port Bij capoeira draait het om de balans Theo de Graaf stopt met witgoed Voordeelland: kwaliteit en service TEXELSE J COURANT' J3edrijvigheid {J" Kerkdiensten Medische zorg Hulpverlening oud Papier Radio Texel 1Q6.1 ig leerlingen slaagden woensdag voor hun examen capoeira VRIJDAG 7 DECEMBER 2007 Voetbaluitslag Niet alle voetbalwedstrijden van Texel'94 waren zondag afgelast. De dames van MA1 speelden tegen Limmen. Uitslag: Limmen MA1- Texel MA1 2-1 Weijdt en Moree in de achtervolging Zo'n dertig leerlingen deden roensdag in sporthal Ons Genoe gen examen in capoeira, een Iraziliaanse vechtdans. Ze ont- lingen allemaal een diploma voor hun eigen niveau en ook kregen ieeen capoeiranaam. ijcapoeira draait het om balans. Dat oeft met per se op de voeten, maar iag ook op andere lichaamsdelen, zoals handen en ellebogen. Twee spelers nemen het tegen elkaar op raarbij de verdedigende partij laag lebukte, ontwijkende bewegingen naakt. De spelers worden omringd joor een kring van mensen die zin- »n en muziek maken waar de spe- ers op bewegen. De lessen worden ;egeven door Menno Siebinga. Het \3S voor het eerst dat het examen ;p Texel werd gehouden, voorheen Rondewinst voor Vlaming en Geus I was dat in Amsterdam. 'Het leuke aan capoeira vind ik de combinatie tussen vechten, verdedigen, dans, muziek en zang en het is eigenlijk ook wel wat theater. Wat me ook aanspreekt, is dat iemand van vijf jaar het kan opnemen tegen iemand van zestig of tegen iemand van twee meter. Dat maakt niets uit.' Yasine Dhouib (11) slaagde voor niveau 3. Zijn capoeiranaam is Gar- rincha, de naam van een Braziliaan se voetballer. Siebinga: 'Jij maakt net zulke bewegingen.' Yasine begon met capoeira toen hij zeven jaar was. 'Ik vind het leuk om in de kring te staan en dan tegen elkaar te spelen.' Het hoogste niveau is 12, maar Yasine denkt niet dat hij dat ooit zal halen. 'Het duurt ongeveer een jaar voor je een niveau hoger gaat. Mijn doel is niveau 10 of 11 iïk Jan Geus en John Vlaming ajn er voor de tweede achter- ienvolgende keer in geslaagd de speelronde van Klaverjasclub Den lurg te winnen. Cees Vinke en )ar1o Bos behouden de leiding in klassement. rwerd deze week hoog gescoord. liefst zeven koppels slaagden nn de 7000-grens te doorbreken, lat leverde meteen het hoogste ron- Bgemiddelde van dit seizoen op 5480 punten). Erik Jan Geus en bhn Vlaming wisten de uitstekende orm van vorige week vast te hou- en en zetten zonder echte uitschie- ■rs een score van 7559 punten neer. aarmee zijn ze hun zwakke start boven en zetten zij de opmars in et klassement voort. Bart Weijdt en iem Koomen moesten vooral de zatste weken hard werken voor de unten. Deze week ging het allemaal at soepeier en wisten zij 7383 pun- ïi bij elkaar te schrapen. Theo en Gerard Witte wisten bekwaam de in de vorige ronde opgelopen schade te repareren met een derde plaats en een score van 7229 punten. Hiermee heroverden zij hun positie in de toptien. Ook Fenny en Rob Caspers wisten de 7000-grens te doorbreken, voor de vierde achtereenvolgende keer (7127 punten). Dit was net te weinig om de leiding in het klassement over te nemen. Femmy Schuring en Frans Bos begonnen sterk. In het tweede spel zat het even tegen, maar dank zij twee goede scores in de laatste twee spellen wisten zij 7077 punten te behalen. Ook Hans Westdorp en Jan Zaal (7043) en Jelle Wiersma en Sjaak Sipsma (7027) kwamen boven de 7000. In het klassement blijven de verschil len klein. Cees Vinke en Carlo Bos behouden de eerste plaats, maar de voorsprong is slechts 16 punten. Fenny en Rob Caspers zijn tweede, Gerda en Freek Veeger derde. in vader. Hij vindt het welletjes. Hij wdt in februari 65, de jaren laten ch voelen en er is geen opvolger, keek daarom al een tijd uit naar en Texels bedrijf dat de boel wilde -ernemen en waarheen hij met een ernst hart ook zijn klanten zou kun- en verwijzen. De keus viel dus op lordeelland, dat steeds meer werk aakt van witgoed. Al eerder namen Hellemans ook de witgoedsector ver van de VEM in Den Burg. Instal- ïiemonteurs die niet alleen artike- i verkopen, maar ook borg staan or het snel verhelpen van stonn- n, voorzien in een behoefte. Dat paalt tevens het karakter van hun Jrk. Wie de helpende hand biedt kachel, vrieskist of wasau- uitvalt, kan erop rekenen dat I midden van het witgoed, ilri Helleman Regerend kampioenen Bart Weijdt en Piet Moree hebben de tweede speelronde van het Texels kam pioenschap klaverjassen op hun naam geschreven. Hans West dorp en Roel de Zwart houden de leiding in het algemeen klas sement. Weijdt en Moree begonnen met drie scores boven de 2000, maar moes ten in het laatste spel flink gas terugnemen. De score van 7441 punten was toch ruim voldoende voor de rondewinst. Daarmee stij gen zij naar de tweede plaats in het klassement. Gerda Veeger en Fenny Caspers waren door tegenslag in de eer ste ronde in de onderste regionen terecht gekomen. Zij herstelden de schade door in deze ronde met 7355 punten tweede te worden. Op een zesde plaats strijden ze nog volop mee voor de topposities. Eric Jan Geus en Willem Koomen werden derde (7206 punten). Ook zij hebben nog uitzicht op de kop van het klassement, waarin ze nu een derde plaats innemen. Gisela en Lieuwe van der Veen deden een stap in de goede richting door met 7194 punten vierde te worden. Ze begonnen de stnjd slecht en moe ten vanaf de zestiende plaats nog het nodige presteren om in de buurt van de topvijf te komen. Roel de Zwart en Hans Westdorp begonnen ijzersterk, maar wisten dit niet vast te houden. Zij werden vijfde (6847), ruim voldoende om de eerste plaats in het klassement vast te houden. Het rondegemiddelde was met 6290 niet erg hoog. Er werden 35 marsen In het klassement zijn de verschillen niet groot. Westdorp en De Zwart leiden met een voorsprong van ruim 600 punten op Weijdt en Moree. Koomen en Geus staan derde, voor de onopvallend maar constant presterende Jitze de Vries en Ernst Ellen. Rob Caspers en Swier Oos terhuis bezetten de vijfde plaats. Het verschil tussen nummer één en nummer vijf is nauwelijks meer dan 1000 punten. istallatiebedrijf De Graaf B.V. uit ten Burg stopt met de verkoop an wasautomaten, centrifuges, oelkasten, gasfornuizen en ande- huishoudelijke apparaten die nder de verzamelnaam 'witgoed' allen. Eigenaar en exploitant Theo Ie Graaf heeft zijn bedrijfsvoor- sad overgedaan aan de broers aoul en Dimitri Helleman van bordeelland' in Oudeschild. In fa winkel en werkplaats in de Oormalige gasfabriek aan de Juli- nastraat staan straks alleen nog out- en andere kachels in allerlei Gorten en maten. et doek valt dus voor het klein- thalige bedrijf dat De Graaf sinds 369 runde, aanvankelijk samen met (33) Helleman was al een bijzondere hij welkom is ongeacht het uur van de dag of de nacht. Het contact met de klanten onder de meest uiteenlo pende omstandigheden vond Theo de Graaf dan ook meestal leuk en uitdagend omdat het meer was dan alleen zaken doen. .Als gevolg van de verandering komt geen personeel op straat te staan. Medewerker en zwager Herman Schut, die de administratie verzorg de en de winkel bemande stopt er ook mee, om gezondheidsredenen. De Voordeelland-winkel van de Gebroeders Raoul (37) en Dimitri Oud-Texelaar promoveert op Ivanov Oud-Texelaar Philip Westbroek is aan de Universiteit van Amster dam cum laude gepromoveerd. Zijn proefschrift is gewijd aan de Russische classicus, dichter en denker V.l. Ivanov (1866-1949), volgens Westbroek een van de meest veelzijdige en erudiete representanten van het Russisch fin-de-siècle. Het appartement van Ivanov in Sint Petersburg was vóór de revolutie een belangrijk ontmoetingspunt van vooraanstaande schrijvers, kun stenaars en intellectuelen. Hij emi greerde in de jaren twintig van de vorige eeuw naar Rome, waar West broek nog met zijn hoogbejaarde zoon heeft kunnen spreken. Na zijn studie oude talen in Berlijn heeft Ivanov zich door de overwel digende invloed van Nietzsche's De Geburt der Tragödie aus dem Geiste der Musik gericht op de bestudering van de religie van Dionysus en het filosofische begrip van het Diony sische (de religieuze extase). Hij interesseerde zich bovenal voor de evolutie van kunst uit haar religieuze oorsprong. Dit is in zijn visie niet voldoende behandeld door Nietz sche. In zijn onderzoek bestudeert Westbroek aan de hand van de oor spronkelijke Griekse bronnen en de (vermoedelijk) door Ivanov gebruikte literatuur de verhouding tussen de wetenschappelijke en filosofische aspecten van zijn werk. 'Op fasci- Philip Westbroek nerende wijze combineert Ivanov zijn persoonlijke filosofische en reli gieuze zoektocht met zijn weten schappelijke expertise Hij ziet in het Dionysische tevens een manier om de culturele crisis van zijn tijd te overwinnen.' In het internationale onderzoek naar Ivanov is de studie van Westbroek met zijn focus op Ivanovs werken over de Griekse oudheid nieuw. Door zijn studie Theologie, Klassie ke Talen en Slavische Talen beschikt de promovendus over de 'unieke achtergrond' om dit onderzoek te verrichten. Westbroek verdedigde zijn proef schrift woensdag 28 november in de aula van de Universiteit van Amsterdam. Randstad eilandcompetitie Programma dinsdag 11 december Veld A: 18.30 NIOZ 1 -CVI Koetshuis 19.15 Koetshuis-Prinsen NIOZ 1 20.00 Vlinderw.-Cocky's Autocentr, 20.45 Autocentr.-Randstad Vlinderw. 21.30 De Rog-Jozefschool Randstad 22.15 Mantje-Wessels De Rog Veld B: 18.30 Pilaar-AH RAB 19.15 RAB-De Wit Pilaar 20.00 PFB-NIOZ 2 De Wit 20.45 Wessels-lnterieurbouw NIOZ 2 21.30 Rabobank-Mantje Wessels 22.15 Bremakker 1-Schouwstra Rabo Veld C: 18.30 Sportsh. 1-De Waal Smash '68 19.15 Smash'68-Pet's Place De Waal 20.00 Schouwstra-Smash PK Klif 23 20.45 De Rog-Klif 23 Schouwstra 21.30 lepe de Boer-Timmer's Otto's 22.15 Jozefschool-Otto's Timmer's Wedstrijdleiding Jozefschool en Gert- ha (tel. 322434) Uitslagen: Eetcafe De Rog-Jozefschool verzet naar 11- 12 (veld A 21.30); De Krim-NBC Eelman Partners 3-0, Kobeko-NIOZ 1 0-3; TESO-Het Koetshuis 0-3; Bremakker 2-Vlinderwinkel 0- 3, Paal 28/De Krim-Texelse Autocentrale 3-0; PFB-Rabobank 0-3, Ecotiem-De Pilaar 1-2; Interieurbouw Texel-Bouwcenter RAB 3-0; Albert Heijn-De Wit installatietechniek 2-1; NIOZ 2-Falcon 0-3, Mantje-Wessels Ont werpt' verzet naar 11-12 (veld A 22.15): Foto de Waal-Timmer's Bakkerij 2-1, Pet's Place- Smash '68 Piet Kooger 1-2: Spar Oude- schild-Smash '68 0-3; Bar Sportief-Otto's Tweewielershop 1-2; Bremakker 1-Otto's Tweewielershop verzet naar 11-12 (veld B 22.15); Sportshop Texel 1-Kllf 23 2-1. Dames Tevoko tegen koploper Het eerste damesteam van volley balvereniging Tevoko krijgt zaterdag in sporthal Ons Genoegen koplo per Dinto 2 uit Warmenhuizen op bezoek. Dinto voert het klassement aan met 35 punten uit 8 wedstrijden. Tevoko staat vierde met 23 punten, maar heeft twee wedstrijden minder gespeeld. De Texelse dames zou den dus de tweede plaats kunnen veroveren. Dinto is een ervaren team met goede aanvalsters en de wedstrijden tegen Dinto zijn doorgaans spannend en strijdlustig. De Texelse selectie is compleet en met interimcoach Jitze Beintema zal er alles aan gedaan worden de punten op Texel te hou den. De wedstrijd begint om 13.30 uur. Coopertest Ondanks de miezerende regen en de harde wind namen 25 sporters dinsdag op de atletiekbaan in Den Burg deel aan een Coopertest. Veel van hen kwamen in de buurt van hun vorige prestatie en sommigen wisten deze zelfs te verbeteren. Jan Zijm liep de meeste meters (3314). De dame met de beste con ditie was Colinda van der Vis (2807 meter). Jelle en Anna van der Duim kwamen het verst bij de jeugd (2523 en 2272 meter). advertorial combinatie van bruingoed (tv, radio en alle andere apparatuur die beeld en geluid geeft), speelgoed, souve nirs en hengelsportbenodigdheden. Tegenwoordig is ook het witgoed een belangrijk bedrijfsonderdeel, al zie je daar bij het binnenlopen van het pand weinig van, want het 'wit' bevindt zich op de bovenverdieping. De exploitanten vinden de reparatie afdeling van hun bedrijf essentieel voor het zakelijke succes. Raoul: 'Als een klant belt wordt hij dezelfde dag geholpen. Als we dat ook nog goed doen, is die klant tevreden en praat daarover met vrienden en bekenden. Dat gaat snel op Texel. Eigenlijk hoef je dan geen reclame meer te maken'. 'Vandaag gebeld, vandaag gehol pen.' Duidelijker kunnen Raoul en Dimitri Helleman van Voordeel- land in Oudeschild het niet zeggen. Kwaliteit, garantie en service staan bij dit bedrijf hoog in het vaandel. 'Als je een storing hebt, dan wil je dat die zo snel mogelijk wordt ver holpen.' Dus-wie er een televisie, muziekinstallatie, wasmachine, telefoon of ander apparaat aan schaft, kan niet alleen vertrouwen op een snelle levering, maar ook dat bij een storing snel en grondig actie wordt ondernomen. De wit- en bruingoedspecialisten uit het visserdorp hebben de lat voor zichzelf en hun tien mede werkers hoog gelegd. Je ziet het aan de inrichting van de winkel, waar plasma-, LCD- en andere toe stellen om verliefd op te worden pronken naast stereo's in alle soor ten, merken en maten. Een wand met mobiele telefoons, digitale camera's en koffiezetters en andere keukenapparatuur, uitgevoerd in wit of roestvrij staal. Stofzuigers te kust en te keur, alles op het gebied van satellietapparatuur en kabels en pluggen voor pc's. Het is maar een greep uit het brede assortiment in de zaak met op de verdieping een collectie kook-, koel-, vriesap- paratuur en wasmachines, van een bovenlader tot een design Miele. Wie bij Voordeelland iets koopt dat uit voorraad leverbaar is, heeft het nog dezelfde dag thuis, vakkundig geïnstalleerd en speel- of bedrijfs klaar. Dat betekent bijvoorbeeld dat de monteur pas vertrekt als de De werkplaats van Voordeelland als kloppend hart van het bedrijf. televisie naar voorkeur is gepro grammeerd. En mocht het gewens te type of de kleur niet voorradig zijn, dan wordt het in ieder geval de volgende dag thuis afgeleverd en geplaatst. Dat is maar de helft van Voordeel land, want achter de schermen bevindt zich het kloppend hart: de werkplaats. Wie bij het bedrijf iets koopt, kan er op vertrouwen dat als zich een storing voordoet, deze snel en vakkundig wordt ver holpen. Nog dezelfde dag. En lukt dat niet, dan wordt een ruil-exem- plaar beschikbaar gesteld. Om dit mogelijk te maken, beschikt Voor deelland over een team van gespe- Voordeelland Heemskerckstraat 17, Oudeschild Tel. 322398 Fax. 322359 \vww.voordeelland .nl cialiseerde monteurs en installa teurs dat zelfs de gecompliceerde plasma- en LCD-techniek onder de knie heeft. Daardoor kunnen de meeste storingen snel in eigen huis worden gerepareerd en hoeft apparatuur niet naar de fabriek te worden gestuurd, waarmee veel tijd en kosten worden gespaard. Installateurs en monteurs die tot in de verste uithoeken van het eiland komen en hun hand niet omdraaien voor duizend kilome ter per week. Technici met een schat aan kennis, die veel ervaring hebben met inbouwapparatuur en bijvoorbeeld zorgen dat die was machine die zojuist is neergezet precies waterpas staat. Na de overname van de wit- en bruingoedwinkel van de VEM eer der dit jaar en nu die van Theo de Graaf, is opnieuw een stukje kwaliteit toegevoegd aan dit dyna mische bedrijf. Zondag 9 december 2007 Tweede Advent PROTESTANTSE KERK IN NEDER LAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.45 u. ds. P.A. den Braanker Gereformeerde kerk Den Burg: 9.45 u. ds. J. Glazema. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Waal: 10.00 u. ds. C.F. Klaassen. De Koog: dienst in De Waal. Den Hoorn: dienst in De Waal. PROTESTANTSE WADDENGEMEEN TE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. F. van Helden, viering Heilig Avondmaal; 19.00 u. dhr. M.D. Kuiper. De Cocksdorp: 11.00 dhr. M.D Kuiper. Oudeschild: 11.00 u. ds. F. van Helden, viering Heilig Avondmaal. GEREFORMEERDE GEMEENTE: I in kerkgebouw Schoolstraat, Oosterend: 10.00 u. en 16.00 u. leesdienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds. C. Duinkerken-Visser. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ev. P Eemans. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg- 10.45 u. herenkoor. De Cocksdorp: 9.30 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Openbare lezing, 10.30 u.: Blijf Gods koninkrijk zoeken; Wachttorenstudie, 11.20 u.: Luister naar je geweten. Sinterklaas is de verwachting bli/ft Hij komd Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur: Centrale Huisartsen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tand heelkundige hulp is via één van de vol gende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zater dagen. zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008 Verloskundigenpraktijk: Waalderstraat 53A, Den Burg. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Omring Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Meld punt Thuiszorg 0223-650222. Voor hulp bij het huishouden: Omring Thuisservice, Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 321461. Omring Jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 44, Den Burg. tel. 0900-4636549. Telefonisch spreek uur elke werkdag van 9.00 tot 17.00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voeding, opvoeding en verzorging. - Omring Thuiszorgwinkel: Schoonoord singel 44, Den Burg, tel. 314887. Geopend elke werkdag tussen 13 00-14.00 u. - Omring diëtist: voor afspraken elke werkdag van 8.30-17.00 uur, tel. 0223- 650222 Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en verzor gingshuis: Centrum Indicatiestelling Zorg. Opvragen via tel, 0229-206955. Opname op advies van huisarts of specialist. Mondhygiëniste: Natasja Bottema. tel. 320104 Apotheek: Weverstraat 95, Den Burg; tel. 312112. Maandag t/m vrijdag 8.00- 17.30 u„ zaterdag 10.00-13.00 en 15.00- 17.00 u.; zon- en feestdagen 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u. Buiten die tijden alleen voor spoedeisende gevallen. OVERIGE HULPVERLENING: Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordhol- land-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a. Den Burg. Het bureau is op maandag en vrijdag geopend van 9 00 tot 13.00 uur en op woensdag van 13.00 tot 17.00 uur. Tele foon: 0900-8844. In spoedeisende geval len: 112. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Vermiste en gevonden huisdieren: Dierenpension Texel. Slufterweg 216, De Cocksdorp. tel. 311477, www dierenpen- siontexel.nl Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11. Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kantooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Anonieme Alcoholisten: dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel. 0223-642189 (vra gen naar Ron). Verslavingszorg: Bnjder Verslavings zorg Texel, Tubantia, Pontweg 133, De Koog. Voor inlichtingen, advies, consul tatie en preventie, tel. 0223-620541 of 06-30215211. peter.molenaar@bnjder.nl. Psychologenpraktijk: M. Spijker en Y. Olthof, Ruijslaan 88, 1796 AZ De Koog, tel. 317566. IEL Werk aan de weg Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in met te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de vol gende straten 1. Noordwester, Duin- reep, Zeebries, Vloedlijn, Golfslag, Vaargeul, Schoorwal, Gasthuisstraat - aanleunwoningen, Gasthuisstraat van Beatrixlaan tot Pontweg. Van 10 december tot en met 16 decem ber zijn de volgende straten en wegen afgesloten in verband met werkzaam heden: Den Burg: Haffelderweg ter hoogte van de OSG. Parkeerterrein, Stay Okay, sportvelden en school te bereiken via Reijer Keijserstraat en Slingerweg (een richtingsverkeer); Oosterend: Anker straat; De Koog: Nikadel ter hoogte van benzinepomp en Super de Boer. verkeer wordt omgeleid via Badweg, Ruyslaan. Brink en noodweg naar de parkeer plaats Nikadel (eenrichtingsverkeer); Den Hoorn: kruising Herenstraat-Klif- Naalrand; Tussen veerhaven en Den Burg: Redoute; fietspad langs oostzijde Pontweg tussen Amaliaweg en Leem kuil. Fietsverkeer via het fietspad aan de westzijde. TEXELSE ^COURANT Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie©texelsecouran».nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Stiana Slbon Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 -13 67 66 50 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail info@lenr.nl Op al onze advert entiecontracien en aanbiedingen daart, zi|n van toepassing de Regelen voor net Advert enliowez van de Stichting ROTA, gevestigd te Amsterdam, zot 'i Kamer van Koophanc Abonnementsprijzen 2007: Per half jaar €36.45 34.85 laotomat^n Per |aar €71.10 68,95 .automat.**) Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schnftelljk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u Wilde vaart (herhaling) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) 18.00 u Muziek tnet Marco 20.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit baptistenge meente Den Burg 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur (Nederlands talig) 14.00 u. Wilde vaart (shanty's) 15.00 u.Frans gaat het doen (muziek) 16.00 u.Sportlokaal (uitslagen en inter views) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9.45 u. Gereformeerde kerk Den Burg 10.45 u.Rooms-katholieke kerk Den Burg Maandag: 18.00 u.Symphonica (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (her haling van zaterdag) 20.00 u. Natuurwijzer (herhaling van zon dag) 21.00 u. Reggae on the move (muziek) 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. De keuze van... 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) (herhaling van zaterdag) 18.00 u Onder de toren (geestelijk pro gramma, met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19.45 u Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u Country time (muziek) 19.00 u Cabaret café (Pip Barnard en Janien de Bruijn bespreken het lokale nieuws). Vandaag, de stra nota. de tetafoonprotXemen van Kabel de workshops duurzame energie en waaronder Tesselse lado's gezongen dc Nel Bruin. Uitzending van de avond van november (herhaling). aansluitend: Radio Noordholland Voor meer informatie over medische zorg, hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl. rubriek Om te Onthouden

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 7