienste noemen. Beiden zijn laren actief voor de Hoornder vö ortvereniging. Arnout heeft vele ties vervuld, waaronder in het organ- ctl ero» ootfé eeke'c iel'94 heeft in de strijd om de ppositie in de vijfde klasse A dure nederlaag geleden. In 't ld hadden de Texelaars lange Izicht op de overwinning, maar g medekoploper VZV in de fase onbarmhartig toe (2-1). m leuk dat je da-; en da* veine m jeugd- en zaalvoetbal en de orga nisatie van de consumptietent op de Landbouwdag. Daarnaast is hij materiaalbeheerder, scheidsrechter en organisator van de Hoornder crosslopen. Bakker, in het dagelijks leven leraar economie, was onder meer een zeer bekwame penning meester en nam onlangs na 18 jaar afscheid als redacteur van club- en dorpsblad De Hoornder. Lovende woorden en een bloemetje had voorzitter Jaap Lap ook voor Els de Jager, die eveneens 18 jaar redac teur van De Hoornder was. Het damesteam van volleybal vereniging Tevoko heeft zaterdag met 3-1 gewonnen van een zeer jong Simokos 2. Het herenteam besliste de eerste topper in zijn voordeel en won in Anna Pau- lowna met 2-3 van LOS'82. Simokos speelde op eigen veld en ging goed van start. Tevoko had problemen met de harde sprongser- vices van de tegenstander en kwam niet aan aanvallen toe. Ook door geluksballen van Simokos kwam Tevoko al snel op een grote achter stand. Hoewel Tevoko gaandeweg de eerste set beter ging spelen, werd deze met 25-20 verloren. Door hard te werken en met vertrouwen in eigen kunnen ging Tevoko in de tweede set steeds beter spelen. Door een tactische wijziging kreeg het team meer vat op de moeilijke services van Simokos en zowel de servicepass als de ralleypass kwam goed bij de spelverdeelster aan, zodat er zeer gevarieerd werd aan gevallen. Simokos had hier geen antwoord meer op en verloor zowel de tweede als de derde set (25-18, 25-14). De vierde set ging gelijk op, tot Tevoko deze op routine en erva ring wist te winnen (25-22). Door deze zege staat het Texelse team op de derde plaats. In de oude sporthal van Anna Pau- lowna, waar het herenteam van Tevoko aantrad tegen Los'82, ont spon zich donderdag geen bijster goede wedstrijd. Daarvoor speel den beide teams te wisselvallig. Wel was het scoreverloop spannend in elke set, uitgezonderd de derde. Tevoko had veel vertrouwen opge daan in de laatste confrontatie met Dinto, maar gaandeweg de eerste set begonnen de fouten zich aan de Texelse kant zich op te stapelen. Met name op de tactische ballen van LOS had Tevoko geen antwoord (25-21). In de tweede set werd daar beter op geanticipeerd en gaf de aanvalskracht van Tevoko de door slag (23-25). Een slordig spelend Tevoko keek vervolgens na de der de set tegen een grote achterstand aan (25-19), maar in de vierde set zetten beide teams alles op alles. Voor elke bal werd gevochten en uiteindelijk scoorde Patrick Hollen- berg, de jongste teamgenoot, het winnende punt. Het verzet van LOS was hierdoor gebroken en Tevoko maakte de wedstrijd geroutineerd af. Met een harde laatste klap sloeg Marco Tuntelder zijn team naar de winst (10-15). Tevoko ontmoet de komende vier wedstrijden teams uit de onderste regionen van de rang lijst. De opdracht daarbij is geen punten te vermorsen. Geslaagd debuut Priscilla Noorlander Priscilla Noorlander beleefde zondag een succesvol debuut in de M2-dres- suur. Met haar paard Unique wist ze mee op een dressuurwedstrijd in Waarland maar liefst dne winstpunten en twee eerste prijzen te behalen. Sommeltjes wint Sommeltjes heeft deze week in de bowlingleague gewonnen van een matig spelend Bouwcenter RAB. Ook De Koogel en Visvogels haal den de volle winst naar zich toe. Spannend was de wedstrijd tussen TZN en Tumbleweeds/Sjans. Dankzij een mooie game van Rolf Brouwer (202) ging de ovenwinning uitein delijk naar Tumbleweeds/Sjans. De spelers van Café De Jutter gooiden de sterren van de hemel en pakten vier punten op Santa Fé. Uitslagen: Sommeltjes-Bouwcenter RAB 5-0; De Koog- el-Schouwstra Transport 5-0; Team 11-Bad- weg Sportief 2-3: Paal 17/Bilder-Visvogels 0-5; Santa Fé-Café De Jutter 1 -4; TZN-Tum- bleweeds/Sjans 2-3. w®| iel'94 kon in de belangrijke wed- ijd tegen VZV bijna in de sterk- opstelling spelen. Marcel Ris akte na een blessure zijn rentree, jat Niek van Egmond weer op de 'ebank moest plaatsnemen, werd vergezeld door Jimmy Vla- ïg. Alleen Marco Koorn ontbrak Hij worstelt met een liesbles- re. Voor hem stond Rick den srman opgesteld. Texelaars namen direct het initi- i en zetten de thuisploeg onder k. Ze combineerden er lustig los en waren vooral technisch ter dan de thuisclub. Tim Kedde s in de tiende minuut de eer had kunnen scoren, maar :per Sander Blijleven wierp zich de baan van het schot en hield i team daarmee op de been. VZV moest het meeste gevaar de geroutineerde spits komen, kreeg echter weinig ruimte van Texelse defensie, waardoor de gel uit de aanval werd gehaald, idertussen moest Texel'94 alert op de tegenaanval. Al vaker eft VZV bewezen snelle counters kunnen opzetten. tweede grote kans voor Texel'94 sd zich na een half uur voor. dde had echter geen succes, ïit andermaal vond hij de kee- rop zijn weg. De Texelaars hiel- fl de defensie van de Veltemers deze fase stevig onder druk, iar konden hun overwicht niet in doelpunten uitdrukken. De thuis ploeg moest het vooral hebben van spelhervattingen bij vrije trappen en enkele hoekschoppen, maar de Texelse verdediging was goed geor ganiseerd en gaf niets cadeau. Ook in de tweede helft had Texel'94 het beste van het spel. Al direct na het begin was het wederom Kedde die in scoringspositie kwam. Dit maal schoot hij rakelings naast. In de 48ste minuut zorgde spits Wijn- ker van VZV na een snel uitgevoer de counter voor onrust in de Texelse defensie. Hij schoot de bal via de lat over het doel. Daar ging slordig balverlies door de Texelse midden linie aan vooraf. Enkele minuten later had een Texelse aanval, goed opgezet door Steffan Vlaming, Yvo Barends en Leon Zijm, een beter lot verdiend. Opnieuw voorkwam de keeper VZV echter een zeker doelpunt. In de 55ste minuut kwam Texel'94 eindelijk op voorsprong. Schutter was Leon Zijm, die bij een hoek schop de bal onder controle bracht en hard en zuiver raak schoot. Een mooie opsteker, maar de bezoekers waren niet bij machte door te druk ken en de thuisploeg op de knieën te krijgen. Interim-coach Rob van der Stap waarschuwde de spelers vanuit de dug-out niet met de bal te 'lopen', maar de vaart in het spel te houden. De gastheren besloten het over een andere boeg te gooien, waar bij stevige ingrepen niet werden geschuwd. Gevolg was dat het spel talloze malen werd stilgelegd voor blessurebehandelingen voor de lichter gebouwde Texelse spelers. De goed spelende Kedde liep een blessure aan een been op en kon na twintig minuten niet verder. Een gevoelige aderlating, want hiermee was de grootste dreiging uit de aanvalslinie van de bezoekers wel verdwenen. Kedde werd vervangen door Jimmy Vlaming. In het laatste half uur had Texel'94 het soms moeilijk. De gasten kwa men goed weg bij een voorzet van Wijnker vanaf de achterlijn, die door zijn collega-spitsen werd gemist. Tóch bleven ook de Texelaars kan sen krijgen. Jeroen Vlaming stuitte na een goede actie op de keeper en een inzet van Yvo Barends ging net naast. In de slotfase ging het mis voor de Texelaars. Zeven minuten voor het einde trapte één van de VZV-mid- denvelders de bal van grote afstand naar het Texelse doel. Gedragen door de wind landde het speeltuig verrassend voor de voeten van spits Thomas de Boer. die niet meer kon missen. De thuisploeg zag het plotseling weer helemaal zitten en trok aangemoedigd door de toe schouwers naar voren. Texel'94 leek stand te houden, maar moest één minuut voor het einde toch capitule ren, toen goaltjesdief Wijnker in een scrimmage vlak voor het doel de bal in bezit kreeg en keeper Dennis Schouwstra kansloos liet. In bles suretijd had Yvo Barends de gelijk maker nog op zijn schoen, maar hij schoot naast. Texel'94 zakte door deze nederlaag naar de derde plaats, die wordt gedeeld met Con Zelo. De achter stand op de koploper bedraagt drie punten. BKC staat tweede. Zondag spelen de Texelaars op eigen veld tegen Dirkshorn, dat met slechts twee punten onderaan de ranglijst bungelt. Na vijf nederlagen op rij, die een vrije val van de derde naar de tiende plaats op de ranglijst ver oorzaakten, heeft ZDH eindelijk weer eens een zege geboekt. In een wedstrijd met scherpe duels en bij vlagen ook goed voetbal versloegen de Hoornders op eigen veld Succes, dat derde stond. Ondanks de waarschuwingen voor af was ZDH niet direct bij de les. De spits van Succes had al na twintig seconden kunnen scoren, maar tot opluchting van de thuisploeg schoot hij van dichtbij rakelings naast. In de tegenaanval zorgde Jelmer Bomas voor gevaar, maar de keeper plukte de bal van zijn voeten. Vanaf dat moment was sprake van een echte wedstrijd, waarbij de teams weinig voor elkaar onderdeden. De Hoorn ders lieten af en toe goed positie spel zien, waarbij de bal van voet tot voet ging. In de laatste weken was dat een zeldzaamheid. Kansen waren echter schaars. Na ruim een half uur kwam de thuisploeg op voorsprong. Remco Boogaard ging over de as van het veld goed door en bezorgde de bal bij spits Maurits Lap, die vrije doorgang kreeg doordat zijn tegen stander op het gladde veld onder uit gleed. Vanuit een lastige hoek schoot Lap beheerst raak. Vlak voor rust kregen de gasten een goe de kans op de gelijkmaker, maar in kansrijke situatie werd de bal naast het doel geplaatst. Meteen na rust kwam ZDH goed weg, toen een speler van Succes alleen voor keeper Christiaan Stolk opdook en deze met een lob pro beerde te verschalken. Stolk plukte de bal met één hand uit de lucht en voorkwam daarmee een zeker lij kende tegentreffer. Daarna hadden de gastheren een paar mogelijkhe den. Eerst was Jelmer Bomas kans rijk en even later zag Maurits Lap na een voorzet van Hidde Struick een schot door de doelman gestopt. Ondertussen was Joop Rommets met een pijnlijke enkel vervangen door Arjen Lap. In de 55ste minuut kreeg ZDH een uitgelezen kans de voorsprong te verdubbelen. Aanvoerder Jan-Wil lem Bakker werd in zijn jacht op de bal vastgehouden door de keeper en ging met gevoel voor dramatiek naar de grond. De goed leiden de scheidsrechter beloonde deze actie met een penalty, die topscorer Bomas zonder probleem benutte. Vlak daarop maakte de moege streden Wim Ridderinkhof plaats voor Mike de Bruijn, die vijf weken geleden één van zijn enkelbanden had gescheurd en voldoende her steld was voor een rentree. Succes ging in het laatste half uur fanatiek op jacht naar de aansluitingstreffer. Dat ging enigszins ten koste van de verdediging, waardoor ZDH soms kans kreeg gevaarlijk te counteren. Het werd 3-0 toen Hidde Struick na een slim passje van Bomas en een glijpartij van zijn tegenstander goed doorging en de bal langs de keeper tikte. In de slotfase zette Succes alles op alles en moest ZDH alle zei len bijzetten. Een paar keer moest een ultieme kopbal of sliding een tegentreffer voorkomen. Bovendien keepte Stolk een prima partij. Vlak voor tijd werd het harde werken van de bezoeker toch nog beloond (3- 1), maar verder lieten de Zwaluwen het niet komen. Door de zege klimt ZDH naar een achtste plaats en krijgt zo weer uit zicht op een plek in het fel begeerde linkerrijtje, de bovenste helft van de ranglijst. Zondag speelt de ploeg in Kolhorn tegen Kaagvogels. Dit team staat laatste, maar mag niet worden onderschat. Twee weken geleden hield Kaag vogels De Koog op 2-2. Zijm op dreef bij Doorstoot Ijartvereniging De Doorstoot uit Cocksdorp werd op de twee speelavond geplaagd door een epepidemie. Piet Zijm wist al zijn «partijen te winnen. Vooral tegen Weel speelde hij uitstekend, et een gemiddelde van twee gaf hij eel geen enkele kans, zodat hij de aximale score van twaalf punten fnen haalde. Ook Herman Laan en ost Smit kregen geen kans. Zijm eelde met negen caramboles ook i hoogste serie van de avond. Klok was na lange tijd weer :ed op dreef en wist twee van de e partijen te winnen. Alleen tegen fefman Laan moest hij het onderspit :'ven. Hagen: "oman-J. Smit 2-4, K Weel-F Klok 0-4, H. i-P Zijm 0-4. W Homan-K. Weel 0-4, J. I-F. Klok 0-4, K. Weel-P. Zijm 0-4, H. Laan- fok 4-0, J. Smit-P Zijm 0-4, H Laan-W. taan 0-2. Succesvolle zwarte markt zwarte markt in manege Aken- zg werd zaterdag ondanks het "istuimige weer zeer goed bezocht, waren twee standhouders meer znen opdagen dan zich hadden Pgegeven en alle 57 plaatsen waren Zij werden bezocht door in taal 1070 betalende bezoekers hereniging De Waddenruiters/ kppertjes verkocht 1250 oliebol- Volgens jaar wordt de markt houden op 9 november. Voor ^er informatie en foto's: www. Znt.info. (Fora SticliUng SOUT) Sterke maand voor driebander Prins Biljarter Henk Prins van de drie bandenclub van DVO heeft de laatste weken een sterke stijging in zijn gemiddelde laten zien. Hij wist een maandgemiddelde van meer dan 0,5 te behalen, wat betekent dat hij elke twee beur ten een carambole maakt. Daar door moet hij elf caramboles per wedstrijd maken. Ook Cees van Lenten (0,33), Ab Witte (0,33), Jan Witte (0,40) en Jan Bakker (0,28) zijn op de terug weg. Cees de Graaf, die nu negen caramboles moet maken om de wedstrijd te winnen, bewees zijn vorm afgelopen week door zijn partij in slechts zeven beurten te winnen. Een andere opmerkelijk partij was die tussen Cor Elsendoorn en Frans Witte. Na elf beurten was de stand gelijk, maar Witte maakte in de gelijkmakende beurt een serie van drie. Henk Aubertijn liet een week eerder een serie van maar liefst zeven caramboles noteren. Daar mee evenaarde hij het seizoensre cord van Ab-Jan Witte. In de top van de ranglijst is het stuivertje wisselen tussen Ab-Jan Witte en Cees van Lenten, die op de hielen worden gezeten door Jan Bakker en Ruud Mets. Ook lager op de ranglijst zijn de verschillen klein. Een speler kan binnen een week van de vijfde naar de veertiende plaats zakken, of andersom. De vier spelers onderaan de rang lijst moesten deze maand twaalf caramboles maken en lieten daar door weinig winstpartijen noteren. Nu hun gemiddelde is bijgesteld, zit een hogere plaats er zeker in. De Koog heeft zondag op eigen veld een eenvoudige zege op middenmoter Monnickendam geboekt. Na een gelijkspel tegen laagvliegers Oosterend en Kaag vogels won het team van Hans van der Park met maar liefst 4- 0. Enige kritiekpunt was dat de Kogers vele kansen onbenut lie ten en daarmee verzuimden aan hun doelsaldo te werken. In vergelijking met een week eerder waren Nico Schot en Peter Koorn weer beschikbaar. Hierdoor schoof Roelf Siebinga door naar het mid denveld. Robin Schoo en de gebroe ders Tristan en Joris Ellen begonnen op de reservebank. Schot en Mark Schoo vormden het centrale duo in de verdediging. Al na vijf minuten was duidelijk dat maar één ploeg voor de overwinning speelde. De Koog combineerde er lustig op los en gaf in de persoon van Pim Siebinga in de vijfde minuut het eerste schot op doel. De keeper kon eenvoudig redding brengen. Na een kwartier speelde een ver dediger van Monnickendam de bal terug op zijn keeper. Deze pakte het speeltuig met de handen en die onreglementaire daad werd bestraft met een indirecte vrije schop op vijf meter van het doel Jeroen Backer gaf een klein tikje op Yoni Houwing. die verwoestend uithaalde en de bal in de kruising zag vliegen: 1-0. Monnickendam kon hier weinig tegenover stellen. De aanvoerder was de beste speler van de gasten, maar het was alsof hij in de aanval op een eiland stond, want hij werd maar zelden in stelling gebracht. Na twintig minuten werd het 2-0, na een prachtig opgezette aanval over veel schijven. Schutter was opnieuw Houwing, die van even buiten het strafschopgebied wist te scoren. Met zes doelpunten is deze goalgetter inmiddels topscorer van De Koog. Schoten van Bart-Jan Grisnigt en Ben Siebinga werden een prooi voor de keeper of gingen hoog over. De Koog creëerde veel kansen, maar was onzorgvuldig in de afronding. Toch werd het na een vlotte counter 3-0. Keeper van Beek gaf de bal' mee aan Koorn, die tot de midden lijn doorliep en Roelf Siebinga met een dieptepass aan het werk zette. Siebinga bediende broer Ben, die op zijn beurt de keeper omspeel de en scoorde, waardoor De Koog met een comfortabele voorsprong mocht gaan rusten. Na rust kwamen de gebroeders Ellen in het veld voor Roelf Siebinga en René de Jong. De Koog ging ver der met waar het bij rust geëindigd was: aanvallen. Alle schoten gingen echter hoog over of ver naast. Na een forse sliding van Schot op de spits kreeg Monnickendam zowaar een kansje in de vorm van een vrije trap vanaf twintig meter. Dat resulteerde echter in een mislukte voorzet in plaats van een schot op doel, waardoor het gevaar voor De Koog alweer geweken was. De thuisploeg ging steeds verder mee in het matige niveau van Mon nickendam, waardoor de wedstrijd als schouwspel steeds minder aan trekkelijk werd. Veel supporters geloofden het wel en zochten de warme kantine op. Zij misten daar door een paar aardige momenten. Eerst passeerde Joris Ellen met een knappe actie zijn directe tegenstan der. Uit zijn voorzet kopte Houwing op doel. Zijn inzet was te zacht. Een kwartier voor tijd schoot Koorn de bal uit een corner vanaf zes tien meter op de paal. Ondertus sen was Jeroen Backer vervangen door Robin Schoo. Twee minuten voor tijd werden de supporters die wel waren blijven kijken alsnog op een doelpunt getrakteerd. Grisnigt omspeelde twee man én de keeper, om de bal daarna in een leeg doel te schuiven. De overwinning versterkte de twee de plaats op de ranglijst van De Koog, terwijl directe concurrenten Succes en Watervogels verloren Zondag gaat de ploeg op bezoek bij Vesdo, dat zesde staat. Voetbaluitslagen Zaterdag 10 november: De Koog A1-Jong Holland A2 2-2 Callantsoog C1-ZDH C1 2-1 Alle andere wedstrijden werden afgelast Texelse pupillencompetitie: De Koog E1-Sevilla 1-2 ZDH E2-Espanyol 3-3 Alle andere wedstrijden werden afgelast Zondag 11 november: VZV-Texel'94 2-1 ZDH-Succes 3-1 De Koog-Monnickendam 4-0 Wiron-Oosterend 7-4 JVC 4-Texel'94 3 0-2 Alle andere wedstrijden werden afgelast Texelse recreatiecompetitie: Alle wedstrijden werden afgelast. Voetbalprogramma Zaterdag 17 november: Oosterend 3-Bergen 2 11.45 W'meer A2-Texe!'94 A1 14.30 Berdos A1 -De Koog A1 14.00 VIOS-WB1-Texel'94 B1 14.30 Texel'94 B2-SRC B2 13.00 Texel'94 B3-Oosterend B1 13.00 Petten B1-Texel'94 B4 13.00 HSV MB1 -Oosterend MB1 14.30 ZAP C1-Texel'94 C1 13.00 Texel'94 C2-BKC C2 13.00 W'meer C1 -De Koog C1 11.30 Oosterend C1 -DWOW C2 13.45 ZDH C1 -Wieringermeer C2 11.30 Dynamo MC1 -Texel'94 MC1 11.30 Texel'94 MC2-Schagen MC2 11.30 JVC D1-Texel'94 D1 11.00 Texel'94 D2-SVAP'74 D1 11.30 JVC D4-Texel'94 D3 11.00 Texel'94 D4-Succes D3 11.30 De Koog D1 -Succes C1 12.00 Oosterend D1 -Callantsoog D1 11.45 Argon G1 -Texel'94 G1 11.00 Texelse pupillencompetitie: AZ-Utrecht 9.00 SVO F1-Heerenveen 9.00 De Koog F1-SVC Terschelling 9.00 Vitesse-Roda 9.00 Barcelona-ZDH E2 10.00 ZDH E1-De Koog E1 10.00 Sevilla-Espanyol 10.00 SVC Vlicland-SVC Ameland 10 00 Real Madrid-Valencia 10.00 Zondag 18 november. Texel'94-Dirkshom 14.00 Vesdo-De Koog 14.00 Oosterend-Callantsoog 14.00 Kaagvogels-ZDH 14.00 Texel'94 2-Koedijk 2 12.00 Texel'94 3-De Rijp 4 12.00 Vesdo 2-De Koog 2 12.00 Oosterend 2-Callantsoog 3 12.00 Texel'94 MA1-Always F MA1 12.00 Texelse recreatiecompetitie: Texelse Boys-Texel 10.30 De Koog-Oosterend 10.30 In een waar doelpuntenfestijn heeft SVO het niet kunnen bol werken tegen Wiron. Het spel was van beide kanten niet best, maar met zeven doelpunten waren de jeugdige Wieringers op eigen tref zekerder dan de Oosterenders, die vier keer scoorden, waardoor de eindstand 7-4 werd. Het was zondagochtend na de overvloedige regenval van de nacht ervoor wachten op een telefoontje vanuit Den Oever dat de wedstrijd was afgelast, maar de consul keurde het B-veld goed, waardoor de SVO toch moest afreizen. Door blessures en andere verplichtingen gebeurde dat niet met de sterkste selectie. Michel Heidbuurt bleek bereid als reserve mee te gaan. Tegen wind in spelend had Ooste rend het erg moeilijk. Wiron kreeg in het eerste kwartier meerdere kansen, maar liet deze onbenut. Na twintig minuten had Sil van Dijk zowaar de mogelijkheid namens SVO de score te openen. Helaas voor hem eindig de zijn schot op de paal. Even later nam de thuisploeg de leiding. De bal belandde uit een hoge voorzet voor de voeten van de spits, die beheerst afrondde. Nog geen minuut later omzeilde Wiron behendig de buiten- spelval en scoorde dezelfde spits wederom. Tom Witte bracht vlak voor rust de spanning terug door uit een corner van Jan Bloem hard raak te koppen. De tweede helft begon dramatisch voor de Oosterenders, die zelf veel pech hadden en bij Wiron alles zagen lukken. De thuisploeg scoorde bin nen tien minuten drie keer, waardoor het met nog 35 minuten te spelen al 5-1 stond. Bij deze stand ruimde Jan Bloem het veld voor Michel Hei- buurt. Oosterend scoorde daarna binnen tien minuten tweemaal. Eerst trof Martijn Drijver doel met een hard afstandsschot, daarna trof Sil van Dijk doel met een kopbal. Daarmee leek een goed resultaat weer mogelijk, maar Wiron besefte het gevaar en zette nog even aan. Door een foutje in de Oosterender verdediging kon de spits van Wiron 6-3 scoren, waarna Rutger Zoetelief voor het mooiste doelpunt van de middag tekende. Hij haalde vanaf Programma zaalvoetbal Woensdag T4 november: 17.10 SVO D1 -Klif D1 SVO 17.50 Cas./Sp.shop C2-Klif C2 Jongedijk 18.30 SVO C1 -RAB C2 Hoogendijk 19.20 Klif (d) 2-Wiermgen 1 H'dijk 20.10 Texel 3-de Koog 3 vPutten 21.00 Mantje 4-Texel 4 vPutten Zaaldienst: SVO Donderdag 15 november: 18.15 C/Spshop D1 -RAB D1 Spshop 19.00 Krim 6-Klif 5 Kikkert 19.50 RAB 5-Klif 3 Kikkert 20.40 RAB 4-Krim 4 Arnout 21.30 Klif 2-Texel 2 Arnout Zaaldienst: De Koog Vrijdag 16 november: 17.10 C/Sp.shop E1-Mantje E1 C/Ss. 17.50 SVO E1 -ZDH E1 SVO 18.30 Cas./Sp.shop 1 -Krim 1 H'dijk 19.20 RAB 2-SVO 1 Bakker 20.10 Klif 1 -Mantje 2 Arnout 21.00 Mantje 1 -Krim 2 Kikkert 21.50 SVO 1-RAB 1 Kuipers Zaaldienst: RAB Uitslagen: D-jeugd Mantje D1-SVO D1 1-7. Klif D1-RAB Dl 1-5. C-|eugd: HAS C1-KM C2 10-1. KM Cl-de Koog C1 3-17. Casino/Sport shop C1- ZDH C1 9-0 Tweede klasse: De Knm 5-de Koog 4 3-4. Texel 5-Mantje 4 0-15, Klif 4-Khf 6 9-7, Texel 4-Texel 3 11-5. Eerste klasse: Klif 2-RAB 4 5-6, Mantje 3-RAB 5 1-8, De Koog 2-Casino/Sportshop 2 7-3, Texel 2-Klif 3 3-4. Hoofdklasse' De Krim 1 -Klif 1 3-3, De Krim 2-Casino/Sportshop 1 4-0, De Krim 3-Mantje 1 0-9. Mantje 2-SVO 1 4-8. RAB 1-de Koog 1 4-2. Casino/Sportshop 1 -De Krim 3 4-1. dertig meter uit met zijn linkerbeen en schoot de bal over de keer heen in het doel. Het slotakkoord was echter voor de spits van de tegen stander, die zijn vijfde en Wirons zevende treffer op het scorebord bracht. De nederlaag bracht SVO niet ver der op de ranglijst. De ploeg staat nu voorlaatste, vlak boven Kaagvo gels. Zondag spelen de Oosteren ders thuis tegen Callantsoog, dat twee plaats hoger staat.

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 7