TEXELSE j COURANT Voor altijd samen Verdrietig laten wij u weten dat Tjipke Bergstra en Trienke Bergstra-Zijlstra 11-9-1915 t 15-12-2007 2-8-1917 t 16-12-2007 samen aan hun laatste reis zijn begonnen Vader en moeder van Pake en Beppe van leke en Dirk Martine en Anthonie Anke en Ed Dirk Pieter, Jan Niek „Gollards" De Zes 12 1791 EX Den Burg Vader en moeder zijn samen in de robijnkamer van „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Op vrijdag 21 december om 12.30 uur is er een kort samenzijn in het uitvaartcentrum. Aansluitend zullen wij vader en moeder begraven op de begraafplaats van Oudeschild. Na afloop komen wij samen in ,,'t Skiltje". De Ruyterstraat 61 te Oudeschild om nog even gezellig na te praten en waar u de familie kunt condoleren. Correspondentieadres: fam. D.W Burger, De Ruyterstraat 50, 1792 AJ Oudeschild. Heeft u geen kaart ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Na een heel gelukkig huwelijk van 55 jaar is toch nog onverwacht overleden mijn geweldige vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Trijntje Breen - van der Knoop Tine Amsterdam, 16-11-1924 t Texel, 17-12-2007 Paula en Fons Bas Christel Eefke en Koos „Verpleeghuis Texel" Hollewal 2 1791 GH Den Burg Tine is overgebracht naar „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 21 decem ber van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcen trum. De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 22 december om 14.00 uur in het uit vaartcentrum. Aansluitend zullen wij Tine naar haar laatste rustplaats begeleiden op de be graafplaats van Oudeschild. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in dorpshuis „de Wielewaal", Langwaal 9, De Waal. Correspondentieadres: P. van Schoonhoven-Breen, Heemskerckstraat 68, 1792 AC Oudeschild. Indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, beschouw deze advertentie dan als uitnodiging. Graag willen wij het verplegend personeel van „Verpleeghuis Texel" bedanken voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Als ik doodga hoop ik dat je erbij bent dat ik je aankijk dat jij mij aankijkt dat Ik je hand nog voelen kan. Dan zal ik rustig doodgaan Dan hoeft niemand verdrietig te zijn Dan ben ik gelukkig. Remco Campert Hoewel we pas wisten dat Harry ongeneeslijk ziek was, hadden wij niet verwacht dat het zo snel zou gebeuren en is hij toch nog vrij onver wacht overleden onze lieve broer, zwager en onze lieve oom Harry Kooiman v* 6 augustus 1938 t 15 december 2007 Den Burg: Piet Kooiman Lies Kooiman-Heinis Rob Kooiman Edo Kooiman Annette Kooiman-Kossen Milou, Pjotr Anna-Simone Kooiman Salina Nieuwkoop: Jos Hoekstra-Kooiman Sietse Hoekstra Diana Hoekstra Frenk, Niels Sieta Groen in 't Wout-Hoekstra Pathek Groen in 't Wout Sem, Babette Schoonoordsingel 1 1791 EL Den Burg Harry is thuis, waar u afscheid kunt nemen op woensdag 19 en donderdag 20 december van 16.00 tot 18.00 uur. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 21 december om 12.15 uur in cre matorium Schagerkogge, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de plechtigheid komen we samen in de koffiekamer van het crematorium waar ge legenheid is tot condoleren. Lieve ome Harry We hopen dat je een engel bent geworden ll Ook al kunnen wij jou niet meer zien /JMij Op vleugels kun je naar de wereld komen Zo kom je ook een keer bij ons misschien Milou - Salina - Pjotr - Sem Babette - Frenk - Niels Dag lieve Harry Een hele goede reis. Dikke kus, Salina en Anna-Simone Lieve Har Wat zullen we je missen. Jaap en Lilian Ameranda Billy en Casper DINSDAG 18 DECEMBER 2007 Na een moeilijke periode is overleden onze broer, zwager en oom Gauke de Jong Smallingerland, *30-4-1916 Texel, t 15-12- 2007 Het Buurtje 19 1792 BE Oudeschild Gauke is overgebracht naar de landschapkamer van „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Een kort samenzijn zal worden gehouden op woensdag 19 december om 14.00 uur in het uitvaartcentrum. Aansluitend zullen wij Gauke begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen we samen in het uitvaartcentrum, waar gelegenheid is de familie te condoleren. Correspondentieadres: F.H. Kuiper-de Jong, Verlaet 5, 1791 TK Den Burg. Zij die geen rouwcirculaire hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt: ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Rust zacht Gauke Gauke de Jong De Heer is mijn Herder Psalm 23 Onze liefhebbende moeder en oma is in haar ei gen vertrouwde omgeving, omringd door liefde, vol vertrouwen op haar God, vredig ingeslapen. Jetsêe 'J-fuisman echtgenote van Bernhard Hermann Boks t Texel. 21-4-1921 t Texel, 16-12-2007 Zij omringde ons tot het laatst met haar stra lende glimlach en haar liefde. Ria en Arie Marjet en Pieter Janneke en Robert Demi, Anna Lisa, Iris Arie en Annemarie Elisa Martha en Jaap Herman en Linda Jim Hans Hermann en Betty Colet en Dani Linn Jasper en Jacqueline Cees en Toos Desiré en Wil Thomas, Sander, Daniël, Donan Bernhard en Egle Miloes Kees en Kamara Hans Annemarie en Ted Demi, Lyan Bernhardlaan 115 1791 XD Den Burg Mama is thuis, waar u op donderdag 20 decem ber van 15.00 tot 18.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Zaterdag 22 december wordt om 11.30 uur de afscheidsdienst gehouden in de N.H. kerk, Bin- nenburg 2 te Den Burg, waarna we mama bege leiden naar haar laatste rustplaats bij papa op de Algemene begraafplaats aan de Kogerstraat. Voorafgaande aan de dienst is er vanaf 11.00 uur gelegenheid tot condoleren. Lieve Oma Boks Bedankt voor uw liefde uw inspirerende wijsheid uw kracht uw positiviteit U was een voorbeeld voor ons allemaal, wat zullen we u missen! Dikke kus, uw liefhebbende klein- en achterkleinkinderen Lieve Mieke, wat zullen wij je ontzettend missen Mieke Rietveld - van Vuuren t Texel, 15-12-2007 Gert Rietveld Bonnie Wim Max Rogier Viktor Kamilla Haarlem, 29-1-1946 Buytengors 4 1791 WP Den Burg Mieke is thuis, alwaar geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren woensdag 19 de cember van 19.30 tot 20.30 uur in „Uitvaartcen trum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg en na afloop van de crematieplechtigheid in de kof fiekamer van het crematorium. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 20 december om 18.15 uur in crematorium „Schagerkogge", Haringhuizer weg 3 te Schagen. Liever geen bloemen Indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, beschouw deze advertentie dan als uitnodiging. Je was een wereldvrouw. We hadden nog heel lang van je vriendschap willen genieten. Dawn en Jan Martin, Kati en Tünde Marnie, Afra en Omar Verdrietig zijn we door het overlijden van de inspirerende oprichtster van ons koor Mieke Rietveld Namens alle leden wensen we Gert en de kinderen veel sterkte toe. Het Koortje van Gerrit Onze lieve vriendin Mieke Rietveld keukenprinses, dolfijn, adviseur in voor- en tegenspoed, groot, warm hart is niet meer We zullen haar nooit vergeten Jan en Karina Wolkers Bob en Leonie Tom en Cindy Texel, 15 december 2007 Verdrietig nemen wij afscheid van onze enthousiaste en betrokken collega Mieke Rietveld Onze gedachten zijn bij Gert, de kinderen en kleinkinderen. Marijke - Coby - Niek - Siem Positief tot het laatst Mieke Rietveld Mieke, je was een fantastische collega en een bijzonder mens. Wij wensen Gert, de kinderen en de kleinkinde ren heel veel sterkte met dit verlies. Je collega's ROC Kop van Noord-Holland Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht onze collega Mieke Rietveld overleden. Mieke was een fijne collega. Zij was zeer betrokken zowel bij het ROC als bij de samenleving en wij zullen haar erg missen. Wij wensen haar familie en haar collega's van de afdeling Basisopleiding veel sterkte met het verwerken van dit verlies. College van bestuur ROC Kop van Noord-Holland C.jLsticMing ËpleChristRoi Bestuur, docenten, ouderraad en leerlingen van de stichting Ecole Christ Roi geven met ontroering en verdriet kennis van het overlijden van hun trouwe en bevlogen voorzitter Mieke Rietveld Mede door haar voortdurende zorg en betrokkenheid is er in Ouagadougou iets moois tot stand gekomen. De school zal - in rouw - drie dagen gesloten zijn. Al ie Kraaij, penningmeester Hetty van Dijk, secretaris Nitiema Patrick, hoofd der.school Martin van Dam, adviseur ^/Stichting Saving Grace f Foundation Met veel verdriet verliest het bestuur van de stichting Saving Grace Foundation haar toegewijde secretaris en mijn vriendin Mieke Rietveld Hetty van Dijk, voorzitter Wim Eelman, penningmeester Grace Mathanga, ambassadeur Uw belangstelling na het overlijden van onze Moeder, Oma en Beppe JELTJE BOON-DOOTJES was overweldigend. Wij danken U hartelijk voor elke vorm van medele ven, waardoor we ons erg gesteund voelen. Jan en Leny Jaap en Come Wiebe en Emmy André en Tineke Tineke en Martin Klein- en achterkleinkinderen Texel, december 2007 RAMON SOtCffiEKS t AMG£LA VANWXTH00RN GRMeEVEHKUfN MORHNBCZXn TT 0222-32*0*2 Bedankt allemaal voor de kaartjes, bloemen, telefoontjes en steun die wij de afgelopen tijd heb ben ontvangen. Het doet goed te weten dat er zoveel mensen aan ons denken. Andreas Miranda Schraag Wij wensen iedereen gezellige feestdagen en een gezond en liefdevol 2008! Wij wisten het al en toidje... In mama's buik groeide een moidje! Ontiegelijk blij zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje Lena Cornelia Wij noemen haar Lena Zij is geboren op 16 december 2007 om 2.20 uur. Wilt u ons moidje komen bekoiken, laat dit per telefoon dan even bloiken. Jabik, Kim, Dennis en Jesse Kooistra Peperstraat 33 1794 AJ Oosterend 0222-321955

Texelsche Courant | 2007 | | pagina 3