Sp°rt ZDH lijdt onnodige nederlaag SV De Koog verliest twee punten TEXELSE 7 coURANT Turnsters GVT scoren in Noord-Scharwoude File rijden tijdens drukke veldtoertocht Texel'94 worstelt lang met nummer laatst Verzwakt SVO boekt knappe overwinning pH heeft zondag in Kolhorn jen forse nederlaag (4-1) gele- jen tegen het onderaan staande iaagvogels. Onnodig, want de Hoornders speelden best een aardige wedstrijd, maar waren weinig trefzeker, terwijl de thuis ploeg vrijwel elke kans benutte. iet begin was veelbelovend voor Ie gasten, die gekleed gingen in iet nieuwe zwart-gele tenue voor litwedstrijden. Zowel Maurits Lap Is zijn broer Arjen Lap kwam na oorbereidend werk van Jelmer lomas in scoringspositie, maar eiden waren net niet koelbloedig ienoeg. Door slap ingrijpen van de loornder defensie kon Kaagvogels a drie minuten wél de score ope en. ZDH raakte niet van slag en png rustig door met het creëren van ansen. Maar ook Remco Boog- jard en Jelmer Bomas konden niet scoren, waarna Kaag vogels uit een nje trap voor de tweede maal toe- oeg. Het werd nog erger voor de Iwaluwen, want slordig balverlies si een glijpartij van verdediger Erik (Vuis op het gladde veld leidden in ie twintigste minuut de derde treffer ande thuisploeg in. let ontbrak ZDH niet aan veer- racht, want ook in het vervolg zette e ploeg een paar knappe aanval- ïi op. Maurits Lap was met een Segend schot dicht bij een treffer, naar de keeper overtrof zichzelf DINSDAG 20 NOVEMBER 2007 door de bal schitterend uit de krui sing te tikken. Toch werd het vlak voor rust 3-1. Doelpuntenmaker was voorstopper Jan-Willem Bak ker, die geregeld ten aanval trok. Een dieptepass van Hidde Struick, vlak daarvoor in de ploeg geko men voor de geblesseerde Remco Boogaard, werd door hem knap tot doelpunt gepromoveerd. Met Wim Ridderinkhof en Ruud Hof als vervangers van Joop Rommets en Arjen Lap nam ZDH na rust meer risico. Dat leidde tegen het niet geweldig spelende Kaagvogels tot een paar aardige mogelijkheden. Een vlammend schot van Bomas werd door de keeper uit zijn doel geranseld, Hof schoot via een been net naast. Maar hoe langer de aan sluitingstreffer uitbleef, hoe meer de Hoornders het geloof in een beter resultaat begonnen te ver liezen. Een kwartier voor tijd viel het doek, nadat de doorgebroken spits van Kaagvogels volgens de scheidsrechter onreglementair werd gestuit door Struick. De toegekende penalty werd feilloos benut. In de slotfase verdraaide ZDH-ver- dediger Peter Eelman nog akelig een knie. In het Gemini Ziekenhuis werd als voorlopige diagnose een beschadigde kruisband gesteld. Woensdag volgt nieuw onderzoek. Zondag is ZDH vrij, de week erop staat in Oosterend de derby tegen SVO op het programma. IV De Koog is er zondag niet geslaagd van middenmoter esdo te winnen. De wedstrijd Schagerbrug eindigde in 0-0. toor de thuisploeg voelde dat als »n overwinning, voor de Kogers nas het na eerdere remises tegen geplaatste teams opnieuw en domper. Inder toeziend oog van het eerste fial gaf het tweede team van De loog het goede voorbeeld door iet 2-1 van de reserves van Vesdo winnen en daarmee de koppo- üe te behouden. Daarna was de eurt aan de mannen van trainer/ oach Hans van der Park, die over en volledige selectie kon beschik- en. Omdat hij iedereen aan bod wil ten komen, zette hij zijn rouleer- (steem voort. Bart-Jan Grisnigt, éné de Jong en de teruggekeerde Vnold Kaercher begonnen ditmaal is wisselspeler. èt werd een eenzijdige wedstrijd, aarin De Koog domineerde maar sinig kansen creëerde. Met Yoni touwing en Pim Siebinga in de pits waren de doelrijpe mogelijk- eden op één hand te tellen. Enkele :hoten van Siebinga gingen ruim ver, een lobje over de keeper werd de doellijn gekeerd. Vesdo was as na een half uur voor het eerst waarlijk. Nico Schot voorkwam iger door zijn tegenstander te fokkerenDat kwam hem wel op et van de Water, Eva van de lelde, Willemijn van Rossum du battel, Hanna Gaaff en Jerney tostra van Gymnastiekvereniging «el deden zaterdag in Noord- charwoude mee aan de eerste ompetitiewedstrijd van de vierde vijfde divisie. Celina Veenstra s door vakantie afwezig en bniëlle Polderman had tijdens «training een dubbele polsbreuk ipgelopen. achtjarige Eva van de Velde en flemijn van Rossum du Chattel worden uitstekend bij de sprong en overslag met afsprong). Van tossum du Chattel eindigde op de erste plaats, Van de Velde werd «eede. Op de brug met ongelijke igers behaalden ze een gedeelde *cte plaats. Ook de evenwichts- sfc werd goed bedwongen, wat sulteerde in een tweede en derde öats. Bij de vloeroefening werd an de Velde vierde en eindigde an Rossum du Chattel in de mid- snmoot. Met dit resultaat werd Van Velde vierde in het eindklas sement. Van Rossum du Chattel eindigde in het middenveld. Jerney Oostra deed voor het eer ste aan een groot toernooi mee, wat het extra spannend maakte. Na een sterk optreden op de onge lijke brug bleek de balk moeilijker. Twee mislukte opsprongen haalden het puntentotaal van deze verder keurig uitgevoerde oefening naar beneden. Op vloer en sprong wist zij zich sterk te handhaven om met 31,15 punten op een achtste plaats te eindigen. Jet van de Water turnde een mooie wedstrijd, maar verloor veel punten door een valpartij op de balk. Ook Hanna Gaaff kwam goed voor de dag. Op 15 december wordt de volgende competitiewedstrijd gehouden. (achtereenvolgens sprong, brug, balk, vloer, totaal): Jet van de Water: 8,60, 7,80. 4.80, 6,10. 27,30; Eva van der Velde: 9,00, 7,90, 7,75, 8,50, 33,15; Willemijn van Rossum: 9,05, 8,15, 7,25, 6,35, 30,80; Hanna Gaaff: 8,10, 6,75, 7,20, 7,75, 29,80; Jerney Oostra: 9,00, 8,95, 5,05, 8,15, 31,15. Jeugdsportpas «erlingen uit de groepen 7 en van de basisschool kunnen an 27 november tot 6 febru- n weer gebruik maken van de «ugdsportpas van Sportservice axel. "et deze pas kunnen kinderen an kennismakingscursus van vier ssen volgen bij basketbalver- niging De Mareis, Sportschool el (aerobic en steps of boks- conditietraining) en Interdans axel. Deelname kost €5,- en is sheel vrijblijvend. Kinderen kun- w na afloop lid worden, maar at hoeft niet. Aanmeldingsfor mulieren voor de Jeugdsportpas in op de scholen rondgedeeld, 'nor aanmelding kan ook contact worden opgenomen met Sportser vice Texel, tel. 322815 of e-mail sportservicetexel@texel.com. ft T.: Ite VS' een gele kaart te staan. Na rust werd Jeroen Backer vervan gen door Grisnigt. De Koog bleef redelijk verzorgd voetballen, maar grote kansen bleven uit. Ook nadat René de Jong na een uur Joris Ellen afloste, kwam daarin weinig veran dering. De beste mogelijkheid, na een prachtige aanval, was voor Sie binga, maar op één meter van het doel kreeg hij de bal er niet in. Even later schoot Grisnigt uit een goede voorzet van Houwing uitstekend in, maar de keeper bracht redding. Tussendoor kreeg ook Vesdo door alle risico's die De Koog nam een grote kans. Roelf Siebinga kon de bal nog net van de doellijn halen. De scheidsrechter wekte nog enige ergernis op. Gemene overtredingen op Peter Koorn en Ben Siebinga liet hij onbestraft. Ook het tijdrekken door Vesdo zag hij door de vingers. De spelers van beide teams lieten zich echter niet tot dwaze acties verleiden, waardoor de wedstrijd tot een goed einde kwam. De Koog verloor door het gelijkspel opnieuw twee punten en zag con current Succes tot op twee punten naderen. Komende zondag is het team vrij. De leiding heeft opgeroe pen het tweede elftal en de dames aan te moedigen. De spelers en de vaste supporters worden na afloop op een hapje en een drankje getrak teerd. Grote drukte op het mountainbike pad in de Dennen, dat onderdeel was van het traject van de twee de veldtoertocht die zondag werd gehouden. 377 ATB-rijders van de vastewal, die tegen 10.00 uur van het bovendek van de Dokter Wagemaker het eiland op reden, en zo'n dertig Texelaars legden een parcours van 35 kilometer af door bos, duin en over het strand. Texe laars die bij het naderen van de boot dachten de overkantse rijders voor te blijven, kwamen bedrogen uit. Door het vlotte afmeren en het hoge tempo van de gasten waren de meeste rijders van het eiland al vóór het naderen van Den Hoorn ingehaald en konden ze in het bos aansluiten in de file over de fiets-, Texel'94 heeft het zichzelf zon dag tegen Dirkshorn onnodig moeilijk gemaakt. De Texelaars stonden bij rust al met 3-0 voor en kregen ook in de tweede helft volop doelkansen, maar het was juist de tegenstander, de num mer laatst van de ranglijst, die scoorde. De gastheren moes ten uiteindelijk blij zijn met een benauwde zege: 3-2. Texel'94 had na de onnodige nederlaag van vorige week tegen medekoploper VZV iets goed te maken. Dirkshorn stond echter onderaan en was niet van plan zich zomaar te laten afslachten. Voor deel voor de thuisploeg was dat Marco Koorn na lang blessureleed weer in de basis stond. Steffan Vlaming was geschorst. Hij werd vervangen door Niek van Egmond, die een controlerende taak kreeg en die degelijk uitvoerde. De eerste plaagstoot was voor Dirkshorn, dat in de persoon van de spits een vrije schietkans kreeg. Hij schoot hoog over. Enkele minuten later opende Leon Zijm na klungelig verdedigen van de gasten de score. In het vervolg was Texel'94 de beste ploeg. De kansen werden echter lange tijd niet benut. Ondertussen was het oppassen voor tegenstoten van Dirkshorn. Eenmaal moest keeper Dennis Schouwstra gestrekt naar de hoek om een doelpunt te voor komen. Vlak voor rust sloeg Texel'94 als nog toe. Eerst bood Martin Koorn met een listig passje Leon Zijm een niet te missen kans (2-0), twee minuten later profiteerde Joey van der Vis van de ruimte die de defen sie van Dirkshorn bood (3-0). Na de hervatting trok Texel'94 ten aanval, met de bedoeling zo snel mogelijk eer* vierde keer te scoren. Maar geheel onverwacht profiteerde Dirkshorn van noncha lance in de Texelse verdediging (3-1). Een incident, zo leek het, want ook nadat de moegestreden Marco Koorn was vervangen door SVO heeft zondag een knappe prestatie geleverd. De ploeg van trainer Jitze Beintema miste maar liefst zes basisspelers, maar slaagde er met vervangers uit het tweede elftal en de junioren toch in Callantsoog met 4-3 te verslaan. Beintema kon niet beschikken over Bart Tuitman, Chris de Vries, Ed de Vries, Gaime Vlaming, Martijn Drijver en Dennis Daalder. Robin Eelman, Steef Witte en Arjan Kie- w'iet toonden zich bereid in te val len. De laatste twee begonnen als wisselspeler. Callantsoog speelde vanaf de aftrap het beste voetbal. De Oosteren- der verdediging, die onder leiding van Rutger Zoetelief stond, had alle moeite de aanvallers te stuiten. Bij de eerste de beste mogelijkheid was het echter SVO dat toesloeg. Robin Eelman gooide bij een inworp over iedereen heen, waardoor Sil van Dijk alleen op de keeper kon afgaan. Hij scoorde beheerst. Even was de thuisploeg daarna gelijkwaardig, maar halverwege de eerste helft deed Callantsoog er een schepje bovenop. De gasten creëerden de ene na de andere kans en kwamen na een half uur op gelijke hoogte. Keeper Meivin van Sambeek kon het harde schot, na een snelle combinatie, eerst nog stoppen, maar was kansloos toen de spits van dichtbij kon intikken. Een paar minuten later werd het 1-2, toen dezelfde spits een voor zet vanaf rechts met een kopbal verzilverde. In het vervolg toonde Oosterend veerkracht en dat resulteerde ver rassend in maar hefst twee doelpun ten. Eerst dook Sil van Dijk na wat gerommel op het middenveld alleen voor de keeper op (2-2), daarna torende Jan Bloem na een vrije trap vanaf de rechterkant van Ruben Duinker hoog boven iedereen uit. Met een harde kopbal zette hij zijn ploeg op voorsprong. Met Steef Witte voor Dick Hooij- schuur begon SVO prima aan de tweede helft. De ploeg speelde de bal rustig rond en creëerde en pas sant een paar goede kansen. Zo kwam Tom Witte oog in oog met de keeper, maar hij raakte de bal helemaal verkeerd. Ger Vlaming Dorp-tegen-dorp zaalvoetbal Na het succes van afgelopen jaar is besloten opnieuw een dorp- tegen-dorp zaalvoetbaltoernooi te organiseren. Dit evenement wordt zaterdag 29 december gehouden in sporthal Ons Genoegen. De coaches van alle dorpen krijgen binnenkort een uitnodiging in de bus. Van hen wordt verwacht dat ze een selectie op de been bren gen. Oudeschild is titelverdediger. Tevoko verliest ongeïnspireerd Het herenteam van volleybalver eniging Tevoko heeft zaterdag in eigen sporthal Ons Genoegen dure punten laten liggen. Tegen Vrone uit Sint Pancras werd een even onverwachte als pijnlijke nederlaag geleden (1-3). Waar de tegenstander fel en enthou siast de toon zette, speelde Tevoko slap en ongeïnspireerd. Dit leidde tot al snel tot setverlies (19-25). De tweede bleef Tevoko meer in de buurt van de tegenstander, al was het moeizaam. Doordat de aan val, meestal het beste wapen van Tevoko, zowel aan de buitenkant als in het midden stokte, kon geen vuist gemaakt worden. Uiteindelijk sloot Vrone ook deze set winnend af (22- 25). In de derde set viel de concen tratie bij de ploeg uit Sint Pancras even weg en wisten de Texelaars door een goede servicedruk 25-15 Sportvissen Sportvisser Nico Tessel is zaterdag tweede geworden bij de Sinter klaaswedstrijd in Groote Keeten. Er deden 95 vissers mee, Tessel werd eerste van zijn vak. Hij ving 236 cm vis. Rein Kuyper eindigde na vier uur vissen op de 25ste plaats met 104 cm. De topcompetitiewedstrijden die bij Vlissingen werden gehouden, brach ten Poul Verhagen niet het gewenste resultaat. Omdat hij de verre afstan den die bij het uitgooien overbrugd moesten worden bij lange na niet kon halen, bleef hij na zes uur vissen steken op een 55ste plaats (53 cm vis, 49 punten). De volgende wed strijd in deze serie wordt gehouden op 15 december, nabij Europoort. wandel- en ruiterpaden die SBB voor deze gelegenheid had open gesteld. Alle ruimte was er op het strand, dat ondanks het hoge water breed en goed berijdbaar was. De volgende Texelse toertocht, georga niseerd door Toerclub Taxi 312000 en TC DOK, is op 3 februari 2008. Gor Hakobjan bleef het kansen regenen voor de Texelaars. Een gebrek aan scherpte bij de spitsen en goed ingrijpen van de keeper stonden doelpunten echter in de weg. Na een mindere fase, met veel balverlies aan beide kanten, slaag den de bezoekers er een kwartier voor tijd in voor de tweede keer te scoren en daarmee de span ning terug te brengen. Tot frustra tie van Yvo Barends, die moeite had zich te beheersen. Op advies van scheidsrechter Buter werd de Texelaar gewisseld voor Rick den IJzerman. In het slot kreeg Texel'94 nog diverse kansen. De bal raakte paal en lat, maar ging niet meer in het doel, waardoor het 3-2 bleef. Ondanks deze benauwde zege deed Texel'94 goede zaken. Door verlies van concurrent BKC stijgen de eilanders naar de (gedeelde) tweede plaats. Zondag staat in Hoorn een bekerwedstrijd tegen vierdeklasser Always Forward op het programma. kreeg zelfs twee opgelegde kansen. Gelukkig voor de thuisploeg stond de eigen verdediging - met Stefan Bremer als voorstopper en Robin Eelman als rechtsback - als een huis, waardoor Callantsoog even min kon scoren. Een kwartier voor tijd werd het toch nog 4-2. Doelpuntenmaker was Tom Witte, die uit een kopbal van broer Bob hard raak kopte. Dat leek de beslissing, want Callantsoog liet de moed zakken. Door een toevalstref fer - een middenvelder schoot van ver over keeper Van Sambeek in de kruising - werd het even later echter nog 4-3. In de slotfase had Ooste rend het erg zwaar. De gasten gooi den alles op de aanval en waren een paar maal dicht bij de gelijkmaker. Een schot kon zelfs pas op de doel lijn worden gekeerd. Kennelijk had ook de scheidsrechter er lol in, want hij trok maar liefst twaalf minuten blessuretijd bij. Na 102 minuten voetbal konden de Oosterenders echter opgelucht ademhalen en drie punten bijschrijven. Zondag is SVO vrij, de week erop komt ZDH op bezoek. te scoren. Zonder ook maar een moment in de eigen kansen te gelo ven, werd de vierde set echter uit handen gegeven (14-25). Voorlopig zijn de bovenste plaatsen voor Tevoko uit het zicht; de komen de weken moet blijken hoe het team zich van deze tik herstelt. Badweg Sportief blijft scoren Badweg Sportief blijft goed scoren in de bowlingleague. Deze week werd de volle winst behaald op Tumbleweeds/Sjans. De overwinning was mede te dan ken aan de game van 274 van André Barhorst, die een serie van 842 wist te gooien. De Koogel pakte de winst op TZN, dat ook sterk speelde. De Huysmannen konden het niet bolwerken tegen Paal 19/Sjans en De Jutter werd G-team onderuit tegen Argon Op eigen veld won Texel'94 eerder dit seizoen nog met 4-0, zater dag was het verjongde Aron in Mijdrecht net iets te sterk voor het Texelse G-team en werd het 3-1 voor de thuisploeg. Texel'94 speelde zonder Raymond Molanus en Peter Breuer, maar kon toch goed partij geven aan Argon, dat enkele jonge en behendige spe lers in de gelederen had. In de eer ste helft kregen beide teams kan sen. Paul Bakker schoot namens Texel'94 een paar keer zonder suc ces op doel, aan de andere kant behoedde Martijn Verbeeke zijn team een paar keer voor een ach terstand. Helaas waren zijn uittrap pen vaak net te hard, waardoor de bal zonder te zijn aangeraakt over de achterlijn van de tegenstander ging. Zonder veel beter te spelen kwam Argon na een kwartier op voorsprong en vlak voor rust werd het uit een vrije trap zelfs 2-0. Jimmy Ponniah bracht na de her vatting de spanning terug. Hij werd aangespeeld door Verbeeke en schoot ineens op doel. De keeper nam de bal op zijn vuisten, waarna Ponniah met een boogje over hem heen kopte. Dat leek de voorbode van meer Texels succes. Ponniah was uit voorzetten van Paul Bakker een paar keer dicht bij een doel punt, maar hij schoot te gehaast. Vlak voor tijd besliste Argon de Kampioenschap biljarten In dorpshuis De Hof in De Koog worden van 9 tot en met 17 febru ari de Texelse kampioenschap pen biljarten gehouden. Er wordt libre, driebanden en bandstoten gespeeld. Inschrijven kan tot 7 januari. Het is de twintigste keer dat het Texel kampioenschap wordt gehou den en de belangstelling lijkt gro ter dan ooit. Het eerste weekend staat geheel in het teken van het bandstoten. Mochten zich aanzien lijk meer deelnemers aanmelden dan vorig jaar, wordt niermee al op vrijdag 8 februari begonnen. In het eerste weekend wordën "dok de finales en de wedstrijden om de Jan Zoeteliefbokaal gespeeld. In de daaropvolgende week wordt libre gespeeld, waarna het toernooi in het tweede weekend wordt afge sloten met de finales driebanden. Het wedstrijdprogramma zal onge veer hetzelfde zijn als vorig jaar. De inschrijfformulieren worden in de loop van december via de verschil lende verenigingen verspreid. Voetbalprogramma Zaterdag 24 november Alkmaarsche B. 4-Oosterend 3 13.00 Dindua A1 -Texel'94 A1 14.30 BOL A1 -Oosterend A1 14.30 De Koog A1 -Wieringermeer A1 12.00 Texel'94 B1-LSWB2 14.30 Texel'94 B2-HSV Sport B1 14.30 Texel'94 B3-Schagen B2 14.30 Con Zelo B1-Texel'94 B4 14.00 Oosterend B1-W'waard B1 12.45 Oosterend MB1-Always F. MB2 14.30 Texel'94 C1 -VIOS-W C1 13.00 Texel'94 C2-Wieringermeer C2 13.00 ZDH C1-Texel'94 C3 11.30 Schagen C2-De Koog C1 13.00 DTS MC1-Texel'94 MC1 13.30 Texel'94 MC2-Victoria O MC1 13.00 VIOS-W D1 -Texel'94 D1 11.30 Texel'94 D2-Petten D1 11.30 SRC D4-Texel'94 D3 11.00 Texel'94 D4-Koedijk MD1 11.30 Oosterend D1 -Sint Boys D1 11.45 De Koog D1-JVC D2 13.45 Texel'94 G1-KGB G1 11.30 Texelse pupillencompetitie: De Koog F1-SVO F1 9.00 Heerenveen-AZ 9.00 Utrecht-Vitesse 9.00 SVC Terschelling-Roda 9.00 SVO E1 -De Koog E1 10.00 ZDH E1-Espanyol 10.00 Sevilla-SVC Ameland 10.00 SVC Vlieland-Valencia 10.00 Barcelona-Real Madrid 10.00 Zondag 25 november Always Forward-Texel'94 14.30 Flamingo's 2-Texel'94 2 12.00 Bergen 4-Texel'94 3 11.30 Oosterend DA1-Blokkers DA2 14.00 De Rijp MA1 -Texel'94 MA1 14.00 op de knieën gedwongen door het sterke spel van Visvogels. Rut ger Oosterhuis haalde een serie van 759, Peter Bongaards gooide 752. Uitslagen: Team 11-Schouwstra 3-2; Santa Fé-Som- meltjes 3-2; TZN-De Koogel 2-3. Badweg- Sjans 5-0; Paal 19-Bouwcenter F1AB 4-1. Visvogels-De Jutter 3-2. Huisvrouwenleau- gue Pins-Juttertjes 4-0; Flair-T-Fords 3-1; WBZ-Klaver 4 3-1 wedstnjd door balverlies van Jos Bakker genadeloos af te straffen. Zaterdag speelt Texel'94 op eigen veld de eerdere afgelaste wedstrijd tegen KGB. Voetbaluitslagen Zaterdag 17 november Oosterend 3-Bergen 2 5-1 W'meer A2-Texel'94 A1 0-8 Berdos A1 -De Koog A1 1 -1 VIOS B1-Texel'94 B1 2-1 Texel'94 B2-SRC B2 2-3 Texel'94 B3-Oosterend B1 5-2 Petten B1 -Texel'94 B4 6-1 HSV MB1 -Oosterend MB1 1 -1 ZAP C1-Texel'94 C1 7-0 Texel'94 C2-BKC C2 BKC niet opgekomen Wieringermeer C1 -De Koog C1 1 -5 Oosterend C1-DWOW C2 4-2 ZDH C1-Wieringermeer C2 14-0 Dynamo MC1-Texel'94 MC1 0-4 Texel'94 MC2-Schagen MC2 5-1 JVC D1 -Texel'94 D1 1-1 JVC D4-Texel'94 D3 2-5 De Koog D1 -Succes C1 0-11 Oosterend D1 -Callantsoog D1 uitgesteld Argon G1-Texel'94 G1 3-1 Texelse pupillencompetitie: AZ-Utrecht 6-3 SVO F1-Heerenveen 2-1 De Koog F1-SVC Terschelling 0-2 Vitesse-Roda 4-2 Barcelona-ZDH E2 4-2 ZDH E1 -De Koog E1 5-0 Sevilla-Espanyol 1-2 SVC Vlieland-SVC Ameland 0-0 Real Madrid-Valencia 3-3 3-2 0-0 4-3 0-2 Zondag 18 november: Texel'94-Dirkshorn Vesdo-De Koog Oosterend-Callantsoog Kaagvogels-ZDH Texel'94 2-Koedijk 2 Texel'94 3-De Rijp 4 Vesdo 2-De Koog 2 1 -2 Oosterend 2-Callantsoog 3 0-4 Berkhout DA1 -De Koog DA1 2-1 Texel'94 MA1-Always F. MA1 0-6 Texelse recreatiecompetitie: Texelse Boys-Texel 0-5 De Koog-Oosterend 0-3 Programma zaalvoetbal Woensdag 21 november: 17.10 Mantje D1-Cas./Sp.shop D1 Mantje 17.50 C./Sp.sh C1-Koog C1 vPutten 18.30 Koog 4-Mantje 4 Hoogendijk 19.20 RAB 4-Koog 1 (beker) H'dijk 20.10 Texel 5-Krim 6 Kuipers 21.00 Klif 5-Klif 4 Kikkert 21.50 Texel 4-Krim 5 Kikkert Zaaldienst: Krim Donderdag 22 november 18.15 ZDH C1 -Krim C1 Jongedijk 19.00 Krim 4-Klif 2 Douma 19.50 SVO 3-Koog 2 Douma 20.40 Texel 2-RAB 5 Arnout 21.30 Klif 3-RAB 3 Arnout Zaaldienst: Texel Vrijdag 23 november: 17.10 Klif E1-SVO E1 Klif 17.50 Klif C2-SVO C1 vPutten 18.30 RAB C2-RAB C1 Jongedijk 19.20 Cas./Sp.shop 1 -Klif 1 Kuipers 20.10 SVO 2-Krim 3 Bakker 21.00 Krim 1-Mantje 1 Vonk 21.50 Koog 1-FtAB 2 Hoogendijk Zaaldienst; Klif Uitslagen: E-jeugd: CasVSp.shop E1-Mantje E1 4-1, SVO E1-ZDH E1 1-6. D-jeugd: SVO D1-Klif D1 6-0, Cas /Sp.shop D1-RAB D1 2-16. C- jeugd: CasVSp shop C2-Klif C2 19-1. SVO C1-RAB C2 4-7 Tweede klasse: Texel 3- Koog 3 10-6. Mantje 4-Texel 4 2-2. Krim 6-Klif 5 12-1. Eerste klasse: RAB 5-Klif 3 5-8. RAB 4-Knm 4 4-5, Klif 2-Texel 2 6-3. Hoofdklasse: CasJSp.shop 1-Krim 1 3-2. RAB 2-SVO 2 4- 3, Klif 1-Mantje 2 4-2, Mantje 1-Krim 2 14-1, SVO 1-RAB 1 9-2. Wisselende scores bij De Doorstoot Op de derde speelavond van bil jartvereniging De Doorstoot uit De Cocksdorp werd sterk wisse lend gescoord. Martin Boon won twee van zijn drie partijen met een prima gemiddelde. Zijn eerste partij sloot hij af met een gemiddelde van bijna twee, de tweede met een gemiddelde van 2,5. Ondanks dat Joost Smit niet al zijn partijen winnend afsloot, behaalde hij wel uit alle drie partijen punten. Het hoogste gemiddelde speelde Jan Heemskerk in zijn partij tegen Wim Westdorp. Hij begon met een serie van tien en won in acht beurten met een gemiddelde van 3,5. Tevens speelde hij met tien caramboles de hoogste serie van de avond. Jaap Boon en Wim Westdorp verlo ren hun beide partijen. Uitslagen: M.Boon-J Smit 4-2, H. Laan-R. Steenhuizen 0-2, J Heemskerk-W Westdorp 4-0. J.Smit-J. Boon 4-0, M. Boon-R Steenhuizen 4-2. H. Laan-J Heemskerk 4-0, J. Smit-W Westdorp 2-0, J. Boon-W. Homan 0-4, R Zijm-M Boon 4-0.

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 7