Sp°rt Oosterend in blessuretijd naast ZDH Spannende derby eindigt onbeslist Texel'94 wint eindelijk van Petten Veteranen De Waal verrassend in finale Drie eerste reserves NH-kampioenschap TEXELSE COURANT DINSDAG 15 JANUARI 2008 Dat een voetbalwedstrijd nooit verloren is voor het laatste eind signaal heeft geklonken, bewees SVO zondag op eigen veld tegen ZDH. Een kwartier voor tijd gaf niemand nog iets voor de kansen van de thuisploeg, die op dat moment met 0-2 achter stond. Maar dankzij een fenomenale kopbal van Tom Witte kwamen de Oosterenders in blessuretijd toch nog op gelijke hoogte. SVO en ZDH troffen elkaar al voor de derde keer dit seizoen. De Hoorn- ders wonnen eerder in de beker strijd met 3-2 en in het eerste com petitieduel met 4-3. De thuisploeg was dan ook gebrand op een goed resultaat, maar trad aan met een smalle selectie. Belangrijke spelers die ontbraken, waren Ger Vlaming, Rutger Zoetelief en Chris de Vries. De reservebank werd gevuld met spelers van het tweede elftal, die eerst al met hun eigen team hadden gespeeld. Middenvelder Jan-Willem Ellen begon zelfs met frisse moed aan zijn tweede wedstrijd. Ook ZDH miste een handvol geroutineerde krachten. Erik Wuis, Ruben Boog aard en Peter Eelman zijn langdurig geblesseerd, hetzelfde geldt voor oproepkracht Robbin Knol. Ruud Hof moest werken. Wél beschikbaar was Yvo Witte, die eigenlijk niet meer aan veldvoetbal doet, maar met de Texelse halve marathon in de benen over een ijzersterke con ditie bleek te beschikken. De voetballers hadden het met gemakkelijk op het gladde en zach te speelveld, waar glijpartijen op de loer lagen. Ze grossierden boven dien in slordige passes, waardoor de vele toeschouwers maar weinig knap uitgespeelde aanvallen kon den bewonderen. De Oosterenders hadden nog het beste van het spel. Niet dat zij veel kansen creëerden, maar hun werklust was in ieder geval hartverwarmend. Pas halver wege de eerste helft ontstond het eerste serieuze gevaar, toen Dennis Daalder plotseling voor het Hoorn der doel opdook. Doelman Chris Stolk kon zijn inzet met een reflex onschadelijk maken. Daarna begon ZDH van zich af te bijten. Jelmer Bomas onderscheid- Oosterend. Keeper Marco Dn/ver is geslagen Jelmer Bomas ziet zijn schot net naast gaan de zich met enkele snelle dribbels, maar verwaarloosde ook een paar keer zijn defensieve taken, waardoor Oosterend gevaarlijk kon counteren. Toch was het ZDH dat een kwar tier voor rust op voorsprong kwam. Veteraan Joop Rommets draaide aan de linkerkant om tegenstander Jan-Willem Ellen heen en zette voor op spits Mike de Bruijn, die niet goed uitkwam met zijn stappen. Remco Boogaard bracht de bal terug in het strafschopgebied, waarna Arjen SVO leek njp voor de slachtbank en had lange tijd niets in te brengen. ZDH verzuimde in deze fase door te drukken en een grotere voorsprong te nemen. Goed combinerend op het middenveld zette de ploeg een paar kansrijke aanvallen op, maar eenmaal in de buurt van keeper Marco Drijver sloeg de twijfel toe. Naarmate het derde Hoornder doel punt langer uitbleef, vatten de Oos terenders weer moed. Ze stroopten de mouwen nog eens op en zet- Lap zijn schot geblokkeerd zag. maar zijn broer Maurits snoeihard raak schoot. Even later had het 0- 2 moeten worden, toen verdediger Ruben Duinker weggleed, waardoor De Bruijn vrije doorgang kreeg. Toen hij te lang twijfelde tussen schieten of doorspelen naar de vrijstaande Maurits Lap kon Ed de Vries met een goede getimede sliding redding brengen. Na rust beleefden de Zwaluwen een vliegepde start. Bomas zette een combinatie met De Bruijn op, liet een paar onnavolgbare schijnbewe gingen zien en schoot de bal vervol gens vanuit een moeilijke hoek hard met links in het dak van het doel. ten ZDH op eigen helft vast. Dat resulteerde een kwartier voor het einde in een belangrijke tegentref fer. Schutter was Ed de Vries, die in de rebound scoorde, nadat keeper Stolk een kopbal van Dennis Daal der eerst nog tegen de paal had getikt. In de slotfase trok Oosterend met man en macht ten aanval en werd het een slijtageslag, waarin steeds meer spelers trekkebenend over het veld ging. De gelijkmaker hing in de lucht, maar voor hetzelfde geld had ZDH nog een één of twee keer kun nen scoren. Arjen Lap leek met een snelle rush op weg naar de derde Hoornder treffer, maar werd in vrije Sinds beide ploegen elkaar in het seizoen 2005-2006 voor het eerst in de vijfde klasse troffen, vormt Petten een lastige tegenstander voor Texel'94. Eenmaal werd het gelijk, de andere keren was de overwinning voor de Pettemers. Zondag slaagden de Texelaars er eindelijk in revanche te nemen. Op eigen veld werd het 3-1. Om zich in de kopgroep te handha ven was winst voor Texel'94 nood zakelijk. Helaas kon de ploeg geen beroep doen op Tim Kedde, die met een langdurige enkelblessure kampt. Pim de Lugt maakte daar entegen zijn rentree en speelde een goede partij. De Texelaars gingen voortvarend van start. Jeroen Vlaming kreeg reeds in de derde minuut een goede kans. Zijn schot ging net naast. De bezoekers hadden meteen hun antwoord klaar met een goed uitge voerde counter over de linkerkant. In het vervolg waren beide partijen aan elkaar gewaagd, met kansjes over en weer. De spitsen stonden na de korte winterstop echter nog niet op scherp. Halverwege de eerste helft nam Texel'94 de leiding. Na een goede combinatie tussen Ivo Barends en De Lugt belandde de bal bij Jeroen Vlaming, die fraai raak kopte. Uit de eerste de beste tegenaanval scoor de Petten de gelijkmaker. Gelukkig voor de thuisploeg had de scheids rechter buitenspel geconstateerd en werd de treffer onder protest van de bezoekers afgekeurd. Tot aan de rust bleef het spel op en neer golven. De beste kans voor Texel'94 was voor Joey van der Vis, die de bal na zijn schot via de onderkant van de lat weer het veld in zag stuiten. Vlak daarna kwam Petten op gelijke hoogte. Doelpun tenmaker was de snelle en behen dige spits Christiaan Bakker, die de Texelse verdediging zijn hielen liet zien en ook keeper Dennis Schouw- stra verschalkte. Na rust lieten de Texelaars er geen gras over groeien. De tweede helft was amper drie minuten oud toen Leon Zijm zijn team na een voor zet van De Lugt vanaf rechts fraai op voorsprong zette. Petten was enigszins verbluft, waarna Texel'94 in de 55ste minuut de voorsprong uitbreidde, wederom dankzij goed samenspel tussen De Lugt en Zijm, die knap raak kopte. Direct erop wisselde coach Ralph Koning Steffan Vlaming voor Marcel Ris en even later ook Pim de Lugt voor neef Thijs de Lugt. Voor de verhoudingen in het veld maakte dat niet veel uit. Petten was ver slagen en Texel'94 kon doen wat het wilde. Ondanks dat het niveau langzaam zakte, kreeg de thuis ploeg nog enkele goede kansen. Zo ging een lobje van Van der Vis in de 60ste minuut rakelings over het doel. Nonchalance bij de spitsen stond een veel grotere overwin ning in de weg. Kort voor het einde moet Dennis Schouwstra, die een eenvoudige middag had. nog even handelend optreden om een tweede Pettemer goal te voorkomen. Daar mee was de buit definitief binnen. Texel'94 klom door deze zege naar de tweede plaats. Zondag speelt de ploeg thuis tegen Sint Boys, dat in de middenmoot staat. Het had een haar gescheeld of De Waal was de verrassende winnaar geworden van het Dorp- tegen-Dorp Zaalvoetbaltoernooi voor veertigplussers. Na drie zeges in de poulewedstrijden kwamen de bewoners van Texel se kleinste dorp in de finale al snel op voorsprong. Uiteindelijk gaf de routine van Den Burg Oost echter de doorslag. In het Dorp-tegen-Dorptoernooi voor alle leeftijden had De Waal twee weken geleden niets in te brengen. Eenmaal draaide het spel tussen kat en muis zelfs uit op een nederlaag van 0-15. Zaterdag werd echter aangetreden met een danig versterkt team. De grootste aan winst was oud-prof en Texel'94- routinier Martin Koorn, die sinds vorig jaar in De Waal woont. Ande re sterren van De Waal waren onder anderen keeper Cor Smit, Bernard Ipenburg, Arjen Kiltz en de nog altijd erg rappe Martien Witte. Ze vormden direct al een hecht team, dat te sterk was voor alle andere teams in poule A: Oosterend, Den Burg West en Oudeschild. Ook in poule B kon er geen mis verstand over bestaan welk dorp het beste team had. Den Burg Oost bestond vrijwel volledig uit oud spelers van het eerste elftal van SV Texel dan wel Texel'94. Kee- positie vastgepakt door Jan Bloem. De boosdoener nam een rode kaart voor lief, maakte ook al aanstalten om naar de kant te lopen, maar de scheidsrechter volstond met een vrije trap. Even later brak invaller Sjoerd Oosterhof van ZDH aan de linkerkant door. Hij schoot hard in het zijnet, waar hij wellicht beter een voorzet had kunnen geven. In blessuretijd - er waren inmid dels 92 minuten gespeeld - kregen de Oosterenders alsnog loon naar werken. Invaller Jesse Hoven gaf een hoge voorzet op de lange Tom Witte, die zijn tegenstander Joost van Heerwaarden in de lucht de baas was en de bal verwoestend hard in de kruising kopte. Witte had er zelf niet meer op durven hopen. 'Joost zat er steeds goed tussen en ik had al twee keer kramp gehad. Maar toen die voorzet kwam, kon ik eindelijk eens voor hem komen. Ja, hij zat er lekker in.' Voor ZDH waren de druiven zuur. 'Het gelijkspel was niet onterecht, maar als je zo lang een voorsprong hebt. mag je die natuurlijk nooit meer weggeven', meende aanvoerder Mike de Bruijn. Zondag krijgt ZDH een nieuwe kans weer eens een overwinning bij te schrijven. Tegenstander is dan Wiron, dat in de uitwedstrijd over tuigend met 1-4 werd verslagen. Oosterend gaat op bezoek bij kop loper KSV, dat na twaalf zeges en één gelijkspel een straatlengte voor sprong heeft op de concurrentie. Drie Texelse ruiters hebben zich zondag als eerste reserve geplaatst voor het Noord-Hol lands kampioenschap dressuur op 10 februari in Benningbroek. De kringkampioenschappen Noord- Holland Noord werden zondag in Anna Paulowna en in Benning broek gehouden. In totaal deden zes Texelaars mee. In Anna Paulowna maakte Noorlan- der met Unique in de eerste proef een fout en behaalde 179 punten. De tweede proef was foutloos en werd door de strenge jury beloond met 176 punten. In de M2-klasse mochten de eerste drie combinaties door naar het provinciale kampioen schap. Noorlander plaatst zich als vierde en is eerste reserve. Mocht er een combinatie uitvallen, dan mag ze alsnog meedoen. Rianne Broek man behaalde met Mc.Cloud 172 en 165 punten, te weinig om door te gaan. In de M1-klasse plaatsten de vier beste deelnemers zich voor het provinciale kampioenschap. Leonie van Schaik kon met Texel Consensus in de eerste proef goed meekomen met de concurrentie en behaalde 191 punten. De tweede proef was goed voor 173 punten. Uiteindelijk eindigde ze als vijfde en werd daarmee eerste reserve. In Benningbroek behaalde Bea Dek ker met Revanche een winstpunt in de Z1 -klasse, maar plaatste zich niet voor 10 februari. Marloes van der Vis deed voor het eerst in anderhalf jaar weer mee aan een wedstrijd in de Z2-klasse. Zij kon zich nog niet meten met de professionals, maar was niet ontevreden over haar pres tatie met Newton. Nona van der Vis werd met Rozenburg's Part 2 eerste reserve in het eindklassement. Spannende strijd De Koogel-Jutter Bowlingteam De Koogel had deze week de handen vol aan De Jutter. De eerste twee games verliepen vlotjes, maar in de derde game moest De Koogel diep buigen en zag het de opgebouwde winst ver dwijnen als sneeuw voor de zon. Toch werd in de vierde game De Jutter alsnog verslagen. Sommel- tjes liet hier en daar een steekje vallen en kon geen punten winnen van Tumbleweeds/Sjans. Visvogels wist met series van 714 en 704 drie punten te veroveren op Schouwsta Transport. Ook TZN was goed op dreef, maar Bouwcenter RAB liet zich niet zonder punten naar huis sturen. Dit mede dankzij een game van 166 van Robert Huijsman. Uitslagen: Schouwstra Transport-Visvogeis 3-2; Som- meltjes-Tumleweeds/Sjans 0-5; Bouwcenter RAB-TZN 1-4, Team 11-Paal 19/Btlder 3-2; Badweg Sportief-Santa Fé 3-2; De Koogel-De Jutter 4-1. Huisvrouwenleague De Pins-Flair 2-2: Juttertjes-Klaver 4 1-3; T Fords-WBZ 0-4. Grote leeftijdsverschillen in het Dorp-tegen-Dorp Zaalvoetbaltoemooi, waarin Hoomder Bart Witte (40) de kwaliteiten van Bep Vonk (66) en keeper Frans Stolk (60) van De Cocksdorp test. (Foto Ge/artf TimmermaniBatldbank Textl) per Bart Heerschap werd verge zeld door onderen anderen Simon Brand, Rob van der Stap, Gerne Plaatsman en Leendert Eelman. Zij hanteerden een effectieve strijd wijze, waarbij de bal snel rond werd gespeeld en zo min mogelijk werd gepingeld. Den Hoorn en Ooste rend konden daar weinig tegen over stellen. Tegenstand kwam er wel van De Cocksdorp, dat met de 66-jarige Bep Vonk en de 60- jarige keeper Frans Stolk de oud ste spelers van het toernooi in de gelederen had. De grote man bij de Cocksdorpers was Paul van Exel. Met onnavolgbare acties maakte hij het zijn tegenstanders erg moeilijk, maar ook hij kon niet verhinderen dat de overwinning ten slotte naar Den Burg Oost ging (2-1). De finale was erg spannend. Mar tien Witte zorgde al snel voor een voorsprong voor De Waal, dat daarna echter teveel achterover leunde. Niet erg slim, want Den Burg Oost kon daardoor rustig aan de ene na de andere aanval bou wen. Pas toen het 2-1 voor Den Burg Oost stond, legde De Waal wat meer venijn in het spel en kreeg de tegenstander het moeilijk met de veelvuldig opkomende Mar tin Koorn. Keeper Heerschap hield zijn doel echter schoon, zodat aan voerder Van der Stap na afloop de beker kreeg uitgereikt uit handen van wedstrijdleiders Jos en Paul Bakker. Uitslagen: De Waal-Oosterend 2-1. Den Burg West- Oudeschild 2-0, De Cocksdorp-De Koog 2- 1; Den Burg Oost-Den Hoorn 4-0; De Waal- Den Burg West 3-1, Oosterend-Oudeschild 1-8; Den Burg Oost-De Cocksdorp -2-1; De Koog-Den Hoorn 0-1; De Waal-Oude- schild 2-1, Oosterend-Den Burg West 1-4; De Cocksdorp-Den Hoorn 4-2; De Koog- Den Burg Oost 1-6 Finale. De Waal-Den Burg Oost 1 -2 Eindstand: l.Den Burg Oost; 2.De Waal, 3.Den Burg West; 4 De Cocksdorp; 5.Oude schild; 6 Den Hoorn; 7.De Koog; 8.0oste- rend. Alphine Bakker wint menstrijd Alphine Bakker heeft zondag in manege Akenburg de vierde wed strijd om de Jaap de Graafbokaal gewonnen. Twintig menners verschenen 's mor gens aan de start om tweemaal een vaardigheidsproef te rijden. Het was geen eenvoudig parcours. Velen deden er langer over dan was toe gestaan. Ook rolde menig bal van de pionnen, wat de deelnemers op strafpunten kwam te staan. Slechts Sportvissen In de eerste wedstrijd van de win- terserie 2008 vingen de leden van Sportvisclub Texel meer dan in de laatste wedstrijd van 2007. Rein Kuyper eindigde met 3 vissen (59 cm) op de eerste plaats, gevolgd door Poul Verhagen (2 vissen, 38 cm) en Frans Bos (1 vis, 20 cm). Er werd gevist bij de voormalige asfalt- molen bij Oudeschild en er werd wij ting, meun en puitaal gevangen. De volgende wedstrijd wordt gehouden op 26 januari, ook bij de voormalige asfaltmolen. aanvang 18.00 uur. Recreatievoetbal weer van start Na een korte winterstop komen de Texelse recreatievoetballers zondag voor het eerst weer in actie. Er staat direct een kraker op het pro gramma, want koploper Texel speelt thuis tegen Oosterend, dat op de tweede plaats staat. Beide ploegen hebben vijftien punten verzameld, maar Texel heeft nog twee wedstrij den extra te spelen. Tegelijkertijd treft Texelse Boys op eigen veld De Koog. Het gaat hier om een wedstrijd tussen de twee zwakste broeders. Dat beide slechts zes punten bij elkaar sprokkelden, is ten dele terug te voeren op een smalle selectie, waardoor niet altijd de juiste tegenstand kon worden geboden. Nieuwe leden zijn wel kom. Zij kunnen terecht bij de aan voerders: Nico Blonk van De Koog (tel. 315040) en Gerard Veeger van de Boys (tel. 315765). Alle wedstrij den in de recreatiecompetitie begin nen om 10.30 uur. Goed spel bij De Doorstoot Op de tiende speelavond van bil jartvereniging De Doorstoot uit De Cocksdorp werden goede partijen gespeeld. Joost Smit won zijn beide partijen en ook Cees Weel was goed op dreef en wist zijn beide partijen winnend af te sluiten. Dit gold ook voor Jaap Boon. Cees Weel speelde met negen caramboles de hoogste serie van de avond. Uitslagen: R Steenhuizen-R Zijm 0-2, J. Smit-H. Laan 4-0, J. Boon-W Westdorp 2-0, E Boon-F. Klok 0-2. M Boon-C. Weel 0-4, W. Westdorp- P Zijm 4-2, H. Laan-R. Steenhuizen 0-2. J Smit-M. Boon 2-0, F. Klok-C. Weel 0-4, J Boon-E. Boon 2-0. drie aanspanningen reden foutloos rond en plaatsten zich voor de bar rage. Hierin was Wendy van Elk met een tijd van 49,86 seconden de snelste. Zij reed er echter een bal af, terwijl Hans Boom zijn kansen vergooide door het parcours in een verkeerde volgorde af te leggen. Alphine Bakker maakte geen fouten en won daardoor de dagprijs. In het algemeen klassement staat Hans Boom bovenaan met 189 strafpunten. Wendy van Elk neemt de tweede plaats in (202) en Piet Beers de derde (219,5). Grote overwinning zaalvoetballers De zaalvoetballers van Texel'94 begonneh de tweede helft van het seizoen met een mooie overwin ning. Zonder Jeroen Vlaming en Gor Hakobjan werd tegenstander De Heertjes 2 uit Heerhugowaard met 2-10 verslagen. Texel begon aarzelend en stond al snel met 1-0 achter. Met een man meer kon de achterstand worden weggewerkt, maar dankzij een goe de aanval kwam de tegenstander weer op voorsprong. Vlak voor rust scoorde Texel 2-3. Na de pauze hadden de Texelaars weinig meer te duchten van de tegenstander, die leed aan een gebrek aan conditie. Door deze overwinning blijven de Texelaars met een voorsprong van acht punten aan kop in de derde klasse. De punten werden gescoord door Leon Zijm (4), Tim Kedde (4), Marcel Ris (1) en Edgar Klippel (1). Vrijdag speelt Texel'94 in Ons Genoegen tegen Niedorp 2. Deze tegenstander werd eerder dit sei zoen al met 3-9 verslagen. De wed strijd begint om 19.20 uur. Tevoko profiteert van fouten Madjoe Het eerste damesteam van vol leybalvereniging Tevoko heeft zaterdag een eenvoudige over winning behaald op het zeer jeug dige Madjoe 2. Met 4-0 werd de tegenstander terug naar Enkhui zen gestuurd. De wedstrijd ging in het begin gelijk op en door gebrek aan concentra tie bij Tevoko kon Madjoe scoren. Bij een stand van 10-10 begon Tevoko zich iets meer in te zetten, wat resulteerde in een setwinst van 25-16. Toen het door veel pass en aanvalsfouten van Madjoe in de tweede set 20-5 stond, bracht coach Bianca Koning nieuwkomer Tamar Lok in het veld voor routinier Céline de Graaf. Tevoko bleef sco ren en won de set met 25-8. Door het slechte spel van Madjoe kon Tevoko zonder negatieve gevolgen verschillende opstellingen probe ren. De Texelaars serveerden goed. Daarnaast werden de ballen die over het net kwamen goed verdedigd en hard ingeslagen door met name Ivet de Ruyter. Ook de derde en vierde set werden eenvoudig gewonnen (25-13 en 25-15). Doordat naaste concurrent Dinto met 4-0 verloor van Spaarnestad staat Tevoko nu op de eerste plaats. Zeemacht wint van De Mareis De heren van basketbalvereni ging De Mareis hebben zondag in Den Helder met 78-59 verloren van Zeemacht. De Mareis begon vol goede moed aan de wedstrijd; ze waren gemid deld langer dan de tegenstander. In de opening kwam de ploeg door acties van Wesley Bosma en Erik Venneker zelfs op voorsprong. Ver der in het eerste kwart bleken de spelers de winterstop nog in de benen te hebben en wist de tegen stander veel punten te scoren. Door goed coachwerk van medespeler Chris Schlepers kon de achterstand in het tweede kwart van acht punten worden teruggebracht naar vier. In het derde kwart kwam De Mareis door scores van de lange mannen Pieter Dogger, Nico Kikkert en Eric Venneker op gelijke hoogte. Daarop zette Zeemacht scherpschutters op afstand in, wat De Mareis met name in het laatste kwart opbrak In totaal gooide Zeemacht dertien driepun ters. Scores: Nico Kikkert (22), Wesley Bosma (8), Pieter Dogger (8), Erik Venneker (8), Chris Schlepers (5), Douwe Vonk (4), Eric Heyenk (4). Voetbaluitslagen Zaterdag 12 januari: Texel'94 A1 -W'meer A2 10-1 W'waard B2-Texel'94 B4 3-2 Schagen B2-Oosterend B1 6-2 Texel'94 C2-BKC C2 4-4 Texel'94 C3-JVC C2 3-2 W'meer C2-Oosterend C1 5-4 SRC MC1-Texel'94 MC2 afgelast Texelse pupillencompetitie: AZ-De Koog F1- 3-6 Roda-Utrecht 4-1 Vitesse-Heerenveen afgelast ZDH E2-Sevilla 1-6 SVC Vlieland-ZDH E1 2-0 Valencia-Barcelona 4-3 SVC Ameland-Real Madrid 4-3 Espanyol-SVO E1 11-1 Zondag 13 januari: Texel'94-Petten 3-1 Oosterend-ZDH 2-2 De Koog-Wiron afgelast DTS 2-Texel'94 2 3-3 Oosterend 2-Kreileroord 2 2-2 West Frisia DA1 -De Koog DA1 Berkhout DA2-Oosterend DA1 2-0 Victoria O MA1-Texel'94 MA1 1-6 Voetbalprogramma Zaterdag 19 januari: Oosterend 3-Alkmaarsche B. 14.30 Oosterend A1 -De Koog A1 12.00 Texel'94 A1 -BOL A1 14.30 Texel'94 B1-BOL B1 14.30 Victoria O B1-Texel'94 B2 14.00 W'waard B1-Texel'94 B3 14.00 Texel'94 B4-Con Zelo B1 14.30 DWOW B1 -Oosterend BI 11 45 Always F. MB2-Oosterend MB1 14.00 Texel'94 C1 -LSW C1 13.00 Texel'94 C3-Texel'94 C2 13.00 De Koog C1-Succes C1 14.30 Oosterend C1 -ZDH C1 13.45 Meervogels MC1-Texel'94 MC1 13.00 Flevo D1 -Texel'94 D2 12.00 Texel'94 G1-KGB G1 11.30 Texelse pupillencompetitie: SVO F1-AZ 9.00 De Koog F1 -Vitesse 9.00 Heerenveen-Roda 9.00 Utrecht-SVC Terschelling 9.00 De Koog E1 -Espanyol 10.00 SVO E1 -SVC Ameland 10.00 ZDH E1-Valencia 10.00 Sevilla-ZDH E2 10.00 SVC Vlieland-Barcelona 10.00 Zondag 20 januari: Texel'94-Sint Boys 14.00 Watervogels-De Koog 14.00 ZDH-Wiron 14.00 KSV-Oosterend 14.00 Texel'94 2-KGB 4 12.00 Texel'94 3-Bergen 4 12.00 VZV 4-De Koog 2 13.00 Oosterend 2-Succes 5 12.00 De Koog DA1 -Berkhout DA1 13.30 Oosterend DA1-Twisk DA1 14.00 Texel'94 MA1-Sporting MA1 12.00 Texelse recreatiecompetitie: Texel-Oosterend 10.30 Texelse Boys-De Koog 10.30 Programma zaalvoetbal Woensdag 16 januari: 17.10 C/Sportshop C1-ZDH C1 J'dijk 17.50 C/Sportshop C2-RAB C1 J'dijk 18.30 Koog 4-Klif 6 Hoogendijk 19.20 Klif (d) 2-MTW 1 Hoogendijk 20.10 Klif 5-Koog 3 vPutten 21.00 Mantje 4-Krim 5 Kikkert 21.50 Texel 5-Texel 4 Kikkert Zaaldienst: Mantje Donderdag 17 januari: 18.15 Klif D1-Mantje D1 Klif 19.00 Klif 4-Krim 6 Vonk 19.50 Texel 2-SVO 3 Vonk 20.40 RAB 3-C/Sportshop 2 Arnout 21.30 Klif 3-Krim 4 Arnout Zaaldienst: RAB Vrijdag 18 januari: 17.10 ZDH E1-SVO E1 ZDH 17.50 Klif C1 -SVO C1 vPutten 18.30 RAB 1 -Krim 2 Sangers 19.20 Texel 1 -Niedorp ZW 2 Vonk 20.10 RAB 2-Krim 3 Bakker 21.00 Mantje 2-Krim 1 Hoogendijk 21.50 SVO 2-Klif 1 Kuipers Zaaldienst: SVO Uitslagen: E-jeugd: Klif E1-Mantje E1 5-3. D-jeugd. RAB D1-C/Sportshop D1 8-0. C-|eugd. RAB C2-SVO C2 2-10. SVO C1-Khf C2 5-3, Krim C1-Klif C1 5-6 Tweede klasse: Texel 3-Koog 4 15-3, Koog 3-Klif 4 3-11. Texel 4-Klif 5 9-3, Texel 5-Klif 6 1-14, Krim 6-Krim 511-4. Eerste klasse: Klif 2-Klif 3 5-5, Krim 4-Mant|e 3 2-10, RAB 4-RAB 5 3-8. Hoofdklasse: Klif 1-Krim 3 4-2, Krim 1-RAB 1 8-6, Krim 2-RAB 2 5-2, Mantje 1-SVO 1 7-2, SVO 2-Koog 1 3-6. Texels Open 501 Sporthal Ons Genoegen in Den Burg biedt zaterdagavond onderdak aan het Texels Open 501georgani seerd dor de Texelse Dart Organi satie. Deelnemers kunnen zich nog tot donderdag inschrijven. Daar toe moet een envelop met naam en inschrijfgeld in de bus worden gedaan bij Jeroen Huizinga, Noord wester 140, Den Burg. Volwassenen betalen €5,-, deelnemers in beide jeugdcategorieën (9-11 en 12-15 jaar) €2,-. Het toernooi begint voor de heren om 18.00 uur, voor de dames om 19.00 uur. Meer infor matie staat op de website www. texeldarts.nl.

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 6