Sp°rt Goud bij rayonkampioenschappen Texel'94 na zege enige koploper Menwedstrijd Akenburg TEXELSE J COURANT Texelse jeugd schaakt sterk De Koog boekt belangrijke zege DINSDAG 18 MAART 2008 Maartje Serlé, Jolien van der Lin de en Emma Veeger van GVT zijn zaterdag kampioen geworden bij turnkampioenschappen dames voor het rayon noord van Noord- Holland. Dat rayon loopt van Texel tot Alkmaar. De kampioenschappen werden gehouden in sporthal Ons Genoe gen in Den Burg. Er deden circa tweehonderd turners aan mee. Een deel van hen kwam van grote gym verenigingen uit Heerhugowaard, Schagen en Wieringen, waardoor er voor de Texelse turners de nodige concurrentie was. Maartje Serlé kwam samen met haar trainingsgezellen Lisa Buijs en Mir- the Kalf uit in de eerste wedstrijd, in de instapklasse. Zij behaalde haar eerste plaats dankzij sterke oefenin gen op de onderdelen sprong, brug en vloer. Lisa haalde in dezelfde groep een knappe vierde plaats, met hoge punten voor vloer en sprong. Mirthe had pech op de balk en kwam niet verder dan de tiende plaats. Jolien van der Linde stevende met sterke prestaties op sprong en vloer af op het kampioenschap. In dezelf de groep had Elma van Garderen, die een paar weken geleden Texels kampioen werd, niet helemaal haar dag. Zij werd vierde. Aimee Sardijo en Mandy Barhorst, die voor het eerst aan de rayonkampioenschap pen meededen, behaalden res pectievelijk de zevende en tiende plaats. Emma Veeger uit Den Hoom, ■Cfe Mandy Barhorst in opperste concentratie vóór het maken van een sprong op de brug tijdens de rayonkampioenschappen. GVT-trainer Abdou Bahrini begeleidt. die meedeed bij de wat oudere turn sters, trof op haar niveau zes ande re turnsters aan. Zij wist hen achter zich te houden door uitstekende oefeningen op sprong en vloer. Lisanne Wit was de enige Texelse deelneemster in de jeugdklasse. Zij zat in een groot deelnemersveld van 27 turnsters. Na twee toestellen lag zij nog op kop, maar ze verloor door een ongelukkige val van de balk haar aanspraak op een gou den medaille. Ze werd uiteindelijk vijfde, op krap anderhalve punt van de nummer één. Parallel aan het rayonkampioenschap hield de regio Noord-Holland een wedstrijd voor de basisklasse. Dat zijn de aller jongste turnsters. Claire Smits en Britt Polderman kwamen hierin voor GVT uit. Claire Smits haalde een knappe derde plaats in een deel nemersveld van 19 talenten. Britt Polderman liet het enigszins liggen op vloer en kwam niet verder dan de tiende plaats. De wedstrijden in Ons Genoegen waren georgani seerd door het rayon en GVT. Jeroen de Gee w n Schagen met overmacht de eerste prijs. Schaakclub En Passant nam zater dag met succes deelgenomen aan het ECN Grand Prix schaaktoer nooi in Schagen. Jeroen de Gee won in zijn groep de eerste prijs en Aldo Witte werd knap derde. In vergelijking met verleden jaar hebben de Texelse jeugdschakers flink progressie geboekt. Vorig jaar gingen de jonge spelers nog met een gevoel van versla genheid naar huis. De beste toen, Thijs van Dorrsen, haalde 2Vz uit 7 partijen. Dit jaar waren er enkel blije gezichten .Jeroen de Gee veroverde in zijn groep van acht spelers met overmacht de eerste plaats met 6 uit 7. Hij moest slechts twee remi ses toestaan. Aldo Witte deed tot de laatste ronde mee om de eerste plaats, maar verloor na een spannende partij en zakte daardoor naar een toch zeer fraaie derde plaats. Roos Wijker won de eerste drie par tijen en leek op een groot succes af te stevenen. De laatste vier partijen eindigden echter allemaal in remise, waardoor ze een half punt te weinig scoorde voor een prijs. Reinoud de Gee verloor de eerste drie partijen, maar liet de moed niet zakken. Dat werd beloond met drie punten uit zijn laatste vier partijen. Thijs van Dorssen haalde net als vorig jaar 2Vz punt en werd vijfde in zijn groep. Lineke Lohse bleef steken op 1V2 en Sam Hennink op 1 punt. Een kleine teleurstelling, want hij was vooraf door jeugdleider Dick van Barneveld nog als winnaar getipt. Hennink, die voor het eerst meedeed, kreeg als troost en als beloning voor zijn positieve houding de aanmoedigingsprijs. Texel '94 heeft zich zondag op eigen veld niet opnieuw laten verrassen door middenmoter Sint Boys. Werd het in de uitwedstrijd nog 4-2 voor de ploeg uit Sint Maarten, op een door de regen zwaar bespeelbaar veld aan de Haffelderweg werd het ditmaal 2-1 voor de Texelaars. Doordat mcdekoploper VZV niet in actie kwam, staat Texel'94 nu alleen bovenaan. Voor Texel'94 is een spannende peri ode aangebroken. Aangekomen in de slotfase van de competitie, beseffen spelers en begeleiders terdege dat alle resterende (zes) wedstrijden fina les zijn, waarin geen punten verloren mogen gaan. Tegen Sint Boys, dat vrijuit kon voetballen, hadden ze het knap lastig. De gasten trokken direct ten aanval en kregen al snel een paar kansen. Tot geluk van de thuisploeg waren de schoten niet zuiver genoeg. Na een kwartiertje kregen de Texelaars meer vat op het spel. Dat resulteerde in enkele hoekschoppen. In deze fase werd een schot van Tim Kedde met kunst- en vliegwerk ternauwernood onschadelijk gemaakt. Ook Martin Koorn was dicht bij een doelpunt, toen hij een verrassend schot loste. De bal belandde echter in de handen van de verraste doelman. In het ver volg van de eerste helft zette Texel'94 de tegenpartij steeds meer onder druk, maar Koorn en Yvo Barends hadden het tij niet mee, waardoor het bij rust nog steeds 0-0 stond. Kort na het begin van de tweede helft kwamen de gasten onverwacht op voorsprong. Het doelpunt kwam op naam van één van de middenvelders van Sint Boys. die de bal met de wind in de rug met een vreemde curve via de binnenkant van de paal langs de kansloze keeper Dennis Schouw- stra schoot. Dat was het sein voor Texel'94 om er nog eens extra tegen aan te gaan. Met aardig combina tievoetbal werd de defensie van de bezoekers uit elkaar gespeeld en na een kwartier stond het weer gelijk. Aanleiding vormde een snelle dribbel van Joey van der Vis, wiens voorzet door de hand van een tegenstander werd onderschept. Scheidsrechter Wijs was onverbiddelijk en kende een penalty toe. Martin Koorn nam de verantwoording op zich en schoot de bal hard en zuiver tegen het net.(1-1). Texel'94 rook dat er meer te halen viel en kwam binnen enkele minu ten op voorsprong dankzij een doel- SV De Koog heeft zondag in Den Helder een zeer belangrijke over winning op Watervogels geboekt. Door de dikverdiende 0-2 blijft De Koog nog met ZDH en Callants- oog in de race om de periodetitel. Als De Koog op tweede paasdag de uitwedstrijd tegen Kaagvogels wint, valt op 6 april de beslissing in de derby tegen ZDH. De Koog begon sterk aan de wed strijd tegen Watervogels en liet zien dat de matige vertoning van de vorige wedstrijd een vergissing was. Beide teams hadden wel wat moeite met het glibberige veld, maar pasten zich goed aan. Ze speelden de bal rond, in plaats van met dribbels te probe ren de verdediging van de tegenpartij af te troeven. De eerste kans voor De Koog was voor de snelle Robin Schoo, die alleen op de keeper af ging. Hij schoot echter te vroeg, waar hij beter had kunnen doorlopen. Zijn schot ging rakelings naast. Aan de andere kant ontsnapte De Koog na een scrimmage voor het doel, waarbij de sterk keepende Eddy Witte redding bracht. Verder speelde het spel zich in de eerste helft vooral op het middenveld af. Echte kansen ontstonden er dan ook nauwelijks, waardoor het bij rust nog 0-0 stond. In de tweede helft had een goed combinerend De Koog een licht over wicht. Na tien minuten bezorgde Yoni Houwing zijn ploeg de verlossende voorsprong. Hij kapte na een diep tepass van Peter Koorn twee ver dedigers uit, waarna hij de bal in de bovenhoek knalde. Even later kwamen Joris Ellen en Maurice de Groot in het veld voor de moegestreden Houwing en René de Jong. De Groot, die lang gebles seerd was aan een enkel, maakte een goede indruk. Vlak voor tijd bereidde hij het tweede Koger doelpunt voor. Met een mooie, strakke diagonale voorzet bereikte hij Pirn Siebmga, die van dichtbij hard en hoog inschoot. Arnold Kaercher had even later pech toen hij na een dubbel een-tweetje de bal op de lat schoot. In de slot fase raakte De Groot na een prach tige passeerbeweging nog de lat. Gescoord werd er echter niet meer. Goed spel bij De Doorstoot Van de elf partijen die bij biljart vereniging De Doorstoot gespeeld werden, eindigden er donderdag negen in minder dan twintig beur ten. Deze spelers scoorden dan ook het maximum van vier punten. Cees Weel was op dreef en won al zijn drie partijen. Tegen Eric Boon speelde hij bovendien het hoogste gemiddelde van de avond (bijna 2). De hoogste serie was met 13 caramboles voor Martien Boon. Eric Boon en Fred Klok bleven zon der punten, Wil Homan behaalde twaalf punten uit drie partijen. Gis teravond werd de derby tegen De Krim gespeeld. Uitslagen: J. Boon-R. Steenhuizen 0-4. F Klok-C- Weel 0-4. M. Boon-J. Smit 4-0, E. Boon-W. West dorp 0-4, W. Homan-R. Steenhuizen 4-0, W. Westdorp-C. Weel 0-2, J. Smit-E Boon 4-0, W. Homan-F. Klok 4-0, M. Boon-R Zijm 2-0, E. Boon-C. Weel 0-4, W. Westdorp-W. Homan 0-4. VERVOLG VAN PAGINA 1 Gesloopt Uit een persbericht van de politie valt op te maken dat de vernielin gen tegelijk hebben plaatsgevon den met illegaal crossen op het eiland. Op verschillende plekken is van het weekend met één of meer dere auto's gecrossed, waardoor schade aan de dijken en bermen van hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier is ontstaan. Ook op de Vuurtorenweg (De Cock- sdorp) en bij de jachthaven van Oudeschild werden in het gras en op onverharde weggedeeltes bandensporen aangetroffen. Het crossen heeft volgens de politie vermoedelijk in de nacht van zater dag op zondag plaatsgevonden. Zij verzoekt getuigen contact op te nemen met politie Noord-Holland Noord (0900-8844). Of de illegale crossers ook de wc's hebben vernield, staat vooralsnog niet vast. Prins en Flier weer sterkste darters Bij de achtste editie van de Texel Masters, die zaterdag in Bosch en Zee werden gehouden, bleken Mare Prins en Yvette Flier weer de beste darters van het eiland. Zij wonnen de strijd tussen de zestien beste heren en acht beste dames van het seizoen. Bij de heren kreeg Prins het al direct voor zijn kiezen tegen de verrassend goed spelende Paul Witte. Prins won met 4-2 omdat Witte op de beslis sende momenten verzuimde uit te gooien. Daarna won Prins simpel van Jaap de Waard, die voordien nog wel van Gerrit-Jan Booy won. De halve finale bij de heren werd voor het eerst in sets gespeeld, waarbij het ging om de beste van drie sets. Per set moesten vijf legs gewonnen worden. Prins won van dartgoeroe Wim de Kort (2-0) en Jelle Visser van de in de competitie sterk spelende Roel Keijzer (2-1). In eerdere wedstrijden versloeg Visser al Simon Koorn en Piet Grisnich. In de finale, waann best of five werd gespeeld, won Prins de eerste set met 3-2. In de tweede set kwam Visser met 2-0 voor, maar hij verzuimde de laatste dubbel te raken, waardoor Prins langszij kon komen. De derde set was overtuigend voor Prins (3-1), die hiermee beslag wist te leggen op de titel. Bij de dames nam Mariska Wesdorp het in een span nende eerste ronde op tegen Debby Sangers en titelverdediger Yvette Flier tegen Monique Booy. Wesdorp en Flier wonnen beiden met 3-2. In de tweede ronde kwam Flier Bianca de Feyter tegen, die eerst goed tegen stand bood, maar uiteindelijk met 4-2 de partij aan Flier moest laten. Wesdorp had in de tweede ronde een flinke kluif aan Jacobien Zijm, maar won met 4-3. In de finale werden drie sets van best of five legs gespeeld. Wesdorp kwam al direct op voor sprong, maar door het sterke spel en het vlotte uitgooien van Flier wist deze toch te winnen (3-2). In de tweede set nam Wesdorp weer een voorsprong, om weer door de koel spelende Flier te worden ingehaald. Flier mag zich hiermee Texel dartmaster 2008 noe men. De rankingtoernooien voor de Texel Masters 2009 worden aange kondigd via www.texeldarts.nl. punt van Yvo Barends, die de bal uit een voorzet van Tim Kedde met een mooie lob in het doel plaatste. De thuisclub creeerde in het vervolg meerdere doelrijpe kansen, maar de juiste eindpass ontbrak steeds. Aan de andere kant bleef het opletten voor de counters van Sint Boys. Een kwartier voor het einde werd de hard werkende Leon Zijm bij de thuisclub vervangen door Jacob Krijnen. Even later mocht ook Rick den IJzerman van de warme douche gaan genieten. Niek van Egmond nam zijn plaats in. Beide invallers kregen een kans de voorsprong te vergroten, maar het doelpunt bleef uit. De stemming in de kleedkamer was na afloop uitbundig, maar duidelijk is dat er nog een paar flinke hob bels moeten worden genomen. In het Paasweekend staan twee wedstnjden op het programma. Zaterdag speelt Texel'94 thuis tegen Hugo Boys uit Heerhugowaard, dat een goede ploeg en snelle spitsen heeft en op de vierde plaats nog strijdt om een periodetitel. Dit cruciale duel begint om 17.00 uur. Maandag (tweede paasdag) gaan de Texelaars naar Wienngerwaard, dat om degradatie te ontlopen een zege goed kan gebruiken. G-team onderuit tegen KGB De G-voetballers van Texel'94 hebben het knappe gelijkspel tegen Uitgeest geen goed vervolg kunnen geven. In Bovenkarspel gingen ze zondag onderuit tegen KGB. Bijgestaan door gelegenheidscoach Willem van Leersum en zonder afwe zigen Robin Boogaard (geblesseerd) en Raymond Molanus (werk) kwa men de Texelaars door een onoplet tendheid in de verdediging al snel op achterstand. Toen het vervolg ook nog eens 2-0 werd, begon het er somber uit te zien. Maar Jimmy Ponniah bracht de hoop terug in de Texelse harten door de bal na een verre uittrap van keeper Martijn Ver- beeke schitterend langs de keeper te knallen. Hadden Ponniah en Mark Stolwijk wat meer geluk gehad, dan had ook een gelijke stand bij rust zeker tot de mogelijkheden behoord. Wél moet worden gezegd dat het grotendeels aan Verbeeke te danken was dat Texel'94 niet meer doel punten tegen kreeg. Ook de tweede helft was erg spannend. Uitgere- Zaalvoetballers winnen alles Met het kampioenschap reeds op zak zijn de zaalvoetballers van Texel'94 erin geslaagd de goede serie thuiswedstrijden te conti nueren. In Ons Genoegen werd zaterdag met 9-3 gewonnen van Scagha'66 3. De thuisploeg, die het zonder de geblesseerde Marcel Ris en zonder Edgar Kiippel moest doen, kwam in de eerste helft nauwelijks in de problemen en leidde bij rust al met 4-0. De derde Texelse goal. van Tim Kedde. was tevens de honderdste van de Texelse zaalvoetballers in deze competitie. Halverwege de tweede helft kende de thuisploeg een mindere peri ode, waarin Scagha zelfs tot 5-3 terug kwam. Verder lieten de gast heren het echter niet komen en met nog een paar mooie aanvallen werd orde op zaken gesteld. De doelpunten werden gemaakt door Tim Kedde (4), Jeroen Vlaming (2), Gor Hakobjan, Barry de Vries en Leon Zijm. Met deze overwinning heeft Texel'94 alle thuiswedstrijden gewonnen. Vrijdag 4 april speelt het team de laatste wedstrijd, in Obdam tegen KSV 1 kend de sterk keepende Verbeeke maakte het foutje waardoor KGB 3-1 kon scoren. Daarna ging Texel'94 hartstochtelijk op jacht naar doelpunten, maar wat Paul Bakker, Jimmy Ponniah, Peter Breuer en Mark Stolwijk ook pro beerden. al hun pogingen werden verijdeld door de keeper of eindigden naast het doel. In het paasweekend is het G-team vnj. De eerstvolgende wedstrijd wordt gespeeld op zater dag 29 maart, wanneer Oosthuizen op bezoek komt. Drie medailles voor Kevin Graaf Kevin Graaf behaalde zondag drie medailles (goud, zilver en brons) tijdens een turntoernooi in Broek op Langedijk waaraan turners uit de hele provincie deelnamen. Bij het toestellentoernooi in Broek op Langedijk werden de deelne mers in de vier categorieën sprin gen, steunen, zwaaien en space- turnen per niveau beoordeeld. Allard de Wit behaalde een eerste prijs bij het steunen en een tweede bij het zwaaien en springen. Twan van IJsseldijk werd derde bij het springen en het zwaaien. Frenk van Heeringen en Kevin Graaf turnden op acht onderdelen. Mede door de duur en het late tijdstip van de wedstrijd kostte het hen moeite geconcentreerd te werken. Het viel ook op dat er in deze wedstrijd relatief veel blessures voorkwa men. Van Heeringen eindigde als vierde bij het steunen, wat, gezien het hoge niveau van de wedstrijd, een goede prestatie was. Kevin Graaf liet bij het spaceturnen een beheerste oefening zien, maar viel daarmee niet in de prijzen. Zijn medailles behaalde hij op de drie andere onderdelen. Vier winstpunten voor Van der Vis Nona van der Vis ziet haar dage lijkse trainingen nu beloond met winstpunten en prijzen. Zondag behaalde zij in manege Akenburg met Rozenburg's Part 2 twee eer ste prijzen en twee winstpunten in de klasse Z2 (214 en 204). Ook met het jongere paard Una Donna, waarmee zij uitkomt in de lagere klasse L1, behaalde zij twee winstpunten (185 en 181) en twee eerste prijzen. Hannita de Wit reed twee nette proeven in de klasse M2. Zij behaal de twee winstpunten (181 en 181) en een eerste prijs. De andere eer ste prijs was voor Ellen Blom, die met haar paard Pim in deze klasse debuteerde. Ook zij behaalde een winstpunt (184). Bij de B-paarden was Maybritt Grootenboer met Olva- linde oppermachtig. Zij behaalde verdienstelijk twee eerste prijzen en twee winstpunten (181 en 185). Bij de B-pony's werden de winstpun ten en de eerste prijzen eerlijk ver deeld. Lianne Wetenkamp won een eerste prijs met haar pony Jip, de andere eerste prijs ging naar Lianne ter Steege met haar pony Dandy. Beiden behaalden ook een winst punt (180). De volgende wedstrijd, de laatste van het binnenseizoen, wordt gehouden op 6 apnl. Sportvissen Sportvissers die zondag 30 maart willen deelnemen aan de jaarlijkse paashengelwedstrijd bij Stroe. kun nen zich aanmelden via tel. (0227) 592429 en 511385 of via e-mail- adres info@hsvwienngen.nl. Deel name kost €10.-. voor ieder vak is een prijzengeld van €150,- beschik baar. Meer informatie is te vinden op www.hsvwieringen.nl. ppostac Menvereniging Tussen Wad en Duin houdt tweede paasdag (24 maart) de jaarlijkse indoorwed- strijd in manege Akenburg aan de Akenbuurt. Er doen twintig men ners aan mee. De wedstrijd begint buiten met een wegparcours van 7 kilometer, zodat de paarden kunnen 'losrijden'. Na ongeveer een half uur arriveren ze in de manege om daar een parcours van 500 meter lengte te rijden. Dat bestaat uit kegels, vaten, hekken en springbalken. Het wordt uitgezet Programma zaalvoetbal Woensdag 19 maart 17.10 SVOC1-Klif C1 Jongedijk 17.50 RAB C2-Klif C2 Jongedijk 18.30 Krim C1-SVO C2 Hoogendijk 19.20 Klif (d) 2-SVAP 74 2 H'dijk 20.10 Mantje 4-Koog 3 Arnout 21.00 Krim 6-Texel 5 vPutten 21.50 Klif 4-Klif 5 vPutten Zaaldienst: Texel Donderdag 20 maart 18.15 Klif D1-C/Sportshop D1 Klif 19.00 RAB 5-C/Sportshop 2 H'dijk 19.50 Texel 2-Krim 4 Hoogendijk 20.40 Klif 3-SVO 3 vPutten 21.30 Klif 2-Koog 2 Sangers Zaaldienst: Mantje Vrijdag 21 maart 17.10 ZDH C1-C/SportshopC1 J'dijk 17.50 RAB C1 -C/Sportshop C2 J'dijk 18.30 SVO 2-Krim 2 Bakker 19 20 Mantje 1 -WV '58 1 Vonk 20.10 Koog 1-Krim 1 Sangers 21.00 Klif 1-RAB 1 Kikkert 21.50 Krim 3-SVO 1 Kuipers Zaaldienst: RAB Uitslagen: E-jeugd: SVO El-ZDH E1 3-4. Mantie El-Klif E1 2-4. D-jeugd: RAB D1-Mantje D1 7-2. C- jeugd: SVO C2-RAB 02 6-2, Klif C2-SVO C2 2-2. RAB C1-ZDH C1 5-5. Tweede klasse: Knm 6-Texel 4 7-5, Klif 6-Koog 4 3-6, Texel 5-Krim 5 4-11. Eerste klasse: Mantje 3-0/ Sportshop 2 5-2, Klif 3-RAB 5 2-6, Koog 2- SVO 3 3-5, Krim 4-RAB 4 4-7. Hoofdklasse: Klif 1-C/Sportshop 1 5-2, Koog 1-Knm 3 5-3, Mantje 2-RAB 14-1. SVO 1- RAB 2 6-3. Texel 1 -Scagha '66 3 9-3. Voetbalprogramma Zaterdag 22 maart: Texel'94-Hugo Boys 17.00 Texel'94 C3-W'meer C1 13.00 9.00 9.00 9.00 9.00 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 14.00 14.00 14.00 13.00 door een team onder leiding van Carlo Witte. Iedere deelnemer rijdt één oefenronde en daarna twee officiële ronden. Belangrijk bij de v/edstnjd is de zogeheten groom die achterop de wagen staat. Hij moet ervoor zorgen dat de koetsier de juiste route volgt en dat het njtuig nergens tegenaan komt. Er wordt gereden met pony's en paarden, zowel enkelspan als dubbelspan. Er doen ook ruiters van overkantse verenigingen mee. De entree is gra tis. Naar verwachting worden om 16.00 uur de prijzen uitgereikt. Texelse pupillencompetitie: Heerenveen-SVO Utrecht-AZ Roda-Vitesse SVC Terschelling-De Koog F1 Barcelona-Espanyol ZDH E2-SVC Ameland Sevilla-ZDH E1 SVC Vlieland-SVO E1 Real Madrid-De Koog E1 Maandag 24 maart: W'waard-Texel'94 Watervogels-Oosterend Kaagvogels-De Koog Texel'94 A1 -Oosterend A1 Texelse recreatiecompetitie: Geen programma i.v.m. Pasen Voetbaluitslagen Zaterdag 15 maart: Oosterend 3-Alkmaarse B. 4 2-5 Texel'94 A1 -BOL A1 2-1 Oosterend A1 -De Koog A1 1 -0 Texel'94 B1 -BOL B1 3-1 Victoria O B1 -Texel'94 B2 5-1 W'waard B1-Texel'94 B3 0-2 Texel'94 B4-Petten B1 0-11 DWOW B1 -Oosterend B1 0-3 Oosterend MB1-M'vogels MB1 0-10 Texel'94 C1-DTS C1 0-3 Texel'94 C3-Texel'94 C2 2-2 De Koog C1-Succes C1 2-1 Texel'94 MC1-DTS MC1 uitgesteld Texel'94 MC2-Foresters MC1 0-3 Texel'94 D1 -JVC D1 1-0 Winkel D1-Texel'94 D2 3-0 WGW D2-Texel'94 D3 0-3 Texel'94 D4-DTS D2 0-5 De Koog D1-SRC D4 3-1 Oosterend D1-Dirkshorn D2 2-6 KGB G1-Texel'94 G1^ 3-1 Texelse pupillencompetitie: AZ-SVO F1 7-5 Roda-Heerenveen 5-4 Vitesse-De Koog F1 2-1 SVC Terschelling-Utrecht 1-3 Valencia-ZDH E2 5-0 SVC Ameland-Barcelona 2-2 Espanyol-Real Madrid 4-7 SVO E1 -Sevilla 3-5 Zondag 16 maart: Texel'94-Smt Boys 2-1 ZDH-Wiron 2-1 KSV-Oosterend afgelast Watervogels-De Koog 0-2 Texel'94 3-Bergen 4 uitgesteld VZV 4-De Koog 2 afgelast Oosterend 2-Succes 5 afgelast De Koog DA1 -Berkhout DA2 afgelast Oosterend DA1 -Twisk DA1 3-4 Texel'94 MA1 -Sporting K. MA1 6-0 Texelse recreatiecompetitie: Texel-De Koog 6-2 Oosterend-Texelse Boys 3-0 Zadel passen Bij Ruiter en Mensport Martha Hoe ve bij Oudeschild kunnen ruiters zaterdag hun zadel laten passen. Er is een specialist aanwezig om advies te geven over het al dan niet opvullen van het zadel. Ook beant woordt hij vragen op het gebied van hoofdstellen en' tuig. Voor een afspraak en meer informatie: tel. 06-13317703. Ik MOET me nu ontspannen

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 7