Elkaar vrijlaten geheim huwelijk 'Niet aan de roop, dan loopt ze weg' Friese bouwer voor nieuw raadhuis TEXELSE j COURANT Leerlingenstatuut is dynamisch document' F amilieberichten gen j VRIJDAG 14 DECEMBER 2007 Elkaar vrijlaten, dat is volgens Cees (88) en Rina (82) Drijver uit Den Burg het geheim van een goed huwelijk. Ze kunnen het weten want maandag zijn ze zes tig jaar getrouwd. Cees: 'Ze moet niet aan de roop. Dan loopt ze juist weg.' Vier kinderen, zeven kleinkinderen en drie achterkleinkinderen heeft het echtpaar. Rina is gewend aan een groot gezin. Zelf groeide ze met tien broers en zussen op in het oude Eierlandsche Huis in De Cocksdorp. Aan de muur hangt een foto van het hele gezin, gemaakt tijdens het huwelijk van haar inmiddels overle- zus, die herinnert aan die tijd. Ook een schilderij met de vuurtoren omringd door huizen doet terug denken aan vergane tijden. 'Zo zag er trouwens niet uit toen ik er nog woonde', vertelde Rina. Toen Rina's moeder overleed en haar broer trouwde en met vader in het huis bleef, was het tijd voor Rina om te vertrekken. Ze kon voor zeven gulden per week als huishoudelijk hulp aan de slag bij Pieter Plaats man aan de Peperstraat in Ooste- snd. Daar zag Cees haar zitten op de stoep. 'Ik reed voorbij op een boerenwagen want we moesten een kapotte hooischop naar de werk plaats brengen. Ik vond haar leuk en vroeg haar mee naar de film.' Een eigen auto had hij niet. Daarom nam hij haar mee in de bedrijfswa gen. 'Ze wilde achterin instappen, maar ik vroeg of ze voorin kwam. Zo is het gelopen. Het is nooit meer overgegaan.' Ze trouwden op 17 december 1947. Rina stopte met werken. Cees werk- !e al sinds zijn veertiende in de zaak van zijn vader, Drijver Bouwbedrijf. Hij zou het bedrijf later overnemen en er in totaal vijftig jaar werken. Het echtpaar krijgt één zoon en drie dochters, waaronder Hennie. Zij heeft het syndroom van Down. 'Je wilt natuurlijk graag allemaal gezonde kinderen, maar het gaf Rina. Rina Is haar hele leven erg sportief geweest. 'Ik was goed in atletiek. Tijdens de oorlog wilden ze me graag hebben in Den Burg, maar ik kon er niet komen.' Ook kon ze volgens Cees schaatsen als de bes- Cees en Rina Drijver vi r de molen die Cees naast hun huis bouwde. (Foto Sban absoluut geen problemen. Zij draai de gewoon mee in het gezin, net als ieder ander. Na de kleuterschool is ze naar een school voor moeilijk lerende kinderen gegaan, van de Kompasschool. Ze heeft tot haar 21ste bij ons gewoond. Nu woont ze aan de Haffelderweg en ze komt regelmatig op de koffie', vertelt te. 'Ik hield haar niet bij. Ze vloog over het ijs.' Tegenwoordig loopt of fietst ze iedere dag minstens een uur. Cees: 'Ze is niet te houden. Dan zegt ze weer ik ga even een rondje over de Hogeberg.' Rina vindt het heerlijk. 'Lekker met mijn laarzen door de modder.' Cees heeft door al het harde werken last van zijn benen gekregen en loopt met een wandelstok. Fietsen kan hij nog wel en dat doen ze dan ook geregeld. Rina: 'Dan gaan we bijvoorbeeld naar de Slufter of de Waddendijk.' Rina kan niet begrijpen dat kinde ren tegenwoordig met de auto naar school worden gebracht. 'Dat is geen goede ontwikkeling. Wij moes ten vroeger alles met de benenwa gen doen en ik heb daar nu nog profijt van. Die kinderen hebben toch een fiets?' Naast wandelen en fietsen is ze één keer per week zowel 's ochtends als 's avonds te vinden in bowling De Koogel. "s Ochtends met de huisvrouwen en 's avonds met de jongelui. Dat is leuk want zij accepteren je gewoon zoals je bent.' De kast staat vol bekers. 'Afmaken is mijn sterke punt.' Cees deed veel vrijwilligerswerk. Hij is zat in het bestuur van de ijsclub, was lid van de commis sie beheer van de gereformeerde kerk in Den Burg en mede-oprichter van de Watersportvereniging en de scouting in Oosterend. 'Dat was nog voor de oorlog. Toen kende ik Rina nog helemaal nietTot 2000 hadden ze een boot waarmee ze naar het buitenland voeren. 'Daar had ik altijd werk mee. Toen we de boot verkochten, viel dat opeens weg.' Hij besloot molen Het Noor den na te bouwen in zijn tuin. 'Daar heb ik een jaar over gedaan. Daarna heb ik de vijver opnieuw aange legd. Ik kan het kleine molentje in de vijver vanuit huis aanzetten met een afstandsbediening. Ook wekt de grote molen energie op die ik gebruik voor lampen in de tuin.' De twee doen alles nog zelf in huis. Rina: 'Het scheelt dat we alles op de benedenverdieping hebben. Een bejaardentehuis is mets voor ons.' De gemeente is met Bouwgroep Dijkstra Draisma uit Friesland in ree gegaan voor de bouw van het nieuwe raadhuis aan de Haffelder weg in Den Burg. De aannemer is opgenomen in een xjuwteam en werkt samen met andere betrokkenen aan een defi nitief ontwerp. De andere partijen rijn architect Alberts Van Huut, de gemeente, technische adviseurs en ABC Management Groep uit Assen lat het proces begeleidt. Bedoeling ran het samen met de aannemer ^stellen van het definitief ontwerp, s dat een overschrijding van de kos- «n bij voorbaat wordt voorkomen. De gemeenteraad heeft daar sterk aangedrongen. De aanbesteding (an het perceel bouw heeft al in sep tember plaatsgevonden, maar kon ■eigens de gemeente pas deze week rekend worden gemaakt, omdat •et een zogeheten aanbesteding in bouwteam was in plaats van een traditionele aanbesteding. Dijkstra Draisma is met een open begroting met eenheidsprijzen in het project gestapt en die prijzen zijn vergeleken ■net een begroting van de gemeente. De verschillen die daaruit naar voren zijn gekomen, zijn in twee gesprak- ten besproken en verder op elkaar afgestemd', aldus een woordvoerder. het definitief ontwerp klaar is, moet duidelijk zijn hoeveel de realisa tie van het nieuwe raadhuis daadwer kelijk gaat kosten. Het ontwerp moet fllgens planning 15 januari gereed ajn. De raad heeft 11,9 miljoen euro beschikbaar gesteld. De gemeente ■erwacht op basis van de eerste afstemmingen dat het 'realistisch' is oinnen dat krediet te blijven. De aanbestedingen van de elektro technische en werktuigbouwkundi ge percelen voor het nieuwe raad huis zijn nog niet gelukt. Volgens de gemeente waren 'geen aanvaardbare aanbiedingen' gedaan, waardoor dat werk niet is gegund. Voor het werktuigbouwkundig deel had één Texels bedrijf, gecombineerd met een overkants bedrijf, ingeschreven. Voor het elektrotechnisch deel waren geen Texelse inschrijvingen. Begin november is de gemeente twee aanvullende Europese aanbeste dingsprocedure gestart. Op de web site www.aanbestedingskalender.nl is te lezen dat gegadigden zich uiter lijk komende maandag vóór 16.00 uur bij de gemeente moeten hebben gemeld. Vrijdag 21 december laat de gemeente weten welke gegadigden zijn geselecteerd een offerte op te stellen. Op 12 februari opent ABC de inschrijvingen en moet duidelijk wor den wie de hoofdaannemers worden. Volgens de gemeente bestaat voor Texelse bedrijven ook de mogelijk heid van onderaanneming. De aanvullende procedure levert vol gens de gemeente vertraging op. Verwacht wordt dat het echter moet lukken het raadhuis in september 2009 klaar te hebben, omdat er nog ruimte in de planning zat. Texel'94 vergadert Leden en supporters van Texel'94 komen maandag 19 december bij een voor de najaarsvergadering. Op de agenda staan onder meer de verslagen van de secretaris, pen ningmeester en kascontrolecom missie. Ook wordt gesproken over de te verwachten ontwikkelingen in 2008. De vergadering begint om 20.30 uur. Taai verzet Mareis tegen koploper Het herenteam van basketbalver eniging De Mareis heeft zaterdag een klein verlies (57-48) geleden tegen De Hoppers 2, de ongesla gen koploper in de tweede klasse. Een verdienstelijk resultaat, want de Texelaars traden in de gloednieuwe sporthal in Hoorn met slechts één wisselspeler aan. De tegenstander had maar liefst zes extra krachten op de bank/Tot verbazing van zich zelf, het publiek en tegenstander kon De Mareis tot diep in het laatste kwart gelijke tred met De Hoppers houden. In de slotminuten vloeiden Jacobus Staal gooit 200-game Jacobus Staal gooide dinsdag zijn eerste 200 game in de bowling competitie voor bedrijventeams. De hoogste serie van de avond werd neergezet door Jan Plaats man (798). De Blauwe Piste kon maar net win nen van Op de Steenenplaats, waar zowel Mischa Witte als Erna van de Star een mooie serie neerzette. Paul van Dijk en Hans Coot van Sam Sam behaalden een overwinning van 5-0 op L'Avenir en de dames van Tegelbedrijf Huijsman legden het op het laatste moment af tegen net ervaren team van Kraanverhuur Kager. Erwin Baar begon met een score van 160, maar kon daarmee niet verhoeden dat zijn team 4-1 verloor van Hotel Tatenhove. Uitslagen: L'Avenir-Sam Sam 0-5. Hotel Tatenhove- Torenrestaurant 4-1Loonbedrijf Plaatsman-'t Pruttelhuus 3'/4-1Vj; Land en Zeezicht-De 12 Balcken 5-0: Tegelbednjf Huijsman-Kraanver- huur Kager 3-2, Stenenplaats-Blauwe Piste 2-3. \Yat ik zeggen wou... Politiek ïwee jaar in het circus van de volks vertegenwoordiging. Als leek, maar jeheel fris - ook vervuld van een soort trots om gevraagd te zijn door sen bestuurslid van Texels Belang beland je als mens in het politieke spel. Het circus der verkiezingen arri- leert. 'Hoe haalt hij het in zijn hoofd? Hoe kan de partij zo'n dwaas uit De Koog op de kandidatenlijst zet- 'en?' Het leger der tegenstanders staat op, aangevoerd door manisch- fepressieve notabelen. Mijn god, "aar ben ik aan begonnen? vraag ik Hij wanhopig af, maar ik krom mijn tig, gesterkt door het grote aantal 'oorkeursstemmen. Het zal ze leren, toud ik mijzelf voor. Het gooien met lodder (achter de schermen!) neemt sen aanvang. Als een lawine vallen ze tie in de rug aan. Gesteund door het «rtrouwen van goeroe Piet, pareer ik 1e aanvallen door te zwijgen. Het verkiezingscircus ebt langzaam "eg. De manisch-depressieve nota- telen nemen hun medicijnen op tijd en naarmate de spotlights worden gedimd, druipen deze hyena's af. Na de belofte van trouw gaat het politieke spel beginnen. Gekozen trawanten van G. Popster druipen via de achterdeur af, na het voorle zen door de voorzitter van de raad van een A4'tje met drie regels, met de professionele mededeling dat de heer Weijers voor zich zelf begint. Allemachtig, wat is dit? vraag ik mij vertwijfeld af. Dit is toch je reinste kiezersbedrog? ledereen zwijgt in de raadzaal. De stoelen worden verruild en we gaan over tot de orde van de dag. De ambtelijke dossiers veran deren mijn brievenbus in een kolibrie. Met leesbril en woordenboek probeer ik de politieke brij te doorgronden. Mijn - voor zover aanwezige - her sens maken overuren. Op eenzame momenten voel ik mij dom, maar met de pokerface van les één speel ik het spel mee, met dank aan de cursus in het Amsterdamse Rosario, waar de cursusleider ons waarschuwde voor het politieke spel en erop hamerde om vooral jezelf te blijven. Soms zijn er momenten dat je denkt: waar gaat het over Soms zijn er momenten dat je denkt: waf doe ik hier? Soms zijn er momenten dat je denkt: waf is dit voor poppenkast? Soms zijn er momenten dat je denkt: waf is het hier interessant. Soms zijn er momenten dat je denkt: het is hier fantastisch! En soms zijn er momenten dat je denkt: het is hier walgelijk. En dat gevoel overheerst op dit moment. Goeroe Piet stopt, hij geeft in het persbericht aan om welke rede nen. Na het handen schudden ten afscheid ga ik met een rotgevoel naar huis. Ik weet namelijk dat er meer redenen zijn waarom Piet ermee ophoudt, alleen mag je en kun je dat niet hardop zeggen, want dan word het leed nog erger. Maar wanneer je als fractieleider namens een hele groep een mening moet verkondigen - en dat zijn vaak niet de makkelijkste opdrachten, want negen van de tien keer gaat het om gemeenschapsgeld - en als dan je tegenstanders je ook nog privé aanvallen, ben je kansloos. En dan druipt een soms lastig, maar vaak briljant mens af. Piet, ik (wij) zal je missen... en ga weer over tot de orde van de professionele dag. Henk Jan Klok (als mens en op persoonlijke titel), De Koog. de krachten weg. waardoor de kop loper alsnog de overwinning kon binnen slepen. Correspondent (en speler) Eric Heijenk meldt nog dat er door de vele zware overtredingen, die zelden door de scheidsrechters werden bestraft, een zeer negatieve sfeer rond de wedstrijd hing. Schutters bij De Mareis waren Nico Kikkert (19), Pieter Dogger (8), Eric Heijenk (8), Chris Schlepers (7), Daniel Montesinos (4) en Douwe Vonk (2). Dames Tevoko tegen Madjoe 3 Na de klinkende overwinning vorige week op koploper Dinto zal het damesteam van volleybalvereniging Tevoko er zaterdag in Enkhuizen hard tegenaan moeten tegen Mad joe 3. Eerdere uitwedstrijden tegen dit team waren lastig voor de Texel se dames en zij zullen dan ook zeer geconcentreerd en gemotiveerd moeten spelen. Tevoko treedt om 12.30 uur met een complete selec tie aan in sporthal De Sprong. Menwedstrijd In manege Akenburg wordt zondag de derde wedstrijd om de Jaap de Graafbokaal gehouden. Alle acht tien menners rijden eenmaal een dressuurproef. De eerste komt om 10.30 uur in de ring. De prijsuitrei king wordt rond 15.00 uur verwacht. Publiek is welkom, de toegang is gratis. Randstad eilandcompetitie Programma dinsdag 18 december Veld A: 19.15 CVI-Kobeko Prinsen 20.00 Prinsen-TESO CVI 20.45 Cocky's-Bremakker 2 Randst. 21.30 Randstad-Paal 28 Cocky's Veld B: 19.15 Interieurbouw-Rabo De Wit 20.00 De Wit-Wessels Falcon 20.45 Ecotiem-Falcon Wessels 21.30 Mantje-NIOZ2 AH 22.15 AH-RAB Mantje Veld C: 18.30 NBC-Spar Timmer's 19.15 Timmer's-De Rog Spar 20.00 Bar Sport.-Sportsh. 1 De Rog 20.45 Klif 23-De Waal Bar Sportief 21.30 Krim-Bremakker 1 De Boer 22.15 De Boer-Jozefsch. Bremakk.1 Wedstrijdleiding: Interieurbouw Texel en Dick (tel. 315096) Uitslagen: NIOZ 1-CVI 2-1, Het Koetshuis-De Prinsen van Texel 1-2; Vlinderwinkel-Cocky's Kapsa lon 3-0; Texelse Autocentrale-Randstad 3-0: Eetcafé De Rog-Jozefschool 2-1; Mantje- Wessels Ontwerpt' 2-1, De Pilaar-Albert Hei|n 0-3, Bouwcenter RAB-De Wit Installatietech niek 0-3. PFB-NIOZ 2 0-3. Wessels Ontwerpt1- Interieurbouw Texel 3-0; Rabobank-Mant|e 2-1. Bremakker 1-Schouwstra Transport 1-2, Sportshop Texel 1 -Foto De Waal 3-0: Smash '68-Pet's Place 1-2, Schouwstra Transport- Smash '68 Piet Kooger 3-0; Eetcafé De Rog- Klif 23 1-2; Slagenj lepe de Boer-Timmer's Bakkerii 0-3; Jozefschool-Otto's Tweewie- Iershop 0-3 Na zeven jaar in een la te heb ben gelegen, was het leerlingen statuut van OSG De Hogeberg hard aan vernieuwing toe. Vorig schooljaar werd een werkgroep van zeven leerlingen opgericht die het statuut herschreef. Woens dag overhandigden ze het nieu we exemplaar aan burgemeester Joke Geldorp, voorzitter van het schoolbestuur. Na een bestuur- en directiestatuut is er nu ook een leerlmgenstatuut. 'Hiermee is de cirkel rond', meende Geldorp. Het statuut is in samen spraak met schoolleiding, leerlingen, ouderraad en docenten opgesteld en wordt om de twee jaar opnieuw vastgesteld. Volgens Geldorp is het een dynamisch document. 'Het kan best zijn dat regels over hoe je met elkaar omgaat over een paar jaar zijn veranderd. Dan moet het sta tuut weer worden vernieuwd.' In het statuut staan de rechten en plichten van leerlingen. Een voorbeeld is dat docenten bij het opgeven van het huiswerk zorgen voor een redelijke belasting. Ook staat erin dat kle ding niet kwetsend mag zijn voor personen of groepen. Een meisje van de leerlingenraad: 'Dat vind ik de moeilijkste regel. Wat voor de één kwetsend is. hoeft dat voor een ander niet te zijn.' Susan Cofino. waarnemend voorzit ter van de leerlingenraad, overhan digde het document aan de burge meester en sprak de aanwezigen toe. 'Wij willen dat het echt gaat werken en dat het in alle men torklassen en door alle docenten wordt besproken.' Geldorp vond het positief dat er niet alleen over rechten, maar ook over plichten werd gesproken. 'Als individu heb je bepaalde verantwoordelijkhe den.' Een meisje henadrukte dat ook leraren plichten hebben. Gel dorp: 'Het is belangrijk dat je met elkaar in gesprek gaat. Dat is best moeilijk omdat de leraar u is en de leerling jij.' Ze wees de leerlingen op Vrouwe Justitia die op de voorkant van het document staat afgebeeld. 'Ik mis iets aan haar. namelijk de blinddoek. Die geeft aan dat ze rechtspreekt, ongeacht de persoon. Ik raad jullie dan ook aan de blind doek alsnog aan te brengen.' Het leerlmgenstatuut staat op de web site van OSG De Hogeberg: www. dehogeberg.nl. Sterk veld in vijfde crossloop Atletiekvereniging NOVA uit War- menhuizen en Tuitjenhorn doet met zo'n dertig leden mee aan de vijfde crossloop van Atletiekvereniging Texel van dit winterseizoen. Moge lijk dat één of meer van hen een poging doen het parcoursrecord bij de heren of heren-veteranen over 8700 meter aan te vallen. Deze records staan met 30.22 respec tievelijk 30.50 minuten behoorlijk scherp. In ieder geval wordt een mooie strijd verwacht De vijfde crossloop wordt zondag gehouden in de Dennen. De orga nisatie heeft een aantrekkelijk par cours van 2,9 kilometer uitgezet, dat één, twee of drie keer kan worden gelopen. Voor de kinderen tot en met twaalf jaar is er een ronde van VERVOLG VAN PAGINA 1 Rekenkamer Deze sloten niet aan bij de opdracht die de raad aan de rekenkamer had gegeven en leverde dus niet de informatie op waar de raad naar op zoek was. De rekenkamercommis sie hierover in het rapport: 'Onvol doende afstemming, onvoldoende communicatie en ver(wan)trouwen liggen naar onze mening hieraan ten grondslag.' Cees Hogervorst, voor zitter van de rekenkamercommissie: 'Het was veel efficiënter geweest als Berenschot onderzoek had gedaan naar de vragen van het college en de raad.' De commissie voerde gesprekken met raadsleden, het hoofd van de afdeling ondersteuning en de porte feuillehouder personeel en organisa tie. Hogervorst: 'In deze gesprekken kwam steeds duidelijker naar voren dat er communicatieproblemen zijn binnen de organisatie, tussen de raad en het college, tussen het colle ge en de organisatie en tussen raad en organisatie.' De gemeentelijke reorganisatie van de afgelopen vier jaar verliep niet zonder problemen. Zo werden er door raadsfracties regelmatig vraagtekens gezet bij de omvang van het personeelsbestand. 'Onterecht want bij de reorganisatie heeft geen personeelsuitbreiding plaatsgevonden en de personele bezetting komt overeen met die van soortgelijke gemeenten als Texel.' De gemeente moet volgens de commissie waken voor een af reken- cultuur. 'Er is relatief veel aandacht gegaan naar zaken die met goed waren of moesten verbeteren. Suc cessen zijn onvoldoende gevierd. Waardering en een schouderklopje zijn net zo belangrijk.' Ook bleek dat de raadsleden ontevreden waren over de informatie die ze ontvin gen over ontwikkelingen binnen de personeelsbegroting, ondanks dat er veel en gedetailleerde gegevens werden geleverd. 'Wij adviseren om de informatiebehoefte en verstrek king beter op elkaar af te stem men.' De discussie over de infor matievoorziening van de raad wordt volgens Henny Festen (GroenLinks) al langer gevoerd. 'We hebben het hier in mijn vonge raadsperiode ook al over gehad. Het is moeilijk om tot een compromis te komen, maar ik hoop dat we het nu wel gaan red den.' 1000 meter. De start is onderaan de Fonteinsnol aan de Rozendijk. Inschrijven kan bij appartementen hotel Bos en Duin aan de Bakken- weg vanaf 10.15 uur. De jeugd start om 11.00 uur, de anderen gaan om 11.15 uur op weg. Meer informatie is te verkrijgen bij Rita Dogger, tel. 313387. In die tijd zullen de ogen der blinden geopend worden, en zelfs de oren der doven zullen ont sloten worden. In die tijd zal de kreupele klimmen net als een hert, en de tong van de stomme zal een vreugdegeroep aanheffen Jesaja 35:5 Met het volste vertrouwen op het paradijs in de nieuwe wereld, is op woensdag 12 december overleden Cornelia van der Stad Corry Geboren 22 augustus 1925 Overleden 12 december 2007 Namens zus en broers, Hilversum: Maatje Bervoets-van der Stad Barendrecht: Jan en Wies van der Stad Lemmer: Chris en Cora van der Stad en neven en nichten Starkenburgh 62 1791 VR Den Burg Corry is overgebracht naar de landschapkamer van „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. De crematieplechtigheid en afscheidslezing zal worden gehouden op maandag 17 december om 18.15 uur in crematorium „Schagerkogge", Hannghuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen we samen in de koffiekamer van het cremato rium waar gelegenheid is tot condoleren. Correspondentieadres: G. van der Sleen, Beatrixlaan 79,1791 GB Den Burg. Zij die geen kennisgeving hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Wij brengen een laatste groet aan Klaas Pijper Rust in vrede. De buren, Bernhardlaan Marguelita, 'Pareltje' 40 jaar, wat een tijd! Dank voor je liefde, je steun, je warmte. Henk 'Jexelaartj es INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17 00 uur KOSTEN: €5,25 tot en met 3 regels Per regel meer. €1,75 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €12,50,- excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden. Gezocht vlag 100 jaar TESO. Tel: 0575492077. Schoonheidssalon In tense. Petra Graaf. Ook voor uw cadeaubonnen. Tel. 320317. Gebakken zeetong, in de boter. Havenrestaurant Texel, met uitzicht op zee! Bel Jan. C Stolk voor re servering, 319310. Zoek maar niet verder, bij TCA hebben ze leuke aanbiedingen, Maricoweg 37a Liesbeth Roeper uit vaartverzorging, tel. 310952. Dag en nacht be reikbaar. www.aardeenhe- mel.nl Schoonheidssalon In tense, Petra Graaf. Ook voor uw cadeaubonnen Tel. 320317. Andre van Duin. zondag 13 april 2008. Vanaf €65.- -pp. Tel 315555 of www. texeltours.nl Ook voor een fraaie én de gelijke schuur, schutting of poort: Timmerman Piet Laan. tel. 322100. Computerproblemen? Uw draadloos netwek be veiligd voor 10.- Tel. 06- 45478341. Je weet dat je goed zit met Bremer achter je! Assurantiekantoor Bre mer, Oosterend, tel. 0222- 318221. De Rijcke Tuinen voor al uw snoei- en zaagwerk. Bel 321300 www.derijc- ketuinen.nl www.chinengoptexel.nl 10 januarie start basis cursus Chi Neng Qigong. Info opgave: 319417. Maak ook een kind blij in Roemenië. RABO 362521905 Hulp Oos teuropa. Voor reparatie leren jas sen of nieuwe voering naar Schoenmakerij Van Osch Open van 08.00 - 12.30 uur. Zaterdags ge sloten. Tel. 313901. www.texeltoerist.nl. Een unieke site met plaats aanduidingen via Goo- gle-maps. Kom ook eens kijken en zoom in. Veel leuke kerst aanbie dingen bij TCA. o.a. Lap- totps. Lege DVD's en TFT Schermen. Fruitbedrijf Molenbuurt geopend: vrijdag- en za terdagmiddag van 13.30- 18.00 uur. www.djembe-texel.com Bedrijfsuitje, familieuitje of vriendenfeest? Work shop afrikaans tromme len (Djembé) voor groepen www.djembe-texel.com

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 3