Van 'kwajongensrit' tot Supersunday Sp°rt mm" Texel'94 laat medekoploper VZV ontsnappen wmmv Gevoelige nederlaag voor dames Tevoko TEXELSE j COURANT crosstiteis voor Lohse en van Bieijswijk Eenvoudige zege ZDH op Monnickendam Topper eindigt in gelijkspel DINSDAG 26 FEBRUARI 2008 Diep in Eierland zuigen de wielen van mijn mountainbike zich vast in de prut. Na bijna zeventig kilo meter over bos- en duinpaden, strand en boerenakkers laat mijn lichaam een schreeuw van pro test horen. Maar hoeve Padang, waar de koffie wacht, is nog ver. Het is Supersunday, een mara thon voor mountainbikers over negentig kilometer. Wie aan zo'n monsterrit begint, moet er wat voor over hebben. Dat je bijvoorbeeld om 7.00 uur je bed uit stapt, is niet mijn gewoonte op zondagmorgen. Maar ik ben met de enige, als wij ons een uur later aan de Hollewal melden staan daar al vele tientallen mountain bikers, uiteindelijk worden het er zestig. Superzondag is het initiatief van een groep 'vrije rijders' die er een gewoonte van maakt op zon dagmorgen 'kwajongensritten' te maken, onder meer over boeren akkers. Met toestemming van de landbouwers. Ook voor Supersun day is de boeren om medewerking gevraagd. Naar verluidt zijn Henri van Maldegem, John Betsema en hun vrienden met een fles Juttertje de boerderijen afgegaan en heb ben zo de spontane medewerking van 22 boeren gekregen. Vorige week hadden ook Staatsbosbeheer en Natuurmonumenten er lucht van gekregen dat er een grote, deels wilde toertocht op het programma stond. Het vermoeden bestond dat de route ook door hun gebieden zou lopen. Vandaar dat Van Mal degem en Betsema beleefd doch dringend werden uitgenodigd voor een gesprek, waarin goede afspra ken werden gemaakt. Met als resultaat dat Supersunday nu een officiële status heeft en wellicht een vervolg krijgt, al is het wel de bedoeling dat het een kleinschalig Texels feestje blijft. Dirk Haker (links), nestor van de Texelse mountainbikers, in de de duinen bij Den Hoorn tijdens een onderonsje met mede-organisator Henri van Maldegem. Rechts Edwin van Egmond en daarachter Cees Vermuë (Foto Jonan Ploegman) En zo fietsen we op deze zon dagmorgen van Den Burg naar de Hogeberg, om via de Redoute bij Oedelem de dijk af te rossen, het boerenland op. Onder begeleiding van negen man van de organisatie, die er op toezien dat de afspraken worden nageleefd en die de weg wijzen. We passeren braakliggende percelen, maar ook ontluikende bollenvelden als we bij hoeve Ver trouwen de Amaliaweg oprijden. Nog fris als een hoentje, geen cent je pijn. Een energieke kopgroep sprint vooruit, meer recreatief inge stelde rijders bungelen er in een lange sliert achteraan. Via het land bij Johanneshoeve in de PH-polder ploeteren we bij Alexanderhoeve het erf op, om daarna de oude binnendijk op te rijden richting het Hoornder Nieuwland. We passeren de onlangs gerestaureerde sluis en komen via een klimmetje uit op de oude vuilstort waar we een rondje door de duinen maken. We passeren camping Loodsmansduin en Den Hoorn om bij paal 9 het strand op te gaan. Met wind in de rug in noordelijke richting, het ene pad na het andere. De Koog voorbij om via de Nederlanden bij hoeve Akiab langs de Ruigendijk uit te komen. De avontuurlijke tocht gaat verder over duinpaden en met schapenkeutels overdekt grasland. Na veertig kilometer komen we tegen half elf uit bij het eerste rust punt: hoeve Padang van de familie De Lugt, waar dampende koffie en bouillon klaar staan voor de cros sers, menigeen al aardig gerad braakt. Cor is in zijn nopjes met de meute. 'Dit is hartstikke leuk en het land is nu toch leeg.' Zekerheids halve waarschuwt Van Maldegem dat de route over de boerenakkers een eenmalige aangelegenheid is. 'We kunnen het Cor niet aandoen dat hij straks allemaal fietsers door de haver krijgt.' Ook het rijden door natuurgebieden is eenmalig toegestaan. Hobbelig Dat de eerste etappe zijn tol heeft geëist, blijkt als bij vertrek voor het tweede traject de groep flink is uitgedund. Voor de route over 30 kilometer verlaten we het erf aan de achterzijde en komen via de Postweg en de Muyweg uit bij 's Hertogenbosch, waar we tus sen de schapen op het erf de eerste lammetjes zien. Over het land in noordelijke richting, van de ene boerderij naar de andere. We klauteren over hekken, passeren stroklampen, mesthopen, greppels en landbouwmachines. We kijken onze ogen uit in achterafjes waar we nog nooit zijn geweest, pas seren de vuurtoren en komen uit bij Dorpzicht. Veel tijd voor een ver snapering is er niet, het ongeduldi ge peloton koerst alweer verder. Nu tegen de wind in, over hobbelige paadjes richting de Hollandseweg. Een heel andere kijk op Eierland. Na een kilometer of 60 merk ik dat de batterij leeg raakt. 'Nog een paar landjes', houdt John Betsema de moed er in. Nou ja, landjes, in Eierland zijn de percelen gemid deld niet klein en met wind tegen over soms drassige slootkantjes, krijg ik de spreekwoordelijke 'man met de hamer' op visite. Net als ik heb besloten dat dit op weg naar 'de tweede pauze bij Padang het laatste landje is, komt de medede ling dat we vanaf de Muyweg alleen nog over verhard parcours gaan. Het tweede bakkie dat door de dames wordt geschonken smaakt zo mogelijk nog lekkerder dan het eerste en sterke verhalen doen de ronde. Na zeventig kilometer over dijkjes, duinen, akkers en strand, bedanken we beleefd voor de laat ste etappe. Om met Wolkers te spreken: 'Zo is het genoeg.' Een fotoreportage over Supersun day is te zien op Fotobeeldbank, com. Gerard Timmerman I Ilt7 I nh<:p won rnnHan unnr Ho Irilnmotor af in R 19 min Lutz Lohse won zondag voor de kilometer af in 8.12 min. veertiende achtereenvolgende keer het open Texels crosskampi oenschap. Bij de dames ging de titel naar Judith van Bieijswijk. Lohse had in de matig bezochte wedstrijd in de Dennen geen tegen stand van betekenis. Met 31.44 minuten op de 8,5 kilometer bleek hij oud-Texelaar Jaap Vlaming uit Lemmer meer dan twee minuten voor. Derde werd Peter ter Burg uit Julianadorp. Ook Van Bieijswijk had het rustiger aan kunnen doen. Zij liep de 6,3 km in 32.10, ruim twee minuten sneller dan Sylvia Kok uit Leiden (34.36). Rob ter Burg uit Julianadorp werd kampioen bij de deelnemers van 13 tot en met 16 jaar Hij legde de 2,1 Bij de jeugd tot en met 9 jaar gingen de titels naar Eduard Garritsen en Jasmijn Baptist. Bastian Zandber gen uit Hoogeveen en Marloes van Rongen werden kampioen bij de jeugd van 10 tot en met 12 jaar. Uitslagen: 875 meter - 1.Eduard Garntsen, 4.32, 2.Barry Barhorst. 4.40; 3.Michiel Lohse, 4.50. 1750 meter - 1. Bastian Zandbergen (Hoogeveen). 7.17; 2.Jelle van der Duim. 7.54; 3 Marloes van Rongen, 7.56. 2130 meter - 1 Rob ter Burg (Julianadorp), 8.12; 2 Tymen Rog (Zeist), 8.30; 3 Martijn van Haren, 8.30. 4260 meter - Uaap Witte. 16 04; 2.Trynstje Postma, 22.45; 3.Lo Bremer, 22.53. 6390 meter - 1.Judith van Bieijswijk. 32.10; 2.Cees Witte. 34.04; 3.Sylvia Kok (Leiden). 34.36 8520 meter - l.Lutz Lohse. 31 44. 2.Jaap Vlaming (Lemmer). 34.13; 3.Peter ter Burg (Juliana dorp). 34 27. Eschweiler naar Valkenburg Zwemmer Sverre Eschweiler deed zaterdag mee aan de Meerkringen Ontmoeting in Valkenburg. Hij kwam uit in het Noordhollandse team, dat bestond uit 23 zwemmers van zes verenigingen. Hij zwom de 100 meter vrije slag in 56,25 seconden, goed voor een vijfde plaats. Op de 100 meter rugslag werd hij zevende in een tijd van 1 02.89 minuten. ZDH heeft zondag een vrij een voudige zege op Monnickendam geboekt. Wonnen de Zwaluwen eerder dit seizoen al met 0-4 van dezelfde tegenstander, op eigen veld werd het 3-1. Alleen door dat de thuisclub flink wat kansen onbenut liet, bleef het nog lang spannend. Hoewel flink wat spelers ontbra ken, kon trainer Jan de IJzerman over een ruime selectie beschikken. Hij zette oproepkracht Robbin Knol voorstopper, als vervanger voor Jan-Willem Bakker, die door drukte in de lammerij de eerste helft moest missen. Jonathan Abraha kreeg na een paar goede invalbeurten een kans als linkshalf, terwijl routinier Ronald Biesboer de positie van linksback innam. ZDH beleefde een vliegende start. Biesboer kreeg van zijn slecht meeverdedigende tegenstander de ruimte om op te komen en besloot zijn rush met een strakke voorzet op zijn vrijstaande neef Maurits Lap, die vakkundig raak schoot. Nog voor de eerste tien minuten waren verstreken, scoorde Mike de Bruijn uit een passje van Jelmer Bomas de tweede Hoornder treffer. Tot ont steltenis van de thuisclub vlagde de weinig objectieve grensrechter van Monnickendam voor buitenspel en besloot de scheidsrechter diens advies op te volgen. Aan de andere kant had ZDH geluk toen de spits van de gasten na een glijpartij van Robbin Knol in vrije positie kwam maar ver naast schoot. Verder hoefde Stolk weinig in actie te komen. Hoewel ZDH het soms wat te gemakkelijk opnam, kon Monnic kendam nauwelijks- gevaar stichten en waren de meeste kansen voor de thuisclub. Nadat Maurits Lap nog naast had gekopt, werd het tien minuten voor rust toch 2-0. Aan de basis stond Hidde Struick, die de bal onderschepte en een prachtige dieptepass gaf op Jelmer Bomas. De topscorer leek de bal wat te ver voor zich uit te spelen, maar pas seerde toch de keeper en schoof de bal in het verlaten doel. In de slot- fase schoot Mike de Bruijn de bal in een kansrijke situatie in het zijnet, waarna Monnickendam onverwacht scoorde. Dat gebeurde na een vrije trap vanaf de linkerkant, waarbij één van de gasten volledig vrijgelaten ongehinderd kon inkoppen. Ontevreden over het tegendoel punt en vrezend voor een moeilijke tweede helft zochten de Zwaluwen de kleedkamer op voor de thee. Maar de verwachte stormloop van Monnickendam bleef uit. De gasten kregen wel een paar corners, maar werden zelden of nooit gevaarlijk, zodat trainer Den IJzerman zonder grote zorgen zijn drie wisselspe lers (Jan-Willem Bakker, Wim Rid- derinkhof en Joop Rommets) kon inbrengen. Halverwege al viel de beslissing, toen Mike de Bruijn na een pass van Jonathan Abraha de kortste weg naar het doel zocht en met een puntertje de keeper verschalkte. In het vervolg kreeg ZDH nog goede mogelijkheden de voorsprong uit te bouwen, maar doelpunten vielen er niet meer. De Hoornders stegen door de zege naar de zevende plaats. Komen de zondag komt Watervogels op bezoek. Spelers Doorstoot in uitstekende vorm De spelers van De Doorstoot waren op de zestiende competi tieavond in uitstekende vorm. Meerdere partijen werden binnen de twintig beurten uitgespeeld waar door de maximale score van vier punten werden behaald. Cees Weel won zijn beide partijen in respectie velijk 14 en 18 beurten. Ook Martien Boon was op dreef door zijn partijen in 8 en 11 beurten uit te maken. Jan Heemskerk en Cees Weel speelden Onderlinge wedstrijden GVO Isabelle Schulz en Mark Eveleens zijn donderdag clubkampioen geworden van GVO. Dit tijdens de onderlinge wedstrijden in de gym zaal van De Bijenkorf, waar alle jeugdleden per leeftijdscategorie streden om een medaille. Vooral bij de meisjes bleef het spannend en lagen de puntentotalen van de win naars per categorie dicht op elkaar. Uitslagen: Jongens groep 3/4 - 1 Jordi Kortekaas. 39,9; 2,Wessel van Melis, 39.7; 3.Daan Kuiper. 38,0 Jongens groep 5/6 - I.Jacob Vlaming, 39,6; 2.Hans Daalder. 38,2; 3.Jurre Daalder, 37,2. Jongens groep 7/8 - LMees Rutten, 40,6; 2 Jelmer Vlaming, 39,6; 3.Kevin van Helden, 39,5. Jongens VO - I.Mark Eveleens, 41,9; 2.Tymo Vlaming, 41,1. Meisjes groep 3/4 - 1.Louise Kleinveld, 42,0; 2.Jet Wessei- man. 41 4 3 Rabeile Eldenng, 40,7. Meisjes groep 5/6 - 1 Sanne Vlaming, 40,3; 2.Deveny Pots. 39,3; 3.Robbie During. 39.1. Meisjes groep 7/8 -1.Isabelle Schulze, 42.1; 2.Louise Schagen. 41,5; 3Anouk Eldenng, 39,3 Meis jes VO - I.Manse Barhorst. 41.8; 2.Sabine Bakker. 40.7. Texel verslaat Old Stars Door met 4-2 van Old Stars'77 2 uit Den Helder te winnen, zijn de zaalvoetballers van Texel'94 nog maar één overwinning verwijderd van het kampioenschap in de der de klasse. Coach Martijn de Veij beschikte vrijdag in een goed gevuld Ons Genoegen weer over een comple te selectie, want Jeroen Vlaming was terug van een schorsing. In de beginfase speelde de thuisploeg rommelig, met veel balverlies en slechte passes. Old Stars profiteer de hiervan en kwam op voorsprong. Toch begonnen de gastheren dank zij doelpunten van Marcel Ris en Tim Kedde met een voorsprong aan de tweede helft. Vrijwel meteen na rust werd de wed strijd beslist. Edgar Klippel bracht de marge na een goede aanval op twee en niet veel later was het Tim Kedde die uit een mooie pass van Barry de Vries 4-1 scoorde. Vijf minuten voor tijd wisten ook de gasten nog te scoren. Texel'94 kan vrijdag 7 maart in Obdam de titel veilig stellen. Als van OZV Obdam 2 wordt gewonnen, is de Texelse koploper niet meer door de concurrentie te achterhalen. Texel'94 heeft zondag de kans iaten liggen om de enige koploper in de 5de klasse A te worden. Het team van trainer Martin Koorn en coach Ralph Koning speelde op eigen terrein een voortreffelijke eerste helft, waarin medekoplo per VZV bij tijd en wijle volledig van de mat werd geveegd, maar nam na rust wel erg veel gas terug. De tegenstander profiteer de dankbaar en sleepte dankzij een treffer in de slotfase alsnog een gelijkspel (2-2) in de wacht. De thuisclub begon energiek aan de wedstrijd en stelde al in de vijfde minuut de keeper van de Veltemers op proef door een goed genomen vrije trap, die eindigde op diens vuisten. De eerste grote kans deed zich in de vijftiende minuut voor, maar werd om zeep gehol pen. Enkele minuten passte Tim Kedde op Leon Zijm, die de bal net niet voldoende kon beroeren om te scoren. De Texelse ploeg voerde de druk daarna sterk op en drong de bezoekers terug op eigen helft. Met de zuidwestenwind in de rug kon VZV daar maar een enkele - kans loze - uitval tegenover stellen. Spits Joost Wijnker van VZV, bekend als goaltjesdief, had in deze fase wei nig in te brengen tegen Niek van Egmond en Barry de Vries, die net als de andere Texelse verdedigers prima spel lieten zien. Na een half uur spelen kwam Texel'94 einde lijk op voorsprong, Een dieptepass van Barry de Vries bood Joey van der Vis een niet te missen kans. Beheerst schoof de spits de bal buiten bereik van de keeper in de verre hoek. De Texelaars waren niet zomaar tevreden en gingen door. De ene na de andere aanval rolde op het doel van VZV af. Tien minuten voor rust ging Van der Vis op avontuur. Hij soleerde het strafschopgebied in, maar werd daar zo zwaar gehinderd, dat hij niet tot een schot kwam. De scheidsrechter zag er geen penalty in. Vlak daarna gaf Matthijs de Lugt een scherpe voorzet, die door alle aanvallers werd gemist. Op slag van rust viel dan toch de tweede Texelse goal. Een vloeiende aan val over de rechterkant, waar geen tegenstander aan te pas kwam, werd bekwaam afgerond door Pim de Lugt. In de slotseconde schoof zijn neef Matthijs de Lugt bij de bal net naast het doel. Strijdlustig De tweede helft begon nog goed voor de Texelaars, die met regel maat in de buurt van het doel van de tegenstander te vinden waren. Maar gaandeweg verslapte hun spel en dat was tegen de strijdlus tige VZV'ers met erg slim. De gasten voelden dat er nog iets te halen viel en kromden de ruggen en stroopten de mouwen op. Twintig minuten voor het einde kwam de net van een blessure her stelde Marcel Ris in de ploeg voor Pim de Lugt. Een onverstandige wissel, meenden sommige suppor ters, die vonden dat het spel van de Texelaars er niet beter door werd. Toeval of niet, maar enkele minuten later scoorde Ard Koenis uit een vrije trap 2-1 en bracht zijn ploeg daarmee terug in de wedstrijd. Nóg was er niets aan de hand geweest als Leon Zijm even later bij een niet te missen kans wat koelbloediger was geweest, maar hij raakte de paal, waarna Joey van der Vis in de herkansing de bal hoog over schoot. De slotfase verliep rommelig. Hoe wel Texel'94 iets meer vat op de wedstrijd kreeg, bleef het spannend en hing de gelijkmaker in de lucht. Scheidsrechter Blank wekte erger nis door wel erg lankmoedig en soms ook inconsequent te leiden. Vijf minuten voor het einde was de prima spelende Tim Kedde dicht bij de verlossende derde treffer, maar de keeper kon ten koste van een corner nog net redding brengen. Vlak daarna ging het mis voor de Texelaars en kon VZV'er Thomas Dekker na een misverstand scoren. In de slotminuut kon Jeroen Vla ming uit een voorzet van Tim Kedde alsnog orde op zaken stellen, maar hij schoot de bal op de lat. Door de remise tussen VZV en Texel'94 en de winst van Nieuwe Niedorp op Winkel heeft nu ook Nieuwe Niedorp zich bij de koplo pers gevoegd en zijn er drie teams met 34 punten. Wél is het zo dat de Niedorpers daar een wedstrijd meer voor nodig had. Zondag speelt Texel'94 in 't Zand de uitwedstrijd tegen middenmoter GeelZwart'30. V op de grond het uitgestoken been v De dames van volleybalvereniging Tevoko hebben ook de thuiswed strijd tegen concurrent Spaarne- stad verloren. De Texelse dames speelden wel beter dan twee weken geleden, maar dat was niet voldoende tegen het sterk en bijna foutloos spelende Spaarne- stad. Door met 3-1 te verliezen, heeft Tevoko de kansen op het kampioenschap verkleind. Tevoko begon goed en met snel en gevarieerd spel werden punten gescoord. Spaarnestad bleef goed bij, maar het was Tevoko dat met 25-22 de set naar zich toe. Vanaf de tweede set kreeg Spaarnestad ech ter meer vat op het spel. De Texelse aanvallen werden sterk verdedigd en vervolgens koelbloedig afgesla gen door de sterke buitenaanval lers van Spaarnestad. Daarnaast maakte Tevoko fouten waardoor er punten naar de tegenstander gin gen. Bij vlagen liet Tevoko goed spel zien, maar dat kon niet voor komen dat Spaarnestad de tweede en derde set won (25-20 en 25- 17). Om in aanmerking te blijven komen voor het kampioenschap moest Tevoko de vierde set winnen. De ploeg behaalde met meer wils kracht en minder fouten een kleine voorsprong en tot 20-16 zag het er goed uit. Daarna wist Spaarnestad, vooral door fouten van Tevoko. de stand om te buigen en de vierde set met 25-23 te winnen. met acht caramboles de hoogste serie van de avond. Het hoogste gemiddelde (ruim 3) was voor Mar tien Boon. Uitslagen: F. Klok-J. Smit 0-2, M, Boon-H Laan 4-0. C Weel-J Heemskerk 4-2, P. Zijm-E. Boon 4-0. W. Homan-M. Boon 0-4, J. Heemskerk-J Smit 0-4, H. Laan F. Klok 2-0, W. Westdorp-C. Weel 0-4, J. Heemskerk-P. Zijm 0-2, E. Boon- W. Homan 0-4. Voetbaluitslagen Zaterdag 23 februari; Oosterend 3-AFC34 3 9-2 Texel'94 A1-De Koog A1 3-1 Oosterend A1 -Berdos A1 1 -0 Texel'94 B2-Dirkshorn B1 1-0 WGW B2-Texel'94 B3 2-0 Texel'94 B4-Wieringerwaard B2 1-1 Oosterend B1-Schagen B2 uitgesteld Meervogels'31 MB1-Oosterend MB1 uitgesteld Texel'94 C1-LSWC1 0-4 Texel'94 C2-Callantsoog C1 0-2 Texel'94 C3-ZDH C1 3-0 Limmen MC1-Texel'94 MC1 5-3 Zondag 24 februari; Texel'94-VZV 2-2 ZDH-Monnickendam 3-1 Texel'94 2-KGB 4 KGB niet opgekomen Texel'94 3-JVC 4 2-2 DWOW 6-Oosterend 2 uitgesteld De Koog 2-Flevo 5 4-3 Voetbalprogramma Zaterdag 1 maart: Alcmaria V. 2-Oosterend 3 14.30 De Koog A1-Berdos A1 12.00 Dindua A1 -Oosterend A1 11.30 ZAP B1-Texel'94 B1 14.30 Texel'94 B2-Sporting S B1 14.30 Oosterend B1 -Texel'94 B3 12.45 SRC B3-Texel'94 B4 13.00 Texel'94 C1 -DTS C1 13.00 Texel'94 C2-ZDH C1 uitgesteld Callantsoog C1 -Texel'94 C3 14.00 ZAP C2-De Koog C1 11.00 Den Helder C3-Oosterend C1 14.30 Texel'94 MC1-Dynamo MC1 13.00 Texel'94 MC2-Schagen MC2 13.00 WGW D1 -Texel'94 D1 11.00 Texel'94 D3-Oosterend D1 11.30 Den Helder D7-Texel'94 D4 9.30 De Koog D1-W'waard D2 10.30 WSV'30 G1 -Texel'94 G1 12.30 Texelse pupillencompetitie: AZ-Heerenveen 9 00 SVO F1-De Koog F1 9.00 Roda-SVC Terschelling 9.00 Vitesse-Utrecht 9.00 SVC Ameland-Valencia 10.00 Espanyol-ZDH E2 uitgesteld De Koog E1-Barcelona 10.00 SVO E1-Real Madrid 10.00 ZDH E1-SVC Vlieland 10.00 Zondag 2 maart: Geel Zwart'30-Texel'94 ZDH-Watervogels De Koog-Succes Vesdo-Oosterend DTS 3-Texel'94 3 14.00 14.00 14.00 14.00 12.00 De Koog 2-Wieringerwaard 3 11.00 Blokkers DA2-De Koog DA1 12.00 Berkhout DA2-Oosterend DA1 14.00 Always F. MA1 -Texel'94 MA1 11.00 Texelse recreatiecompetitie: De Koog-Texelse Boys 10.30 Oosterend-Texel 10.30 Programma zaalvoetbal Woensdag 27 februari: 18.30 Koog 4-Krim 6 Jongedijk 19.20 Klif 6-Klif 5 Hoogendijk 20.10 Mantje 4-Texel 5 Kuipers 21.00 Texel 3-Texel 4 Van Putten Zaaldienst: RAB Donderdag 28 februari: 19.00 RAB 5-Mantje 3 Hoogendijk 19.50 RAB 3-Krim 4 Sangers 20.40 RAB 4-Klif 2 Vonk 21.30 C/Sportshop 2-Koog 2 Vonk Zaaldienst: C/Sportshop Vrijdag 29 februari: 18.30 Krim 1 -C/Sportshop 1 Sangers 19.20 SVO 2-RAB 2 Arnout 20.10 SVO 1-Mantje 2 Hoogendijk 21.00 Koog 1-RAB 1 Kuipers 21.50 Krim 2-Mantje 1 Kikkert Zaaldienst: Krim Uitslagen: D-jeugd: Mantje D1-C/Sportshop 01 5-0 C-jeugd: ZDH C1-Koog C1 2-9, SVO C1- SVO C2 3-5, Krim C1-RAB C2 3-3 Tweede klasse: Koog 3-Klif 6 8-6, Krim 6-Klif 4 3-5, Krim 5-Klif 5 7-4, Mantje 4-De Koog 4 2-0. Eerste klasse. Klif 2-RAB 3 4-6, Krim 4-SVO 3 2-7, Mantje 3-Kllf 3 6-2, Koog 2-RAB 5 3-6, Hoofdklasse: RAB 2-Mantje 1 3-10, Klif 1- Krim 1 2-3, C/Sportshop 1-Krim 2 5-9, Beker HK/eerste klasse: RAB 4-Koog 1 5-2 Texel 1-Old Stars 77 2 5-2. Bankrekening 12 08 8C /- E-mail stichtingbrood nodig vi lorei

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 4