Sp°rt SV De Koog faalt hopeloos TEXELSE 7 COURANT Gelukkige remise SVO bij Vesdo Overtuigende zege voor heren Tevoko Texel'94 wint lastige uitwedstrijd 0 snr iehl ZDH redt zich uit kansloze situatie DINSDAG 4 MAART 2008 De heren van volleybalvereniging Tevoko deden zaterdag goede zaken in de strijd om promo tie naar de eerste klasse. Tegen medekandidaat LOS'82 uit Anna Paulowna werd een overtuigende zege (3-1) behaald. Het kostte voorzitter Berry Koning bloed, zweet en tranen om de wed strijd door te laten gaan, aange zien deze door het uitvallen van de veerdienst niet op de gestelde tijd gespeeld kon worden. Toen de tegenstander eindelijk de overtocht kon maken, kon worden uitgewe ken naar de De Koninghal, waar een leuke sfeer hing, mede door het aanwezige publiek. Toen om half vijf de bal de eerste klap kreeg, werd al meteen duidelijk dat Tevo ko erg gespannen was. De heren begonnen vrij nerveus, waardoor er aanvankelijk aanvallend veel fou ten werden gemaakt. Na een time out van coach Connie Joling kreeg Tevoko de service goed op de rails, waardoor de sterke aanval van LOS ontregeld werd. Daarna werd de eerste set vrij eenvoudig gewonnen (25-16). Ook in de tweede set speel de Tevoko onzeker, maar nu wist LOS wel door te drukken en de set met 22-25 te winnen. In de derde en Texel'94 heeft zondag een lastige opgave volbracht door in 't Zand met 1-3 van Geelzwart te win nen. Dat gebeurde in een harde wedstrijd, waarin de gemoederen af en toe flink verhit raakten en beide teams een speler verloren door een rode kaart. Texel'94, dat met VZV bovenaan staat, stond voor een moeilijke opgave. Middenmoter Geelzwart staat bekend als een moeilijk te bespelen tegenstander, die door middel van counters de tegenstan der probeert te verrassen. Óp eigen terrein kwamen de Texelaars eerder dit seizoen niet verder dan een gelijkspel De gasten gingen met de vrij ste vige wind in de rug aanvallend van start. Dat gebeurde zonder keeper Dennis Schouwstra, die door ziekte was geveld. Hij werd vervangen door A-junior Alexander Smit, die een prima wedstrijd speelde. Mar tin Koorn maakte na een vakantie zijn rentree. Aanvankelijk nog wat onwennig, maar gaandeweg toonde de oud-prof zijn kwaliteiten steeds vaker. Al in de eerste tien minuten kreeg Texel'94 drie corners te nemen, maar tot succes leidden die niet. Aan de andere kant moest keeper Smit bij een gevaarlijke counter pas na een kwartier voor het eerst in actie komen. In het vervolg kreeg de thuisclub iets meer vat op de wed strijd, terwijl de^ bezoekers vooral op het middenveld steekjes lieten vallen. Toch kwam de openingstreffer van Geelzwart als een verrassing. Scheidsrechter Wannet uit Callants- oog kende de thuisclub een - dubi euze - strafschop toe, die onbe rispelijk werd benut. De Texelaars mochten van geluk spreken dat de gastheren slordig met de kansen omsprongen, want anders waren ze nog voor rust op een onover brugbare achterstand gezet. Steffan Vlaming kreeg na een harde charge een gele kaart. In het laatste kwartier van de eerste helft kreeg ook Texel'94 een paar aardige kansen. Eerst schoot Tim Kedde net over, even later werd Pim de Lugt in een kansrijke situatie in het strafschopgebied van achteren aangetikt, waarna Martin Koorn de toegekende penalty benutte (1-1). In de slotfase kreeg Geelzwart nog vier corners en mikte Joey van der Vis te hoog, maar doelpunten ble ven uit. Kort na rust kreeg Steffan Vlaming een tweede gele kaart, zodat hij van het veld moest. Direct daarop ontstond een scrimmage voor het doel van Geelzwart. Texel'94 leek te scoren, maar een verdediger bracht redding door de bal hard naar voren te schieten. Gedragen door de wind belandde het speeltuig bij één van de spitsen, waarna de thuisploeg dicht bij een treffer was. Eerst bracht keeper Smit redding, in de rebound schoot één van de gastheren de bal tegen de lat. De strijd werd hierna steeds feller en de gemoederen raakten enigs zins verhit. Verdediger Barry de Vries werd gevloerd door een elle boogstoot van een tegenstander, «r AL. Mil «memeni ^iurvir.R Mn&i ï&cfcfZ fi/rc A-l Succes juichen, keeper Eddy Witte De Koog is opnieuw verslagen Een hopeloos falend SV De Koog heeft zondag een even grote als onverwachte nederlaag geleden. Op eigen veld werd het 0-5 tegen Succes, dat daarmee de tweede plaats stevig in handen nam en de tegenstander naar de vierde plaats verwees. Hoewel de Wieringers een sterke ploeg hebben, kwam het verlies als een verrassing voor De Koog, dat over een brede selectie beschikte. Pim Siebinga was terug van werk zaamheden in het buitenland en ook Maurice de Groot was na een langdurige blessure klaar voor zijn rentree. Trainer Hans van der Park koos ervoor hen nog even achter de hand te houden en vrijwel dezelfde spelers op te stellen die twee weken geleden vrij gemakkelijk van Cal- lantsoog hadden gewonnen. Yoni Houwing en Jeroen Backer waren de andere wisselspelers. Waar aan het lag, was moeilijk te zeggen, maar zonder dat Succes briljant speelde, was De Koog vanaf het begin de mindere. De gast heren kregen al na tien minuten een domper te verwerken. Peter Koorn waagde uit een corner van Joris Ellen een schot op doel, maar zag de bal geblokt, waarna Succes een razendsnelle counter opzette en genadeloos toesloeg (0-1) Nog geen tien minuten later stond het al 0-2. Aan het doelpunt ging een onnauwkeurige terugspeelbal van routinier Arnold Kaercher vooraf. Ook in het vervolg kon De Koog geen potten breken. Spits Robin Schoo maakte indruk door zijn niet aflatende inzet, maar veel kansen kreeg hij niet. Ook de andere aan vallers. Ben Siebinga en Bart-Jan Grisnigt, waren weinig productief. In de rust probeerde trainer Van der Park zijn ploeg weer in het gareel te brengen. Hij haalde René de Jong en Mark Schoo eruit en bracht Siebinga en Houwing in. Maar veel succes had hij met zijn omzettingen niet. De Koog bleef onmachtig en moest al na tien minuten voor de derde keer capituleren. Het doel punt kwam op naam van de spits van Succes, die een fraaie individu ele actie doeltreffend besloot. Nog eens tien minuten later belandde een voorzet plompverloren voor de voeten van één van de Wienngers, die alle tijd had om uit te halen kee per Eddy Witte kansloos liet. In de slotfase viel De Groot nog in voor Kaercher, maar toen was de race allang gelopen. Vijf minuten voor tijd zagen de Kogers lijdzaam toe toen de spits van Succes wederom scoorde. De Koog lijkt door het verlies kans loos voor winst in de derde peri ode, maar maakt nog wel kans op de tweede-periodetitel. De ploeg moet daarvoor de inhaalduels tegen Watervogels en ZDH winnen. Zon dag gaat de ploeg op bezoek bij Kaagvogels, dat onderaan staat. Met een zwaar gehavend team is SVO er zondag in Schagerbrug in geslaagd tegenstander Vesdo een gelijkspel (1-1) af te dwingen. Het ontbrak de Oosterenders niet aan geluk, want de thuisploeg was sterker en kreeg veel meer kansen. Slechts met veel moeite slaagde Richard Daalder, die coach Jitze Beintema verving, erin een team op de been te brengen. Slechts acht vaste krachten waren fit en zonder andere verplichtingen. Niek Kooger, Pieter Aris de Vries en Jeroen Duve- kot complementeerden het elftal, maar wisselspelers waren niet voor handen. Tegen de harde wind in hadden de Oosterenders in de eerste helft veel moeite de bal weg te krijgen. Toch kregen ze aanvankelijk de beste kansen. In de 25ste minuut kwa men de gasten op voorsprong, toen Bob Witte een handige steekpass op Rutger Zoetelief gaf en Tom Witte diens afgemeten voorzet knap afrondde. Daarna nam Vesdo het initiatief over en kwam SVO er niet meer aan te pas. Het was vooral aan de sterk keepende Melvin van Sam- beek te danken dat de voorsprong intact bleef. Een paar minuten voor rust kreeg de spits van Vesdo een opgelegde kans. Vanaf drie meter schoot hij echter hoog over. Na de rust dacht de Oosterenders het met de wind in de rug een stuk gemakkelijker te krijgen, maar speelde Vesdo opnieuw voortref felijk. Met rustig voetbal en bekeken passes werd SVO teruggedrongen. Al snel ontstonden de eerste - grote - kansen, maar keeper Van Sam- beek stond opnieuw zijn mannetje. Toch moest hij halverwege buigen, toen de spits na een mooie aanval de bal fraai in de hoek schoot. Een paar minuten later kreeg de goed spelende Jeroen Duvekot een harde tik op de enkel. Hij kon niet meer lopen en moest het veld ver laten. Vesdo zette daarna alles op alles om de winnende treffer te sco ren, maar dat lukte niet. SVO kon weinig anders doen dan de bal naar voren schieten, in de hoop dat de spitsen er raad mee zouden weten. Zowaar ontstonden enkele kansen. Zo kopte Rutger Zoetelief tegen de paal en kwam Tom Witte net niet uit met zijn passen om doeltreffend uit te kunnen halen. Tien minuten voor tijd ging Ed de Vries door zijn enkel. Hij bleef in het veld, maar kon alleen nog maar strompelen. De slotfase was hectisch, met twee grote kan sen voor Vesdo, maar wederom bleek de ploeg weinig trefzeker, zodat Oosterend toch nog een punt mee naar huis kon nemen. Zondag speelt SVO thuis tegen Monnickendam. vierde set speelde Tevoko alles of niets. Door een sterke servicedruk en met een uitblinkende Patrick Hollenberg op de middenaanval kregen de passers van LOS de bal niet meer knap bij de spelverdeler, waardoor hun spel totaal ontregeld werd. Bovendien wisten de Texelse aanvallers wel raad met de ballen die over het net kwamen. Uiteindelijk bracht Hollenberg met een laatste harde klap de overtui gende zege (25-13, 25-16). Tevoko staat nu stevig op de tweede plaats, met koploper Ardea nog steeds in het vizier. maar kon de wedstrijd na een vak kundige behandeling door verzorger Ben Jas hervatten. De dader werd met een rode kaart naar de kleedka mer gestuurd. Even later werd Niek van Egmond vervangen door Mar cel Ris, die een betrouwbare indruk maakte. Nadat Matthijs de Lugt een gele kaart had gehad, werd hij ver vangen door Jeroen Vlaming. Tien minuten voortijd kwam Texel'94 op voorsprong, toen Tim Kedde de bal bij een vrije trap hoog voor het doel plaatste en de mee naar voren gekomen Marco Koorn grandioos raak kopte. Hierna deed de thuis club er nog een schepje bovenop, maar doordat de zuiverheid ont brak, kon de Texelse verdediging zich vrij eenvoudig staande houden. Coach Ralph Koning probeerde het ritme bij Geelzwart verder te breken door een derde wissel toe te pas sen. De net van vakantie terugge keerde Yvo Barends kwam binnen de lijnen voor Joey van der Vis. Even later kreeg Marcel Ris nog een gele kaart. Enkele minuten voor het eind maakte Tim Kedde aan alle onzekerheid een einde door met een knap schot het derde Texelse doelpunt te scoren. Zondag speelt Texel'94 tegen Con Zelo uit Waarland, dat op de vierde plaats staat. Badminton In sporthal Ons Genoegen wordt maandagavond 10 maart niet gebadmintond in verband met de opbouw van de Horecabeurs. ZDH heeft zondag tegen Water vogels in een schijnbaar kansloze situatie veel veerkracht getoond. De ploeg van trainer Jan den IJzerman stond tien minuten na rust met 0-3 achter, maar zette daarna aan voor een inhaalrace, die na veel strijd werd voltooid (3-3). De wedstrijd viel onder te verdelen in drie fases. ZDH begon goed, viel daarna ver terug, maar zette de situatie in het laatste half uur nog recht. Dat gebeurde met een selec tie die ten opzichte van vorige week flink gewijzigd was. Daar kwam bij dat Erik Wuis na een breuk in een middenvoetsbeentje zijn rentree maakte, maar na een kwartier toch weer moest afhaken. Desondanks speelde ZDH aanvankelijk goed. Dat resulteerde in enkele mooie kansen. Zo schoot Arjen Lap ver woestend hard naast, mikte Mike de Bruijn na een fraaie actie net te hoog en verdween een vrije trap van Jelmer Bomas met veel effect aan de voor hem verkeerde kant van de paal. Maurits Lap trof na een voor zet van Joop Rommets wél doel, maar de grensrechter van Water vogels, die als weinig objectief te boek staat, had buitenspel gecon stateerd, waarna de scheidsrech ter diens advies overnam. Daarna zakte ZDH ver terug. Watervogels profiteerde dankbaar en scoorde twee keer. Beide malen grepen de Zwaluwen niet alert genoeg in, waardoor de tegenstanders in een vol strafschopgebied hun kans kon den grijpen. In de rust vielen harde woorden in de Hoornder kleedkamer, waar het besef doordrong dat er meer ijver aan de dag moest worden gelegd, wilde de middag niet op een cata strofe uitdraaien. Dat had niet direct het gewenste resultaat, want hoe wel ZDH al spoedig een paar aardi ge kansen kreeg, was het opnieuw Watervogels dat scoorde en daar mee de wedstrijd leek te beslissen. Vanaf dat moment namen de Zwa luwen meer risico, waarbij vooral Mike de Bruijn aan de rechterkant met gevaarlijke rushes geregeld gevaar stichtte. Achterin gaven ver dedigers Joost van Heerwaarden, Robbin Knol en Hidde Struick hun tegenstanders geen meter ruimte meer, terwijl invaller Yvo Witte met zijn tomeloze inzet keer op keer de aanval zocht. ZDH kreeg een steuntje in de rug toen de keeper een schot van De Bruijn met onder controle kreeg en Maurits Lap van dichtbij in het dak van het doel schoot. Plotseling lie pen de Zwaluwen een paar stappen harder en werd Watervogels onder zware druk gezet. Met nog een kwartier op de klok waagde Remco Boogaard een schot, dat de kee per opnieuw voor problemen stelde. Ditmaal stond Ruud Hof op de juiste plek voor een succesvolle herkan sing. Een paar minuten later leek ZDH voor de derde keer te scoren, maar liep Jelmer Bomas in zijn ijver Hof voor de voeten en verdween de bal over het doel. Toch werd het even later 3-3, toen Bomas na knap voorbereidend werk van Boogaard en De Bruijn een voorzet gaf en de bal daarbij onbedoeld via de rug van een verdediger met een boog over de keeper schoot. In de slotminuten bleef ZDH aanval len en kreeg de ploeg kansjes om zelfs nog de overwinning binnen te halen. De mooiste poging was van Maurits Lap, die de bal van grote afstand met veel effect in de kruising schoot, maar de keeper nog net redding zag brengen. Hoe wel het winnende doelpunt uitbleef, konden de ZDH'ers dik tevreden zijn met hun sterke terugkeer en het felbegeerde punt. Door de zege van Oudesluis en het verlies van Callantsoog handhaaft ZDH zich op een zevende plaats. Zondag gaat ZDH op bezoek bij Oudesluis. De Vries en Ellen winnen klaverjassen Zonder zelf aanwezig te zijn, heb ben Ernst Ellen en Jitze de Vries het Texels kampioenschap kla verjassen gewonnen. Invallers Rob Stapersma en Erik Boogaard wisten met een hoge score op de laatste speelavond het kam pioenschap binnen te halen. Erik Jan Geus en Willem Koomen wer den tweede. Jitze de Vries en Ernst Ellen moesten door andere verplichtingen op de vijfde en laatste speelavond verstek laten gaan. Stapersma en Boog aard namen de honneurs uitstekend waar en scoorden 7929 punten. Omdat de directe concurrenten minder uit de verf kwamen, was dat ruim voldoende voor de titel. Debu tanten Chiel Witte en Peter Hopman speelden na een matige start in het tweede spel ruim 2600 punten bij elkaar. Samen met twee partijen van boven de 1800 was dit voldoende voor een totaal van 7712 punten. Goed. voor een tweede plaats en een plekje in de toptien. Erik Jan Geus en Willem Koomen werden derde (6962). Zonder de superscore van Stapersma en Boog aard hadden zij het kampioenschap voor het grijpen gehad. Nu moeten zij met een kleine 1000 punten ach terstand genoegen nemen met de tweede plaats. Nel en Co Koomen eindigden de avond als vierde. Dit geroutineerde Jaap Boon wint van Jaap Boon Op de speelavond van biljartver eniging De Doorstoot wisselden goede en matige scores elkaar af. Cees Weel speelde sterk en won zijn beide partijen binnen de 20 beurten en hierdoor de maximale score van vier punten per partij. Ook Jaap Boon was goed op dreef en behaal de acht punten in twee partijen. In de partij tegen naamgenoot Jaap Boon won hij met één punt verschil. Joost Smit won al zijn drie partijen met een totaalscore van tien pun ten. De hoogste score was voor Martien Boon (elf caramboles), het hoogste gemiddelde kwam op naam van Cees Weel (2,25). Donderdag wordt tegen In Den Grooten Slock gespeeld. Uitslagen: C. Weel-J. Smit 4-2, J. Boon-M. Boon 4-0, J. Heemskerk-R. Steenhuizen 0-4, F. Klok- W. Homan 4-0, W. Westdorp-P. Zijm 4-0, M. Boon-J. Heemskerk 4-0, J. Boon-F. Klok 4-2, J. Smit-W. Westdorp 4-0. C. Weel-R. Steen huizen 4-0, W.Homan-P. Zijm 2-0. J. Smit-J. Heemskerk 4-0. Goud en zilver voor Eschweiler Sverre Eschweiler uit Den Burg heeft bij een zwemdriekamp in Den Helder een eerste en twee tweede plaatsen in de wacht gesleept. Hij won de 200 meter wisselslag in 1.21,14 minuten en vestigde daar mee een nieuw persoonlijk record. Hij werd tweede op de 100 meter schoolslag in 1.21,14 min. Bij de 200-estafette kwam Eschweiler als startzwemmer in actie met de rug- slag. Zijn ploeg eindigde op de tweede plaats in 2.13,64 minuten. Aan de driekamp deden zwemmers mee van zwemclubs uit Den Helder, Zaanstad en Hoorn. Eschweiler zwemt bij een club uit de laatste plaats. Voetbaluitslagen Zaterdag 1 maart: Texel'94 D3-Oosterend D1 5-1 Texel'94 C2-ZDH C1 1-0 Alle andere wedstrijden werden afgelast. Zondag 2 maart: Geel Zwart'30-Texel'94 1 -3 ZDH-Watervogels 3-3 De Koog-Succes 0-5 Vesdo-Oosterend 1-1 DTS 3-TexeP94 3 2-3 De Koog 2-Wieringerwaard 3 2-0 Oosterend 2-JVC 6 4-1 Blokkers DA2-De Koog DA1 afgelast Berkhout DA2-Oosterend DA1 4-1 Always F. MA1 -Texel'94 MA1 3-1 Texelse recreatiecompetitie: De Koog-Texelse Boys uitgesteld Oosterend-Texel 3-2 Voetbalprogramma Zaterdag 8 maart: Oosterend 3-BOL 4 14.30 Jong Holland A2-Texel'94 A1 11.00 W'meer A2-Oosterend A1 12.30 De Koog A1 -Dindua A1 12.00 Texel'94 BI-WGW B1 14.30 VZV B1-Texel'94 B2 14.00 Texel'94 B3-WGW B2 13.00 Texel'94 B4-Wieringermeer B1 14.30 AFC'34 MB1 -Oosterend MB1 12.30 SRCC1 -Texel'94 C1 14.30 HCSC C3-Texel'94 C2 12.45 Texel'94 C3-Wieringermeer C2 13.00 De Koog C1-Hollandia T. C1 14.30 ZDH C1 -Den Helder C3 11.30 Ummen MC1-Texel'94 MC 1 13.00 Texel'94 MC2-Castricum MC1 13.00 Texel'94 D1 -Dirkshorn D1 11.30 Den Helder D3-Texel'94 D2 12.00 Dirkshorn D2-Texel'94 D3 9.30 Texel'94 D4-VZV D2 11.30 Oosterend D1 -Callantsoog D1 11.45 BKC D2-De Koog D1 14.30 Texel'94 G1 -Uitgeest G1 11.30 Texelse pupillencompetitie: SVO F1 -SVC Terschelling 9 00 De Koog F1-AZ 9.00 Heerenveen-Vitesse 9.00 Utrecht-Roda 9.00 Barcelona-Valencia 10.00 ZDH E1-SVO E1 10.00 Sevilla-De Koog E1 10.00 SVC Vlieland-Espanyol 10.00 Real Madrid-SVC Ameland 10.00 duo, dat vorig jaar nét naast de titel greep, is inmiddels een vaste waar de in de toptien. Ditmaal werden zij zevende in het eindklassement. Onderin deden Anita Kalf en Astrid Boogaard goede zaken door de vijfde plaats van deze ronde te behalen. Zij speelden 6635 punten bij elkaar en wisten zich hiermee te ontworstelen aan de laatste plaats. Zij werden 21ste. Eindstand: 1.Ernst Ellen/Jitze de Vries 35.494 punten: 2.Eric Jan Geus/Willem Koomen 34.497, 3.Roel de Zwart/Hans Westdorp 34.208. 4.Bart Weijdt/Piet Moree 33.609; 5 Tiny Zwa- neveld/Theo Witte 32 838: 6.John Vlaming/ Chris Schraag 32.546. 7 Nel en Co Koomen 32.514; 8.Gees Vinke/Peter van Heerwaar den 32.301, 9.Gerda Veeger/Fenny Cas pars 31.939: 10.Peter Hopman/Chiel Witte 31.799. Zondag 9 maart: Texel'94-Con Zelo Oosterend-Monnickendam Kaagvogels-De Koog Oudesluis-ZDH Texel'94 2-Limmen 3 Texel'94 3-VIOS-W 4 VIOS W 6-Oosterend 2 Zeemacht 2-De Koog 2 De Koog DA1 -HOSV DA1 W'friezen DA1-Oosterend DA1 Texel'94 MA1-Limmen MA1 14.00 14,00 14.00 14 00 12.00 12.00 12.45 12.00 13.30 11.45 12.00 Eerste plaats voor zwemster De Wit Anders dan zij zich had voorge nomen, heeft zwemster Simone de Wit afgelopen weekend maar aan één wedstrijd deelgenomen. Door het uitvallen van de veer dienst miste zij de wedstrijd van zaterdag. Zondag behaalde zij een eerste en een tweede plaats. De Wit verscheen zondag in Den Helder wel aan de start. Zij kwam voor zwemvereniging Hoorn uit in de driekamp tegen Startgemeen schap Zaanstad en Noordkop-Zee- macht. De Wit startte voortvarend op de 100 meter schoolslag. Zij keerde halverwege in haar per soonlijk record op de 50 meter en besloot de wedstrijd met een twee de plaats (1.28.89 minuten). Op de 200 m wisselslag behaalde zij een eerste plaats in 2.42.90. Ze zwom op beide afstanden haar beste sei zoenstijden en komt op deze manier steeds dichter bij haar persoonlijke records. Texelse recreatiecompetitie: Texelse Boys-Texel 10.30 Oosterend-De Koog 10.30 Programma zaalvoetbal Woensdag 5 maart: 17.10 C/Sportshop D1 -RAB D1 C/Sp 17.50 Klif C2-Krim C1 Jongedijk 18.30 SVO C2-Klif C1 Jongedijk 19.20 Klif (d) 1 -MSV 2 Hoogendijk 20.10 Koog 3-Texel 3 Hoogendijk 21.00 Klif 6-Klif 4 vPutten 21.50 Koog 4-Krim 5 vPutten Zaaldienst: Klif Donderdag 6 maart: 18.15 Mantje D1 -Klif D1 Mantje 19.00 Klif 5-Knm 6 Kuipers 19.50 RAB 5-Texel 2 Kuipers 20.40 RAB 3-Koog 2 Arnout 21.30 SVO 3-Mantje 3 Arnout Zaaldienst: SVO Vrijdag 7 maart: 17.10 Koog C1-C/Spsh C1 vPutten 17.50 ZDH C1 -C/Spsh C2 Jongedijk 18.30 Mantje 1-Knm 1 Vonk 19.20 Knm 3-SVO 2 Bakker 20.10 Mantje 2-Klif 1 Kikkert 21.00 RAB 1-SVO 1 Sangers 21.50 RAB 2-Koog 1 Hoogendijk Zaaldienst: De Krim Uitslagen: Tweede klasse: Koog 4-Krim 6 7-5. Klif 6-Klif 5 9-2, Mantje 4-Texel 5 19-0, Texel 3-Texel 4 1-11. Eerste klasse. RAB 5-Mantje 3 6-4. RAB 3-Krim 4 4-5. RAB 4-Klif 2 6-4. C/Sportshop 2- Koog 2 4-3. Hoofdklasse: Krim 1 -C/Sportshop 1 5-5, SVO 2-RAB 2 8-2. SVO 1-Mant|e 2 5-1. Koog1-RAB 1 5-4. Krim 2-Mant|e 1 4-5. SÏa AMNESTY 5ja International Dames Tevoko niet gespeeld De dames van volleybalvereni ging Tevoko hebben zaterdag niet gespeeld. Er stond een uitwedstrijd tegen Simokos op het programma, maar door het uitvallen van de veer dienst kon deze geen doorgang vin den. In het belang van de competi tie zal zo snel mogelijk een nieuwe datum worden vastgesteld. Spanning bij bowling Met het eind van het seizoen in zicht stijgt de spanning in de bow lingcompetitie. De Koogel behaalde deze week de volle winst op Santa Fé en heeft nu twee punten voor sprong op Badweg Sportief en dne op TZN. Bart Witte van De Jutter maakte een mooie serie van 717 tegen Bouwcenter RAB en de dames van Sommeltjes stuurden Visvogels met lege handen naar huis. Ronald van Benthum gooide drie 200-games VERVOLG VAN PAGINA 1 Schoorsteenbrand Ze waarschuwden vervolgens de bewoners, die daarop de houtka chel met zand doofden en de klep tussen kachel en schoorsteen slo ten. De kamer kwam daardoor vol rook te staan, maar er was ver der geen ongerief. De schoorsteen was intussen uitgebrand, zodat de brandweer kon volstaan met een controle. De houtkachel wordt in deze tijd van het jaar vrijwel dage lijks gebruikt. Volgens de familie was de schoorsteen in september nog geveegd. met een totaal van 660 punten. Chris Sjans 3-2; Badweg-Paal 19/Bilder 4-1; TZN Team 11 4-1; De Koogel-Santa Fé 5-0, Café Dobber redde zijn team met een sene oe jutter-RAB Bouwcenter 4-1Visvogeis- van 713. Sommeltjes 0-5. Huisvrouwenleague: T Fords- Uitslagen: Klaver 4 1-3; WBZ-De Rins 2-2, Juttert|es-Flair Donderdagleague: Schouwstra-Tumbleweeds/ 0-4.

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 7